Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2016-01-31 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 44,6 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 763 |
Wystartowało : | 661 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 656 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LACHOWSKI Andrzej | 9 | Lacho Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:07:51 | |
2 | KRAWCZYK Paweł | 3 | Dare 2b Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:07:52 | |
3 | DZIEWIŃSKI Damian | 660 | TG ,,Sokół'' Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:07:59 | |
4 | CISZCZONIK Sebastian | 730 | Sportiva.pl | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:08:32 | |
5 | KOCZWARA Tomek | 264 | RADOMYŚL WIELKI | M30 | 00:00:00 | 00:08:42 | ||
6 | WALASZCZYK Sławomir | 741 | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:08:45 | ||
7 | KRZYSZTOŃ Marcin | 10 | GMP LASY / KRAŚNIK | LASY | M30 | 00:00:00 | 00:08:53 | |
8 | PASIECZNY Robert | 155 | SPRINT Gorzyce | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:08:54 | |
9 | POBORCA Łukasz | 375 | KOLBUSZOWA | M30 | 00:00:00 | 00:08:58 | ||
10 | FOLAND Bogumił | 342 | Sparta | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:09:05 | |
11 | POŻAK Grzegorz | 455 | LubartówBiega.pl | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:06 | |
12 | ŚLĘCZKA Damian | 220 | DIT PRO | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:15 | |
13 | PAJDOSZ Rafał | 111 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | M30 | 00:00:00 | 00:09:17 | |
14 | SŁUPEK Tomasz | 114 | Forma Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30 | 00:00:00 | 00:09:17 | |
15 | NITKIEWICZ Marcin | 564 | TASOWANIE | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:17 | |
16 | DZIUBAN Łukasz | 314 | Zaporowy Maratom Team | ORELEC | M30 | 00:00:00 | 00:09:19 | |
17 | JASKÓLSKI Piotr | 349 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | 00:09:20 | |
18 | ZWIERZCHOWSKI Andrzej | 460 | BIEGUNKA TEAM | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:00 | 00:09:27 | |
19 | MIEDZIEJEWSKI Andrzej | 611 | Wkurw_team | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:31 | |
20 | SZWARCZYŃSKI Łukasz | 165 | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:09:35 | ||
21 | NIŻNIK Marcin | 183 | Nowy Styl Running Team | MIEJSCE PIASTOWE | M30 | 00:00:00 | 00:09:38 | |
22 | TYBUREK Michał | 93 | Biegający Świdnik | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:09:39 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
ROBEL Wojciech | 630 | TG Sokół Sanok | SANOK, PODKARPACKIE | M30 | DNF | 00:09:39 DNF | ||
24 | GURGUL Sebastian | 447 | Aromat Nóg | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:40 | |
25 | ZIOŁO Jarosław | 665 | Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:09:50 | |
26 | GRYGIERZEC Grzegorz | 115 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:51 | ||
27 | GAWLIK Sławek | 257 | MAM-W | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:55 | |
28 | POPIEL Andrzej | 545 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:55 | ||
29 | SKUBIDA Adam | 712 | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:09:56 | ||
30 | WÓJCIK Tomasz | 343 | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
31 | KORZONEK Marcin | 503 | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
32 | SADOWSKI Kuba | 681 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:10:00 | ||
33 | KNOPEK Robert | 693 | Knedel biega w górak | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:01 | |
34 | FIJAŁKOWSKI Radosław | 142 | CrossFit GCW | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:10:03 | |
35 | GIŻA Grzegorz | 726 | RADOMYŚL WIELKI | M30 | 00:00:00 | 00:10:09 | ||
36 | KILIAN Mateusz | 576 | Józefińska Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:10:13 | |
