III PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-23
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1323
Wystartowało : 1176
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 1171
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 15km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 19.2km | 19.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
10_km
10km
15_km
15km
     
1STARŻYŃSKI Andrii 487KlementynkaM-2000:00:0100:16:0300:32:2800:49:00
2CIEPLAK Marcin 11TL ROW RybnikRYBNIKM-2000:00:0100:16:5800:33:4600:50:31
3NAGIZNJAK Wiktor 56IKB RudnikM-2000:00:0000:16:2300:33:2500:50:32
4KAWIK Tomasz 1049Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeBRENNAM-2000:00:0100:17:0400:34:1600:51:25
5GRAJCAR Łukasz 1181CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAKONOPISKAM-2000:00:0100:16:4200:34:0200:52:01
6FORMICKI Rafał 450ZAWIERCIEM-2000:00:0100:17:0400:34:3100:52:24
7GORTEL-MACIUK Agnieszka 1506NiewymiękaczeCHORZÓWK-3000:00:0200:17:5400:35:5400:54:05
8RZEPKA Bernard 805#SobasTeamZDZIESZOWICEM-4000:00:0200:18:0500:36:4100:55:31
9PAWEŁCZAK Mateusz 434KB Florian Zajączki DrugieZŁOCHOWICEM-2000:00:0100:17:3900:35:5800:55:33
10ŻABA Marek 1019Triathlon X-TeamSOSNOWIECM-3000:00:0300:18:0900:36:5700:55:52
11KUCHARSKA Ewa 1310PSZCZYNAK-3000:00:0100:18:5400:38:0100:56:43
12MUSKIETORZ Piotr 517MIKOŁÓWM-2000:00:0200:18:1100:37:4400:56:45
13NAGIRNIAK Natalia 496LKB RudnikK-2000:00:0200:18:4400:37:4800:56:53
14BOCHEŃSKI Grzegorz 90SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:18:4900:37:4700:56:56
15ŚLIWIŃSKI Piotr 252Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:18:1600:37:2600:57:05
16SZCZECIŃSKI Maciej 1024GLIWICEM-3000:00:0300:19:2400:38:3800:57:37
17NOWICKI Michał 669KW GliwiceGLIWICEM-1600:00:0300:19:1900:38:3700:57:45
18KŁĘBEK Kamil 1182AWF KatowiceCHORZÓWM-2000:00:0300:18:4400:38:1100:58:00
19KULIG Rafał 286bpdGOSTYŃM-3000:00:0600:19:2100:38:4200:58:14
20RAJEK Sebastian 1145TYCHYM-4000:00:0200:18:4000:38:2100:58:18
21MATLOK Marek 859Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:0300:19:1900:39:0000:58:28
22FLIEGERT Mateusz 1222SBRT GLIWICERYBNIKM-2000:00:0400:20:1000:39:5200:58:29
23LUBNAU Marek 1203HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM-5000:00:0200:19:3600:39:1000:58:49
24ROGACZ Piotr 583SzakaleSOSNOWIECM-3000:00:0500:19:2300:39:0900:58:50
25KRZAK Robert 1312AUTHOR BICYCLESGLIWICEM-5000:00:0100:19:3600:39:1600:58:51
26BUDKA Borys 4Sejm RPGLIWICEM-3000:00:0100:19:3600:39:1600:58:52
27POŚNIAK Tomasz 600ista BIEGAMYZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:4000:39:3000:59:18
28HETMAN Radosław 662Grupa NomaxJAWORZNOM-3000:00:0500:20:0900:39:5200:59:30
29PLOCH Jakub 229NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-2000:00:0200:19:2100:39:4701:00:08
30SZECÓWKA Aneta 687BISKUPICEK-3000:00:0600:19:3800:39:5601:00:11
31STACHURA Mateusz 1213SBRT GLIWICEZABRZEM-2000:00:0300:18:1100:39:1901:00:13
32SPYCHALSKI Adam 1204RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0300:19:4600:40:0301:00:18
33DUŹNIAK Dominik 166Step-Dance RunGLIWICEM-3000:00:0200:19:4100:40:0101:00:25
34PIEKARCZYK Sławomir 650Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0500:19:4400:40:0401:00:31
35NIESLON Marek 603GLIWICEM-3000:00:3600:20:4200:40:4601:00:32
36GROŃ Krystian 1043ZABRZEM-2000:00:0600:20:0800:40:1601:00:40
37SZWEDA Piotr 778Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0900:20:3200:40:3601:00:46
38GICZEWSKI Grzegorz 839Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-5000:00:0900:20:3300:40:5501:00:55
39SLADEK Dawid 210RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0500:19:5200:40:2401:00:56
40HOZAKOWSKI Marcin 860CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0400:20:3800:40:5501:00:59
41SZCZESNY Damian 1142Wieluń BiegaWIELUŃM-3000:00:0700:20:1000:40:3801:00:59
42KRZESIAK Marcin 852SOSNOWIECM-3000:00:0500:20:0500:40:4701:01:01
43WOLNY Krzysztof 358ZABRZEM-3000:00:0300:20:2400:40:5101:01:03
44BIALIK Marcin 971KATOWICEM-2000:00:0300:19:3300:40:0201:01:06
45PETRUS Łukasz 1117DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:06:2000:20:1300:40:4501:01:18
46WALKOWIAK Artur 634UCIEKAM PRZED DOBRĄ ZMIANĄZAWADZKIEM-4000:00:0500:20:0700:40:4801:01:22
47ORZECHOWSKI Arkadiusz 794Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0800:20:3300:41:0901:01:39
48RUDKO Michał 544Kluczborska Grupa BiegowaZDZIECHOWICEM-2000:00:0500:19:3300:40:0601:01:43
49BAGAN Grzegorz 12GOGGLE PAE TEAMGLIWICEM-4000:00:0300:19:5300:40:2601:01:54
50MAJCHRZAK Marcin 261Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0500:20:2100:41:0101:01:54
51SKRZYDELSKI Tomasz 1023PIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:00:3300:20:4000:41:1401:02:02
52LIGOCKI Michał 959CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0300:20:3400:41:2101:02:08
53WYLEŻAŁEK Alina 438Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:0600:20:3600:41:2601:02:09
54MAŁKA Bartosz 152KNURÓWM-3000:00:0400:20:2700:41:2101:02:11
55BIŃCZYK Dariusz 821Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:00:0400:20:4100:41:3001:02:13
56POLACZEK Alexander 405SMOLNICAM-4000:00:0400:20:1100:40:5501:02:18
57WIECHUŁA Marcin 169GLIWICEM-3000:00:0600:20:0200:40:5601:02:20
58MATERLA Marek 196zryw słupskoSŁUPSKOM-3000:00:0600:20:3600:41:2901:02:23
59KUPIJAJ Marcin 410Socios GórnikGLIWICEM-2000:00:3000:20:4400:41:4301:02:36
60KOCZUR Tamara 1085MYSZKÓWK-3000:00:0600:20:2500:41:2901:02:39
61JACHYMEK Bartłomiej 1076JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-4000:00:0500:20:5600:41:4501:02:41
62PYSZ Grzegorz 396HR MAX ŻORYŻORYM-4000:00:1000:20:3200:41:2401:02:42
63BĄBSKI Szymon 872KS Halny Węgierska GórkaUJSOŁYM-3000:00:1200:20:5400:41:5101:02:43
64KILIŃSKI Jacek 1238OSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0200:19:3100:40:4601:02:47
65OŚLIZŁO Tomasz 1132SKRZYSZÓWM-2000:00:0400:21:2100:42:3201:02:52
66PACZKA Michał 1299GLIWICEM-4000:00:1000:20:3500:41:4901:02:53
67CHOMIK Rafał 869T2 Triathlon TeamGLIWICEM-3000:00:0300:19:4200:40:5701:02:55
68MAŚCIBRZUCH Marcin 273BYTOMM-2000:00:0700:21:0600:42:0701:02:58
69HOŁDA Marek 1510SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0500:21:0900:42:0701:02:59
70BOGUS Bartosz 228LUBLINIECM-2000:00:0600:21:0700:42:0801:02:59
71DWORNICZAK Łukasz 716KATOWICEM-3000:00:0700:20:5200:42:0601:02:59
72SKORUPKA Adam 575III LO im. Wincentego StyczyńskiegoGLIWICEM-1600:00:0800:20:5300:42:0701:02:59
73GRZYB Dariusz 894brakKLEPACZKAM-4000:00:0800:20:3500:42:0601:03:00
74ŚWIDA Adam 1514Tridea TeamBYDLINM-3000:00:0700:21:1500:42:1901:03:01
75WYŁUPEK Tomasz 812szakaleSOSNOWIECM-4000:00:0900:21:1400:42:2101:03:06
76CYROŃ Adrian 1122KATOWICEM-3000:00:0700:21:1500:42:1801:03:11
77SARNECKI Adam 801UJAZDM-3000:00:1200:21:0300:42:0301:03:11
78WOLNY Dariusz 336LideonSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0600:20:5500:42:0801:03:13
79LASKOWSKI Tomasz 118AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:5400:42:0301:03:21
80LEWICKI Tomasz 15AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:4500:42:0301:03:30
81NOGAJ Janusz 1037OchajoRun & FriendsGLIWICEM-3000:00:0800:21:0900:42:1101:03:31
82ŁUSZCZ Remigiusz 589NASNIEDOGONIATGLIWICEM-1600:00:4700:20:1200:41:0201:03:33
83DAMEC Olek 718RYBNIKM-4000:00:0700:21:1100:42:1301:03:35
84ZAWIŚLAK Patryk 1119Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEM-2000:00:0600:20:2400:42:0701:03:57
85OKOŃ Łukasz 226GIERAŁTOWICEM-3000:00:0800:20:3700:42:1501:03:58
86OŚLIZŁO Marcin 115731 urodziny:)BĘDZINM-3000:00:0400:21:2100:42:3201:04:00
87HOŁA Paweł 1183BTM RUNNERSBYTOMM-3000:00:0900:21:1600:42:3101:04:04
88SAP Karolina 355NR gliwiceGLIWICEK-2000:00:0700:20:5400:42:1501:04:05
89MUSZKIET Piotr 836Maximus ZawadzkieKOLONOWSKIEM-4000:00:0500:21:0900:42:0901:04:06
90PAWLIK Marek 192Athletics NysaNYSAM-4000:00:0600:21:2200:42:4301:04:09
91GŁUSZAK Adam 721RYBNIKM-3000:00:5900:21:2100:42:4001:04:10
92SURMA Jakub 1263CHORZÓWM-2000:00:5800:20:5400:42:4001:04:15
93BIELECKI Krzysztof 939BYTOMM-3000:00:1000:21:2200:42:5301:04:17
94BOSAK Sławomir 760Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM-4000:00:2100:21:0700:42:4901:04:17
95WÓJCIK Dariusz 1156GLIWICEM-4000:00:1000:21:0700:42:5201:04:23
96CISZEWSKI Wojciech 957CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:20:1100:41:4301:04:41
97OLESIŃSKI Tomasz 374KNURÓWM-4000:00:1000:21:2200:42:5201:04:45
98BĄK Henryk 960ZABRZEM-4000:01:2400:21:2100:43:1201:04:48
99JAWOROWSKI Witold 774AmatorBYTOMM-5000:00:1300:21:3800:43:2501:04:56
100WALIGÓRSKI Robert 633Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:1800:42:5801:04:58
101FALKENBERG Ludwik 41Run-log.comKRAPKOWICEM-4000:00:2100:21:1400:42:5901:04:58
102IMAŃSKI Grzegorz 1136BYTOMM-4000:00:0800:21:2000:42:5901:05:00
103RODAK Piotr 298MZTGLIWICEM-5000:00:1000:21:5400:43:4901:05:05
104STASIAK Mirosław 588Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3000:21:1100:42:2601:05:06
105CZABAŃSKI Rafał 259RUNHOGS TychyGLIWICEM-3000:00:0900:21:4100:43:3301:05:08
106SKWORC Grzegorz 1013night runners gliwiceSIEMIANOWICE ŚLASKIEM-2000:00:0300:20:2200:42:3501:05:12
107KORKUŚ Jarosław 871Wosiek TeamWROCŁAWM-3000:00:0800:21:5800:43:4701:05:17
108KAWELCZYK Robert 973CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:21:0700:42:4501:05:25
109STAROSTKA Jacek 1089PKO Bank Polski Biegajmy RazemKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:4100:43:3301:05:26
110BEŚKA Sławomir 183OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0800:21:1000:43:1401:05:28
111FURMANEK Łukasz 175Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:4200:43:2501:05:30
112RACZEK Sławomir 46Keller teamGLIWICEM-3000:00:0600:21:0900:43:0301:05:31
113KROCZEK Andrzej 1061KNURÓWM-4000:00:5300:22:3400:44:1601:05:40
114LATOŃ Adam 748RYBNIKM-3000:00:0800:21:3500:43:4601:05:43
115CHROBOK Łukasz 165Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:3500:43:4101:05:45
116ZWOLAK Tomasz 190Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:3400:43:4201:05:45
117KRÓL Dariusz 449SPELEOKLUB Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4000:22:0000:44:1601:05:46
118MICHALSKI Jarosław 832Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0500:21:1200:43:0701:05:47
119SŁOMCZYŃSKI Bartosz 69410 BLogOPOLEM-3000:00:0900:21:5400:43:5201:05:47
120KOWALCZYK Adam 1025STS BiegatonMIKOŁÓWM-4000:00:0800:21:3200:43:4001:05:50
121KRĘŻOŁEK Daniel 741GLIWICEM-3000:00:2500:22:1100:44:0201:05:51
122GRAETSCH Sebastian 1266RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0700:21:0600:43:0101:06:03
123FOJCIK Rafał 411Opel Activ TeamZABRZEM-3000:00:1900:21:2900:43:3501:06:03
124ZASADA Adrian 756BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:0700:21:4200:43:4801:06:07
125WIECZOREK Andrzej 768HasiokRACIBÓRZM-3000:00:1000:21:5700:44:1501:06:07
126FIELHAUER Mateusz 673KP PSP Racibórz / Easy RunDZIELNICAM-2000:00:1100:21:5900:44:1201:06:07
127KANIA Michał 325RYBNIKM-4000:00:0400:21:3900:44:0001:06:13
128MAJERANOWSKI Marek 1063Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:1700:21:1300:43:4301:06:13
129BEHRENDT Jakub 931KB Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:0800:21:1000:43:3801:06:15
130PTAK Krzysztof 777HR MAX ŻORYŻORYM-3000:00:1200:22:0900:44:2201:06:16
131GRAMATYKA Jan 729GLIWICEM-3000:00:1600:22:0500:44:1701:06:16
132FIJAŁKOWSKI Paweł 936Kalinowski TeamBLACHOWNIAM-3000:00:1900:22:1500:44:3001:06:16
133OZYP Mariusz 1288MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:0300:21:5400:44:1301:06:18
134OZYP Mariusz 303607376112GLIWICEM-2000:00:0300:21:5400:44:1201:06:18
135STRUK Maciej 974Dream RunWROCLAWM-3000:00:3600:22:0300:44:2201:06:23
136WAWRZAK Ryszard 1515SBRTGLIWICEM-4000:00:1600:21:2700:43:4201:06:24
137STAWARCZYK Krystian 840Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:0800:21:5500:44:1301:06:26
138KĘSICKI Robert 1004Night Runners GliwiceKATOWICEM-3000:00:0600:21:5900:44:1901:06:28
139DOMAŃSKI Marcin 83BFRT & Lauf Team ThiesenGLIWICEM-4000:00:1400:21:4300:43:4901:06:28
