Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-16 | Chłopcy 11-16
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HAJDUKIEWICZ Mateusz | 2041 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
2 | ROSTRYGIN Wiktoria | 2129 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
3 | GOZDYRA Antek | 2034 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
4 | KĘDZIELEWSKA Lena | 2059 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
5 | MLECZEK Nela | 2098 | BANIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
6 | KOZAK Nadia | 2075 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
7 | GADOWSKA Zuzanna | 2024 | MIERZYN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
8 | BUTRYN Zuzanna | 2009 | BANIE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
9 | CIESZYŃSKA Julia | 2016 | PNIEWO | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
10 | POST Kosma | 2114 | KURÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
11 | POST Jan | 2115 | KURÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
12 | GABOR Hubert | 2023 | GRYFINO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
13 | JODŁOWSKA Magdalena | 2052 | KROSNO ODRZ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
14 | BUBEŁA Szymon | 2008 | GDAŃSK | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
15 | MAŁECKI Kamil | 2095 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
16 | MILEJSKA Lena | 2097 | ZIELONA GÓRA | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
17 | PRZYBYSZ Aleksander | 2116 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
18 | PRZYBYSZ Radosław | 2117 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
19 | ADAMSK Igor | 2000 | BEZRZECZE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
20 | WALLAS Sara | 2147 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
21 | KRZACZKOWSKA Hania | 2184 | WROCŁAW | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
22 | KRUPIŃSKI Ignacy | 2194 | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | |||
23 | PARUZEL Tomasz | 2106 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
24 | KOMSTA Kacper | 2066 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
25 | GAPYS Gabriela | 2025 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
26 | PIĘTKA Joachim | 2167 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 |
Znaleziono 26 wynik(ów)