III PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-23
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1323
Wystartowało : 1176
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 1171
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 19.2km | 19.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
   
1STARŻYŃSKI Andrii 487KlementynkaM-2000:00:0100:16:03
2NAGIZNJAK Wiktor 56IKB RudnikM-2000:00:0000:16:23
3GRAJCAR Łukasz 1181CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAKONOPISKAM-2000:00:0100:16:42
4CIEPLAK Marcin 11TL ROW RybnikRYBNIKM-2000:00:0100:16:58
5KAWIK Tomasz 1049Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeBRENNAM-2000:00:0100:17:04
6FORMICKI Rafał 450ZAWIERCIEM-2000:00:0100:17:04
7PAWEŁCZAK Mateusz 434KB Florian Zajączki DrugieZŁOCHOWICEM-2000:00:0100:17:39
8GORTEL-MACIUK Agnieszka 1506NiewymiękaczeCHORZÓWK-3000:00:0200:17:54
9RZEPKA Bernard 805#SobasTeamZDZIESZOWICEM-4000:00:0200:18:05
10ŻABA Marek 1019Triathlon X-TeamSOSNOWIECM-3000:00:0300:18:09
11MUSKIETORZ Piotr 517MIKOŁÓWM-2000:00:0200:18:11
12STACHURA Mateusz 1213SBRT GLIWICEZABRZEM-2000:00:0300:18:11
13ŚLIWIŃSKI Piotr 252Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:18:16
14RAJEK Sebastian 1145TYCHYM-4000:00:0200:18:40
15NAGIRNIAK Natalia 496LKB RudnikK-2000:00:0200:18:44
16KŁĘBEK Kamil 1182AWF KatowiceCHORZÓWM-2000:00:0300:18:44
17BOCHEŃSKI Grzegorz 90SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:18:49
18KUCHARSKA Ewa 1310PSZCZYNAK-3000:00:0100:18:54
19NOWICKI Michał 669KW GliwiceGLIWICEM-1600:00:0300:19:19
20MATLOK Marek 859Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:0300:19:19
21PLOCH Jakub 229NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-2000:00:0200:19:21
22KULIG Rafał 286bpdGOSTYŃM-3000:00:0600:19:21
23ROGACZ Piotr 583SzakaleSOSNOWIECM-3000:00:0500:19:23
24SZCZECIŃSKI Maciej 1024GLIWICEM-3000:00:0300:19:24
25KILIŃSKI Jacek 1238OSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0200:19:31
26BIALIK Marcin 971KATOWICEM-2000:00:0300:19:33
27RUDKO Michał 544Kluczborska Grupa BiegowaZDZIECHOWICEM-2000:00:0500:19:33
28KRZAK Robert 1312AUTHOR BICYCLESGLIWICEM-5000:00:0100:19:36
29BUDKA Borys 4Sejm RPGLIWICEM-3000:00:0100:19:36
30LUBNAU Marek 1203HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM-5000:00:0200:19:36
31SZECÓWKA Aneta 687BISKUPICEK-3000:00:0600:19:38
32POŚNIAK Tomasz 600ista BIEGAMYZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:40
33DUŹNIAK Dominik 166Step-Dance RunGLIWICEM-3000:00:0200:19:41
34CHOMIK Rafał 869T2 Triathlon TeamGLIWICEM-3000:00:0300:19:42
35PIEKARCZYK Sławomir 650Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0500:19:44
36SPYCHALSKI Adam 1204RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0300:19:46
37SLADEK Dawid 210RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0500:19:52
38BAGAN Grzegorz 12GOGGLE PAE TEAMGLIWICEM-4000:00:0300:19:53
39WIECHUŁA Marcin 169GLIWICEM-3000:00:0600:20:02
40KRZESIAK Marcin 852SOSNOWIECM-3000:00:0500:20:05
41WALKOWIAK Artur 634UCIEKAM PRZED DOBRĄ ZMIANĄZAWADZKIEM-4000:00:0500:20:07
42GROŃ Krystian 1043ZABRZEM-2000:00:0600:20:08
43HETMAN Radosław 662Grupa NomaxJAWORZNOM-3000:00:0500:20:09
44FLIEGERT Mateusz 1222SBRT GLIWICERYBNIKM-2000:00:0400:20:10
45SZCZESNY Damian 1142Wieluń BiegaWIELUŃM-3000:00:0700:20:10
46POLACZEK Alexander 405SMOLNICAM-4000:00:0400:20:11
47CISZEWSKI Wojciech 957CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:20:11
48ŁUSZCZ Remigiusz 589NASNIEDOGONIATGLIWICEM-1600:00:4700:20:12
49PETRUS Łukasz 1117DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:06:2000:20:13
50MAJCHRZAK Marcin 261Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0500:20:21
51SKWORC Grzegorz 1013night runners gliwiceSIEMIANOWICE ŚLASKIEM-2000:00:0300:20:22
52WOLNY Krzysztof 358ZABRZEM-3000:00:0300:20:24
53ZAWIŚLAK Patryk 1119Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEM-2000:00:0600:20:24
54KOCZUR Tamara 1085MYSZKÓWK-3000:00:0600:20:25
55MAŁKA Bartosz 152KNURÓWM-3000:00:0400:20:27
56SZWEDA Piotr 778Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0900:20:32
57PYSZ Grzegorz 396HR MAX ŻORYŻORYM-4000:00:1000:20:32
58ORZECHOWSKI Arkadiusz 794Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0800:20:33
59GICZEWSKI Grzegorz 839Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-5000:00:0900:20:33
60LIGOCKI Michał 959CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0300:20:34
61GRZYB Dariusz 894brakKLEPACZKAM-4000:00:0800:20:35
62PACZKA Michał 1299GLIWICEM-4000:00:1000:20:35
63MATERLA Marek 196zryw słupskoSŁUPSKOM-3000:00:0600:20:36
64WYLEŻAŁEK Alina 438Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:0600:20:36
65OKOŃ Łukasz 226GIERAŁTOWICEM-3000:00:0800:20:37
66HOZAKOWSKI Marcin 860CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0400:20:38
67SKRZYDELSKI Tomasz 1023PIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:00:3300:20:40
68BIŃCZYK Dariusz 821Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:00:0400:20:41
69NIESLON Marek 603GLIWICEM-3000:00:3600:20:42
70KUPIJAJ Marcin 410Socios GórnikGLIWICEM-2000:00:3000:20:44
71LEWICKI Tomasz 15AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:45
72DWORNICZAK Łukasz 716KATOWICEM-3000:00:0700:20:52
73SKORUPKA Adam 575III LO im. Wincentego StyczyńskiegoGLIWICEM-1600:00:0800:20:53
74SAP Karolina 355NR gliwiceGLIWICEK-2000:00:0700:20:54
75LASKOWSKI Tomasz 118AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:54
76BĄBSKI Szymon 872KS Halny Węgierska GórkaUJSOŁYM-3000:00:1200:20:54
77SURMA Jakub 1263CHORZÓWM-2000:00:5800:20:54
78WOLNY Dariusz 336LideonSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0600:20:55
79JACHYMEK Bartłomiej 1076JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-4000:00:0500:20:56
80SARNECKI Adam 801UJAZDM-3000:00:1200:21:03
81PUC Paweł 1104BĘDZINM-3000:00:1600:21:03
82GRAETSCH Sebastian 1266RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0700:21:06
83MAŚCIBRZUCH Marcin 273BYTOMM-2000:00:0700:21:06
84DZIUBAŃSKI Grzegorz 1110Opel Active TeamPYSKOWICEM-3000:00:0700:21:06
85KAWELCZYK Robert 973CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:21:07
86BOGUS Bartosz 228LUBLINIECM-2000:00:0600:21:07
87WÓJCIK Dariusz 1156GLIWICEM-4000:00:1000:21:07
88BOSAK Sławomir 760Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM-4000:00:2100:21:07
89DRAGA Marek 773RYBNIKM-4000:00:0700:21:08
90MUSZKIET Piotr 836Maximus ZawadzkieKOLONOWSKIEM-4000:00:0500:21:09
91HOŁDA Marek 1510SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0500:21:09
92RACZEK Sławomir 46Keller teamGLIWICEM-3000:00:0600:21:09
93NOGAJ Janusz 1037OchajoRun & FriendsGLIWICEM-3000:00:0800:21:09
94BEŚKA Sławomir 183OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0800:21:10
95BEHRENDT Jakub 931KB Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:0800:21:10
96DAMEC Olek 718RYBNIKM-4000:00:0700:21:11
97STASIAK Mirosław 588Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3000:21:11
98MICHALSKI Jarosław 832Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0500:21:12
99MAJERANOWSKI Marek 1063Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:1700:21:13
100WYŁUPEK Tomasz 812szakaleSOSNOWIECM-4000:00:0900:21:14
101FALKENBERG Ludwik 41Run-log.comKRAPKOWICEM-4000:00:2100:21:14
102CYROŃ Adrian 1122KATOWICEM-3000:00:0700:21:15
103ŚWIDA Adam 1514Tridea TeamBYDLINM-3000:00:0700:21:15
104CICHY Andrzej 651Opel Active teamGLIWICEM-2000:00:0600:21:16
105HOŁA Paweł 1183BTM RUNNERSBYTOMM-3000:00:0900:21:16
106WALIGÓRSKI Robert 633Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:18
107BŁACH Piotr 1221SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:00:0800:21:18
108KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 732Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-3000:00:0300:21:20
109IMAŃSKI Grzegorz 1136BYTOMM-4000:00:0800:21:20
110OŚLIZŁO Tomasz 1132SKRZYSZÓWM-2000:00:0400:21:21
111OŚLIZŁO Marcin 115731 urodziny:)BĘDZINM-3000:00:0400:21:21
112MULARCZYK Marek 320LIBIĄŻM-2000:00:2900:21:21
113GŁUSZAK Adam 721RYBNIKM-3000:00:5900:21:21
114BĄK Henryk 960ZABRZEM-4000:01:2400:21:21
115PAWLIK Marek 192Athletics NysaNYSAM-4000:00:0600:21:22
116BIELECKI Krzysztof 939BYTOMM-3000:00:1000:21:22
117OLESIŃSKI Tomasz 374KNURÓWM-4000:00:1000:21:22
118JAMRÓZ Wojciech 625GLIWICEM-4000:00:0900:21:24
119WAWRZAK Ryszard 1515SBRTGLIWICEM-4000:00:1600:21:27
120FOJCIK Rafał 411Opel Activ TeamZABRZEM-3000:00:1900:21:29
121KOWALCZYK Adam 1025STS BiegatonMIKOŁÓWM-4000:00:0800:21:32
122ZWOLAK Tomasz 190Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:34
123LATOŃ Adam 748RYBNIKM-3000:00:0800:21:35
124CHROBOK Łukasz 165Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:35
125JAWOROWSKI Witold 774AmatorBYTOMM-5000:00:1300:21:38
126KANIA Michał 325RYBNIKM-4000:00:0400:21:39
127STAROSTKA Jacek 1089PKO Bank Polski Biegajmy RazemKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:41
128CZABAŃSKI Rafał 259RUNHOGS TychyGLIWICEM-3000:00:0900:21:41
129ZASADA Adrian 756BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:0700:21:42
130FURMANEK Łukasz 175Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:42
131ŻÓRAW Tomek 754BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:1000:21:42
132CHOJNA Zygmunt 933SOCIOS GÓRNIKPIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:00:0400:21:43
133DOMAŃSKI Marcin 83BFRT & Lauf Team ThiesenGLIWICEM-4000:00:1400:21:43
134ŻEBROWSKI Cezary 1115ZABRZEM-5000:00:0700:21:46
135NAWRAT Piotr 132GLIWICEM-3000:00:0500:21:47
136SIKORA Rafał 849Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1500:21:52
137RESZKE Marek 1154OPOLEbiega.plWROCŁAWM-2000:00:3400:21:53
138OZYP Mariusz 1288MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:0300:21:54
