III BIEG NIEDŹWIEDZIA - 10 KM
III Bieg Niedźwiedzia
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 79
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K16-39 | M16-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLaps_5km
5km
   
1JAGODZIŃSKI Tomasz 51Deloitte Adventure TeamGDAŃSKM16-3900:00:0200:20:01
2SZPARGAŁA Bartłomiej 30Mad RunnersM16-3900:00:0100:20:56
3STOJANOWSKI Mariusz 127RNB TEAM POLANICA ZDRÓJDUSZNIKI ZDRÓJM16-3900:00:0100:21:10
4WOJTKOWSKI Wojciech 150Mad RunnersSTRUGAM16-3900:00:0200:21:27
5CENDROWSKI Andrzej 162Mad RunnersM16-3900:00:0300:21:28
6CIECIUCH Maciej 11RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA ZDRÓJM40-4900:00:0200:21:52
7FRYDLEWICZ Zbigniew 32biegamdlazdrowiaJELENIA GÓRAM40-4900:00:0300:21:57
8CABAJ Damian 8ŚwidnicaŚWIDNICAM16-3900:00:0200:21:59
9JAGNIĘTKOWSKI Jacek 163M40-4900:00:0200:22:15
10SWATOWSKI Tomasz 130Klub Biegacza Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM16-3900:00:0200:22:16
11JARZĘBOWICZ Adam 56Pieszczochy&SpółkaKATOWICEM40-4900:00:0300:22:22
12KLIMCZAK Piotr 63Gimpas PasłękKŁODZKOM40-4900:00:0400:22:24
13GRZEGOREK Grzegorz 41Klub Biegacza Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM50-5900:00:0300:22:45
14GRAF Remigiusz 38Turbo Run LesznoLESZNOM50-5900:00:0400:22:48
15RĘBIAŁKOWSKI Jakub 110RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA-ZDRÓJM16-3900:00:0800:22:51
16FEICHTINGER Marek 27ŻORYM40-4900:00:0300:22:57
17NEBOHA Nikita 99LVIVM16-3900:00:0500:22:58
18GORCZYŃSKI Norbert 35Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM16-3900:00:0500:22:59
19JANUSZ Ryszard 53Kudowianka RunSZCZYTNAM50-5900:00:0400:23:13
20KURZAWIAK Grzegorz 81Kudowianka RunKARŁÓWM16-3900:00:0400:23:48
21JANOSZEK Marcel 52Jula MebleSTEBLÓWM16-3900:00:2000:24:34
22GURGUL Ryszard 43Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM60-6900:00:0500:24:52
23HOLICKÝ Milan 48PardubicePARDUBICEM50-5900:00:0400:24:59
24ZAWIERTA Jarosław 169M16-3900:00:0800:25:02
25WINNY Przemyslaw 148Bielawska akademia bieganiaBIELAWAM16-3900:00:0200:25:03
26HOTAŁA Sylwia 49Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJK16-3900:00:0300:25:03
27RETECKI Tomasz 109Polska BiegaWAŁBRZYCHM40-4900:00:0900:25:07
28AKUTKO Dawid 1KŁODZKOM16-3900:00:0800:25:17
29TEKIELI Jerzy 142Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-4900:00:1500:25:17
30RAJCZAKOWSKI Jarosław 165M16-3900:00:0900:25:29
31SAŁAPATEK Robert 114Biegowa ŚwidnicaLUTOMIAM40-4900:00:1000:25:29
32BYKOWSKI Marek 7AKTYWNA NOWA RUDAŚCINAWKA ŚREDNIAM16-3900:00:0300:25:32
33JAZ Joannna 58RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK16-3900:00:0500:26:00
34DYJAK Leszek 23WROCŁAWM16-3900:00:0300:26:13
35DYJA Magdalena 22RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA ZDRÓJK16-3900:00:0800:26:18
36TEREK Jacek 144KŁODZKOM50-5900:00:0200:26:23
