III MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
III MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
III MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
Organizator : | Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku |
Data : | 2018-12-08 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 197 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHOLEWIŃSKI Artur | 23 | SPRINT TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
2 | LEWICZ Jan | 113 | CPSP USTKA | REDZIKOWO | M-OPEN | |
3 | WOŹNIAK Grzegorz | 209 | GRZESŁAW IGMAR WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | M-OPEN | |
4 | SZCZYGIELSKA Izabela | 175 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
5 | SZCZYGIELSKA Monika | 176 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
6 | DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł | 30 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
7 | HERMAN Arkadiusz | 56 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
8 | JURCZYSZYN Rafał | 66 | DĘBNICA KASZUBSKA | M-OPEN | ||
9 | KAMIENIECKI Rafał | 69 | TUPOT-USTKA | USTKA | M-OPEN | |
10 | MASŁOWSKI Mateusz | 120 | MASŁO_BIEGA | SŁUPSK | M-OPEN | |
11 | PACHOLCZYK Krzysztof | 132 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
12 | GARSKI Kryspin | 245 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-OPEN | |
13 | KĘSIK Agnieszka | 43 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
14 | JĘCEK Krzysztof | 64 | MARKOS RUNNING TEAM | KRĘPA SŁUPSKA | M-OPEN | |
15 | OLESZEK Jerzy | 130 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M-OPEN | |
16 | PAKUŁA Mateusz | 133 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
17 | RACZYŃSKA Anna | 143 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | K-OPEN | |
18 | SZAREK Paweł | 174 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | USTKA | M-OPEN | |
19 | ŻYCKA Ewelina | 220 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
20 | ŻYLICZ Paweł | 221 | STOPA SŁUPSK / USB USTKA | SŁUPSK | M-OPEN | |
21 | PELO Artur | 237 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | M-OPEN | |
22 | CENDER Szymon | 186 | USTKA | M-OPEN | ||
23 | GLISZCZYŃSKI :Łukasz | 37 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M-OPEN | |
24 | GAWEŁ Zbigniew | 42 | MIASTO SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
25 | HARASIM Tomasz | 54 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
26 | KACZMAREK Eugeniusz | 67 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
27 | KAWKA Adrian | 78 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
28 | KRZACZKOWSKI Paweł | 101 | STĘŻYCA | M-OPEN | ||
29 | KRZACZKOWSKI Lech | 102 | DĘBNICA KASZUBSKA | M-OPEN | ||
30 | FABICH Adrian | 112 | USTKA | M-OPEN | ||
31 | SAŁAJ Angelika | 160 | STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSK | ZBYSZEWO | K-OPEN | |
32 | SZEWCZUK Piotr | 177 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
33 | TOMCZAK Dominik | 191 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
34 | TRZEBIATOWSKA Kinga | 196 | ŁUPAWA | K-OPEN | ||
35 | WILUSZ Krzysztof | 204 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
36 | CHUDY Henryk | 24 | K S OLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M-OPEN | |
37 | CZYŻYKOWSKI Krzysztof | 25 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
38 | DADACZ Malwina | 28 | USTKA | K-OPEN | ||
39 | GRABARCZYK Wojciech | 45 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M-OPEN | |
40 | GROTA Mariusz | 50 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
41 | HERMAN Karina | 57 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
42 | LITWIN Barbara | 114 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
43 | SEWERYN Tomasz | 162 | BUKOWKA | M-OPEN | ||
44 | ŻUCHOWSKI Maciej | 219 | KP PSP BYTÓW | TRZEBIELINO | M-OPEN | |
45 | BONDARENKO Jan | 12 | BIEGAJŁO | SŁUPSK | M-OPEN | |
46 | BUBEŁA Łukasz | 18 | KĘPICE | M-OPEN | ||
47 | ADAMCZYK Małgorzata | 1 | ULKS 'TALEX' BORYSŁAW BORZYTUCHOM | SŁUPSK | K-OPEN | |
48 | BUDZYŃSKA Elżbieta | 19 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
49 | CZYŻYKOWSKI Mateusz | 26 | CZYŻYKI | SŁUPSK | M-OPEN | |
50 | DADACZ Rafał | 27 | USTKA | M-OPEN | ||
51 | DYŚKO Wojciech | 34 | AKTYWNA FABRYKA | SŁUPSK | M-OPEN | |
52 | FURMAN Tomasz | 41 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
53 | GUSMANN Zbigniew | 52 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
54 | KANIA Aleksandra | 71 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