139OZYP Mariusz 303607376112GLIWICEM-2000:00:0300:21:54
140SLUPINA Maciej 270GLIWICEM-3000:00:0500:21:54
141SŁOMCZYŃSKI Bartosz 69410 BLogOPOLEM-3000:00:0900:21:54
142RODAK Piotr 298MZTGLIWICEM-5000:00:1000:21:54
143DZIEDZIC Andrzej 582BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-4000:00:1100:21:54
144STAWARCZYK Krystian 840Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:0800:21:55
145DĄBROWSKI Piotr 1131Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM-3000:00:3800:21:56
146ŁUKASZEK Grzegorz 1230M Open00:00:1000:21:57
147WIECZOREK Andrzej 768HasiokRACIBÓRZM-3000:00:1000:21:57
148SOSNA Adrian 1000RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1000:21:57
149KORKUŚ Jarosław 871Wosiek TeamWROCŁAWM-3000:00:0800:21:58
150KĘSICKI Robert 1004Night Runners GliwiceKATOWICEM-3000:00:0600:21:59
151FIELHAUER Mateusz 673KP PSP Racibórz / Easy RunDZIELNICAM-2000:00:1100:21:59
152BERNACKI Eugeniusz 1006GPRS HydrokopGLIWICEM-5000:00:5000:21:59
153KRÓL Dariusz 449SPELEOKLUB Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4000:22:00
154KAŁAMARZ Mariusz 1099run kazik runGLIWICEM-4000:00:0900:22:02
155STRUK Maciej 974Dream RunWROCLAWM-3000:00:3600:22:03
156KUCHNIA Krzysztof 909TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:0900:22:04
157GRAMATYKA Jan 729GLIWICEM-3000:00:1600:22:05
158GIEROŃ Bartosz 920RACIBÓRZM-2000:00:1500:22:06
159PTAK Krzysztof 777HR MAX ŻORYŻORYM-3000:00:1200:22:09
160KOWOLIK Łukasz 994AmatorZABRZEM-2000:00:2000:22:11
161KRĘŻOŁEK Daniel 741GLIWICEM-3000:00:2500:22:11
162CHRAPKOWICZ Damian 365304CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:11
163KULASEK Michał 917GLIWICEM-2000:00:0800:22:13
164JACKOWSKI Piotr 646SMOLNICAM-4000:00:0600:22:15
165FIJAŁKOWSKI Paweł 936Kalinowski TeamBLACHOWNIAM-3000:00:1900:22:15
166FRĄC Dariusz 1296MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1400:22:16
167WILK Andrzej 605GLIWICEM-3000:01:1200:22:16
168SIEJA Sebastian 7JW 4415GLIWICEM-2000:00:1100:22:19
169HILASZEK Agata 124Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:1600:22:19
170RZEPKA Piotr 564parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:2900:22:20
171SYDA Andrzej 1225gorki teamPIEKARY SLASKIEM-4000:00:0500:22:24
172FYSZ  Karolina 1215SBRT GLIWICEBYTOMK-2000:00:1100:22:25
173KŁOSOWSKI Karol 237Los Trepos CompanierosKRAKÓWM-3000:00:3800:22:25
174BULIŃSKI Przemysław M-2000:00:3300:22:26
175ŻEBROWSKI Adrian 404CZECHOWICE- DZIEDZICEM-2000:00:3800:22:26
176PIŁAT Jarosław 65KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1100:22:27
177PUŚCIZNA Paweł 775Saint-Gobain SQUADGORLICEM-4000:00:0800:22:28
178MARCINIAK Damian 750PSZCZYNAM-2000:00:1100:22:29
179WRÓBEL Adam 59GLIWICEM-3000:01:5400:22:30
180ZAWADA Sebastian 350biegamy dla LauryKNURÓWM-3000:00:2000:22:31
181ZDEBEL Dariusz 401PIEKARY SLASKIEM-4000:00:0600:22:33
182LESZCZYŃSKI Mariusz 843GLIWICEM-4000:00:1300:22:33
183ROSIKOŃ Tomasz 934GLIWICEM-3000:00:2000:22:33
184PODRYGAŁA Tomasz 1223Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM-4000:00:2400:22:33
185ZOK Karol 221TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2700:22:33
186PIENIĄŻEK Krzysztof 318GLIWICEM-4000:00:2400:22:34
187KROCZEK Andrzej 1061KNURÓWM-4000:00:5300:22:34
188NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 577KLESZCZÓWM-4000:00:0900:22:35
189ŁYCZAK Artur 653VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:35
190JACHIMOWSKI Waldemar 383VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:36
191CHRZANOWSKA Barbara 1285zdzieraj kapcie www.agatsu.plBĘDZINK-3000:00:0700:22:37
192BUJOK Mariusz 787RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3000:22:37
193WAWRZYNIAK Mariusz 780DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:22:37
194MAJEREK Marek 199GLIWICEM-4000:00:1000:22:38
195KACZOR Sebastian 845Międzygalaktyczny Klub Rozbieganych KaczekBYTOMM-4000:00:1400:22:39
196KOCHUIEVSKYI Oleksandr 904GLIWICEM-2000:01:3500:22:39
197ROSKOSZ Rafał 1178Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4100:22:40
198WIECZOREK Dawid 638PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5400:22:40
199PIELKA Erwin 197SŁUPSKOM-5000:00:2400:22:41
200ZWALIŃSKI Przemysław 671CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:41
201DIDYK Grzegorz 826MIASTO NIERUCHOMOŚCI BYTOMBYTOMM-3000:00:1800:22:44
202GOŁĘBIOWSKI Bartek 696GLIWICEM-4000:00:1800:22:44
203SZKÓŁKA Marcin 896Wary PanyGLIWICEM-3000:00:4300:22:45
204PRENZENA Paweł 64ZABRZEM-2000:00:1900:22:46
205SŁODKOWSKI Marek 392Mala Pana ZawadzkieSTANISZCZE WIELKIEM-3000:00:3900:22:46
206WANIEWSKI Michał 250GLIWICEM-3000:00:1800:22:47
207KĘDZIOR Łukasz 536Holbox RunnersGLIWICEM-3000:00:3300:22:47
208JANIK Johan 1177Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:22:49
209BARAN Łukasz 1108LIBIĄŻM-3000:00:2100:22:50
210JEZUSEK Piotr 432SBRTGLIWICEM-3000:00:1700:22:51
211SZWAJNOCH Piotr 584Imperial Piotr SzwajnochWIELOWIEŚM-3000:00:2300:22:51
212SADŁO Tomasz 278Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:2700:22:51
213BOROWSKI Piotr 177OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5000:00:3100:22:51
214SZPONARSKI Paweł 1020Masakra RzeczyceRZECZYCEM-4000:00:3100:22:51
215SKRZYPCZYK Paweł 948ZABRZEM-4000:00:2200:22:52
216MADEJCZYK Tomasz 381MTMGLIWICEM-3000:01:3900:22:53
217NOCOŃ Sławek 831Gnaj fretka, gnaj... szybciej, szybciej !!!RĘDZINYM-4000:00:0900:22:55
218SMUDA Grzegorz 1138KATOWICEM-3000:00:0000:22:57
219HRYSZKO Kazimierz 117040-latek tychyŁAZISKA GÓRNEM-5000:00:2200:23:00
220ŚLIWA Paweł 908KNURÓWM-2000:00:1400:23:02
221KASZUBSKI Andrzej 1212SBRT GLIWICEZABRZEM-3000:00:4000:23:02
222KOCZAR Paulina 368RYBNIKK-1600:00:4200:23:02
223SZCZEPAŃSKI Tomasz 964GLIWICEM-3000:00:1300:23:03
224FLASIŃSKI Michał 912GLIWICEM-3000:00:1700:23:03
225GOCYK Leszek 572TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3100:23:03
226BOROWIAK Piotr 465BYTOMM-4000:00:3900:23:03
227TYCZYŃSKI Ryszard 1075FC Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:5300:23:04
228HANKE Dominika 367RYBNIKK-4000:00:4200:23:05
229NIEDZIELA Janusz 850GIERAŁTOWICEM-3000:00:3400:23:08
230BRYKOWSKI Przemysław 500run and fun teamKIELCZAM-3000:00:1500:23:10
231SIEKIERKA Janusz 76SŁUPSKOM-3000:00:0700:23:11
232NOWAKOWSKI Zenon 841-ZABRZEM-5000:00:1400:23:11
233PTASZYŃSKI Tomasz 157Stary HangarZABRZEM-3000:00:1600:23:11
234ANDRACZEK Bartosz 1265GLIWICEM-4000:00:1700:23:11
235STAŃCZAK Grzegorz 173GLIWICEM-2000:00:0900:23:12
236BYLINOWSKI Oleg 1307GTTGLIWICEM-4000:00:1400:23:12
237NOGA Łukasz 879Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:0700:23:13
238GAWEŁKO Janusz 953GLIWICEM-5000:00:1100:23:13
239MILLER Ryszard 639Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćKONINM-5000:00:3000:23:13
240SKOWROŃSKI Michał 993AUGUSTÓWM-2000:00:4500:23:13
241ĆWIKLIŃSKI Piotr 932Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1300:23:15
242DUDEK Jan 828Honorowi Dawcy KrwiZABRZEM-4000:00:2500:23:17
243PACUŁA Piotr 194Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-5000:00:0300:23:18
244STANISŁAWCZUK Sebastian 689NYSAM-3000:00:1300:23:20
245MISZTAL Kamil 1012GLIWICEM-3000:00:2200:23:20
246KOŁAK Szymon 335PIAST GliwicePYSKOWICEM-2000:00:2400:23:20
247MATERZOK Aleksandra 388Future Processing Running TeamRACIBÓRZK-2000:00:1300:23:21
248MEKIER Bartek 262BYTOMM-3000:00:2200:23:21
249MIERZWA Adam 569ZABRZEM-4000:00:2200:23:21
250KUKUCZKA Mateusz 846GLIWICEM-3000:00:2900:23:22
251SZEWCZYK Michał 911GLIWICEM-2000:01:0500:23:22
252PRACKI Dariusz 473MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:01:3300:23:22
253PIKTAS Paweł 811GLIWICEM-4000:00:1000:23:23
254KURCZEK Tomasz 484GLIWICEM-4000:00:1100:23:23
255ZIAJA Stefan 453ZBROSŁAWICECM-4000:00:1200:23:23
256GOLEC Ryszard 145KT ŻywiecŻYWIECM-4000:00:1300:23:23
257MYKAŁA Rafał 393NBKKATOWICEM-4000:00:1900:23:23
258GRONDYS Michał 17SBRTGLIWICEM-3000:00:2100:23:23
259BORSIAK Sebastian 151GLIWICEM-3000:01:0100:23:23
260RYBIŃSKI Łukasz 854EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4700:23:24
261KADZIELA Jan 795KNURÓWM-3000:00:1900:23:25
262CZAUDERNA Adrian 179OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:25
263SZCZYRA Jan 592ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:01:1100:23:25
264GORCZYCA Jakub 808RYBNIKM-4000:00:0700:23:26
265PODOLAK Alfred 1501Piast GliwiceM-5000:00:1500:23:26
266BELUCH Witold 322GLIWICEM-4000:00:1700:23:26
267KARGÓL Rafał 658Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:26
268BEZUSZKO Tomasz 206GLIWICEM-4000:01:0800:23:26
269SZCZEPAŃSKI Rafał 864Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4100:23:27
270BŁASZCZYK Dominik 170Night Runner GliwiceKALETYM-2000:00:1300:23:28
271URBAŃCZYK Karol 160Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:1300:23:28
272PIETREK Daniel 1034KOSOROWICEM-4000:00:1400:23:28
273POPIEL- KRUK Aleksandra 1209SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:1500:23:28
274KOWALCZYK Grzegorz 247GLIWICEM-4000:00:2700:23:28
275PACAN Tomasz 448BYTOMM-3000:00:1400:23:29
276IMIOŁEK Krzysztof 717GLIWICEM-3000:00:1400:23:29
277CZAJA Jarosław 502Future Processing Running TeamBYTOMM-3000:00:1500:23:29
278SUDNIK Krzysztof 1015KNUROWM-3000:00:1500:23:29
279DYMNICKI Andrzej 120OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:29
280KUSZ Janusz 706PISARZOWICEM-3000:00:2400:23:29
281BRONOWSKI Dariusz 276Szombierki Runners / Biegam po ŚląskuBYTOMM-3000:00:4000:23:29
282BURZAWA Grzegorz 1518M-3000:00:1200:23:30
283KONOPACKA-BESSA Magdalena 1267GLIWICEK-3000:00:1300:23:30
284SKOWRON Marcin 714BYTOMM-3000:00:1400:23:30
285ZASUŃ Marcin 1315TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1700:23:30
