Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-16 | Chłopcy 11-16
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FLEJTER Gabriel | 2142 | TARNOWO | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
2 | MADRAK Piotr | 2093 | UNIEMYŚL | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
3 | DUMA Kacper | 2022 | GOLENIÓW | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
4 | RUTKOWSKI Gracjan | 2187 | TARNOWO | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
5 | GRALEWICZ Olgierd | 2036 | MUROWANA GOŚLINA | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
6 | KALINOWSKI Dawid | 2056 | DOLICE | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
7 | LOBA Jakub | 2189 | SWARZĘDZ | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
8 | KLIMECKI Jakub | 2061 | GOLENIÓW | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
9 | MAŁOCHA Adam | 2096 | ŚWINOUJŚCIE | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
10 | PAWLAK Jakub | 2109 | PNIEWO | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
11 | WIECZOREK Marcin | 2151 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
12 | STEMPNIAK Michał | 2134 | HEL | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
13 | WERAKSO Mateusz | 2149 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
14 | GĄGOL Oskar | 2029 | POLICE | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
15 | MAJ Mateusz | 2094 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
16 | BIELSKI Filip | 2003 | ŁÓDŹ | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
17 | MŁYNARCZYK Adam | 2099 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
18 | PIĘTKA Miłosz | 2168 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
19 | ROJEWSKI Wiktor | 2126 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
20 | DOROŻALSKI Kacper | 2169 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
21 | MULARCZYK Filip | 2101 | KRĘŻEL | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
22 | RUSZEWSKI Kacper | 2185 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
23 | ŁAZAR Bartosz | 2087 | SZCZECIN | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
24 | GRALEWICZ Albert | 2035 | MUROWANA GOŚLINA | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 | ||
25 | ZDRZENICKI Kornel | 2164 | MYŚLIBÓRZ | Chłopcy 11-16 | 00:00:00 |
Znaleziono 25 wynik(ów)