55 | NYK Marcin | 77 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
56 | WILMONT Krzysztof | 97 | M-OPEN | |||
57 | KWAŚNIAK Zdzisław | 106 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
58 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 115 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
59 | ŁUKASZEWSKI Dawid | 116 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
60 | MINKO Bartosz | 122 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
61 | URBAN Ewelina | 197 | DĘBNICA KASZUBSKA | K-OPEN | ||
62 | WIATRZYK Krzysztof | 201 | DARŁOWO | DARŁOWO | M-OPEN | |
63 | ZAWIEROWSKA Ewelina | 215 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-OPEN | |
64 | GOSUANN Paweł | 238 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
65 | ADAMCZYK Ewa | 2 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
66 | MARCZAK Małgorzata | 5 | ŻELKOWO | K-OPEN | ||
67 | SIDOR Mariusz | 7 | SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
68 | GREGORCZYK Piotr | 48 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
69 | JAŻDŻEWSKA Elżbieta | 62 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
70 | WIELGAT Łukasz | 202 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M-OPEN | |
71 | WITKOWSKA Justyna | 206 | SŁAWNO | K-OPEN | ||
72 | JAROS Adam | 224 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
73 | ŻURAWIK Piotr | 185 | KĘPICE | M-OPEN | ||
74 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 4 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M-OPEN | |
75 | DREWNIAK Tomasz | 31 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
76 | GROCHOWSKI Henryk | 49 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
77 | KAJA Justyna | 68 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K-OPEN | |
78 | KAMIŃSKI Marcin | 70 | MOCZYMORDY TEAM | SMOŁDZINO | M-OPEN | |
79 | KARWASZ Krzysztof | 75 | KWAKOWO | M-OPEN | ||
80 | KONKEL Joanna | 82 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K-OPEN | |
81 | OKOŁOTOWICZ Sebastian | 129 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
82 | TRUSIAK Agnieszka | 194 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAY | SŁUPSK | K-OPEN | |
83 | TRUSIAK Miłosz | 195 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAY | SŁUPSK | M-OPEN | |
84 | WYSZOMIRSKI Marek | 227 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
85 | PEMUS Janusz | 225 | M-OPEN | |||
86 | ZANIEWSKI Grzegorz | 213 | KOBYLNICA | M-OPEN | ||
87 | HARASIM Emila | 55 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
88 | KRZYŻANEK Marta | 103 | MOCZYMORDY TEAM | GARDNA WIELKA | K-OPEN | |
89 | LEWANDOWSKA Renata | 110 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
90 | MIRON Katarzyna | 123 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
91 | PIWOŃSKI Robert | 138 | CSMW | SŁUPSK | M-OPEN | |
92 | WOŹNIAK Aleksandra | 211 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
93 | PIETRZYK Paweł | 248 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
94 | BORODZIUK Aneta | 13 | FIT MAMA | SŁUPSK | K-OPEN | |
95 | BRODACKA Katarzyna | 16 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
96 | ADAMSKI Dariusz | 3 | POLANÓW | M-OPEN | ||
97 | FRUBA Karina | 39 | STOPA SŁUPSK | REDZIKOWO | K-OPEN | |
98 | GRABOWSKA Kinga | 46 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
99 | GUTOWSKA-SZAPIEL Małgorzata | 53 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
100 | MEDWID Michał | 121 | BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIE | GLOBINO | M-OPEN | |
101 | PATYNA Paweł | 134 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
102 | REDLAK Tomasz | 145 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
103 | RYCHLIŃSKI Damian | 156 | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | SŁUPSK | M-OPEN | |
104 | TÓRZ Andrzej | 192 | USTKA | USTKA | M-OPEN | |
105 | WENCŁAWSKI Michał | 200 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
106 | WOŁOCH Mateusz | 208 | MARKOS RUNNING TEAM | USTKA | M-OPEN | |
107 | KASZOWSKI Rafał | 231 | KCZEWO | M-OPEN | ||
108 | SULL Kacper | 168 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
109 | KUBIŃSKI Rafał | 105 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
110 | RUTKOWSKI Mateusz | 155 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
111 | BLUMCZYŃSKA Anna | 10 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
112 | CAŁKA Magdalena | 21 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
113 | JUNGLING Piotr | 65 | KĘPICE | M-OPEN | ||
