Organizator : | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy |
Data : | 2018-12-02 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 619 |
Wystartowało : | 517 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 515 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WĘGRZYNOWSKI Sławomir | 544 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:00 | ||
2 | 649 | 00:00:00 | |||||
3 | GONDEK Krzysztof | 38 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:00:00 | ||
4 | GACKOWSKI Krzysztof | 24 | IRON&ONE TEAM | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:00 | |
5 | LUZAK Mirosław | 115 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:00 | ||
6 | CHRÓŚCIŃSKA Paulina | 476 | BRZOZA | K-20 | 00:00:00 | ||
7 | DOLATA Rafał | 93 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:00 | ||
8 | ARASZKIEWICZ Katarzyna | 247 | Pinup Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:00 | |
9 | SAS Kasia | 44 | amator | SIENNO | K-40 | 00:00:00 | |
10 | JAROSZEWSKA Maria | 85 | Deep Forest | TRYSZCZYN | K-10 | 00:00:00 | |
11 | KNOP Kamila | 547 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:00 | ||
12 | TERTYKOWSKA Magdalena | 662 | K-40 | 00:00:00 | |||
13 | WINOGRODZKA Magda | 375 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:00 | ||
14 | ŻUBIK Karolina | 664 | K-10 | 00:00:00 | |||
15 | ZIELIŃSKI Maciej | 480 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:00 | ||
16 | PEŻYŃSKA Anna | 287 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:00 | ||
17 | PISZCZEK Piotr | 482 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:00 | ||
18 | FAGIELNICZ MROZIK Tina | 656 | K-30 | 00:00:00 | |||
19 | GIEZEK Oskar | 334 | BIAŁE BŁOTA | M-10 | 00:00:00 | ||
20 | GIEZEK Sławomir | 30 | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:00 | ||
21 | KULASZEWSKI Radek | 441 | POWSINOGI | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:00 | |
22 | ŚLEDŹ Krzysztof | 508 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:00 | ||
23 | JAGODZIŃSKI Mateusz | 131 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | |
24 | KŁOPOTEK Patryk | 246 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | ||
25 | TUCZYŃSKI Sylwester Leon | 59 | Bydgoskie Okonie | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | |
26 | ŚLUSARSKI Przemysław | 338 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |
27 | MAĆKOWSKI Maciej | 7 | UPS Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |
28 | KOLMAJER Rafał | 238 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | ||
29 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 61 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | ||
30 | WIĘCKOWSKI Dariusz | 36 | AMS Triathlon Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |
31 | SZCZEŚNIAK Wiktor | 202 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:02 | ||
32 | PIEKARSKI Marek | 366 | VIII LO Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:02 | |
33 | GROBELNIAK Adam | 627 | M-20 | 00:00:02 | |||
34 | KOCHAŃSKI Dariusz | 310 | BUKOWIEC | M-50 | 00:00:02 | ||
35 | KOSIŃSKI Michael | 546 | Harpagan Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:02 | |
36 | TUROWSKI Grzegorz | 615 | M-40 | 00:00:02 | |||
37 | PIOTROWSKI Radoslaw | 474 | PRZYSIERSK | M-30 | 00:00:03 | ||
38 | FUZ Marek | 68 | Kabel Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:03 | |
39 | BALCEREK Mateusz | 640 | M-30 | 00:00:03 | |||
40 | PĘKAŁA Aleksandra | 348 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:03 | |
41 | JACIUBEK Przemysław | 484 | SKRONINA | M-30 | 00:00:03 | ||
42 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 365 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:03 | |
43 | GRYTA Karol | 511 | WUDZYNEK | M-20 | 00:00:03 | ||
44 | KOTŁOWSKI Przemysław | 496 | MKSSP63 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:03 | |
45 | SAK Joanna | 217 | Decathlon Team Inowrocław + Drużyna Szpiku | INOWROCŁAW | K-20 | 00:00:03 | |
46 | WALEWSKI Andrzej | 502 | Stowarzyszenie Krwiodawców Fara | INOWROCŁAW | M-30 | 00:00:03 | |
47 | BRZEZIŃSKI Paweł | 620 | M-50 | 00:00:03 | |||
48 | KACZMAREK Aleksandra | 363 | SUCHARY | K-20 | 00:00:03 | ||
49 | POBOŻAN Agnieszka | 314 | Biegam Bo Lubię Inowrocław | INOWROCŁAW | K-20 | 00:00:03 | |
50 | 621 | 00:00:03 | |||||
51 | KOWALSKI Krzysztof | 536 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:04 | ||
52 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 432 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | |
53 | SZYMAŃSKI Łukasz | 367 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | ||
54 | NEUMANN Ariel | 163 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:04 | ||
55 | NAGOW Michał | 209 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:04 | ||
56 | WŁODARCZYK Wojciech | 534 | czarne Stopy.SM | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:04 | |
57 | PIEKARSKI Paweł | 111 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:04 | ||
58 | PALACZ Wioletta | 192 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:04 | ||
59 | BARCZAK Tomasz | 401 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:04 | ||
60 | GWIAZDOWSKI Krzysztof | 194 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:04 | ||
61 | BUCHOLSKI Robert | 533 | OLSZTYNEK | M-20 | 00:00:04 | ||
62 | TOMASZ Lis | 485 | OPOCZNO | M-20 | 00:00:04 | ||
63 | KURMILKO Mateusz | 540 | SUWAŁKI | M-20 | 00:00:04 | ||
64 | BIELEC Michał | 634 | M-30 | 00:00:04 | |||
