III BIEG NIEDŹWIEDZIA - 10 KM
III Bieg Niedźwiedzia
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 79
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K16-39 | M16-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLaps_5km
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1HOTAŁA Sylwia 49Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJK16-391K 100:00:0300:25:0300:50:26.0500:50:29.55 5:0211,9
2JAZ Joannna 58RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK16-392K 200:00:0500:26:0000:52:09.0500:52:14.85+00:01:435:1211,5
3DYJA Magdalena 22RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA ZDRÓJK16-393K 300:00:0800:26:1800:52:35.7500:52:43.85+00:02:095:1511,4
4JARZĘBOWICZ Iwona 55Pieszczochy&SpółkaKATOWICEK40-491K 400:00:1500:27:1300:55:24.6500:55:40.35+00:04:585:3210,8
5PONDEL Marzena 106BrakWILKANÓWK40-492K 500:00:0800:27:5500:56:43.6000:56:52.15+00:06:175:4010,6
6CHOMICZ-SZABŁOWSKA Anna 155KOWARYK40-493K 600:00:0300:27:5600:57:32.0000:57:35.00+00:07:055:4510,4
7KUCHTA Izabela 75RADOMIAK40-494K 700:00:1400:28:4800:57:59.4500:58:14.25+00:07:335:4710,3
8KURPAS Agata 80MultifitZDZIESZOWICEK16-394K 800:00:0900:30:1101:01:15.1501:01:24.50+00:10:496:079,8
9DUDA Agnieszka 20WAŁBRZYCHK40-495K 900:00:0300:34:0901:03:15.0001:03:18.00+00:12:486:199,5
10ZAWIERTA Angelika 170K16-395K 1000:00:1400:31:1501:03:27.1001:03:41.75+00:13:016:209,5
11SKIBA-DZIADYK Dominika 117Mad RunnersSTRZEGOMK40-496K 1100:00:1700:31:3301:03:50.0001:04:07.70+00:13:236:239,4
12TACHNER Magdalena 166K40-497K 1200:00:1800:32:0101:05:34.7501:05:53.00+00:15:086:339,2
13MICHALSKA-HASIAK Katarzyna 92NYSAK50-591K 1300:00:1200:32:4301:07:15.0001:07:27.50+00:16:486:438,9
14SZCZĘDOR Mariola 134ABY DO METYJELENIA GÓRAK40-498K 1400:00:2000:34:3301:11:04.6001:11:25.30+00:20:387:068,4
15STROJWĄS Anna 156WKB PIASTK60-691K 1500:00:0800:36:4001:15:42.0501:15:50.45+00:25:167:347,9
16GEREMESZ-NAPIERAŁA Katarzyna 34TegesWROCŁAWK50-592K 1600:00:1100:42:3001:31:30.1001:31:41.35+00:41:049:096,6
17HALKA Małgorzata 44JACHUWROCŁAWK40-499K 1700:00:2100:47:13+00:22:109:266,4
Znaleziono 17 wynik(ów)