37 | MICHALAK Artur | 696 | PGB Sportowa Paczka | BŁONIE | M30 | 00:00:00 | 00:10:14 | |
38 | PARZYSZEK Marcin | 355 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:10:16 | |
39 | KRZEMIŃSKI Marcin | 482 | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:10:23 | |
40 | KOWALSKI - BARYSZNIKOW Mikołaj | 671 | kingrunner.com | PRZYSŁUP | M30 | 00:00:00 | 00:10:26 | |
41 | ZYGMUNT Marcin | 589 | zygabiega.blogspot.com | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:00 | 00:10:30 | |
42 | DUCKI Piotr | 788 | OTK | POLKOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:31 | |
43 | SMUDA Grzegorz | 684 | Pogoń za chlebem | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:32 | |
44 | JANISZEWSKI Artur | 215 | Weź niepierdol | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:35 | |
45 | PRĘTNIK Sławomir | 554 | JEDLICZE | M30 | 00:00:00 | 00:10:36 | ||
46 | SKRZYPCZAK Piotr | 721 | OTK Rzeźnik | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:10:36 | |
47 | SZPINDA Sebastian | 95 | Biłgoraj Ultra Trail | BIŁGORAJ | M30 | 00:00:00 | 00:10:42 | |
48 | NALEPKA Zdzisław | 272 | Biegiem przez góry | SOSNOWIEC | M30 | 00:00:00 | 00:10:43 | |
49 | KIEPIELA Dawid | 403 | Klub biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30 | 00:00:00 | 00:10:43 | |
50 | GRĘBOWIEC Mateusz | 278 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M30 | 00:00:00 | 00:10:44 | |
51 | KUSZ Tomasz | 331 | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:10:45 | ||
52 | KOT Rafał | 251 | Way Behind Horizon | SZCZYTNO | M30 | 00:00:00 | 00:10:48 | |
53 | CZELEJ Rafał | 61 | Biegający Świdnik | ŚWIDNIK | M30 | 00:00:00 | 00:10:57 | |
54 | ŁAGOŻNY Łukasz | 43 | BRUBECK Team | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:10:59 | |
55 | JÓZEFCZYK Jakub | 218 | Finisz Rymanów | RYMANÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:00 | |
56 | ŁOCHAŃSKI Grzegorz | 550 | BRYSIE | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:11:00 | |
57 | WASYLÓW Jacek | 734 | KB IC PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | 00:11:00 | |
58 | MAŚLANKA Piotr | 168 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:11:06 | ||
59 | GONTARZ Jarosław | 669 | TRI Engines | KOZIENICE | M30 | 00:00:00 | 00:11:09 | |
60 | KWIATKOWSKI Wojciech | 92 | TSA Sandomierz | SZCZYTNIKI | M30 | 00:00:00 | 00:11:10 | |
61 | RYBITWA Jarosław | 421 | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | 00:11:11 | ||
62 | KAWĘCKI Łukasz | 771 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:11:12 | ||
63 | PALUCH Tobiasz | 561 | RunForFun Ryglice | RYGLICE | M30 | 00:00:00 | 00:11:12 | |
64 | PSZENICZKA Grzegorz | 594 | NOWY KRĘPIEC | M30 | 00:00:00 | 00:11:23 | ||
65 | KOZERA Waldemar | 96 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:24 | ||
66 | CZWERENKO Wojciech | 452 | Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:11:27 | |
66 | KRAJEWSKI Jakub | 200 | Zaporowy Maraton | ORELEC | M30 | 00:00:00 | 00:11:27 | |
68 | PŁONKA Paweł | 761 | Żywcem zabiegani | ANDRYCHÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:31 | |
69 | PAŁKA Tomasz | 195 | Luzyx | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:34 | |
70 | KRZYSZTOŃ Piotr | 365 | GMP LASY / KRAŚNIK | LASY | M30 | 00:00:00 | 00:11:35 | |
71 | ZAKRZEWSKI Szymon | 504 | ŁAPY | M30 | 00:00:00 | 00:11:40 | ||
72 | KOBIERSKI Piotr | 359 | Uniwersytecki Klub Alpinistyczny | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:11:41 | |
73 | GWIZDAŁA Łukasz | 472 | theNATURAt | KRZESZOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:11:45 | |
74 | DZIAŁABIJ Krzysztof | 650 | OLKUSZ | M30 | 00:00:00 | 00:11:45 | ||
75 | MIŚKÓW Marcin | 79 | BIEGAMY Z SERCEM.PL | ŻORY | M30 | 00:00:00 | 00:11:45 | |