140RZEPKA Piotr 564parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:2900:22:2000:44:2701:06:28
141CHRAPKOWICZ Damian 365304CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:1100:44:1801:06:29
142DĄBROWSKI Piotr 1131Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM-3000:00:3800:21:5600:44:1101:06:30
143BŁACH Piotr 1221SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:00:0800:21:1800:43:0301:06:32
144MULARCZYK Marek 320LIBIĄŻM-2000:00:2900:21:2100:43:4101:06:36
145DZIUBAŃSKI Grzegorz 1110Opel Active TeamPYSKOWICEM-3000:00:0700:21:0600:42:5701:06:37
146DRAGA Marek 773RYBNIKM-4000:00:0700:21:0800:43:3301:06:38
147HRYSZKO Kazimierz 117040-latek tychyŁAZISKA GÓRNEM-5000:00:2200:23:0000:44:5901:06:41
148PUC Paweł 1104BĘDZINM-3000:00:1600:21:0300:43:1201:06:42
149SIEJA Sebastian 7JW 4415GLIWICEM-2000:00:1100:22:1900:44:2301:06:58
150WANIEWSKI Michał 250GLIWICEM-3000:00:1800:22:4700:45:1401:06:59
151ŁUKASZEK Grzegorz 1230M Open00:00:1000:21:5700:44:4201:07:01
152OLSZESKI Zbigniew 1303Roztocze KrasnobródKRASNOBRÓDM-4000:00:1000:44:4201:07:01
153SOSNA Adrian 1000RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1000:21:5700:44:4201:07:01
154KUCHNIA Krzysztof 909TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:0900:22:0400:44:5001:07:03
155ZOK Karol 221TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2700:22:3300:44:4701:07:13
156KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 732Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-3000:00:0300:21:2000:43:5401:07:14
157KOWOLIK Łukasz 994AmatorZABRZEM-2000:00:2000:22:1100:44:5501:07:15
158ŚLIWA Paweł 908KNURÓWM-2000:00:1400:23:0200:45:1501:07:16
159KACZOR Sebastian 845Międzygalaktyczny Klub Rozbieganych KaczekBYTOMM-4000:00:1400:22:3900:45:1601:07:17
160FRĄC Dariusz 1296MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1400:22:1600:44:4601:07:24
161SLUPINA Maciej 270GLIWICEM-3000:00:0500:21:5400:44:4201:07:28
162JACKOWSKI Piotr 646SMOLNICAM-4000:00:0600:22:1500:44:4901:07:30
163KARGÓL Rafał 658Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:2600:45:5601:07:36
164WIECZOREK Dawid 638PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5400:22:4000:45:0301:07:37
165SZKÓŁKA Marcin 896Wary PanyGLIWICEM-3000:00:4300:22:4500:45:2101:07:39
166FYSZ  Karolina 1215SBRT GLIWICEBYTOMK-2000:00:1100:22:2500:45:0501:07:41
167PUŚCIZNA Paweł 775Saint-Gobain SQUADGORLICEM-4000:00:0800:22:2800:45:0901:07:43
168BERNACKI Eugeniusz 1006GPRS HydrokopGLIWICEM-5000:00:5000:21:5900:44:4501:07:45
169WAWRZYNIAK Mariusz 780DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:22:3700:45:0501:07:46
170NOWAKOWSKI Zenon 841-ZABRZEM-5000:00:1400:23:1100:45:3201:07:51
171KOCHUIEVSKYI Oleksandr 904GLIWICEM-2000:01:3500:22:3900:45:2201:07:54
172BARAN Łukasz 1108LIBIĄŻM-3000:00:2100:22:5000:45:2501:07:56
173SIKORA Rafał 849Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1500:21:5200:45:0301:07:58
174DIDYK Grzegorz 826MIASTO NIERUCHOMOŚCI BYTOMBYTOMM-3000:00:1800:22:4400:45:2701:08:04
175HILASZEK Agata 124Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:1600:22:1900:45:0601:08:07
176GOŁĘBIOWSKI Bartek 696GLIWICEM-4000:00:1800:22:4400:45:3701:08:07
177BUJOK Mariusz 787RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3000:22:3700:45:1601:08:08
178ROSIKOŃ Tomasz 934GLIWICEM-3000:00:2000:22:3300:45:1601:08:09
179CHOJNA Zygmunt 933SOCIOS GÓRNIKPIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:00:0400:21:4300:44:5501:08:12
180DZIEDZIC Andrzej 582BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-4000:00:1100:21:5400:44:5301:08:16
181LESZCZYŃSKI Mariusz 843GLIWICEM-4000:00:1300:22:3300:45:1201:08:16
182PIENIĄŻEK Krzysztof 318GLIWICEM-4000:00:2400:22:3400:45:2501:08:18
183WILK Andrzej 605GLIWICEM-3000:01:1200:22:1600:45:1301:08:21
184KAŁAMARZ Mariusz 1099run kazik runGLIWICEM-4000:00:0900:22:0200:45:0801:08:23
185ROSKOSZ Rafał 1178Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4100:22:4000:45:4601:08:25
186GOLDA Piotr 827GLIWICEM-4000:00:2600:24:1200:46:3601:08:27
187BULIŃSKI Przemysław M-2000:00:3300:22:2600:45:2201:08:32
188BEZUSZKO Tomasz 206GLIWICEM-4000:01:0800:23:2600:46:1701:08:32
189BRYKOWSKI Przemysław 500run and fun teamKIELCZAM-3000:00:1500:23:1000:46:1301:08:35
190JANIK Johan 1177Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:22:4900:45:4801:08:40
191BOROWSKI Piotr 177OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5000:00:3100:22:5100:45:3601:08:40
192SADŁO Tomasz 278Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:2700:22:5100:45:5501:08:41
193MADEJCZYK Tomasz 381MTMGLIWICEM-3000:01:3900:22:5300:45:4701:08:44
194SMUDA Grzegorz 1138KATOWICEM-3000:00:0000:22:5700:45:5401:08:47
195NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 577KLESZCZÓWM-4000:00:0900:22:3500:45:4601:08:47
196CHRZANOWSKA Barbara 1285zdzieraj kapcie www.agatsu.plBĘDZINK-3000:00:0700:22:3700:45:3601:08:48
197ĆWIKLIŃSKI Piotr 932Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1300:23:1500:46:0801:08:49
198ŁYCZAK Artur 653VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:3500:45:4001:08:53
199JACHIMOWSKI Waldemar 383VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:3600:45:4001:08:54
200BYLINOWSKI Oleg 1307GTTGLIWICEM-4000:00:1400:23:1200:46:1801:08:56
201MAJEREK Marek 199GLIWICEM-4000:00:1000:22:3800:45:4401:08:57
202ZDEBEL Dariusz 401PIEKARY SLASKIEM-4000:00:0600:22:3300:45:2701:08:58
203PODRYGAŁA Tomasz 1223Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM-4000:00:2400:22:3300:45:4001:09:02
204JEZUSEK Piotr 432SBRTGLIWICEM-3000:00:1700:22:5100:45:4901:09:10
205KĘDZIOR Łukasz 536Holbox RunnersGLIWICEM-3000:00:3300:22:4700:46:0301:09:14
206SZPONARSKI Paweł 1020Masakra RzeczyceRZECZYCEM-4000:00:3100:22:5100:45:5901:09:23
207BOROWIAK Piotr 465BYTOMM-4000:00:3900:23:0300:46:1901:09:23
208SKOWROŃSKI Michał 993AUGUSTÓWM-2000:00:4500:23:1300:46:2601:09:23
209NAWRAT Piotr 132GLIWICEM-3000:00:0500:21:4700:45:1401:09:26
210KLYSZCZ Michał 382OTMICEM-2000:01:3700:24:1900:46:5701:09:26
211MARCINIAK Damian 750PSZCZYNAM-2000:00:1100:22:2900:46:0401:09:27
212WRÓBEL Adam 59GLIWICEM-3000:01:5400:22:3000:45:4001:09:29
213ANDRACZEK Bartosz 1265GLIWICEM-4000:00:1700:23:1100:46:3401:09:36
214KOCZAR Paulina 368RYBNIKK-1600:00:4200:23:0200:46:1801:09:36
215SZCZEPAŃSKI Tomasz 964GLIWICEM-3000:00:1300:23:0300:46:2601:09:37
216BRONOWSKI Dariusz 276Szombierki Runners / Biegam po ŚląskuBYTOMM-3000:00:4000:23:2900:46:4401:09:38
217GOCYK Leszek 572TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3100:23:0300:46:1801:09:39
218ŚWIDEREK Andrzej 460Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-5000:00:3800:23:3100:46:4601:09:40
219BURZAWA Grzegorz 1518M-3000:00:1200:23:3000:46:4501:09:42
220SYDA Andrzej 1225gorki teamPIEKARY SLASKIEM-4000:00:0500:22:2400:45:4501:09:44
221SŁODKOWSKI Marek 392Mala Pana ZawadzkieSTANISZCZE WIELKIEM-3000:00:3900:22:4600:45:5901:09:44
222MILLER Ryszard 639Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćKONINM-5000:00:3000:23:1300:46:2901:09:49
223KUKUCZKA Mateusz 846GLIWICEM-3000:00:2900:23:2200:46:5501:09:50
224OZIĘBAŁA Ignacy 284WKB Meta LubliniecWRĘCZYCA MAŁAM-6000:01:2900:23:3100:46:3201:09:50
225ZAWADA Sebastian 350biegamy dla LauryKNURÓWM-3000:00:2000:22:3100:46:0501:09:51
226SZWAJNOCH Piotr 584Imperial Piotr SzwajnochWIELOWIEŚM-3000:00:2300:22:5100:46:2301:09:51
227GŁOWACKI Jordan 727JW 4115GLIWICEM-3000:02:1000:23:5200:46:2001:09:51
228ŻEBROWSKI Cezary 1115ZABRZEM-5000:00:0700:21:4600:45:2701:09:53
229NOCOŃ Sławek 831Gnaj fretka, gnaj... szybciej, szybciej !!!RĘDZINYM-4000:00:0900:22:5500:46:0701:09:53
230FLASIŃSKI Michał 912GLIWICEM-3000:00:1700:23:0300:46:2001:09:54
231MARKOWSKI Przemysław 700miechowicka grupa biegowaBYTOMM-2000:00:1000:25:0900:47:1401:09:56
232BELUCH Witold 322GLIWICEM-4000:00:1700:23:2600:46:3201:09:56
233MEKIER Bartek 262BYTOMM-3000:00:2200:23:2100:46:3701:09:56
234MISZTAL Kamil 1012GLIWICEM-3000:00:2200:23:2000:46:3601:09:56
235TYCZYŃSKI Ryszard 1075FC Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:5300:23:0400:46:3401:09:57
236MYKAŁA Rafał 393NBKKATOWICEM-4000:00:1900:23:2300:46:3901:09:58
237GAŁKIEWICZ Marcin 1046Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w KatowicachZABRZEM-3000:00:2000:23:3400:46:4101:09:58
238ŻEBROWSKI Adrian 404CZECHOWICE- DZIEDZICEM-2000:00:3800:22:2600:46:0901:09:59
239PODOLAK Alfred 1501Piast GliwiceM-5000:00:1500:23:2600:46:4301:10:02
240CZAUDERNA Adrian 179OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:2500:46:3901:10:02
241PIETREK Daniel 1034KOSOROWICEM-4000:00:1400:23:2800:46:4401:10:03
242POPIEL- KRUK Aleksandra 1209SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:1500:23:2800:46:4401:10:03
243KADZIELA Jan 795KNURÓWM-3000:00:1900:23:2500:46:4101:10:03
244HULIN Sebastian 885UKS JUDO MYSŁOWICEKATOWICEM-4000:01:2400:23:5400:47:0301:10:03
245BŁASZCZYK Dominik 170Night Runner GliwiceKALETYM-2000:00:1300:23:2800:46:4501:10:04
246CZAJA Jarosław 502Future Processing Running TeamBYTOMM-3000:00:1500:23:2900:46:4501:10:04
247URBAŃCZYK Karol 160Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:1300:23:2800:46:4501:10:05
248PACAN Tomasz 448BYTOMM-3000:00:1400:23:2900:46:4601:10:05
249SKOWRON Marcin 714BYTOMM-3000:00:1400:23:3000:46:4601:10:05
250BORSIAK Sebastian 151GLIWICEM-3000:01:0100:23:2300:46:3601:10:05
251GOLEC Ryszard 145KT ŻywiecŻYWIECM-4000:00:1300:23:2300:46:4001:10:06
252IMIOŁEK Krzysztof 717GLIWICEM-3000:00:1400:23:2900:46:4601:10:07
253SKRZYPCZYK Paweł 948ZABRZEM-4000:00:2200:22:5200:46:3501:10:11
254PRACKI Dariusz 473MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:01:3300:23:2200:46:5201:10:14
255SUDNIK Krzysztof 1015KNUROWM-3000:00:1500:23:2900:46:4701:10:15
256SZPILOWSKA Paulina 146KS OlkuszPYSKOWICEK-2000:00:0000:23:4200:46:5901:10:17
257PACUŁA Piotr 194Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-5000:00:0300:23:1800:46:4901:10:17
258SIEKIERKA Janusz 76SŁUPSKOM-3000:00:0700:23:1100:46:5401:10:19
259GIEROŃ Bartosz 920RACIBÓRZM-2000:00:1500:22:0600:45:3701:10:21
260TRZASKALIK Piotr 1137RYBNIKM-4000:00:0800:23:3600:46:5301:10:23
261GAWEŁKO Janusz 953GLIWICEM-5000:00:1100:23:1300:46:4901:10:24
262PODGÓRSKI Tomasz 541GLIWICEM-3000:00:3900:24:0300:47:2601:10:27
263LOSKA Tomasz 644Tomasz LoskaŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2200:24:1000:47:4701:10:39
264STANISŁAWCZUK Sebastian 689NYSAM-3000:00:1300:23:2000:46:4301:10:43
265RIMPLER Łukasz 1050Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:1600:23:3600:47:0901:10:44
266ZIAJA Stefan 453ZBROSŁAWICECM-4000:00:1200:23:2300:46:2401:10:47
267SZCZYRA Jan 592ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:01:1100:23:2500:47:1901:10:49
268ZASUŃ Marcin 1315TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1700:23:3000:46:5001:10:52
269SUTKOWSKI Jan 614GLIWICEM-3000:00:5100:23:5600:47:3601:10:53
270KURCZEK Tomasz 484GLIWICEM-4000:00:1100:23:2300:47:0701:10:56
271SZOŁTYSEK Wojciech 1128OchajoRun&friendsRYBNIKM-4000:00:2200:23:4700:47:2501:10:57
272GRONDYS Michał 17SBRTGLIWICEM-3000:00:2100:23:2300:46:4101:11:00
273KUBIS Adrian 954GLIWICEM-4000:00:2100:23:4700:47:2201:11:01
274MAZUR Krzysztof 1007NOWA GLIWICEGLIWICEM-4000:00:2500:24:0400:47:4301:11:01
275GRAJNY Piotr 1153Amatorskie Bieganie/ULKS LachowiceLACHOWICEM-4000:00:3900:23:4600:46:5601:11:01
276KŁOSOWSKI Karol 237Los Trepos CompanierosKRAKÓWM-3000:00:3800:22:2500:46:0801:11:02
277SZCZEPAŃSKI Rafał 864Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4100:23:2700:46:5701:11:07
278BONK Sebastian 82BMSGLIWICEM-4000:00:5000:23:4100:47:1801:11:09
279PIELKA Erwin 197SŁUPSKOM-5000:00:2400:22:4100:45:5501:11:10
280PIŁAT Jarosław 65KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1100:22:2700:46:0101:11:17
281GĄSZCZYK Grzegorz 1152Nowa Huta TeamKRAKÓWM-4000:00:3100:24:0300:48:1101:11:20
282HANKE Dominika 367RYBNIKK-4000:00:4200:23:0500:46:5401:11:22
283JASIŃSKI Dawid 802MYSŁOWICEM-1600:00:5200:23:5000:47:1501:11:28
284GORCZYCA Jakub 808RYBNIKM-4000:00:0700:23:2600:47:2601:11:31
285TYRTANIA Tomasz 925BOR TEAM BORUSZOWICEBORUSZOWICEM-4000:00:1100:24:2300:48:3101:11:31