65 | TRUDNOWSKI Janusz | 66 | Run Pasja Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:04 | |
66 | SKWAREK Bogumiła | 164 | WAŁDOWO | K-50 | 00:00:04 | ||
67 | ANGIEL Władysław | 301 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:04 | |
68 | ANISZCZYK Hubert | 231 | ZSE-A Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:05 | |
69 | RZESZOTARSKI Daniel | 124 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | ||
70 | RESZKA Jarosław | 648 | M-30 | 00:00:05 | |||
71 | KOWALSKI Jacek | 33 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | ||
72 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 347 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | |
73 | WŁOCH Mateusz | 459 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:05 | ||
74 | MULARCZYK Jacek | 140 | Rowing Running Club | GDAŃSK | M-40 | 00:00:05 | |
75 | KADOW Ryszard | 645 | M-40 | 00:00:05 | |||
76 | NADRATOWSKI Maciej | 461 | Kabel Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |
77 | DZIEKAN Wojciech | 466 | Kabel Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | |
78 | MUSIELSKI Dariusz | 75 | niezrzeszony | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |
79 | MAJCHRZAK Magdalena | 220 | DZIEWIERZEWO | K-30 | 00:00:05 | ||
80 | KOPACZ Hanna | 666 | K-30 | 00:00:05 | |||
81 | ZIELIŃSKI Krzysztof | 378 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | ||
82 | KAMIŃSKI Sławomir | 523 | Mobilny Wulkan | PRĄDKI | M-30 | 00:00:05 | |
83 | WIEWIÓRA Agata | 222 | ŻNIN | K-30 | 00:00:05 | ||
84 | KOWALIK Ania | 404 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:05 | ||
85 | TWARDOWSKA Sylwia | 360 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:05 | ||
86 | LEWANDOWSKI Filip | 628 | M-30 | 00:00:06 | |||
87 | WŁOCH Sylwester | 458 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:06 | ||
88 | WANKIEWICZ Łukasz | 1 | Szurusie Team | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:06 | |
89 | ŚLEFARSKI Marcin | 389 | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:06 | ||
90 | WEŁNIŃSKA Patrycja | 21 | Szurusie Team | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:06 | |
91 | STAŃCZYK Martyna | 64 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K-20 | 00:00:06 | ||
92 | ŻUCHELKOWSKI Rafał | 514 | Agata & Rafał & Adaś Team | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
93 | OZDOBA Rafał | 167 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | ||
94 | MISZEWSKI Paweł | 499 | BIAŁE BŁOTA | M-10 | 00:00:06 | ||
95 | MUZIEWICZ Marcel | 521 | UNISŁAW | M-10 | 00:00:06 | ||
96 | KOŃCZAL Joanna | 148 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:06 | ||
97 | ZUBRYCKI Tomasz | 198 | Klub Zdrowia 24 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
98 | ŚWIETLIK Grzegorz | 470 | Królowie życia | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |
99 | ŻYŁA Marta | 504 | KRUSZYN KRAJ | K-40 | 00:00:06 | ||
100 | SKONIECKA Ewelina | 522 | ZAMOŚĆ | K-10 | 00:00:06 | ||
101 | JAGIEŁA Bartosz | 25 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz.#Biegacze | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | |
102 | RYBAK Remigiusz | 306 | BIAŁE BŁOTA | M-40 | 00:00:07 | ||
103 | PAWLIK Marek | 166 | PRUSZCZ | M-50 | 00:00:07 | ||
104 | BIAŁEK Grzegorz | 393 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:07 | ||
105 | MATALEWSKI Mikołaj | 520 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:07 | ||
106 | LEWANDOWSKI Marcin | 497 | keeeper | STĘSZEWKO | M-20 | 00:00:07 | |
107 | WALUSIAK Miłosz | 420 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | |
108 | NAGORZYSKA Sylwia | 32 | BiegamWspieramMotywuję | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:07 | |
109 | TARGOWSKA Małgorzata | 635 | K-30 | 00:00:07 | |||
110 | SMYK Martyna | 407 | Bydgoski Klub Wioślarek | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:07 | |
111 | RÓŻAŃSKA Aleksandra | 406 | Bydgoski Klub Wioślarek | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:07 | |
112 | CIECHNA Julia | 405 | Bydgoski Klub Wioślarek | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:07 | |
113 | FERENZ Marcin | 379 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-30 | 00:00:07 | ||
114 | GWIZDAŁA Katarzyna | 230 | GRUCZNO | K-40 | 00:00:07 | ||
115 | FEDOROWSKA Oliwia | 182 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:07 | ||
116 | SKONIECKA Paulina | 606 | K-10 | 00:00:07 | |||
117 | STAFIEJ Wojciech | 197 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | ||
118 | KALINOWSKI Zbigniew | 221 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | ||
119 | ZYGLER Zbigniew | 254 | 22 ODN | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | |
120 | NAGORZYSKI Arkadiusz | 31 | BiegamWspieramMotywuję | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |
121 | MANOWSKI Jarosław | 419 | LIPNIKI | M-40 | 00:00:08 | ||
122 | SKWAREK Oliwia | 165 | WAŁDOWO | K-20 | 00:00:08 | ||
123 | GŁOWACKI Krzysztof | 364 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | ||
124 | HOFFA Filip | 245 | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-30 | 00:00:08 | ||
125 | KOTLĘGA Agata | 168 | PRUSZCZ | K-20 | 00:00:08 | ||
126 | SIERNACKA Anna | 652 | K-30 | 00:00:08 | |||
127 | LEWANDOWSKI Robert | 175 | Pomagalscy | BYDGOSZCZ, POLAND | M-40 | 00:00:08 | |
128 | CHROMIŃSKA Paulina | 176 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:08 | ||
129 | XXX Krzysztof | 601 | M-60+ | 00:00:08 | |||
