III PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-23
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1323
Wystartowało : 1176
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 1171
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 19.2km | 19.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
10_km
10km
15_km
15km
19_km
19.2km
20_km
19.9km
       
1SUSEŁ Aleksander 16MIKOŁÓWM-2000:00:0000:31:2601:04:0001:42:5702:20:0502:26:02
2DYNEK Sebastian PędziwiatrGLIWICEM-3000:00:0000:31:3201:02:5901:32:1401:58:3302:03:12
3SMUDA Grzegorz 1138KATOWICEM-3000:00:0000:22:5700:45:5401:08:4701:28:4901:32:23
4SZPILOWSKA Paulina 146KS OlkuszPYSKOWICEK-2000:00:0000:23:4200:46:5901:10:1701:30:3001:33:58
5MAŁKOWSKI Tomasz 207Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:0000:26:3000:51:4901:17:1601:51:2701:59:07
6BROSZ Michał 1175PANIÓWKIM-4000:00:00
7KAPICA Wojciech 883Banda PeKATOWICEM-2000:00:00
8NAGIZNJAK Wiktor 56IKB RudnikM-2000:00:0000:16:2300:33:2500:50:3201:05:1401:07:50
9KAWIK Tomasz 1049Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeBRENNAM-2000:00:0100:17:0400:34:1600:51:2501:06:4501:09:26
10ŚLIWIŃSKI Piotr 252Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:18:1600:37:2600:57:0501:14:2601:17:33
11KRZAK Robert 1312AUTHOR BICYCLESGLIWICEM-5000:00:0100:19:3600:39:1600:58:5101:15:5101:18:52
12FORMICKI Rafał 450ZAWIERCIEM-2000:00:0100:17:0400:34:3100:52:2401:08:1201:11:03
13KUCHARSKA Ewa 1310PSZCZYNAK-3000:00:0100:18:5400:38:0100:56:4301:12:5501:15:49
14PAWEŁCZAK Mateusz 434KB Florian Zajączki DrugieZŁOCHOWICEM-2000:00:0100:17:3900:35:5800:55:3301:12:5101:15:51
15STARŻYŃSKI Andrii 487KlementynkaM-2000:00:0100:16:0300:32:2800:49:0001:03:2901:06:06
16GRAJCAR Łukasz 1181CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAKONOPISKAM-2000:00:0100:16:4200:34:0200:52:0101:07:4001:10:32
17BUDKA Borys 4Sejm RPGLIWICEM-3000:00:0100:19:3600:39:1600:58:5201:15:5201:18:53
18CIEPLAK Marcin 11TL ROW RybnikRYBNIKM-2000:00:0100:16:5800:33:4600:50:3101:05:1301:07:42
19NAGIRNIAK Natalia 496LKB RudnikK-2000:00:0200:18:4400:37:4800:56:5301:14:3701:17:58
20GORTEL-MACIUK Agnieszka 1506NiewymiękaczeCHORZÓWK-3000:00:0200:17:5400:35:5400:54:0501:10:0501:12:57
21BUGAJSKI Mariusz 844GLIWICEM-4000:00:0200:24:3600:52:1101:21:0501:49:2201:54:27
22DUŹNIAK Dominik 166Step-Dance RunGLIWICEM-3000:00:0200:19:4100:40:0101:00:2501:18:3301:22:07
23PLOCH Jakub 229NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-2000:00:0200:19:2100:39:4701:00:0801:17:4001:20:50
24GRUBICH Irena 526GLIWICEK-6000:00:0200:29:4601:01:3501:37:1502:11:1002:17:35
25RAJEK Sebastian 1145TYCHYM-4000:00:0200:18:4000:38:2100:58:1801:15:3701:18:35
26POŚNIAK Tomasz 600ista BIEGAMYZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:4000:39:3000:59:1801:16:4301:19:44
27MUSKIETORZ Piotr 517MIKOŁÓWM-2000:00:0200:18:1100:37:4400:56:4501:13:3001:16:32
28RZEPKA Bernard 805#SobasTeamZDZIESZOWICEM-4000:00:0200:18:0500:36:4100:55:3101:11:5701:14:54
29LUBNAU Marek 1203HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM-5000:00:0200:19:3600:39:1000:58:4901:15:4301:18:41
30SMOŁA Mieczysław 1240Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0200:27:5700:56:01
31KILIŃSKI Jacek 1238OSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0200:19:3100:40:4601:02:4701:22:3101:26:09
32WOLNY Krzysztof 358ZABRZEM-3000:00:0300:20:2400:40:5101:01:0301:18:3101:21:44
33OZYP Mariusz 1288MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:0300:21:5400:44:1301:06:1801:25:5801:29:29
34LIGOCKI Michał 959CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0300:20:3400:41:2101:02:0801:20:2201:23:36
35BIALIK Marcin 971KATOWICEM-2000:00:0300:19:3300:40:0201:01:0601:19:2801:22:45
36PACUŁA Piotr 194Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-5000:00:0300:23:1800:46:4901:10:1701:31:3001:35:16
37SZCZECIŃSKI Maciej 1024GLIWICEM-3000:00:0300:19:2400:38:3800:57:3701:13:4201:16:35
38BAGAN Grzegorz 12GOGGLE PAE TEAMGLIWICEM-4000:00:0300:19:5300:40:2601:01:5401:20:2601:23:48
39OZYP Mariusz 303607376112GLIWICEM-2000:00:0300:21:5400:44:1201:06:1801:29:29
40BOCHEŃSKI Grzegorz 90SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:18:4900:37:4700:56:5601:13:5801:17:00
41NOWICKI Michał 669KW GliwiceGLIWICEM-1600:00:0300:19:1900:38:3700:57:4501:14:1101:17:29
42CHOMIK Rafał 869T2 Triathlon TeamGLIWICEM-3000:00:0300:19:4200:40:5701:02:5501:22:5301:26:23
43KŁĘBEK Kamil 1182AWF KatowiceCHORZÓWM-2000:00:0300:18:4400:38:1100:58:0001:15:2101:18:30
44STACHURA Mateusz 1213SBRT GLIWICEZABRZEM-2000:00:0300:18:1100:39:1901:00:1301:18:2301:21:43
45SKWORC Grzegorz 1013night runners gliwiceSIEMIANOWICE ŚLASKIEM-2000:00:0300:20:2200:42:3501:05:1201:24:3001:27:53
46ŻABA Marek 1019Triathlon X-TeamSOSNOWIECM-3000:00:0300:18:0900:36:5700:55:5201:12:1801:15:21
47SPYCHALSKI Adam 1204RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0300:19:4600:40:0301:00:1801:17:5701:21:08
48MATLOK Marek 859Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:0300:19:1900:39:0000:58:2801:15:2701:18:25
49KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 732Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-3000:00:0300:21:2000:43:5401:07:1401:28:0201:31:50
50CHOJNA Zygmunt 933SOCIOS GÓRNIKPIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:00:0400:21:4300:44:5501:08:1201:28:4501:32:22
51FLIEGERT Mateusz 1222SBRT GLIWICERYBNIKM-2000:00:0400:20:1000:39:5200:58:2901:14:5601:17:54
52OŚLIZŁO Tomasz 1132SKRZYSZÓWM-2000:00:0400:21:2100:42:3201:02:5201:20:2201:23:29
53HOZAKOWSKI Marcin 860CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0400:20:3800:40:5501:00:5901:17:5801:20:56
54OŚLIZŁO Marcin 115731 urodziny:)BĘDZINM-3000:00:0400:21:2100:42:3201:04:0001:23:1701:26:48
55POLACZEK Alexander 405SMOLNICAM-4000:00:0400:20:1100:40:5501:02:1801:21:3901:25:12
56CZARNIK-PECIAK Aleksandra 198brakPRZEZCHLEBIEK-4000:00:0400:24:5900:50:4201:16:1901:39:1401:43:19
57CISZEWSKI Wojciech 957CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:20:1100:41:4301:04:4101:23:5001:27:18
58BIŃCZYK Dariusz 821Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:00:0400:20:4100:41:3001:02:1301:20:2201:23:39
59KAWELCZYK Robert 973CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:21:0700:42:4501:05:2501:31:07
60KANIA Michał 325RYBNIKM-4000:00:0400:21:3900:44:0001:06:1301:25:4801:29:19
61MAŁKA Bartosz 152KNURÓWM-3000:00:0400:20:2700:41:2101:02:1101:20:2701:23:44
62MUSZKIET Piotr 836Maximus ZawadzkieKOLONOWSKIEM-4000:00:0500:21:0900:42:0901:04:0601:28:05
63WALKOWIAK Artur 634UCIEKAM PRZED DOBRĄ ZMIANĄZAWADZKIEM-4000:00:0500:20:0700:40:4801:01:2201:20:1301:23:35
64ROGACZ Piotr 583SzakaleSOSNOWIECM-3000:00:0500:19:2300:39:0900:58:5001:16:2501:19:33
65PIEKARCZYK Sławomir 650Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0500:19:4400:40:0401:00:3101:18:3501:21:52
66MAJCHRZAK Marcin 261Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0500:20:2100:41:0101:01:5401:23:38
67NAWRAT Piotr 132GLIWICEM-3000:00:0500:21:4700:45:1401:09:2601:31:3501:35:40
68SLADEK Dawid 210RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0500:19:5200:40:2401:00:5601:18:5501:22:19
69MICHALSKI Jarosław 832Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0500:21:1200:43:0701:05:4701:26:0701:29:47
70SLUPINA Maciej 270GLIWICEM-3000:00:0500:21:5400:44:4201:07:2801:27:4001:31:22
71RUDKO Michał 544Kluczborska Grupa BiegowaZDZIECHOWICEM-2000:00:0500:19:3300:40:0601:01:4301:22:2001:26:23
72HOŁDA Marek 1510SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0500:21:0900:42:0701:02:5901:20:5101:24:10
73JACHYMEK Bartłomiej 1076JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-4000:00:0500:20:5600:41:4501:02:4101:20:3601:23:51
74KRZESIAK Marcin 852SOSNOWIECM-3000:00:0500:20:0500:40:4701:01:0101:18:27
75SYDA Andrzej 1225gorki teamPIEKARY SLASKIEM-4000:00:0500:22:2400:45:4501:09:4401:31:1201:35:00
76HETMAN Radosław 662Grupa NomaxJAWORZNOM-3000:00:0500:20:0900:39:5200:59:3001:16:4801:19:54
77MATERLA Marek 196zryw słupskoSŁUPSKOM-3000:00:0600:20:3600:41:2901:02:2301:20:3801:23:49
78BOGUS Bartosz 228LUBLINIECM-2000:00:0600:21:0700:42:0801:02:5901:21:0001:24:11
79WIECHUŁA Marcin 169GLIWICEM-3000:00:0600:20:0200:40:5601:02:2001:21:1201:24:42
80KULIG Rafał 286bpdGOSTYŃM-3000:00:0600:19:2100:38:4200:58:1401:15:0701:18:04
81WOLNY Dariusz 336LideonSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0600:20:5500:42:0801:03:1301:22:2501:25:58
82ZDEBEL Dariusz 401PIEKARY SLASKIEM-4000:00:0600:22:3300:45:2701:08:5801:29:3801:33:19
83SZECÓWKA Aneta 687BISKUPICEK-3000:00:0600:19:3800:39:5601:00:1101:17:5501:21:04
84ZAWIŚLAK Patryk 1119Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEM-2000:00:0600:20:2400:42:0701:03:5701:26:46
85KĘSICKI Robert 1004Night Runners GliwiceKATOWICEM-3000:00:0600:21:5900:44:1901:06:2801:26:5901:30:47
86PAWLIK Marek 192Athletics NysaNYSAM-4000:00:0600:21:2200:42:4301:04:0901:22:4101:26:02
87JACKOWSKI Piotr 646SMOLNICAM-4000:00:0600:22:1500:44:4901:07:3001:30:19
88GROŃ Krystian 1043ZABRZEM-2000:00:0600:20:0800:40:1601:00:4001:18:3801:21:58
89CICHY Andrzej 651Opel Active teamGLIWICEM-2000:00:0600:21:1600:45:0701:11:3501:34:4501:38:34
90WYLEŻAŁEK Alina 438Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:0600:20:3600:41:2601:02:0901:20:0901:23:18
91KOCZUR Tamara 1085MYSZKÓWK-3000:00:0600:20:2500:41:2901:02:3901:21:0701:24:26
92GRABOWSKI Lech 1165GLIWICEM-5000:00:0600:26:5500:56:1201:28:1901:57:4002:03:11
93RACZEK Sławomir 46Keller teamGLIWICEM-3000:00:0600:21:0900:43:0301:05:3101:25:3801:29:17
94GORCZYCA Jakub 808RYBNIKM-4000:00:0700:23:2600:47:2601:11:3101:32:3601:36:28
95DWORNICZAK Łukasz 716KATOWICEM-3000:00:0700:20:5200:42:0601:02:5901:21:3701:25:37
96ZASADA Adrian 756BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:0700:21:4200:43:4801:06:0701:27:3201:31:48
97DAMEC Olek 718RYBNIKM-4000:00:0700:21:1100:42:1301:03:3501:26:07
98MANDOK Bogdan 742SOŚNICOWICEM-3000:00:0700:28:1000:59:2301:30:0201:56:1902:01:10
99STAROSTKA Jacek 1089PKO Bank Polski Biegajmy RazemKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:4100:43:3301:05:2601:25:4601:29:24
100SAP Karolina 355NR gliwiceGLIWICEK-2000:00:0700:20:5400:42:1501:04:0501:23:0901:26:36
101WALIGÓRSKI Robert 633Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:1800:42:5801:04:5801:25:0801:28:40
102SZCZESNY Damian 1142Wieluń BiegaWIELUŃM-3000:00:0700:20:1000:40:3801:00:5901:19:1401:22:34
103CYROŃ Adrian 1122KATOWICEM-3000:00:0700:21:1500:42:1801:03:1101:21:1801:24:33
104LASKOWSKI Tomasz 118AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:5400:42:0301:03:2101:22:3501:25:51
105DRAGA Marek 773RYBNIKM-4000:00:0700:21:0800:43:3301:06:3801:27:2401:31:11
106ŻEBROWSKI Cezary 1115ZABRZEM-5000:00:0700:21:4600:45:2701:09:5301:31:3401:35:28
107NOGA Łukasz 879Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:0700:23:1300:47:3501:12:5701:35:1501:39:03
108GRAETSCH Sebastian 1266RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0700:21:0600:43:0101:06:0301:28:1101:32:08
109CHRZANOWSKA Barbara 1285zdzieraj kapcie www.agatsu.plBĘDZINK-3000:00:0700:22:3700:45:3601:08:4801:29:1101:32:51
110SIEKIERKA Janusz 76SŁUPSKOM-3000:00:0700:23:1100:46:5401:10:1901:31:2101:35:11
111MAŚCIBRZUCH Marcin 273BYTOMM-2000:00:0700:21:0600:42:0701:02:5801:20:4801:24:05
112LEWICKI Tomasz 15AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:4500:42:0301:03:3001:22:4401:26:11
113ŚWIDA Adam 1514Tridea TeamBYDLINM-3000:00:0700:21:1500:42:1901:03:0101:21:1701:24:38
114DZIUBAŃSKI Grzegorz 1110Opel Active TeamPYSKOWICEM-3000:00:0700:21:0600:42:5701:06:3701:28:5601:32:59
115TRZASKALIK Piotr 1137RYBNIKM-4000:00:0800:23:3600:46:5301:10:2301:30:5901:34:43
116FURMANEK Łukasz 175Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:4200:43:2501:05:3001:29:48
117KORKUŚ Jarosław 871Wosiek TeamWROCŁAWM-3000:00:0800:21:5800:43:4701:05:1701:28:18
118PUŚCIZNA Paweł 775Saint-Gobain SQUADGORLICEM-4000:00:0800:22:2800:45:0901:07:4301:27:2601:30:58
119SKORUPKA Adam 575III LO im. Wincentego StyczyńskiegoGLIWICEM-1600:00:0800:20:5300:42:0701:02:5901:20:5301:24:03
120BEŚKA Sławomir 183OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0800:21:1000:43:1401:05:2801:25:3301:29:11
121GRZYB Dariusz 894brakKLEPACZKAM-4000:00:0800:20:3500:42:0601:03:0001:21:5601:25:26
122OKOŃ Łukasz 226GIERAŁTOWICEM-3000:00:0800:20:3700:42:1501:03:5801:23:0401:26:35
123HANKE Klaudia 815ZABRZEK-4000:00:0800:26:4500:55:2001:25:0801:51:3601:56:28
124IMAŃSKI Grzegorz 1136BYTOMM-4000:00:0800:21:2000:42:5901:05:0001:24:4401:28:17
125STAWARCZYK Krystian 840Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:0800:21:5500:44:1301:06:2601:26:0001:29:31
126NOGAJ Janusz 1037OchajoRun & FriendsGLIWICEM-3000:00:0800:21:0900:42:1101:03:3101:22:3501:25:57
127BŁACH Piotr 1221SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:00:0800:21:1800:43:0301:06:3201:26:4301:30:20
128LATOŃ Adam 748RYBNIKM-3000:00:0800:21:3500:43:4601:05:4301:24:3701:28:05
129BEHRENDT Jakub 931KB Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:0800:21:1000:43:3801:06:1501:25:5901:29:28
130ORZECHOWSKI Arkadiusz 794Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0800:20:3300:41:0901:01:3901:19:4201:22:58
131KULASEK Michał 917GLIWICEM-2000:00:0800:22:1300:46:4801:12:4301:37:2801:42:14
132JAZOWY Tomasz 1261ŻERNICAM-3000:00:0800:24:1100:49:1901:14:3401:36:5501:40:54
133KOWALCZYK Adam 1025STS BiegatonMIKOŁÓWM-4000:00:0800:21:3200:43:4001:05:5001:25:2101:28:48
134CZARNIK Stanisław 848Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-3000:00:0900:26:3700:53:0601:19:3101:43:0601:47:13
135KWAPIEŃ Aleksander 1111GLIWICEM-3000:00:0900:25:3800:51:3801:17:4501:42:1501:47:10
136HOŁA Paweł 1183BTM RUNNERSBYTOMM-3000:00:0900:21:1600:42:3101:04:0401:23:3101:27:02
137MACIASZEK Maciek 202CZĘSTOCHOWAM-3000:00:0900:24:2500:49:3601:14:3301:36:5501:41:02
138KUCHNIA Krzysztof 909TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:0900:22:0400:44:5001:07:0301:26:1901:29:50
139NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 577KLESZCZÓWM-4000:00:0900:22:3500:45:4601:08:4701:28:4101:32:17
140DESZYŃSKI Damian 590ista biegAmyGLIWICEM-3000:00:0900:23:4500:47:5001:11:5601:33:4101:37:44
141WYŁUPEK Tomasz 812szakaleSOSNOWIECM-4000:00:0900:21:1400:42:2101:03:0601:21:0601:24:24
142NOCOŃ Sławek 831Gnaj fretka, gnaj... szybciej, szybciej !!!RĘDZINYM-4000:00:0900:22:5500:46:0701:09:5301:31:0001:34:58
