Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-16 | Chłopcy 11-16
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRYSIŃSKI Jakub | 2079 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
2 | JAWORSKI Oliwier | 2051 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
3 | HABRYCH Antoni | 2039 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
4 | KONDELA Jeremi | 2067 | CHOSZCZNO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
5 | KACZMAREK Malwina | 2053 | GDAŃSK | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
6 | REDMERSKI Dorian | 2124 | GOLENIÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
7 | POLAK Martyna | 2111 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
8 | RATAJCZYK Wojtek | 2123 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
9 | ROJEWSKA Julia | 2125 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
10 | SITEK Lena | 2131 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
11 | DITTMANN Mayra | 2018 | RANDOWTAL | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
12 | DITTMANN Marco | 2019 | RANDOWTAL | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
13 | OGRODZIŃSKI Aleksander | 2104 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
14 | SZAJEK Gabor | 2138 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
15 | JANUS Gabriela | 2045 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
16 | PORZYCH Marcin | 2113 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
17 | JAROSZ Kalina | 2046 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
18 | KACZOROWSKI Alan | 2055 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
19 | JAKUBOWSKI Miron | 2043 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
20 | JAKUBOWSKI Tymon | 2044 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
21 | SZOTA Artur | 2139 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
22 | SZOTA Zuzanna | 2140 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
23 | PILARCZYK Judyta | 2171 | NOWOGRÓDEK POMORSKI | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
24 | KOWALSKA Wojtek | 2172 | BOLESZKOWICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
25 | PILARCZYK Kuba | 2175 | ŚWIĄTKI | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
26 | FIEDZIUSZKO Jasiu | 2176 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
27 | KOZŁOWSKI Michał | 2181 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
28 | MACHOLA Marcin | 2193 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
29 | OLEKSIUK Alicja | 2188 | POLICE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
30 | ŁÓJ Alicja | 2089 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
31 | RUMOWSKI Norbert | 2130 | DOBRA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
32 | ŁÓJ Wiktoria | 2090 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 |
Znaleziono 32 wynik(ów)