III BIEG NIEDŹWIEDZIA - 10 KM
III Bieg Niedźwiedzia
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 79
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K16-39 | M16-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLaps_5km
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JAGODZIŃSKI Tomasz 51Deloitte Adventure TeamGDAŃSKM16-391M 100:00:0200:20:0100:40:50.4500:40:53.10 4:0514,7
2SZPARGAŁA Bartłomiej 30Mad RunnersM16-392M 200:00:0100:20:5600:41:46.7000:41:48.65+00:00:564:1014,4
3STOJANOWSKI Mariusz 127RNB TEAM POLANICA ZDRÓJDUSZNIKI ZDRÓJM16-393M 300:00:0100:21:1000:42:31.1500:42:33.00+00:01:404:1514,1
4JAGNIĘTKOWSKI Jacek 163M40-491M 400:00:0200:22:1500:44:05.5000:44:08.25+00:03:154:2413,6
5CENDROWSKI Andrzej 162Mad RunnersM16-394M 500:00:0300:21:2800:44:23.4500:44:26.50+00:03:334:2613,5
6FRYDLEWICZ Zbigniew 32biegamdlazdrowiaJELENIA GÓRAM40-492M 600:00:0300:21:5700:44:23.5500:44:26.90+00:03:334:2613,5
7CABAJ Damian 8ŚwidnicaŚWIDNICAM16-395M 700:00:0200:21:5900:44:42.5000:44:44.90+00:03:524:2813,4
8CIECIUCH Maciej 11RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA ZDRÓJM40-493M 800:00:0200:21:5200:44:46.1000:44:49.00+00:03:554:2813,4
9KLIMCZAK Piotr 63Gimpas PasłękKŁODZKOM40-494M 900:00:0400:22:2400:45:14.3500:45:19.05+00:04:234:3113,3
10WOJTKOWSKI Wojciech 150Mad RunnersSTRUGAM16-396M 1000:00:0200:21:2700:45:15.3000:45:17.55+00:04:244:3113,3
11GORCZYŃSKI Norbert 35Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM16-397M 1100:00:0500:22:5900:45:57.5500:46:02.55+00:05:074:3513,1
12GRZEGOREK Grzegorz 41Klub Biegacza Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM50-591M 1200:00:0300:22:4500:46:15.7000:46:18.70+00:05:254:3713,0
13GRAF Remigiusz 38Turbo Run LesznoLESZNOM50-592M 1300:00:0400:22:4800:46:18.9500:46:23.65+00:05:284:3713,0
14SWATOWSKI Tomasz 130Klub Biegacza Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM16-398M 1400:00:0200:22:1600:46:33.8000:46:36.15+00:05:434:3912,9
15JARZĘBOWICZ Adam 56Pieszczochy&SpółkaKATOWICEM40-495M 1500:00:0300:22:2200:46:49.9000:46:53.45+00:05:594:4012,8
16RĘBIAŁKOWSKI Jakub 110RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA-ZDRÓJM16-399M 1600:00:0800:22:5100:46:52.7000:47:01.55+00:06:024:4112,8
17NEBOHA Nikita 99LVIVM16-3910M 1700:00:0500:22:5800:47:06.3500:47:11.75+00:06:154:4212,7
18JANUSZ Ryszard 53Kudowianka RunSZCZYTNAM50-593M 1800:00:0400:23:1300:47:29.4000:47:33.50+00:06:384:4412,6
19FEICHTINGER Marek 27ŻORYM40-496M 1900:00:0300:22:5700:48:03.8000:48:07.45+00:07:134:4812,5
20KURZAWIAK Grzegorz 81Kudowianka RunKARŁÓWM16-3911M 2000:00:0400:23:4800:48:49.3500:48:54.10+00:07:584:5212,3
21JANOSZEK Marcel 52Jula MebleSTEBLÓWM16-3912M 2100:00:2000:24:3400:49:17.8500:49:38.45+00:08:274:5512,2
22ZAWIERTA Jarosław 169M16-3913M 2200:00:0800:25:0200:50:24.3500:50:32.55+00:09:335:0211,9
23HOLICKÝ Milan 48PardubicePARDUBICEM50-594M 2300:00:0400:24:5900:50:30.0000:50:34.40+00:09:395:0311,9
24GURGUL Ryszard 43Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM60-691M 2400:00:0500:24:5200:50:32.3500:50:38.25+00:09:415:0311,9
25AKUTKO Dawid 1KŁODZKOM16-3914M 2500:00:0800:25:1700:50:50.7000:50:59.45+00:10:005:0511,8
26RETECKI Tomasz 109Polska BiegaWAŁBRZYCHM40-497M 2600:00:0900:25:0700:51:52.2500:52:01.55+00:11:015:1111,6
27TEKIELI Jerzy 142Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-498M 2700:00:1500:25:1700:52:08.1500:52:23.40+00:11:175:1211,5
28RAJCZAKOWSKI Jarosław 165M16-3915M 2800:00:0900:25:2900:52:38.5000:52:48.40+00:11:485:1511,4
29TEREK Jacek 144KŁODZKOM50-595M 2900:00:0200:26:2300:52:38.6500:52:41.20+00:11:485:1511,4
30CZAJKOWSKI Paweł 13Wiki&MaksTYCHYM40-499M 3000:00:1200:26:2500:52:41.8000:52:54.45+00:11:515:1611,4