286SZNYDER Wojciech 439SportStyle GliwiceGLIWICEM-4000:00:1500:24:0100:48:0101:11:33
287SZULC Sebastian 114ExlabsORNONTOWICEM-2000:00:1300:24:1400:47:5801:11:34
288CICHY Andrzej 651Opel Active teamGLIWICEM-2000:00:0600:21:1600:45:0701:11:35
289BUCHAŁA Bartek 479ZABRZEM-3000:01:3000:24:0900:48:0901:11:37
290WALICKI Bogdan 1047Opel Active TeamUJAZDM-4000:00:4100:23:4400:47:4701:11:38
291GARUS Tomasz 611304KAMIENICAM-2000:00:5200:23:5600:47:4101:11:39
292ŻÓRAW Tomek 754BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:1000:21:4200:46:2401:11:40
293FLORIAN Krzysztof 459RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2300:23:4400:47:2401:11:42
294WALKOWSKI Kamil 943TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:2700:48:3201:11:44
295NIEDZIELA Janusz 850GIERAŁTOWICEM-3000:00:3400:23:0800:46:4501:11:49
296NITARSKI Patryk 899GLIWICEM-3000:01:4400:23:5100:47:5301:11:49
297JAMRÓZ Wojciech 625GLIWICEM-4000:00:0900:21:2400:45:5601:11:50
298GIESE Michał 609TACISZÓWM-3000:01:4300:23:5200:47:5401:11:50
299PIKTAS Paweł 811GLIWICEM-4000:00:1000:23:2300:46:5001:11:51
300NITKA Sebastian 52GLIWICEM-4000:00:3000:23:4000:47:4901:11:54
301DESZYŃSKI Damian 590ista biegAmyGLIWICEM-3000:00:0900:23:4500:47:5001:11:56
302KUBACZ Piotr 227MIKOŁÓWM-4000:00:2800:23:5800:48:0101:12:00
303FUGOWSKI Roman 380GLIWICEM-5000:00:1300:23:5300:47:4501:12:02
304SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1123Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1700:23:3400:48:0501:12:02
305MIELCZAREK Aleksandra 928STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-4000:00:1200:23:5500:47:4501:12:03
306KUSZ Janusz 706PISARZOWICEM-3000:00:2400:23:2900:47:3001:12:03
307ADAMSKI Kamil 655Legion Wilcze GardłoGLIWICEM-2000:00:5300:23:5100:47:5001:12:06
308SZEWCZYK Michał 911GLIWICEM-2000:01:0500:23:2200:47:4201:12:13
309FILIPCZYK Przemysław 995KATOWICEM-3000:01:2200:24:4100:48:4401:12:13
310SZOT Wojciech 11GLIWICEM-3000:01:1300:24:5100:48:3801:12:15
311DYMNICKI Andrzej 120OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:2900:47:3201:12:17
312BŁASZCZYK Marek 495Opel Active Team GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1600:24:0400:48:1901:12:21
313MĄCZKA Bronisław 987GLIWICEM-6000:00:3200:23:5800:47:5501:12:21
314MARCOL Tomasz 941PRZYSZOWICEM-2000:01:1400:23:4600:48:1201:12:21
315LUBICKI Wojciech 14TRIumfZABRZEM-5000:00:1300:24:0200:48:1101:12:24
316RYBIŃSKI Łukasz 854EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4700:23:2400:47:3701:12:24
317TOMAL Marek 1314TARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:1500:23:4400:48:0601:12:25
318PLOCH Adam 886PYSKOWICEM-3000:01:0900:24:2400:48:5601:12:28
319RUTKOWSKI Michał 224GLIWICEM-2000:01:1600:24:5100:48:5801:12:29
320BEHRENDT Bartek 695Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5000:24:0400:48:1101:12:32
321KRUK Tomasz 861Nysa BiegaNYSAM-4000:01:2300:24:2300:48:1501:12:38
322PTASZYŃSKI Tomasz 157Stary HangarZABRZEM-3000:00:1600:23:1100:46:5001:12:39
323ŻUKOWSKA Anna 862Athletics NysaNYSAK-4000:01:2200:24:2400:48:1601:12:40
324BŁAŻYTKO Monika 31Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:23:3300:47:2501:12:41
325TRZASKA Wojciech 935Fuchs Oil TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:0800:24:5600:49:2601:12:42
326KULASEK Michał 917GLIWICEM-2000:00:0800:22:1300:46:4801:12:43
327LIC Janusz 693ZABRZEM-4000:00:2300:24:0700:48:0501:12:44
328BIERNAT Wojtek 93Opel Active TeamZABRZEM-4000:00:2100:24:1400:48:2101:12:46
329WANDOCH Tyberiusz 333Carry On WczorajsiGLIWICEM-3000:00:3800:24:0100:48:2501:12:46
330ORLIK Jerzy 340PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-5000:01:2400:24:2700:48:3201:12:52
331NOGA Łukasz 879Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:0700:23:1300:47:3501:12:57
332STACHOWICZ Michał 407BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆGLIWICEM-3000:01:1200:25:2600:49:2101:12:58
333BOCHEŃSKA Agnieszka 91SBRT GliwiceGLIWICEK-3000:00:1500:23:4100:47:3701:12:59
334LEBEK Adam 503Vege RunnersBYTOMM-2000:00:3000:23:5600:48:3001:12:59
335KIEŁBASA Artur 779DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:25:2800:49:3501:13:00
336ZAWADZKI Karol 533RadlinRADLINM-2000:01:0500:25:1800:49:4201:13:01
337SOLICH Patryk 1208SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:2000:23:5500:48:2901:13:02
338KOSMACZEWSKI Michał 684GLIWICEM-2000:00:2000:23:4900:48:0301:13:03
339CHMURKO Michał 1278ŻERNICAM-3000:00:2600:24:0000:48:3901:13:03
340BIAŁOŃCZYK Joanna 876ZEBRZYDOWICEK-2000:00:3000:24:0600:48:3701:13:04
341MULEWSKI Bogdan 454Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:2700:25:1100:49:1701:13:04
342KUSEK Andrzej 1226GLIWICEM-4000:00:2500:25:3200:49:5201:13:05
343KILIJANEK Adrian 1163GLIWICEM-3000:01:0900:24:1100:48:2001:13:05
344HAŁADUS Dominik 1026Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1900:24:1100:48:3601:13:06
345SZEREMETA Andrzej 759PZU Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:1300:23:4000:48:1301:13:08
346MATERZOK Aleksandra 388Future Processing Running TeamRACIBÓRZK-2000:00:1300:23:2100:47:5801:13:09
347PRENZENA Paweł 64ZABRZEM-2000:00:1900:22:4600:47:3201:13:09
348KLAMECKI Marek 789ZABRZEM-3000:01:0300:23:4800:48:2501:13:11
349FAŁEK Krzysztof 475MIKOŁÓWM-4000:01:0800:25:2000:49:1301:13:11
350BOJANEK Tomasz 1031GLIWICEM-2000:00:2000:24:1200:48:2901:13:12
351HOŁYŃSKI Tomasz 477KNURÓWM-4000:00:2800:24:0600:48:4001:13:16
352STASIK Krzysztof 666Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:4800:48:2201:13:17
353MIECZNIKOWSKI Jacek 1173KATOWICEM-4000:00:2500:24:5000:49:1301:13:17
354ULIASZ Krzysztof 979BYTOMM-3000:00:5900:24:1300:48:5201:13:19
355WALASZEK Sławomir 507GILOWICEM-3000:00:2700:24:0800:48:4301:13:20
356SKOLUDEK Robert 98PRZEZCHLEBIEM-2000:00:3600:24:5400:49:2901:13:20
357KOWAL Bartosz 95GLIWICEM-3000:01:0600:24:0700:48:2101:13:23
358KOŁAK Szymon 335PIAST GliwicePYSKOWICEM-2000:00:2400:23:2000:47:5201:13:24
359STAŃCZAK Grzegorz 173GLIWICEM-2000:00:0900:23:1200:47:5601:13:27
360JASIK Grzegorz 1293MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1900:23:5600:48:3101:13:34
361KRAJEWSKI Michał 818GLIWICEM-3000:00:2800:25:2900:50:0201:13:34
362DUDEK Jan 828Honorowi Dawcy KrwiZABRZEM-4000:00:2500:23:1700:47:5701:13:35
363NOWAK Mariusz 813Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3500:25:0400:49:2901:13:36
364HADZIK Rafał 602GLIWICEM-3000:00:3700:24:3200:49:0601:13:37
365OCHMAN Ireneusz 234Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:4000:23:4400:48:3901:13:39
366KONOPACKA-BESSA Magdalena 1267GLIWICEK-3000:00:1300:23:3000:47:4801:13:43
367PLUSZKE Paweł 880Biegacze CSRKATOWICEM-2000:01:3600:25:4900:50:3101:13:43
368ŁAKOMSKI Marcin 203WODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:00:3200:24:5000:49:3601:13:44
369MIROWSKI Zbigniew 109848605681921NIEMODLINM-5000:00:2000:24:4500:49:1401:13:45
370WIEKIERA Adam 385GLIWICEM-3000:00:1100:23:4100:48:0901:13:53
371CHROBOK Mateusz 164Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:1600:23:4800:48:2201:13:53
372CHWALISZEWSKI Jarosław 585Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3300:23:5700:49:1001:13:54
373NAWARA Arkadiusz 720RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1000:25:0300:49:2601:13:58
374MAŁEK Andrzej 970AbakonBIELSKO-BIAŁAM-2000:00:3300:23:4000:48:3301:14:00
375KOTAJNY Piotr 704GLIWICEM-4000:00:3400:24:5900:49:3101:14:00
376KUCH Paweł 630SZAŁSZAM-5000:00:3800:24:2100:49:0301:14:00
377KASZUBSKI Andrzej 1212SBRT GLIWICEZABRZEM-3000:00:4000:23:0200:47:1301:14:00
378BLASZKE Beata 158Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:1500:24:0500:48:4701:14:03
379STRUG Mariusz 800GLIWICEM-4000:01:1400:25:0100:49:2901:14:05
380KONIK Tomasz 370Konik TeamGLIWICEM-4000:00:3700:24:1900:49:1401:14:09
381MUCHA Krzysztof 938TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:2700:48:3201:14:09
382LIGOCKI Szymon 1255CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMGLIWICEM-2000:00:1900:23:5000:48:4501:14:11
383PIETRZAK Marcin 244STRAŻAK JRG GLIWICEGLIWICEM-4000:00:1900:23:5100:48:4501:14:12
384WALSKI Łukasz 680RANGER SURVIVAL CLUBGLIWICEM-3000:01:4200:26:2000:50:4601:14:13
385SCHAB Bartłomiej 642GLIWICEM-2000:00:3800:23:4100:48:2901:14:15
386ZAMOJSKI Bartek 796Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:4100:24:5100:49:3601:14:15
387STANIK Bogdan 7636 bpdKNURÓWM-3000:00:5900:24:2400:49:0301:14:16
388STULIK Pawel 661KNURÓWM-3000:00:2200:23:5500:48:4001:14:19
389ZIELONKA Jacek 457M-3000:00:4500:25:0700:49:4701:14:22
390LEWICKA Justyna 235AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:00:1200:23:4300:48:2001:14:23
391KRZYWICKI Jan 923GLIWICEM-6000:00:4000:24:3500:49:2301:14:23
392BALWIERZ Kamil 907MZYKIM-2000:01:1000:24:2800:48:5501:14:23
393FRANKIEWICZ Artur 915GLIWICEM-3000:00:3600:25:1200:49:5301:14:25
394PANZ Krzysztof 838GLIWICEM-3000:00:3600:25:1200:49:5301:14:25
395SELIGA Paweł 60Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:24:1600:49:1201:14:26
396MIERZWA Adam 569ZABRZEM-4000:00:2200:23:2100:47:4301:14:26
397GÓRKA Szymon 833GLIWICEM-3000:01:1900:24:4300:49:0501:14:26
398KUCZMA Jarosław 161GLIWICEM-4000:00:3000:25:1000:49:5601:14:27
399NASIENIAK-CZECH Anna 766GLIWICEK-3000:00:2700:25:3400:50:3001:14:30
400ŁOBKO Adam 1052PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:1000:25:1800:49:3201:14:30
401MALEC Arkadiusz 875GLIWICEM-3000:01:2100:24:1500:49:3301:14:30
402PĘDOWSKI Wojciech 1056GLIWICEM-5000:00:5400:25:1500:50:3901:14:31
403ADAMOWSKI Jacek 1005Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5400:23:3700:48:4901:14:31
404KIDOŃ Krzysztof 877BytomBYTOMM-3000:00:3000:23:5100:48:4301:14:32
405MACIASZEK Maciek 202CZĘSTOCHOWAM-3000:00:0900:24:2500:49:3601:14:33
406KUŹNICKI Tomasz 686JAWORZNOM-3000:00:3100:24:0200:49:0601:14:33
407JAZOWY Tomasz 1261ŻERNICAM-3000:00:0800:24:1100:49:1901:14:34
408FILIPIAK Hieronim 1171KADRA BOBREK-CENTRUMBYTOMM-4000:00:1600:25:3500:50:1201:14:34
409ZWALIŃSKI Przemysław 671CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:4100:47:4901:14:34
410BAJ Tomasz 236GLIWICEM-2000:00:1900:23:3700:48:2701:14:35
411PYTLASIŃSKI Adam 672Aktywne ZabrzeZABRZEM-4000:00:1400:24:2800:49:2301:14:38
412SADOWSKI Tomasz 1072SOSNOWIECM-3000:00:3600:24:4000:49:3001:14:38
413NOWAKOWSKI Jarosław 555ForGosiaGLIWICE, POLANDM-4000:00:1500:25:1400:50:1101:14:39
414DYLONG Piotr 265GLIWICEM-5000:01:1300:24:4800:49:1901:14:44
415MODZELEWSKI Michał 1074KATOWICEM-3000:01:0100:25:0400:50:2201:14:45
416WÓJCIK Rafał 807PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1900:24:4900:49:4801:14:47
417GRABOWSKA Joanna 1164GLIWICEK-4000:00:3900:23:5500:49:0601:14:47
418TEICHMANN Norbert 1002GLIWICEM-5000:01:2100:25:4300:50:5601:14:47
419CZYŻYKOWSKI Marcin 898ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:25:0300:49:4401:14:47
420KNUTELSKI Mariusz 1155ZABRZEM-3000:00:1800:23:3600:48:4101:14:49
421SPINCZYK Andrzej 1009GLIWICEM-4000:00:5900:24:1900:49:1601:14:49
422KARŁOWSKA Katarzyna 528GLIWICEK-3000:00:3600:24:4500:49:5101:14:50
423SŁOWIKOWSKI Damian 707GLIWICEM-2000:01:2700:24:4400:49:3501:14:52
424KOWALCZYK Grzegorz 247GLIWICEM-4000:00:2700:23:2800:47:5101:14:54
425JANTAS Dominika 300GLIWICEK-1600:00:1700:24:5000:49:4601:14:59
426TURNIAK Miłosz 373GLIWICEM-2000:00:3400:24:3100:49:3601:15:01
427BARTECKA Sabina 853HRmax ŻoryŻORYK-3000:00:2400:24:3500:49:4801:15:02
428STOLARCZYK Marcin 1291MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:3200:25:1900:50:0801:15:02
429DUDA Piotr 1162WOŁCZYNM-3000:00:3600:24:4200:49:2601:15:02
430MAJDA Kamil 786PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5300:25:3700:50:2901:15:02
431URBANEK Darek 635PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM-4000:00:1400:24:0900:49:3901:15:03
432STALICA Wojciech 723IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1300:24:1600:49:4001:15:04
433ORZECH Michał 857AmatorGLIWICEM-3000:00:2700:25:1900:50:0801:15:04
434GAWROŃSKI Paweł 967CZĘSTOCHOWAM-4000:00:3500:24:4700:49:1701:15:04
435JAGŁA Aleksandra 798IMIELINK-3000:00:5300:24:3700:49:3201:15:04