286ŚWIDEREK Andrzej 460Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-5000:00:3800:23:31
287OZIĘBAŁA Ignacy 284WKB Meta LubliniecWRĘCZYCA MAŁAM-6000:01:2900:23:31
288BŁAŻYTKO Monika 31Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:23:33
289SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1123Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1700:23:34
290GAŁKIEWICZ Marcin 1046Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w KatowicachZABRZEM-3000:00:2000:23:34
291TRZASKALIK Piotr 1137RYBNIKM-4000:00:0800:23:36
292RIMPLER Łukasz 1050Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:1600:23:36
293KNUTELSKI Mariusz 1155ZABRZEM-3000:00:1800:23:36
294BAJ Tomasz 236GLIWICEM-2000:00:1900:23:37
295ADAMOWSKI Jacek 1005Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5400:23:37
296SZEREMETA Andrzej 759PZU Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:1300:23:40
297NITKA Sebastian 52GLIWICEM-4000:00:3000:23:40
298MAŁEK Andrzej 970AbakonBIELSKO-BIAŁAM-2000:00:3300:23:40
299WIEKIERA Adam 385GLIWICEM-3000:00:1100:23:41
300BOCHEŃSKA Agnieszka 91SBRT GliwiceGLIWICEK-3000:00:1500:23:41
301SCHAB Bartłomiej 642GLIWICEM-2000:00:3800:23:41
302BONK Sebastian 82BMSGLIWICEM-4000:00:5000:23:41
303SZPILOWSKA Paulina 146KS OlkuszPYSKOWICEK-2000:00:0000:23:42
304LEWICKA Justyna 235AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:00:1200:23:43
305TOMAL Marek 1314TARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:1500:23:44
306FLORIAN Krzysztof 459RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2300:23:44
307OCHMAN Ireneusz 234Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:4000:23:44
308WALICKI Bogdan 1047Opel Active TeamUJAZDM-4000:00:4100:23:44
309DESZYŃSKI Damian 590ista biegAmyGLIWICEM-3000:00:0900:23:45
310GRAJNY Piotr 1153Amatorskie Bieganie/ULKS LachowiceLACHOWICEM-4000:00:3900:23:46
311MARCOL Tomasz 941PRZYSZOWICEM-2000:01:1400:23:46
312KUBIS Adrian 954GLIWICEM-4000:00:2100:23:47
313SZOŁTYSEK Wojciech 1128OchajoRun&friendsRYBNIKM-4000:00:2200:23:47
314CHROBOK Mateusz 164Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:1600:23:48
315STASIK Krzysztof 666Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:48
316GRYSZYN Michał 1035OPOLEM-2000:00:3500:23:48
317KLAMECKI Marek 789ZABRZEM-3000:01:0300:23:48
318KOSMACZEWSKI Michał 684GLIWICEM-2000:00:2000:23:49
319LIGOCKI Szymon 1255CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMGLIWICEM-2000:00:1900:23:50
320JASIŃSKI Dawid 802MYSŁOWICEM-1600:00:5200:23:50
321PIETRZAK Marcin 244STRAŻAK JRG GLIWICEGLIWICEM-4000:00:1900:23:51
322KIDOŃ Krzysztof 877BytomBYTOMM-3000:00:3000:23:51
323ADAMSKI Kamil 655Legion Wilcze GardłoGLIWICEM-2000:00:5300:23:51
324NITARSKI Patryk 899GLIWICEM-3000:01:4400:23:51
325GIESE Michał 609TACISZÓWM-3000:01:4300:23:52
326GŁOWACKI Jordan 727JW 4115GLIWICEM-3000:02:1000:23:52
327FUGOWSKI Roman 380GLIWICEM-5000:00:1300:23:53
328CHUDZIŃSKI Tomasz 835ŚREMM-4000:00:1500:23:54
329HULIN Sebastian 885UKS JUDO MYSŁOWICEKATOWICEM-4000:01:2400:23:54
330MIELCZAREK Aleksandra 928STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-4000:00:1200:23:55
331MASARCZYK Wojciech 269NiezrzeszonyRACHOWICEM-2000:00:1700:23:55
332SOLICH Patryk 1208SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:2000:23:55
333STULIK Pawel 661KNURÓWM-3000:00:2200:23:55
334GRABOWSKA Joanna 1164GLIWICEK-4000:00:3900:23:55
335JASIK Grzegorz 1293MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1900:23:56
336LEBEK Adam 503Vege RunnersBYTOMM-2000:00:3000:23:56
337SUTKOWSKI Jan 614GLIWICEM-3000:00:5100:23:56
338GARUS Tomasz 611304KAMIENICAM-2000:00:5200:23:56
339CHWALISZEWSKI Jarosław 585Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3300:23:57
340KUBACZ Piotr 227MIKOŁÓWM-4000:00:2800:23:58
341MĄCZKA Bronisław 987GLIWICEM-6000:00:3200:23:58
342ROŻEK Jacek 53PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2800:23:59
343CHMURKO Michał 1278ŻERNICAM-3000:00:2600:24:00
344SZNYDER Wojciech 439SportStyle GliwiceGLIWICEM-4000:00:1500:24:01
345BIEŃKOWSKI Piotr 922GLIWICEM-2000:00:2100:24:01
346WANDOCH Tyberiusz 333Carry On WczorajsiGLIWICEM-3000:00:3800:24:01
347LUBICKI Wojciech 14TRIumfZABRZEM-5000:00:1300:24:02
348KUŹNICKI Tomasz 686JAWORZNOM-3000:00:3100:24:02
349GĄSZCZYK Grzegorz 1152Nowa Huta TeamKRAKÓWM-4000:00:3100:24:03
350PODGÓRSKI Tomasz 541GLIWICEM-3000:00:3900:24:03
351SIEJA Szymon 1103JW AGATGLIWICEM-2000:00:1000:24:04
352SAMUL Bartłomiej 1121WKS Desant BoksGLIWICEM-2000:00:1100:24:04
353BŁASZCZYK Marek 495Opel Active Team GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1600:24:04
354MAZUR Krzysztof 1007NOWA GLIWICEGLIWICEM-4000:00:2500:24:04
355ADAMCZYK Marcin 364CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3200:24:04
356BEHRENDT Bartek 695Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5000:24:04
357BLASZKE Beata 158Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:1500:24:05
358HOŁYŃSKI Tomasz 477KNURÓWM-4000:00:2800:24:06
359BIAŁOŃCZYK Joanna 876ZEBRZYDOWICEK-2000:00:3000:24:06
360LIC Janusz 693ZABRZEM-4000:00:2300:24:07
361ORZECH Michał 820KNURÓWM-3000:00:4400:24:07
362KOWAL Bartosz 95GLIWICEM-3000:01:0600:24:07
363WALASZEK Sławomir 507GILOWICEM-3000:00:2700:24:08
364URBANEK Darek 635PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM-4000:00:1400:24:09
365BUCHAŁA Bartek 479ZABRZEM-3000:01:3000:24:09
366LOSKA Tomasz 644Tomasz LoskaŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2200:24:10
367JAZOWY Tomasz 1261ŻERNICAM-3000:00:0800:24:11
368HAŁADUS Dominik 1026Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1900:24:11
369KILIJANEK Adrian 1163GLIWICEM-3000:01:0900:24:11
370BOJANEK Tomasz 1031GLIWICEM-2000:00:2000:24:12
371GOLDA Piotr 827GLIWICEM-4000:00:2600:24:12
372SKOTNICKI Paweł 34GLIWICEM-2000:00:2000:24:13
373ULIASZ Krzysztof 979BYTOMM-3000:00:5900:24:13
374SZULC Sebastian 114ExlabsORNONTOWICEM-2000:00:1300:24:14
375BIERNAT Wojtek 93Opel Active TeamZABRZEM-4000:00:2100:24:14
376MALEC Arkadiusz 875GLIWICEM-3000:01:2100:24:15
377STALICA Wojciech 723IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1300:24:16
378SELIGA Paweł 60Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:24:16
379NOWAKOWSKI Dominik 1294MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEMieszkańcy Gliwic00:01:0500:24:18
380KONIK Tomasz 370Konik TeamGLIWICEM-4000:00:3700:24:19
381SPINCZYK Andrzej 1009GLIWICEM-4000:00:5900:24:19
382KLYSZCZ Michał 382OTMICEM-2000:01:3700:24:19
383BIOLIK Piotr 413--GLIWICEM-4000:00:2100:24:21
384KUCH Paweł 630SZAŁSZAM-5000:00:3800:24:21
385DZIDA Janusz 999EXME Berger Group ZOK Spółka z o.o.ŻORYM-3000:00:1800:24:22
386PARUZEL Ireneusz 681MIKOŁÓWM-4000:00:3800:24:22
387TYRTANIA Tomasz 925BOR TEAM BORUSZOWICEBORUSZOWICEM-4000:00:1100:24:23
388KONIK Sylwia 369Koniki TeamGLIWICEK-4000:00:3600:24:23
389KRUK Tomasz 861Nysa BiegaNYSAM-4000:01:2300:24:23
390STANIK Bogdan 7636 bpdKNURÓWM-3000:00:5900:24:24
391PLOCH Adam 886PYSKOWICEM-3000:01:0900:24:24
392ŻUKOWSKA Anna 862Athletics NysaNYSAK-4000:01:2200:24:24
393MACIASZEK Maciek 202CZĘSTOCHOWAM-3000:00:0900:24:25
394MUCHA Krzysztof 938TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:27
395WALKOWSKI Kamil 943TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:27
396ORLIK Jerzy 340PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-5000:01:2400:24:27
397PYTLASIŃSKI Adam 672Aktywne ZabrzeZABRZEM-4000:00:1400:24:28
398BALWIERZ Kamil 907MZYKIM-2000:01:1000:24:28
399KUZIOR Karol 1256CHRUSZCZOBRÓDM-2000:01:3300:24:29
400TURNIAK Miłosz 373GLIWICEM-2000:00:3400:24:31
401HADZIK Rafał 602GLIWICEM-3000:00:3700:24:32
402SPIECHOWICZ Andrzej 703PolicjaZABRZEM-3000:01:4200:24:33
403MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 1239PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:4200:24:34
404BARTECKA Sabina 853HRmax ŻoryŻORYK-3000:00:2400:24:35
405KRZYWICKI Jan 923GLIWICEM-6000:00:4000:24:35
406BUGAJSKI Mariusz 844GLIWICEM-4000:00:0200:24:36
407JAGŁA Aleksandra 798IMIELINK-3000:00:5300:24:37
408GRACH Aleksandra 185RUN AND FUN TEAMGLIWICEK-4000:00:1700:24:39
409WALASZCZYK Anna 451Run & FunGLIWICEK-3000:00:1700:24:39
410SADOWSKI Tomasz 1072SOSNOWIECM-3000:00:3600:24:40
411FILIPCZYK Przemysław 995KATOWICEM-3000:01:2200:24:41
412DUDA Piotr 1162WOŁCZYNM-3000:00:3600:24:42
413GÓRKA Szymon 833GLIWICEM-3000:01:1900:24:43
414RENKE Piotr 565BAUREN TeamRYBNIKM-4000:00:3300:24:44
415SŁOWIKOWSKI Damian 707GLIWICEM-2000:01:2700:24:44
416MIROWSKI Zbigniew 109848605681921NIEMODLINM-5000:00:2000:24:45
417KARŁOWSKA Katarzyna 528GLIWICEK-3000:00:3600:24:45
418GAWROŃSKI Paweł 967CZĘSTOCHOWAM-4000:00:3500:24:47
419MICHALAK Grzegorz 659TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:2000:24:48
420HAJDA Marek 749PTAKOWICEM-4000:00:4100:24:48
421DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 1237Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:48
422DYLONG Piotr 265GLIWICEM-5000:01:1300:24:48
423WÓJCIK Rafał 807PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1900:24:49
424SMOLARCZYK Agnieszka 314GLIWICEK-3000:00:5300:24:49
425STEFAŃCZYK Krzysztof 752BYTOMM-3000:01:2800:24:49
426SITKO Filip 387GLIWICEM-2000:00:1400:24:50
427JANTAS Dominika 300GLIWICEK-1600:00:1700:24:50
428MIECZNIKOWSKI Jacek 1173KATOWICEM-4000:00:2500:24:50
429ŁAKOMSKI Marcin 203WODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:00:3200:24:50
430ZAMOJSKI Bartek 796Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:4100:24:51
431SZOT Wojciech 11GLIWICEM-3000:01:1300:24:51
432RUTKOWSKI Michał 224GLIWICEM-2000:01:1600:24:51
433NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 578KLESZCZÓWK-3000:00:1000:24:53
434SKOLUDEK Robert 98PRZEZCHLEBIEM-2000:00:3600:24:54
435SIWCZYK Robert 538GLIWICEM-2000:01:2000:24:55