130 | MIĘKCZYŃSKI Miłosz | 492 | Lupus Team | ZIELONCZYN | M-30 | 00:00:09 | |
131 | ŁOBOCKI Krzysztof | 135 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | |
132 | FRANKOWSKI Paweł | 199 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:09 | ||
133 | MICHALSKI Paweł | 603 | M-30 | 00:00:09 | |||
134 | BORKOWSKI Michał | 40 | LUBOSTROŃ | M-20 | 00:00:09 | ||
135 | SOBOL Magdalena | 37 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | K-40 | 00:00:09 | ||
136 | KASPRZYK Damian | 63 | MICHALIN | M-30 | 00:00:09 | ||
137 | NIKOŁAJEW Monika | 103 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:09 | ||
138 | WIATROWSKA Katarzyna | 234 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:09 | ||
139 | LEWICKA Dagmara | 486 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:09 | ||
140 | SIATKOWSKA Anna | 57 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:09 | ||
141 | GROCHOWSKI Patryk | 274 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | ||
142 | SCHLABS Magdalena | 186 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:09 | ||
143 | MIERNIK Szymon | 90 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:10 | ||
144 | KOWALIK Patryk | 654 | M-30 | 00:00:10 | |||
145 | GRODZKA Ewelina | 249 | DOBRCZ | K-20 | 00:00:10 | ||
146 | LEWANDOWSKI Sebastian | 154 | DOBRCZ | M-30 | 00:00:10 | ||
147 | DOLATA Aneta | 91 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:10 | ||
148 | KĘDZIERSKI Rafał | 282 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:10 | ||
149 | KARPIŃSKI Łukasz | 477 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:10 | ||
150 | MODRZEJEWSKI Wojciech | 440 | JW 3775 Chojnice | CHOJNICE | M-40 | 00:00:10 | |
151 | DUSZYŃSKI Filip | 43 | amator | SIENNO | M-40 | 00:00:10 | |
152 | POTERACKA Irena | 445 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:10 | ||
153 | KSAWERY Sebastian | 337 | BIAŁE BŁOTA | M-10 | 00:00:11 | ||
154 | KLISZEWSKI Damian | 359 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:11 | ||
155 | WEBER Krzysztof | 273 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:11 | ||
156 | STEFAŃSKI Marcin | 232 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:11 | ||
157 | KACZOR Michał | 353 | 3LO BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:11 | |
158 | NAJS Bartłomiej | 438 | Project Society | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:11 | |
159 | WAJER Marita | 15 | Reebok RUN CREW Bydgoszcz | ŚLESIN | K-20 | 00:00:11 | |
160 | SZYNKA Sebastian | 355 | BuzałaTeam | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:11 | |
161 | ROGUSZCZAK Maciej | 112 | BIAŁE BŁOTA | M-40 | 00:00:11 | ||
162 | ASTUKIEWICZ Tomasz | 17 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:11 | ||
163 | BŁASZCZYK Artur | 403 | ZAMOŚĆ | M-40 | 00:00:11 | ||
164 | MOCNA Anna | 190 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:11 | ||
165 | ŻAREK Katarzyna | 147 | GOŁUSZYCE | K-10 | 00:00:11 | ||
166 | WNUCZYŃSKI Andrzej | 412 | Orange Polska | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | |
167 | WESOŁEK Kacper | 421 | Project Society | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:12 | |
168 | KILANOWSKI Darek | 110 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:12 | ||
169 | MICHALSKA Daria | 144 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:12 | ||
170 | JANUSZEWSKI Marcin | 9 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:12 | ||
171 | WÓJCIK Piotr | 290 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:12 | ||
172 | KARWACKA Agnieszka | 248 | Pinup Bydgoszcz | ZIELONKA | K-30 | 00:00:12 | |
173 | ŻAREK Magdalena | 133 | GOŁUSZYCE | K-20 | 00:00:12 | ||
174 | JANUSZEWSKA Agnieszka | 12 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:12 | ||
175 | MONDRY Waldemar | 333 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:13 | ||
176 | CIEŚLEWICZ Karol | 185 | OlafCrew | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:13 | |
177 | WNUCZYŃSKI Jakub | 414 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:13 | ||
178 | GROTA Artur | 317 | ------------- | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | 00:00:13 | |
179 | SZMELTER Michał | 515 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:13 | ||
180 | DRYGAS Ryszard | 426 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:13 | ||
181 | SZYNWELSKA Marlena | 292 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:13 | ||
182 | DULSKA Katarzyna | 239 | TORUŃ | K-30 | 00:00:13 | ||
183 | GÓRSKA Joanna | 489 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:13 | ||
184 | GUMIENNY Maciej | 256 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:13 | ||
185 | NOWAK Mariola | 298 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:13 | ||
186 | WÓJCIK Anna | 28 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:13 | ||
187 | JARUZEL Justyna | 424 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:13 | ||
188 | SKONIECKA Agnieszka | 447 | ZAMOŚĆ | K-40 | 00:00:13 | ||
189 | ŁAWSKA Paulina | 448 | ZAMOŚĆ | K-20 | 00:00:13 | ||
190 | LEWIŃSKI Jacek | 494 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | ||
191 | RADTKE Pawel | 462 | SISU OWB Team | WTELNO | M-30 | 00:00:14 | |
192 | SIUDA Sebastian | 11 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | ||
193 | MIKOŁAJCZAK Tomasz | 261 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | ||
194 | KISZKA Marcin | 255 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | |
195 | KOSTRUCHA Robert | 65 | BRODNICA | M-20 | 00:00:14 | ||
196 | KROPIŃSKI Kacper | 352 | 3LO Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:14 | |
197 | LEWICKI Jarek | 276 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | ||
198 | JANOWSKA Renata | 275 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:14 | ||
199 | TYSZKIEWK Aldona | 610 | K-40 | 00:00:14 | |||
200 | ŁAWSKI Piotr | 449 | ZAMOŚĆ | M-30 | 00:00:14 | ||
201 | FORTYKOWSKA Laura | 661 | K-10 | 00:00:14 | |||
202 | SIERACKI Piotr | 262 | MORZEWIEC | M-10 | 00:00:15 | ||
203 | KOSZOWSKI Rafał | 188 | TriTryszczynTeam | TRYSZCZYN | M-40 | 00:00:15 | |
204 | LEJMAN Grzegorz | 463 | BYDGOSZCZ | M-Open | 00:00:15 | ||
205 | KLAWCZYŃSKI Zbigniew | 303 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:15 | ||
206 | JAGIELSKA Patrycja | 55 | iQor Run | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:15 | |
207 | GNIAZDOWSKA Marcelina | 663 | K-10 | 00:00:15 | |||
208 | KOSZOWSKA Rozalia | 187 | TriTryszczynTeam | TRYSZCZYN | K-10 | 00:00:15 | |
209 | MAJEWSKI Wojciech | 390 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:15 | ||
210 | JARANTOWICZ Adam | 227 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M-30 | 00:00:16 | |
211 | STAFIEJ Paweł | 196 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:16 | ||
212 | MAJEWSKI Michał | 388 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:16 | ||
213 | SZCZEPAŃSKI Adrian | 510 | MIASTOWICE | M-20 | 00:00:16 | ||
214 | SZUBARGA Anna | 150 | OLIMPIN | K-10 | 00:00:16 | ||
215 | WINOGRODZKI Radosław | 376 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | ||
216 | NOSKOWIAK-BAJNO Alicja | 315 | BORÓWNO | K-30 | 00:00:16 | ||
217 | GÓŹDŹ Hanna | 309 | Jaś biega | BYDGOSZCZ | K-60+ | 00:00:16 | |
218 | ULASZEWSKI Bartosz | 605 | M-30 | 00:00:16 | |||
219 | ŻAK Mariusz | 532 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:17 | ||
220 | ZUPA Wojciech | 102 | SISU-OWB team | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:17 | |
221 | CHMIELEWSKI Ireneusz | 427 | CzarneStopy.SM | M.NIESZAWKA | M-50 | 00:00:17 | |
222 | GUŹDZIOŁ Jarek | 467 | wkurw_team | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | 00:00:17 | |
223 | SATRO Leszek | 501 | RRC | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:17 | |
224 | JARANTOWICZ Małgorzata | 226 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | K-30 | 00:00:17 | |
225 | RATAJCZAK Marcel | 328 | SP 63 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:17 | |
226 | MICHNIEWICZ Małgorzata | 428 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:17 | ||
227 | RATAJCZAK Arleta | 327 | SP 63 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:17 | |
228 | KALINOWSKA Patrycja | 660 | K-30 | 00:00:17 | |||
229 | MULARCZYK Julia | 331 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:17 | ||
230 | HENDRZAK Sylwester | 653 | M-30 | 00:00:18 | |||
231 | PUZIO Tomasz | 218 | ŚWIECIE | M-30 | 00:00:18 | ||
232 | ZIELINSKI Pawel | 457 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | ||
233 | TRETKA Karolina | 624 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:18 | ||
234 | ZIENKIEWICZ Anna | 384 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:18 | ||
235 | GWIAŹDZIŃSKI Kamil | 385 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | ||
236 | KACZYŃSKI Rafał | 473 | Pluszowe Nornice | TORUŃ | M-30 | 00:00:18 | |
237 | BŁASZKIEWICZ Marzena | 265 | BORÓWNO | K-40 | 00:00:18 | ||
238 | SIEMIENIECKI Filip | 332 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:18 | ||
239 | NOWACKI Maksymilian | 557 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:18 | ||
240 | UMIEJSKI Sebastian | 250 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:19 | ||
241 | KWAŚNIEWSKI Jakub | 399 | Wyższe Seminarium Duchowne | SZUBIN | M-20 | 00:00:19 | |
242 | POTRZEBOWSKA Agata | 117 | DEAF i #B3K | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:19 | |
243 | GULSKI Piotr | 555 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:19 | ||
244 | SKUBISZAK Jacek | 422 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:19 | ||
245 | BRZEZIŃSKA Marta | 362 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:19 | ||
246 | 600 | 00:00:19 | |||||
247 | KLINIKOWSKI Jacek | 20 | KOCHAM ŻYCIE I... | ŚWIEKATOWO | M-40 | 00:00:19 | |
247 | POGORZELSKA Bogusia | 34 | PEPŁOWO | K-40 | 00:00:19 | ||
249 | RIVAT Emmanuel | 456 | ARRK | BIALE BLOTA | M-30 | 00:00:19 | |
250 | KLAJBOR Mariusz | 373 | Terenowy Zawrót głowy | CZERSK ŚWIECKI | M-40 | 00:00:19 | |
251 | JĘDRZEJCZYK Wojciech | 410 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:20 | ||
252 | PAWLEWSKA Joanna | 48 | Sportway | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:20 | |
253 | PAWŁOWICZ Patryk | 181 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:20 | ||
254 | MANIKOWSKI Dominik | 6 | MINIKOWO | M-30 | 00:00:20 | ||
255 | POTRZEBOWSKI Marek | 116 | DEAF i #B3K | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | |
256 | ROZMARYNOWICZ Anna Maria | 313 | Wolność | UNISŁAW | K-30 | 00:00:20 | |
257 | JAROSZEWSKI Wojciech | 86 | Deep Forest | TRYSZCZYN | M-40 | 00:00:20 | |
258 | JAROSZEWSKA Anna | 84 | Deep Forest | TRYSZCZYN | K-40 | 00:00:20 | |
259 | SPYCHALSKI Tomasz | 444 | wozkimotocyklowe.pl | RYNARZEWO | M-30 | 00:00:21 | |
260 | GROBELNA Angelika | 71 | Bydgoszcz na start | NIEMCZ | K-40 | 00:00:21 | |
261 | PRZYBYLSKA Grażyna | 297 | Bydgoszcz na start, PSLA | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:21 | |