436KOZIELEC Tomasz 240Pędzące MisieGLIWICEM-4000:00:2200:25:0500:50:0701:15:05
437PIETRAS Sylwia 463Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-2000:00:2300:25:4700:50:1001:15:05
438SKOTNICKI Paweł 34GLIWICEM-2000:00:2000:24:1300:49:1501:15:06
439RAJTOR Paweł 558GLIWICEM-3000:00:1600:25:4700:50:3901:15:09
440SPIECHOWICZ Andrzej 703PolicjaZABRZEM-3000:01:4200:24:3300:49:2701:15:12
441DACZYŃSKI Michał 431Grupa CmykiGLIWICEM-3000:00:2200:25:3900:50:2501:15:13
442GRYSZYN Michał 1035OPOLEM-2000:00:3500:23:4800:48:1001:15:15
443BOCZAROWSKI Michal 1014EXPERT TRAVELGLIWICEM-4000:00:4500:24:5700:50:0201:15:15
444DAWIEC Michał 418FAT ZabrzeZABRZEM-3000:01:0900:25:4500:50:4501:15:16
445RENKE Piotr 565BAUREN TeamRYBNIKM-4000:00:3300:24:4400:49:4801:15:18
446CZAUDERNA Klaudia 178OchajoRun&FriendsGLIWICEK-4000:00:5700:25:1000:49:5901:15:20
447PARUZEL Ireneusz 681MIKOŁÓWM-4000:00:3800:24:2200:49:3401:15:21
448CHWAŁ Magdalena 573PYSKOWICEK-3000:00:2500:25:2400:50:3501:15:24
449ŻARSKI Sławomir 867MYSZKÓWM-5000:00:3900:25:0500:50:2201:15:24
450GRUSZCZYŃSKI Bogusław 902GLIWICEM-6000:00:3200:24:5700:50:1601:15:28
451MAJEWSKA Gizela 24Biegaj z Trenerami FC24PYSKOWICEK-4000:00:4400:25:1300:50:2201:15:28
452PUDLO Hanna 945ZABRZEK-3000:00:4900:25:1400:50:2201:15:32
453MANDRYSZ Jacek 1055CZERNICAM-3000:00:5000:25:0600:50:2701:15:32
454BORSUK Mirosław 682Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:01:0100:25:4900:50:5001:15:32
455SWOBODA Jarosław 1158Night Runners GliwiceKNURÓWM-3000:00:5900:25:5100:50:5101:15:34
456CHODAWSKA Dorota 790Opel Active TeamZABRZEK-3000:00:4200:25:2800:50:3001:15:35
457ORZECH Michał 820KNURÓWM-3000:00:4400:24:0700:49:2001:15:35
458SOBEL Łukasz 419Opel Active TeamUJAZDM-3000:00:4100:25:2900:50:3101:15:36
459KABAŁA Sebastian 1241SWIETOCHLOWICEM-4000:00:1600:25:2600:50:5201:15:38
460SMOLARCZYK Agnieszka 314GLIWICEK-3000:00:5300:24:4900:50:0101:15:39
461HAJDA Marek 749PTAKOWICEM-4000:00:4100:24:4800:50:2601:15:42
462PRZYBYLSKI Mariusz 330GLIWICEM-4000:00:2600:25:3900:50:5901:15:43
463NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 578KLESZCZÓWK-3000:00:1000:24:5300:50:0401:15:49
464BIEŃKOWSKI Piotr 922GLIWICEM-2000:00:2100:24:0100:49:1201:15:49
465SIWCZYK Robert 538GLIWICEM-2000:01:2000:24:5500:50:0101:15:51
466IZBICKI Zbigniew 1113GLIWICEM-4000:00:2800:25:2500:50:3301:15:52
467JARUGA Damian Izabela 944Dikom.plRYBNIKM-3000:00:3600:25:3900:50:5401:15:54
468BIAŁAS Krzysztof 47Zespół Szkół Nr 2 w Rudzie ŚląskiejORNONTOWICEM-4000:01:0700:26:1000:51:2901:15:57
469RÓG Marcin 1054KATOWICEM-2000:00:1900:25:5400:51:0201:15:59
470STEFAŃCZYK Krzysztof 752BYTOMM-3000:01:2800:24:4900:50:0601:15:59
471FATYGA Arkadiusz 1302PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:5600:25:1000:50:2801:16:00
472KOZIEŁ Kamil 893DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3000:25:3300:50:5201:16:01
473DROZD Grzegorz 274GLIWICEM-2000:00:4300:26:1300:51:1401:16:01
474ZAWADZKI Robert 937CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:1600:25:4700:50:5501:16:03
475MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 1239PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:4200:24:3400:49:2801:16:09
476KOLODZIEJ Jacek 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2000:25:4600:50:5601:16:10
477SOŚNIAK Tomasz 25Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:2100:25:3500:51:0301:16:10
478ĆWIKŁA Kamil 315HarpaganyGLIWICEM-3000:00:3600:25:1500:50:4701:16:10
479KOTNIS Bogusław 620RFC ACTIVE TEAMSOSNOWIECM-4000:01:3100:25:2400:50:5901:16:10
480PIETRYSIAK Stefan 772ZABRZEM-5000:00:3200:25:3100:50:3801:16:11
481ZIĘBIK Grzegorz 891GLIWICEM-3000:00:4600:25:1800:50:4801:16:11
482KONIK Sylwia 369Koniki TeamGLIWICEK-4000:00:3600:24:2300:49:5501:16:12
483GOMOLA Zbigniew 461RUDA SLASKAM-4000:01:0700:26:1000:51:2901:16:13
484MRÓZ Dawid 746NIEZDROWICEM-3000:01:5000:25:4000:51:3301:16:15
485JAWOREK Jacek 837Opel Active TeamZABRZEM-3000:01:0200:25:0300:50:4801:16:16
486DZIDA Janusz 999EXME Berger Group ZOK Spółka z o.o.ŻORYM-3000:00:1800:24:2200:50:0201:16:17
487WALCZAK Mateusz 734RYBNIKM-3000:00:3000:25:3000:50:5601:16:18
488MACEŁAJTIS Elżbieta 105KOŚCIANK-2000:01:1200:25:5600:50:5501:16:18
489ZAWADA Marcin 79Night RunnersZABRZEM-2000:01:1200:25:5700:50:5401:16:18
490CZARNIK-PECIAK Aleksandra 198brakPRZEZCHLEBIEK-4000:00:0400:24:5900:50:4201:16:19
491MAY-MAJEWSKI Michał 793GLIWICEM-3000:00:4800:25:3500:51:0101:16:19
492NIESZPOREK Adam 344Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:5600:25:3400:50:5701:16:20
493WĄS Szymon 1292MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:2000:25:4300:51:0201:16:21
494ROŻEK Jacek 53PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2800:23:5900:50:1101:16:21
495GRACH Aleksandra 185RUN AND FUN TEAMGLIWICEK-4000:00:1700:24:3900:50:4101:16:23
496KARSKI Oskar 745ZABRZEM-2000:01:0200:25:1900:50:5201:16:23
497KOŁODZIEJ Kamil 1276PB Team PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2700:25:3900:51:0301:16:24
498PANOCHA Daniel 452TARNÓWM-3000:01:0600:25:0300:50:4101:16:24
499CIEŚLIK Paweł 421Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:2600:51:2301:16:25
500GORECKI Janusz 361GLIWICEM-5000:00:1800:25:2200:51:0501:16:29
501PATYNEK Sebastian 516brakJAŚKWICEM-3000:00:1800:25:2200:51:0501:16:29
502KAFARSKI Robert 829Mala Pana ZawadzkieZAWADZKIEM-4000:00:4200:25:2600:50:4301:16:31
503MILER Ireneusz 182ŚWIĘTOSZOWICEM-3000:01:2300:25:5400:51:2901:16:31
504CIEŚLAK Paweł 725KATOWICEM-3000:00:4400:25:0800:50:4101:16:33
505GRUSZKA Sławomir 740GLIWICEM-3000:01:1300:25:5700:51:3801:16:33
506DRYNDA Andrzej 18LUBLINIECM-4000:00:4000:25:3600:51:0801:16:37
507POGORZAŁEK Mateusz 1231ŻERNICAM-2000:00:4500:25:5700:51:3301:16:37
508MACYSZYN Waldemar 730PILCHOWICEM-5000:01:3400:25:3000:50:4701:16:37
508NAWROCKI Paweł 1118RYBNIKM-4000:01:3400:25:3000:50:4701:16:37
510RYZIŃSKA Aneta 150amatorGLIWICEK-4000:01:4000:25:5800:51:1001:16:37
511BRZEZINA Arkadiusz 54Tarnogórska Grupa BiegowaTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2900:25:3800:51:2001:16:38
512RAWŁUSZEWICZ Maksymilian 956ZABRZEM-2000:00:1300:25:1600:51:0201:16:39
513RAWŁUSZEWICZ Waldemar 674ZABRZEM-5000:00:1200:25:1700:51:0301:16:40
514KORPETTA Andrzej 568ZABRZEM-4000:01:1300:25:5600:51:3801:16:41
515KREMPA Sławomir 1030BYTOMM-3000:00:2500:25:3900:51:1601:16:43
516SKACZKOWSKA Barbara 863Polski Klub MTBWARSZAWAK-3000:00:3200:25:1100:50:5701:16:45
517STEC Marcin 657KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:3500:25:2800:51:1101:16:45
518SMOTER Wojciech 35GLIWICEM-3000:01:2700:25:0000:50:2301:16:45
519PIECUCH Agnieszka 1217SBRT GLIWICETARNOWSKIE GÓRYK-2000:00:2000:25:5400:51:2301:16:47
520SIEJA Szymon 1103JW AGATGLIWICEM-2000:00:1000:24:0400:49:4601:16:48
521SAMUL Bartłomiej 1121WKS Desant BoksGLIWICEM-2000:00:1100:24:0400:49:4501:16:48
522PIECHOWICZ-KUROWSKA  Agata 1218SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:2800:25:3300:51:1701:16:48
523ZAJDEL Dariusz 390ZAWADZKIEM-5000:00:3000:25:4200:51:2001:16:48
524KACZKIEWICZ Damian 683Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2800:25:3500:51:1701:16:49
525CHUDZIŃSKI Tomasz 835ŚREMM-4000:00:1500:23:5400:49:2701:16:50
526SKÓRA Aneta 1268Night runners gliwiceGLIWICEK-3000:00:1800:25:4000:51:1301:16:51
527KŁYK Dominik 1127Run Forest! RUN!!!ZABRZEM-3000:00:2900:26:1100:51:2401:16:51
528MALINOWSKI Mihał 952GLIWICEM-3000:00:3800:25:2600:51:0601:16:51
529DYDO Arkadiusz 865GLIWICEM-4000:00:2200:25:3900:51:0801:16:52
530SZWAJKOSZ Szczepan 275Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:2600:25:3600:51:1901:16:52
531WIKIERSKI Michał 36GLIWICEM-3000:00:2400:25:4000:51:2301:16:53
532FIDOR Damian 924RUNHOGS TychyTYCHYM-3000:00:2400:25:4000:51:2101:16:53
533BOGACZ Paweł 481Jagoda TEAMGLIWICEM-3000:00:2200:25:4000:51:2501:16:54
534POKRYSZKA Bartosz 156Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:00:2500:25:4200:51:2101:16:54
535GOLIASZ Bartłomiej 1100GLIWICEM-3000:00:2300:25:4200:51:2601:16:55
536BOCHEŃSKA Wiktoria 1210SBRT GLIWICEGLIWICEK-1600:00:2000:25:5400:51:2301:16:56
537STĘPIEŃ Wojciech 217Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:1800:25:4400:51:2701:16:58
538SZADKOWSKI Paweł 1313Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:4300:51:2701:16:58
539KRAKOWCZYK Adam 496SBRT GliwiceGLIWICEM-3000:00:1900:25:4500:51:2701:16:58
540CIEŚLIK Bartłomiej 531Chateau ChalinCHALINM-3000:00:2600:25:3900:51:2301:16:58
541WALCZAK Bartłomiej 1287M-3000:00:1100:25:2900:51:1301:16:59
542LASICZ Aleksandra 702Aleksandra K. LasiczGLIWICEK-3000:00:5400:26:1400:51:5201:16:59
543MASARCZYK Wojciech 269NiezrzeszonyRACHOWICEM-2000:00:1700:23:5500:48:4501:17:00
544IMIOŁEK Arkadiusz 121ED-CERTPILCHOWICEM-4000:00:1500:25:2400:51:1101:17:01
545MICHALAK Grzegorz 659TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:2000:24:4800:50:3301:17:01
546DADAŚ Janusz 13GLIWICEM-4000:00:3700:25:3700:51:1501:17:02
547RYZIŃSKI Dariusz 255GLIWICEM-4000:01:4000:25:2000:51:0101:17:03
548DZIURA Arkadiusz 50GLIWICEM-4000:00:4800:26:0500:51:2801:17:04
549KĄDZIOŁKA Jan 868Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:25:3900:51:2401:17:06
550CZERNY Michał 464M-3000:01:0800:25:5100:51:3501:17:07
551WIETRZYCKI Mariusz 353BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-3000:00:2000:25:4300:51:0201:17:10
552WIETRZYCKI Zenon 354POLSKAGLIWICEM-5000:00:1900:25:4600:51:0401:17:11
553ZDZIEBKO Artur 176GLIWICEM-4000:00:2400:26:0100:51:4701:17:11
554SOJKA Łukasz 1301GLIWICEM-3000:01:2900:25:2600:51:1201:17:11
555SMUDA Andrzej 512AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2600:26:1300:51:4601:17:12
556NOWAKOWSKI Dominik 1294MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEMieszkańcy Gliwic00:01:0500:24:1800:50:1701:17:13
557MAŁKOWSKI Tomasz 207Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:0000:26:3000:51:4901:17:16
558SITEK Grzegorz 892Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3800:25:3400:51:2201:17:17
559KRUK Krzysztof 842Crossfit ZabrzeZABRZEM-3000:00:2600:25:3200:51:2501:17:18
560SŁOMIAN Marcelina 1011ZABRZEK-2000:00:2600:25:3200:51:2401:17:18
561FAMUŁA Tomasz 389Future Processing Running TeamKATOWICEM-3000:01:1900:25:4900:51:2901:17:18
562CZERNIK Andrzej 337ZABRZEM-6000:02:1800:25:3900:51:1501:17:19
563GRĄBCZEWSKI Marcin 171GLIWICEM-3000:00:2100:25:4300:51:3101:17:21
564ĆWIK Paweł 1003LĘDZINYM-4000:00:3900:25:3700:51:1301:17:21
565BUDKA Henryk 632ZABRZEM-5000:01:2500:26:4300:52:0201:17:21
566MADEJSKI Kamil 1502TOSZEKM-2000:00:5600:25:1800:51:2401:17:23
567GRAMATYKA Paweł 631KRAKÓWM-4000:00:3100:25:3200:51:2001:17:24
568CANIBOŁ Anna 444GOŁKOWICEK-2000:00:4200:25:4500:51:4601:17:25
569PISINGAS Mariusz 1150GLIWICEM-3000:01:1300:25:3800:51:4101:17:25
570DELEWSKA Dorota 735Night runners ZabrzeZABRZEK-4000:00:4700:25:5100:51:2401:17:27
571GRONDECKI Grzegorz 302BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:1800:25:0600:50:5501:17:28
572KLIKS Andrzej 125UNISONOSOSNOWIECM-4000:01:0900:25:2100:51:1401:17:28
573SOSZYŃSKI Wojtek 291PZU Sport TeamCELESTYNÓWM-4000:00:2600:25:5500:51:4601:17:31
574MACIOSZEK Mariusz 712KIELCZAM-2000:00:2200:25:5000:51:3901:17:32
575WALASZCZYK Anna 451Run & FunGLIWICEK-3000:00:1700:24:3900:50:4101:17:33
576RUPNIK Asia 188RYDUŁTOWYK-3000:00:2200:25:4300:51:3201:17:33
577LEWANDOWSKI Henryk 733GLIWICEM-4000:01:0300:25:2300:51:0301:17:34
578RYMASZEWSKI Wojciech 20ZABRZEM-3000:00:5500:26:0400:51:4801:17:35
579OLSZEWSKI Tomasz 440GLIWICEM-2000:01:1600:25:4100:51:5401:17:35
580KONDRUSIEWICZ Michał 1064Biegacze CSRGLIWICEM-2000:01:3600:26:4300:52:1601:17:40
581BĄK-CESARZ Damian 552GLIWICEM-4000:01:3800:26:3900:52:5501:17:40
582KUROWSKI Michał 540Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:0000:25:3000:51:2201:17:42
583SIKORA Mariusz 758TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2900:25:4400:51:2901:17:43
584WIORA Łukasz 297GLIWICEM-3000:00:2300:25:4700:51:3601:17:44
585KWAPIEŃ Aleksander 1111GLIWICEM-3000:00:0900:25:3800:51:3801:17:45
586KWAPIEŃ Paweł 1133GLIWICEM-3000:00:0900:25:3800:51:3701:17:45