143BEDNORZ Adam 1243RYBNIKM-3000:00:0900:25:1100:52:4101:19:2101:43:0501:47:20
144GICZEWSKI Grzegorz 839Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-5000:00:0900:20:3300:40:5501:00:5501:17:5201:20:50
145KAŁAMARZ Mariusz 1099run kazik runGLIWICEM-4000:00:0900:22:0200:45:0801:08:2301:29:0701:32:46
146JAMRÓZ Wojciech 625GLIWICEM-4000:00:0900:21:2400:45:5601:11:5001:35:4601:40:14
147CZABAŃSKI Rafał 259RUNHOGS TychyGLIWICEM-3000:00:0900:21:4100:43:3301:05:0801:23:5701:27:23
148SZWEDA Piotr 778Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0900:20:3200:40:3601:00:4601:18:1801:21:29
149KWAPIEŃ Paweł 1133GLIWICEM-3000:00:0900:25:3800:51:3701:17:4501:41:3201:45:47
150STAŃCZAK Grzegorz 173GLIWICEM-2000:00:0900:23:1200:47:5601:13:2701:36:5001:41:04
151SŁOMCZYŃSKI Bartosz 69410 BLogOPOLEM-3000:00:0900:21:5400:43:5201:05:4701:25:1601:28:47
152NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 578KLESZCZÓWK-3000:00:1000:24:5300:50:0401:15:4901:38:4401:42:45
153SIEJA Szymon 1103JW AGATGLIWICEM-2000:00:1000:24:0400:49:4601:16:4801:42:3101:47:17
154PYSZ Grzegorz 396HR MAX ŻORYŻORYM-4000:00:1000:20:3200:41:2401:02:4201:22:3601:25:58
155ŁUKASZEK Grzegorz 1230M Open00:00:1000:21:5700:44:4201:07:0101:26:1601:29:42
156WIECZOREK Andrzej 768HasiokRACIBÓRZM-3000:00:1000:21:5700:44:1501:06:0701:25:2301:28:50
157OLSZESKI Zbigniew 1303Roztocze KrasnobródKRASNOBRÓDM-4000:00:1000:44:4201:07:0101:27:0501:30:45
158SOSNA Adrian 1000RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1000:21:5700:44:4201:07:0101:26:1701:29:43
159MAJEREK Marek 199GLIWICEM-4000:00:1000:22:3800:45:4401:08:5701:29:4001:33:30
160MARKOWSKI Przemysław 700miechowicka grupa biegowaBYTOMM-2000:00:1000:25:0900:47:1401:09:5601:30:0201:33:40
161ŻÓRAW Tomek 754BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:1000:21:4200:46:2401:11:4001:35:2401:39:56
162WOŁOWSKI Michał 1160Slam Drinkers BiłgorajCZĘSTOCHOWAM-2000:00:1000:28:0800:55:5301:25:0201:56:1202:01:52
163PACZKA Michał 1299GLIWICEM-4000:00:1000:20:3500:41:4901:02:5301:20:4601:24:05
164PIKTAS Paweł 811GLIWICEM-4000:00:1000:23:2300:46:5001:11:5101:35:1301:39:30
165BIELECKI Krzysztof 939BYTOMM-3000:00:1000:21:2200:42:5301:04:1701:23:2501:26:59
166WÓJCIK Dariusz 1156GLIWICEM-4000:00:1000:21:0700:42:5201:04:2301:24:1101:27:51
167RODAK Piotr 298MZTGLIWICEM-5000:00:1000:21:5400:43:4901:05:0501:23:2901:26:48
168OLESIŃSKI Tomasz 374KNURÓWM-4000:00:1000:21:2200:42:5201:04:4501:24:3201:28:13
169FIELHAUER Mateusz 673KP PSP Racibórz / Easy RunDZIELNICAM-2000:00:1100:21:5900:44:1201:06:0701:25:4401:29:11
170KURCZEK Tomasz 484GLIWICEM-4000:00:1100:23:2300:47:0701:10:5601:31:4201:35:31
171PIŁAT Jarosław 65KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1100:22:2700:46:0101:11:1701:33:4201:37:43
172FYSZ  Karolina 1215SBRT GLIWICEBYTOMK-2000:00:1100:22:2500:45:0501:07:4101:27:5501:31:29
173SIEJA Sebastian 7JW 4415GLIWICEM-2000:00:1100:22:1900:44:2301:06:5801:30:33
174WIEKIERA Adam 385GLIWICEM-3000:00:1100:23:4100:48:0901:13:5301:37:5201:42:13
175PRUSKO Adrian 627ŁAZISKA GÓRNEM-4000:00:1100:25:0700:52:2901:20:4201:47:2001:52:08
176WALCZAK Bartłomiej 1287M-3000:00:1100:25:2900:51:1301:16:5901:40:2001:44:43
177MARCINIAK Damian 750PSZCZYNAM-2000:00:1100:22:2900:46:0401:09:2701:29:5401:33:35
178DZIEDZIC Andrzej 582BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-4000:00:1100:21:5400:44:5301:08:1601:28:4101:32:19
179SAMUL Bartłomiej 1121WKS Desant BoksGLIWICEM-2000:00:1100:24:0400:49:4501:16:4801:42:3301:47:15
180TYRTANIA Tomasz 925BOR TEAM BORUSZOWICEBORUSZOWICEM-4000:00:1100:24:2300:48:3101:11:3101:31:2201:34:49
181GAWEŁKO Janusz 953GLIWICEM-5000:00:1100:23:1300:46:4901:10:2401:31:3101:35:17
182KOLASIŃSKA Monika 292GLIWICEK-2000:00:1100:26:5500:55:0601:22:0901:46:4701:51:14
183BURZAWA Grzegorz 1518M-3000:00:1200:23:3000:46:4501:09:4201:32:30
184PTAK Krzysztof 777HR MAX ŻORYŻORYM-3000:00:1200:22:0900:44:2201:06:1601:25:5701:29:33
185CHROBOK Łukasz 165Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:3500:43:4101:05:4501:24:5901:28:25
186RAWŁUSZEWICZ Waldemar 674ZABRZEM-5000:00:1200:25:1700:51:0301:16:4001:38:4301:42:45
187ZIMOCH Grzegorz 215GLIWICEM-3000:00:1200:26:1900:54:4101:22:4001:43:4401:47:43
188ZWOLAK Tomasz 190Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:3400:43:4201:05:4501:25:2201:28:51
189MIELCZAREK Aleksandra 928STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-4000:00:1200:23:5500:47:4501:12:0301:33:0001:36:41
190BŁAŻYTKO Monika 31Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:23:3300:47:2501:12:4101:36:0101:40:23
191LEWICKA Justyna 235AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:00:1200:23:4300:48:2001:14:2301:37:5501:42:00
192ZIAJA Stefan 453ZBROSŁAWICECM-4000:00:1200:23:2300:46:2401:10:4701:32:3801:36:38
193SARNECKI Adam 801UJAZDM-3000:00:1200:21:0300:42:0301:03:1101:22:1101:25:52
194BĄBSKI Szymon 872KS Halny Węgierska GórkaUJSOŁYM-3000:00:1200:20:5400:41:5101:02:4301:20:4001:23:54
195ZIMOCH Beata 214GLIWICEK-3000:00:1200:26:1900:54:4101:23:3701:52:1601:57:41
196STALICA Wojciech 723IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1300:24:1600:49:4001:15:0401:40:50
197KONOPACKA-BESSA Magdalena 1267GLIWICEK-3000:00:1300:23:3000:47:4801:13:4301:36:5701:41:07
198RAWŁUSZEWICZ Maksymilian 956ZABRZEM-2000:00:1300:25:1600:51:0201:16:3901:38:4201:42:44
199LESZCZYŃSKI Mariusz 843GLIWICEM-4000:00:1300:22:3300:45:1201:08:1601:28:3801:32:21
200STANISŁAWCZUK Sebastian 689NYSAM-3000:00:1300:23:2000:46:4301:10:4301:33:0001:36:57
201BŁASZCZYK Dominik 170Night Runner GliwiceKALETYM-2000:00:1300:23:2800:46:4501:10:0401:30:22
202SZULC Sebastian 114ExlabsORNONTOWICEM-2000:00:1300:24:1400:47:5801:11:3401:33:2901:37:33
203SELIGA Paweł 60Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:24:1600:49:1201:14:2601:37:4101:41:50
204FUGOWSKI Roman 380GLIWICEM-5000:00:1300:23:5300:47:4501:12:0201:34:3301:38:39
205SZCZEPAŃSKI Tomasz 964GLIWICEM-3000:00:1300:23:0300:46:2601:09:3701:29:5401:33:32
206SZEREMETA Andrzej 759PZU Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:1300:23:4000:48:1301:13:0801:35:2701:39:16
207ĆWIKLIŃSKI Piotr 932Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1300:23:1500:46:0801:08:4901:28:3201:32:03
208GOLEC Ryszard 145KT ŻywiecŻYWIECM-4000:00:1300:23:2300:46:4001:10:0601:34:01
209URBAŃCZYK Karol 160Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:1300:23:2800:46:4501:10:0501:30:2301:34:03
210MATERZOK Aleksandra 388Future Processing Running TeamRACIBÓRZK-2000:00:1300:23:2100:47:5801:13:0901:39:48
211LUBICKI Wojciech 14TRIumfZABRZEM-5000:00:1300:24:0200:48:1101:12:2401:33:4201:37:39
212JAWOROWSKI Witold 774AmatorBYTOMM-5000:00:1300:21:3800:43:2501:04:5601:23:1601:26:31
213BYLINOWSKI Oleg 1307GTTGLIWICEM-4000:00:1400:23:1200:46:1801:08:5601:28:3701:32:13
214KACZOR Sebastian 845Międzygalaktyczny Klub Rozbieganych KaczekBYTOMM-4000:00:1400:22:3900:45:1601:07:1701:26:1701:29:32
215FRĄC Dariusz 1296MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1400:22:1600:44:4601:07:2401:27:3301:31:09
216DOMAŃSKI Marcin 83BFRT & Lauf Team ThiesenGLIWICEM-4000:00:1400:21:4300:43:4901:06:2801:26:1101:29:41
217SITKO Filip 387GLIWICEM-2000:00:1400:24:5000:52:1901:23:2101:54:2302:00:06
218PACAN Tomasz 448BYTOMM-3000:00:1400:23:2900:46:4601:10:0501:30:3201:34:16
219SKOWRON Marcin 714BYTOMM-3000:00:1400:23:3000:46:4601:10:0501:33:52
220ŚLIWA Paweł 908KNURÓWM-2000:00:1400:23:0200:45:1501:07:1601:26:1701:29:41
221PIETREK Daniel 1034KOSOROWICEM-4000:00:1400:23:2800:46:4401:10:0301:30:1701:33:50
222IMIOŁEK Krzysztof 717GLIWICEM-3000:00:1400:23:2900:46:4601:10:0701:35:05
223NOWAKOWSKI Zenon 841-ZABRZEM-5000:00:1400:23:1100:45:3201:07:5101:27:2601:30:53
224PYTLASIŃSKI Adam 672Aktywne ZabrzeZABRZEM-4000:00:1400:24:2800:49:2301:14:3801:38:3701:42:48
225MIKA Szymon 628KATOWICEM-2000:00:1400:26:2000:52:4601:18:3701:41:3201:45:44
226URBANEK Darek 635PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM-4000:00:1400:24:0900:49:3901:15:0301:37:0101:40:49
227SZNYDER Wojciech 439SportStyle GliwiceGLIWICEM-4000:00:1500:24:0100:48:0101:11:3301:31:5801:35:38
228TOMAL Marek 1314TARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:1500:23:4400:48:0601:12:2501:34:0101:37:52
229JANIK Johan 1177Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:22:4900:45:4801:08:4001:28:3101:32:13
230GIEROŃ Bartosz 920RACIBÓRZM-2000:00:1500:22:0600:45:3701:10:2101:33:0101:37:02
231CHUDZIŃSKI Tomasz 835ŚREMM-4000:00:1500:23:5400:49:2701:16:5001:46:0301:50:27
232BULENDA Patrycja 351GLIWICEK-3000:00:1500:28:2300:56:1801:24:5801:50:1801:54:54
233NOWAKOWSKI Jarosław 555ForGosiaGLIWICE, POLANDM-4000:00:1500:25:1400:50:1101:14:3901:35:3901:39:23
234CZAJA Jarosław 502Future Processing Running TeamBYTOMM-3000:00:1500:23:2900:46:4501:10:0401:30:2201:33:52
235PACAN Krzysztof 713BYTOMM-3000:00:1500:25:0100:51:3901:19:4801:46:1501:51:10
236SUDNIK Krzysztof 1015KNUROWM-3000:00:1500:23:2900:46:4701:10:1501:32:2601:36:40
237POPIEL- KRUK Aleksandra 1209SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:1500:23:2800:46:4401:10:0301:30:2001:33:56
238BLASZKE Beata 158Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:1500:24:0500:48:4701:14:0301:36:0901:40:06
239PODOLAK Alfred 1501Piast GliwiceM-5000:00:1500:23:2600:46:4301:10:0201:30:2001:34:00
240SIKORA Rafał 849Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1500:21:5200:45:0301:07:5801:28:2201:32:01
241BOCHEŃSKA Agnieszka 91SBRT GliwiceGLIWICEK-3000:00:1500:23:4100:47:3701:12:5901:34:3701:38:27
242BRYKOWSKI Przemysław 500run and fun teamKIELCZAM-3000:00:1500:23:1000:46:1301:08:3501:28:1201:31:42
243IMIOŁEK Arkadiusz 121ED-CERTPILCHOWICEM-4000:00:1500:25:2400:51:1101:17:0101:39:4201:43:46
244RAJTOR Paweł 558GLIWICEM-3000:00:1600:25:4700:50:3901:15:0901:35:4301:39:28
245PUC Paweł 1104BĘDZINM-3000:00:1600:21:0300:43:1201:06:4201:28:1601:32:11
246RIMPLER Łukasz 1050Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:1600:23:3600:47:0901:10:4401:31:2301:35:02
247FILIPIAK Hieronim 1171KADRA BOBREK-CENTRUMBYTOMM-4000:00:1600:25:3500:50:1201:14:3401:35:3601:39:20
248KABAŁA Sebastian 1241SWIETOCHLOWICEM-4000:00:1600:25:2600:50:5201:15:3801:36:4501:40:24
249WOJTASIŃSKI Robert 819Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1600:27:0300:54:3401:22:3201:49:3701:54:14
250HILASZEK Agata 124Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:1600:22:1900:45:0601:08:0701:28:0401:31:31
251PTASZYŃSKI Tomasz 157Stary HangarZABRZEM-3000:00:1600:23:1100:46:5001:12:3901:34:4401:38:31
252WAWRZAK Ryszard 1515SBRTGLIWICEM-4000:00:1600:21:2700:43:4201:06:2401:26:3601:30:12
253CHROBOK Mateusz 164Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:1600:23:4800:48:2201:13:5301:38:3401:43:16
254BŁASZCZYK Marek 495Opel Active Team GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1600:24:0400:48:1901:12:2101:37:18
255ZAWADZKI Robert 937CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:1600:25:4700:50:5501:16:0301:37:5301:41:38
256GRAMATYKA Jan 729GLIWICEM-3000:00:1600:22:0500:44:1701:06:1601:25:3801:29:04
257MASARCZYK Wojciech 269NiezrzeszonyRACHOWICEM-2000:00:1700:23:5500:48:4501:17:0001:38:3401:42:23
258FLASIŃSKI Michał 912GLIWICEM-3000:00:1700:23:0300:46:2001:09:5401:33:51
259MACIASZEK Grzegorz 414CZĘSTOCHOWAM-2000:00:1700:27:5800:55:5201:22:5301:46:5801:51:31
260SALICKA Izabela 1143Pure fire teamBYTOMK-2000:00:1700:28:2300:57:3501:27:5001:56:3802:01:28
261JANTAS Dominika 300GLIWICEK-1600:00:1700:24:5000:49:4601:14:5901:37:4801:42:07
262BELUCH Witold 322GLIWICEM-4000:00:1700:23:2600:46:3201:09:5601:30:2701:34:17
263PADOŁ Zbigniew 141NiezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:1700:27:5600:56:0301:23:3401:48:3101:53:00
264STASIK Krzysztof 666Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:4800:48:2201:13:1701:35:1501:39:22
265ANDRACZEK Bartosz 1265GLIWICEM-4000:00:1700:23:1100:46:3401:09:3601:30:2001:33:56
266GRACH Aleksandra 185RUN AND FUN TEAMGLIWICEK-4000:00:1700:24:3900:50:4101:16:2301:39:5001:43:57
267ZASUŃ Marcin 1315TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1700:23:3000:46:5001:10:5201:32:3101:36:26
268KOPLIN Kasia 281GLIWICEK-3000:00:1700:25:0500:52:4501:21:0201:47:1601:52:01
269WALASZCZYK Anna 451Run & FunGLIWICEK-3000:00:1700:24:3900:50:4101:17:3301:42:3801:47:10
270JEZUSEK Piotr 432SBRTGLIWICEM-3000:00:1700:22:5100:45:4901:09:1001:31:1301:35:28
271KARGÓL Rafał 658Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:2600:45:5601:07:3601:26:2601:29:46
272SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1123Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1700:23:3400:48:0501:12:0201:32:3701:36:20
273MAJERANOWSKI Marek 1063Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:1700:21:1300:43:4301:06:1301:29:41
274GORECKI Janusz 361GLIWICEM-5000:00:1800:25:2200:51:0501:16:2901:38:5401:42:50
275PATYNEK Sebastian 516brakJAŚKWICEM-3000:00:1800:25:2200:51:0501:16:2901:38:5201:42:36
276STĘPIEŃ Wojciech 217Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:1800:25:4400:51:2701:16:5801:38:5401:42:43
277JANKOWSKA Justyna 1059GLIWICEK-3000:00:1800:25:4400:51:3301:17:5701:41:2001:45:27
278GRONDECKI Grzegorz 302BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:1800:25:0600:50:5501:17:2801:45:0101:49:31
279SKÓRA Aneta 1268Night runners gliwiceGLIWICEK-3000:00:1800:25:4000:51:1301:16:5101:38:5401:42:44
280KNUTELSKI Mariusz 1155ZABRZEM-3000:00:1800:23:3600:48:4101:14:4901:38:5101:43:17
281SZADKOWSKI Paweł 1313Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:4300:51:2701:16:5801:38:5301:42:43
282RATAJ Adrianna 8251992BYTOMK-2000:00:1800:28:2200:57:3401:27:4901:56:3702:01:26
283DZIDA Janusz 999EXME Berger Group ZOK Spółka z o.o.ŻORYM-3000:00:1800:24:2200:50:0201:16:1701:40:0901:44:35
284DIDYK Grzegorz 826MIASTO NIERUCHOMOŚCI BYTOMBYTOMM-3000:00:1800:22:4400:45:2701:08:0401:28:07
285DYMAREK Łukasz 57KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3000:00:1800:25:5600:52:1101:19:0201:42:4701:47:10
286GOŁĘBIOWSKI Bartek 696GLIWICEM-4000:00:1800:22:4400:45:3701:08:0701:30:50
287WANIEWSKI Michał 250GLIWICEM-3000:00:1800:22:4700:45:1401:06:5901:26:1301:29:38
288BUCZYŃSKI Radosław 307Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:2100:51:2401:21:1101:49:3601:55:23
289WIETRZYCKI Zenon 354POLSKAGLIWICEM-5000:00:1900:25:4600:51:0401:17:1101:44:4001:49:02