262 | WOŹNY Robert | 394 | Wyższe Seminarium Duchowne | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:21 | |
263 | SZPYT Ania | 357 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:21 | ||
264 | ZAKURZEWSKI Tomasz | 391 | Wyższe Seminarium Duchowne | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:21 | |
265 | GIERSZEWSKA-MUŁOWSKA Marta | 623 | K-40 | 00:00:21 | |||
266 | GIERSZEWSKI Przemysław | 622 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:21 | ||
267 | GRUDZKA Albert | 392 | Wyższe Seminarium Duchowne | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:22 | |
268 | SZOPIŃSKA Agnieszka | 411 | Strzelecka 3 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:22 | |
269 | LEWANDOWSKI Adam | 159 | CookieFriendsRun | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:22 | |
270 | GABRICH Żanetta | 137 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:22 | ||
271 | STĘPIEŃ Monika | 73 | Czarne Stopy | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:22 | |
272 | TYKWIŃSKA Agnieszka | 395 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:22 | ||
273 | ŁUKOMSKI Dawid | 107 | GardenFlora MTB Team | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:22 | |
274 | CZYŻEWSKA Anna | 184 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:22 | ||
275 | KRZEMIŃSKA Jolanta | 155 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:22 | ||
276 | JANOWSKI Daniel | 335 | Team Kucyki | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:22 | |
277 | PIKIES Patrycja | 152 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:22 | ||
278 | NOWACKA Kinga | 554 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:22 | ||
279 | PIKIES Agnieszka | 153 | WARSZAWA | K-30 | 00:00:22 | ||
280 | LEWANDOWSKI Sławomir | 423 | Klubzdrowia24h | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:23 | |
281 | KRYSZTOFINSKA Anna | 354 | Klub zdrowia Bydgoszcz herbalife | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:23 | |
282 | PASZKIET Witold | 618 | M-60+ | 00:00:23 | |||
283 | BEDNAREK Grażyna | 260 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:23 | |
284 | OŻGA Agnieszka | 16 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:23 | ||
285 | OZDZYNSKA Patrycja | 460 | klub Zdrowia Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:23 | |
286 | LEWANDOWSKA Joanna | 646 | K-30 | 00:00:23 | |||
287 | ARACH Przemysław | 323 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:23 | ||
288 | LINKA Monika | 604 | K-30 | 00:00:23 | |||
289 | ANASZEWICZ Marzena | 281 | PRZYŁĘKI | K-40 | 00:00:24 | ||
290 | MALATYŃSKA Barbara | 269 | PRZYŁĘKI | K-40 | 00:00:24 | ||
291 | KRÓL Katarzyna | 83 | TRYSZCZYN | K-40 | 00:00:24 | ||
292 | KACZMAREK Sebastian | 537 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:24 | ||
293 | TARCZYŃSKA Marta | 130 | CookieTeamRuners | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:24 | |
294 | GŁĘBOCKA Agnieszka | 556 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:24 | ||
295 | BILON-MOLENDA Alicja | 212 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:24 | ||
296 | SZULC Michał | 608 | M-30 | 00:00:24 | |||
297 | POCIOT Małgorzata | 609 | K-20 | 00:00:24 | |||
298 | ŁABENDA Robert | 3 | Szurusie Team | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:25 | |
299 | SZNEIDROWSKA Agnieszka | 437 | ŚWIEKATOWO | K-20 | 00:00:25 | ||
300 | ZAORSKA Marta | 638 | K-30 | 00:00:25 | |||
301 | KUBIS Sylwia | 524 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:25 | ||
302 | JURUŚ Jolanta | 398 | HERBALIFE | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:25 | |
303 | MELTZKER Krzysztof | 644 | M-20 | 00:00:25 | |||
304 | GADOMSKA Joanna | 643 | K-20 | 00:00:25 | |||
305 | BALCEROWSKI Radosław | 436 | Klub Zdrowia Bydgoszcz | POTULICE | M-20 | 00:00:25 | |
306 | REPCZYŃSKI Tomasz | 4 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:26 | ||
307 | WESOŁOWSKI Emil | 386 | Szurusie Team | ZIELONKA | M-10 | 00:00:26 | |
308 | BŁOTNY Adrian | 479 | Project Society | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:26 | |
309 | WŁODARSKA Roksana | 60 | SZURUSIE TEAM | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:26 | |
310 | RADOWSKA Helena | 308 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:26 | ||
311 | GRABOWSKA Marlena | 316 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:26 | ||
312 | ROMANOWSKA Agnieszka | 665 | K-40 | 00:00:26 | |||
313 | NOWAK Jakub | 156 | ILO | NIEMCZ | M-30 | 00:00:26 | |
314 | SZYDŁOWSKA Beata | 312 | HERBALIFE | OSIELSKO | K-50 | 00:00:26 | |
315 | KIEŁCZEWSKA Malwina | 236 | Project Society | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:26 | |
316 | WIŚNIEWSKI Jacek | 139 | Project Society | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:26 | |
317 | OPASKA Marcin | 320 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:27 | |
318 | ŚLEDŹ Paweł | 113 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:27 | ||
319 | WESOŁOWSKA Daniela | 326 | Szurusie Team | ZIELONKA K.BYDGOSZCZY | K-40 | 00:00:27 | |
320 | LEWANDOWSKA Izabela | 193 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:27 | ||
321 | CHROBAK Przemyslaw | 157 | ILO | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | |
322 | KURANT Dominik | 304 | ZAMOŚĆ | M-10 | 00:00:27 | ||
323 | SZATKOWSKI Janusz | 616 | M-30 | 00:00:27 | |||
324 | JANIK Mariusz | 172 | Project Society | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | |
325 | MAZURKIEWICZ Piotr | 101 | DOBRCZ | M-40 | 00:00:28 | ||
326 | SPYCHAJ Piotr | 483 | Herbalife | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:28 | |
327 | SKUCIŃSKA Karolina | 214 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:28 | ||
328 | GRACZYK Kamil | 173 | Project Society | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:28 | |
329 | URBAN Dominika | 305 | SIENNO | K-10 | 00:00:28 | ||
330 | KISZKA Justyna | 160 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:28 | |
331 | CISEWSKI Mateusz | 322 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:29 | ||
332 | KALEMBA Daria | 18 | ZAMOŚĆ | K-20 | 00:00:29 | ||
333 | PŁOSZAJ Magdalena | 23 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:29 | ||
334 | WESOŁOWSKI Rafał | 387 | Szurusie Team | ZIELONKA | M-40 | 00:00:29 | |
335 | RYDELSKA Kinga | 89 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:29 | ||
336 | PECHE Marek | 439 | Klubzdrowia 24h | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:29 | |
337 | WYPYCH-KLUNDER Katarzyna | 2 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:29 | ||
338 | GABRIELSKI Dariusz | 302 | Klub Zdrowia | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:29 | |
339 | DERYBOWSKI Maciej | 336 | L'équipe de Citroen | TORUŃ | M-20 | 00:00:29 | |
340 | JAWORSKI Krzysztof | 464 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:30 | ||
341 | GÓRSKA Weronika | 81 | - | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:30 | |
342 | BOROWICZ Małgorzata | 339 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:30 | ||
343 | KRYMER Agnieszka | 122 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:30 | ||
344 | CYBUL Anna | 240 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:30 | ||
345 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 46 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:31 | ||
345 | WOJCIECHOWSKA Emilia | 47 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:31 | ||
347 | AUGUSTYNIAK Piotr | 229 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:31 | ||
348 | SZULC Joanna | 641 | K-40 | 00:00:31 | |||
349 | BOROWICZ Jacek | 631 | M-40 | 00:00:31 | |||
350 | OBIDOWSKI Adam | 344 | L'équipe de Citroen | TORUŃ | M-30 | 00:00:31 | |
351 | GRUŻEWSKA Justyna | 56 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | ||
352 | BIAŁOWĄS Grzegorz | 342 | L'équipe de Citroen | TORUŃ | M-40 | 00:00:31 | |
353 | GACKOWSKI Szymon | 525 | Bydgoszcz nastart | MĘŻCZYZNA | M-30 | 00:00:32 | |
354 | PUZIO Justyna | 519 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:32 | ||
355 | JENERALSKI Maciej | 517 | KRUSZY KRAJEŃSKI | M-40 | 00:00:32 | ||
356 | KUBIAK-KUJAWA Joanna | 374 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:32 | ||
357 | WYPORKIEWICZ Jerzy | 518 | WILCZE/OSIELSKO | M-50 | 00:00:32 | ||
358 | FRYDRYCHOWICZ Lilianna | 53 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:32 | ||
359 | WYKA Kamil | 346 | L'équipe de Citroen | TORUŃ | M-20 | 00:00:32 | |
360 | CZARNECKI Damian | 171 | Project Society | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:32 | |
361 | TRYBUŚ Filip | 372 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:33 | ||
362 | DROŻDŻ Małgorzata | 416 | AMS / KlonikTeam | SADKI | K-30 | 00:00:33 | |
363 | GACKOWSKI Edward | 526 | Bydgoszcz nastart | MĘŻCZYZNA | M-60+ | 00:00:33 | |
364 | MANIKOWSKA Katarzyna | 642 | K-30 | 00:00:33 | |||
365 | MEGER Agnieszka | 289 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:33 | ||
366 | SZYBOWSKI Dawid | 343 | L'équipe de Citroen | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:33 | |
367 | GÓRSKA Violetta | 80 | - | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:33 | |
368 | STAFIEJ Mariusz | 434 | BMS | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:34 | |
369 | LIDKE Jacek | 321 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:34 | ||
370 | GÓRSKI Jacek | 79 | - | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:34 | |
371 | SOBOTA Beata | 541 | BIAŁE BŁOTA | K-30 | 00:00:34 | ||
372 | ZAMIATOWSKA Kinga | 42 | BELLA LINE BDG | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:34 | |
373 | BOROWCZAK Julita | 179 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:35 | ||
374 | STAFIEJ Barbara | 435 | BMS | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:35 | |
375 | LEWIŃSKA Aleksandra | 625 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:35 | ||
376 | MASZUDZIŃSKI Mateusz | 319 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:35 | ||
377 | BRATKOWSKI Jakub | 626 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:35 | ||
378 | WORONIECKI Miłosz | 443 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:35 | ||
379 | MALINOWSKA Paulina | 505 | niezrzeszona | BIAŁE BŁOTA | K-40 | 00:00:35 | |
380 | NITYCZ Agnieszka | 446 | BIAŁE BŁOTA | K-30 | 00:00:35 | ||
381 | MISZEWSKI Waldemar | 498 | BIAŁE BŁOTA | M-40 | 00:00:35 | ||
382 | WŁODARCZYK Olga | 471 | #BananaTeam | RUSZKOWICE | K-20 | 00:00:36 | |
383 | WITT Jacek | 109 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:36 | ||
384 | MARCHLEWSKA Dorota | 142 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:36 | ||
385 | ORŁOWSKA Katarzyna | 141 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:36 | ||
386 | LEWANDOWSKA Beata | 177 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:36 | ||
387 | WORONIECKA Anna | 293 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:36 | ||