587TROJAK Grzegorz 1116GLIWICEM-1600:01:1300:26:3200:52:0401:17:48
588RABIEJ Rafał 906GLIWICEM-4000:00:3500:25:3900:51:2401:17:50
589MARCINKIEWICZ Paweł 1036Uniwersytet OpolskiOPOLEM-4000:00:3700:25:3200:51:1101:17:50
590GAWEŁ Krzysztof 1029NiezrzeszonyMIKOŁÓWM-5000:00:3400:25:0700:51:2401:17:53
591ŻOŁNOWSKA Anna 427GLIWICEK-3000:01:2300:25:0000:51:0101:17:53
592PAWLIK Wojtek 736GLIWICEM-3000:00:2500:25:4600:51:5301:17:54
593JAGODA Mateusz 972FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:1000:26:2800:52:5201:17:54
594MOCEK Roman 751CHUDÓWM-5000:01:5400:26:1900:52:1401:17:55
595GOLEC Aleksandra 212PTTK ŻywiecŻYWIECK-4000:00:3700:26:1200:52:0701:17:56
596SZMIDT Marcin 1216SBRT GLIWICEMIASTECZKO ŚLĄSKIEM-2000:02:1900:26:0800:51:3401:17:56
597JANKOWSKA Justyna 1059GLIWICEK-3000:00:1800:25:4400:51:3301:17:57
598LUKOSZEK Marek 349Run3PSZCZYNAM-4000:00:5600:26:0600:52:1801:18:08
599CZEMPIEL Łukasz 441PILCHOWICEM-3000:01:5300:26:4500:52:5201:18:11
600TALKOWSKI Gabriel 1513ExlabsLIPOWOM-2000:00:4700:26:1900:52:0701:18:15
601WITEK Jacek 1086Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:25:3500:51:2301:18:16
602JADCZYK Jarosław 753JCommerceBYTOMM-2000:01:1400:26:1600:52:4201:18:17
603KUPKA Bartosz 1232Opel Activ TeamGLIWICEM-3000:00:3600:25:4400:52:0001:18:21
604POPŁAWSKA-WAL Agata 1120Opel Active TeamGLIWICEK-3000:00:3500:25:4500:52:0101:18:22
605KLEWANIEC Jakub 299TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3700:25:4500:51:5201:18:23
606MIŚKÓW Marcin 629ZARAZIĆ PASJĄŻORYM-3000:01:2000:25:0500:50:1501:18:24
607STANISZEWSKI Krzysiek 637BIEGAMY z SERCEM.PLGLIWICEM-2000:01:2000:25:0600:50:1501:18:24
608GRODZKA-SZKÓŁKA Ewa 895GLIWICEK-3000:00:4400:25:2000:51:2901:18:25
609DYCHA Eliza 33GLIWICEK-3000:00:4900:25:5000:51:5101:18:25
610ŁUKASZKIEWICZ Michał 530TYCHYM-3000:00:3500:25:3700:51:2501:18:28
611ZYMELA Dawid 524TOSZEKM-3000:00:5400:25:3200:51:5001:18:31
612KALUS Marta 1060TARNOWSKIE GÓRYK-2000:01:1700:27:0000:53:0901:18:33
613BŁOŃSKA Monika 692GLIWICEK-3000:01:3600:28:2400:53:5601:18:36
614MIKA Szymon 628KATOWICEM-2000:00:1400:26:2000:52:4601:18:37
615SOREMSKI Dominik 480BZUTRADZIONKÓWM-2000:00:3900:26:4300:53:1101:18:37
616DROZD Kajetan 677StrefaGitary.plGLIWICEM-3000:00:2800:26:0400:51:5701:18:39
617IZDEBSKI Adrian 527RYBNIKM-3000:00:5500:26:2300:53:4301:18:41
618MACIEJCZYK Marcin 429AKS DragonLIGONIAM-3000:01:3200:27:0800:53:0001:18:41
619BUJALSKI Michał 571aks dragonGLIWICEM-3000:01:3200:27:0800:53:0001:18:42
620ZDANIEWICZ Radosław 1065PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5600:26:3900:52:5401:18:43
621BAUMERT Rafał 597ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:00:4700:26:0900:52:2301:18:45
622WRÓBEL Maciej 1289MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:00:3400:26:2600:52:1901:18:46
623GERLE Anna 287GLIWICEK-3000:00:3500:25:3500:51:5001:18:46
624SŁUSZNIAK Sławomir 799GLIWICEM-4000:01:2100:25:3500:51:2801:18:46
625SZUMSKI Tomasz 321GLIWICEM-4000:00:2700:25:5200:51:4701:18:47
626SZOLC Grzegorz 1078PANIÓWKIM-4000:01:0500:26:1700:52:4001:18:48
627SOSNOWSKI Maciej 581ZABRZEM-3000:01:2400:26:5900:52:2901:18:48
628KOSMAL Marek 1159KNURÓWM-5000:01:5200:27:0000:53:0301:18:48
629OSIŃSKI Paweł 187Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2400:25:3500:52:0001:18:52
630KOZMINCZUK-MARKULAK Agnieszka 1101GLIWICEK-3000:00:3200:25:0600:50:5701:18:52
631WICHARY Marcin 594ista BIEGAMYKALETYM-3000:00:4000:25:5100:52:3001:18:52
632POKRYSZKA Wojciech 360GLIWICEM-2000:00:2900:25:3900:51:4901:18:56
633SIKORA Grzegorz 882ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:5100:26:3500:52:3801:18:56
634BIOLIK Piotr 413--GLIWICEM-4000:00:2100:24:2100:50:2901:18:58
635KRUSZYŃSKI Marcin 301Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:4600:26:0700:51:5801:18:59
636GANSZCZYK Rafał 823Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4300:26:1100:52:5001:19:00
637DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 1237Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:4800:51:4201:19:01
638DYMAREK Łukasz 57KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3000:00:1800:25:5600:52:1101:19:02
639KONOPKA Agnieszka 68GLIWICEK-3000:01:2400:26:2000:52:3801:19:03
640WILCZEK Małgorzata 596ista BIEGAMYTOSZEKK-3000:00:2800:25:5400:52:4201:19:04
641KWIATKOWSKI Krzysztof 1087KRAKÓWM-3000:00:3500:24:5700:51:2601:19:11
642MUSIALIK Jan 991Carpe diemZABRZEM-4000:00:4400:26:1100:52:5301:19:11
643KOWALCZYK Robert 599BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:00:4600:26:1200:52:5001:19:16
644ADAMCZYK Marcin 364CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3200:24:0400:50:4501:19:18
645GRABOWSKI Maciej 61BYTOMM-3000:00:4900:26:1800:52:4501:19:18
646NANCKA Brygida 406ZABRZEK-4000:00:2300:26:0500:52:5301:19:19
647WOLAŃCZYK Kamila 1149GLIWICEK-3000:00:4800:25:2000:52:0701:19:20
648BEDNORZ Adam 1243RYBNIKM-3000:00:0900:25:1100:52:4101:19:21
649GŁOWACKA Małgorzata 728Nowosolska GRUPA BIEGOWANOWA SÓLK-3000:00:4800:26:3000:52:4501:19:22
650JANUSZKA Mariusz 822KŁOBUCKM-4000:00:5000:26:5100:53:2601:19:26
651KOŁAKOWSKI Bartosz 817BYTOMM-2000:00:5000:26:0800:52:4001:19:27
652ZELMANOWICZ Jacek 1272DŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:2400:25:2400:51:5101:19:29
653PENKALA Artur 131GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:2200:52:5001:19:30
654DOBOSZ Mariusz 130GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:2200:52:4901:19:30
655GIERAS Mirosław 469GLIWICEM-4000:00:3300:25:2900:51:2201:19:30
656CZARNIK Stanisław 848Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-3000:00:0900:26:3700:53:0601:19:31
657WIECHOWSKI Artur 209Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2200:54:1201:19:32
658ZIOBER Grzegorz 1092Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2100:54:1201:19:33
659GÓRNIAK Adam 884Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:3400:26:3900:53:1701:19:37
660SZOTA Magdalena 1091MIKOŁÓWK-3000:00:2400:26:3000:53:1501:19:42
661WOŹNIAK Marek 608GLIWICEM-4000:00:4500:26:2600:53:1801:19:43
662PŁOTEK Tomasz 561DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3200:25:4400:52:1101:19:44
663KACZOR Rafał 1027PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:01:2700:26:3200:53:0801:19:45
664WÓJCIK Tomasz 22GLIWICEM-3000:01:1600:26:3700:53:1701:19:47
665PACAN Krzysztof 713BYTOMM-3000:00:1500:25:0100:51:3901:19:48
666PODSIADŁY Tomasz 616KNURÓWM-3000:00:3900:27:0900:53:3901:19:58
667KARNIA Agnieszka 617SBRTGLIWICEK-3000:00:3900:27:0900:53:3801:19:58
668RACZEK Magdalena 649GLIWICEK-3000:00:2900:26:5400:53:2701:20:00
669BABIŃSKI Szymon 263ZABRZEM-3000:00:4400:26:0800:52:4701:20:01
670BZOWSKA Aleksandra 86Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4400:26:0800:52:4701:20:02
671HOMA Dorota 551GLIWICEK-2000:01:3600:26:2500:53:1301:20:03
672MILIK Dagmara 986CHORZÓWK-2000:00:5000:26:2000:52:5901:20:06
673CIMAŁA Rafał 598ista BiegamyZABRZEM-4000:00:5500:27:3900:54:1901:20:08
674KAMECKI Maciej 870Good Time - SportGILOWICEM-3000:00:4200:25:4400:52:0001:20:12
675KUŚKA Paweł 346GLIWICEM-3000:00:4500:26:0300:52:5501:20:12
676WILSZ Adam 27UNISONOPANIÓWKIM-4000:01:1000:28:1900:55:1201:20:16
677KOPCIK Tomasz 982Combat56GLIWICEM-3000:00:3400:25:4700:52:0101:20:17
678ROŻEK Michał 550GLIWICEM-4000:01:0300:26:4300:53:2401:20:17
679TUREK Maciej 375GLIWICEM-4000:01:0600:26:2000:53:3001:20:17
680GOGOLIN Anna 1107ZABRZEK-3000:01:1900:26:5900:53:3801:20:17
681ŁĄTKOWSKI Marcin 1205SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:2600:26:5300:53:3601:20:19
682KAMPKA Aleksander 149GLIWICEM-4000:00:3400:26:3400:53:2901:20:21
683SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1264GLIWICEM-2000:01:0800:26:3500:53:1901:20:22
684URBANEK Marcin 595ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:00:4600:26:2100:53:2901:20:23
685CHROBAK Ania 767Opel Active TeamGLIWICEK-3000:01:3000:26:4700:53:2301:20:23
686JAGOSZ Patryk 519patryk jagoszKOZYM-3000:00:5400:26:2400:53:4401:20:28
687KONIECKO Łukasz 545JAŚKOWICEM-3000:00:4900:27:0900:53:5401:20:30
688CHOJCAN Beata 1228RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PEDZIMY RAZEMRYBNIKK-3000:00:2400:26:4900:53:3801:20:32
689WOJTAS Marcin 593iSTA BiegamyGLIWICEM-3000:01:3800:27:5300:54:4601:20:32
690HNATIUK Mateusz 679PIETRZYKOWICEM-2000:01:0600:27:5800:54:5001:20:36
691KRAJEWSKI Radosław 486GLIWICEM-3000:00:4100:26:0500:53:1801:20:38
692GADAWSKI Bartłomiej 242SBRT GLIWICEGLIWICEM-1600:00:4500:26:0900:53:1201:20:38
693PRUSKO Adrian 627ŁAZISKA GÓRNEM-4000:00:1100:25:0700:52:2901:20:42
694FUGOWSKI Grzegorz 283GLIWICEM-3000:01:3300:25:4700:53:0001:20:45
695ZEMŁA Piotr 195GLIWICEM-4000:00:4200:26:2500:53:4001:20:46
696SPODZIEJA Aleksandra 137RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:0300:28:1200:55:0901:20:46
697KOWALSKI Rafał 494WROCŁAWM-2000:00:4700:27:2100:54:2001:20:47
698TATERKA Michał 764RADZIONKÓWM-2000:01:3700:28:1400:54:1001:20:48
699BUK Marcin 286GLIWICEM-2000:01:5300:27:1900:54:1101:20:49
700MATUSIK-SKALSKA Renata 966DZIEWKIK-4000:01:0000:27:0100:53:3901:20:50
701PAWLINA Piotr 103GLIWICEM-4000:01:2700:27:0600:54:0301:20:50
702MALSKA - WYROZUMSKA Małgorzata 984Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:1900:25:5100:52:2901:20:54
703ERDMANN Robert 280ZABRZEM-3000:00:5900:26:2600:53:1101:20:54
704JANOSZEK Piotr 293GLIWICEM-3000:00:5900:26:2600:53:1101:20:54
705KOCIELSKA Anna 810AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:2800:26:1200:53:2401:20:56
706BALCAREK Grzegorz 1073DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:3000:27:2200:54:4901:20:56
707KUZIOR Karol 1256CHRUSZCZOBRÓDM-2000:01:3300:24:2900:53:1101:20:56
708SZESZKO Sławomir 612GLIWICEM-5000:01:3400:27:2600:54:3301:20:57
709KOPLIN Kasia 281GLIWICEK-3000:00:1700:25:0500:52:4501:21:02
710MAJEWSKI Grzegorz 108KNURÓWM-3000:01:1900:25:1900:52:5301:21:02
711BŁASZCZYSZYN Łukasz 135Heavy Metal All-Star TeamSOSNOWIECM-3000:00:5800:26:5800:54:0801:21:04
712BUGAJSKI Mariusz 844GLIWICEM-4000:00:0200:24:3600:52:1101:21:05
713RATAJCZAK Krystian 1042ZABRZEM-2000:01:0800:27:0800:53:5101:21:05
714ZACHARA Michał 1051GLIWICEM-2000:01:3100:26:1500:54:0301:21:05
715WÓJCIK Bartłomiej 670GLIWICEM-2000:01:0800:27:0800:53:5001:21:06
716HAHN Piotr 532NorRun TeamPANIÓWKIM-3000:00:3400:27:1900:54:2001:21:08
717MELLER Tadeusz 312GLIWICEM-2000:01:2100:26:5800:53:2401:21:09
718BUCZYŃSKI Radosław 307Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:2100:51:2401:21:11
719BIAŁECKI Jan 916RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-6000:01:0900:26:3500:53:1601:21:15
720WARECKA Agata 697GLIWICEK-2000:01:2300:27:2000:55:1001:21:15
721NIKODON Paweł 343PLASTIC OMNIUMWROCŁAWM-3000:01:2500:26:1400:51:4901:21:17
722KROPKA Szymon 140Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2800:26:4000:54:0801:21:18
723OLESIŃSKA Joanna 372KNURÓWK-4000:00:2800:26:4100:54:0601:21:28
724KOZDRA Krzysztof 579niezrzeszonyKRAKÓWM-5000:01:3800:27:2500:54:3901:21:28
725GABOR Katarzyna 1235ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:2000:27:3700:55:0001:21:30
726MICHALSKI Bartosz 85GLIWICEM-4000:01:1400:27:2100:54:2801:21:31
727KULIK Katarzyna 462Night Runners GliwiceBYTOMK-3000:00:1900:26:4700:54:1801:21:32
728KANIOWSKI Andrzej 205BYTOMM-3000:00:2300:25:5100:52:1701:21:32
729PAWIŃSKI Wojciech 285BOROWIANYM-4000:00:5000:27:4600:55:3201:21:33
730GONERA Paweł 676GLIWICEM-4000:00:4700:25:5900:53:2701:21:34
731TARTANUS-ORYSZCZAK Marta 239GLIWICEK-3000:01:2100:27:1200:54:2501:21:42
732BOROWIEC Wojciech 946GLIWICEM-2000:01:3100:26:2300:54:0601:21:44
733LAMPA Alicja 84Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:2600:26:2000:53:5601:21:46
734KOWALCZYK Józef 1045KOSZWICEM-4000:01:4300:27:1900:54:2001:21:46
735KRZYSZKOWSKA Agnieszka 1211SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:3100:26:2100:53:5201:21:47
736BDZIONEK Jolanta 958WIELOWIŚK-3000:01:3600:27:2900:54:3701:21:47
737HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA Ewa 816Pure Fire BytomBYTOMK-4000:00:5700:27:3700:54:4501:21:48