76 | TRACZ Łukasz | 198 | AquaReh www.stylspa.com.pl | RADYMNO | M30 | 00:00:00 | 00:11:52 | |
77 | WAŁCZYK Krzysztof | 724 | ŁOWCE | M30 | 00:00:00 | 00:11:52 | ||
78 | HERBA Krystian | 704 | DAR-BUD TEAM | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:58 | |
79 | BEDNARCZYK Paweł | 406 | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:12:01 | ||
80 | WIĄCEK Marcin | 317 | JSC Jasło | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:12:02 | |
81 | RIJ Tomasz | 256 | Finisz Rymanów | RYMANÓW ZDRÓJ | M30 | 00:00:00 | 00:12:03 | |
82 | KĘSA Andrzej | 399 | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:12:03 | ||
83 | WOJCIESZAK Marcin | 346 | ZAGÓRZ | M30 | 00:00:00 | 00:12:06 | ||
84 | SMOLIŃSKI Paweł | 197 | Rugby Klub Sanok / Smashing Pąpkins | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:12:07 | |
85 | ZAWIŚLAK Kazimierz | 337 | TOMASZÓW LUBELSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:08 | ||
86 | KWAS August | 184 | RYKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:09 | ||
87 | JURCZAK Daniel | 214 | Mińska Grupa Rowerowa | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:09 | |
88 | MILEWSKI Mateusz | 350 | Kraina Wiecznych Mrozów | MROZY | M30 | 00:00:00 | 00:12:09 | |
ZIĘBA Marcin | 621 | KRAKÓW | M30 | DNF | 00:12:13 DNF | |||
90 | MUNIAK Kamil | 76 | kukuczsport.pl | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:00 | 00:12:16 | |
91 | GOSTKOWSKI Bartek | 551 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:16 | ||
92 | KILIAN Marcin | 579 | KRAKOW | M30 | 00:00:00 | 00:12:16 | ||
93 | BOROWIK Tomasz | 695 | ATOM | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:17 | |
94 | STASZEWSKI Maciej | 245 | JANOWIANKA | JANÓW LUBELSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:18 | |
95 | WÓJTOWICZ Pafcio | 402 | biegajznami.pl | JANÓW LUBELSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:18 | |
96 | RAMM Aleksander | 382 | Smiley Ultras :) | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:22 | |
97 | PRĘDKI Mirosław | 748 | PRZYSIEKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:25 | ||
98 | KRZYCH Piotr | 167 | LO Lubaczów-Biegamy Akademia Sportu | PIASTOWO | M30 | 00:00:00 | 00:12:27 | |
99 | TROJNAR Damian | 131 | Jutrzenka Dębno | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 | 00:12:27 | |
100 | OBROŚLAK Grzegorz | 715 | Traper Lubaczów | LUBACZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:27 | |
101 | BANASIEWICZ Paweł | 325 | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:12:28 | ||
102 | WIECZOREK Piotr | 537 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:29 | ||
103 | SZYMAŃSKI Arkadiusz | 120 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:12:30 | ||
104 | ORZECHOWSKI Bartosz | 321 | KW Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:12:30 | |
105 | SOBLIK Łukasz | 328 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:30 | ||
106 | PLUTA Paweł | 394 | AkademiaRolkarza Michał | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:12:30 | |
107 | SZCZYRBOWSKI Michał | 385 | akademiarolkarza.pl | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:12:31 | |
108 | BOGACZYK Krzysztof | 196 | Równe | RÓWNE | M30 | 00:00:00 | 00:12:32 | |
109 | BUCZYŃSKI Radosław | 240 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:12:33 | |
110 | FIGURA Marcin | 132 | Kwidzyn Run | KWIDZYB | M30 | 00:00:00 | 00:12:34 | |
111 | TURCZANIK Fabian | 344 | biegusiem.pl | ZAMOŚĆ | M30 | 00:00:00 | 00:12:35 | |
112 | KRAWCZAK Kamil | 515 | biegusiem.pl | DĘBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:12:35 | |
113 | MŁODOŻENIEC Mirosław | 51 | Rembertów Team | SOBÓTKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:36 | |
114 | TUTKA Maksymilian | 443 | Leżajsk | LEŻAJSK | M30 | 00:00:00 | 00:12:37 | |