388 | MUSIDŁOWSKA Ada | 318 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:36 | ||
389 | ZGÓRSKI Maciej | 237 | Wkurw_Taem | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:37 | |
390 | FUZ Gabriela | 70 | Kabel Team Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:37 | |
391 | FILOSEK Paweł | 475 | #BananaTeam | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:37 | |
392 | KOTOLIŃSKA Aleksandra | 613 | K-10 | 00:00:37 | |||
393 | SAK Anna | 381 | Decathlon Team Inowrocław | INOWROCŁAW | K-30 | 00:00:37 | |
394 | WOJTASZEK Kinga | 614 | K-10 | 00:00:37 | |||
395 | KNOP Krzysztof | 495 | Stronno | STRONNO | M-40 | 00:00:37 | |
396 | DOLSKA Vanessa | 491 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:37 | ||
397 | DOMINIAK Joanna | 488 | ŁOCHOWO | K-30 | 00:00:37 | ||
398 | WENAL Adam | 633 | M-30 | 00:00:37 | |||
399 | MALCZEWSKA Mirka | 39 | BYDGOSZCZ | K-60+ | 00:00:37 | ||
400 | KABACIŃSKI Jarosław | 295 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:38 | ||
401 | PAPIS Piotr | 26 | Backonik | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:38 | |
402 | CHĘSIAK Przemysław | 629 | M-20 | 00:00:38 | |||
403 | ORZECHOWSKI Zbigniew | 98 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:38 | ||
404 | GRABOWSKA Zofia | 451 | KORONOWO | K-10 | 00:00:38 | ||
405 | DOLSKI Tomek | 490 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:38 | ||
406 | SAWIEŁAJC Michał | 145 | miki72 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:38 | |
407 | STREICH Klaudia | 630 | K-10 | 00:00:39 | |||
408 | MAN Beata | 207 | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 00:00:39 | ||
409 | BUZALSKI Robert | 382 | ORANGE POLSKA | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:39 | |
410 | PEŻYŃSKA Ola | 280 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:39 | ||
411 | KOSIEDOWSKA Magdalena | 632 | K-30 | 00:00:39 | |||
412 | PALIGA Maria | 371 | MUKS BYDGOSZCZ SP63 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:40 | |
413 | LEWANDOWSKI Piotr | 178 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:40 | ||
414 | BUZALSKA Agnieszka | 383 | Ogrody | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:40 | |
415 | KALINOWSKA Kamila | 264 | Run Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:40 | |
416 | BINIENDA Katarzyna | 452 | BIMAT | KRUSZYN | K-30 | 00:00:40 | |
417 | PEŻYŃSKA Zofia | 279 | BYDGOSZCZ | K-10 | 00:00:40 | ||
418 | PEŻYŃSKI Piotr | 278 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:40 | ||
419 | PRZYBYSLKI Łukasz | 636 | M-20 | 00:00:41 | |||
420 | PRZYBYLSKI Mariusz | 291 | Bydgoszcz na Start | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:41 | |
421 | PALIGA Arkadiusz | 370 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:41 | ||
422 | SIELUŻYCKI Mieszko | 162 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:41 | ||
423 | OSENDOWSKI Andrzej | 418 | LIPNO | M-20 | 00:00:41 | ||
424 | SZUBIŃSKA Dominika | 478 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:41 | ||
425 | BIENIENDA Martyna | 619 | K-10 | 00:00:41 | |||
426 | DUDZIŃSKA Magda | 161 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:41 | ||
427 | BINIENDA Mateusz | 453 | BIMAT | KRUSZYN | M-40 | 00:00:41 | |
428 | BURSZTYŃSKI Tomasz | 535 | CBY Borówki Team | BORÓWNO | M-30 | 00:00:42 | |
429 | KAMPER Malgorzata | 481 | Veg Meg | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:42 | |
430 | KARCZEWSKA Agnieszka | 257 | SICIENKO | K-30 | 00:00:42 | ||
431 | WOŹNIACKA Beata | 516 | Fundacja JeKo | SOLEC KUJAWSKI | K-50 | 00:00:42 | |
432 | ROSIAK Aleksandra | 380 | MAKSYMILIANOWO | K-20 | 00:00:42 | ||
433 | KUZIAK Helena | 158 | NIEMCZ | K-10 | 00:00:42 | ||
434 | KARDASIŃSKA Marta | 108 | KAMIEŃ KRAJEŃSKI | K-20 | 00:00:42 | ||
435 | KUZIAK Ola | 69 | NIEMCZ | K-50 | 00:00:42 | ||
436 | GÓRSKI Bartłomiej | 513 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:43 | ||
437 | GÓRECKA Anna | 258 | SICIENKO | K-20 | 00:00:43 | ||
438 | WIOSNA Tomasz | 268 | Biegające Żółwie IT | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:43 | |
439 | PŁOSZAJ Maciej | 22 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:43 | ||
440 | MARSZAŁKOWSKA Katarzyna | 151 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | ||
441 | BAUMGART Berenika | 146 | OKOLE | K-20 | 00:00:43 | ||
442 | BULIŃSKA Agnieszka | 92 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | ||
443 | CHOCHLIŃSKA Marta | 14 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | ||
444 | KUFEL Maria | 8 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:43 | ||
445 | KLIMCZYK Marcin | 241 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:44 | ||
446 | DUDZIŃSKA Aleksandra | 99 | Run Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:44 | |
447 | KALINOWSKA Kamila | 659 | K-40 | 00:00:44 | |||
448 | ALEKSANDER Alicja | 288 | Biegające Żółwie IT | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:44 | |
449 | KAŹMIERCZAK Małgorzata | 277 | Biegające Zółwie IT | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:44 | |
450 | JANKOWSKI Rafał | 311 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:44 | ||
451 | SZALA Monika | 5 | ICH DWOJE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:44 | |
452 | GERCZYŃSKA Elżbieta | 253 | ŁOCHOWICE | K-30 | 00:00:44 | ||
453 | KOŁODZIEJSKA Bożena | 531 | MUROWANIEC | K-40 | 00:00:45 | ||
454 | WEBER Jerzy | 647 | M-10 | 00:00:45 | |||