738MRÓZEK Przemysław 379KB Śpiochy OpatówOPATÓWM-3000:00:2700:26:4600:54:0401:21:49
739IGNASIAK Rafał 378xxxOPATÓWM-3000:00:2700:26:4600:54:0401:21:49
740PAWLIK Agnieszka 193Athletics NysaNYSAK-4000:01:2300:26:4900:54:0901:21:51
741PYZIK Marek 96opel active teamGLIWICEM-5000:00:2800:26:2500:53:3001:21:52
742KĘPSKI Albert 784ZABRZEM-2000:01:2100:28:0400:56:0701:21:54
743FEREFCKI Pawel 604SMOLNICAM-3000:01:1500:25:4000:53:1601:21:55
744BURY Mirosław 271GLIWICEM-2000:01:1700:27:1600:54:1301:21:55
745WIERZBICA Adrian 403KNURÓWM-3000:00:3300:27:3400:54:5601:21:56
746KATA Damian 1207SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:00:2200:26:0700:53:5101:21:57
747CICHOWSKI Marcin 722PYSKOWICEM-3000:00:2200:26:0700:53:5101:21:57
748GRYGIEREK Marcin 420GLIWICEM-2000:00:3400:26:1400:53:3801:21:57
749TKOCZ Rafał 323GLIWICEM-3000:01:0900:27:2200:54:3701:21:58
750PRACKA Danuta 377MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:3300:27:0200:54:2701:22:04
751WOLANIN Maciej 645JAWORZNOM-2000:00:3800:27:3700:55:1201:22:05
752KLYTA Wojciech 1284GLIWICEM-4000:01:4100:27:1300:54:2101:22:05
753ŚNIEGOWSKA Julia 1102GLIWICEK-2000:00:2600:26:4900:54:1701:22:07
754LIPKA Katarzyna 1017Night Runners GliwiceJAWORZNOK-2000:00:3700:27:3800:55:1401:22:07
755TYLMAN-MADEJCZYK Marta 1MTMGLIWICEK-3000:01:4000:27:4400:54:5401:22:08
756KOLASIŃSKA Monika 292GLIWICEK-2000:00:1100:26:5500:55:0601:22:09
757LUDWIG Marcin 518PŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:27:3300:54:5101:22:10
758SZULC Michał 10214MKOTULINM-4000:00:4900:27:3300:54:5101:22:10
759BARAŃSKI Grzegorz 111GLIWICEM-3000:01:1200:27:2900:54:5301:22:11
760BIAŁY Dagmara 996ZAWIERCIEK-4000:01:4600:27:2500:54:3901:22:12
761PTAK Leszek 824ZDZIESZOWICEM-4000:00:2100:26:0400:53:2801:22:13
762KOWALCZYK Bożena 1044KOSZWICEK-4000:01:4300:27:2100:54:4901:22:13
763KUCZMA Joanna 162GLIWICEK-4000:00:4200:27:3800:55:2301:22:16
764SKRZYPCZAK Tomasz 288KFPRBYTOMM-3000:01:1900:27:4200:55:0401:22:16
765ROLEK Marcin 73GLIWICEM-3000:01:3900:27:2700:55:0601:22:17
766KANIGOWSKA Kaja 1058GŁOGÓWK-2000:01:1800:27:0200:54:4101:22:18
767WIŚNIEWSKI Paweł 1169JW AGATGLIWICEM-3000:00:3900:26:5200:54:1801:22:19
768NIESLER Magdalena 338Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3700:26:3200:54:1401:22:20
769ROZCIECHA Radosław 1069ZABRZEM-2000:01:1500:27:0000:54:4101:22:21
770WIECZORKE Marcin 488PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:25:2600:52:5601:22:23
771DREWUSZEWSKI Maciej 5154MPŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:25:3400:54:0401:22:24
772GUJA Boguslaw 858JAWORZNOM-6000:00:2700:25:5100:53:0701:22:25
773HRYSZKIEWICZ Janusz 467UNISONO/AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEMIEDARYM-4000:01:1000:28:1900:55:1401:22:27
774WYPCHOŁ Piotr 254BARGŁÓWKAM-5000:01:1100:27:5800:54:5501:22:28
775ZALEWSKI Krzysztof 900GLIWICEM-4000:00:4700:26:4600:54:4701:22:31
776WOJTASIŃSKI Robert 819Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1600:27:0300:54:3401:22:32
777NAGEL Jan 1227PYSKOWICEM-3000:01:1600:27:0300:54:3601:22:33
778PECIAK Kamila 606ZABRZREK-3000:00:3100:26:0400:54:0401:22:34
779KRZESIAK Michał 10413SOFT S.A.KATOWICEM-3000:00:5100:26:2800:54:0301:22:34
780URBANKE Bartosz 1305WARSZAWAM-2000:01:0700:28:2900:54:5201:22:35
781DĄBROWSKI Marcin 257GLIWICEM-3000:01:1000:26:3300:54:3001:22:35
782KOWALSKI Zbyszek 913MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5600:27:2100:55:0501:22:39
783SKRABA Krzysztof 1077Amator SzczyglowiceKNURÓWM-3000:00:5900:28:4900:56:2801:22:39
784ZIMOCH Grzegorz 215GLIWICEM-3000:00:1200:26:1900:54:4101:22:40
785ZGÓRSKI Grzegorz 116GLIWICEM-3000:00:4200:25:4700:52:3001:22:42
786RADECKA Paulina 167RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:4300:27:5400:55:2101:22:44
787HONISZ Andrzej 1179ZABRZEM-3000:00:5200:27:2400:55:1001:22:44
788PAWEŁKÓW Alicja 168GLIWICEK-2000:00:4300:27:5400:55:2101:22:45
789CZAJKA Edward 1234BrakTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:26:2700:54:1201:22:45
790SIUDEK Kazimierz 1088CZUŁÓWEKM-5000:00:2600:25:4800:53:4601:22:46
791KLEKOWSKI Włodzimierz 1028Night Runners ZabrzeZABRZEM-5000:00:4900:27:1600:54:5201:22:47
792DOMARADZKA Ewa 306PYSKOWICEK-4000:00:2500:26:3500:53:5601:22:48
793NOWAKOWSKI Marek 386AMEC FOSTER WHEELER RUNNING TEAMNIEBOROWICEM-4000:01:4400:27:0100:54:2401:22:48
794JARECKI Ryszard 1180SIEMIANOWICE ŚL.M-5000:00:4600:27:2900:55:1501:22:49
795BATKO Dawid 711KATOWICEM-3000:00:4700:27:4300:54:4801:22:49
796KOWALCZYK Anna 814Hirschvogel Components PolandZABRZEK-4000:00:5300:27:4400:55:3401:22:50
797UJMA Michał 962GLIWICEM-3000:00:5100:28:4400:55:0601:22:51
798KOŚNIEWSKI Paweł 245ZABRZEM-3000:00:4800:27:3600:55:1601:22:52
799MACIASZEK Grzegorz 414CZĘSTOCHOWAM-2000:00:1700:27:5800:55:5201:22:53
800SZYLER Kamil 660GLIWICEM-2000:00:4500:27:3000:55:1601:22:53
801ŁUSIAK Mariusz 1135GLIWICEM-3000:00:4500:27:3300:55:2101:22:55
802SZKUDLAREK Michał 761BRZEGM-3000:00:4200:26:3400:54:1701:22:56
803JĘDRYCHA Artur 708DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:3800:27:3900:55:2401:22:59
804JĘDRYCHA Zbigniew 709SOSNOWIECM-6000:00:3800:27:3900:55:2401:22:59
805PŁOMIN Marcin 1206SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:3900:27:4100:55:2601:23:00
806WILIMSKI Tomasz 101SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:27:4100:55:2801:23:01
807GÓRNY Magdalena 1511CA AktywniLĘDZINYK-3000:00:3000:27:4400:55:3101:23:05
808ŁAGOSZ Kasia 1509CA Aktywni / BrokerTYCHYK-3000:00:3000:27:4400:55:3101:23:05
809CIASTO Sebastian 1039PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3900:26:5100:54:5001:23:05
810PILCH-NANOWSKA Agnieszka 587GLIWICEK-3000:01:1700:27:4800:55:0601:23:05
811SZOŁTYSEK - GRZESIKIEWICZ Anna 425Torcida GliwiceGLIWICEK-3000:00:3000:27:4600:55:3301:23:06
812GAŁECZKA Michał 548GLIWICEM-2000:01:0600:28:4300:56:3001:23:06
813NIEGOWSKA Anna 94zso10 GliwiceGLIWICEK-5000:01:2700:27:4500:55:2001:23:08
814POPIEL Artur 21GLIWICEM-4000:01:0800:27:5600:55:1501:23:09
815KOŁODZIEJ Paweł 505RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:27:4900:55:2701:23:12
816POPIEL Adriana 23GLIWICEK-3000:01:0500:27:5900:55:1801:23:12
817JANIK Basia 615RYBNIKK-3000:01:4100:26:5700:54:4401:23:12
818BOGULAK Grzegorz 184Run GB! RunGLIWICEM-3000:00:2900:27:0600:54:3701:23:13
819KOSTRZAK Czesław 489KB Endurance Solidarni KnurówKNURÓWM-5000:01:0200:26:4500:55:0001:23:15
820STUDNICKA Katarzyna 1038CONWYK-3000:01:4100:27:2200:54:5101:23:16
821BIERNAT Adam 268GLIWICEM-4000:01:3800:28:0600:55:4901:23:20
822SITKO Filip 387GLIWICEM-2000:00:1400:24:5000:52:1901:23:21
823CZAJKA Aleksander 1124MIKOŁÓWM-4000:00:4000:27:3600:55:2601:23:24
824LERCH Dagmara 1126MIKOŁÓWK-4000:00:4000:27:3600:55:2601:23:24
825SZPALA Ireneusz 897WKU GliwiceTARNOWSKIE GÓRYM-5000:01:0900:27:1400:55:1601:23:31
826KOZŁOWSKI Przemysław 549GLIWICEM-3000:00:4300:27:4900:55:3801:23:32
827WRÓBEL Jarosław 1233KRZEPICEM-3000:01:2500:27:3400:55:1501:23:32
828SZAMPERA Agnieszka 771Run and Fun TeamZAWADZKIEK-3000:00:4300:27:0600:55:1001:23:33
829PADOŁ Zbigniew 141NiezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:1700:27:5600:56:0301:23:34
830TISZBIEREK Henryk 180SBRT GliwiceBARGŁÓWKAM-4000:01:1200:27:5800:55:4301:23:35
831SZOŁTYSIK Paweł 213Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2200:55:2201:23:36
832ZIMOCH Beata 214GLIWICEK-3000:00:1200:26:1900:54:4101:23:37
833WÓJCIK Rafał 327GLIWICEM-4000:00:3500:27:4000:55:2401:23:39
834KAROLCZAK Joanna 791TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:2800:26:0000:53:5801:23:43
835GRUSZKA Michał 371SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:01:2600:27:3700:55:4401:23:44
836UCHNAST Sebastian 990SIEMIANOWICE SLASKIEM-4000:01:2600:27:3700:55:4301:23:44
837RENKIEL Tomasz 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0000:28:0300:55:5301:23:50
838HANZEL Anna 110AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-5000:00:4100:27:3800:55:4301:23:56
839STAROŃ Sylwester 470ZABRZEM-4000:01:0400:27:3100:55:3501:24:01
840MACHNOWSKI Wojciech 19Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0200:28:0200:55:5101:24:09
841BUFNAL Krzysztof 574GLIWICEM-4000:01:5300:29:0000:56:0801:24:11
842CEGIELSKA Dorota 977SOSNOWIECK-3000:00:4200:27:4400:55:5401:24:14
843WÓJCIAK Katarzyna 1229GLIWICEK-3000:01:3300:28:0000:56:1301:24:14
844ZWOLIŃSKI Gabriel 1273KATOWICEM-3000:00:4400:26:4900:54:5501:24:15
845CZERNIAK Żaneta 249GLIWICEK-4000:01:3300:28:0000:56:1301:24:15
846SOŁTYSIAK Robert 1258HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0800:28:3400:56:3201:24:19
847TOCZYDŁOWSKI Łukasz 1095HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0700:28:3500:56:3201:24:20
848ŻUCHOWSKA Aneta 834GLIWICEK-4000:01:3400:29:0200:57:2801:24:22
849BĄK Magdalena 1048BRENNAK-2000:01:1400:28:2000:56:2501:24:23
850SALA Nela 621Aktywne AtomoofkiGLIWICEK-3000:01:3600:27:4600:56:1501:24:25
851BLASZKE Waldemar 159Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:27:4600:55:3101:24:26
852MĄCZKO Jan 914GLIWICEM-5000:01:0400:27:5700:56:2201:24:32
853OSIŃSKI Robert 399Night Runners GliwiceZABRZEM-3000:00:5500:28:3900:56:5401:24:33
854STYPA Jerzy 415Stonogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM-5000:00:5500:28:3900:56:5401:24:33
855ZIELIŃSKI Marek 317GLIWICEM-3000:01:4700:27:5200:55:5501:24:37
856KAISER-CHROMIK Beata 258RYBNIKK-4000:00:3200:28:0900:56:4301:24:39
857MELCHER Ewa 950SMOLNICAK-4000:01:3400:29:0200:57:2801:24:44
858MULARCZYK Agnieszka 888ZAWIERCIEK-3000:00:5100:27:2700:55:3001:24:45
859LESZCZYŃSKA Małgorzata 189STEP-DANCE RUNGLIWICEK-4000:00:5100:27:2800:55:3001:24:45
860HEFFNER Remigiusz 762Opel Active TeamRYBNIKM-3000:01:1500:28:0200:56:0801:24:47
861LĘCZNAR Ewelina 998GLIWICEK-3000:01:1500:28:0300:56:0901:24:47
862DĘBSKI Mariusz 1270Night Runner's GliwiceGLIWICEM-4000:00:2900:27:5900:55:5401:24:48
863DEBOIBE Loic 341PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-2000:00:2800:26:4700:54:1501:24:52
864KLAWENDER Ryszard 1090Biegamy z Sercem.plGLIWICEM-5000:00:4300:27:4400:56:1201:24:55
865PROKOP Elżbieta 546GLIWICEK-5000:00:5600:27:4700:56:0201:24:55
866BULENDA Patrycja 351GLIWICEK-3000:00:1500:28:2300:56:1801:24:58
867WOŁOWSKI Michał 1160Slam Drinkers BiłgorajCZĘSTOCHOWAM-2000:00:1000:28:0800:55:5301:25:02
868KRZAK Wioleta 675ŻYWIECK-2000:00:5500:26:2900:54:3101:25:02
869HANKE Klaudia 815ZABRZEK-4000:00:0800:26:4500:55:2001:25:08
870WIECZOREK Jarosław 2GLIWICEM-3000:00:5400:29:0700:57:0501:25:09
871BOROWICZ Roksana 776Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:00:3000:27:5900:56:3001:25:10
872BRZEZIŃSKA Teresa 251Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:28:0000:56:3201:25:11
873PORĘBA Gabriela 554KNURÓWK-4000:01:4100:28:4800:57:2001:25:11
874WESTER Mieczyslaw   1219SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:02:1800:26:0900:53:0101:25:13
875KOWALCZYK Wojciech 738Run and FunZAWADZKIEM-3000:00:4400:27:2800:55:1601:25:14
876KOWALCZYK Katarzyna 739Run and FunZAWADZKIEK-3000:00:4400:27:2800:55:1601:25:14
877WOJTAS Magdalena 498GLIWICEK-3000:01:3600:27:5600:55:5601:25:17
878KRZOS Piotr 74ZABRZEM-3000:01:5700:29:0800:57:4501:25:17
879JACHYMSKA Katarzyna 1290MOMO Restaurant & Cocktail BarTWORÓG MAŁYK-4000:00:3300:27:0300:56:1301:25:18
880SANOCKA Dorota 331ZABRZEK-4000:01:0300:28:0100:55:5401:25:19
881SZUBERT Grzegorz 6GLIWICEM-4000:00:4600:26:2900:55:2601:25:20
882BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 334ZABRZEK-3000:01:0100:28:0300:55:5601:25:21
883KUROWICZ Marcin 539niezrzeszonyGLIWICEM-4000:01:1800:28:4300:57:4001:25:26
884BŁASZCZYSZYN Michał 138GLIWICEM-2000:00:5800:28:3300:57:2401:25:27
885MUZA Karolina 126KATOWICEK-3000:00:5200:29:2500:57:4601:25:31
886KOTWICKI Marek 332M-3000:01:4600:28:0300:56:3401:25:32
887RYGIEL Sebastian 143GLIWICEM-3000:01:5400:29:0400:57:5101:25:35
888KRÓL Krystyna 478Rajsport ActiveKĘDZIERZYN - KOŹLEK-4000:01:1200:29:0400:57:2501:25:36
889RYCHLEWSKA Kasia 279Kate & KateK-4000:01:0700:28:2800:56:5101:25:42
890ŻBEL Anna 1129ZEBRZYDOWICEK-3000:00:2800:28:0200:56:2901:25:54