37CZAJKOWSKI Paweł 13Wiki&MaksTYCHYM40-4900:00:1200:26:25
38PAWŁOWSKI Piotr 104Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM50-5900:00:1100:26:33
39LĘGA Wiesław 84KS TęczaŚWIDNICAM40-4900:00:0300:26:42
40BORCZUCH Paweł 5ABY DO METYJELENIA GÓRAM40-4900:00:2100:26:49
41JARZĘBOWICZ Iwona 55Pieszczochy&SpółkaKATOWICEK40-4900:00:1500:27:13
42PONDEL Marzena 106BrakWILKANÓWK40-4900:00:0800:27:55
43CHOMICZ-SZABŁOWSKA Anna 155KOWARYK40-4900:00:0300:27:56
44FABJANSKI Augustyn 26Aktywni klecinaWROCŁAWM60-6900:00:0700:27:56
45AKUTKO Paweł 2KŁODZKOM16-3900:00:0800:28:23
46MAZURKIEWICZ Grzegorz 91WALBRZYCHM50-5900:00:0200:28:26
47HASIAK Aleksander 46NYSAM50-5900:00:1200:28:34
48NOWAK Ireneusz 101PIESZCZOCHY & SPÓŁKABYSTRZYCA KŁODZKAM40-4900:00:1500:28:35
49HEHL Tomasz 47Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-4900:00:1600:28:35
50BIELECKI Grzegorz 3LEGNICAM40-4900:00:1300:28:43
51KUCHTA Izabela 75RADOMIAK40-4900:00:1400:28:48
52KUBAŚ Dawid 164M16-3900:00:1000:29:05
53SKOCZYLAS Artur 118Predators WałbrzychWAŁBRZYCHM40-4900:00:0300:29:15
54GABRYSZUK Kamil 33Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM16-3900:00:1900:29:18
55STACHNIK Maciej 122Śląsk WrocławWROCŁAWM16-3900:00:1000:29:21
56FILIPEK Tomasz 29PIESZCZOCHY & SPÓŁKAWROCŁAWM16-3900:00:1600:29:48
57KURNYTA Stanisław 79TeMMPo WałbrzychWAŁBRZYCHM50-5900:00:0900:30:07
58MIZERACKI Boleslaw 94Bielawska akademia bieganiaBIELAWAM60-6900:00:0200:30:08
59KURPAS Agata 80MultifitZDZIESZOWICEK16-3900:00:0900:30:11
60NAPIERAŁA Tadeusz 97TegesGŁOGÓWM60-6900:00:1100:30:30
61BŁASZCZYK Jerzy 4Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM60-6900:00:1100:30:42
62SZCZEŚNIAK Andrzej 133womp wrocławWROCŁAWM70+00:00:0400:30:51
63DRAB Paweł 17Lean Tech RunWROCŁAWM40-4900:00:1600:31:07
64ZAWIERTA Angelika 170K16-3900:00:1400:31:15
65SKIBA-DZIADYK Dominika 117Mad RunnersSTRZEGOMK40-4900:00:1700:31:33
66SZYMAŃSKI Grzegorz 137Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM40-4900:00:1300:31:57
67CYBULSKI Grzegorz 12Największa Armia ŚwiataLUBLINM40-4900:00:1100:31:58
68KOWALCZYK Bogdan 71PHU BODEX BOGDAN KOWALCZYKŻMIGRÓDM50-5900:00:0400:32:01
69TACHNER Magdalena 166K40-4900:00:1800:32:01
70GRAJEK Tomasz 39Browar Karczewski TeamGNIEZNOM40-4900:00:1900:32:04
71STOBIŃSKI Michał 126FC BiałkaPIECHOWICEM16-3900:00:1100:32:12
72ZAYKOWSKI Bartosz 157M16-3900:00:0200:32:27
73MICHALSKA-HASIAK Katarzyna 92NYSAK50-5900:00:1200:32:43
74DUDA Agnieszka 20WAŁBRZYCHK40-4900:00:0300:34:09
75MARSZAŁKOWSKI Radosław 89CZARNEM16-3900:00:2100:34:18
76SZCZĘDOR Mariola 134ABY DO METYJELENIA GÓRAK40-4900:00:2000:34:33
77STROJWĄS Anna 156WKB PIASTK60-6900:00:0800:36:40
78DRZAZGA Jakub 19Agile Coaching Jakub DrzazgaWROCŁAWM16-3900:00:1500:41:13
79GEREMESZ-NAPIERAŁA Katarzyna 34TegesWROCŁAWK50-5900:00:1100:42:30
80HALKA Małgorzata 44JACHUWROCŁAWK40-4900:00:2100:47:13
Znaleziono 80 wynik(ów)