31SAŁAPATEK Robert 114Biegowa ŚwidnicaLUTOMIAM40-4910M 3100:00:1000:25:2900:52:52.9500:53:03.85+00:12:025:1711,3
32WINNY Przemyslaw 148Bielawska akademia bieganiaBIELAWAM16-3916M 3200:00:0200:25:0300:53:39.1000:53:41.35+00:12:485:2111,2
33KOWALCZYK Bogdan 71PHU BODEX BOGDAN KOWALCZYKŻMIGRÓDM50-596M 3300:00:0400:32:0100:54:01.0000:54:05.00+00:13:105:2411,1
34PAWŁOWSKI Piotr 104Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM50-597M 3400:00:1100:26:3300:55:26.3000:55:37.45+00:14:355:3210,8
35DYJAK Leszek 23WROCŁAWM16-3917M 3500:00:0300:26:1300:55:31.6000:55:34.60+00:14:415:3310,8
36BYKOWSKI Marek 7AKTYWNA NOWA RUDAŚCINAWKA ŚREDNIAM16-3918M 3600:00:0300:25:3200:55:33.8000:55:37.10+00:14:435:3310,8
37MAZURKIEWICZ Grzegorz 91WALBRZYCHM50-598M 3700:00:0200:28:2600:55:50.0000:55:52.00+00:14:595:3510,7
38BORCZUCH Paweł 5ABY DO METYJELENIA GÓRAM40-4911M 3800:00:2100:26:4900:56:03.9500:56:25.05+00:15:135:3610,7
39LĘGA Wiesław 84KS TęczaŚWIDNICAM40-4912M 3900:00:0300:26:4200:56:16.9500:56:20.15+00:15:265:3710,7
40FABJANSKI Augustyn 26Aktywni klecinaWROCŁAWM60-692M 4000:00:0700:27:5600:57:29.7500:57:37.40+00:16:395:4410,4
41BIELECKI Grzegorz 3LEGNICAM40-4913M 4100:00:1300:28:4300:57:43.4500:57:56.75+00:16:535:4610,4
42NOWAK Ireneusz 101PIESZCZOCHY & SPÓŁKABYSTRZYCA KŁODZKAM40-4914M 4200:00:1500:28:3500:57:52.4000:58:07.85+00:17:015:4710,4
43KUBAŚ Dawid 164M16-3919M 4300:00:1000:29:0500:58:19.2500:58:29.80+00:17:285:4910,3
44FILIPEK Tomasz 29PIESZCZOCHY & SPÓŁKAWROCŁAWM16-3920M 4400:00:1600:29:4800:58:56.1000:59:12.45+00:18:055:5310,2
45SKOCZYLAS Artur 118Predators WałbrzychWAŁBRZYCHM40-4915M 4500:00:0300:29:1500:59:15.0000:59:18.00+00:18:245:5510,1
46HEHL Tomasz 47Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-4916M 4600:00:1600:28:3500:59:21.5000:59:37.65+00:18:315:5610,1
47HASIAK Aleksander 46NYSAM50-599M 4700:00:1200:28:3400:59:43.4500:59:56.25+00:18:535:5810,0
48STACHNIK Maciej 122Śląsk WrocławWROCŁAWM16-3921M 4800:00:1000:29:2101:00:49.8501:01:00.35+00:19:596:049,9
49GABRYSZUK Kamil 33Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM16-3922M 4900:00:1900:29:1801:01:07.8001:01:26.95+00:20:176:069,8
50NAPIERAŁA Tadeusz 97TegesGŁOGÓWM60-693M 5000:00:1100:30:3001:01:19.1501:01:30.80+00:20:286:079,8
51AKUTKO Paweł 2KŁODZKOM16-3923M 5100:00:0800:28:2301:01:29.9001:01:38.65+00:20:396:089,8
52STOBIŃSKI Michał 126FC BiałkaPIECHOWICEM16-3924M 5200:00:1100:32:1201:01:55.0501:02:06.20+00:21:046:119,7
53MIZERACKI Boleslaw 94Bielawska akademia bieganiaBIELAWAM60-694M 5300:00:0200:30:0801:02:28.9001:02:30.95+00:21:386:149,6
54SZCZEŚNIAK Andrzej 133womp wrocławWROCŁAWM70+1M 5400:00:0400:30:5101:02:40.2001:02:45.10+00:21:496:169,6
55KURNYTA Stanisław 79TeMMPo WałbrzychWAŁBRZYCHM50-5910M 5500:00:0900:30:0701:03:02.0001:03:11.80+00:22:116:189,5
56BŁASZCZYK Jerzy 4Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM60-695M 5600:00:1100:30:4201:03:16.3001:03:28.05+00:22:256:199,5
57DRAB Paweł 17Lean Tech RunWROCŁAWM40-4917M 5700:00:1600:31:0701:03:21.2501:03:37.35+00:22:306:209,5
58SZYMAŃSKI Grzegorz 137Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM40-4918M 5800:00:1300:31:5701:04:11.0501:04:25.00+00:23:206:259,3
59GRAJEK Tomasz 39Browar Karczewski TeamGNIEZNOM40-4919M 5900:00:1900:32:0401:05:15.1001:05:35.00+00:24:246:319,2
60CYBULSKI Grzegorz 12Największa Armia ŚwiataLUBLINM40-4920M 6000:00:1100:31:5801:05:47.7001:05:59.50+00:24:576:349,1
61MARSZAŁKOWSKI Radosław 89CZARNEM16-3925M 6100:00:2100:34:1801:08:38.1501:09:00.00+00:27:476:518,7
62ZAYKOWSKI Bartosz 157M16-3926M 6200:00:0200:32:2701:10:01.9001:10:04.25+00:29:117:008,6
63DRZAZGA Jakub 19Agile Coaching Jakub DrzazgaWROCŁAWM16-3927M 6300:00:1500:41:1301:25:20.9001:25:36.35+00:44:308:327,0
Znaleziono 63 wynik(ów)