III BIEG NIEDŹWIEDZIA - 10 KM
III Bieg Niedźwiedzia
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 79
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K16-39 | M16-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLaps_5km
5km
   
1SZPARGAŁA Bartłomiej 30Mad RunnersM16-3900:00:0100:20:56
2STOJANOWSKI Mariusz 127RNB TEAM POLANICA ZDRÓJDUSZNIKI ZDRÓJM16-3900:00:0100:21:10
3ZAYKOWSKI Bartosz 157M16-3900:00:0200:32:27
4JAGNIĘTKOWSKI Jacek 163M40-4900:00:0200:22:15
5CABAJ Damian 8ŚwidnicaŚWIDNICAM16-3900:00:0200:21:59
6CIECIUCH Maciej 11RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA ZDRÓJM40-4900:00:0200:21:52
7JAGODZIŃSKI Tomasz 51Deloitte Adventure TeamGDAŃSKM16-3900:00:0200:20:01
8MAZURKIEWICZ Grzegorz 91WALBRZYCHM50-5900:00:0200:28:26
9MIZERACKI Boleslaw 94Bielawska akademia bieganiaBIELAWAM60-6900:00:0200:30:08
10TEREK Jacek 144KŁODZKOM50-5900:00:0200:26:23
11WINNY Przemyslaw 148Bielawska akademia bieganiaBIELAWAM16-3900:00:0200:25:03
12WOJTKOWSKI Wojciech 150Mad RunnersSTRUGAM16-3900:00:0200:21:27
13SWATOWSKI Tomasz 130Klub Biegacza Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM16-3900:00:0200:22:16
14CHOMICZ-SZABŁOWSKA Anna 155KOWARYK40-4900:00:0300:27:56
15CENDROWSKI Andrzej 162Mad RunnersM16-3900:00:0300:21:28
16BYKOWSKI Marek 7AKTYWNA NOWA RUDAŚCINAWKA ŚREDNIAM16-3900:00:0300:25:32
17FRYDLEWICZ Zbigniew 32biegamdlazdrowiaJELENIA GÓRAM40-4900:00:0300:21:57
18DUDA Agnieszka 20WAŁBRZYCHK40-4900:00:0300:34:09
19DYJAK Leszek 23WROCŁAWM16-3900:00:0300:26:13
20FEICHTINGER Marek 27ŻORYM40-4900:00:0300:22:57
21HOTAŁA Sylwia 49Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJK16-3900:00:0300:25:03
22JARZĘBOWICZ Adam 56Pieszczochy&SpółkaKATOWICEM40-4900:00:0300:22:22
23LĘGA Wiesław 84KS TęczaŚWIDNICAM40-4900:00:0300:26:42
24SKOCZYLAS Artur 118Predators WałbrzychWAŁBRZYCHM40-4900:00:0300:29:15
25GRZEGOREK Grzegorz 41Klub Biegacza Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM50-5900:00:0300:22:45
26GRAF Remigiusz 38Turbo Run LesznoLESZNOM50-5900:00:0400:22:48
27JANUSZ Ryszard 53Kudowianka RunSZCZYTNAM50-5900:00:0400:23:13
28HOLICKÝ Milan 48PardubicePARDUBICEM50-5900:00:0400:24:59
29KURZAWIAK Grzegorz 81Kudowianka RunKARŁÓWM16-3900:00:0400:23:48
30KLIMCZAK Piotr 63Gimpas PasłękKŁODZKOM40-4900:00:0400:22:24
31KOWALCZYK Bogdan 71PHU BODEX BOGDAN KOWALCZYKŻMIGRÓDM50-5900:00:0400:32:01
32SZCZEŚNIAK Andrzej 133womp wrocławWROCŁAWM70+00:00:0400:30:51
33GORCZYŃSKI Norbert 35Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM16-3900:00:0500:22:59
34GURGUL Ryszard 43Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM60-6900:00:0500:24:52
35JAZ Joannna 58RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK16-3900:00:0500:26:00
36NEBOHA Nikita 99LVIVM16-3900:00:0500:22:58
37FABJANSKI Augustyn 26Aktywni klecinaWROCŁAWM60-6900:00:0700:27:56
38STROJWĄS Anna 156WKB PIASTK60-6900:00:0800:36:40
