Organizator : | Stowarzyszenie Klub Biegowy Dzik |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Police |
Dystans : | 1 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 184 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | 1 Fala | 2 Fala | 3 Fala | 4 Fala | 5 Fala | 6 Fala | 7 Fala | 8 Fala | Dziewczynki 6-10 | Chłopcy 6-10 | Dziewczynki 11-16 | Chłopcy 11-16
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KNIOŁA Klaudia | 2062 | PIŁA | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
2 | PUPEK Wiktoria | 2118 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
3 | STEMPNIAK Danuta | 2135 | HEL | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
4 | JASIŃSKA-DETROIS Zuzanna | 2048 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
5 | GŁUSZYK Dominika | 2031 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
6 | PARYPA Małgorzata | 2108 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
7 | ZYGMUNT Marta | 2165 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
8 | ZYGMUNT Karolina | 2166 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
9 | LECHOWICZ Gabriela | 2084 | SZAMOCIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
10 | HOŁYS Sara | 2042 | BANIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
11 | WÓJCIK Laura | 2158 | BANIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
12 | RADCZUK Martyna | 2122 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
13 | ROSTRYGIN Wiktoria | 2129 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
14 | KĘDZIELEWSKA Lena | 2059 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
15 | MLECZEK Nela | 2098 | BANIE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
16 | KOZAK Nadia | 2075 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
17 | GADOWSKA Zuzanna | 2024 | MIERZYN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
18 | BORODYN Marcelina | 2005 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
19 | CIESZYŃSKA Julia | 2016 | PNIEWO | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
20 | JODŁOWSKA Magdalena | 2052 | KROSNO ODRZ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
21 | WOJSZCZYK Julia | 2154 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
22 | WOJSZCZYK Blanka | 2155 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
23 | KOWALSKA Amelia | 2072 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
24 | KOWALSKA Alicja | 2073 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
25 | NOWAK Dorota | 2102 | WEŁTYŃ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
26 | MILEJSKA Lena | 2097 | ZIELONA GÓRA | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
27 | KACZMAREK Malwina | 2053 | GDAŃSK | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
28 | SIWIELA Zofia | 2133 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
29 | KLIMECKA Dorota | 2060 | GOLENIÓW | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
30 | WALLAS Sara | 2147 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
31 | POLAK Martyna | 2111 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
32 | ROJEWSKA Julia | 2125 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
33 | SITEK Lena | 2131 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
34 | DITTMANN Mayra | 2018 | RANDOWTAL | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
35 | JANUS Gabriela | 2045 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
36 | DOMAGALSKA Agata | 2021 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
37 | JAROSZ Kalina | 2046 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
38 | KOCÓR Paulina | 2064 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
39 | KOCÓR Maja | 2065 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
40 | CHAMUCZYŃSKA Maja | 2011 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
41 | CISZEWSKA Urszula | 2017 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
42 | ROMEK Matylda | 2127 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
43 | ROMEK Mariola | 2128 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
44 | SZOTA Zuzanna | 2140 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
45 | GAWLIK Ola | 2027 | BYDGOSZCZ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
46 | ŻMUDA Julia | 2170 | BEZRZECZE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
47 | PILARCZYK Judyta | 2171 | NOWOGRÓDEK POMORSKI | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
48 | BORACZYŃSKA Weronika | 2174 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
49 | IZYDORCZYK Lena | 2178 | STAGARD | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
50 | KLEJNOWSKA Lena | 2179 | STAGARD | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
51 | KRZACZKOWSKA Hania | 2184 | WROCŁAW | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
52 | OLECH Victoria | 2213 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
53 | CYGANOWSKA Magda | 2196 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
54 | SARAMAK Oliwka | 2200 | SZCZECIN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
55 | PONIEWIERKA Patrycja | 2201 | IŁOWA | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
56 | OLESZEK Sandra | 2105 | STARGARD | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
57 | ŁÓJ Alicja | 2089 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
58 | ROZICKA Maja | 2210 | BYDGOSZCZ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
59 | GAPYS Gabriela | 2025 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
60 | STAŃKO Zuzanna | 2180 | GRZĘDZICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
61 | ŁÓJ Wiktoria | 2090 | POLICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
62 | BIELSKA Martyna | 2002 | ŁÓDŹ | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
63 | KOWALIK Karolina | 2070 | KOSCIAN | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 | ||
64 | RYBACZEK Marika | 2177 | WARZYMICE | Dziewczynki 6-10 | 00:00:00 |
Znaleziono 64 wynik(ów)