436TRZASKA Wojciech 935Fuchs Oil TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:0800:24:56
437GRUSZCZYŃSKI Bogusław 902GLIWICEM-6000:00:3200:24:57
438KWIATKOWSKI Krzysztof 1087KRAKÓWM-3000:00:3500:24:57
439BOCZAROWSKI Michal 1014EXPERT TRAVELGLIWICEM-4000:00:4500:24:57
440CZARNIK-PECIAK Aleksandra 198brakPRZEZCHLEBIEK-4000:00:0400:24:59
441KOTAJNY Piotr 704GLIWICEM-4000:00:3400:24:59
442ŻOŁNOWSKA Anna 427GLIWICEK-3000:01:2300:25:00
443SMOTER Wojciech 35GLIWICEM-3000:01:2700:25:00
444PACAN Krzysztof 713BYTOMM-3000:00:1500:25:01
445STRUG Mariusz 800GLIWICEM-4000:01:1400:25:01
446JAWOREK Jacek 837Opel Active TeamZABRZEM-3000:01:0200:25:03
447PANOCHA Daniel 452TARNÓWM-3000:01:0600:25:03
448NAWARA Arkadiusz 720RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1000:25:03
449CZYŻYKOWSKI Marcin 898ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:25:03
450NOWAK Mariusz 813Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3500:25:04
451MODZELEWSKI Michał 1074KATOWICEM-3000:01:0100:25:04
452KOPLIN Kasia 281GLIWICEK-3000:00:1700:25:05
453KOZIELEC Tomasz 240Pędzące MisieGLIWICEM-4000:00:2200:25:05
454ŻARSKI Sławomir 867MYSZKÓWM-5000:00:3900:25:05
455MIŚKÓW Marcin 629ZARAZIĆ PASJĄŻORYM-3000:01:2000:25:05
456GRONDECKI Grzegorz 302BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:1800:25:06
457KOZMINCZUK-MARKULAK Agnieszka 1101GLIWICEK-3000:00:3200:25:06
458MANDRYSZ Jacek 1055CZERNICAM-3000:00:5000:25:06
459STANISZEWSKI Krzysiek 637BIEGAMY z SERCEM.PLGLIWICEM-2000:01:2000:25:06
460PRUSKO Adrian 627ŁAZISKA GÓRNEM-4000:00:1100:25:07
461GAWEŁ Krzysztof 1029NiezrzeszonyMIKOŁÓWM-5000:00:3400:25:07
462ZIELONKA Jacek 457M-3000:00:4500:25:07
463CIEŚLAK Paweł 725KATOWICEM-3000:00:4400:25:08
464MARKOWSKI Przemysław 700miechowicka grupa biegowaBYTOMM-2000:00:1000:25:09
465KUCZMA Jarosław 161GLIWICEM-4000:00:3000:25:10
466FATYGA Arkadiusz 1302PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:5600:25:10
467CZAUDERNA Klaudia 178OchajoRun&FriendsGLIWICEK-4000:00:5700:25:10
468BEDNORZ Adam 1243RYBNIKM-3000:00:0900:25:11
469SKACZKOWSKA Barbara 863Polski Klub MTBWARSZAWAK-3000:00:3200:25:11
470MULEWSKI Bogdan 454Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:2700:25:11
471FRANKIEWICZ Artur 915GLIWICEM-3000:00:3600:25:12
472PANZ Krzysztof 838GLIWICEM-3000:00:3600:25:12
473MAJEWSKA Gizela 24Biegaj z Trenerami FC24PYSKOWICEK-4000:00:4400:25:13
474NOWAKOWSKI Jarosław 555ForGosiaGLIWICE, POLANDM-4000:00:1500:25:14
475PUDLO Hanna 945ZABRZEK-3000:00:4900:25:14
476ĆWIKŁA Kamil 315HarpaganyGLIWICEM-3000:00:3600:25:15
477PĘDOWSKI Wojciech 1056GLIWICEM-5000:00:5400:25:15
478RAWŁUSZEWICZ Maksymilian 956ZABRZEM-2000:00:1300:25:16
479RAWŁUSZEWICZ Waldemar 674ZABRZEM-5000:00:1200:25:17
480ZIĘBIK Grzegorz 891GLIWICEM-3000:00:4600:25:18
481MADEJSKI Kamil 1502TOSZEKM-2000:00:5600:25:18
482ZAWADZKI Karol 533RadlinRADLINM-2000:01:0500:25:18
483ŁOBKO Adam 1052PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:1000:25:18
484ORZECH Michał 857AmatorGLIWICEM-3000:00:2700:25:19
485STOLARCZYK Marcin 1291MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:3200:25:19
486KARSKI Oskar 745ZABRZEM-2000:01:0200:25:19
487MAJEWSKI Grzegorz 108KNURÓWM-3000:01:1900:25:19
488GRODZKA-SZKÓŁKA Ewa 895GLIWICEK-3000:00:4400:25:20
489WOLAŃCZYK Kamila 1149GLIWICEK-3000:00:4800:25:20
490FAŁEK Krzysztof 475MIKOŁÓWM-4000:01:0800:25:20
491RYZIŃSKI Dariusz 255GLIWICEM-4000:01:4000:25:20
492BUCZYŃSKI Radosław 307Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:21
493KLIKS Andrzej 125UNISONOSOSNOWIECM-4000:01:0900:25:21
494GORECKI Janusz 361GLIWICEM-5000:00:1800:25:22
495PATYNEK Sebastian 516brakJAŚKWICEM-3000:00:1800:25:22
496LEWANDOWSKI Henryk 733GLIWICEM-4000:01:0300:25:23
497IMIOŁEK Arkadiusz 121ED-CERTPILCHOWICEM-4000:00:1500:25:24
498ZELMANOWICZ Jacek 1272DŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:2400:25:24
499CHWAŁ Magdalena 573PYSKOWICEK-3000:00:2500:25:24
500KOTNIS Bogusław 620RFC ACTIVE TEAMSOSNOWIECM-4000:01:3100:25:24
501SAWIONEK Robert 1516CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2300:25:25
502IZBICKI Zbigniew 1113GLIWICEM-4000:00:2800:25:25
503KABAŁA Sebastian 1241SWIETOCHLOWICEM-4000:00:1600:25:26
504MALINOWSKI Mihał 952GLIWICEM-3000:00:3800:25:26
505KAFARSKI Robert 829Mala Pana ZawadzkieZAWADZKIEM-4000:00:4200:25:26
506WIECZORKE Marcin 488PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:25:26
507STACHOWICZ Michał 407BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆGLIWICEM-3000:01:1200:25:26
508SOJKA Łukasz 1301GLIWICEM-3000:01:2900:25:26
509STEC Marcin 657KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:3500:25:28
510KIEŁBASA Artur 779DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:25:28
511CHODAWSKA Dorota 790Opel Active TeamZABRZEK-3000:00:4200:25:28
512WALCZAK Bartłomiej 1287M-3000:00:1100:25:29
513KRAJEWSKI Michał 818GLIWICEM-3000:00:2800:25:29
514GIERAS Mirosław 469GLIWICEM-4000:00:3300:25:29
515SOBEL Łukasz 419Opel Active TeamUJAZDM-3000:00:4100:25:29
516WALCZAK Mateusz 734RYBNIKM-3000:00:3000:25:30
517KUROWSKI Michał 540Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:0000:25:30
518MACYSZYN Waldemar 730PILCHOWICEM-5000:01:3400:25:30
518NAWROCKI Paweł 1118RYBNIKM-4000:01:3400:25:30
520PIETRYSIAK Stefan 772ZABRZEM-5000:00:3200:25:31
521KUSEK Andrzej 1226GLIWICEM-4000:00:2500:25:32
522KRUK Krzysztof 842Crossfit ZabrzeZABRZEM-3000:00:2600:25:32
523SŁOMIAN Marcelina 1011ZABRZEK-2000:00:2600:25:32
524GRAMATYKA Paweł 631KRAKÓWM-4000:00:3100:25:32
525MARCINKIEWICZ Paweł 1036Uniwersytet OpolskiOPOLEM-4000:00:3700:25:32
526ZYMELA Dawid 524TOSZEKM-3000:00:5400:25:32
527PIECHOWICZ-KUROWSKA  Agata 1218SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:2800:25:33
528KOZIEŁ Kamil 893DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3000:25:33
529NASIENIAK-CZECH Anna 766GLIWICEK-3000:00:2700:25:34
530SITEK Grzegorz 892Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3800:25:34
531DREWUSZEWSKI Maciej 5154MPŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:25:34
532NIESZPOREK Adam 344Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:5600:25:34
533FILIPIAK Hieronim 1171KADRA BOBREK-CENTRUMBYTOMM-4000:00:1600:25:35
534SOŚNIAK Tomasz 25Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:2100:25:35
535OSIŃSKI Paweł 187Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2400:25:35
536KACZKIEWICZ Damian 683Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2800:25:35
537GERLE Anna 287GLIWICEK-3000:00:3500:25:35
538WITEK Jacek 1086Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:25:35
539MAY-MAJEWSKI Michał 793GLIWICEM-3000:00:4800:25:35
540SŁUSZNIAK Sławomir 799GLIWICEM-4000:01:2100:25:35
541SZWAJKOSZ Szczepan 275Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:2600:25:36
542DRYNDA Andrzej 18LUBLINIECM-4000:00:4000:25:36
543ŁUKASZKIEWICZ Michał 530TYCHYM-3000:00:3500:25:37
544DADAŚ Janusz 13GLIWICEM-4000:00:3700:25:37
545ĆWIK Paweł 1003LĘDZINYM-4000:00:3900:25:37
546MAJDA Kamil 786PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5300:25:37
547KWAPIEŃ Aleksander 1111GLIWICEM-3000:00:0900:25:38
548KWAPIEŃ Paweł 1133GLIWICEM-3000:00:0900:25:38
549BRZEZINA Arkadiusz 54Tarnogórska Grupa BiegowaTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2900:25:38
550PISINGAS Mariusz 1150GLIWICEM-3000:01:1300:25:38
551DACZYŃSKI Michał 431Grupa CmykiGLIWICEM-3000:00:2200:25:39
552DYDO Arkadiusz 865GLIWICEM-4000:00:2200:25:39
553KREMPA Sławomir 1030BYTOMM-3000:00:2500:25:39
554CIEŚLIK Bartłomiej 531Chateau ChalinCHALINM-3000:00:2600:25:39
555PRZYBYLSKI Mariusz 330GLIWICEM-4000:00:2600:25:39
556KOŁODZIEJ Kamil 1276PB Team PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2700:25:39
557POKRYSZKA Wojciech 360GLIWICEM-2000:00:2900:25:39
558KĄDZIOŁKA Jan 868Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:25:39
559RABIEJ Rafał 906GLIWICEM-4000:00:3500:25:39
560JARUGA Damian Izabela 944Dikom.plRYBNIKM-3000:00:3600:25:39
561CZERNIK Andrzej 337ZABRZEM-6000:02:1800:25:39
562SKÓRA Aneta 1268Night runners gliwiceGLIWICEK-3000:00:1800:25:40
563BOGACZ Paweł 481Jagoda TEAMGLIWICEM-3000:00:2200:25:40
564WIKIERSKI Michał 36GLIWICEM-3000:00:2400:25:40
565FIDOR Damian 924RUNHOGS TychyTYCHYM-3000:00:2400:25:40
566FEREFCKI Pawel 604SMOLNICAM-3000:01:1500:25:40
567MRÓZ Dawid 746NIEZDROWICEM-3000:01:5000:25:40
568OLSZEWSKI Tomasz 440GLIWICEM-2000:01:1600:25:41
569GOLIASZ Bartłomiej 1100GLIWICEM-3000:00:2300:25:42
570POKRYSZKA Bartosz 156Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:00:2500:25:42
571ZAJDEL Dariusz 390ZAWADZKIEM-5000:00:3000:25:42
572SZADKOWSKI Paweł 1313Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:43
573WĄS Szymon 1292MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:2000:25:43
574WIETRZYCKI Mariusz 353BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-3000:00:2000:25:43
575GRĄBCZEWSKI Marcin 171GLIWICEM-3000:00:2100:25:43
576RUPNIK Asia 188RYDUŁTOWYK-3000:00:2200:25:43
577TEICHMANN Norbert 1002GLIWICEM-5000:01:2100:25:43
578STĘPIEŃ Wojciech 217Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:1800:25:44
579JANKOWSKA Justyna 1059GLIWICEK-3000:00:1800:25:44
580SIKORA Mariusz 758TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2900:25:44
581PŁOTEK Tomasz 561DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3200:25:44
582KUPKA Bartosz 1232Opel Activ TeamGLIWICEM-3000:00:3600:25:44
583KAMECKI Maciej 870Good Time - SportGILOWICEM-3000:00:4200:25:44
584KRAKOWCZYK Adam 496SBRT GliwiceGLIWICEM-3000:00:1900:25:45
585POPŁAWSKA-WAL Agata 1120Opel Active TeamGLIWICEK-3000:00:3500:25:45
586KLEWANIEC Jakub 299TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3700:25:45