39AKUTKO Dawid 1KŁODZKOM16-3900:00:0800:25:17
40AKUTKO Paweł 2KŁODZKOM16-3900:00:0800:28:23
41DYJA Magdalena 22RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA ZDRÓJK16-3900:00:0800:26:18
42PONDEL Marzena 106BrakWILKANÓWK40-4900:00:0800:27:55
43RĘBIAŁKOWSKI Jakub 110RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA-ZDRÓJM16-3900:00:0800:22:51
44ZAWIERTA Jarosław 169M16-3900:00:0800:25:02
45RAJCZAKOWSKI Jarosław 165M16-3900:00:0900:25:29
46KURNYTA Stanisław 79TeMMPo WałbrzychWAŁBRZYCHM50-5900:00:0900:30:07
47KURPAS Agata 80MultifitZDZIESZOWICEK16-3900:00:0900:30:11
48RETECKI Tomasz 109Polska BiegaWAŁBRZYCHM40-4900:00:0900:25:07
49KUBAŚ Dawid 164M16-3900:00:1000:29:05
50SAŁAPATEK Robert 114Biegowa ŚwidnicaLUTOMIAM40-4900:00:1000:25:29
51STACHNIK Maciej 122Śląsk WrocławWROCŁAWM16-3900:00:1000:29:21
52GEREMESZ-NAPIERAŁA Katarzyna 34TegesWROCŁAWK50-5900:00:1100:42:30
53CYBULSKI Grzegorz 12Największa Armia ŚwiataLUBLINM40-4900:00:1100:31:58
54BŁASZCZYK Jerzy 4Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM60-6900:00:1100:30:42
55NAPIERAŁA Tadeusz 97TegesGŁOGÓWM60-6900:00:1100:30:30
56PAWŁOWSKI Piotr 104Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM50-5900:00:1100:26:33
57STOBIŃSKI Michał 126FC BiałkaPIECHOWICEM16-3900:00:1100:32:12
58CZAJKOWSKI Paweł 13Wiki&MaksTYCHYM40-4900:00:1200:26:25
59HASIAK Aleksander 46NYSAM50-5900:00:1200:28:34
60MICHALSKA-HASIAK Katarzyna 92NYSAK50-5900:00:1200:32:43
61BIELECKI Grzegorz 3LEGNICAM40-4900:00:1300:28:43
62SZYMAŃSKI Grzegorz 137Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM40-4900:00:1300:31:57
63ZAWIERTA Angelika 170K16-3900:00:1400:31:15
64KUCHTA Izabela 75RADOMIAK40-4900:00:1400:28:48
65DRZAZGA Jakub 19Agile Coaching Jakub DrzazgaWROCŁAWM16-3900:00:1500:41:13
66JARZĘBOWICZ Iwona 55Pieszczochy&SpółkaKATOWICEK40-4900:00:1500:27:13
67NOWAK Ireneusz 101PIESZCZOCHY & SPÓŁKABYSTRZYCA KŁODZKAM40-4900:00:1500:28:35
68TEKIELI Jerzy 142Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-4900:00:1500:25:17
69DRAB Paweł 17Lean Tech RunWROCŁAWM40-4900:00:1600:31:07
70FILIPEK Tomasz 29PIESZCZOCHY & SPÓŁKAWROCŁAWM16-3900:00:1600:29:48
71HEHL Tomasz 47Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-4900:00:1600:28:35
72SKIBA-DZIADYK Dominika 117Mad RunnersSTRZEGOMK40-4900:00:1700:31:33
73TACHNER Magdalena 166K40-4900:00:1800:32:01
74GABRYSZUK Kamil 33Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM16-3900:00:1900:29:18
75GRAJEK Tomasz 39Browar Karczewski TeamGNIEZNOM40-4900:00:1900:32:04
76JANOSZEK Marcel 52Jula MebleSTEBLÓWM16-3900:00:2000:24:34
77SZCZĘDOR Mariola 134ABY DO METYJELENIA GÓRAK40-4900:00:2000:34:33
78BORCZUCH Paweł 5ABY DO METYJELENIA GÓRAM40-4900:00:2100:26:49
79HALKA Małgorzata 44JACHUWROCŁAWK40-4900:00:2100:47:13
80MARSZAŁKOWSKI Radosław 89CZARNEM16-3900:00:2100:34:18
Znaleziono 80 wynik(ów)