290PIETRZAK Marcin 244STRAŻAK JRG GLIWICEGLIWICEM-4000:00:1900:23:5100:48:4501:14:1201:37:2201:41:35
291FIJAŁKOWSKI Paweł 936Kalinowski TeamBLACHOWNIAM-3000:00:1900:22:1500:44:3001:06:1601:25:2301:29:00
292KADZIELA Jan 795KNURÓWM-3000:00:1900:23:2500:46:4101:10:0301:30:3901:34:30
293MYKAŁA Rafał 393NBKKATOWICEM-4000:00:1900:23:2300:46:3901:09:5801:28:2901:31:31
294LIGOCKI Szymon 1255CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMGLIWICEM-2000:00:1900:23:5000:48:4501:14:1101:36:5201:40:48
295BAJ Tomasz 236GLIWICEM-2000:00:1900:23:3700:48:2701:14:3501:38:1401:42:16
296RÓG Marcin 1054KATOWICEM-2000:00:1900:25:5400:51:0201:15:5901:39:5101:44:12
297KULIK Katarzyna 462Night Runners GliwiceBYTOMK-3000:00:1900:26:4700:54:1801:21:3201:46:2401:50:48
298MALSKA - WYROZUMSKA Małgorzata 984Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:1900:25:5100:52:2901:20:5401:45:4001:49:59
299DYDYCZ Marta 652AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:1900:30:1101:04:4501:47:0402:25:2202:32:23
300WÓJCIK Rafał 807PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1900:24:4900:49:4801:14:4701:36:2801:40:10
301PRENZENA Paweł 64ZABRZEM-2000:00:1900:22:4600:47:3201:13:0901:36:0601:40:00
302HAŁADUS Dominik 1026Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1900:24:1100:48:3601:13:0601:34:5501:38:51
303KRAKOWCZYK Adam 496SBRT GliwiceGLIWICEM-3000:00:1900:25:4500:51:2701:16:5801:38:2001:42:08
304JASIK Grzegorz 1293MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1900:23:5600:48:3101:13:3401:37:1801:41:26
305FOJCIK Rafał 411Opel Activ TeamZABRZEM-3000:00:1900:21:2900:43:3501:06:0301:26:0901:29:49
306ZAWADA Sebastian 350biegamy dla LauryKNURÓWM-3000:00:2000:22:3100:46:0501:09:5101:30:1901:33:56
307PIECUCH Agnieszka 1217SBRT GLIWICETARNOWSKIE GÓRYK-2000:00:2000:25:5400:51:2301:16:4701:38:2801:42:14
308MICHALAK Grzegorz 659TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:2000:24:4800:50:3301:17:0101:40:2301:44:47
309KOSMACZEWSKI Michał 684GLIWICEM-2000:00:2000:23:4900:48:0301:13:0301:36:0601:40:22
310SOLICH Patryk 1208SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:2000:23:5500:48:2901:13:0201:34:5701:38:53
311BOJANEK Tomasz 1031GLIWICEM-2000:00:2000:24:1200:48:2901:13:1201:36:5501:41:14
312WĄS Szymon 1292MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:2000:25:4300:51:0201:16:2101:38:4301:42:41
313CZAUDERNA Adrian 179OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:2500:46:3901:10:0201:30:4801:34:39
314KOWOLIK Łukasz 994AmatorZABRZEM-2000:00:2000:22:1100:44:5501:07:1501:26:3701:30:11
315KOLODZIEJ Jacek 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2000:25:4600:50:5601:16:1001:38:0401:41:59
316MIROWSKI Zbigniew 109848605681921NIEMODLINM-5000:00:2000:24:4500:49:1401:13:4501:35:0901:39:04
317DYMNICKI Andrzej 120OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:2900:47:3201:12:1701:34:5901:40:53
318SKOTNICKI Paweł 34GLIWICEM-2000:00:2000:24:1300:49:1501:15:0601:38:1901:42:32
319ROSIKOŃ Tomasz 934GLIWICEM-3000:00:2000:22:3300:45:1601:08:0901:28:3601:32:20
320WIETRZYCKI Mariusz 353BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-3000:00:2000:25:4300:51:0201:17:1001:44:3601:48:53
321BOCHEŃSKA Wiktoria 1210SBRT GLIWICEGLIWICEK-1600:00:2000:25:5400:51:2301:16:5601:39:4401:43:53
322GAŁKIEWICZ Marcin 1046Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w KatowicachZABRZEM-3000:00:2000:23:3400:46:4101:09:5801:30:0801:33:45
323BOSAK Sławomir 760Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM-4000:00:2100:21:0700:42:4901:04:1701:23:2301:26:55
324BIEŃKOWSKI Piotr 922GLIWICEM-2000:00:2100:24:0100:49:1201:15:4901:45:33
325JACHIMOWSKI Waldemar 383VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:3600:45:4001:08:5401:30:0401:33:41
326KUBIS Adrian 954GLIWICEM-4000:00:2100:23:4700:47:2201:11:0101:32:2301:36:19
327BARAN Michalina 1139LIBIĄŻK-3000:00:2100:28:1300:57:0301:26:4801:54:0601:58:57
328PTAK Leszek 824ZDZIESZOWICEM-4000:00:2100:26:0400:53:2801:22:1301:49:0201:53:56
329GRONDYS Michał 17SBRTGLIWICEM-3000:00:2100:23:2300:46:4101:11:0001:33:1001:37:08
330GRĄBCZEWSKI Marcin 171GLIWICEM-3000:00:2100:25:4300:51:3101:17:2101:41:1101:45:21
331BARAN Łukasz 1108LIBIĄŻM-3000:00:2100:22:5000:45:2501:07:5601:27:0801:30:35
332BIOLIK Piotr 413--GLIWICEM-4000:00:2100:24:2100:50:2901:18:5801:45:2401:50:02
333BIERNAT Wojtek 93Opel Active TeamZABRZEM-4000:00:2100:24:1400:48:2101:12:4601:34:4801:38:55
334ŁYCZAK Artur 653VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:3500:45:4001:08:5301:29:0501:32:41
335FALKENBERG Ludwik 41Run-log.comKRAPKOWICEM-4000:00:2100:21:1400:42:5901:04:5801:24:3601:28:06
336SOŚNIAK Tomasz 25Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:2100:25:3500:51:0301:16:1001:38:2201:42:24
337SKRZYPCZYK Paweł 948ZABRZEM-4000:00:2200:22:5200:46:3501:10:1101:31:1701:35:07
338DACZYŃSKI Michał 431Grupa CmykiGLIWICEM-3000:00:2200:25:3900:50:2501:15:1301:36:4301:40:24
339MACIOSZEK Mariusz 712KIELCZAM-2000:00:2200:25:5000:51:3901:17:3201:41:1301:45:33
340RUPNIK Asia 188RYDUŁTOWYK-3000:00:2200:25:4300:51:3201:17:3301:42:0501:46:32
341STULIK Pawel 661KNURÓWM-3000:00:2200:23:5500:48:4001:14:1901:37:4501:41:53
342KATA Damian 1207SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:00:2200:26:0700:53:5101:21:5701:48:3101:54:10
343MEKIER Bartek 262BYTOMM-3000:00:2200:23:2100:46:3701:09:5601:30:1601:33:55
344DYDO Arkadiusz 865GLIWICEM-4000:00:2200:25:3900:51:0801:16:5201:39:1801:43:27
345BOGACZ Paweł 481Jagoda TEAMGLIWICEM-3000:00:2200:25:4000:51:2501:16:5401:38:5101:42:39
346MISZTAL Kamil 1012GLIWICEM-3000:00:2200:23:2000:46:3601:09:5601:30:1401:33:45
347CIESIELSKI Radosław 757BETANIA TEAMMSTÓWM-3000:00:2200:28:1600:56:0501:30:3501:55:4402:00:12
348KOZIELEC Tomasz 240Pędzące MisieGLIWICEM-4000:00:2200:25:0500:50:0701:15:0501:36:5001:40:50
349SZOŁTYSEK Wojciech 1128OchajoRun&friendsRYBNIKM-4000:00:2200:23:4700:47:2501:10:5701:31:2501:35:08
350CICHOWSKI Marcin 722PYSKOWICEM-3000:00:2200:26:0700:53:5101:21:5701:48:3101:54:11
351MIERZWA Adam 569ZABRZEM-4000:00:2200:23:2100:47:4301:14:2601:38:0401:41:47
352LOSKA Tomasz 644Tomasz LoskaŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2200:24:1000:47:4701:10:3901:30:0301:33:32
353HRYSZKO Kazimierz 117040-latek tychyŁAZISKA GÓRNEM-5000:00:2200:23:0000:44:5901:06:4101:25:3801:29:05
354PENKALA Artur 131GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:2200:52:5001:19:3001:43:2201:47:49
355FLORIAN Krzysztof 459RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2300:23:4400:47:2401:11:4201:32:5801:36:37
356NANCKA Brygida 406ZABRZEK-4000:00:2300:26:0500:52:5301:19:1901:42:4301:47:02
357KANIOWSKI Andrzej 205BYTOMM-3000:00:2300:25:5100:52:1701:21:3201:50:1401:55:18
358SAWIONEK Robert 1516CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2300:25:2500:53:5701:27:0101:58:4502:03:29
359PIETRAS Sylwia 463Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-2000:00:2300:25:4700:50:1001:15:0501:36:4101:40:37
360GOLIASZ Bartłomiej 1100GLIWICEM-3000:00:2300:25:4200:51:2601:16:5501:38:4201:42:32
361SZWAJNOCH Piotr 584Imperial Piotr SzwajnochWIELOWIEŚM-3000:00:2300:22:5100:46:2301:09:5101:33:58
362DOBOSZ Mariusz 130GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:2200:52:4901:19:3001:42:4501:47:01
363WIORA Łukasz 297GLIWICEM-3000:00:2300:25:4700:51:3601:17:4401:41:4901:46:21
364LIC Janusz 693ZABRZEM-4000:00:2300:24:0700:48:0501:12:4401:37:0401:41:32
365SZOTA Magdalena 1091MIKOŁÓWK-3000:00:2400:26:3000:53:1501:19:4201:42:5801:47:05
366BARTECKA Sabina 853HRmax ŻoryŻORYK-3000:00:2400:24:3500:49:4801:15:0201:36:3501:40:20
367CHOJCAN Beata 1228RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PEDZIMY RAZEMRYBNIKK-3000:00:2400:26:4900:53:3801:20:3201:44:0001:47:59
368WIKIERSKI Michał 36GLIWICEM-3000:00:2400:25:4000:51:2301:16:5301:38:5501:43:04
369PIENIĄŻEK Krzysztof 318GLIWICEM-4000:00:2400:22:3400:45:2501:08:1801:28:2801:32:04
370PODRYGAŁA Tomasz 1223Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM-4000:00:2400:22:3300:45:4001:09:0201:29:4601:33:22
371OSIŃSKI Paweł 187Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2400:25:3500:52:0001:18:5201:42:4801:47:10
372KOŁAK Szymon 335PIAST GliwicePYSKOWICEM-2000:00:2400:23:2000:47:5201:13:2401:37:4101:42:19
373KUSZ Janusz 706PISARZOWICEM-3000:00:2400:23:2900:47:3001:12:0301:33:1201:37:00
374ZELMANOWICZ Jacek 1272DŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:2400:25:2400:51:5101:19:2901:45:1501:49:39
375ZDZIEBKO Artur 176GLIWICEM-4000:00:2400:26:0100:51:4701:17:1101:39:1201:43:08
376PIELKA Erwin 197SŁUPSKOM-5000:00:2400:22:4100:45:5501:11:1001:35:3401:39:58
377FIDOR Damian 924RUNHOGS TychyTYCHYM-3000:00:2400:25:4000:51:2101:16:5301:38:5001:42:36
378KRĘŻOŁEK Daniel 741GLIWICEM-3000:00:2500:22:1100:44:0201:05:5101:24:5201:28:14
379DUDEK Jan 828Honorowi Dawcy KrwiZABRZEM-4000:00:2500:23:1700:47:5701:13:3501:37:2901:41:48
380CHWAŁ Magdalena 573PYSKOWICEK-3000:00:2500:25:2400:50:3501:15:2401:36:2901:40:13
381POKRYSZKA Bartosz 156Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:00:2500:25:4200:51:2101:16:5401:38:5001:42:33
382KUSEK Andrzej 1226GLIWICEM-4000:00:2500:25:3200:49:5201:13:0501:32:0101:35:19
383MAZUR Krzysztof 1007NOWA GLIWICEGLIWICEM-4000:00:2500:24:0400:47:4301:11:0101:31:5301:35:42
384MIECZNIKOWSKI Jacek 1173KATOWICEM-4000:00:2500:24:5000:49:1301:13:1701:33:5601:37:30
385PAWLIK Wojtek 736GLIWICEM-3000:00:2500:25:4600:51:5301:17:5401:39:5401:43:42
386KREMPA Sławomir 1030BYTOMM-3000:00:2500:25:3900:51:1601:16:4301:39:4001:43:50
387DOMARADZKA Ewa 306PYSKOWICEK-4000:00:2500:26:3500:53:5601:22:4801:51:0801:56:03
388ŚNIEGOWSKA Julia 1102GLIWICEK-2000:00:2600:26:4900:54:1701:22:0701:46:5001:51:16
389CIEŚLIK Bartłomiej 531Chateau ChalinCHALINM-3000:00:2600:25:3900:51:2301:16:5801:39:4701:44:05
390SZWAJKOSZ Szczepan 275Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:2600:25:3600:51:1901:16:5201:43:1201:48:30
391PRZYBYLSKI Mariusz 330GLIWICEM-4000:00:2600:25:3900:50:5901:15:4301:37:2001:41:20
392CHMURKO Michał 1278ŻERNICAM-3000:00:2600:24:0000:48:3901:13:0301:33:4901:37:31
393KRUK Krzysztof 842Crossfit ZabrzeZABRZEM-3000:00:2600:25:3200:51:2501:17:1801:39:5001:43:45
394LAMPA Alicja 84Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:2600:26:2000:53:5601:21:4601:45:5801:50:10
395SIUDEK Kazimierz 1088CZUŁÓWEKM-5000:00:2600:25:4800:53:4601:22:4601:49:4701:54:25
396DYLONG Mariola 266GLIWICEK-1600:00:2600:27:2300:58:0601:30:1702:01:4502:08:26
397SOSZYŃSKI Wojtek 291PZU Sport TeamCELESTYNÓWM-4000:00:2600:25:5500:51:4601:17:3101:41:0201:45:17
398GOLDA Piotr 827GLIWICEM-4000:00:2600:24:1200:46:3601:08:2701:27:2901:30:51
399CIEŚLIK Paweł 421Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:2600:51:2301:16:2501:37:4301:41:27
400SŁOMIAN Marcelina 1011ZABRZEK-2000:00:2600:25:3200:51:2401:17:1801:39:4901:43:45
401NASIENIAK-CZECH Anna 766GLIWICEK-3000:00:2700:25:3400:50:3001:14:3001:35:1801:39:04
402KOWALCZYK Grzegorz 247GLIWICEM-4000:00:2700:23:2800:47:5101:14:5401:40:4401:45:34
403GUJA Boguslaw 858JAWORZNOM-6000:00:2700:25:5100:53:0701:22:2501:49:5301:54:59
404KOŁODZIEJ Kamil 1276PB Team PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2700:25:3900:51:0301:16:2401:38:2001:42:08
405SZUMSKI Tomasz 321GLIWICEM-4000:00:2700:25:5200:51:4701:18:4701:43:3801:48:16
406MRÓZEK Przemysław 379KB Śpiochy OpatówOPATÓWM-3000:00:2700:26:4600:54:0401:21:4901:45:5401:50:23
407SADŁO Tomasz 278Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:2700:22:5100:45:5501:08:4101:28:1401:31:47
408ZOK Karol 221TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2700:22:3300:44:4701:07:1301:27:1501:30:51
409WALASZEK Sławomir 507GILOWICEM-3000:00:2700:24:0800:48:4301:13:2001:35:1001:38:57
410ORZECH Michał 857AmatorGLIWICEM-3000:00:2700:25:1900:50:0801:15:0401:38:2601:42:50
411IGNASIAK Rafał 378xxxOPATÓWM-3000:00:2700:26:4600:54:0401:21:4901:45:5401:50:23
412KAROLCZAK Joanna 791TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:2800:26:0000:53:5801:23:4301:50:1401:55:15
413PIECHOWICZ-KUROWSKA  Agata 1218SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:2800:25:3300:51:1701:16:4801:39:4501:43:52
414ŻBEL Anna 1129ZEBRZYDOWICEK-3000:00:2800:28:0200:56:2901:25:5401:52:3701:57:26
415DROZD Kajetan 677StrefaGitary.plGLIWICEM-3000:00:2800:26:0400:51:5701:18:3901:42:1801:46:39
416ROŻEK Jacek 53PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2800:23:5900:50:1101:16:2101:38:4201:42:36
417KROPKA Szymon 140Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2800:26:4000:54:0801:21:1801:45:3701:49:56
418WILCZEK Małgorzata 596ista BIEGAMYTOSZEKK-3000:00:2800:25:5400:52:4201:19:0401:42:3001:46:42
419DEBOIBE Loic 341PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-2000:00:2800:26:4700:54:1501:24:5201:56:4502:01:53
420KUBACZ Piotr 227MIKOŁÓWM-4000:00:2800:23:5800:48:0101:12:0001:32:5101:36:24
421HOŁYŃSKI Tomasz 477KNURÓWM-4000:00:2800:24:0600:48:4001:13:1601:35:0701:38:55
422IZBICKI Zbigniew 1113GLIWICEM-4000:00:2800:25:2500:50:3301:15:5201:38:3001:42:34
423OLESIŃSKA Joanna 372KNURÓWK-4000:00:2800:26:4100:54:0601:21:2801:44:5601:49:13
424KRAJEWSKI Michał 818GLIWICEM-3000:00:2800:25:2900:50:0201:13:3401:33:2201:36:48
425KACZKIEWICZ Damian 683Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2800:25:3500:51:1701:16:4901:39:4601:43:52
426PYZIK Marek 96opel active teamGLIWICEM-5000:00:2800:26:2500:53:3001:21:5201:46:5401:51:21
427KOCIELSKA Anna 810AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:2800:26:1200:53:2401:20:5601:45:3601:49:56
428BRZEZINA Arkadiusz 54Tarnogórska Grupa BiegowaTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2900:25:3800:51:2001:16:3801:38:1801:42:10
429GABRYŚ Jola 1300Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:29:0100:58:3201:27:5201:53:2101:57:37
430POKRYSZKA Wojciech 360GLIWICEM-2000:00:2900:25:3900:51:4901:18:5601:43:3901:47:46
431POSTÓŁ Karolina 983Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:2900:29:0100:58:3101:27:5201:54:0201:59:13
432KUKUCZKA Mateusz 846GLIWICEM-3000:00:2900:23:2200:46:5501:09:5001:30:0701:33:48
433DĘBSKI Mariusz 1270Night Runner's GliwiceGLIWICEM-4000:00:2900:27:5900:55:5401:24:4801:50:5201:55:31
434KŁYK Dominik 1127Run Forest! RUN!!!ZABRZEM-3000:00:2900:26:1100:51:2401:16:5101:42:41
435KOCÓJ Dominika 534Night Runner's GliwiceZABRZEK-2000:00:2900:28:0000:56:5601:26:1501:51:5801:56:36
