Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-16 | Chłopcy 11-16
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRYSIŃSKI Jakub | 2079 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
2 | PUPEK Maksymilian | 2119 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
3 | ŁEBKOWSKI Kuba | 2088 | GRYFINO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
4 | WASIAK Oliwier | 2148 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
5 | GŁUSZYK Kacper | 2032 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
6 | ZAPAŁA Kacper | 2163 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
7 | HAJDUKIEWICZ Mateusz | 2041 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
8 | SIWIELA Jakub | 2132 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
9 | KREJNER Michał | 2077 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
10 | SZULC Wiktor | 2141 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
11 | JAWORSKI Oliwier | 2051 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
12 | HABRYCH Antoni | 2039 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
13 | KONDELA Jeremi | 2067 | CHOSZCZNO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
14 | WALICZEK Maksymilian | 2146 | BANIE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
15 | ŁUKASZEWSKI Igor | 2092 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
16 | GOZDYRA Antek | 2034 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
17 | KOWALSKI Marcel | 2074 | KOŚCIELEC 15 B | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
18 | ŁAZAR Mateusz | 2086 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
19 | ZABIELSKI Tomasz | 2162 | TORUŃ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
20 | POST Kosma | 2114 | KURÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
21 | POST Jan | 2115 | KURÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
22 | GABOR Hubert | 2023 | GRYFINO | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
23 | BUBEŁA Szymon | 2008 | GDAŃSK | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
24 | WOŁCZAK Aleksander | 2156 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
25 | MAŁECKI Kamil | 2095 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
26 | PRZYBYSZ Aleksander | 2116 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
27 | PRZYBYSZ Radosław | 2117 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
28 | ADAMSK Igor | 2000 | BEZRZECZE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
29 | REDMERSKI Dorian | 2124 | GOLENIÓW | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
30 | PAWLIK Marcel | 2110 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
31 | RATAJCZYK Wojtek | 2123 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
32 | DITTMANN Marco | 2019 | RANDOWTAL | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
33 | OGRODZIŃSKI Aleksander | 2104 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
34 | SZAJEK Gabor | 2138 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
35 | BLOK Cezary | 2004 | LOCKNITZ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
36 | PORZYCH Marcin | 2113 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
37 | KACZOROWSKI Alan | 2055 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
38 | JAKUBOWSKI Miron | 2043 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
39 | JAKUBOWSKI Tymon | 2044 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
40 | KRUCZKOWSKI Kacper | 2078 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
41 | SZOTA Artur | 2139 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
42 | GAWLIK Maks | 2028 | BYDGOSZCZ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
43 | KOWALSKA Wojtek | 2172 | BOLESZKOWICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
44 | PILARCZYK Kuba | 2175 | ŚWIĄTKI | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
45 | FIEDZIUSZKO Jasiu | 2176 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
46 | KOZŁOWSKI Michał | 2181 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
47 | BĄCIK Bartosz | 2182 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
48 | CYGANOWSKI Maciej | 2183 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
49 | OLECH Filip | 2214 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
50 | LIS Michał | 2215 | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | |||
51 | KRUPIŃSKI Ignacy | 2194 | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | |||
52 | SUDOŁ Szymon | 2199 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
53 | MACHOLA Marcin | 2193 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
54 | CHMIELEWSKI Maciej | 2012 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
55 | CHMIELEWSKI Tomasz | 2013 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
56 | TOMCZAK Krzysztof | 2143 | OBORNIKI | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
57 | RUMOWSKI Norbert | 2130 | DOBRA | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
58 | KUSTRA Paweł | 2081 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
59 | PARUZEL Tomasz | 2106 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
60 | KOMSTA Kacper | 2066 | POLICE | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
61 | PIĘTKA Joachim | 2167 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
62 | KOWALIK Dariusz | 2071 | KOSCIAN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
63 | MRÓZ Tymoteusz | 2100 | ŁÓDŹ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
64 | GRZESIEK Franciszek | 2038 | SZCZECIN | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 | ||
65 | ARTYM Krzysztof | 2197 | SZCZECIŃ | Chłopcy 6-10 | 00:00:00 |
Znaleziono 65 wynik(ów)