III BIEG NIEDŹWIEDZIA - 10 KM
III Bieg Niedźwiedzia
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-07-10
Miejsce : Polanica Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 85
Wystartowało : 80
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 79
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K16-39 | M16-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLaps_5km
5km
   
1JAGODZIŃSKI Tomasz 51Deloitte Adventure TeamGDAŃSKM16-3900:00:0200:20:01
2SZPARGAŁA Bartłomiej 30Mad RunnersM16-3900:00:0100:20:56
3STOJANOWSKI Mariusz 127RNB TEAM POLANICA ZDRÓJDUSZNIKI ZDRÓJM16-3900:00:0100:21:10
4WOJTKOWSKI Wojciech 150Mad RunnersSTRUGAM16-3900:00:0200:21:27
5CENDROWSKI Andrzej 162Mad RunnersM16-3900:00:0300:21:28
6CIECIUCH Maciej 11RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA ZDRÓJM40-4900:00:0200:21:52
7FRYDLEWICZ Zbigniew 32biegamdlazdrowiaJELENIA GÓRAM40-4900:00:0300:21:57
8CABAJ Damian 8ŚwidnicaŚWIDNICAM16-3900:00:0200:21:59
9JAGNIĘTKOWSKI Jacek 163M40-4900:00:0200:22:15
10SWATOWSKI Tomasz 130Klub Biegacza Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM16-3900:00:0200:22:16
11JARZĘBOWICZ Adam 56Pieszczochy&SpółkaKATOWICEM40-4900:00:0300:22:22
12KLIMCZAK Piotr 63Gimpas PasłękKŁODZKOM40-4900:00:0400:22:24
13GRZEGOREK Grzegorz 41Klub Biegacza Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM50-5900:00:0300:22:45
14GRAF Remigiusz 38Turbo Run LesznoLESZNOM50-5900:00:0400:22:48
15RĘBIAŁKOWSKI Jakub 110RNB Team Polanica ZdrójPOLANICA-ZDRÓJM16-3900:00:0800:22:51
16FEICHTINGER Marek 27ŻORYM40-4900:00:0300:22:57
17NEBOHA Nikita 99LVIVM16-3900:00:0500:22:58
18GORCZYŃSKI Norbert 35Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM16-3900:00:0500:22:59
19JANUSZ Ryszard 53Kudowianka RunSZCZYTNAM50-5900:00:0400:23:13
20KURZAWIAK Grzegorz 81Kudowianka RunKARŁÓWM16-3900:00:0400:23:48
21JANOSZEK Marcel 52Jula MebleSTEBLÓWM16-3900:00:2000:24:34
22GURGUL Ryszard 43Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAM60-6900:00:0500:24:52
23HOLICKÝ Milan 48PardubicePARDUBICEM50-5900:00:0400:24:59
24ZAWIERTA Jarosław 169M16-3900:00:0800:25:02
25WINNY Przemyslaw 148Bielawska akademia bieganiaBIELAWAM16-3900:00:0200:25:03
26RETECKI Tomasz 109Polska BiegaWAŁBRZYCHM40-4900:00:0900:25:07
27AKUTKO Dawid 1KŁODZKOM16-3900:00:0800:25:17
28TEKIELI Jerzy 142Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-4900:00:1500:25:17
29RAJCZAKOWSKI Jarosław 165M16-3900:00:0900:25:29
30SAŁAPATEK Robert 114Biegowa ŚwidnicaLUTOMIAM40-4900:00:1000:25:29
31BYKOWSKI Marek 7AKTYWNA NOWA RUDAŚCINAWKA ŚREDNIAM16-3900:00:0300:25:32
32DYJAK Leszek 23WROCŁAWM16-3900:00:0300:26:13
33TEREK Jacek 144KŁODZKOM50-5900:00:0200:26:23
34CZAJKOWSKI Paweł 13Wiki&MaksTYCHYM40-4900:00:1200:26:25
35PAWŁOWSKI Piotr 104Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM50-5900:00:1100:26:33
36LĘGA Wiesław 84KS TęczaŚWIDNICAM40-4900:00:0300:26:42
37BORCZUCH Paweł 5ABY DO METYJELENIA GÓRAM40-4900:00:2100:26:49
38FABJANSKI Augustyn 26Aktywni klecinaWROCŁAWM60-6900:00:0700:27:56
39AKUTKO Paweł 2KŁODZKOM16-3900:00:0800:28:23
40MAZURKIEWICZ Grzegorz 91WALBRZYCHM50-5900:00:0200:28:26
41HASIAK Aleksander 46NYSAM50-5900:00:1200:28:34
42NOWAK Ireneusz 101PIESZCZOCHY & SPÓŁKABYSTRZYCA KŁODZKAM40-4900:00:1500:28:35
43HEHL Tomasz 47Pieszczochy&SpółkaKŁODZKOM40-4900:00:1600:28:35
44BIELECKI Grzegorz 3LEGNICAM40-4900:00:1300:28:43
45KUBAŚ Dawid 164M16-3900:00:1000:29:05
46SKOCZYLAS Artur 118Predators WałbrzychWAŁBRZYCHM40-4900:00:0300:29:15
47GABRYSZUK Kamil 33Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM16-3900:00:1900:29:18
48STACHNIK Maciej 122Śląsk WrocławWROCŁAWM16-3900:00:1000:29:21
49FILIPEK Tomasz 29PIESZCZOCHY & SPÓŁKAWROCŁAWM16-3900:00:1600:29:48
50KURNYTA Stanisław 79TeMMPo WałbrzychWAŁBRZYCHM50-5900:00:0900:30:07
51MIZERACKI Boleslaw 94Bielawska akademia bieganiaBIELAWAM60-6900:00:0200:30:08
52NAPIERAŁA Tadeusz 97TegesGŁOGÓWM60-6900:00:1100:30:30
53BŁASZCZYK Jerzy 4Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM60-6900:00:1100:30:42
54SZCZEŚNIAK Andrzej 133womp wrocławWROCŁAWM70+00:00:0400:30:51
55DRAB Paweł 17Lean Tech RunWROCŁAWM40-4900:00:1600:31:07
56SZYMAŃSKI Grzegorz 137Zwycięzców 6FPOLANICA-ZDRÓJM40-4900:00:1300:31:57
57CYBULSKI Grzegorz 12Największa Armia ŚwiataLUBLINM40-4900:00:1100:31:58
58KOWALCZYK Bogdan 71PHU BODEX BOGDAN KOWALCZYKŻMIGRÓDM50-5900:00:0400:32:01
59GRAJEK Tomasz 39Browar Karczewski TeamGNIEZNOM40-4900:00:1900:32:04
60STOBIŃSKI Michał 126FC BiałkaPIECHOWICEM16-3900:00:1100:32:12
61ZAYKOWSKI Bartosz 157M16-3900:00:0200:32:27
62MARSZAŁKOWSKI Radosław 89CZARNEM16-3900:00:2100:34:18
63DRZAZGA Jakub 19Agile Coaching Jakub DrzazgaWROCŁAWM16-3900:00:1500:41:13
Znaleziono 63 wynik(ów)