436MULARCZYK Marek 320LIBIĄŻM-2000:00:2900:21:2100:43:4101:06:3601:27:1101:30:52
437RACZEK Magdalena 649GLIWICEK-3000:00:2900:26:5400:53:2701:20:0001:43:1701:47:30
438BOGULAK Grzegorz 184Run GB! RunGLIWICEM-3000:00:2900:27:0600:54:3701:23:1301:52:0401:57:15
439BRZEZIŃSKA Teresa 251Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:28:0000:56:3201:25:1101:50:4601:55:21
440SZOŁTYSEK Beata 1282OchajoRun & FriendsK-4000:00:2900:28:2300:58:2101:29:1001:57:0902:02:02
441RZEPKA Piotr 564parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:2900:22:2000:44:2701:06:2801:25:3901:29:04
442SIKORA Mariusz 758TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2900:25:4400:51:2901:17:4301:42:2401:47:00
443KUCZMA Jarosław 161GLIWICEM-4000:00:3000:25:1000:49:5601:14:2701:35:1501:39:01
444ZAJDEL Dariusz 390ZAWADZKIEM-5000:00:3000:25:4200:51:2001:16:4801:42:37
445KUPIJAJ Marcin 410Socios GórnikGLIWICEM-2000:00:3000:20:4400:41:4301:02:3601:21:0901:24:34
446STASIAK Mirosław 588Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3000:21:1100:42:2601:05:0601:24:1901:27:43
447LEBEK Adam 503Vege RunnersBYTOMM-2000:00:3000:23:5600:48:3001:12:5901:34:0801:37:51
448SZOŁTYSEK - GRZESIKIEWICZ Anna 425Torcida GliwiceGLIWICEK-3000:00:3000:27:4600:55:3301:23:0601:46:1701:50:25
449KOZIEŁ Kamil 893DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3000:25:3300:50:5201:16:0101:37:5501:41:52
450BUJOK Mariusz 787RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3000:22:3700:45:1601:08:0801:29:1601:33:14
451KIDOŃ Krzysztof 877BytomBYTOMM-3000:00:3000:23:5100:48:4301:14:3201:37:5701:42:10
452NITKA Sebastian 52GLIWICEM-4000:00:3000:23:4000:47:4901:11:5401:37:37
453GABRYŚ Seba 1277night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:30:0201:00:3101:30:2401:56:4002:01:08
454GÓRNY Magdalena 1511CA AktywniLĘDZINYK-3000:00:3000:27:4400:55:3101:23:0501:47:1701:51:55
455ŁAGOSZ Kasia 1509CA Aktywni / BrokerTYCHYK-3000:00:3000:27:4400:55:3101:23:0501:47:1701:51:55
456BOROWICZ Roksana 776Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:00:3000:27:5900:56:3001:25:1001:50:1801:54:34
457MILLER Ryszard 639Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćKONINM-5000:00:3000:23:1300:46:2901:09:4901:30:1201:33:57
458WALCZAK Mateusz 734RYBNIKM-3000:00:3000:25:3000:50:5601:16:1801:38:3001:42:26
459BIAŁOŃCZYK Joanna 876ZEBRZYDOWICEK-2000:00:3000:24:0600:48:3701:13:0401:34:0501:37:51
460PECIAK Kamila 606ZABRZREK-3000:00:3100:26:0400:54:0401:22:3401:48:1301:52:37
461GRAMATYKA Paweł 631KRAKÓWM-4000:00:3100:25:3200:51:2001:17:2401:43:0801:48:05
462BOROWSKI Piotr 177OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5000:00:3100:22:5100:45:3601:08:4001:29:2001:32:58
463KUŹNICKI Tomasz 686JAWORZNOM-3000:00:3100:24:0200:49:0601:14:3301:37:1601:41:27
464KRZYSZKOWSKA Agnieszka 1211SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:3100:26:2100:53:5201:21:4701:47:1101:51:40
465GOCYK Leszek 572TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3100:23:0300:46:1801:09:3901:29:5701:33:40
466GÓRECKA Anna 474CHORZÓWK-3000:00:3100:27:4500:57:5901:28:1801:56:2602:01:19
467SZPONARSKI Paweł 1020Masakra RzeczyceRZECZYCEM-4000:00:3100:22:5100:45:5901:09:2301:31:0401:35:08
468GĄSZCZYK Grzegorz 1152Nowa Huta TeamKRAKÓWM-4000:00:3100:24:0300:48:1101:11:2001:32:1701:36:13
469SKACZKOWSKA Barbara 863Polski Klub MTBWARSZAWAK-3000:00:3200:25:1100:50:5701:16:4501:39:5701:44:15
470STOLARCZYK Marcin 1291MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:3200:25:1900:50:0801:15:0201:37:0301:41:03
471MĄCZKA Bronisław 987GLIWICEM-6000:00:3200:23:5800:47:5501:12:2101:34:1001:38:05
472GRUSZCZYŃSKI Bogusław 902GLIWICEM-6000:00:3200:24:5700:50:1601:15:2801:38:0301:42:04
473PŁOTEK Tomasz 561DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3200:25:4400:52:1101:19:4401:45:3701:50:06
474PIETRYSIAK Stefan 772ZABRZEM-5000:00:3200:25:3100:50:3801:16:1101:40:0001:44:17
475ŁAKOMSKI Marcin 203WODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:00:3200:24:5000:49:3601:13:4401:34:2201:38:07
476KOZMINCZUK-MARKULAK Agnieszka 1101GLIWICEK-3000:00:3200:25:0600:50:5701:18:5201:44:2601:49:15
477KAISER-CHROMIK Beata 258RYBNIKK-4000:00:3200:28:0900:56:4301:24:3901:48:4301:52:54
478ADAMCZYK Marcin 364CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3200:24:0400:50:4501:19:1801:46:4901:51:09
479GĄSZCZAK Tadeusz 1279GLIWICEM-7000:00:3200:29:1500:58:2401:28:0801:53:3501:58:24
480ZIOBER Grzegorz 1092Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2100:54:1201:19:3301:40:5101:44:40
481CZAPEK Anna 310night runners gliwiceGLIWICEK-4000:00:3300:29:5901:00:2601:30:2401:56:3602:01:05
482MAŁEK Andrzej 970AbakonBIELSKO-BIAŁAM-2000:00:3300:23:4000:48:3301:14:0001:37:0501:41:14
483BULIŃSKI Przemysław M-2000:00:3300:22:2600:45:2201:08:3201:29:0901:32:57
484SZOŁTYSIK Paweł 213Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2200:55:2201:23:3601:49:4601:54:36
485CHWALISZEWSKI Jarosław 585Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3300:23:5700:49:1001:13:5401:35:0401:39:00
486GIERAS Mirosław 469GLIWICEM-4000:00:3300:25:2900:51:2201:19:3001:44:4301:49:07
487WIECHOWSKI Artur 209Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2200:54:1201:19:3201:40:5201:44:41
488RENKE Piotr 565BAUREN TeamRYBNIKM-4000:00:3300:24:4400:49:4801:15:1801:38:0901:42:16
489SKRZYDELSKI Tomasz 1023PIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:00:3300:20:4000:41:1401:02:0201:20:4801:24:14
490WIERZBICA Adrian 403KNURÓWM-3000:00:3300:27:3400:54:5601:21:5601:45:0801:49:27
491KĘDZIOR Łukasz 536Holbox RunnersGLIWICEM-3000:00:3300:22:4700:46:0301:09:1401:29:2001:33:02
492JACHYMSKA Katarzyna 1290MOMO Restaurant & Cocktail BarTWORÓG MAŁYK-4000:00:3300:27:0300:56:1301:25:1801:51:1801:55:48
493NIEDZIELA Janusz 850GIERAŁTOWICEM-3000:00:3400:23:0800:46:4501:11:4901:35:1401:39:41
494SYNÓWKA Maciej 981ŻARÓWM-3000:00:3400:28:2300:58:1301:28:4001:56:2302:01:05
495GÓRNIAK Adam 884Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:3400:26:3900:53:1701:19:3701:42:5601:47:08
496SIEDLECKA Anna 400Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3400:28:2300:57:1101:26:1701:51:5501:56:34
497GAWEŁ Krzysztof 1029NiezrzeszonyMIKOŁÓWM-5000:00:3400:25:0700:51:2401:17:5301:42:2001:46:38
498CZAPEK Marek 309night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:29:5801:00:2501:30:2001:56:3602:01:04
499ULIASZ Natalia 980ROWNEK-2000:00:3400:28:2300:58:1301:28:4001:56:2402:01:05
500HAHN Piotr 532NorRun TeamPANIÓWKIM-3000:00:3400:27:1900:54:2001:21:0801:44:5001:49:11
501WILIMSKI Tomasz 101SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:27:4100:55:2801:23:0101:47:1401:51:50
502WRÓBEL Maciej 1289MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:00:3400:26:2600:52:1901:18:4601:41:5501:46:11
503WESTER Halina 1274Night RunnersGLIWICEK-4000:00:3400:29:2100:59:4001:30:2301:57:0702:01:55
504KAMPKA Aleksander 149GLIWICEM-4000:00:3400:26:3400:53:2901:20:2101:43:5101:47:59
505KOPCIK Tomasz 982Combat56GLIWICEM-3000:00:3400:25:4700:52:0101:20:1701:45:3601:49:58
506KOTAJNY Piotr 704GLIWICEM-4000:00:3400:24:5900:49:3101:14:0001:36:0201:40:06
507GRYGIEREK Marcin 420GLIWICEM-2000:00:3400:26:1400:53:3801:21:5701:47:4901:52:37
508RESZKE Marek 1154OPOLEbiega.plWROCŁAWM-2000:00:3400:21:5300:43:34
509TURNIAK Miłosz 373GLIWICEM-2000:00:3400:24:3100:49:3601:15:0101:38:1701:42:30
510GERLE Anna 287GLIWICEK-3000:00:3500:25:3500:51:5001:18:4601:43:2701:48:01
511STEC Marcin 657KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:3500:25:2800:51:1101:16:4501:40:2401:44:51
512ŁUKASZKIEWICZ Michał 530TYCHYM-3000:00:3500:25:3700:51:2501:18:2801:45:5301:50:21
513GAWROŃSKI Paweł 967CZĘSTOCHOWAM-4000:00:3500:24:4700:49:1701:15:0401:36:5101:40:56
514KĄDZIOŁKA Jan 868Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:25:3900:51:2401:17:0601:39:3901:43:41
515GRYSZYN Michał 1035OPOLEM-2000:00:3500:23:4800:48:1001:15:1501:42:1101:46:32
516KWIATKOWSKI Krzysztof 1087KRAKÓWM-3000:00:3500:24:5700:51:2601:19:1101:44:4501:49:23
517WÓJCIK Rafał 327GLIWICEM-4000:00:3500:27:4000:55:2401:23:3901:51:2901:56:21
518POPŁAWSKA-WAL Agata 1120Opel Active TeamGLIWICEK-3000:00:3500:25:4500:52:0101:18:2201:41:1901:45:33
519NOWAK Mariusz 813Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3500:25:0400:49:2901:13:3601:34:3801:38:25
520RABIEJ Rafał 906GLIWICEM-4000:00:3500:25:3900:51:2401:17:5001:41:5101:46:17
521SADOWSKI Tomasz 1072SOSNOWIECM-3000:00:3600:24:4000:49:3001:14:3801:37:4201:41:49
522KUPKA Bartosz 1232Opel Activ TeamGLIWICEM-3000:00:3600:25:4400:52:0001:18:2101:45:32
523KONIK Sylwia 369Koniki TeamGLIWICEK-4000:00:3600:24:2300:49:5501:16:1201:38:5301:43:09
524KARŁOWSKA Katarzyna 528GLIWICEK-3000:00:3600:24:4500:49:5101:14:5001:36:3501:40:27
525FRANKIEWICZ Artur 915GLIWICEM-3000:00:3600:25:1200:49:5301:14:2501:35:5201:39:48
526NIESLON Marek 603GLIWICEM-3000:00:3600:20:4200:40:4601:00:3201:17:4801:20:55
527JARUGA Damian Izabela 944Dikom.plRYBNIKM-3000:00:3600:25:3900:50:5401:15:5401:37:5501:41:56
528ĆWIKŁA Kamil 315HarpaganyGLIWICEM-3000:00:3600:25:1500:50:4701:16:1001:39:2001:43:43
529PANZ Krzysztof 838GLIWICEM-3000:00:3600:25:1200:49:5301:14:2501:35:3801:39:19
530SKOLUDEK Robert 98PRZEZCHLEBIEM-2000:00:3600:24:5400:49:2901:13:2001:37:17
531DUDA Piotr 1162WOŁCZYNM-3000:00:3600:24:4200:49:2601:15:0201:41:3501:47:04
532STRUK Maciej 974Dream RunWROCLAWM-3000:00:3600:22:0300:44:2201:06:2301:29:37
533HADZIK Rafał 602GLIWICEM-3000:00:3700:24:3200:49:0601:13:3701:34:0601:37:47
534GOLEC Aleksandra 212PTTK ŻywiecŻYWIECK-4000:00:3700:26:1200:52:0701:17:5601:40:5201:44:55
535WAWRZYNIAK Mariusz 780DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:22:3700:45:0501:07:4601:27:5101:31:21
536NIESLER Magdalena 338Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3700:26:3200:54:1401:22:2001:48:42
537KIEŁBASA Artur 779DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:25:2800:49:3501:13:0001:33:1001:36:48
538MARCINKIEWICZ Paweł 1036Uniwersytet OpolskiOPOLEM-4000:00:3700:25:3200:51:1101:17:5001:41:1601:45:20
539DADAŚ Janusz 13GLIWICEM-4000:00:3700:25:3700:51:1501:17:0201:40:4001:44:58
540DROZDOWSKI Wojciech 1125Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:3700:28:0600:58:1101:29:3901:58:0502:03:13
541BRODIUK Norbert 622SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3700:28:0200:59:0201:32:2602:03:0202:08:37
542KLEWANIEC Jakub 299TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3700:25:4500:51:5201:18:2301:42:0201:46:18
543ZWALIŃSKI Przemysław 671CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:4100:47:4901:14:3401:41:0001:46:02
544LIPKA Katarzyna 1017Night Runners GliwiceJAWORZNOK-2000:00:3700:27:3800:55:1401:22:0701:46:1901:50:44
545KONIK Tomasz 370Konik TeamGLIWICEM-4000:00:3700:24:1900:49:1401:14:0901:36:2301:40:12
546CHRAPKOWICZ Damian 365304CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:1100:44:1801:06:2901:26:1901:29:44
547SCHAB Bartłomiej 642GLIWICEM-2000:00:3800:23:4100:48:2901:14:1501:37:3001:41:45
548JĘDRYCHA Artur 708DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:3800:27:3900:55:2401:22:5901:46:5501:51:10
549JĘDRYCHA Zbigniew 709SOSNOWIECM-6000:00:3800:27:3900:55:2401:22:5901:46:5601:51:10
550WANDOCH Tyberiusz 333Carry On WczorajsiGLIWICEM-3000:00:3800:24:0100:48:2501:12:4601:34:3401:38:35
551SITEK Grzegorz 892Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3800:25:3400:51:2201:17:1701:40:2701:44:39
552KŁOSOWSKI Karol 237Los Trepos CompanierosKRAKÓWM-3000:00:3800:22:2500:46:0801:11:0201:33:3901:37:44
553WOLANIN Maciej 645JAWORZNOM-2000:00:3800:27:3700:55:1201:22:0501:46:1601:50:42
554KUCH Paweł 630SZAŁSZAM-5000:00:3800:24:2100:49:0301:14:0001:37:2801:41:30
555DĄBROWSKI Piotr 1131Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM-3000:00:3800:21:5600:44:1101:06:3001:26:0401:29:31
556ŻEBROWSKI Adrian 404CZECHOWICE- DZIEDZICEM-2000:00:3800:22:2600:46:0901:09:5901:31:1101:35:05
557PARUZEL Ireneusz 681MIKOŁÓWM-4000:00:3800:24:2200:49:3401:15:2101:40:0601:44:40
558ŚWIDEREK Andrzej 460Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-5000:00:3800:23:3100:46:4601:09:4001:29:5801:33:38
559MALINOWSKI Mihał 952GLIWICEM-3000:00:3800:25:2600:51:0601:16:5101:40:2001:44:44
560BOROWIAK Piotr 465BYTOMM-4000:00:3900:23:0300:46:1901:09:2301:31:36
561WIŚNIEWSKI Paweł 1169JW AGATGLIWICEM-3000:00:3900:26:5200:54:1801:22:1901:47:5301:52:31
562SŁODKOWSKI Marek 392Mala Pana ZawadzkieSTANISZCZE WIELKIEM-3000:00:3900:22:4600:45:5901:09:4401:32:1201:36:18
563GRAJNY Piotr 1153Amatorskie Bieganie/ULKS LachowiceLACHOWICEM-4000:00:3900:23:4600:46:5601:11:0101:31:5301:35:45
564PODSIADŁY Tomasz 616KNURÓWM-3000:00:3900:27:0900:53:3901:19:5801:43:2201:47:39
565ŻARSKI Sławomir 867MYSZKÓWM-5000:00:3900:25:0500:50:2201:15:2401:37:3101:41:28
566CIASTO Sebastian 1039PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3900:26:5100:54:5001:23:0501:50:3101:55:53
567PŁOMIN Marcin 1206SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:3900:27:4100:55:2601:23:0001:47:1201:51:25
568KOŁODZIEJ Paweł 505RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:27:4900:55:2701:23:1201:47:4901:52:18
569ĆWIK Paweł 1003LĘDZINYM-4000:00:3900:25:3700:51:1301:17:2101:39:4601:43:46
570SOREMSKI Dominik 480BZUTRADZIONKÓWM-2000:00:3900:26:4300:53:1101:18:3701:41:0301:45:01
571KARNIA Agnieszka 617SBRTGLIWICEK-3000:00:3900:27:0900:53:3801:19:5801:43:2201:47:39
572GRABOWSKA Joanna 1164GLIWICEK-4000:00:3900:23:5500:49:0601:14:4701:37:4501:41:56
573ORLEF Jarosław 566GLIWICEM-4000:00:3900:28:1900:57:3401:27:4301:56:0302:01:09
574PODGÓRSKI Tomasz 541GLIWICEM-3000:00:3900:24:0300:47:2601:10:2701:30:2101:34:01
575KASZUBSKI Andrzej 1212SBRT GLIWICEZABRZEM-3000:00:4000:23:0200:47:1301:14:0001:38:2201:42:07
576KRÓL Dariusz 449SPELEOKLUB Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4000:22:0000:44:1601:05:4601:24:2701:27:56
577MIRSKI Rafał 663impuls do działaniaKATOWICEM-4000:00:4000:28:1800:57:3401:27:4301:56:0202:01:08
578MACKIEWICZ Katarzyna 308GLIWICEK-5000:00:4000:30:1401:00:4401:31:5101:59:3502:04:39
579OCHMAN Ireneusz 234Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:4000:23:4400:48:3901:13:3901:36:0201:39:55
580KRZYWICKI Jan 923GLIWICEM-6000:00:4000:24:3500:49:2301:14:2301:36:4401:40:41
581GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 42Biegaj s treneramiKRASOCINK-4000:00:4000:28:0600:57:4701:28:1301:56:0602:00:56
