Organiser : | Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek |
Date : | 2017-06-03 |
Place : | Lipinki |
Distance : | 12 km |
Registered : | 162 |
Started : | 142 |
Not finished : | 2 |
Finished : | 140 |
On the track : | 0 |
PDF results : | |
List of winners : |
Open i wiekowe Specjalne |
Classification by
net time.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Start time | Net time 12km | Clock time 12km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RANISZEWSKA Marzena | 157 | Packman Team | GRUDZIĄDZ | K30 | 1 | K 1 | 00:00:01 | 00:51:37.15 | 00:51:38.75 | 4:18 | 13.9 (100%) | ||
2 | MURAWIEC Izabela | 33 | MUROWANIEC NADKANALE | K30 | 2 | K 2 | 00:00:02 | 00:56:53.95 | 00:56:56.25 | +00:05:16 (9.3%) | 4:44 | 12.7 (91.4%) | ||
3 | SUCHOMSKA Beata | 50 | JANIA GÓRA | K40 | 1 | K 3 | 00:00:05 | 00:57:55.65 | 00:58:00.65 | +00:06:18 (10.9%) | 4:49 | 12.4 (89.2%) | ||
4 | KARCZEWSKA Olga | 151 | YOUCO | GRUDZIĄDZ | K20 | 1 | K 4 | 00:00:03 | 00:59:13.05 | 00:59:16.40 | +00:07:35 (12.8%) | 4:56 | 12.2 (87.8%) | |
5 | OREMUS Zuzanna | 86 | LIPINKI | K16 | 1 | K 5 | 00:00:04 | 01:01:41.20 | 01:01:46.10 | +00:10:04 (16.3%) | 5:08 | 11.7 (84.2%) | ||
6 | KOSTRO Kasia | 128 | GDAŃSK | K40 | 2 | K 6 | 00:00:13 | 01:02:04.05 | 01:02:17.50 | +00:10:26 (16.8%) | 5:10 | 11.6 (83.5%) | ||
7 | ZABOROWSKA Beata | 38 | DRZYCIM | K40 | 3 | K 7 | 00:00:03 | 01:02:20.25 | 01:02:23.95 | +00:10:43 (17.2%) | 5:11 | 11.6 (83.5%) | ||
8 | STYKAŁA Magdalena | 2 | BUKOWIEC | K40 | 4 | K 8 | 00:00:11 | 01:02:40.55 | 01:02:52.05 | +00:11:03 (17.6%) | 5:13 | 11.5 (82.7%) | ||
9 | CHABROS Małgorzata | 46 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | K20 | 2 | K 9 | 00:00:10 | 01:04:09.85 | 01:04:20.45 | +00:12:32 (19.6%) | 5:20 | 11.2 (80.6%) | |
10 | NOWACKA Gabriela | 153 | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50 | 1 | K 10 | 00:00:04 | 01:05:41.75 | 01:05:46.20 | +00:14:04 (21.4%) | 5:28 | 11 (79.1%) | |
11 | PYRKA Marta | 20 | 2 LO Świecie | WYRWA | K30 | 3 | K 11 | 00:00:12 | 01:08:06.80 | 01:08:18.85 | +00:16:29 (24.2%) | 5:40 | 10.6 (76.3%) | |
12 | ZDROJKOWSKA Joanna | 119 | Roll&Run Team | PRZYŁĘKI | K50 | 2 | K 12 | 00:00:11 | 01:08:27.40 | 01:08:38.60 | +00:16:50 (24.6%) | 5:42 | 10.5 (75.5%) | |