587CANIBOŁ Anna 444GOŁKOWICEK-2000:00:4200:25:45
588DAWIEC Michał 418FAT ZabrzeZABRZEM-3000:01:0900:25:45
589WIETRZYCKI Zenon 354POLSKAGLIWICEM-5000:00:1900:25:46
590KOLODZIEJ Jacek 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2000:25:46
591PAWLIK Wojtek 736GLIWICEM-3000:00:2500:25:46
592RAJTOR Paweł 558GLIWICEM-3000:00:1600:25:47
593ZAWADZKI Robert 937CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:1600:25:47
594PIETRAS Sylwia 463Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-2000:00:2300:25:47
595WIORA Łukasz 297GLIWICEM-3000:00:2300:25:47
596KOPCIK Tomasz 982Combat56GLIWICEM-3000:00:3400:25:47
597ZGÓRSKI Grzegorz 116GLIWICEM-3000:00:4200:25:47
598FUGOWSKI Grzegorz 283GLIWICEM-3000:01:3300:25:47
599SIUDEK Kazimierz 1088CZUŁÓWEKM-5000:00:2600:25:48
600BORSUK Mirosław 682Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:01:0100:25:49
601FAMUŁA Tomasz 389Future Processing Running TeamKATOWICEM-3000:01:1900:25:49
602PLUSZKE Paweł 880Biegacze CSRKATOWICEM-2000:01:3600:25:49
603MACIOSZEK Mariusz 712KIELCZAM-2000:00:2200:25:50
604DYCHA Eliza 33GLIWICEK-3000:00:4900:25:50
605MALSKA - WYROZUMSKA Małgorzata 984Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:1900:25:51
606KANIOWSKI Andrzej 205BYTOMM-3000:00:2300:25:51
607GUJA Boguslaw 858JAWORZNOM-6000:00:2700:25:51
608WICHARY Marcin 594ista BIEGAMYKALETYM-3000:00:4000:25:51
609DELEWSKA Dorota 735Night runners ZabrzeZABRZEK-4000:00:4700:25:51
610SWOBODA Jarosław 1158Night Runners GliwiceKNURÓWM-3000:00:5900:25:51
611CZERNY Michał 464M-3000:01:0800:25:51
612SZUMSKI Tomasz 321GLIWICEM-4000:00:2700:25:52
613RÓG Marcin 1054KATOWICEM-2000:00:1900:25:54
614PIECUCH Agnieszka 1217SBRT GLIWICETARNOWSKIE GÓRYK-2000:00:2000:25:54
615BOCHEŃSKA Wiktoria 1210SBRT GLIWICEGLIWICEK-1600:00:2000:25:54
616WILCZEK Małgorzata 596ista BIEGAMYTOSZEKK-3000:00:2800:25:54
617MILER Ireneusz 182ŚWIĘTOSZOWICEM-3000:01:2300:25:54
618SOSZYŃSKI Wojtek 291PZU Sport TeamCELESTYNÓWM-4000:00:2600:25:55
619DYMAREK Łukasz 57KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3000:00:1800:25:56
620MACEŁAJTIS Elżbieta 105KOŚCIANK-2000:01:1200:25:56
621KORPETTA Andrzej 568ZABRZEM-4000:01:1300:25:56
622POGORZAŁEK Mateusz 1231ŻERNICAM-2000:00:4500:25:57
623ZAWADA Marcin 79Night RunnersZABRZEM-2000:01:1200:25:57
624GRUSZKA Sławomir 740GLIWICEM-3000:01:1300:25:57
625RYZIŃSKA Aneta 150amatorGLIWICEK-4000:01:4000:25:58
626GONERA Paweł 676GLIWICEM-4000:00:4700:25:59
627KAROLCZAK Joanna 791TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:2800:26:00
628ZDZIEBKO Artur 176GLIWICEM-4000:00:2400:26:01
629KUŚKA Paweł 346GLIWICEM-3000:00:4500:26:03
630PTAK Leszek 824ZDZIESZOWICEM-4000:00:2100:26:04
631DROZD Kajetan 677StrefaGitary.plGLIWICEM-3000:00:2800:26:04
632PECIAK Kamila 606ZABRZREK-3000:00:3100:26:04
633RYMASZEWSKI Wojciech 20ZABRZEM-3000:00:5500:26:04
634NANCKA Brygida 406ZABRZEK-4000:00:2300:26:05
635KRAJEWSKI Radosław 486GLIWICEM-3000:00:4100:26:05
636DZIURA Arkadiusz 50GLIWICEM-4000:00:4800:26:05
637LUKOSZEK Marek 349Run3PSZCZYNAM-4000:00:5600:26:06
638KATA Damian 1207SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:00:2200:26:07
639CICHOWSKI Marcin 722PYSKOWICEM-3000:00:2200:26:07
640KRUSZYŃSKI Marcin 301Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:4600:26:07
641BZOWSKA Aleksandra 86Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4400:26:08
642BABIŃSKI Szymon 263ZABRZEM-3000:00:4400:26:08
643KOŁAKOWSKI Bartosz 817BYTOMM-2000:00:5000:26:08
644SZMIDT Marcin 1216SBRT GLIWICEMIASTECZKO ŚLĄSKIEM-2000:02:1900:26:08
645GADAWSKI Bartłomiej 242SBRT GLIWICEGLIWICEM-1600:00:4500:26:09
646BAUMERT Rafał 597ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:00:4700:26:09
647WESTER Mieczyslaw   1219SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:02:1800:26:09
648BIAŁAS Krzysztof 47Zespół Szkół Nr 2 w Rudzie ŚląskiejORNONTOWICEM-4000:01:0700:26:10
649GOMOLA Zbigniew 461RUDA SLASKAM-4000:01:0700:26:10
650KŁYK Dominik 1127Run Forest! RUN!!!ZABRZEM-3000:00:2900:26:11
651GANSZCZYK Rafał 823Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4300:26:11
652MUSIALIK Jan 991Carpe diemZABRZEM-4000:00:4400:26:11
653KOCIELSKA Anna 810AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:2800:26:12
654GOLEC Aleksandra 212PTTK ŻywiecŻYWIECK-4000:00:3700:26:12
655KOWALCZYK Robert 599BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:00:4600:26:12
656DROZD Grzegorz 274GLIWICEM-2000:00:4300:26:13
657SMUDA Andrzej 512AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2600:26:13
658GRYGIEREK Marcin 420GLIWICEM-2000:00:3400:26:14
659LASICZ Aleksandra 702Aleksandra K. LasiczGLIWICEK-3000:00:5400:26:14
660NIKODON Paweł 343PLASTIC OMNIUMWROCŁAWM-3000:01:2500:26:14
661ZACHARA Michał 1051GLIWICEM-2000:01:3100:26:15
662JADCZYK Jarosław 753JCommerceBYTOMM-2000:01:1400:26:16
663SZOLC Grzegorz 1078PANIÓWKIM-4000:01:0500:26:17
664GRABOWSKI Maciej 61BYTOMM-3000:00:4900:26:18
665ZIMOCH Grzegorz 215GLIWICEM-3000:00:1200:26:19
666ZIMOCH Beata 214GLIWICEK-3000:00:1200:26:19
667TALKOWSKI Gabriel 1513ExlabsLIPOWOM-2000:00:4700:26:19
668MOCEK Roman 751CHUDÓWM-5000:01:5400:26:19
669MIKA Szymon 628KATOWICEM-2000:00:1400:26:20
670LAMPA Alicja 84Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:2600:26:20
671MILIK Dagmara 986CHORZÓWK-2000:00:5000:26:20
672TUREK Maciej 375GLIWICEM-4000:01:0600:26:20
673KONOPKA Agnieszka 68GLIWICEK-3000:01:2400:26:20
674WALSKI Łukasz 680RANGER SURVIVAL CLUBGLIWICEM-3000:01:4200:26:20
675KRZYSZKOWSKA Agnieszka 1211SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:3100:26:21
676URBANEK Marcin 595ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:00:4600:26:21
677PENKALA Artur 131GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:22
678DOBOSZ Mariusz 130GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:22
679IZDEBSKI Adrian 527RYBNIKM-3000:00:5500:26:23
680BOROWIEC Wojciech 946GLIWICEM-2000:01:3100:26:23
681PRYMAS Krystian 32GLIWICEM-3000:00:4800:26:24
682JAGOSZ Patryk 519patryk jagoszKOZYM-3000:00:5400:26:24
683PYZIK Marek 96opel active teamGLIWICEM-5000:00:2800:26:25
684ZEMŁA Piotr 195GLIWICEM-4000:00:4200:26:25
685HOMA Dorota 551GLIWICEK-2000:01:3600:26:25
686WRÓBEL Maciej 1289MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:00:3400:26:26
687WOŹNIAK Marek 608GLIWICEM-4000:00:4500:26:26
688ERDMANN Robert 280ZABRZEM-3000:00:5900:26:26
689JANOSZEK Piotr 293GLIWICEM-3000:00:5900:26:26
690CZAJKA Edward 1234BrakTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:26:27
691KRZESIAK Michał 10413SOFT S.A.KATOWICEM-3000:00:5100:26:28
692JAGODA Mateusz 972FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:1000:26:28
693SZUBERT Grzegorz 6GLIWICEM-4000:00:4600:26:29
694KRZAK Wioleta 675ŻYWIECK-2000:00:5500:26:29
695MAŁKOWSKI Tomasz 207Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:0000:26:30
696SZOTA Magdalena 1091MIKOŁÓWK-3000:00:2400:26:30
697GŁOWACKA Małgorzata 728Nowosolska GRUPA BIEGOWANOWA SÓLK-3000:00:4800:26:30
698NIESLER Magdalena 338Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3700:26:32
699TROJAK Grzegorz 1116GLIWICEM-1600:01:1300:26:32
700KACZOR Rafał 1027PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:01:2700:26:32
701DĄBROWSKI Marcin 257GLIWICEM-3000:01:1000:26:33
702KAMPKA Aleksander 149GLIWICEM-4000:00:3400:26:34
703SZKUDLAREK Michał 761BRZEGM-3000:00:4200:26:34
704DOMARADZKA Ewa 306PYSKOWICEK-4000:00:2500:26:35
705SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1264GLIWICEM-2000:01:0800:26:35
706BIAŁECKI Jan 916RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-6000:01:0900:26:35
707SIKORA Grzegorz 882ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:5100:26:35
708CZARNIK Stanisław 848Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-3000:00:0900:26:37
709WÓJCIK Tomasz 22GLIWICEM-3000:01:1600:26:37
710GÓRNIAK Adam 884Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:3400:26:39
711ZDANIEWICZ Radosław 1065PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5600:26:39
712BĄK-CESARZ Damian 552GLIWICEM-4000:01:3800:26:39
713KROPKA Szymon 140Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2800:26:40
714OLESIŃSKA Joanna 372KNURÓWK-4000:00:2800:26:41
715SOREMSKI Dominik 480BZUTRADZIONKÓWM-2000:00:3900:26:43
716ROŻEK Michał 550GLIWICEM-4000:01:0300:26:43
717BUDKA Henryk 632ZABRZEM-5000:01:2500:26:43
718KONDRUSIEWICZ Michał 1064Biegacze CSRGLIWICEM-2000:01:3600:26:43
719HANKE Klaudia 815ZABRZEK-4000:00:0800:26:45
720KOSTRZAK Czesław 489KB Endurance Solidarni KnurówKNURÓWM-5000:01:0200:26:45
721CZEMPIEL Łukasz 441PILCHOWICEM-3000:01:5300:26:45
722MRÓZEK Przemysław 379KB Śpiochy OpatówOPATÓWM-3000:00:2700:26:46
723IGNASIAK Rafał 378xxxOPATÓWM-3000:00:2700:26:46
724ZALEWSKI Krzysztof 900GLIWICEM-4000:00:4700:26:46
725KULIK Katarzyna 462Night Runners GliwiceBYTOMK-3000:00:1900:26:47
726DEBOIBE Loic 341PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-2000:00:2800:26:47
727CHROBAK Ania 767Opel Active TeamGLIWICEK-3000:01:3000:26:47
728CHOJCAN Beata 1228RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PEDZIMY RAZEMRYBNIKK-3000:00:2400:26:49
729ŚNIEGOWSKA Julia 1102GLIWICEK-2000:00:2600:26:49
730ZWOLIŃSKI Gabriel 1273KATOWICEM-3000:00:4400:26:49
731PAWLIK Agnieszka 193Athletics NysaNYSAK-4000:01:2300:26:49
732CIASTO Sebastian 1039PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3900:26:51
733JANUSZKA Mariusz 822KŁOBUCKM-4000:00:5000:26:51
734WIŚNIEWSKI Paweł 1169JW AGATGLIWICEM-3000:00:3900:26:52
735ŁĄTKOWSKI Marcin 1205SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:2600:26:53
736RACZEK Magdalena 649GLIWICEK-3000:00:2900:26:54
737GRABOWSKI Lech 1165GLIWICEM-5000:00:0600:26:55
738KOLASIŃSKA Monika 292GLIWICEK-2000:00:1100:26:55