582WICHARY Marcin 594ista BIEGAMYKALETYM-3000:00:4000:25:5100:52:3001:18:5201:41:3701:45:42
583CZAJKA Aleksander 1124MIKOŁÓWM-4000:00:4000:27:3600:55:2601:23:2401:48:3701:53:19
584BRONOWSKI Dariusz 276Szombierki Runners / Biegam po ŚląskuBYTOMM-3000:00:4000:23:2900:46:4401:09:3801:29:5001:33:13
585DRYNDA Andrzej 18LUBLINIECM-4000:00:4000:25:3600:51:0801:16:3701:38:0401:41:48
586LERCH Dagmara 1126MIKOŁÓWK-4000:00:4000:27:3600:55:2601:23:2401:48:3601:53:19
587MULLER Rafał 890RADZIONKÓWM-2000:00:4100:27:5700:57:1001:26:2101:54:1901:59:18
588KRAJEWSKI Radosław 486GLIWICEM-3000:00:4100:26:0500:53:1801:20:3801:47:1201:52:27
589WALICKI Bogdan 1047Opel Active TeamUJAZDM-4000:00:4100:23:4400:47:4701:11:3801:32:3301:36:10
590ZAMOJSKA Iwona 797Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-3000:00:4100:28:0100:57:0401:29:3102:00:3302:05:26
591PLEWIK Michał 667GRAMMIKATOWICEM-4000:00:4100:28:1700:57:3201:27:4101:56:0002:01:07
592SZCZEPAŃSKI Rafał 864Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4100:23:2700:46:5701:11:0701:32:4901:36:39
593ZAMOJSKI Bartek 796Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:4100:24:5100:49:3601:14:1501:36:3301:40:41
594ROSKOSZ Rafał 1178Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4100:22:4000:45:4601:08:2501:27:2601:30:47
595HANZEL Anna 110AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-5000:00:4100:27:3800:55:4301:23:5601:49:3001:54:06
596SOBEL Łukasz 419Opel Active TeamUJAZDM-3000:00:4100:25:2900:50:3101:15:3601:37:3601:41:23
597HAJDA Marek 749PTAKOWICEM-4000:00:4100:24:4800:50:2601:15:4201:38:3301:42:25
598KAFARSKI Robert 829Mala Pana ZawadzkieZAWADZKIEM-4000:00:4200:25:2600:50:4301:16:3101:39:2901:43:38
599ZEMŁA Piotr 195GLIWICEM-4000:00:4200:26:2500:53:4001:20:4601:44:3301:48:51
600CHODAWSKA Dorota 790Opel Active TeamZABRZEK-3000:00:4200:25:2800:50:3001:15:3501:37:3401:41:22
601MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 1239PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:4200:24:3400:49:2801:16:0901:43:3601:48:16
602KAMECKI Maciej 870Good Time - SportGILOWICEM-3000:00:4200:25:4400:52:0001:20:1201:46:3201:51:20
603WITEK Jacek 1086Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:25:3500:51:2301:18:1601:43:1801:47:43
604CANIBOŁ Anna 444GOŁKOWICEK-2000:00:4200:25:4500:51:4601:17:2501:40:1701:44:26
605ZGÓRSKI Grzegorz 116GLIWICEM-3000:00:4200:25:4700:52:3001:22:4201:51:3901:55:52
606KOCZAR Paulina 368RYBNIKK-1600:00:4200:23:0200:46:1801:09:3601:29:5501:33:34
607KUCZMA Joanna 162GLIWICEK-4000:00:4200:27:3800:55:2301:22:1601:45:4901:49:59
608CEGIELSKA Dorota 977SOSNOWIECK-3000:00:4200:27:4400:55:5401:24:1401:49:3901:53:54
609HANKE Dominika 367RYBNIKK-4000:00:4200:23:0500:46:5401:11:2201:32:5501:36:44
610SZKUDLAREK Michał 761BRZEGM-3000:00:4200:26:3400:54:1701:22:5601:50:2501:55:01
611DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 1237Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:4800:51:4201:19:0101:48:16
612DROZD Grzegorz 274GLIWICEM-2000:00:4300:26:1300:51:1401:16:0101:38:1301:42:10
613KOZŁOWSKI Przemysław 549GLIWICEM-3000:00:4300:27:4900:55:3801:23:3201:49:0501:53:33
614SZKÓŁKA Marcin 896Wary PanyGLIWICEM-3000:00:4300:22:4500:45:2101:07:3901:26:5401:30:25
615PAWEŁKÓW Alicja 168GLIWICEK-2000:00:4300:27:5400:55:2101:22:4501:46:5201:51:15
616KLAWENDER Ryszard 1090Biegamy z Sercem.plGLIWICEM-5000:00:4300:27:4400:56:1201:24:5501:50:5601:55:20
617GILEWSKI Franciszek 543biegamy z sercemGLIWICEM-7000:00:4300:31:2501:04:0201:36:5002:07:0602:12:27
618CIOMEK Marta 99SBRTGLIWICEK-2000:00:4300:28:1900:59:2901:32:1202:03:4302:09:52
619GANSZCZYK Rafał 823Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4300:26:1100:52:5001:19:0001:40:3301:44:29
620RADECKA Paulina 167RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:4300:27:5400:55:2101:22:4401:46:5101:51:14
621SZAMPERA Agnieszka 771Run and Fun TeamZAWADZKIEK-3000:00:4300:27:0600:55:1001:23:3301:50:2601:55:02
622WOJTAS Paweł 510SANOKM-2000:00:4300:27:4800:56:3001:26:0401:53:1001:58:16
623BZOWSKA Aleksandra 86Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4400:26:0800:52:4701:20:0201:44:2301:48:51
624WIEDERMANN Krzysztof 1309Pedra ForchKOBYLANYM-3000:00:4400:28:2100:58:1901:29:2801:58:2002:03:31
625WIEDERMANN Anita 1308KOBYLANYK-3000:00:4400:27:4600:56:4901:26:1301:52:2801:56:57
626DYLONG Natalia 947GLIWICEK-1600:00:4400:30:3101:00:3801:29:5101:54:5701:59:35
627KOWALCZYK Wojciech 738Run and FunZAWADZKIEM-3000:00:4400:27:2800:55:1601:25:1401:53:4001:58:30
628KOWALCZYK Katarzyna 739Run and FunZAWADZKIEK-3000:00:4400:27:2800:55:1601:25:1401:53:4101:58:30
629BABIŃSKI Szymon 263ZABRZEM-3000:00:4400:26:0800:52:4701:20:0101:44:2001:48:49
630GRODZKA-SZKÓŁKA Ewa 895GLIWICEK-3000:00:4400:25:2000:51:2901:18:2501:42:5101:47:15
631ZWOLIŃSKI Gabriel 1273KATOWICEM-3000:00:4400:26:4900:54:5501:24:1501:51:0001:55:41
632ORZECH Michał 820KNURÓWM-3000:00:4400:24:0700:49:2001:15:3501:39:3701:44:07
633CIEŚLAK Paweł 725KATOWICEM-3000:00:4400:25:0800:50:4101:16:3301:39:5001:44:20
634MUSIALIK Jan 991Carpe diemZABRZEM-4000:00:4400:26:1100:52:5301:19:1101:42:3401:46:50
635MAJEWSKA Gizela 24Biegaj z Trenerami FC24PYSKOWICEK-4000:00:4400:25:1300:50:2201:15:2801:37:3701:41:31
636FLORECKI Andrzej 112AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:4400:30:5101:03:3001:37:3002:09:2502:15:21
637KUŚKA Paweł 346GLIWICEM-3000:00:4500:26:0300:52:5501:20:1201:44:5401:49:26
638POGORZAŁEK Mateusz 1231ŻERNICAM-2000:00:4500:25:5700:51:3301:16:3701:38:5301:42:49
639GADAWSKI Bartłomiej 242SBRT GLIWICEGLIWICEM-1600:00:4500:26:0900:53:1201:20:3801:44:4601:49:10
640GOŁOFIT Aneta 570LUBLINK-3000:00:4500:28:4400:58:1001:27:4301:53:1301:57:38
641WOŹNIAK Marek 608GLIWICEM-4000:00:4500:26:2600:53:1801:19:4301:43:3201:47:52
642ŁUSIAK Mariusz 1135GLIWICEM-3000:00:4500:27:3300:55:2101:22:5501:47:1001:51:41
643SZYLER Kamil 660GLIWICEM-2000:00:4500:27:3000:55:1601:22:5301:47:0401:51:39
644ZIELONKA Jacek 457M-3000:00:4500:25:0700:49:4701:14:2201:35:5501:39:40
645BOCZAROWSKI Michal 1014EXPERT TRAVELGLIWICEM-4000:00:4500:24:5700:50:0201:15:1501:38:0701:42:18
646SKOWROŃSKI Michał 993AUGUSTÓWM-2000:00:4500:23:1300:46:2601:09:2301:29:0801:32:39
647DĄBROWSKA Halina 1130Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAK-3000:00:4500:29:0100:59:3701:31:0601:58:4202:03:35
648SZUBERT Grzegorz 6GLIWICEM-4000:00:4600:26:2900:55:2601:25:2001:53:5301:58:48
649KRUSZYŃSKI Marcin 301Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:4600:26:0700:51:5801:18:5901:45:1301:50:09
650KOWALCZYK Robert 599BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:00:4600:26:1200:52:5001:19:1601:42:1601:46:30
651URBANEK Marcin 595ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:00:4600:26:2100:53:2901:20:2301:45:1201:49:50
652MUSIOŁ Grzegorz 394Opel Active TeamCZERWIONKA- LESZCZYNYM-4000:00:4600:28:3700:57:4901:28:2501:56:4202:01:37
653MUSIOŁ Małgorzata 395CZERWIONKA- LESZCZYNYK-3000:00:4600:28:3700:57:4901:28:2601:56:4302:01:37
654ZIĘBIK Grzegorz 891GLIWICEM-3000:00:4600:25:1800:50:4801:16:1101:37:4801:41:37
655DZIERŻANOWSKA Blanka 654Night Runners ZabrzeZABRZEK-2000:00:4600:27:2100:56:3901:26:2101:54:2201:59:15
656JARECKI Ryszard 1180SIEMIANOWICE ŚL.M-5000:00:4600:27:2900:55:1501:22:4901:46:2301:50:31
657ŁUSZCZ Remigiusz 589NASNIEDOGONIATGLIWICEM-1600:00:4700:20:1200:41:0201:03:3301:25:2901:29:39
658BAUMERT Rafał 597ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:00:4700:26:0900:52:2301:18:4501:41:1401:45:05
659DELEWSKA Dorota 735Night runners ZabrzeZABRZEK-4000:00:4700:25:5100:51:2401:17:2701:40:5101:44:58
660GONERA Paweł 676GLIWICEM-4000:00:4700:25:5900:53:2701:21:3401:46:2801:51:08
661RYBIŃSKI Łukasz 854EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4700:23:2400:47:3701:12:2401:36:0401:40:13
662TALKOWSKI Gabriel 1513ExlabsLIPOWOM-2000:00:4700:26:1900:52:0701:18:1501:40:2401:44:20
663OGIŃSKI Daniel 11061992SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:4700:27:5200:57:1201:25:5601:53:5401:59:00
664CZAJKA Edward 1234BrakTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:26:2700:54:1201:22:4501:49:4401:54:15
665BATKO Dawid 711KATOWICEM-3000:00:4700:27:4300:54:4801:22:4901:50:1201:54:39
666WIŚNIEWSKI Paweł 5Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:4700:28:4700:59:0401:29:3801:56:2802:01:15
667KOWALSKI Rafał 494WROCŁAWM-2000:00:4700:27:2100:54:2001:20:4701:43:1601:47:17
668JUSZCZAK Kalina 181GLIWICEK-2000:00:4700:28:4700:59:0401:29:3801:56:2702:01:15
669ZALEWSKI Krzysztof 900GLIWICEM-4000:00:4700:26:4600:54:4701:22:3101:50:1701:55:04
670GŁOWACKA Małgorzata 728Nowosolska GRUPA BIEGOWANOWA SÓLK-3000:00:4800:26:3000:52:4501:19:2201:43:2501:47:47
671BUKSINSKA Iwona 272ZABRZEK-4000:00:4800:29:4501:00:1901:32:4202:01:5002:07:09
672KĘDZIOR Wiesława 961nas nie dogoniatDĘBICAK-5000:00:4800:30:0101:00:1001:30:2101:56:1702:00:48
673GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 855EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:4800:30:5001:03:1601:37:3002:09:2602:15:15
674KOŚNIEWSKI Paweł 245ZABRZEM-3000:00:4800:27:3600:55:1601:22:5201:47:5701:52:34
675BOBKOWSKI Maciej 58Pędzace ŻółwiePYSKOWICEM-4000:00:4800:28:5200:59:4701:34:0102:04:5802:10:29
676MAY-MAJEWSKI Michał 793GLIWICEM-3000:00:4800:25:3500:51:0101:16:1901:42:46
677WOLAŃCZYK Kamila 1149GLIWICEK-3000:00:4800:25:2000:52:0701:19:2001:42:3701:46:40
678PRYMAS Krystian 32GLIWICEM-3000:00:4800:26:2400:55:2301:29:0201:57:2502:02:27
679DZIURA Arkadiusz 50GLIWICEM-4000:00:4800:26:0500:51:2801:17:0401:39:4201:43:50
680KONIECKO Łukasz 545JAŚKOWICEM-3000:00:4900:27:0900:53:5401:20:3001:43:2501:47:36
681DREWUSZEWSKI Maciej 5154MPŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:25:3400:54:0401:22:2401:49:0101:53:45
682PUDLO Hanna 945ZABRZEK-3000:00:4900:25:1400:50:2201:15:3201:38:3501:42:49
683DYCHA Eliza 33GLIWICEK-3000:00:4900:25:5000:51:5101:18:2501:40:3701:44:37
684STOLARCZYK Robert 115Night RunnersGLIWICEM-3000:00:4900:30:0101:00:2301:30:2201:56:2402:01:13
685PREJS Beata 1224Night Runner'sSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:00:4900:30:0201:00:2301:30:2201:56:2502:01:12
686BANASIK Wiesław 1062ZDZIESZOWICEM-5000:00:4900:30:0401:02:1601:35:5602:05:5402:11:32
687LUDWIG Marcin 518PŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:27:3300:54:5101:22:1001:46:1701:50:36
688GRABOWSKI Maciej 61BYTOMM-3000:00:4900:26:1800:52:4501:19:1801:43:2801:47:58
689KLEKOWSKI Włodzimierz 1028Night Runners ZabrzeZABRZEM-5000:00:4900:27:1600:54:5201:22:4701:48:0801:52:44
690SZULC Michał 10214MKOTULINM-4000:00:4900:27:3300:54:5101:22:1001:46:1701:50:35
691KOŁAKOWSKI Bartosz 817BYTOMM-2000:00:5000:26:0800:52:4001:19:2701:43:0501:47:21
692MILIK Dagmara 986CHORZÓWK-2000:00:5000:26:2000:52:5901:20:0601:44:2601:48:42
693BONK Sebastian 82BMSGLIWICEM-4000:00:5000:23:4100:47:1801:11:0901:32:2101:36:11
694PAWIŃSKI Wojciech 285BOROWIANYM-4000:00:5000:27:4600:55:3201:21:3301:43:2901:47:16
695BERNACKI Eugeniusz 1006GPRS HydrokopGLIWICEM-5000:00:5000:21:5900:44:4501:07:4501:27:4601:31:24
696SZCZEŚNIAK Barbara 580BYTOMK-3000:00:5000:29:4401:00:1001:30:0601:56:5202:01:50
697BEHRENDT Bartek 695Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5000:24:0400:48:1101:12:3201:34:2601:38:14
698TKACZUK Marcin 1016Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5000:29:4201:00:1001:30:2601:56:4402:01:32
699JANGROT Dominika 1081Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:5000:29:1100:58:3601:28:5501:57:2202:02:25
700WINICKA Daria 710amatorTOSZEKK-3000:00:5000:27:4900:56:4501:26:1901:53:1501:58:06
701JANUSZKA Mariusz 822KŁOBUCKM-4000:00:5000:26:5100:53:2601:19:2601:42:0201:46:06
702SAP Alina 362NR gliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:1100:58:3601:28:5401:55:1301:59:57
703DĘBSKA Joanna Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:4401:00:0901:30:0601:56:5202:01:50
704MANDRYSZ Jacek 1055CZERNICAM-3000:00:5000:25:0600:50:2701:15:3201:37:1001:41:09
705KRASZKIEWICZ Aleksander 968NASNIEDOGONIATDĘBICAM-3000:00:5000:29:5901:00:0801:30:1901:56:5702:01:36
706UJMA Michał 962GLIWICEM-3000:00:5100:28:4400:55:0601:22:5101:46:4801:51:13
707LEWICKI Krzysztof 43Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5100:29:4101:00:0901:30:2501:56:4402:01:31
708BLASZKE Waldemar 159Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:27:4600:55:3101:24:2601:50:2201:55:05
709KRASZKIEWICZ Marta 969NASNIEDOGONIATDĘBICAK-3000:00:5100:29:5901:00:0801:30:1901:56:5702:01:35
710SUTKOWSKI Jan 614GLIWICEM-3000:00:5100:23:5600:47:3601:10:5301:30:5001:34:28
711STOLARZ Agnieszka 976Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:30:3401:02:0901:33:3902:01:2702:06:32
712KRZESIAK Michał 10413SOFT S.A.KATOWICEM-3000:00:5100:26:2800:54:0301:22:3401:50:2201:55:35
713KROCZEK Liliana 1269Night Runner's GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:4301:00:0501:30:0501:56:5802:01:46
714PAUL Violetta 119Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:4301:00:0501:30:0401:56:5902:01:46
715MULARCZYK Agnieszka 888ZAWIERCIEK-3000:00:5100:27:2700:55:3001:24:4501:50:0001:54:18
716LESZCZYŃSKA Małgorzata 189STEP-DANCE RUNGLIWICEK-4000:00:5100:27:2800:55:3001:24:4501:50:4001:55:30
717KUSZ Gosia 705PISARZOWICEK-3000:00:5100:28:5601:00:0001:33:2802:04:3202:09:41
718SATKO Jacek 238TARNÓWM-5000:00:5100:30:0400:59:3801:28:5301:53:5201:58:20
719POLOK Adrian 1022Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5200:29:5801:00:1901:32:1202:02:3002:08:12
720HONISZ Andrzej 1179ZABRZEM-3000:00:5200:27:2400:55:1001:22:4401:46:5601:51:33
721JASIŃSKI Dawid 802MYSŁOWICEM-1600:00:5200:23:5000:47:1501:11:2801:32:3301:36:27
722ŻOCHOWSKI Leszek 225GLIWICEM-4000:00:5200:29:5801:00:2101:31:4002:02:5402:08:24
723BOH Mariusz 1306PIEKARYM-6000:00:5200:30:0001:00:2001:30:2001:56:2702:01:13
724GARUS Tomasz 611304KAMIENICAM-2000:00:5200:23:5600:47:4101:11:3901:33:0401:36:54
725MUZA Karolina 126KATOWICEK-3000:00:5200:29:2500:57:4601:25:3101:50:1701:54:50
726BILON Bogdan 1146Zbrojownia SulechówSULECHÓWM-6000:00:5300:28:4600:57:5501:26:5301:52:5001:57:11
727ADAMSKI Kamil 655Legion Wilcze GardłoGLIWICEM-2000:00:5300:23:5100:47:5001:12:0601:33:3201:37:17
728KROCZEK Andrzej 1061KNURÓWM-4000:00:5300:22:3400:44:1601:05:4001:24:3501:28:03
729GRZESIKIEWICZ Mariusz 426GLIWICEM-3000:00:5300:30:1101:00:4701:30:5501:57:1502:02:04
730JAGŁA Aleksandra 798IMIELINK-3000:00:5300:24:3700:49:3201:15:0401:37:3501:41:39