13 | GNIOT Bożena | 160 | BYSŁAW | K30 | 4 | K 13 | 00:00:12 | 01:08:51.90 | 01:09:04.00 | +00:17:14 (25.0%) | 5:44 | 10.5 (75.5%) | ||
14 | MICHNA Justyna | 49 | ŚWIECIE | K40 | 5 | K 14 | 00:00:11 | 01:09:28.55 | 01:09:40.25 | +00:17:51 (25.7%) | 5:47 | 10.4 (74.8%) | ||
15 | KARWASZ Agata | 44 | ŚWIECIE | K16 | 2 | K 15 | 00:00:02 | 01:10:35.20 | 01:10:37.50 | +00:18:58 (26.9%) | 5:52 | 10.2 (73.4%) | ||
16 | HAWRO-CHYREK Anna | 129 | LAWA Team | GDAŃŚK | K30 | 5 | K 16 | 00:00:13 | 01:10:58.15 | 01:11:11.60 | +00:19:21 (27.3%) | 5:54 | 10.1 (72.7%) | |
16 | ZEMFLER Magdalena | 137 | Tsunami Tri | GDANSK | K30 | 6 | K 17 | 00:00:13 | 01:10:58.15 | 01:11:11.90 | +00:19:21 (27.3%) | 5:54 | 10.1 (72.7%) | |
18 | BRAC Grażyna | 18 | GRUDZIĄDZ | K60 | 1 | K 18 | 00:00:09 | 01:11:02.00 | 01:11:11.30 | +00:19:24 (27.3%) | 5:55 | 10.1 (72.7%) | ||
19 | FRUKACZ Emilia | 6 | UNISŁAW | K20 | 3 | K 19 | 00:00:10 | 01:11:10.05 | 01:11:20.75 | +00:19:32 (27.5%) | 5:55 | 10.1 (72.7%) | ||
20 | JAWORSKA Anna | 82 | LIPINKI | K30 | 7 | K 20 | 00:00:04 | 01:12:12.40 | 01:12:17.05 | +00:20:35 (28.5%) | 6:01 | 10 (71.9%) | ||
21 | WOJTOWICZ Agnieszka | 161 | TORUŃ | K30 | 8 | K 21 | 00:00:07 | 01:12:23.80 | 01:12:30.95 | +00:20:46 (28.7%) | 6:01 | 9.9 (71.2%) | ||
22 | STYKAŁA Adrianna | 3 | BUKOWIEC | K16 | 3 | K 22 | 00:00:11 | 01:13:02.25 | 01:13:13.75 | +00:21:25 (29.3%) | 6:05 | 9.9 (71.2%) | ||
23 | KALINOWSKA Patrycja | 16 | Soleccy biegacze | SOLEC KUJAWSKI | K20 | 4 | K 23 | 00:00:13 | 01:14:03.95 | 01:14:16.95 | +00:22:26 (30.3%) | 6:10 | 9.7 (69.8%) | |
24 | OLCZAK Ewa | 58 | 2LO Świecie | ŚWIECIE | K40 | 6 | K 24 | 00:00:15 | 01:14:46.25 | 01:15:01.65 | +00:23:09 (31.0%) | 6:13 | 9.6 (69.1%) | |
25 | KAWSKA Ewa | 52 | GRUDZIĄDZ | K40 | 7 | K 25 | 00:00:13 | 01:16:10.15 | 01:16:23.95 | +00:24:33 (32.2%) | 6:20 | 9.5 (68.3%) | ||
26 | FILARSKA Marzena | 51 | GRUDZIĄDZ | K40 | 8 | K 26 | 00:00:13 | 01:16:10.75 | 01:16:23.90 | +00:24:33 (32.2%) | 6:20 | 9.5 (68.3%) | ||
27 | CHABROS Teresa | 47 | ŚWIECIE | K50 | 3 | K 27 | 00:00:11 | 01:17:45.15 | 01:17:56.35 | +00:26:08 (33.6%) | 6:28 | 9.3 (66.9%) | ||
28 | MAZANOWSKA Izabela | 69 | BYDGOSZCZ | K30 | 9 | K 28 | 00:00:13 | 01:19:07.85 | 01:19:21.20 | +00:27:30 (34.8%) | 6:35 | 9.1 (65.5%) | ||