891OGIŃSKI Daniel 11061992SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:4700:27:5200:57:1201:25:56
892ORYSZCZAK Łukasz 313GLIWICEM-3000:01:2100:27:1300:56:1701:26:03
893WOJTAS Paweł 510SANOKM-2000:00:4300:27:4800:56:3001:26:04
894WIEDERMANN Anita 1308KOBYLANYK-3000:00:4400:27:4600:56:4901:26:13
895GLINIANY Adam 1082Zabiegana RodzinkaWYRYM-4000:01:2800:29:0400:57:5801:26:14
896KOCÓJ Dominika 534Night Runner's GliwiceZABRZEK-2000:00:2900:28:0000:56:5601:26:15
897GLINIANY Małgorzata 1083Zabiegana RodzinkaWYRYK-4000:01:2800:29:0300:57:5301:26:15
898SIEDLECKA Anna 400Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3400:28:2300:57:1101:26:17
899WYLEŻAŁEK Irek 985Night Runner GliwiceKALETYM-4000:01:4700:28:1900:57:1201:26:17
900WINICKA Daria 710amatorTOSZEKK-3000:00:5000:27:4900:56:4501:26:19
901BURLIGA Mariusz 492KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-4000:01:2300:29:1000:58:0201:26:20
902MULLER Rafał 890RADZIONKÓWM-2000:00:4100:27:5700:57:1001:26:21
903DZIERŻANOWSKA Blanka 654Night Runners ZabrzeZABRZEK-2000:00:4600:27:2100:56:3901:26:21
904HARAZIN Anna 142PAWŁOWICEK-2000:00:5700:28:3000:57:4101:26:25
905BUCHAL Grzegorz 782ZERNICAM-4000:01:0000:28:3200:57:3401:26:25
906BUCHAL Katarzyna 783ZERNICAK-4000:01:0000:28:3300:57:3401:26:26
907GUZDEK Sławomir 940BIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3200:29:2200:58:0301:26:32
908KOŁODZIEJCZYK Zbigniew 491KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-6000:01:4200:28:0100:56:0801:26:32
909MICEK Marek 929GLIWICEM-3000:01:1300:27:5700:57:1301:26:37
910ZDRZAŁEK Jan 624RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:5800:29:0400:58:2101:26:46
911KNAPIK Karolina 1174TYCHYK-3000:01:4600:28:5500:57:4201:26:47
912BARAN Michalina 1139LIBIĄŻK-3000:00:2100:28:1300:57:0301:26:48
913PUŁTORAK Roksana 1504TYCHYK-3000:01:4800:28:5500:57:5301:26:52
914BILON Bogdan 1146Zbrojownia SulechówSULECHÓWM-6000:00:5300:28:4600:57:5501:26:53
915SYGUŁA Katarzyna 647KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:01:1500:28:3900:57:3601:26:57
916SAWIONEK Robert 1516CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2300:25:2500:53:5701:27:01
917WITCZAK Dagmara 1144BLACHOWNIAK-3000:01:2300:28:2400:57:2901:27:01
918KURIANOWICZ Wiesław 436Biegam Bo LubięGLIWICEM-5000:01:3200:28:4500:57:1901:27:09
919BUDZIŃSKA Ania 567GLIWICEK-3000:01:1200:27:2900:56:4501:27:17
920KRAKOWSKI Jacek 1505GLIWICEM-4000:01:1800:29:3600:59:0001:27:31
921WANAT Wacław 1008SKY TOWER RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-7000:01:0500:29:2800:58:2901:27:39
922PLEWIK Michał 667GRAMMIKATOWICEM-4000:00:4100:28:1700:57:3201:27:41
923ORLEF Jarosław 566GLIWICEM-4000:00:3900:28:1900:57:3401:27:43
924MIRSKI Rafał 663impuls do działaniaKATOWICEM-4000:00:4000:28:1800:57:3401:27:43
925GOŁOFIT Aneta 570LUBLINK-3000:00:4500:28:4400:58:1001:27:43
926RATAJ Adrianna 8251992BYTOMK-2000:00:1800:28:2200:57:3401:27:49
926SALICKA Izabela 1143Pure fire teamBYTOMK-2000:00:1700:28:2300:57:3501:27:50
928STOKŁOSA Magdalena 223GLIWICEK-4000:01:1100:30:2200:59:2401:27:50
929STOKŁOSA Marcin 222GLIWICEM-4000:01:1100:30:2300:59:2501:27:51
930GABRYŚ Jola 1300Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:29:0100:58:3201:27:52
931POSTÓŁ Karolina 983Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:2900:29:0100:58:3101:27:52
932JABŁOŃSKI Łukasz 889UNISONOTYCHYM-2000:01:0700:30:0600:59:2901:27:56
933MUSIOŁ Janusz 830UNISONOBIERAWAM-3000:01:0500:30:0600:59:1501:28:00
934ROKOSZ Łukasz 128GLIWICEM-2000:01:3600:30:3900:59:4701:28:02
935WILCZOK Krzysztof 129RYBNIKM-2000:01:3600:30:3900:59:4701:28:03
936WRÓBLEWSKI Robert 456Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:5400:27:4800:56:4301:28:04
936KONIECZKA Katarzyna 455Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-4000:00:5400:27:4800:56:4301:28:05
938SEWERYNIAK Adam 1260ZABRZEM-5000:00:5600:29:1400:58:4101:28:06
939GĄSZCZAK Tadeusz 1279GLIWICEM-7000:00:3200:29:1500:58:2401:28:08
940MAKSYMIUK- KONOPKA Ewa 557GLIWICEK-4000:01:2600:29:2500:59:1501:28:08
941STERNAL Marta 951GLIWICEK-2000:01:3100:28:0700:58:1301:28:09
942GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 42Biegaj s treneramiKRASOCINK-4000:00:4000:28:0600:57:4701:28:13
943GÓRECKA Anna 474CHORZÓWK-3000:00:3100:27:4500:57:5901:28:18
944GRABOWSKI Lech 1165GLIWICEM-5000:00:0600:26:5500:56:1201:28:19
945WOŁCZYK Aldona 881WIESZOWAK-2000:00:5400:28:2900:57:4201:28:19
946BŁASZCZYK Paulina 37GLIWICEK-3000:00:5800:28:0300:57:5201:28:20
947SMAGOROWICZ Artur 1079W pogoni za duchemSŁAWKÓWM-4000:00:5800:28:2100:59:0801:28:22
948UCIŃSKA Anna 1080SOSNOWIECK-3000:00:5800:28:2100:59:0901:28:22
949MUSIOŁ Grzegorz 394Opel Active TeamCZERWIONKA- LESZCZYNYM-4000:00:4600:28:3700:57:4901:28:25
950MUSIOŁ Małgorzata 395CZERWIONKA- LESZCZYNYK-3000:00:4600:28:3700:57:4901:28:26
951GRACH Tomasz 311RUN AND FUN TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:29:5301:00:0601:28:31
952STANIK Sonia 765KNURÓWK-2000:00:5900:27:2000:57:3401:28:36
953SYNÓWKA Maciej 981ŻARÓWM-3000:00:3400:28:2300:58:1301:28:40
954ULIASZ Natalia 980ROWNEK-2000:00:3400:28:2300:58:1301:28:40
955SATKO Jacek 238TARNÓWM-5000:00:5100:30:0400:59:3801:28:53
956SAP Alina 362NR gliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:1100:58:3601:28:54
957JANGROT Dominika 1081Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:5000:29:1100:58:3601:28:55
958PRYMAS Krystian 32GLIWICEM-3000:00:4800:26:2400:55:2301:29:02
959SOSIN Adam 200Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWM-3000:01:2000:30:1200:59:4301:29:06
960SOSIN Sylwia 201Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWK-4000:01:2000:30:1200:59:4301:29:07
961SZOŁTYSEK Beata 1282OchajoRun & FriendsK-4000:00:2900:28:2300:58:2101:29:10
962MAŚLANKA Ireneusz 1093Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5800:29:1800:59:0401:29:19
963MURDZEK Aleksandra 997Pure Fire BytomBYTOMK-2000:00:5700:28:5500:58:5301:29:20
964CHMIELEWSKA Anna 144PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0100:29:2100:59:3201:29:22
965KOŻUCH Agnieszka 1391975PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:01:0100:29:2100:59:3201:29:22
966CYWIŃSKI Robert 1176ŚWIERCZYNIECM-4000:00:5800:29:5800:59:4101:29:24
966CYWIŃSKA Elżbieta 1010ŚWIERCZYNIECK-4000:00:5800:29:5800:59:4101:29:24
968WIEDERMANN Krzysztof 1309Pedra ForchKOBYLANYM-3000:00:4400:28:2100:58:1901:29:28
969ZAMOJSKA Iwona 797Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-3000:00:4100:28:0100:57:0401:29:31
970CHOJOWSKA Edyta 153DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:01:0100:29:5400:59:5301:29:35
971WIŚNIEWSKI Paweł 5Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:4700:28:4700:59:0401:29:38
971JUSZCZAK Kalina 181GLIWICEK-2000:00:4700:28:4700:59:0401:29:38
973CHOJOWSKI Oskar 154DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:0200:29:5300:59:5201:29:38
974CICHY Agnieszka 408RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2000:29:1400:59:4101:29:38
975DROZDOWSKI Wojciech 1125Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:3700:28:0600:58:1101:29:39
976DYLONG Natalia 947GLIWICEK-1600:00:4400:30:3101:00:3801:29:51
977HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria 1097Spot PszczynaPSZCZYNAK-2000:01:2100:29:3400:59:5201:29:52
978KORDECKI Bartosz 1071KATOWICEM-3000:01:3500:30:3301:01:0201:29:57
979MANDOK Bogdan 742SOŚNICOWICEM-3000:00:0700:28:1000:59:2301:30:02
980PAUL Violetta 119Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:4301:00:0501:30:04
981KROCZEK Liliana 1269Night Runner's GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:4301:00:0501:30:05
982SZCZEŚNIAK Barbara 580BYTOMK-3000:00:5000:29:4401:00:1001:30:06
983DĘBSKA Joanna Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:4401:00:0901:30:06
984FURMAN Agnieszka 1140ochajo run&friendsKRAKÓWK-3000:01:1500:30:2001:00:2101:30:06
985MIGDAŁ Grzegorz 29SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:29:3100:59:4901:30:07
986ONAK Izabela 1134OchajoRun & FriendsGLIWICEK-4000:01:1300:30:2201:00:2201:30:08
987CABAŁA Adam 918MARKLOWICEM-2000:01:0200:29:4900:59:3001:30:09
988MAZUR Ewelina 102GLIWICEK-4000:00:5700:29:5501:00:1601:30:14
989SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 501run and fun teamKIELCZAK-3000:00:5700:29:5501:00:1501:30:15
990DYLONG Mariola 266GLIWICEK-1600:00:2600:27:2300:58:0601:30:17
991DACZYŃSKI Kajetan 458Grupa CmykiGLIWICEM-1600:00:5300:29:5701:00:1901:30:18
992KRASZKIEWICZ Aleksander 968NASNIEDOGONIATDĘBICAM-3000:00:5000:29:5901:00:0801:30:19
993KRASZKIEWICZ Marta 969NASNIEDOGONIATDĘBICAK-3000:00:5100:29:5901:00:0801:30:19
994CZAPEK Marek 309night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:29:5801:00:2501:30:20
995BOH Mariusz 1306PIEKARYM-6000:00:5200:30:0001:00:2001:30:20
996KĘDZIOR Wiesława 961nas nie dogoniatDĘBICAK-5000:00:4800:30:0101:00:1001:30:21
997KAPIAS Krystian 521GLIWICEM-4000:01:0700:30:0501:00:1201:30:21
998STOLARCZYK Robert 115Night RunnersGLIWICEM-3000:00:4900:30:0101:00:2301:30:22
999PREJS Beata 1224Night Runner'sSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:00:4900:30:0201:00:2301:30:22
1000ĆWIOK Barbara 806UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:0601:00:1401:30:22
1001LIPSKI Dariusz 71GLIWICEM-3000:01:5200:29:3901:00:5901:30:22
1002WESTER Halina 1274Night RunnersGLIWICEK-4000:00:3400:29:2100:59:4001:30:23
1003GABRYŚ Seba 1277night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:30:0201:00:3101:30:24
1004CZAPEK Anna 310night runners gliwiceGLIWICEK-4000:00:3300:29:5901:00:2601:30:24
1005WILSZ Ewa 26UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:0501:00:1301:30:24
1006BIAŁOŻYT Agata 873KATOWICEK-2000:01:3200:29:5601:00:2301:30:24
1007ŚLĘZAK Jakub 963Banda PeKATOWICEM-2000:01:3200:29:5501:00:2301:30:24
1008LEWICKI Krzysztof 43Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5100:29:4101:00:0901:30:25
1009TKACZUK Marcin 1016Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5000:29:4201:00:1001:30:26
1010KOSTORZ Paweł 613Paweł KostorzZABRZEM-2000:01:2100:29:1500:59:5201:30:34
1011CIESIELSKI Radosław 757BETANIA TEAMMSTÓWM-3000:00:2200:28:1600:56:0501:30:35
1012MATECKI Maciej 5202xmPYSKOWICEM-3000:00:5600:30:0401:00:2501:30:36
1013FIEDOR Anna 107GLIWICEK-3000:01:2600:31:0001:01:5301:30:46
1014KWAŚNIOK Rafał 348Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:01:0400:29:5401:00:4201:30:51
1015BIGAJ Agnieszka 347TOSZEKK-2000:01:0400:29:5401:00:4201:30:51
1016GRZESIKIEWICZ Mariusz 426GLIWICEM-3000:00:5300:30:1101:00:4701:30:55
1017GORELL Bogumiła 446PONISZOWICEK-3000:00:5300:30:1101:00:4701:30:55
1018HAŃCZUR Józef 792B T M RUNNERSBYTOMM-5000:01:1400:30:5301:02:0101:31:02
1019DĄBROWSKA Halina 1130Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAK-3000:00:4500:29:0100:59:3701:31:06
1020KOWALIK Tomasz 1066Kalinowski TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:5300:28:5100:59:2701:31:09
1021SKORUPA Agnieszka 391Run and FunZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:5001:00:3901:31:15
1022NAWROT Bożena 804ZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:5001:00:3901:31:15
1023DWORNICZAK Paweł 887SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:3400:29:3201:00:3801:31:21
1023HRYSZKO Jagoda 1172ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:3400:29:3201:00:3901:31:21
1025STANGEL Dorota 1262GLIWICEK-3000:01:1600:29:5401:00:2301:31:24
1026GORUS Anna 113Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:5200:31:3501:01:5501:31:26
1027SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 656Runteam PawłowicePAWŁOWICEK-4000:01:5200:31:3501:01:5601:31:26
1028ŻOCHOWSKI Leszek 225GLIWICEM-4000:00:5200:29:5801:00:2101:31:40
1029FURMANIK Jacek 648AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-5000:01:5300:30:5601:00:5401:31:40
1030WOJTAS - WÓJCIK Justyna 511SANOKK-2000:00:5900:29:1501:00:2001:31:43
1031MACKIEWICZ Katarzyna 308GLIWICEK-5000:00:4000:30:1401:00:4401:31:51
1032KUPCZAK Rafał 1084MYSZKÓWM-4000:01:0500:30:3201:00:5501:31:52
1033ĆWIKŁA Andrzej 1067TENT GRUPAGONIĄDZM-6000:01:0000:30:1601:00:5901:31:54