731GORELL Bogumiła 446PONISZOWICEK-3000:00:5300:30:1101:00:4701:30:5501:57:1402:02:04
732KOWALIK Tomasz 1066Kalinowski TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:5300:28:5100:59:2701:31:0901:59:1402:04:39
733DACZYŃSKI Kajetan 458Grupa CmykiGLIWICEM-1600:00:5300:29:5701:00:1901:30:1801:55:2601:59:44
734MAJDA Kamil 786PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5300:25:3700:50:2901:15:0201:38:5001:43:24
735SMOLARCZYK Agnieszka 314GLIWICEK-3000:00:5300:24:4900:50:0101:15:3901:38:3301:42:43
736TYCZYŃSKI Ryszard 1075FC Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:5300:23:0400:46:3401:09:5701:30:4801:34:34
737NOWAK-BODUCH Joanna 1259Night RunnersGLIWICEK-5000:00:5300:30:0001:00:4101:34:0002:06:4202:13:00
738DOGIEL Agnieszka 1109BYTOMK-3000:00:5300:30:0801:02:4601:36:4702:05:3002:10:31
739KOWALCZYK Anna 814Hirschvogel Components PolandZABRZEK-4000:00:5300:27:4400:55:3401:22:5001:46:5901:51:18
740WRÓBLEWSKI Robert 456Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:5400:27:4800:56:4301:28:0402:00:2002:05:13
741PĘDOWSKI Wojciech 1056GLIWICEM-5000:00:5400:25:1500:50:3901:14:3101:34:5901:38:39
742MĄCZKA Krystyna 988GLIWICEK-6000:00:5400:29:3801:00:1901:33:0402:03:0502:08:03
743ZYMELA Dawid 524TOSZEKM-3000:00:5400:25:3200:51:5001:18:3101:43:1201:47:36
744WIECZOREK Dawid 638PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5400:22:4000:45:0301:07:3701:27:3401:31:04
745LASICZ Aleksandra 702Aleksandra K. LasiczGLIWICEK-3000:00:5400:26:1400:51:5201:16:5901:38:3801:42:32
746KONIECZKA Katarzyna 455Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-4000:00:5400:27:4800:56:4301:28:0502:00:2002:05:13
747WOŁCZYK Aldona 881WIESZOWAK-2000:00:5400:28:2900:57:4201:28:1901:56:0702:01:15
748ADAMOWSKI Jacek 1005Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5400:23:3700:48:4901:14:3101:38:4401:43:08
749JAGOSZ Patryk 519patryk jagoszKOZYM-3000:00:5400:26:2400:53:4401:20:2801:45:0901:49:45
750WIECZOREK Jarosław 2GLIWICEM-3000:00:5400:29:0700:57:0501:25:0901:49:1601:53:24
751RYMASZEWSKI Wojciech 20ZABRZEM-3000:00:5500:26:0400:51:4801:17:3501:43:2601:49:16
752IZDEBSKI Adrian 527RYBNIKM-3000:00:5500:26:2300:53:4301:18:4101:40:3601:44:18
753OSIŃSKI Robert 399Night Runners GliwiceZABRZEM-3000:00:5500:28:3900:56:5401:24:3301:48:1601:52:29
754STYPA Jerzy 415Stonogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM-5000:00:5500:28:3900:56:5401:24:3301:48:1501:52:29
755KUBIT Bartłomiej 1304GLIWICEM-3000:00:5500:28:4100:55:0201:46:5401:51:10
756BALICZ Agnieszka 148ŚWIĘTOCHŁOWICEK-2000:00:5500:30:1601:01:0601:33:3802:02:3602:07:23
757KRZAK Wioleta 675ŻYWIECK-2000:00:5500:26:2900:54:3101:25:0201:52:3601:57:23
758CIMAŁA Rafał 598ista BiegamyZABRZEM-4000:00:5500:27:3900:54:1901:20:0801:41:3201:45:14
759BATEJKO Beata 417CHORZÓWK-4000:00:5600:28:3100:59:4801:33:5402:05:3302:11:08
760PROKOP Elżbieta 546GLIWICEK-5000:00:5600:27:4700:56:0201:24:5501:50:5501:55:25
761NIESZPOREK Adam 344Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:5600:25:3400:50:5701:16:2001:39:2401:43:45
762LUKOSZEK Marek 349Run3PSZCZYNAM-4000:00:5600:26:0600:52:1801:18:0801:41:2601:45:55
763FATYGA Arkadiusz 1302PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:5600:25:1000:50:2801:16:0001:39:5201:44:15
764KACZMARCZYK Grzegorz 186ZABRZEM-3000:00:56
765SEWERYNIAK Adam 1260ZABRZEM-5000:00:5600:29:1400:58:4101:28:0601:54:2301:59:06
766MATECKI Maciej 5202xmPYSKOWICEM-3000:00:5600:30:0401:00:2501:30:3601:59:1102:04:36
767KOWALSKI Zbyszek 913MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5600:27:2100:55:0501:22:3901:46:3001:50:41
768JURETKO Adam 97CHORZÓWM-4000:00:5600:32:5601:07:5901:43:0502:15:4102:21:26
769MADEJSKI Kamil 1502TOSZEKM-2000:00:5600:25:1800:51:2401:17:2301:40:4901:44:56
770ZDANIEWICZ Radosław 1065PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5600:26:3900:52:5401:18:4301:40:5401:44:52
771HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA Ewa 816Pure Fire BytomBYTOMK-4000:00:5700:27:3700:54:4501:21:4801:45:3701:49:56
772MULARCZYK Teresa 409Biegam,LIBIĄŻK-5000:00:5700:29:3301:00:0101:32:0502:01:4002:06:50
773MAZUR Ewelina 102GLIWICEK-4000:00:5700:29:5501:00:1601:30:1401:57:2802:02:27
774HARAZIN Anna 142PAWŁOWICEK-2000:00:5700:28:3000:57:4101:26:2501:52:2801:57:05
775SKĄPSKA Joanna 688SŁUPIA POD KĘPNEMK-2000:00:5700:32:3701:04:0101:34:4602:00:5502:05:39
776CZAUDERNA Klaudia 178OchajoRun&FriendsGLIWICEK-4000:00:5700:25:1000:49:5901:15:2001:37:5301:41:50
777MURDZEK Aleksandra 997Pure Fire BytomBYTOMK-2000:00:5700:28:5500:58:5301:29:2001:56:3302:01:33
778SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 501run and fun teamKIELCZAK-3000:00:5700:29:5501:00:1501:30:1501:58:4202:04:34
779SMAGOROWICZ Artur 1079W pogoni za duchemSŁAWKÓWM-4000:00:5800:28:2100:59:0801:28:2201:53:1001:58:15
780BŁASZCZYK Paulina 37GLIWICEK-3000:00:5800:28:0300:57:5201:28:2001:56:4802:01:54
781BŁASZCZYSZYN Łukasz 135Heavy Metal All-Star TeamSOSNOWIECM-3000:00:5800:26:5800:54:0801:21:0401:45:1701:49:48
782SURMA Jakub 1263CHORZÓWM-2000:00:5800:20:5400:42:4001:04:1501:23:3201:27:04
783CYWIŃSKI Robert 1176ŚWIERCZYNIECM-4000:00:5800:29:5800:59:4101:29:2401:54:5501:59:36
783CYWIŃSKA Elżbieta 1010ŚWIERCZYNIECK-4000:00:5800:29:5800:59:4101:29:2401:54:5701:59:36
785MAŚLANKA Ireneusz 1093Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5800:29:1800:59:0401:29:1901:55:1601:59:44
786UCIŃSKA Anna 1080SOSNOWIECK-3000:00:5800:28:2100:59:0901:28:2201:53:1701:58:15
787ROJEK Michał 856GLIWICEM-3000:00:5800:29:2001:02:0801:36:1402:11:1502:17:28
788BŁASZCZYSZYN Michał 138GLIWICEM-2000:00:5800:28:3300:57:2401:25:2701:50:4401:55:24
789SKRABA Krzysztof 1077Amator SzczyglowiceKNURÓWM-3000:00:5900:28:4900:56:2801:22:3901:45:4801:49:56
790ULIASZ Krzysztof 979BYTOMM-3000:00:5900:24:1300:48:5201:13:1901:34:2401:38:17
791GRACH Tomasz 311RUN AND FUN TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:29:5301:00:0601:28:3101:54:2801:59:02
792WOJTAS - WÓJCIK Justyna 511SANOKK-2000:00:5900:29:1501:00:2001:31:4302:02:1302:08:02
793STANIK Bogdan 7636 bpdKNURÓWM-3000:00:5900:24:2400:49:0301:14:1601:36:1101:40:08
794STANIK Sonia 765KNURÓWK-2000:00:5900:27:2000:57:3401:28:3601:57:2202:03:14
795SWOBODA Jarosław 1158Night Runners GliwiceKNURÓWM-3000:00:5900:25:5100:50:5101:15:3401:37:0701:40:57
796GŁUSZAK Adam 721RYBNIKM-3000:00:5900:21:2100:42:4001:04:1001:23:1401:26:50
797SKORUPA Agnieszka 391Run and FunZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:5001:00:3901:31:1501:57:5602:02:54
798NAWROT Bożena 804ZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:5001:00:3901:31:1501:57:5602:02:54
799ERDMANN Robert 280ZABRZEM-3000:00:5900:26:2600:53:1101:20:5401:49:0401:54:01
800JANOSZEK Piotr 293GLIWICEM-3000:00:5900:26:2600:53:1101:20:5401:49:0401:54:01
801SPINCZYK Andrzej 1009GLIWICEM-4000:00:5900:24:1900:49:1601:14:4901:37:0901:41:10
802MATUSIK-SKALSKA Renata 966DZIEWKIK-4000:01:0000:27:0100:53:3901:20:5001:44:2701:48:46
803BUCHAL Katarzyna 783ZERNICAK-4000:01:0000:28:3300:57:3401:26:2601:52:2801:57:08
804ĆWIKŁA Andrzej 1067TENT GRUPAGONIĄDZM-6000:01:0000:30:1601:00:5901:31:5402:00:3302:05:53
805KUROWSKI Michał 540Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:0000:25:3000:51:2201:17:4201:40:5201:44:52
806BUCHAL Grzegorz 782ZERNICAM-4000:01:0000:28:3200:57:3401:26:2501:52:2201:57:08
807RENKIEL Tomasz 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0000:28:0300:55:5301:23:5001:47:2501:51:35
808CHMIELEWSKA Anna 144PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0100:29:2100:59:3201:29:2201:56:0602:00:37
809BORSUK Mirosław 682Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:01:0100:25:4900:50:5001:15:3201:37:0601:40:55
810RÓŻOWICZ Eliza 1188Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0100:30:5701:03:5401:37:5002:06:3502:11:32
811KOŁODZIEJCZAK Kinga 63AccentureBŁONIEK-3000:01:0100:29:2801:01:2501:36:0402:08:3902:14:41
812CHOJOWSKA Edyta 153DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:01:0100:29:5400:59:5301:29:3501:55:4702:00:31
813BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 334ZABRZEK-3000:01:0100:28:0300:55:5601:25:2101:50:0001:54:15
814LEŚNIEWSKI Michał 1252Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0100:30:5901:03:5701:37:5202:06:3202:11:31
815BORSIAK Sebastian 151GLIWICEM-3000:01:0100:23:2300:46:3601:10:0501:30:3701:34:17
816MODZELEWSKI Michał 1074KATOWICEM-3000:01:0100:25:0400:50:2201:14:4501:36:2801:40:17
817KOŻUCH Agnieszka 1391975PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:01:0100:29:2100:59:3201:29:2201:56:0702:00:37
818KOSTRZAK Czesław 489KB Endurance Solidarni KnurówKNURÓWM-5000:01:0200:26:4500:55:0001:23:1501:46:5501:51:06
819BĄK Katarzyna 1249Spartanie DzieciomPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:31
820STĘPKA Daria 1253Spartanie DzieciomWARSZAWAK-4000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:32
821CABAŁA Adam 918MARKLOWICEM-2000:01:0200:29:4900:59:3001:30:0901:58:2302:04:03
822KARSKI Oskar 745ZABRZEM-2000:01:0200:25:1900:50:5201:16:2301:39:0301:43:06
823CHOJOWSKI Oskar 154DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:0200:29:5300:59:5201:29:3801:56:3102:01:26
824MACHNOWSKI Wojciech 19Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0200:28:0200:55:5101:24:0901:52:4201:57:38
825JAWOREK Jacek 837Opel Active TeamZABRZEM-3000:01:0200:25:0300:50:4801:16:1601:37:2001:41:05
826PASIEKA Anna 402BYTOMK-3000:01:0200:33:1501:10:0501:48:3502:25:0302:31:21
827DOBAJ Katarzyna 1246Spartanie DzieciomKRAKÓWK-4000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:32
828CZAPKIEWICZ Gosia 1201Spartanie DzieciomROGOŹNIKK-4000:01:0200:30:5801:03:5501:37:5002:06:3702:11:32
829SPODZIEJA Aleksandra 137RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:0300:28:1200:55:0901:20:4601:43:0401:47:12
830KLAMECKI Marek 789ZABRZEM-3000:01:0300:23:4800:48:2501:13:1101:36:3701:40:58
831ROŻEK Michał 550GLIWICEM-4000:01:0300:26:4300:53:2401:20:1701:43:3301:47:44
832SANOCKA Dorota 331ZABRZEK-4000:01:0300:28:0100:55:5401:25:1901:50:4401:55:12
833RAJCHERT Joanna 1254Spartanie DzieciomPIASECZNOK-3000:01:0300:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:31
833DOROTA Jola 1503RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEK-4000:01:0300:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:31
835LEWANDOWSKI Henryk 733GLIWICEM-4000:01:0300:25:2300:51:0301:17:3401:43:0701:47:49
836RAKOWSKA Katarzyna 1187Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0300:30:5601:03:5401:38:3402:11:32
837NOWAK Wiktor 1186Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:0400:30:5701:03:5401:37:4802:06:3502:11:31
838BEJNAROWICZ Damian 1196Spartanie DzieciomLUDWIKOWICE KLODZKIEM-2000:01:0400:30:5801:03:5601:37:5202:06:3902:11:33
839STAROŃ Sylwester 470ZABRZEM-4000:01:0400:27:3100:55:3501:24:0101:48:5201:53:13
840KWAŚNIOK Rafał 348Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:01:0400:29:5401:00:4201:30:5101:57:1302:01:48
841PLESZCZYŃSKA Iwona 743ZABRZEK-3000:01:0400:31:3601:04:5801:40:2302:13:2502:19:03
842SERWACZYŃSKI Mirosław 1191Spartanie DzieciomPIASECZNOM-5000:01:0400:30:5701:03:5101:37:4702:06:3202:11:29
843BIGAJ Agnieszka 347TOSZEKK-2000:01:0400:29:5401:00:4201:30:5102:01:48
844MĄCZKO Jan 914GLIWICEM-5000:01:0400:27:5700:56:2201:24:3201:48:5301:53:11
845WANAT Wacław 1008SKY TOWER RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-7000:01:0500:29:2800:58:2901:27:3901:52:4301:57:05
846POPIEL Adriana 23GLIWICEK-3000:01:0500:27:5900:55:1801:23:1201:47:4201:52:02
847SZEWCZYK Michał 911GLIWICEM-2000:01:0500:23:2200:47:4201:12:1301:34:5001:38:57
848PIORKOWSKI Karol 1193SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-4000:01:0500:30:5201:03:5501:37:5102:06:3902:11:32
849ZAWADZKI Karol 533RadlinRADLINM-2000:01:0500:25:1800:49:4201:13:0101:33:2301:36:51
850WIECZORKE Marcin 488PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:25:2600:52:5601:22:2301:50:1401:55:02
851KREMPA Michał 1192Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0500:30:5601:03:5301:37:4902:06:4002:11:33
852MUSIOŁ Janusz 830UNISONOBIERAWAM-3000:01:0500:30:0600:59:1501:28:0001:54:1201:59:06
853SZOLC Grzegorz 1078PANIÓWKIM-4000:01:0500:26:1700:52:4001:18:4801:42:0401:46:13
854KUPCZAK Rafał 1084MYSZKÓWM-4000:01:0500:30:3201:00:5501:31:5201:58:5002:03:42
855NOWAKOWSKI Dominik 1294MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEMieszkańcy Gliwic00:01:0500:24:1800:50:1701:17:1301:43:1901:48:07
856WILSZ Ewa 26UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:0501:00:1301:30:2401:57:1502:02:03
857SULIN Marek 949Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:01:0600:30:5601:03:5201:37:4802:06:3402:11:29
858GAŁECZKA Michał 548GLIWICEM-2000:01:0600:28:4300:56:3001:23:0601:46:1201:50:27
859GROSS Teresa 231UNISONOBYTOMK-4000:01:0600:31:4301:08:4001:46:1602:19:1402:25:54
860ĆWIOK Barbara 806UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:0601:00:1401:30:2201:57:1602:02:06
861TUREK Maciej 375GLIWICEM-4000:01:0600:26:2000:53:3001:20:1701:43:0301:46:52
862SOLBIATI Davide 1199SPARTANIE DZIECIOMWROCLAWM-4000:01:0600:30:5601:03:5201:37:4702:06:3302:11:29
863PANOCHA Daniel 452TARNÓWM-3000:01:0600:25:0300:50:4101:16:2401:40:4201:45:07
864KOWAL Bartosz 95GLIWICEM-3000:01:0600:24:0700:48:2101:13:2301:35:4001:39:49
865HNATIUK Mateusz 679PIETRZYKOWICEM-2000:01:0600:27:5800:54:5001:20:3601:42:3601:46:31
866LASKOWSKI Piotr 1251Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0600:30:5401:03:5301:37:4902:06:3602:11:30
867JABŁOŃSKI Łukasz 889UNISONOTYCHYM-2000:01:0700:30:0600:59:2901:27:5601:51:5801:56:09
868BIAŁAS Krzysztof 47Zespół Szkół Nr 2 w Rudzie ŚląskiejORNONTOWICEM-4000:01:0700:26:1000:51:2901:15:5701:36:1001:39:43
869URBANKE Bartosz 1305WARSZAWAM-2000:01:0700:28:2900:54:5201:22:3501:46:4301:50:58
870KAPIAS Krystian 521GLIWICEM-4000:01:0700:30:0501:00:1201:30:2101:57:1502:02:02
871TOCZYDŁOWSKI Łukasz 1095HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0700:28:3500:56:3201:24:2001:53:40
872SZAFRAŃSKI Krzysztof 295Spartanie dzieciomWARSZAWAM-4000:01:0700:30:5601:03:5301:37:5002:06:3502:11:29
873RYCHLEWSKA Kasia 279Kate & KateK-4000:01:0700:28:2800:56:5101:25:4201:51:0801:55:49
874GOMOLA Zbigniew 461RUDA SLASKAM-4000:01:0700:26:1000:51:2901:16:1301:38:3401:43:54
875SOŁTYSIAK Robert 1258HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0800:28:3400:56:3201:24:1901:50:2801:55:16