739JANIK Basia 615RYBNIKK-3000:01:4100:26:57
740BŁASZCZYSZYN Łukasz 135Heavy Metal All-Star TeamSOSNOWIECM-3000:00:5800:26:58
741MELLER Tadeusz 312GLIWICEM-2000:01:2100:26:58
742GOGOLIN Anna 1107ZABRZEK-3000:01:1900:26:59
743SOSNOWSKI Maciej 581ZABRZEM-3000:01:2400:26:59
744ROZCIECHA Radosław 1069ZABRZEM-2000:01:1500:27:00
745KALUS Marta 1060TARNOWSKIE GÓRYK-2000:01:1700:27:00
746KOSMAL Marek 1159KNURÓWM-5000:01:5200:27:00
747MATUSIK-SKALSKA Renata 966DZIEWKIK-4000:01:0000:27:01
748NOWAKOWSKI Marek 386AMEC FOSTER WHEELER RUNNING TEAMNIEBOROWICEM-4000:01:4400:27:01
749KANIGOWSKA Kaja 1058GŁOGÓWK-2000:01:1800:27:02
750PRACKA Danuta 377MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:3300:27:02
751WOJTASIŃSKI Robert 819Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1600:27:03
752JACHYMSKA Katarzyna 1290MOMO Restaurant & Cocktail BarTWORÓG MAŁYK-4000:00:3300:27:03
753NAGEL Jan 1227PYSKOWICEM-3000:01:1600:27:03
754BOGULAK Grzegorz 184Run GB! RunGLIWICEM-3000:00:2900:27:06
755SZAMPERA Agnieszka 771Run and Fun TeamZAWADZKIEK-3000:00:4300:27:06
756PAWLINA Piotr 103GLIWICEM-4000:01:2700:27:06
757RATAJCZAK Krystian 1042ZABRZEM-2000:01:0800:27:08
758WÓJCIK Bartłomiej 670GLIWICEM-2000:01:0800:27:08
759BUJALSKI Michał 571aks dragonGLIWICEM-3000:01:3200:27:08
760MACIEJCZYK Marcin 429AKS DragonLIGONIAM-3000:01:3200:27:08
761PODSIADŁY Tomasz 616KNURÓWM-3000:00:3900:27:09
762KARNIA Agnieszka 617SBRTGLIWICEK-3000:00:3900:27:09
763KONIECKO Łukasz 545JAŚKOWICEM-3000:00:4900:27:09
764TARTANUS-ORYSZCZAK Marta 239GLIWICEK-3000:01:2100:27:12
765ORYSZCZAK Łukasz 313GLIWICEM-3000:01:2100:27:13
766KLYTA Wojciech 1284GLIWICEM-4000:01:4100:27:13
767SZPALA Ireneusz 897WKU GliwiceTARNOWSKIE GÓRYM-5000:01:0900:27:14
768KLEKOWSKI Włodzimierz 1028Night Runners ZabrzeZABRZEM-5000:00:4900:27:16
769BURY Mirosław 271GLIWICEM-2000:01:1700:27:16
770HAHN Piotr 532NorRun TeamPANIÓWKIM-3000:00:3400:27:19
771KOWALCZYK Józef 1045KOSZWICEM-4000:01:4300:27:19
772BUK Marcin 286GLIWICEM-2000:01:5300:27:19
773STANIK Sonia 765KNURÓWK-2000:00:5900:27:20
774JASIKOWSKI Łukasz 89GLIWICEM-2000:01:2300:27:20
775WARECKA Agata 697GLIWICEK-2000:01:2300:27:20
776ZIOBER Grzegorz 1092Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:21
777DZIERŻANOWSKA Blanka 654Night Runners ZabrzeZABRZEK-2000:00:4600:27:21
778KOWALSKI Rafał 494WROCŁAWM-2000:00:4700:27:21
779KOWALSKI Zbyszek 913MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5600:27:21
780MICHALSKI Bartosz 85GLIWICEM-4000:01:1400:27:21
781KOWALCZYK Bożena 1044KOSZWICEK-4000:01:4300:27:21
782SZOŁTYSIK Paweł 213Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:22
783WIECHOWSKI Artur 209Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:22
784TKOCZ Rafał 323GLIWICEM-3000:01:0900:27:22
785BALCAREK Grzegorz 1073DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:3000:27:22
786STUDNICKA Katarzyna 1038CONWYK-3000:01:4100:27:22
787DYLONG Mariola 266GLIWICEK-1600:00:2600:27:23
788HONISZ Andrzej 1179ZABRZEM-3000:00:5200:27:24
789KOZDRA Krzysztof 579niezrzeszonyKRAKÓWM-5000:01:3800:27:25
790BIAŁY Dagmara 996ZAWIERCIEK-4000:01:4600:27:25
791SZESZKO Sławomir 612GLIWICEM-5000:01:3400:27:26
792MULARCZYK Agnieszka 888ZAWIERCIEK-3000:00:5100:27:27
793ROLEK Marcin 73GLIWICEM-3000:01:3900:27:27
794KOWALCZYK Wojciech 738Run and FunZAWADZKIEM-3000:00:4400:27:28
795KOWALCZYK Katarzyna 739Run and FunZAWADZKIEK-3000:00:4400:27:28
796LESZCZYŃSKA Małgorzata 189STEP-DANCE RUNGLIWICEK-4000:00:5100:27:28
797JARECKI Ryszard 1180SIEMIANOWICE ŚL.M-5000:00:4600:27:29
798BARAŃSKI Grzegorz 111GLIWICEM-3000:01:1200:27:29
799BUDZIŃSKA Ania 567GLIWICEK-3000:01:1200:27:29
800BDZIONEK Jolanta 958WIELOWIŚK-3000:01:3600:27:29
801SZYLER Kamil 660GLIWICEM-2000:00:4500:27:30
802STAROŃ Sylwester 470ZABRZEM-4000:01:0400:27:31
803ŁUSIAK Mariusz 1135GLIWICEM-3000:00:4500:27:33
804LUDWIG Marcin 518PŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:27:33
805SZULC Michał 10214MKOTULINM-4000:00:4900:27:33
806WIERZBICA Adrian 403KNURÓWM-3000:00:3300:27:34
807WRÓBEL Jarosław 1233KRZEPICEM-3000:01:2500:27:34
808CZAJKA Aleksander 1124MIKOŁÓWM-4000:00:4000:27:36
809LERCH Dagmara 1126MIKOŁÓWK-4000:00:4000:27:36
810KOŚNIEWSKI Paweł 245ZABRZEM-3000:00:4800:27:36
811WOLANIN Maciej 645JAWORZNOM-2000:00:3800:27:37
812HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA Ewa 816Pure Fire BytomBYTOMK-4000:00:5700:27:37
813GABOR Katarzyna 1235ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:2000:27:37
814GRUSZKA Michał 371SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:01:2600:27:37
815UCHNAST Sebastian 990SIEMIANOWICE SLASKIEM-4000:01:2600:27:37
816LIPKA Katarzyna 1017Night Runners GliwiceJAWORZNOK-2000:00:3700:27:38
817HANZEL Anna 110AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-5000:00:4100:27:38
818KUCZMA Joanna 162GLIWICEK-4000:00:4200:27:38
819JĘDRYCHA Artur 708DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:3800:27:39
820JĘDRYCHA Zbigniew 709SOSNOWIECM-6000:00:3800:27:39
821CIMAŁA Rafał 598ista BiegamyZABRZEM-4000:00:5500:27:39
822WÓJCIK Rafał 327GLIWICEM-4000:00:3500:27:40
823WILIMSKI Tomasz 101SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:27:41
824PŁOMIN Marcin 1206SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:3900:27:41
825SKRZYPCZAK Tomasz 288KFPRBYTOMM-3000:01:1900:27:42
826BATKO Dawid 711KATOWICEM-3000:00:4700:27:43
827GÓRNY Magdalena 1511CA AktywniLĘDZINYK-3000:00:3000:27:44
828ŁAGOSZ Kasia 1509CA Aktywni / BrokerTYCHYK-3000:00:3000:27:44
829CEGIELSKA Dorota 977SOSNOWIECK-3000:00:4200:27:44
830KLAWENDER Ryszard 1090Biegamy z Sercem.plGLIWICEM-5000:00:4300:27:44
831KOWALCZYK Anna 814Hirschvogel Components PolandZABRZEK-4000:00:5300:27:44
832TYLMAN-MADEJCZYK Marta 1MTMGLIWICEK-3000:01:4000:27:44
833GÓRECKA Anna 474CHORZÓWK-3000:00:3100:27:45
834NIEGOWSKA Anna 94zso10 GliwiceGLIWICEK-5000:01:2700:27:45
835SZOŁTYSEK - GRZESIKIEWICZ Anna 425Torcida GliwiceGLIWICEK-3000:00:3000:27:46
836WIEDERMANN Anita 1308KOBYLANYK-3000:00:4400:27:46
837PAWIŃSKI Wojciech 285BOROWIANYM-4000:00:5000:27:46
838BLASZKE Waldemar 159Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:27:46
839SALA Nela 621Aktywne AtomoofkiGLIWICEK-3000:01:3600:27:46
840PROKOP Elżbieta 546GLIWICEK-5000:00:5600:27:47
841WOJTAS Paweł 510SANOKM-2000:00:4300:27:48
842WRÓBLEWSKI Robert 456Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:5400:27:48
842KONIECZKA Katarzyna 455Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-4000:00:5400:27:48
844PILCH-NANOWSKA Agnieszka 587GLIWICEK-3000:01:1700:27:48
845KOŁODZIEJ Paweł 505RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:27:49
846KOZŁOWSKI Przemysław 549GLIWICEM-3000:00:4300:27:49
847WINICKA Daria 710amatorTOSZEKK-3000:00:5000:27:49
848OGIŃSKI Daniel 11061992SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:4700:27:52
849ZIELIŃSKI Marek 317GLIWICEM-3000:01:4700:27:52
850WOJTAS Marcin 593iSTA BiegamyGLIWICEM-3000:01:3800:27:53
851PAWEŁKÓW Alicja 168GLIWICEK-2000:00:4300:27:54
852RADECKA Paulina 167RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:4300:27:54
853PADOŁ Zbigniew 141NiezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:1700:27:56
854POPIEL Artur 21GLIWICEM-4000:01:0800:27:56
855WOJTAS Magdalena 498GLIWICEK-3000:01:3600:27:56
856SMOŁA Mieczysław 1240Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0200:27:57
857MULLER Rafał 890RADZIONKÓWM-2000:00:4100:27:57
858MĄCZKO Jan 914GLIWICEM-5000:01:0400:27:57
859MICEK Marek 929GLIWICEM-3000:01:1300:27:57
860MACIASZEK Grzegorz 414CZĘSTOCHOWAM-2000:00:1700:27:58
861HNATIUK Mateusz 679PIETRZYKOWICEM-2000:01:0600:27:58
862WYPCHOŁ Piotr 254BARGŁÓWKAM-5000:01:1100:27:58
863TISZBIEREK Henryk 180SBRT GliwiceBARGŁÓWKAM-4000:01:1200:27:58
864DĘBSKI Mariusz 1270Night Runner's GliwiceGLIWICEM-4000:00:2900:27:59
865BOROWICZ Roksana 776Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:00:3000:27:59
866POPIEL Adriana 23GLIWICEK-3000:01:0500:27:59
867KOCÓJ Dominika 534Night Runner's GliwiceZABRZEK-2000:00:2900:28:00
868BRZEZIŃSKA Teresa 251Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:28:00
869CZERNIAK Żaneta 249GLIWICEK-4000:01:3300:28:00
870WÓJCIAK Katarzyna 1229GLIWICEK-3000:01:3300:28:00
871ZAMOJSKA Iwona 797Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-3000:00:4100:28:01
872SANOCKA Dorota 331ZABRZEK-4000:01:0300:28:01
873KOŁODZIEJCZYK Zbigniew 491KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-6000:01:4200:28:01
874ŻBEL Anna 1129ZEBRZYDOWICEK-3000:00:2800:28:02
875BRODIUK Norbert 622SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3700:28:02
876MACHNOWSKI Wojciech 19Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0200:28:02
877HEFFNER Remigiusz 762Opel Active TeamRYBNIKM-3000:01:1500:28:02
878BŁASZCZYK Paulina 37GLIWICEK-3000:00:5800:28:03
879RENKIEL Tomasz 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0000:28:03
880BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 334ZABRZEK-3000:01:0100:28:03
881LĘCZNAR Ewelina 998GLIWICEK-3000:01:1500:28:03
882KOTWICKI Marek 332M-3000:01:4600:28:03
883KĘPSKI Albert 784ZABRZEM-2000:01:2100:28:04
884DROZDOWSKI Wojciech 1125Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:3700:28:06
885GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 42Biegaj s treneramiKRASOCINK-4000:00:4000:28:06
886BIERNAT Adam 268GLIWICEM-4000:01:3800:28:06
887STERNAL Marta 951GLIWICEK-2000:01:3100:28:07
888WOŁOWSKI Michał 1160Slam Drinkers BiłgorajCZĘSTOCHOWAM-2000:00:1000:28:08
889KAISER-CHROMIK Beata 258RYBNIKK-4000:00:3200:28:09
890MANDOK Bogdan 742SOŚNICOWICEM-3000:00:0700:28:10
891SPODZIEJA Aleksandra 137RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:0300:28:12
892BARAN Michalina 1139LIBIĄŻK-3000:00:2100:28:13
