Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-16 | Chłopcy 11-16
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FLEJTER Gabriel | 2142 | TARNOWO | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
2 | HABRYCH Marysia | 2040 | POLICE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
3 | MADRAK Piotr | 2093 | UNIEMYŚL | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
4 | RUTKOWSKI Gracjan | 2187 | TARNOWO | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
5 | GRALEWICZ Olgierd | 2036 | MUROWANA GOŚLINA | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
6 | LOBA Jakub | 2189 | SWARZĘDZ | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
7 | KLIMECKI Jakub | 2061 | GOLENIÓW | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
8 | TOMCZAK Roksana | 2144 | OBORNIKI | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
9 | MAŁOCHA Adam | 2096 | ŚWINOUJŚCIE | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
10 | KUŹBICKA Amelia | 2082 | GORZÓW WLKP | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
11 | KWIATKOWSKA Tatiana | 2083 | GDAŃSK | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
12 | PAWLAK Jakub | 2109 | PNIEWO | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
13 | WIECZOREK Marcin | 2151 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
14 | RUTKOWSKA Natalia | 2186 | TARNOWO | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
15 | GARBACIAK Dominika | 2026 | POLICE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
16 | DĘBSKA Zuzanna | 2120 | ŁUBINKA 1 | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
17 | STEMPNIAK Michał | 2134 | HEL | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
18 | JASTAK Milena | 2050 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
19 | ZABIELSKA Barbara | 2161 | TORUŃ | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
20 | ŁUKASZEWSKA Nikola | 2091 | POLICE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
21 | KOWALIK Dariusz | 2071 | KOSCIAN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
22 | WIECZOREK Monika | 2152 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
23 | MRÓZ Tymoteusz | 2100 | ŁÓDŹ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
24 | BIELSKI Filip | 2003 | ŁÓDŹ | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
25 | MŁYNARCZYK Adam | 2099 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
26 | ROJEWSKI Wiktor | 2126 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
27 | GLINKA Julia | 2030 | POLICE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
28 | LOBA Wiktoria | 2190 | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | |||
29 | KOWALIK Karolina | 2070 | KOSCIAN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
30 | GŁUSZYK Maja | 2033 | POLICE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
31 | PARYPA Karolina | 2107 | SZCZECIN | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
32 | GRALEWICZ Albert | 2035 | MUROWANA GOŚLINA | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
33 | JARZĄBKIEWICZ Oliwia | 2047 | POLICE | Dziewczynki 11-16 | 00:00:00 | ||
34 | ZDRZENICKI Kornel | 2164 | MYŚLIBÓRZ | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
35 | LOBA Zuzanna | 2191 | Dziewczynki 11-16 | 03:07:02 |
Znaleziono 35 wynik(ów)