876MAŁKOWSKI Bogdan 1202SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-4000:01:0800:30:5501:03:5301:37:4902:06:3202:11:28
877CZERNY Michał 464M-3000:01:0800:25:5100:51:3501:17:0701:43:33
878RATAJCZAK Krystian 1042ZABRZEM-2000:01:0800:27:0800:53:5101:21:0501:48:29
879RESZKE Michał 1195SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-3000:01:0800:30:5501:03:5201:37:4902:06:3902:11:31
880SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1264GLIWICEM-2000:01:0800:26:3500:53:1901:20:2201:44:4401:49:19
881TRZASKA Wojciech 935Fuchs Oil TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:0800:24:5600:49:2601:12:4201:31:5201:35:10
882BEZUSZKO Tomasz 206GLIWICEM-4000:01:0800:23:2600:46:1701:08:3201:28:1301:31:49
883FAŁEK Krzysztof 475MIKOŁÓWM-4000:01:0800:25:2000:49:1301:13:1101:34:3401:38:29
884POPIEL Artur 21GLIWICEM-4000:01:0800:27:5600:55:1501:23:0901:47:3801:51:59
885WÓJCIK Bartłomiej 670GLIWICEM-2000:01:0800:27:0800:53:5001:21:0601:44:2701:48:37
886PTAK Arkadiusz 1197Spartanie DzieciomWILKSZYNM-3000:01:0900:30:5501:03:5301:37:4602:06:3402:11:28
887KLIKS Andrzej 125UNISONOSOSNOWIECM-4000:01:0900:25:2100:51:1401:17:2801:44:38
888SZPALA Ireneusz 897WKU GliwiceTARNOWSKIE GÓRYM-5000:01:0900:27:1400:55:1601:23:3101:47:2401:51:30
889TKOCZ Rafał 323GLIWICEM-3000:01:0900:27:2200:54:3701:21:5801:46:0301:50:14
890DAWIEC Michał 418FAT ZabrzeZABRZEM-3000:01:0900:25:4500:50:4501:15:1601:36:5301:40:50
891PLOCH Adam 886PYSKOWICEM-3000:01:0900:24:2400:48:5601:12:2801:34:1001:38:10
892DOROTA Zbigniew 1247Spartanie DzieciomOLESZYCEM-4000:01:0900:30:5501:03:5201:37:4402:06:2702:11:26
893KILIJANEK Adrian 1163GLIWICEM-3000:01:0900:24:1100:48:2001:13:0501:34:2101:38:14
894BIAŁECKI Jan 916RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-6000:01:0900:26:3500:53:1601:21:1501:46:2301:50:58
895GRONOWSKI Waldemar 1198Spartanie DzieciomBYTOMM-5000:01:0900:30:5401:03:5101:37:4802:06:3102:11:27
896ŁOBKO Adam 1052PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:1000:25:1800:49:3201:14:3001:36:0301:40:04
897KRÓL Adam 1250Spartanie DzieciomOPOLEM-5000:01:1000:30:5401:03:4501:37:4002:06:3402:11:28
898DĄBROWSKI Marcin 257GLIWICEM-3000:01:1000:26:3300:54:3001:22:3501:47:4801:51:57
899NAWARA Arkadiusz 720RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1000:25:0300:49:2601:13:5801:35:5101:39:46
900HRYSZKIEWICZ Janusz 467UNISONO/AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEMIEDARYM-4000:01:1000:28:1900:55:1401:22:2701:46:4001:50:58
901WILSZ Adam 27UNISONOPANIÓWKIM-4000:01:1000:28:1900:55:1201:20:1601:41:5401:45:47
902STĘPIEŃ-KUCHNIA Anna 910TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAK-4000:01:1000:30:5901:02:3301:35:1902:05:0002:09:54
903CHRYCIUK Wojciech 1245Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:1000:30:5401:03:4901:37:4502:06:3402:11:22
904BALWIERZ Kamil 907MZYKIM-2000:01:1000:24:2800:48:5501:14:2301:40:2401:45:35
905JAGODA Mateusz 972FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:1000:26:2800:52:5201:17:5401:40:4401:44:43
906STOKŁOSA Magdalena 223GLIWICEK-4000:01:1100:30:2200:59:2401:27:5001:53:1601:57:50
907SANECKI Patryk 1194SPARTANIE DZIECIOMPASŁĘKM-2000:01:1100:30:5401:03:5201:37:4802:06:3602:11:28
908KOWALCZYK Mariusz 1185Spartanie DzieciomRADOMM-4000:01:1100:30:5401:03:5001:37:4702:06:3302:11:28
909SZCZYRA Jan 592ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:01:1100:23:2500:47:1901:10:4901:31:3201:35:16
910SZAŁAŚNY Piotr 601TestyOutdoorowe.plKOBIÓRM-2000:01:1100:30:5401:03:5101:37:4702:06:3302:11:28
911WYPCHOŁ Piotr 254BARGŁÓWKAM-5000:01:1100:27:5800:54:5501:22:2801:46:3901:50:59
912STOKŁOSA Marcin 222GLIWICEM-4000:01:1100:30:2300:59:2501:27:5101:53:4201:58:34
913KRÓL Krystyna 478Rajsport ActiveKĘDZIERZYN - KOŹLEK-4000:01:1200:29:0400:57:2501:25:3601:51:1801:56:00
914RÓŻYC Barbara 366Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:1200:30:0801:01:4301:33:5002:02:3102:07:31
915BARAŃSKI Grzegorz 111GLIWICEM-3000:01:1200:27:2900:54:5301:22:1101:46:0401:50:25
916MACEŁAJTIS Elżbieta 105KOŚCIANK-2000:01:1200:25:5600:50:5501:16:1801:38:2501:42:22
917STACHOWICZ Michał 407BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆGLIWICEM-3000:01:1200:25:2600:49:2101:12:5801:33:3301:37:19
918BUDZIŃSKA Ania 567GLIWICEK-3000:01:1200:27:2900:56:4501:27:1702:00:19
919ZAWADA Marcin 79Night RunnersZABRZEM-2000:01:1200:25:5700:50:5401:16:1801:42:51
920WILK Andrzej 605GLIWICEM-3000:01:1200:22:1600:45:1301:08:2101:29:0101:32:43
921KANIEWSKI Paweł 1248WARSZAWAM-3000:01:1200:30:5301:03:5001:37:4702:06:3402:11:27
922MIGDAŁ Grzegorz 29SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:29:3100:59:4901:30:0701:58:5702:04:12
923TISZBIEREK Henryk 180SBRT GliwiceBARGŁÓWKAM-4000:01:1200:27:5800:55:4301:23:3501:47:3801:51:51
924DYLONG Piotr 265GLIWICEM-5000:01:1300:24:4800:49:1901:14:4401:37:1301:41:16
925KORPETTA Andrzej 568ZABRZEM-4000:01:1300:25:5600:51:3801:16:4101:38:2301:42:20
926SZOT Wojciech 11GLIWICEM-3000:01:1300:24:5100:48:3801:12:1501:33:0401:36:46
927KOŁKOWSKI Andrzej 1189SPARTANIE DZIECIOMBRANIEWOM-4000:01:1300:30:5301:03:5001:37:4602:06:3202:11:27
928ONAK Izabela 1134OchajoRun & FriendsGLIWICEK-4000:01:1300:30:2201:00:2201:30:0801:56:4402:01:25
929ZYCH Dawid 1190Spartanie DzieciomELBLĄGM-4000:01:1300:30:5301:03:5001:37:4602:06:3402:11:27
930MICEK Marek 929GLIWICEM-3000:01:1300:27:5700:57:1301:26:3701:50:4601:55:16
931TROJAK Grzegorz 1116GLIWICEM-1600:01:1300:26:3200:52:0401:17:4801:40:3001:44:31
932PISINGAS Mariusz 1150GLIWICEM-3000:01:1300:25:3800:51:4101:17:2501:39:5501:44:07
933GRUSZKA Sławomir 740GLIWICEM-3000:01:1300:25:5700:51:3801:16:3301:37:3701:41:25
934MARCOL Tomasz 941PRZYSZOWICEM-2000:01:1400:23:4600:48:1201:12:2101:33:1701:37:10
935MICHALSKI Bartosz 85GLIWICEM-4000:01:1400:27:2100:54:2801:21:3101:45:2001:49:40
936JADCZYK Jarosław 753JCommerceBYTOMM-2000:01:1400:26:1600:52:4201:18:1701:41:0801:45:27
937HAŃCZUR Józef 792B T M RUNNERSBYTOMM-5000:01:1400:30:5301:02:0101:31:0201:58:4902:03:07
938KĘCIK Janusz 1184SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-6000:01:1400:30:5301:03:5001:37:4602:06:3802:11:26
939STRUG Mariusz 800GLIWICEM-4000:01:1400:25:0100:49:2901:14:0501:35:5101:39:46
940BĄK Magdalena 1048BRENNAK-2000:01:1400:28:2000:56:2501:24:2301:48:2401:52:54
941FURMAN Agnieszka 1140ochajo run&friendsKRAKÓWK-3000:01:1500:30:2001:00:2101:30:0601:56:4202:01:23
942HEFFNER Remigiusz 762Opel Active TeamRYBNIKM-3000:01:1500:28:0200:56:0801:24:4701:50:0801:54:44
943LĘCZNAR Ewelina 998GLIWICEK-3000:01:1500:28:0300:56:0901:24:4701:50:0701:54:44
944MARKOWICZ Piotr 1298MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:01:1500:30:5101:02:2501:32:5401:59:2802:04:25
945FEREFCKI Pawel 604SMOLNICAM-3000:01:1500:25:4000:53:1601:21:5501:47:4701:52:17
946ROZCIECHA Radosław 1069ZABRZEM-2000:01:1500:27:0000:54:4101:22:2101:48:3401:53:16
947STEINHOFF Adam 1033WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:1500:30:1901:01:0601:32:1102:01:2102:06:38
948SYGUŁA Katarzyna 647KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:01:1500:28:3900:57:3601:26:5701:52:5701:57:38
949WÓJCIK Tomasz 22GLIWICEM-3000:01:1600:26:3700:53:1701:19:4701:44:0501:48:29
950OLSZEWSKI Tomasz 440GLIWICEM-2000:01:1600:25:4100:51:5401:17:3501:39:5701:43:53
951STANGEL Dorota 1262GLIWICEK-3000:01:1600:29:5401:00:2301:31:2401:57:5402:02:33
952RUTKOWSKI Michał 224GLIWICEM-2000:01:1600:24:5100:48:5801:12:2901:32:4101:36:18
953KUŚ Michał 12361982GLIWICEM-3000:01:1600:30:0901:01:2101:32:5202:01:4902:07:04
954NAGEL Jan 1227PYSKOWICEM-3000:01:1600:27:0300:54:3601:22:3301:48:3101:53:33
955WALIGÓRA Aleksandra 770BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-4000:01:1700:30:5001:02:3101:34:4502:04:4502:09:55
956DUDZIAK Piotr 978Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1700:30:5501:03:0901:36:0402:05:0902:10:20
957WALIGÓRA Aleksander 769BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:01:1700:30:5001:02:3101:34:4502:04:4402:09:55
958PILCH-NANOWSKA Agnieszka 587GLIWICEK-3000:01:1700:27:4800:55:0601:23:0501:46:4101:51:01
959LEDWOŃ Jakub 87Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:1700:31:0101:03:4101:36:3702:05:3002:10:39
960KALUS Marta 1060TARNOWSKIE GÓRYK-2000:01:1700:27:0000:53:0901:18:3301:41:3301:45:29
961BURY Mirosław 271GLIWICEM-2000:01:1700:27:1600:54:1301:21:5501:54:0002:00:26
962LEDWOŃ Aneta 88Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1800:30:5901:03:3801:36:2702:05:2802:10:38
963MUCHA Krzysztof 938TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:2700:48:3201:14:0901:37:2001:41:28
964NOWAK-KASPRZAK Anna 127WROCŁAWK-3000:01:1800:32:3501:08:0801:45:5502:21:1202:27:05
965KUROWICZ Marcin 539niezrzeszonyGLIWICEM-4000:01:1800:28:4300:57:4001:25:2601:55:03
966RUDNICKA Maria 803BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-5000:01:1800:34:0301:10:2901:46:5102:21:2002:27:08
967KANIGOWSKA Kaja 1058GŁOGÓWK-2000:01:1800:27:0200:54:4101:22:1801:47:1001:52:04
968WALKOWSKI Kamil 943TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:2700:48:3201:11:4401:32:3001:36:08
969KRAKOWSKI Jacek 1505GLIWICEM-4000:01:1800:29:3600:59:0001:27:3101:51:3601:55:50
970KLEJNOWSKA Katarzyna 903GLIWICEK-2000:01:1800:30:2401:01:5601:33:2602:02:1902:07:09
971BIERNACKI Tomasz 626GLIWICEM-4000:01:1900:30:5901:02:4401:34:5102:02:0002:06:43
972GÓRKA Szymon 833GLIWICEM-3000:01:1900:24:4300:49:0501:14:2601:37:1201:41:17
973MAJEWSKI Grzegorz 108KNURÓWM-3000:01:1900:25:1900:52:5301:21:0201:47:2601:52:13
974KOCH Marta 942ZABRZEK-3000:01:1900:32:2101:06:2601:41:2702:12:5002:18:21
975KLEJNOWSKI Mateusz 878GLIWICEM-2000:01:1900:30:2301:01:5501:33:2501:57:3402:01:54
976GOGOLIN Anna 1107ZABRZEK-3000:01:1900:26:5900:53:3801:20:1701:43:1101:47:10
977SKRZYPCZAK Tomasz 288KFPRBYTOMM-3000:01:1900:27:4200:55:0401:22:1601:45:5401:50:00
978BIERNACKA Agnieszka 623GLIWICEK-3000:01:1900:30:5801:02:4501:34:5402:02:0002:06:44
979PASSIA Robert 1141SOSNOWIECM-3000:01:1900:30:5901:03:3201:35:3702:01:4002:06:09
980FAMUŁA Tomasz 389Future Processing Running TeamKATOWICEM-3000:01:1900:25:4900:51:2901:17:1801:42:45
981GABOR Katarzyna 1235ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:2000:27:3700:55:0001:21:3001:44:1101:48:16
982SOSIN Sylwia 201Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWK-4000:01:2000:30:1200:59:4301:29:0701:55:1001:59:52
983SOSIN Adam 200Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWM-3000:01:2000:30:1200:59:4301:29:0601:55:1001:59:52
984SIWCZYK Robert 538GLIWICEM-2000:01:2000:24:5500:50:0101:15:5101:40:3101:45:14
985MIŚKÓW Marcin 629ZARAZIĆ PASJĄŻORYM-3000:01:2000:25:0500:50:1501:18:2401:46:1601:51:05
986CICHY Agnieszka 408RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2000:29:1400:59:4101:29:3801:56:3202:01:20
987STANISZEWSKI Krzysiek 637BIEGAMY z SERCEM.PLGLIWICEM-2000:01:2000:25:0600:50:1501:18:2401:46:1601:51:06
988KOSTORZ Paweł 613Paweł KostorzZABRZEM-2000:01:2100:29:1500:59:5201:30:3402:00:5902:06:12
989ZAWISZA Joanna 106GLIWICEK-2000:01:2100:35:2001:10:1501:45:0902:15:3702:21:00
990TARTANUS-ORYSZCZAK Marta 239GLIWICEK-3000:01:2100:27:1200:54:2501:21:4201:46:2301:50:50
991TEICHMANN Norbert 1002GLIWICEM-5000:01:2100:25:4300:50:5601:14:4701:39:37
992MELLER Tadeusz 312GLIWICEM-2000:01:2100:26:5800:53:2401:21:0901:48:3201:53:18
993SŁUSZNIAK Sławomir 799GLIWICEM-4000:01:2100:25:3500:51:2801:18:4601:43:1801:47:39
994ORYSZCZAK Łukasz 313GLIWICEM-3000:01:2100:27:1300:56:1701:26:0301:53:0801:57:59
995MALEC Arkadiusz 875GLIWICEM-3000:01:2100:24:1500:49:3301:14:3001:35:4701:39:31
996KĘPSKI Albert 784ZABRZEM-2000:01:2100:28:0400:56:0701:21:5401:44:4501:48:44
997HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria 1097Spot PszczynaPSZCZYNAK-2000:01:2100:29:3400:59:5201:29:5201:57:0202:02:00
998FILIPCZYK Przemysław 995KATOWICEM-3000:01:2200:24:4100:48:4401:12:1301:32:4801:36:45
999MIŚKIEWICZ Andrzej 1147ZAWIERCIEM-5000:01:2200:31:4101:03:5001:36:0602:03:5902:08:50
1000MIŚKIEWICZ Lucyna 1148ZAWIERCIEK-5000:01:2200:31:4101:03:5001:36:0402:05:4102:10:34
1001BUCHALIK Katarzyna 513GLIWICEK-2000:01:2200:32:2101:06:0301:39:5302:12:3402:19:04
1002FORYST Wojciech 560GLIWICEM-6000:01:2200:31:0101:03:2601:38:3502:13:5602:19:55
1003SOJKA Anna 685PACZYNAK-3000:01:2200:29:5001:02:3301:37:5602:10:4302:17:15
1004ŻUKOWSKA Anna 862Athletics NysaNYSAK-4000:01:2200:24:2400:48:1601:12:4001:34:4001:38:32
1005ŻOŁNOWSKA Anna 427GLIWICEK-3000:01:2300:25:0000:51:0101:17:5301:42:5801:47:36
1006GRUCHALSKI Jakub 591ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:2300:30:1001:02:3201:34:2702:03:3402:08:38
1007JASIKOWSKI Łukasz 89GLIWICEM-2000:01:2300:27:20
1008MILER Ireneusz 182ŚWIĘTOSZOWICEM-3000:01:2300:25:5400:51:2901:16:3101:38:3701:42:43
1009WARECKA Agata 697GLIWICEK-2000:01:2300:27:2000:55:1001:21:1501:44:0501:48:06
1010PAWLIK Agnieszka 193Athletics NysaNYSAK-4000:01:2300:26:4900:54:0901:21:5101:46:3201:50:53
1011BURLIGA Mariusz 492KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-4000:01:2300:29:1000:58:0201:26:2001:51:1001:55:41
1012WITCZAK Dagmara 1144BLACHOWNIAK-3000:01:2300:28:2400:57:2901:27:0101:51:5001:56:23
1013KRUK Tomasz 861Nysa BiegaNYSAM-4000:01:2300:24:2300:48:1501:12:3801:34:3801:38:31
1014KONOPKA Agnieszka 68GLIWICEK-3000:01:2400:26:2000:52:3801:19:0301:42:5301:47:13
1015HULIN Sebastian 885UKS JUDO MYSŁOWICEKATOWICEM-4000:01:2400:23:5400:47:0301:10:0301:30:1801:33:58
1016BĄK Henryk 960ZABRZEM-4000:01:2400:21:2100:43:1201:04:4801:23:4601:27:13
1017SOSNOWSKI Maciej 581ZABRZEM-3000:01:2400:26:5900:52:2901:18:4801:43:0701:47:44
1018ORLIK Jerzy 340PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-5000:01:2400:24:2700:48:3201:12:5201:34:1501:38:07
1019STALICA Marzena 468CZĘSTOCHOWAK-4000:01:2400:30:5001:02:3401:34:1702:01:3402:06:30
1020WRÓBEL Jarosław 1233KRZEPICEM-3000:01:2500:27:3400:55:1501:23:3201:49:2701:53:52
1021BUDKA Henryk 632ZABRZEM-5000:01:2500:26:4300:52:0201:17:2101:39:5001:44:01
1022KONOPKA Marek 556ŚAF-ObroSZAŁSZAM-4000:01:2500:30:3801:02:3201:36:1002:08:4502:14:36
1023NIKODON Paweł 343PLASTIC OMNIUMWROCŁAWM-3000:01:2500:26:1400:51:4901:21:1701:49:4501:54:10
1024BOŚ Iwona 690Wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-4000:01:2500:31:1601:02:4401:34:0302:02:1902:07:14
1025SZALA Beata 191SBD Energetyk RybnikRYBNIKK-3000:01:2500:29:0801:00:4601:35:5902:08:0202:13:55