893TATERKA Michał 764RADZIONKÓWM-2000:01:3700:28:14
894CIESIELSKI Radosław 757BETANIA TEAMMSTÓWM-3000:00:2200:28:16
895PLEWIK Michał 667GRAMMIKATOWICEM-4000:00:4100:28:17
896MIRSKI Rafał 663impuls do działaniaKATOWICEM-4000:00:4000:28:18
897ORLEF Jarosław 566GLIWICEM-4000:00:3900:28:19
898CIOMEK Marta 99SBRTGLIWICEK-2000:00:4300:28:19
899HRYSZKIEWICZ Janusz 467UNISONO/AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEMIEDARYM-4000:01:1000:28:19
900WILSZ Adam 27UNISONOPANIÓWKIM-4000:01:1000:28:19
901WYLEŻAŁEK Irek 985Night Runner GliwiceKALETYM-4000:01:4700:28:19
902BĄK Magdalena 1048BRENNAK-2000:01:1400:28:20
903WIEDERMANN Krzysztof 1309Pedra ForchKOBYLANYM-3000:00:4400:28:21
904SMAGOROWICZ Artur 1079W pogoni za duchemSŁAWKÓWM-4000:00:5800:28:21
905UCIŃSKA Anna 1080SOSNOWIECK-3000:00:5800:28:21
906RATAJ Adrianna 8251992BYTOMK-2000:00:1800:28:22
907BULENDA Patrycja 351GLIWICEK-3000:00:1500:28:23
908SALICKA Izabela 1143Pure fire teamBYTOMK-2000:00:1700:28:23
909SZOŁTYSEK Beata 1282OchajoRun & FriendsK-4000:00:2900:28:23
910SYNÓWKA Maciej 981ŻARÓWM-3000:00:3400:28:23
911SIEDLECKA Anna 400Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3400:28:23
912ULIASZ Natalia 980ROWNEK-2000:00:3400:28:23
913WITCZAK Dagmara 1144BLACHOWNIAK-3000:01:2300:28:24
914BŁOŃSKA Monika 692GLIWICEK-3000:01:3600:28:24
915RYCHLEWSKA Kasia 279Kate & KateK-4000:01:0700:28:28
916WOŁCZYK Aldona 881WIESZOWAK-2000:00:5400:28:29
917URBANKE Bartosz 1305WARSZAWAM-2000:01:0700:28:29
918HARAZIN Anna 142PAWŁOWICEK-2000:00:5700:28:30
919BATEJKO Beata 417CHORZÓWK-4000:00:5600:28:31
920BUCHAL Grzegorz 782ZERNICAM-4000:01:0000:28:32
921BŁASZCZYSZYN Michał 138GLIWICEM-2000:00:5800:28:33
922BUCHAL Katarzyna 783ZERNICAK-4000:01:0000:28:33
923SOŁTYSIAK Robert 1258HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0800:28:34
924TOCZYDŁOWSKI Łukasz 1095HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0700:28:35
925MUSIOŁ Grzegorz 394Opel Active TeamCZERWIONKA- LESZCZYNYM-4000:00:4600:28:37
926MUSIOŁ Małgorzata 395CZERWIONKA- LESZCZYNYK-3000:00:4600:28:37
927OSIŃSKI Robert 399Night Runners GliwiceZABRZEM-3000:00:5500:28:39
928STYPA Jerzy 415Stonogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM-5000:00:5500:28:39
929SYGUŁA Katarzyna 647KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:01:1500:28:39
930KUBIT Bartłomiej 1304GLIWICEM-3000:00:5500:28:41
931GAŁECZKA Michał 548GLIWICEM-2000:01:0600:28:43
932KUROWICZ Marcin 539niezrzeszonyGLIWICEM-4000:01:1800:28:43
933GOŁOFIT Aneta 570LUBLINK-3000:00:4500:28:44
934UJMA Michał 962GLIWICEM-3000:00:5100:28:44
935SZAŁAJKO Jerzy 665Duch GórWROCŁAWM-5000:01:2800:28:44
936KURIANOWICZ Wiesław 436Biegam Bo LubięGLIWICEM-5000:01:3200:28:45
937BILON Bogdan 1146Zbrojownia SulechówSULECHÓWM-6000:00:5300:28:46
938WIŚNIEWSKI Paweł 5Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:4700:28:47
938JUSZCZAK Kalina 181GLIWICEK-2000:00:4700:28:47
940PORĘBA Gabriela 554KNURÓWK-4000:01:4100:28:48
941SKRABA Krzysztof 1077Amator SzczyglowiceKNURÓWM-3000:00:5900:28:49
942WOJTASZEK Grzegorz 324MOSiR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:4300:28:50
943KOWALIK Tomasz 1066Kalinowski TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:5300:28:51
944BOBKOWSKI Maciej 58Pędzace ŻółwiePYSKOWICEM-4000:00:4800:28:52
945MURDZEK Aleksandra 997Pure Fire BytomBYTOMK-2000:00:5700:28:55
946KNAPIK Karolina 1174TYCHYK-3000:01:4600:28:55
947PUŁTORAK Roksana 1504TYCHYK-3000:01:4800:28:55
948KUSZ Gosia 705PISARZOWICEK-3000:00:5100:28:56
949WOJTUKIEWICZ Artur 691GLIWICEM-3000:01:3500:28:58
950BUFNAL Krzysztof 574GLIWICEM-4000:01:5300:29:00
951GABRYŚ Jola 1300Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:29:01
952POSTÓŁ Karolina 983Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:2900:29:01
953DĄBROWSKA Halina 1130Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAK-3000:00:4500:29:01
954ŻUCHOWSKA Aneta 834GLIWICEK-4000:01:3400:29:02
955MELCHER Ewa 950SMOLNICAK-4000:01:3400:29:02
956GLINIANY Małgorzata 1083Zabiegana RodzinkaWYRYK-4000:01:2800:29:03
957KRÓL Krystyna 478Rajsport ActiveKĘDZIERZYN - KOŹLEK-4000:01:1200:29:04
958GLINIANY Adam 1082Zabiegana RodzinkaWYRYM-4000:01:2800:29:04
959RYGIEL Sebastian 143GLIWICEM-3000:01:5400:29:04
960ZDRZAŁEK Jan 624RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:5800:29:04
961WIECZOREK Jarosław 2GLIWICEM-3000:00:5400:29:07
962BRZÓZKA Sebastian 233SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-3000:01:2600:29:07
963SZALA Beata 191SBD Energetyk RybnikRYBNIKK-3000:01:2500:29:08
964KRZOS Piotr 74ZABRZEM-3000:01:5700:29:08
965WIRA Agnieszka 1161night runners gliwiceGLIWICEK-2000:01:5000:29:09
966BURLIGA Mariusz 492KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-4000:01:2300:29:10
967TUMIDAJEWICZ Beata 1151ZABRZEK-3000:01:4900:29:10
968JANGROT Dominika 1081Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:5000:29:11
969SAP Alina 362NR gliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:11
970SEWERYNIAK Adam 1260ZABRZEM-5000:00:5600:29:14
971CICHY Agnieszka 408RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2000:29:14
972GĄSZCZAK Tadeusz 1279GLIWICEM-7000:00:3200:29:15
973WOJTAS - WÓJCIK Justyna 511SANOKK-2000:00:5900:29:15
974KOSTORZ Paweł 613Paweł KostorzZABRZEM-2000:01:2100:29:15
975MAŚLANKA Ireneusz 1093Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5800:29:18
976ROJEK Michał 856GLIWICEM-3000:00:5800:29:20
977WESTER Halina 1274Night RunnersGLIWICEK-4000:00:3400:29:21
978CHMIELEWSKA Anna 144PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0100:29:21
979KOŻUCH Agnieszka 1391975PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:01:0100:29:21
980GUZDEK Sławomir 940BIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3200:29:22
981MUZA Karolina 126KATOWICEK-3000:00:5200:29:25
982MAKSYMIUK- KONOPKA Ewa 557GLIWICEK-4000:01:2600:29:25
983KOŁODZIEJCZAK Kinga 63AccentureBŁONIEK-3000:01:0100:29:28
984WANAT Wacław 1008SKY TOWER RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-7000:01:0500:29:28
985MIGDAŁ Grzegorz 29SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:29:31
986DWORNICZAK Paweł 887SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:3400:29:32
986HRYSZKO Jagoda 1172ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:3400:29:32
988MULARCZYK Teresa 409Biegam,LIBIĄŻK-5000:00:5700:29:33
989HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria 1097Spot PszczynaPSZCZYNAK-2000:01:2100:29:34
990KRAKOWSKI Jacek 1505GLIWICEM-4000:01:1800:29:36
991MĄCZKA Krystyna 988GLIWICEK-6000:00:5400:29:38
992LIPSKI Dariusz 71GLIWICEM-3000:01:5200:29:39
993LEWICKI Krzysztof 43Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5100:29:41
994TKACZUK Marcin 1016Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5000:29:42
995KROCZEK Liliana 1269Night Runner's GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:43
996PAUL Violetta 119Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:43
997SZCZEŚNIAK Barbara 580BYTOMK-3000:00:5000:29:44
998DĘBSKA Joanna Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:44
999BUKSINSKA Iwona 272ZABRZEK-4000:00:4800:29:45
1000GRUBICH Irena 526GLIWICEK-6000:00:0200:29:46
1001CABAŁA Adam 918MARKLOWICEM-2000:01:0200:29:49
1002SKORUPA Agnieszka 391Run and FunZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:50
1003NAWROT Bożena 804ZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:50
1004SOJKA Anna 685PACZYNAK-3000:01:2200:29:50
1005GRACH Tomasz 311RUN AND FUN TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:29:53
1006CHOJOWSKI Oskar 154DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:0200:29:53
1007CHOJOWSKA Edyta 153DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:01:0100:29:54
1008KWAŚNIOK Rafał 348Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:01:0400:29:54
1009BIGAJ Agnieszka 347TOSZEKK-2000:01:0400:29:54
1010STANGEL Dorota 1262GLIWICEK-3000:01:1600:29:54
1011MAZUR Ewelina 102GLIWICEK-4000:00:5700:29:55
1012SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 501run and fun teamKIELCZAK-3000:00:5700:29:55
1013ŚLĘZAK Jakub 963Banda PeKATOWICEM-2000:01:3200:29:55
1014BIAŁOŻYT Agata 873KATOWICEK-2000:01:3200:29:56
1015DACZYŃSKI Kajetan 458Grupa CmykiGLIWICEM-1600:00:5300:29:57
1016CZAPEK Marek 309night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:29:58
1017POLOK Adrian 1022Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5200:29:58
1018ŻOCHOWSKI Leszek 225GLIWICEM-4000:00:5200:29:58
1019CYWIŃSKI Robert 1176ŚWIERCZYNIECM-4000:00:5800:29:58
1019CYWIŃSKA Elżbieta 1010ŚWIERCZYNIECK-4000:00:5800:29:58
1021CZAPEK Anna 310night runners gliwiceGLIWICEK-4000:00:3300:29:59
1022KRASZKIEWICZ Aleksander 968NASNIEDOGONIATDĘBICAM-3000:00:5000:29:59
1023KRASZKIEWICZ Marta 969NASNIEDOGONIATDĘBICAK-3000:00:5100:29:59
1024BOH Mariusz 1306PIEKARYM-6000:00:5200:30:00
1025NOWAK-BODUCH Joanna 1259Night RunnersGLIWICEK-5000:00:5300:30:00
1026KĘDZIOR Wiesława 961nas nie dogoniatDĘBICAK-5000:00:4800:30:01
1027STOLARCZYK Robert 115Night RunnersGLIWICEM-3000:00:4900:30:01
1028GABRYŚ Seba 1277night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:30:02
1029PREJS Beata 1224Night Runner'sSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:00:4900:30:02
1030BANASIK Wiesław 1062ZDZIESZOWICEM-5000:00:4900:30:04
1031SATKO Jacek 238TARNÓWM-5000:00:5100:30:04
1032MATECKI Maciej 5202xmPYSKOWICEM-3000:00:5600:30:04
1033WILSZ Ewa 26UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:05
1034KAPIAS Krystian 521GLIWICEM-4000:01:0700:30:05
1035MUSIOŁ Janusz 830UNISONOBIERAWAM-3000:01:0500:30:06
1036ĆWIOK Barbara 806UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:06
1037JABŁOŃSKI Łukasz 889UNISONOTYCHYM-2000:01:0700:30:06