115 | KRASOWSKI Łukasz | 130 | LEŻAJSK | M30 | 00:00:00 | 00:12:38 | ||
116 | MYSZKOWSKI Sebastian | 637 | KalińskaTeam | KONSTANCIN | M30 | 00:00:00 | 00:12:39 | |
117 | GALUSKIN Alexey | 652 | Grupa Nomax | PIEKARY ŚLĄSKIE | M30 | 00:00:00 | 00:12:39 | |
118 | SZWAGIERCZAK Andrzej | 485 | Biegusiem. pl | RUDKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:40 | |
119 | SIWIEC Tomasz | 590 | Biegnę dla Marcina | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:40 | |
120 | DAWID Mariusz | 109 | KADZIDŁO | M30 | 00:00:00 | 00:12:42 | ||
121 | PASELA Bartosz | 699 | Smashing Pąpkins | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:42 | |
122 | MAZUR Sławomir | 389 | Grupetto Gorlice | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:43 | |
123 | CHMIEL Michał | 170 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:45 | |
124 | ZMYSŁOWSKI Łukasz | 597 | MOTYCZ | M30 | 00:00:00 | 00:12:46 | ||
125 | JANIK Paweł | 725 | CHORKÓWKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:46 | ||
126 | ADAMSKI Michał | 36 | WOP | JASIONKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:47 | |
127 | KWARTA Tomasz | 565 | JASIONKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:47 | ||
128 | ROWIŃSKI Michał | 181 | Lubawa Kocha Biegać | LUBAWA | M30 | 00:00:00 | 00:12:48 | |
129 | WAWRZYNIAK Michał | 492 | Klub Biegacza Warta | PAJĘCZNO | M30 | 00:00:00 | 00:12:48 | |
130 | URBASEK Łukasz | 678 | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:12:50 | ||
131 | KULCZYŃSKI Rafał | 502 | Rozbiegani Budowlani | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:12:51 | |
132 | DYMEK Paweł | 779 | MIELECKIE BIEGACZE | MIELEC | M30 | 00:00:00 | 00:12:51 | |
133 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 210 | KEREZA TEAM | ĆMIŁÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:56 | |
134 | MAKOWSKI Marek | 318 | Super WTP/PPP | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:57 | |
135 | GROMADA Piotr | 685 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M30 | 00:00:00 | 00:12:59 | |
136 | POPŁAWSKI Piotr | 670 | PGB Sportowa Paczka | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:04 | |
137 | KAZUBSKI Piotr | 714 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:04 | ||
138 | BERGAŃSKI Michał | 614 | GRYBÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:04 | ||
139 | WENTLAND Tomasz | 63 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:05 | |
140 | PIOTROWSKI Michał | 647 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:07 | ||
141 | MAZIARZ Jakub | 798 | Zabiegani MIELEC | MIELEC | M30 | 00:00:00 | 00:13:10 | |
142 | JAWORSKI Łukasz | 535 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:11 | ||
143 | OLCZYK Cezary | 45 | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | ||
144 | SIKORSKI Piotr | 755 | WF SportRun Team | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | |
145 | MIELCZAREK Wojtek | 39 | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | ||
146 | KOZIOŁKO Tomasz | 531 | SIENIAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | ||
147 | WOŹNIAK Michał | 688 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | |
148 | FLOREK Sebastian | 334 | Norafsport | GABOŃ | M30 | 00:00:00 | 00:13:13 | |
149 | MIROCHA Łukasz | 467 | UKASZ TEAM | MUCHARZ | M30 | 00:00:00 | 00:13:14 | |
150 | CHODOROWSKI Arkadiusz | 533 | ALEKSANDRÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:14 | ||
151 | ŚLĄCZKA Arkadiusz | 242 | Finisz Rymanów | KROSNO | M30 | 00:00:00 | 00:13:16 | |
152 | SAŁAPA Kamil | 494 | Klub (Sporting club name) | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:13:17 | |
153 | DONIEC Sebastian | 22 | www.adwokatdoniec.pl | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
154 | PŁOMIŃSKI Marcin | 546 | Łódź Running Team/wkurw_team | SKOTNIKI | M30 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