114 | KOŚLA Justyna | 88 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
115 | MROZIK Joanna | 124 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
116 | ORŁOWSKI Edward | 131 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
117 | ZIOBRO Joanna | 218 | GRUDZIĄDZ | K-OPEN | ||
118 | BORÓWKO Dawid | 14 | WAŁBRZYCH | M-OPEN | ||
119 | DYMEK Mirella | 33 | GOLENICE | K-OPEN | ||
120 | FIC Marcin | 38 | TORUŃ | M-OPEN | ||
121 | FRUBA Andrzej | 40 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
122 | GRAJCZAK Dagmara | 47 | PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKU | SŁUPSK | K-OPEN | |
123 | KRYGIER Ireneusz | 99 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
124 | PRZYMORSKI Waldemar | 142 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
125 | RUSZCZYŃSKA-PLUTA Kinga | 153 | VACU ACTIV GYM | SŁUPSK | K-OPEN | |
126 | SZPONARSKI Leszek | 184 | LĘBORSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE ORZEŁ BIAŁY | DZIECHLINO | M-OPEN | |
127 | ZBLEWSKI Patryk | 216 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
128 | GRAF Milena | 247 | GARCZEGORZE | K-OPEN | ||
129 | WIWSIOŁEK Urszula | 35 | K-OPEN | |||
130 | CAŁKA Aneta | 22 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
131 | JEŻYNA Igor | 63 | KARLINO | M-OPEN | ||
132 | KIDO Aleksandra | 80 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
133 | KOWALSKI Krzysztof | 93 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
134 | KRZACZKOWSKA Izabela | 100 | STĘŻYCA | K-OPEN | ||
135 | PLUTA Marcin | 139 | VACU ACTIV GYM | SŁUPSK | M-OPEN | |
136 | SYCHLA Monika | 171 | VACU ACTIV GYM | ŁOSINO | K-OPEN | |
137 | SZUMSKA Monika | 187 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
138 | ZARZYCKI Dariusz | 233 | USTKA | M-OPEN | ||
139 | BAR Adam | 8 | GRUDZIĄDZ | M-OPEN | ||
140 | BOGDANOWICZ Beata | 11 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | K-OPEN | |
141 | GRZEJSZCZYK Ewelina | 51 | WÓLKA DĄBROWSKA | K-OPEN | ||
142 | KANIOWSKI Jacek | 72 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M-OPEN | |
143 | KĘSIK Łukasz | 86 | SŁ | M-OPEN | ||
144 | KOWIESKI Paweł | 94 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
145 | LEWANDOWSKI Adam | 111 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M-OPEN | |
146 | FURSEWICH Bartłomiej | 230 | SIEMIANICE | M-OPEN | ||
147 | SZMIGIERO Agnieszka | 182 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | K-OPEN | |
148 | OSIŃSKI Wojciech | 240 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
149 | GIERCZAK Piotr | 58 | USTKA | M-OPEN | ||
150 | SZMIGIERO Arkadiusz | 179 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M-OPEN | |
151 | RAKOWSKA Katarzyna | 144 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | K-OPEN | |
152 | RUTKOWSKI Krzysztof | 154 | REBELLION OF FREE RUNNERS | SŁUPSK | M-OPEN | |
153 | BURDA Sebastian | 20 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M-OPEN | |
154 | DYJAS Klaudiusz | 32 | MOPR SŁUPSK | SŁUPSK | M-OPEN | |
155 | GOŁGOWSKA Tamara | 44 | SIEMIANICE | K-OPEN | ||
156 | KOPCZYŃSKI Sebastian | 84 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
157 | KOT Daniel | 89 | KOT TEAM | SŁUPSK | M-OPEN | |
158 | WOŚ Przemek | 228 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
159 | PRZYCHOCKA Anna | 232 | SIEMIANICE | K-OPEN | ||
160 | WOŹNIAK Dorota | 210 | GRZESŁAW IGMAR WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | K-OPEN | |
161 | RYNG Kamila | 157 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
162 | KRYGIER Małgorzata | 98 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-OPEN | |
163 | KOWALCZYK Justyna | 91 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-OPEN | |
164 | KANIUK Maja | 73 | RUMIA | K-OPEN | ||
165 | BOŚ Grzegorz | 15 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAY | SŁUPSK | M-OPEN | |
166 | KLINKUSZ Adrian | 76 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
167 | STĘPNIEWSKI Marcin | 167 | MARKOS RUNNING TEAM | SIEMIANICE | M-OPEN | |
168 | TURCZYN Grzegorz | 199 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
169 | SZLACHETKA Małgorzata | 229 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
170 | PUDŁO Paweł | 241 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
171 | KONKOL Katarzyna | 83 | SŁUPSK | K-OPEN | ||
172 | MRUGALSKI Stanisław | 125 | WILKI KOSZALIN | MIASTKO | M-OPEN | |
173 | MAŚLANKA Tomasz | 250 | SŁUPSK | M-OPEN | ||
174 | KUL- MAŚLANKA Kinga | 249 | SŁUPSK | K-OPEN |
Znaleziono 174 wynik(ów)