1038DOGIEL Agnieszka 1109BYTOMK-3000:00:5300:30:08
1039RÓŻYC Barbara 366Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:1200:30:08
1040KUŚ Michał 12361982GLIWICEM-3000:01:1600:30:09
1041GRUCHALSKI Jakub 591ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:2300:30:10
1042DYDYCZ Marta 652AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:1900:30:11
1043GRZESIKIEWICZ Mariusz 426GLIWICEM-3000:00:5300:30:11
1044GORELL Bogumiła 446PONISZOWICEK-3000:00:5300:30:11
1045SOSIN Sylwia 201Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWK-4000:01:2000:30:12
1046SOSIN Adam 200Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWM-3000:01:2000:30:12
1047STACHOWSKI Wojciech 930GLIWICEM-3000:01:3000:30:12
1048MACKIEWICZ Katarzyna 308GLIWICEK-5000:00:4000:30:14
1049BALICZ Agnieszka 148ŚWIĘTOCHŁOWICEK-2000:00:5500:30:16
1050ĆWIKŁA Andrzej 1067TENT GRUPAGONIĄDZM-6000:01:0000:30:16
1051MAŁYSA Łukasz 509ORZESZEM-3000:01:2800:30:18
1052STEINHOFF Adam 1033WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:1500:30:19
1053FURMAN Agnieszka 1140ochajo run&friendsKRAKÓWK-3000:01:1500:30:20
1054GORZAWSKI Andrzej 1200SPARTANIE DZIECIOMRYBNIKM-2000:01:3800:30:20
1055STOKŁOSA Magdalena 223GLIWICEK-4000:01:1100:30:22
1056ONAK Izabela 1134OchajoRun & FriendsGLIWICEK-4000:01:1300:30:22
1057CIEŚLAK Michał 376KRAKÓWM-3000:01:3700:30:22
1058STOKŁOSA Marcin 222GLIWICEM-4000:01:1100:30:23
1059KLEJNOWSKI Mateusz 878GLIWICEM-2000:01:1900:30:23
1060KLEJNOWSKA Katarzyna 903GLIWICEK-2000:01:1800:30:24
1061BOBA Ryszard 485GLIWICEM-6000:01:3100:30:25
1062DYLONG Natalia 947GLIWICEK-1600:00:4400:30:31
1063KUPCZAK Rafał 1084MYSZKÓWM-4000:01:0500:30:32
1064KORDECKI Bartosz 1071KATOWICEM-3000:01:3500:30:33
1065STAŃCZYK Paulina 1275GLIWICEK-2000:01:4600:30:33
1066STOLARZ Agnieszka 976Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:30:34
1067ZUWAŁA Robert 1168RAGNAR TEAMSOSNOWIECM-4000:01:2900:30:36
1068ŚCISŁOWICZ Natalia 989GLIWICEK-3000:01:3000:30:36
1069ZUWAŁA Anna 1167RAGNAR TEAMSOSNOWIECK-4000:01:2800:30:37
1070KONOPKA Marek 556ŚAF-ObroSZAŁSZAM-4000:01:2500:30:38
1071ROKOSZ Łukasz 128GLIWICEM-2000:01:3600:30:39
1072WILCZOK Krzysztof 129RYBNIKM-2000:01:3600:30:39
1073DRABIK Krzysztof 1257Fundacja Dzieciom Twój Rekord PomagaBYTOMM-3000:01:5600:30:41
1074MALCHERCZYK Anna 866PRZYSZOWICEK-2000:01:4500:30:42
1075RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 122Night RunnersGLIWICEK-4000:01:3800:30:45
1076PIKULSKA Beata 104Night RunnersGLIWICEK-3000:01:3700:30:46
1077GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 855EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:4800:30:50
1078WALIGÓRA Aleksandra 770BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-4000:01:1700:30:50
1079WALIGÓRA Aleksander 769BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:01:1700:30:50
1080STALICA Marzena 468CZĘSTOCHOWAK-4000:01:2400:30:50
1081FLORECKI Andrzej 112AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:4400:30:51
1082MARKOWICZ Piotr 1298MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:01:1500:30:51
1083BOGACZ Jadwiga 482Jagoda TEAMGLIWICEK-3000:01:4700:30:51
1084PIORKOWSKI Karol 1193SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-4000:01:0500:30:52
1085KANIEWSKI Paweł 1248WARSZAWAM-3000:01:1200:30:53
1086KOŁKOWSKI Andrzej 1189SPARTANIE DZIECIOMBRANIEWOM-4000:01:1300:30:53
1087ZYCH Dawid 1190Spartanie DzieciomELBLĄGM-4000:01:1300:30:53
1088HAŃCZUR Józef 792B T M RUNNERSBYTOMM-5000:01:1400:30:53
1089KĘCIK Janusz 1184SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-6000:01:1400:30:53
1090LASKOWSKI Piotr 1251Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0600:30:54
1091GRONOWSKI Waldemar 1198Spartanie DzieciomBYTOMM-5000:01:0900:30:54
1092KRÓL Adam 1250Spartanie DzieciomOPOLEM-5000:01:1000:30:54
1093CHRYCIUK Wojciech 1245Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:1000:30:54
1094SANECKI Patryk 1194SPARTANIE DZIECIOMPASŁĘKM-2000:01:1100:30:54
1095KOWALCZYK Mariusz 1185Spartanie DzieciomRADOMM-4000:01:1100:30:54
1096SZAŁAŚNY Piotr 601TestyOutdoorowe.plKOBIÓRM-2000:01:1100:30:54
1097MAŁKOWSKI Bogdan 1202SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-4000:01:0800:30:55
1098RESZKE Michał 1195SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-3000:01:0800:30:55
1099PTAK Arkadiusz 1197Spartanie DzieciomWILKSZYNM-3000:01:0900:30:55
1100DOROTA Zbigniew 1247Spartanie DzieciomOLESZYCEM-4000:01:0900:30:55
1101DUDZIAK Piotr 978Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1700:30:55
1102BĄK Katarzyna 1249Spartanie DzieciomPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0200:30:56
1103STĘPKA Daria 1253Spartanie DzieciomWARSZAWAK-4000:01:0200:30:56
1104DOBAJ Katarzyna 1246Spartanie DzieciomKRAKÓWK-4000:01:0200:30:56
1105RAJCHERT Joanna 1254Spartanie DzieciomPIASECZNOK-3000:01:0300:30:56
1105DOROTA Jola 1503RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEK-4000:01:0300:30:56
1107RAKOWSKA Katarzyna 1187Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0300:30:56
1108KREMPA Michał 1192Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0500:30:56
1109SULIN Marek 949Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:01:0600:30:56
1110SOLBIATI Davide 1199SPARTANIE DZIECIOMWROCLAWM-4000:01:0600:30:56
1111SZAFRAŃSKI Krzysztof 295Spartanie dzieciomWARSZAWAM-4000:01:0700:30:56
1112ESTKO Anna 788KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:2700:30:56
1113KOWALSKA Natalia 219Night Runners GliwiceLUBLINIECK-2000:01:3900:30:56
1114WÓJTOWICZ Liza 514ŁÓDŹK-2000:01:5100:30:56
1115MISZTAL Andrzej 975GLIWICEM-4000:01:5200:30:56
1116FURMANIK Jacek 648AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-5000:01:5300:30:56
1117RÓŻOWICZ Eliza 1188Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0100:30:57
1118NOWAK Wiktor 1186Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:0400:30:57
1119SERWACZYŃSKI Mirosław 1191Spartanie DzieciomPIASECZNOM-5000:01:0400:30:57
1120CESARZ Alicja 553GLIWICEK-3000:01:3800:30:57
1121CZAPKIEWICZ Gosia 1201Spartanie DzieciomROGOŹNIKK-4000:01:0200:30:58
1122BEJNAROWICZ Damian 1196Spartanie DzieciomLUDWIKOWICE KLODZKIEM-2000:01:0400:30:58
1123BIERNACKA Agnieszka 623GLIWICEK-3000:01:1900:30:58
1124LEŚNIEWSKI Michał 1252Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0100:30:59
1125STĘPIEŃ-KUCHNIA Anna 910TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAK-4000:01:1000:30:59
1126LEDWOŃ Aneta 88Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1800:30:59
1127BIERNACKI Tomasz 626GLIWICEM-4000:01:1900:30:59
1128PASSIA Robert 1141SOSNOWIECM-3000:01:1900:30:59
1129ŁYSIUK Grzegorz 506GLIWICEM-3000:01:3000:30:59
1130FIEDOR Anna 107GLIWICEK-3000:01:2600:31:00
1131KONTNY Paweł 1032GLIWICEM-7000:01:5500:31:00
1132LEDWOŃ Jakub 87Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:1700:31:01
1133FORYST Wojciech 560GLIWICEM-6000:01:2200:31:01
1134JEŻEWSKI Adam 328VRCGLIWICEM-3000:01:2800:31:15
1135BOŚ Iwona 690Wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-4000:01:2500:31:16
1136GILEWSKI Franciszek 543biegamy z sercemGLIWICEM-7000:00:4300:31:25
1137SUSEŁ Aleksander 16MIKOŁÓWM-2000:00:0000:31:26
1138DYNEK Sebastian PędziwiatrGLIWICEM-3000:00:0000:31:32
1139GORUS Anna 113Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:5200:31:35
1140SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 656Runteam PawłowicePAWŁOWICEK-4000:01:5200:31:35
1141PLESZCZYŃSKA Iwona 743ZABRZEK-3000:01:0400:31:36
1142MOKRZYCKA Justyna 493Biegamy z sercemKNURÓWK-3000:01:5200:31:37
1143MIŚKIEWICZ Andrzej 1147ZAWIERCIEM-5000:01:2200:31:41
1144MIŚKIEWICZ Lucyna 1148ZAWIERCIEK-5000:01:2200:31:41
1145GROSS Teresa 231UNISONOBYTOMK-4000:01:0600:31:43
1146RAKINT Bogdan 44Pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5300:31:56
1147KOPYŚĆ Jarosław 1112Pszczółkowski TeamOLSZTYNM-4000:01:4300:32:01
1148DZIEDZIC Dominik 39pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5200:32:10
1149RECZKO Mariusz 476MALINOWICEM-4000:01:2700:32:11
1150KOCH Marta 942ZABRZEK-3000:01:1900:32:21
1151BUCHALIK Katarzyna 513GLIWICEK-2000:01:2200:32:21
1152NOWAK-KASPRZAK Anna 127WROCŁAWK-3000:01:1800:32:35
1153SKĄPSKA Joanna 688SŁUPIA POD KĘPNEMK-2000:00:5700:32:37
1154JURETKO Adam 97CHORZÓWM-4000:00:5600:32:56
1155SZYMAŃSKI Jacek 472Teleskopy.plCHORZÓWM-4000:01:4100:32:57
1156DYRAGA Marcin 559SAINT-GOBAIN SquadGLIWICEM-4000:01:3700:33:04
1157DYRAGA Barbara 204NIEZRZESZONAGLIWICEK-3000:01:3700:33:04
1158BOGDANOWICZ Maja 304GLIWICEK-3000:01:4000:33:11
1158REITER Hanna 363Biegamy z sercemGLIWICEK-4000:01:4100:33:11
1160PASIEKA Anna 402BYTOMK-3000:01:0200:33:15
1161KURPIOS Piotr 542GLIWICEM-3000:01:3500:34:02
1162RUDNICKA Maria 803BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-5000:01:1800:34:03
1163ŻELEZNY Tomasz 69Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:3300:35:07
1164WŁOSZCZYŃSKA Ewa 329GLIWICEK-3000:01:3000:35:10
1165BIJAK Adriana 1508Night Runner'sBĘDZINK-3000:01:3000:35:11
1166WALCZYŃSKA Karolina 747Night Runners GliwiceBIELSKO-BIAŁAK-3000:01:3000:35:11
1167ZAWISZA Joanna 106GLIWICEK-2000:01:2100:35:20
1168LATOS Barbara 874Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:01:2600:36:25
1169ZAWADA Ewa 77Night RunnersZABRZEK-2000:01:5100:36:29
1169ZAWADA Piotr 78Night RunnersZABRZEM-3000:01:5100:36:29
1171BROSZ Michał 1175PANIÓWKIM-4000:00:00
1172KAPICA Wojciech 883Banda PeKATOWICEM-2000:00:00
1173OLSZESKI Zbigniew 1303Roztocze KrasnobródKRASNOBRÓDM-4000:00:10
1174CIEŚLIK Paweł 421Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:26
1175KACZMARCZYK Grzegorz 186ZABRZEM-3000:00:56
Niesklasyfikowani
DQLEGIEŻYŃSKI Krzysztof 45katagurumeGLIWICEM-30DQ DQ
Znaleziono 1176 wynik(ów)