155 | CWOJDZIŃSKI Piotr | 592 | Night Runners | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
156 | KACZMARCZYK Piotr | 358 | UKS Szkoła Rajska w Krakowie | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:19 | |
157 | GUT Paweł | 464 | KB LOK BOCHNIA | BOREK | M30 | 00:00:00 | 00:13:21 | |
158 | BIEDROŃ Wojciech | 300 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:22 | |
159 | WISZNIEWSKI Karol | 505 | AKS Polonia Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:22 | |
160 | KAMIŃSKI Krzysztof | 37 | Płock Biega No Age Limit | PŁOCK | M30 | 00:00:00 | 00:13:23 | |
161 | FILIPOWICZ Jakub | 368 | WYSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:25 | ||
162 | PAWŁOWSKI Arkadiusz | 351 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:26 | ||
163 | SWACHA Piotr | 567 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | M30 | 00:00:00 | 00:13:26 | |
164 | GAJEWSKI Michał | 552 | WET ZA WET | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:13:28 | |
165 | GOLBA Łukasz | 11 | MIELEC | M30 | 00:00:00 | 00:13:29 | ||
166 | HUSZCZO Aleksander | 113 | Klub Biegacza Warta | PAJĘCZNO | M30 | 00:00:00 | 00:13:29 | |
167 | KORNET Jakub | 228 | ŁOMIANKI | M30 | 00:00:00 | 00:13:31 | ||
168 | SZCZYPIORKOWSKI Emil | 468 | GOOD LIFE FITNESS | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:31 | |
169 | WAKULSKI Andrzej | 705 | KEREZA LUBLIN | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:13:31 | |
170 | KOSACKI Jacek | 785 | Good Life Fitness | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:33 | |
171 | GROCHOWSKI Wojciech | 512 | KW Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:33 | |
172 | CHARCHUT Roman | 103 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:37 | ||
173 | BODNIAK Tomasz | 15 | USTRZYKI DOLNE | M30 | 00:00:00 | 00:13:38 | ||
174 | WALASZEK Paweł | 609 | AGB Torfy | WOLA GRZYMKOWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:38 | |
175 | MATUSIAK Michał | 672 | Rowery Małgośka | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:13:40 | |
176 | ANTONIAK Michał | 483 | PwC | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:13:43 | |
177 | PIETRYSZYN Mariusz | 202 | KRASICZYN | M30 | 00:00:00 | 00:13:46 | ||
178 | TYLEK Konrad | 267 | Crazy Dragons | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:50 | |
179 | GEMZIK Jacek | 175 | Night Runners | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:50 | |
180 | FIDOR Michał | 276 | RUNHOGS Tychy | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:50 | |
181 | STOJANOWSKI Dawid | 309 | RUNHOGS | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:51 | |
182 | ZYGADLEWICZ Grzegorz | 418 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:54 | |
183 | BĄK Marcin Michał | 787 | Święty Spokój Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:13:54 | |
184 | LONC Tomasz | 139 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:57 | ||
185 | REJ Mirosław | 140 | MIELEC | M30 | 00:00:00 | 00:13:57 | ||
186 | PRZYGÓRZEWSKI Jarosław | 792 | Lesko | LESKO | M30 | 00:00:00 | 00:13:57 | |
187 | STRZECHA Tomasz | 450 | Goń Zajączka SQAD | CHMIELNIK | M30 | 00:00:00 | 00:13:58 | |
188 | KOKOT Roman | 217 | Aktywny Dynów | DYNÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:58 | |
189 | GÓRNIEWICZ Marcin | 461 | mBank | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:58 | |
190 | CICH Kamil | 82 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | 00:13:59 | ||
191 | SZEFER Wiktor | 760 | Crazy Dragons | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 00:14:00 | |
192 | STOBRAWA Rafał | 292 | Dart Blachownia | BLACHOWNIA | M30 | 00:00:00 | 00:14:01 | |
193 | KOPCZYŃSKI Maciej | 558 | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:14:01 | ||