455 | WEBER Hanna | 450 | Drużyna Szpiku | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:45 | |
456 | LENC Janusz | 300 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:45 | |
457 | JĘDRZEJCZYK Iwona | 408 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:45 | ||
458 | JAGUSCH Ewa | 539 | BIAŁE BŁOTA | K-50 | 00:00:45 | ||
459 | LEWANDOWSKA Agnieszka | 350 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:46 | ||
460 | MICHALAK Anita | 205 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:46 | ||
461 | MICHALAK Piotr | 204 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:46 | ||
462 | JELONEK Angelika | 500 | PRZYŁĘKI | K-30 | 00:00:46 | ||
463 | KRUPA Filip | 413 | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:46 | ||
464 | KRUPA Piotr | 415 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:46 | ||
465 | STEFAŃSKI Dawid | 106 | #WięcejSprzętuNiżTalentu | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:46 | |
466 | STEFAŃSKA Wiesława | 104 | #WięcejSprzętuNiżTalentu | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:46 | |
467 | STEFAŃSKI Dariusz | 105 | #WięcejSprzętuNiżTalentu | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:46 | |
468 | ZELEK Aleksandra | 174 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:46 | ||
469 | HETZIG Michał | 617 | M-10 | 00:00:46 | |||
470 | STELMASZEK Patryk | 284 | OSIELSKO | M-10 | 00:00:47 | ||
471 | BĄBOLEWSKI Łukasz | 87 | #WięcejSprzętuNiżTalentu | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:47 | |
472 | OZOROWSKA Karolina | 417 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:47 | ||
473 | RACZYCKI Tomasz | 138 | PAWŁÓWEK | M-40 | 00:00:47 | ||
474 | CILSKA Agnieszka | 208 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:47 | ||
475 | JĘDRZEJCZYK Jacek | 409 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:47 | ||
476 | GÓRSKA Agnieszka | 493 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:48 | ||
477 | SZECÓWKA Marcin | 351 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:48 | ||
478 | ZDUNKIEWICZ Hania | 95 | #WięcejSprzętuNiżTalentu | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:48 | |
479 | RYTLEWSKA Alicja | 299 | LUBIEWO | K-20 | 00:00:48 | ||
480 | WIŚNIEWSKI Wiesław | 377 | Bydgostal | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:48 | |
481 | BRUNKE Tomasz | 263 | Run Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:49 | |
482 | PIETRASZAK Tomasz | 543 | RUN BYDGOSZCZ | BIAŁE BŁOTA | M-40 | 00:00:49 | |
483 | CHMIELEWSKI Patryk | 62 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:49 | ||
484 | IDCZAK-BOREK Hanna | 252 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:49 | ||
485 | ZUZA-WITKOWSKA Anna | 307 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:49 | ||
486 | SAPA Dariusz | 120 | Bydgoskie Żółwie | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:49 | |
487 | ŁUKASZEWSKI Jacek | 429 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:49 | ||
488 | GIERSZ Krzysztof | 430 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:50 | ||
489 | PIÓRKOWSKA Aga | 29 | BRB Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:50 | |
490 | BOREK Marcin | 251 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:50 | ||
491 | PREUS Patryk | 512 | Perfekt 300 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:51 | |
492 | ZIELIŃSKI Paweł | 397 | Fordon Zawisza | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:51 | |
493 | CHWIEDUK Jakub | 259 | Gardenflora MTB Team | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:51 | |
494 | CHWIEDUK Magdalena | 78 | MTB Gardenflora Team | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:51 | |
495 | NOWAK Aleksandra | 149 | SOLEC KUJAWSKI | K-20 | 00:00:51 | ||
496 | JANOWIAK Magdalena | 330 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:52 | ||
497 | WACH Zofia | 602 | K-10 | 00:00:52 | |||
498 | BOŃDOS Katarzyna | 119 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:52 | ||
499 | ZIELIŃSKA Dorota | 10 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:52 | ||
500 | DEMBIŃSKA Katarzyna | 329 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:53 | ||
501 | FIJOR-KACZMAREK Arleta | 369 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:53 | ||
502 | PŁACZKIEWICZ Zbigniew | 283 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:53 | ||
503 | BIELENNY Michał | 607 | M-60+ | 00:00:53 | |||
504 | CYZIO Urszula | 13 | BYDGOSZCZ | K-60+ | 00:00:53 | ||
505 | KACZMAREK Zofia | 189 | SZCZUTKI | K-50 | 00:00:54 | ||
506 | OKROJ Agnieszka | 206 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:54 | ||
507 | RAKOCZY Magdalena | 118 | GCK BB | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:55 | |
508 | BORUSZEWSKI Remigiusz | 271 | #BRKT | BYDGOSZCZ | M-10 | 00:00:56 | |
509 | DOLATA Jakub | 658 | M-10 | 00:00:56 | |||
510 | WRZESIŃSKI Tomasz | 657 | M-40 | 00:00:56 | |||
511 | KACZMAREK Jarek | 191 | SZCZUTKI | M-50 | 00:00:57 | ||
512 | RAPCA Krzysztof | 545 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:01:00 | ||
513 | LULIŃSKA Magda | 509 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:01:01 | ||
514 | KUBIAK Mirosław | 97 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:01 | ||
515 | CHILLA Wiktor | 77 | - | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:01:01 | |
516 | KRUTUL Maciej | 528 | MORZEWIEC | M-50 | 00:01:10 | ||
517 | ZABROCKI Adam | 244 | BYDGOSZCZ | M-Open | 00:02:36 |
Znaleziono 517 wynik(ów)