1026BRZÓZKA Sebastian 233SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-3000:01:2600:29:0701:00:4601:35:5902:08:0102:13:55
1027GRUSZKA Michał 371SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:01:2600:27:3700:55:4401:23:4401:47:1401:51:22
1028UCHNAST Sebastian 990SIEMIANOWICE SLASKIEM-4000:01:2600:27:3700:55:4301:23:4401:47:1501:51:22
1029LATOS Barbara 874Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:01:2600:36:2501:15:0401:55:1702:31:3502:38:14
1030MAKSYMIUK- KONOPKA Ewa 557GLIWICEK-4000:01:2600:29:2500:59:1501:28:0801:53:5801:58:38
1031FIEDOR Anna 107GLIWICEK-3000:01:2600:31:0001:01:5301:30:4601:55:4902:00:11
1032ŁĄTKOWSKI Marcin 1205SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:2600:26:5300:53:3601:20:1901:44:2701:48:51
1033SMUDA Andrzej 512AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2600:26:1300:51:4601:17:1201:38:5901:42:58
1034PAWLINA Piotr 103GLIWICEM-4000:01:2700:27:0600:54:0301:20:5001:43:2601:47:38
1035RECZKO Mariusz 476MALINOWICEM-4000:01:2700:32:1101:09:3101:47:3202:23:5102:29:33
1036NIEGOWSKA Anna 94zso10 GliwiceGLIWICEK-5000:01:2700:27:4500:55:2001:23:0801:47:4801:52:17
1037MULEWSKI Bogdan 454Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:2700:25:1100:49:1701:13:0401:33:2101:37:02
1038SŁOWIKOWSKI Damian 707GLIWICEM-2000:01:2700:24:4400:49:3501:14:5201:37:4101:41:45
1039KACZOR Rafał 1027PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:01:2700:26:3200:53:0801:19:4501:43:3301:47:49
1040ESTKO Anna 788KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:2700:30:5601:02:2301:34:0102:01:5602:06:57
1041SMOTER Wojciech 35GLIWICEM-3000:01:2700:25:0000:50:2301:16:4501:43:5901:48:57
1042ZUWAŁA Anna 1167RAGNAR TEAMSOSNOWIECK-4000:01:2800:30:3701:02:2801:35:3002:06:1402:11:56
1043GLINIANY Małgorzata 1083Zabiegana RodzinkaWYRYK-4000:01:2800:29:0300:57:5301:26:1501:52:0301:56:35
1044STEFAŃCZYK Krzysztof 752BYTOMM-3000:01:2800:24:4900:50:0601:15:5901:39:5401:44:21
1045JEŻEWSKI Adam 328VRCGLIWICEM-3000:01:2800:31:1501:04:0901:38:4202:11:0902:17:02
1046MAŁYSA Łukasz 509ORZESZEM-3000:01:2800:30:1801:03:2201:37:2002:08:4502:15:09
1047GLINIANY Adam 1082Zabiegana RodzinkaWYRYM-4000:01:2800:29:0400:57:5801:26:1401:51:0201:55:26
1048SZAŁAJKO Jerzy 665Duch GórWROCŁAWM-5000:01:2800:28:4400:59:0301:32:1902:04:1502:09:08
1049OZIĘBAŁA Ignacy 284WKB Meta LubliniecWRĘCZYCA MAŁAM-6000:01:2900:23:3100:46:3201:09:5001:30:0301:33:35
1050ZUWAŁA Robert 1168RAGNAR TEAMSOSNOWIECM-4000:01:2900:30:3601:02:2701:35:2902:06:1202:11:54
1051SOJKA Łukasz 1301GLIWICEM-3000:01:2900:25:2600:51:1201:17:1101:41:2501:45:58
1052BIJAK Adriana 1508Night Runner'sBĘDZINK-3000:01:3000:35:1101:10:0301:46:3802:20:5002:26:42
1053WŁOSZCZYŃSKA Ewa 329GLIWICEK-3000:01:3000:35:1001:10:0701:44:2102:12:2502:17:30
1054ŁYSIUK Grzegorz 506GLIWICEM-3000:01:3000:30:5901:03:1301:35:5802:04:5102:10:14
1055STACHOWSKI Wojciech 930GLIWICEM-3000:01:3000:30:1201:01:4801:34:1802:03:3502:08:51
1056BALCAREK Grzegorz 1073DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:3000:27:2200:54:4901:20:5601:43:3101:47:44
1057WALCZYŃSKA Karolina 747Night Runners GliwiceBIELSKO-BIAŁAK-3000:01:3000:35:1101:10:0401:45:0002:15:2802:20:52
1058ŚCISŁOWICZ Natalia 989GLIWICEK-3000:01:3000:30:3601:03:1901:36:5702:08:0102:13:45
1059CHROBAK Ania 767Opel Active TeamGLIWICEK-3000:01:3000:26:4700:53:2301:20:2301:45:0901:49:42
1060BUCHAŁA Bartek 479ZABRZEM-3000:01:3000:24:0900:48:0901:11:3701:32:2601:36:22
1061BOROWIEC Wojciech 946GLIWICEM-2000:01:3100:26:2300:54:0601:21:4401:46:4501:51:30
1062ZACHARA Michał 1051GLIWICEM-2000:01:3100:26:1500:54:0301:21:0501:44:5801:49:14
1063KOTNIS Bogusław 620RFC ACTIVE TEAMSOSNOWIECM-4000:01:3100:25:2400:50:5901:16:1001:37:3601:41:28
1064STERNAL Marta 951GLIWICEK-2000:01:3100:28:0700:58:1301:28:0901:56:1002:01:00
1065BOBA Ryszard 485GLIWICEM-6000:01:3100:30:2501:04:2101:38:5602:11:5102:17:47
1066BUJALSKI Michał 571aks dragonGLIWICEM-3000:01:3200:27:0800:53:0001:18:4201:41:3001:45:43
1067BIAŁOŻYT Agata 873KATOWICEK-2000:01:3200:29:5601:00:2301:30:2401:55:4802:00:14
1068KURIANOWICZ Wiesław 436Biegam Bo LubięGLIWICEM-5000:01:3200:28:4500:57:1901:27:0901:55:1501:59:52
1069GUZDEK Sławomir 940BIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3200:29:2200:58:0301:26:3201:50:3301:54:56
1070ŚLĘZAK Jakub 963Banda PeKATOWICEM-2000:01:3200:29:5501:00:2301:30:2401:54:4501:59:04
1071MACIEJCZYK Marcin 429AKS DragonLIGONIAM-3000:01:3200:27:0800:53:0001:18:4101:41:2901:45:43
1072CZYŻYKOWSKI Marcin 898ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:25:0300:49:4401:14:4701:36:4101:40:39
1073PRACKI Dariusz 473MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:01:3300:23:2200:46:5201:10:1401:30:4401:34:26
1074KUZIOR Karol 1256CHRUSZCZOBRÓDM-2000:01:3300:24:2900:53:1101:20:5601:45:3101:49:44
1075FUGOWSKI Grzegorz 283GLIWICEM-3000:01:3300:25:4700:53:0001:20:4501:45:1801:49:32
1076ŻELEZNY Tomasz 69Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:3300:35:0701:10:0201:46:3602:21:1902:27:45
1077CZERNIAK Żaneta 249GLIWICEK-4000:01:3300:28:0000:56:1301:24:1501:49:2301:53:58
1078WÓJCIAK Katarzyna 1229GLIWICEK-3000:01:3300:28:0000:56:1301:24:1401:49:2401:53:59
1079PRACKA Danuta 377MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:3300:27:0200:54:2701:22:0401:50:25
1080DWORNICZAK Paweł 887SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:3400:29:3201:00:3801:31:2101:57:0302:01:30
1080HRYSZKO Jagoda 1172ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:3400:29:3201:00:3901:31:2101:57:0302:01:30
1082ŻUCHOWSKA Aneta 834GLIWICEK-4000:01:3400:29:0200:57:2801:24:2201:46:4701:50:42
1083MELCHER Ewa 950SMOLNICAK-4000:01:3400:29:0200:57:2801:24:4401:48:0201:52:13
1084MACYSZYN Waldemar 730PILCHOWICEM-5000:01:3400:25:3000:50:4701:16:3701:40:1201:44:45
1084NAWROCKI Paweł 1118RYBNIKM-4000:01:3400:25:3000:50:4701:16:3701:40:1101:44:45
1086SZESZKO Sławomir 612GLIWICEM-5000:01:3400:27:2600:54:3301:20:5701:43:3201:47:27
1087KOCHUIEVSKYI Oleksandr 904GLIWICEM-2000:01:3500:22:3900:45:2201:07:5401:27:4101:31:11
1088KURPIOS Piotr 542GLIWICEM-3000:01:3500:34:0201:06:4901:37:5702:05:4302:10:41
1089KORDECKI Bartosz 1071KATOWICEM-3000:01:3500:30:3301:01:0201:29:5701:54:3901:59:14
1090WOJTUKIEWICZ Artur 691GLIWICEM-3000:01:3500:28:5801:02:18
1091BŁOŃSKA Monika 692GLIWICEK-3000:01:3600:28:2400:53:5601:18:3601:40:0601:43:58
1092WOJTAS Magdalena 498GLIWICEK-3000:01:3600:27:5600:55:5601:25:1701:52:5501:58:18
1093SALA Nela 621Aktywne AtomoofkiGLIWICEK-3000:01:3600:27:4600:56:1501:24:2501:49:4801:54:31
1094KONDRUSIEWICZ Michał 1064Biegacze CSRGLIWICEM-2000:01:3600:26:4300:52:1601:17:4001:39:3601:43:34
1095PLUSZKE Paweł 880Biegacze CSRKATOWICEM-2000:01:3600:25:4900:50:3101:13:4301:32:2301:35:48
1096ROKOSZ Łukasz 128GLIWICEM-2000:01:3600:30:3900:59:4701:28:0201:52:3501:57:06
1097BDZIONEK Jolanta 958WIELOWIŚK-3000:01:3600:27:2900:54:3701:21:4701:45:2201:49:36
1098WILCZOK Krzysztof 129RYBNIKM-2000:01:3600:30:3900:59:4701:28:0301:52:3401:57:06
1099HOMA Dorota 551GLIWICEK-2000:01:3600:26:2500:53:1301:20:0301:43:5001:48:09
1100DYRAGA Marcin 559SAINT-GOBAIN SquadGLIWICEM-4000:01:3700:33:0401:05:5401:38:2402:06:4502:11:56
1101TATERKA Michał 764RADZIONKÓWM-2000:01:3700:28:1400:54:1001:20:4801:45:4201:50:06
1102DYRAGA Barbara 204NIEZRZESZONAGLIWICEK-3000:01:3700:33:0401:05:5401:38:2402:06:4402:11:56
1103PIKULSKA Beata 104Night RunnersGLIWICEK-3000:01:3700:30:4601:02:1501:33:4302:01:2902:06:38
1104CIEŚLAK Michał 376KRAKÓWM-3000:01:3700:30:2201:01:5901:35:1602:04:2302:09:34
1105KLYSZCZ Michał 382OTMICEM-2000:01:3700:24:1900:46:5701:09:2601:28:4701:32:19
1106WOJTAS Marcin 593iSTA BiegamyGLIWICEM-3000:01:3800:27:5300:54:4601:20:3201:42:0601:45:46
1107CESARZ Alicja 553GLIWICEK-3000:01:3800:30:5701:02:1601:34:0802:04:3202:09:50
1108KOZDRA Krzysztof 579niezrzeszonyKRAKÓWM-5000:01:3800:27:2500:54:3901:21:2801:45:3101:49:46
1109GORZAWSKI Andrzej 1200SPARTANIE DZIECIOMRYBNIKM-2000:01:3800:30:2001:03:1801:37:2202:06:1102:11:00
1110BIERNAT Adam 268GLIWICEM-4000:01:3800:28:0600:55:4901:23:2001:47:4001:51:46
1111BĄK-CESARZ Damian 552GLIWICEM-4000:01:3800:26:3900:52:5501:17:4001:37:4701:41:15
1112RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 122Night RunnersGLIWICEK-4000:01:3800:30:4501:02:1401:33:4202:01:3302:06:38
1113KOWALSKA Natalia 219Night Runners GliwiceLUBLINIECK-2000:01:3900:30:5601:02:2101:34:3402:02:1402:07:20
1114MADEJCZYK Tomasz 381MTMGLIWICEM-3000:01:3900:22:5300:45:4701:08:4401:29:0201:32:44
1115ROLEK Marcin 73GLIWICEM-3000:01:3900:27:2700:55:0601:22:1701:47:1501:51:33
1116BOGDANOWICZ Maja 304GLIWICEK-3000:01:4000:33:1101:07:2101:41:5902:14:3602:20:26
1117RYZIŃSKI Dariusz 255GLIWICEM-4000:01:4000:25:2000:51:0101:17:0301:44:45
1118RYZIŃSKA Aneta 150amatorGLIWICEK-4000:01:4000:25:5800:51:1001:16:3701:38:3901:42:27
1119TYLMAN-MADEJCZYK Marta 1MTMGLIWICEK-3000:01:4000:27:4400:54:5401:22:0801:46:4401:51:04
1120PORĘBA Gabriela 554KNURÓWK-4000:01:4100:28:4800:57:2001:25:1101:54:13
1121REITER Hanna 363Biegamy z sercemGLIWICEK-4000:01:4100:33:1101:07:2101:41:5802:14:3502:20:25
1122SZYMAŃSKI Jacek 472Teleskopy.plCHORZÓWM-4000:01:4100:32:5701:04:3501:36:1302:03:0802:07:51
1123STUDNICKA Katarzyna 1038CONWYK-3000:01:4100:27:2200:54:5101:23:1601:48:4101:53:12
1124KLYTA Wojciech 1284GLIWICEM-4000:01:4100:27:1300:54:2101:22:0501:49:3001:54:34
1125JANIK Basia 615RYBNIKK-3000:01:4100:26:5700:54:4401:23:1201:49:1701:54:08
1126WALSKI Łukasz 680RANGER SURVIVAL CLUBGLIWICEM-3000:01:4200:26:2000:50:4601:14:1301:34:4201:38:25
1127SPIECHOWICZ Andrzej 703PolicjaZABRZEM-3000:01:4200:24:3300:49:2701:15:1201:38:3601:42:50
1128KOŁODZIEJCZYK Zbigniew 491KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-6000:01:4200:28:0100:56:0801:26:3201:57:3502:02:53
1129KOWALCZYK Bożena 1044KOSZWICEK-4000:01:4300:27:2100:54:4901:22:1301:47:2601:51:54
1130WOJTASZEK Grzegorz 324MOSiR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:4300:28:5001:00:1301:34:3302:04:5202:10:04
1131KOWALCZYK Józef 1045KOSZWICEM-4000:01:4300:27:1900:54:2001:21:4601:44:2701:48:33
1132KOPYŚĆ Jarosław 1112Pszczółkowski TeamOLSZTYNM-4000:01:4300:32:0101:04:0201:35:5302:03:3002:08:30
1133GIESE Michał 609TACISZÓWM-3000:01:4300:23:5200:47:5401:11:5001:32:4701:36:35
1134NOWAKOWSKI Marek 386AMEC FOSTER WHEELER RUNNING TEAMNIEBOROWICEM-4000:01:4400:27:0100:54:2401:22:4801:49:5801:54:48
1135NITARSKI Patryk 899GLIWICEM-3000:01:4400:23:5100:47:5301:11:4901:36:34
1136MALCHERCZYK Anna 866PRZYSZOWICEK-2000:01:4500:30:4201:02:1301:34:0702:04:4202:10:20
1137STAŃCZYK Paulina 1275GLIWICEK-2000:01:4600:30:3301:03:1801:38:1002:09:4902:15:24
1138KOTWICKI Marek 332M-3000:01:4600:28:0300:56:3401:25:3201:51:5901:56:31
1139KNAPIK Karolina 1174TYCHYK-3000:01:4600:28:5500:57:4201:26:4701:53:3001:58:14
1140BIAŁY Dagmara 996ZAWIERCIEK-4000:01:4600:27:2500:54:3901:22:1201:45:5601:50:15
1141BOGACZ Jadwiga 482Jagoda TEAMGLIWICEK-3000:01:4700:30:5101:03:0301:35:5002:05:2602:10:38
1142ZIELIŃSKI Marek 317GLIWICEM-3000:01:4700:27:5200:55:5501:24:3701:51:1501:56:17
1143WYLEŻAŁEK Irek 985Night Runner GliwiceKALETYM-4000:01:4700:28:1900:57:1201:26:1701:51:5601:56:34
1144PUŁTORAK Roksana 1504TYCHYK-3000:01:4800:28:5500:57:5301:26:5201:53:2701:58:25
1145TUMIDAJEWICZ Beata 1151ZABRZEK-3000:01:4900:29:1000:59:5601:32:1302:03:0302:08:03
1145WIRA Agnieszka 1161night runners gliwiceGLIWICEK-2000:01:5000:29:0900:59:5501:32:1202:03:0102:08:02
1147MRÓZ Dawid 746NIEZDROWICEM-3000:01:5000:25:4000:51:3301:16:1501:38:2701:42:24
1148SIKORA Grzegorz 882ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:5100:26:3500:52:3801:18:5601:42:1301:46:34
1149ZAWADA Ewa 77Night RunnersZABRZEK-2000:01:5100:36:2901:13:2701:47:4502:21:5602:27:27
1149ZAWADA Piotr 78Night RunnersZABRZEM-3000:01:5100:36:2901:13:2801:47:4502:21:5702:27:27
1151WÓJTOWICZ Liza 514ŁÓDŹK-2000:01:5100:30:5601:03:2201:35:3802:01:4502:06:05
1152LIPSKI Dariusz 71GLIWICEM-3000:01:5200:29:3901:00:5901:30:2201:57:1502:02:20
1153DZIEDZIC Dominik 39pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5200:32:1001:05:2301:41:0102:15:2202:21:09
1154MOKRZYCKA Justyna 493Biegamy z sercemKNURÓWK-3000:01:5200:31:3701:03:1101:36:5502:08:3602:13:52
1155GORUS Anna 113Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:5200:31:3501:01:5501:31:2601:58:2802:03:00
1156KOSMAL Marek 1159KNURÓWM-5000:01:5200:27:0000:53:0301:18:4801:40:4301:44:41
1157SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 656Runteam PawłowicePAWŁOWICEK-4000:01:5200:31:3501:01:5601:31:2601:59:0102:03:39
1158MISZTAL Andrzej 975GLIWICEM-4000:01:5200:30:5601:02:5201:36:0602:06:1902:11:35
1159FURMANIK Jacek 648AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-5000:01:5300:30:5601:00:5401:31:4001:59:2402:04:22
1160CZEMPIEL Łukasz 441PILCHOWICEM-3000:01:5300:26:4500:52:5201:18:1101:41:2801:45:47
1161BUFNAL Krzysztof 574GLIWICEM-4000:01:5300:29:0000:56:0801:24:1101:49:2101:54:13
1162RAKINT Bogdan 44Pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5300:31:5601:05:3001:42:2302:15:2302:21:08
1163BUK Marcin 286GLIWICEM-2000:01:5300:27:1900:54:1101:20:4901:43:3701:47:37
1164RYGIEL Sebastian 143GLIWICEM-3000:01:5400:29:0400:57:5101:25:3501:49:1301:53:35
1165WRÓBEL Adam 59GLIWICEM-3000:01:5400:22:3000:45:4001:09:2901:35:35
1166MOCEK Roman 751CHUDÓWM-5000:01:5400:26:1900:52:1401:17:5501:40:1101:44:19
1167KONTNY Paweł 1032GLIWICEM-7000:01:5500:31:0001:02:5001:35:3802:05:5302:11:15
1168DRABIK Krzysztof 1257Fundacja Dzieciom Twój Rekord PomagaBYTOMM-3000:01:5600:30:4101:02:1301:35:3502:13:3602:22:47
1169KRZOS Piotr 74ZABRZEM-3000:01:5700:29:0800:57:4501:25:1701:48:34
1170ZDRZAŁEK Jan 624RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:5800:29:0400:58:2101:26:4601:51:1201:55:40
1171GŁOWACKI Jordan 727JW 4115GLIWICEM-3000:02:1000:23:5200:46:2001:09:5101:29:5601:33:39
1172WESTER Mieczyslaw   1219SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:02:1800:26:0900:53:0101:25:1301:59:3102:06:32
1173CZERNIK Andrzej 337ZABRZEM-6000:02:1800:25:3900:51:1501:17:1901:41:1901:45:33
1174SZMIDT Marcin 1216SBRT GLIWICEMIASTECZKO ŚLĄSKIEM-2000:02:1900:26:0800:51:3401:17:5601:44:2701:48:58
1175PETRUS Łukasz 1117DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:06:2000:20:1300:40:4501:01:1801:19:3101:22:46
Niesklasyfikowani
DQLEGIEŻYŃSKI Krzysztof 45katagurumeGLIWICEM-30DQ DQ00:24:04 DQ DQ00:48:09 DQ00:52:36 DQ
Znaleziono 1176 wynik(ów)