194 | SALWA Szymon | 613 | SEAAT | STRZYŻÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:02 | |
195 | MAZIEC Dariusz | 105 | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | NOWY TOMYŚL | M30 | 00:00:00 | 00:14:03 | |
196 | KRASOŃ Janusz | 177 | RKM ' SOPELEK' | GŁOGÓW MŁP | M30 | 00:00:00 | 00:14:04 | |
196 | SOWA Jacek | 720 | Rzeszowski Klub Morsów SOPELEK | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:04 | |
198 | OSIŃSKI Robert | 55 | Night Runners Gliwice | ZABRZE | M30 | 00:00:00 | 00:14:07 | |
199 | GURAZDA Kamil | 495 | Klub (Sporting club name) | PABIANICE | M30 | 00:00:00 | 00:14:08 | |
200 | OKARMA Wojciech | 454 | SPOREST | WARZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:14:11 | |
201 | MACIECHOWSKI Łukasz | 501 | Sporest | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:14:12 | |
202 | ZALEWSKI Karol | 488 | KOLEBA LUBARTÓW | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:15 | |
203 | GRYSZKO Piotr | 540 | 1,2 tri Drużyna Wilka | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 00:14:17 | |
204 | PELA Dariusz | 134 | TMT Sky-Trans | TORUŃ | M30 | 00:00:00 | 00:14:26 | |
205 | ARENTEWICZ Grzegorz | 136 | Torun Multisport Team | TORUN | M30 | 00:00:00 | 00:14:26 | |
206 | ADAMOWSKI Jacek | 260 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:14:28 | |
207 | HIPNER Marcin | 398 | SPOT Pszczyna | BABICE | M30 | 00:00:00 | 00:14:28 | |
208 | ŚLIWIŃSKI Paweł | 252 | MIECHÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:30 | ||
209 | PUTAJ Rafał | 702 | PGB Sportowa Paczka | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:31 | |
210 | ZIOŁO Paweł | 87 | Watra Team | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:14:34 | |
211 | NOWAK Łukasz | 605 | GNIEZNO | M30 | 00:00:00 | 00:14:35 | ||
212 | CAGARA Paweł | 171 | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:00 | 00:14:36 | ||
213 | BURACZYŃSKI Michał | 486 | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:14:38 | ||
214 | MĘŻYŃSKI Michał | 619 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:14:38 | ||
215 | ZIELIŃSKI Mateusz | 259 | Run Space Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:14:41 | |
215 | APANASIEWICZ Bartosz | 397 | RunSpace.pl | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:14:41 | |
217 | NIEDZIELA Michał | 282 | JAROSŁAW | M30 | 00:00:00 | 00:14:43 | ||
218 | BUTNY Rafał | 411 | Complexsports Triathlon Team | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:14:46 | |
219 | GRUCHALA Piotr | 414 | POINT | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:14:47 | |
220 | SAŁACIAK Marcin | 332 | GLKS Rzepedź | RZEPEDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:14:49 | |
221 | KORBUT Radosław | 280 | SIEDLCE | M30 | 00:00:00 | 00:14:50 | ||
222 | STASZEWSKI Kamil | 40 | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:14:51 | ||
223 | THIER Dominik J. | 287 | PZSF | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:15:09 | |
224 | PILECKI Maciej | 750 | WROCŁAW | M30 | 00:00:00 | 00:15:10 | ||
225 | BUSZKIEWICZ Mirosław | 442 | KGB Ostrowiec Świetokrzyski | SIENNO | M30 | 00:00:00 | 00:15:23 | |
226 | GÓRCZYŃSKI Przemysław | 433 | dreamteam | TUREK | M30 | 00:00:00 | 00:15:42 | |
227 | PRZYBYŁ Zbigniew | 152 | Szurkowo | MOSINA | M30 | 00:00:00 | 00:15:43 | |
228 | OBRZUT Bartosz | 208 | Śremska grupa nieustanych optymistów | ŚREM | M30 | 00:00:00 | 00:15:44 | |
229 | BARAN Jakub | 299 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:15:55 | ||
230 | JAŁKIEWICZ Juliusz | 128 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:16:18 | ||
231 | ŚNIEŻKO Eugeniusz | 738 | Team Aktywni z Cukrzycą | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:16:38 | |
232 | LEPIARZ Marcin | 781 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 |
Znaleziono 232 wynik(ów)