III BIEG NIEDŹWIEDZIA - 10 KM
III Bieg Niedźwiedzia
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 79
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K16-39 | M16-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLaps_5km
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAGNIĘTKOWSKI Jacek 163M40-491M 400:00:0200:22:1500:44:05.5000:44:08.25 4:2413,6
2FRYDLEWICZ Zbigniew 32biegamdlazdrowiaJELENIA GÓRAM40-492M 600:00:0300:21:5700:44:23.5500:44:26.90+00:00:184:2613,5
3CIECIUCH Maciej 11RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA ZDRÓJM40-493M 800:00:0200:21:5200:44:46.1000:44:49.00+00:00:404:2813,4
4KLIMCZAK Piotr 63Gimpas PasłękKŁODZKOM40-494M 900:00:0400:22:2400:45:14.3500:45:19.05+00:01:084:3113,3
5JARZĘBOWICZ Adam 56Pieszczochy&SpółkaKATOWICEM40-495M 1500:00:0300:22:2200:46:49.9000:46:53.45+00:02:444:4012,8
6FEICHTINGER Marek 27ŻORYM40-496M 1900:00:0300:22:5700:48:03.8000:48:07.45+00:03:584:4812,5
7RETECKI Tomasz 109Polska BiegaWAŁBRZYCHM40-497M 2600:00:0900:25:0700:51:52.2500:52:01.55+00:07:465:1111,6
8TEKIELI Jerzy 142Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-498M 2700:00:1500:25:1700:52:08.1500:52:23.40+00:08:025:1211,5
9CZAJKOWSKI Paweł 13Wiki&MaksTYCHYM40-499M 3000:00:1200:26:2500:52:41.8000:52:54.45+00:08:365:1611,4
10SAŁAPATEK Robert 114Biegowa ŚwidnicaLUTOMIAM40-4910M 3100:00:1000:25:2900:52:52.9500:53:03.85+00:08:475:1711,3
11BORCZUCH Paweł 5ABY DO METYJELENIA GÓRAM40-4911M 3800:00:2100:26:4900:56:03.9500:56:25.05+00:11:585:3610,7
12LĘGA Wiesław 84KS TęczaŚWIDNICAM40-4912M 3900:00:0300:26:4200:56:16.9500:56:20.15+00:12:115:3710,7
13BIELECKI Grzegorz 3LEGNICAM40-4913M 4100:00:1300:28:4300:57:43.4500:57:56.75+00:13:375:4610,4
14NOWAK Ireneusz 101PIESZCZOCHY & SPÓŁKABYSTRZYCA KŁODZKAM40-4914M 4200:00:1500:28:3500:57:52.4000:58:07.85+00:13:465:4710,4
15SKOCZYLAS Artur 118Predators WałbrzychWAŁBRZYCHM40-4915M 4500:00:0300:29:1500:59:15.0000:59:18.00+00:15:095:5510,1
16HEHL Tomasz 47Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-4916M 4600:00:1600:28:3500:59:21.5000:59:37.65+00:15:165:5610,1
17DRAB Paweł 17Lean Tech RunWROCŁAWM40-4917M 5700:00:1600:31:0701:03:21.2501:03:37.35+00:19:156:209,5
18SZYMAŃSKI Grzegorz 137Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM40-4918M 5800:00:1300:31:5701:04:11.0501:04:25.00+00:20:056:259,3
19GRAJEK Tomasz 39Browar Karczewski TeamGNIEZNOM40-4919M 5900:00:1900:32:0401:05:15.1001:05:35.00+00:21:096:319,2
20CYBULSKI Grzegorz 12Największa Armia ŚwiataLUBLINM40-4920M 6000:00:1100:31:5801:05:47.7001:05:59.50+00:21:426:349,1
Znaleziono 20 wynik(ów)