Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-16 | Chłopcy 11-16
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WASIAK Oliwier | 2148 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
2 | GŁUSZYK Dominika | 2031 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
3 | GŁUSZYK Kacper | 2032 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
4 | ZAPAŁA Kacper | 2163 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
5 | PARYPA Małgorzata | 2108 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
6 | SIWIELA Jakub | 2132 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
7 | KREJNER Michał | 2077 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
8 | SZULC Wiktor | 2141 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
9 | ŁUKASZEWSKI Igor | 2092 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
10 | KOWALSKI Marcel | 2074 | KOŚCIELEC 15 B | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
11 | WOJSZCZYK Julia | 2154 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
12 | WOJSZCZYK Blanka | 2155 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
13 | WOŁCZAK Aleksander | 2156 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
14 | NOWAK Dorota | 2102 | WEŁTYŃ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
15 | SIWIELA Zofia | 2133 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
16 | KLIMECKA Dorota | 2060 | GOLENIÓW | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
17 | PAWLIK Marcel | 2110 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
18 | BLOK Cezary | 2004 | LOCKNITZ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
19 | KOCÓR Paulina | 2064 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
20 | KOCÓR Maja | 2065 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
21 | CHAMUCZYŃSKA Iga | 2010 | POLICE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
22 | CHAMUCZYŃSKA Maja | 2011 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
23 | CISZEWSKA Urszula | 2017 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
24 | KRUCZKOWSKI Kacper | 2078 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
25 | ROMEK Matylda | 2127 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
26 | ROMEK Mariola | 2128 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
27 | GAWLIK Ola | 2027 | BYDGOSZCZ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
28 | GAWLIK Maks | 2028 | BYDGOSZCZ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
29 | ŻMUDA Julia | 2170 | BEZRZECZE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
30 | BORACZYŃSKA Weronika | 2174 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
31 | IZYDORCZYK Lena | 2178 | STAGARD | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
32 | KLEJNOWSKA Lena | 2179 | STAGARD | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
33 | BĄCIK Bartosz | 2182 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
34 | CYGANOWSKI Maciej | 2183 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
35 | OLECH Victoria | 2213 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
36 | OLECH Filip | 2214 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
37 | LIS Michał | 2215 | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | |||
38 | CYGANOWSKA Magda | 2196 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
39 | SUDOŁ Szymon | 2199 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
40 | SARAMAK Oliwka | 2200 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
41 | PONIEWIERKA Patrycja | 2201 | IŁOWA | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
42 | CHMIELEWSKI Maciej | 2012 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
43 | CHMIELEWSKI Tomasz | 2013 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
44 | TOMCZAK Krzysztof | 2143 | OBORNIKI | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
45 | OLESZEK Sandra | 2105 | STARGARD | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
46 | STAŃKO Zuzanna | 2180 | GRZĘDZICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
47 | BIELSKA Martyna | 2002 | ŁÓDŹ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 |
Znaleziono 47 wynik(ów)