1034MULARCZYK Teresa 409Biegam,LIBIĄŻK-5000:00:5700:29:3301:00:0101:32:05
1035STEINHOFF Adam 1033WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:1500:30:1901:01:0601:32:11
1036CIOMEK Marta 99SBRTGLIWICEK-2000:00:4300:28:1900:59:2901:32:12
1037POLOK Adrian 1022Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5200:29:5801:00:1901:32:12
1038WIRA Agnieszka 1161night runners gliwiceGLIWICEK-2000:01:5000:29:0900:59:5501:32:12
1038TUMIDAJEWICZ Beata 1151ZABRZEK-3000:01:4900:29:1000:59:5601:32:13
1040DYNEK Sebastian PędziwiatrGLIWICEM-3000:00:0000:31:3201:02:5901:32:14
1041SZAŁAJKO Jerzy 665Duch GórWROCŁAWM-5000:01:2800:28:4400:59:0301:32:19
1042BRODIUK Norbert 622SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3700:28:0200:59:0201:32:26
1043BUKSINSKA Iwona 272ZABRZEK-4000:00:4800:29:4501:00:1901:32:42
1044KUŚ Michał 12361982GLIWICEM-3000:01:1600:30:0901:01:2101:32:52
1045MARKOWICZ Piotr 1298MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:01:1500:30:5101:02:2501:32:54
1046MĄCZKA Krystyna 988GLIWICEK-6000:00:5400:29:3801:00:1901:33:04
1047KLEJNOWSKI Mateusz 878GLIWICEM-2000:01:1900:30:2301:01:5501:33:25
1048KLEJNOWSKA Katarzyna 903GLIWICEK-2000:01:1800:30:2401:01:5601:33:26
1049KUSZ Gosia 705PISARZOWICEK-3000:00:5100:28:5601:00:0001:33:28
1050BALICZ Agnieszka 148ŚWIĘTOCHŁOWICEK-2000:00:5500:30:1601:01:0601:33:38
1051STOLARZ Agnieszka 976Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:30:3401:02:0901:33:39
1052RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 122Night RunnersGLIWICEK-4000:01:3800:30:4501:02:1401:33:42
1053PIKULSKA Beata 104Night RunnersGLIWICEK-3000:01:3700:30:4601:02:1501:33:43
1054RÓŻYC Barbara 366Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:1200:30:0801:01:4301:33:50
1055BATEJKO Beata 417CHORZÓWK-4000:00:5600:28:3100:59:4801:33:54
1056NOWAK-BODUCH Joanna 1259Night RunnersGLIWICEK-5000:00:5300:30:0001:00:4101:34:00
1057BOBKOWSKI Maciej 58Pędzace ŻółwiePYSKOWICEM-4000:00:4800:28:5200:59:4701:34:01
1058ESTKO Anna 788KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:2700:30:5601:02:2301:34:01
1059BOŚ Iwona 690Wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-4000:01:2500:31:1601:02:4401:34:03
1060MALCHERCZYK Anna 866PRZYSZOWICEK-2000:01:4500:30:4201:02:1301:34:07
1061CESARZ Alicja 553GLIWICEK-3000:01:3800:30:5701:02:1601:34:08
1062STALICA Marzena 468CZĘSTOCHOWAK-4000:01:2400:30:5001:02:3401:34:17
1063STACHOWSKI Wojciech 930GLIWICEM-3000:01:3000:30:1201:01:4801:34:18
1064GRUCHALSKI Jakub 591ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:2300:30:1001:02:3201:34:27
1065WOJTASZEK Grzegorz 324MOSiR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:4300:28:5001:00:1301:34:33
1066KOWALSKA Natalia 219Night Runners GliwiceLUBLINIECK-2000:01:3900:30:5601:02:2101:34:34
1067WALIGÓRA Aleksandra 770BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-4000:01:1700:30:5001:02:3101:34:45
1068WALIGÓRA Aleksander 769BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:01:1700:30:5001:02:3101:34:45
1069SKĄPSKA Joanna 688SŁUPIA POD KĘPNEMK-2000:00:5700:32:3701:04:0101:34:46
1070BIERNACKI Tomasz 626GLIWICEM-4000:01:1900:30:5901:02:4401:34:51
1071BIERNACKA Agnieszka 623GLIWICEK-3000:01:1900:30:5801:02:4501:34:54
1072CIEŚLAK Michał 376KRAKÓWM-3000:01:3700:30:2201:01:5901:35:16
1073STĘPIEŃ-KUCHNIA Anna 910TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAK-4000:01:1000:30:5901:02:3301:35:19
1074ZUWAŁA Robert 1168RAGNAR TEAMSOSNOWIECM-4000:01:2900:30:3601:02:2701:35:29
1075ZUWAŁA Anna 1167RAGNAR TEAMSOSNOWIECK-4000:01:2800:30:3701:02:2801:35:30
1076DRABIK Krzysztof 1257Fundacja Dzieciom Twój Rekord PomagaBYTOMM-3000:01:5600:30:4101:02:1301:35:35
1077PASSIA Robert 1141SOSNOWIECM-3000:01:1900:30:5901:03:3201:35:37
1078WÓJTOWICZ Liza 514ŁÓDŹK-2000:01:5100:30:5601:03:2201:35:38
1079KONTNY Paweł 1032GLIWICEM-7000:01:5500:31:0001:02:5001:35:38
1080BOGACZ Jadwiga 482Jagoda TEAMGLIWICEK-3000:01:4700:30:5101:03:0301:35:50
1081KOPYŚĆ Jarosław 1112Pszczółkowski TeamOLSZTYNM-4000:01:4300:32:0101:04:0201:35:53
1082BANASIK Wiesław 1062ZDZIESZOWICEM-5000:00:4900:30:0401:02:1601:35:56
1083ŁYSIUK Grzegorz 506GLIWICEM-3000:01:3000:30:5901:03:1301:35:58
1084SZALA Beata 191SBD Energetyk RybnikRYBNIKK-3000:01:2500:29:0801:00:4601:35:59
1085BRZÓZKA Sebastian 233SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-3000:01:2600:29:0701:00:4601:35:59
1086KOŁODZIEJCZAK Kinga 63AccentureBŁONIEK-3000:01:0100:29:2801:01:2501:36:04
1087DUDZIAK Piotr 978Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1700:30:5501:03:0901:36:04
1088MIŚKIEWICZ Lucyna 1148ZAWIERCIEK-5000:01:2200:31:4101:03:5001:36:04
1089MIŚKIEWICZ Andrzej 1147ZAWIERCIEM-5000:01:2200:31:4101:03:5001:36:06
1090MISZTAL Andrzej 975GLIWICEM-4000:01:5200:30:5601:02:5201:36:06
1091KONOPKA Marek 556ŚAF-ObroSZAŁSZAM-4000:01:2500:30:3801:02:3201:36:10
1092SZYMAŃSKI Jacek 472Teleskopy.plCHORZÓWM-4000:01:4100:32:5701:04:3501:36:13
1093ROJEK Michał 856GLIWICEM-3000:00:5800:29:2001:02:0801:36:14
1094LEDWOŃ Aneta 88Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1800:30:5901:03:3801:36:27
1095LEDWOŃ Jakub 87Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:1700:31:0101:03:4101:36:37
1096DOGIEL Agnieszka 1109BYTOMK-3000:00:5300:30:0801:02:4601:36:47
1097GILEWSKI Franciszek 543biegamy z sercemGLIWICEM-7000:00:4300:31:2501:04:0201:36:50
1098MOKRZYCKA Justyna 493Biegamy z sercemKNURÓWK-3000:01:5200:31:3701:03:1101:36:55
1099ŚCISŁOWICZ Natalia 989GLIWICEK-3000:01:3000:30:3601:03:1901:36:57
1100GRUBICH Irena 526GLIWICEK-6000:00:0200:29:4601:01:3501:37:15
1101MAŁYSA Łukasz 509ORZESZEM-3000:01:2800:30:1801:03:2201:37:20
1102GORZAWSKI Andrzej 1200SPARTANIE DZIECIOMRYBNIKM-2000:01:3800:30:2001:03:1801:37:22
1103FLORECKI Andrzej 112AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:4400:30:5101:03:3001:37:30
1104GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 855EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:4800:30:5001:03:1601:37:30
1105KRÓL Adam 1250Spartanie DzieciomOPOLEM-5000:01:1000:30:5401:03:4501:37:40
1106DOROTA Zbigniew 1247Spartanie DzieciomOLESZYCEM-4000:01:0900:30:5501:03:5201:37:44
1107CHRYCIUK Wojciech 1245Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:1000:30:5401:03:4901:37:45
1108PTAK Arkadiusz 1197Spartanie DzieciomWILKSZYNM-3000:01:0900:30:5501:03:5301:37:46
1109KOŁKOWSKI Andrzej 1189SPARTANIE DZIECIOMBRANIEWOM-4000:01:1300:30:5301:03:5001:37:46
1110ZYCH Dawid 1190Spartanie DzieciomELBLĄGM-4000:01:1300:30:5301:03:5001:37:46
1111KĘCIK Janusz 1184SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-6000:01:1400:30:5301:03:5001:37:46
1112SERWACZYŃSKI Mirosław 1191Spartanie DzieciomPIASECZNOM-5000:01:0400:30:5701:03:5101:37:47
1113SOLBIATI Davide 1199SPARTANIE DZIECIOMWROCLAWM-4000:01:0600:30:5601:03:5201:37:47
1114KOWALCZYK Mariusz 1185Spartanie DzieciomRADOMM-4000:01:1100:30:5401:03:5001:37:47
1115SZAŁAŚNY Piotr 601TestyOutdoorowe.plKOBIÓRM-2000:01:1100:30:5401:03:5101:37:47
1116KANIEWSKI Paweł 1248WARSZAWAM-3000:01:1200:30:5301:03:5001:37:47
1117NOWAK Wiktor 1186Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:0400:30:5701:03:5401:37:48
1118SULIN Marek 949Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:01:0600:30:5601:03:5201:37:48
1119GRONOWSKI Waldemar 1198Spartanie DzieciomBYTOMM-5000:01:0900:30:5401:03:5101:37:48
1120SANECKI Patryk 1194SPARTANIE DZIECIOMPASŁĘKM-2000:01:1100:30:5401:03:5201:37:48
1121BĄK Katarzyna 1249Spartanie DzieciomPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0200:30:5601:03:5401:37:49
1122STĘPKA Daria 1253Spartanie DzieciomWARSZAWAK-4000:01:0200:30:5601:03:5401:37:49
1123DOBAJ Katarzyna 1246Spartanie DzieciomKRAKÓWK-4000:01:0200:30:5601:03:5401:37:49
1124RAJCHERT Joanna 1254Spartanie DzieciomPIASECZNOK-3000:01:0300:30:5601:03:5401:37:49
1124DOROTA Jola 1503RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEK-4000:01:0300:30:5601:03:5401:37:49
1126KREMPA Michał 1192Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0500:30:5601:03:5301:37:49
1127LASKOWSKI Piotr 1251Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0600:30:5401:03:5301:37:49
1128MAŁKOWSKI Bogdan 1202SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-4000:01:0800:30:5501:03:5301:37:49
1129RESZKE Michał 1195SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-3000:01:0800:30:5501:03:5201:37:49
1130RÓŻOWICZ Eliza 1188Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0100:30:5701:03:5401:37:50
1131CZAPKIEWICZ Gosia 1201Spartanie DzieciomROGOŹNIKK-4000:01:0200:30:5801:03:5501:37:50
1132SZAFRAŃSKI Krzysztof 295Spartanie dzieciomWARSZAWAM-4000:01:0700:30:5601:03:5301:37:50
1133PIORKOWSKI Karol 1193SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-4000:01:0500:30:5201:03:5501:37:51
1134LEŚNIEWSKI Michał 1252Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0100:30:5901:03:5701:37:52
1135BEJNAROWICZ Damian 1196Spartanie DzieciomLUDWIKOWICE KLODZKIEM-2000:01:0400:30:5801:03:5601:37:52
1136SOJKA Anna 685PACZYNAK-3000:01:2200:29:5001:02:3301:37:56
1137KURPIOS Piotr 542GLIWICEM-3000:01:3500:34:0201:06:4901:37:57
1138STAŃCZYK Paulina 1275GLIWICEK-2000:01:4600:30:3301:03:1801:38:10
1139DYRAGA Marcin 559SAINT-GOBAIN SquadGLIWICEM-4000:01:3700:33:0401:05:5401:38:24
1140DYRAGA Barbara 204NIEZRZESZONAGLIWICEK-3000:01:3700:33:0401:05:5401:38:24
1141RAKOWSKA Katarzyna 1187Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0300:30:5601:03:5401:38:34
1142FORYST Wojciech 560GLIWICEM-6000:01:2200:31:0101:03:2601:38:35
1143JEŻEWSKI Adam 328VRCGLIWICEM-3000:01:2800:31:1501:04:0901:38:42
1144BOBA Ryszard 485GLIWICEM-6000:01:3100:30:2501:04:2101:38:56
1145BUCHALIK Katarzyna 513GLIWICEK-2000:01:2200:32:2101:06:0301:39:53
1146PLESZCZYŃSKA Iwona 743ZABRZEK-3000:01:0400:31:3601:04:5801:40:23
1147DZIEDZIC Dominik 39pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5200:32:1001:05:2301:41:01
1148KOCH Marta 942ZABRZEK-3000:01:1900:32:2101:06:2601:41:27
1149REITER Hanna 363Biegamy z sercemGLIWICEK-4000:01:4100:33:1101:07:2101:41:58
1149BOGDANOWICZ Maja 304GLIWICEK-3000:01:4000:33:1101:07:2101:41:59
1151RAKINT Bogdan 44Pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5300:31:5601:05:3001:42:23
1152SUSEŁ Aleksander 16MIKOŁÓWM-2000:00:0000:31:2601:04:0001:42:57
1153JURETKO Adam 97CHORZÓWM-4000:00:5600:32:5601:07:5901:43:05
1154WŁOSZCZYŃSKA Ewa 329GLIWICEK-3000:01:3000:35:1001:10:0701:44:21
1155WALCZYŃSKA Karolina 747Night Runners GliwiceBIELSKO-BIAŁAK-3000:01:3000:35:1101:10:0401:45:00
1156ZAWISZA Joanna 106GLIWICEK-2000:01:2100:35:2001:10:1501:45:09
1157NOWAK-KASPRZAK Anna 127WROCŁAWK-3000:01:1800:32:3501:08:0801:45:55
1158GROSS Teresa 231UNISONOBYTOMK-4000:01:0600:31:4301:08:4001:46:16
1159ŻELEZNY Tomasz 69Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:3300:35:0701:10:0201:46:36
1160BIJAK Adriana 1508Night Runner'sBĘDZINK-3000:01:3000:35:1101:10:0301:46:38
1161RUDNICKA Maria 803BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-5000:01:1800:34:0301:10:2901:46:51
1162DYDYCZ Marta 652AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:1900:30:1101:04:4501:47:04
1163RECZKO Mariusz 476MALINOWICEM-4000:01:2700:32:1101:09:3101:47:32
1164ZAWADA Ewa 77Night RunnersZABRZEK-2000:01:5100:36:2901:13:2701:47:45
1164ZAWADA Piotr 78Night RunnersZABRZEM-3000:01:5100:36:2901:13:2801:47:45
1166PASIEKA Anna 402BYTOMK-3000:01:0200:33:1501:10:0501:48:35
1167LATOS Barbara 874Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:01:2600:36:2501:15:0401:55:17
1168BROSZ Michał 1175PANIÓWKIM-4000:00:00
1169KAPICA Wojciech 883Banda PeKATOWICEM-2000:00:00
1170SMOŁA Mieczysław 1240Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0200:27:5700:56:01
1171RESZKE Marek 1154OPOLEbiega.plWROCŁAWM-2000:00:3400:21:5300:43:34
1172KUBIT Bartłomiej 1304GLIWICEM-3000:00:5500:28:4100:55:02
1173KACZMARCZYK Grzegorz 186ZABRZEM-3000:00:56
1174JASIKOWSKI Łukasz 89GLIWICEM-2000:01:2300:27:20
1175WOJTUKIEWICZ Artur 691GLIWICEM-3000:01:3500:28:5801:02:18
Niesklasyfikowani
DQLEGIEŻYŃSKI Krzysztof 45katagurumeGLIWICEM-30DQ DQ00:24:04 DQ DQ
Znaleziono 1176 wynik(ów)