29 | WICZANOWSKA Natalia | 73 | GDAŃSK | K20 | 5 | K 29 | 00:00:09 | 01:20:16.25 | 01:20:25.25 | +00:28:39 (35.7%) | 6:41 | 9 (64.7%) | ||
30 | KOSECKA Katarzyna | 72 | LIPINKI | K20 | 6 | K 30 | 00:00:09 | 01:20:16.55 | 01:20:25.70 | +00:28:39 (35.7%) | 6:41 | 9 (64.7%) | ||
31 | GRZMIL Izabela | 92 | NOWY STAW | K40 | 9 | K 31 | 00:00:13 | 01:22:25.25 | 01:22:39.05 | +00:30:48 (37.4%) | 6:52 | 8.7 (62.6%) | ||
32 | ZYGMUNT Magdalena | 147 | GRUDZIĄDZ | K40 | 10 | K 32 | 00:00:10 | 01:23:22.90 | 01:23:33.40 | +00:31:45 (38.1%) | 6:56 | 8.6 (61.9%) | ||
33 | MRUK Patrycja | 155 | SOLEC KUJAWSKI | K30 | 10 | K 33 | 00:00:12 | 01:26:16.40 | 01:26:29.00 | +00:34:39 (40.2%) | 7:11 | 8.3 (59.7%) | ||
34 | JAWORSKA Żaneta | 115 | LIPINKI | K30 | 11 | K 34 | 00:00:12 | 01:26:17.45 | 01:26:29.55 | +00:34:40 (40.2%) | 7:11 | 8.3 (59.7%) | ||
35 | BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia | 25 | CEKCYN | K40 | 11 | K 35 | 00:00:12 | 01:26:33.10 | 01:26:45.45 | +00:34:55 (40.4%) | 7:12 | 8.3 (59.7%) | ||
36 | DANIŁOWSKA Małgorzata | 22 | ŚWIECIE | K30 | 12 | K 36 | 00:00:15 | 01:26:57.55 | 01:27:12.85 | +00:35:20 (40.6%) | 7:14 | 8.3 (59.7%) | ||
37 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | 59 | ŚWIECIE | K30 | 13 | K 37 | 00:00:12 | 01:27:16.65 | 01:27:28.95 | +00:35:39 (40.9%) | 7:16 | 8.3 (59.7%) | ||
38 | BRAC-WALCZYK Małgorzata | 114 | Akademia Biegania Grudziądz | DOLNA GRUPA | K50 | 4 | K 38 | 00:00:04 | 01:28:50.70 | 01:28:54.95 | +00:37:13 (41.9%) | 7:24 | 8.1 (58.3%) | |
39 | PIANOWSKA Ewa | 54 | BYDGOSZCZ | K50 | 5 | K 39 | 00:00:14 | 01:29:19.65 | 01:29:33.90 | +00:37:42 (42.2%) | 7:26 | 8.1 (58.3%) | ||
40 | RADOWSKA Anna | 76 | Sęki Osie | OSIE | K50 | 6 | K 40 | 00:00:06 | 01:29:28.30 | 01:29:34.30 | +00:37:51 (42.3%) | 7:27 | 8 (57.6%) | |
41 | STACHOWSKA Aleksandra | 48 | ŚWIECIE | K30 | 14 | K 41 | 00:00:10 | 01:38:15.25 | 01:38:25.45 | +00:46:38 (47.5%) | 8:11 | 7.3 (52.5%) | ||
42 | MASTEJ Małgorzata | 125 | Gosia&Tomek | GDAŃSK | K20 | 7 | K 42 | 00:00:08 | 01:38:55.70 | 01:39:04.00 | +00:47:18 (47.8%) | 8:14 | 7.3 (52.5%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
OSYKA Emilia | 96 | GRUDZIĄDZ | K30 | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Total 43 results.