III PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-23
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1323
Wystartowało : 1176
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 1171
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 19.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 19.2km | 19.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
10_km
10km
15_km
15km
19_km
19.2km
      
DQLEGIEŻYŃSKI Krzysztof 45katagurumeGLIWICEM-30DQ DQ00:24:04 DQ DQ00:48:09 DQ
2STARŻYŃSKI Andrii 487KlementynkaM-2000:00:0100:16:0300:32:2800:49:0001:03:29
3CIEPLAK Marcin 11TL ROW RybnikRYBNIKM-2000:00:0100:16:5800:33:4600:50:3101:05:13
4NAGIZNJAK Wiktor 56IKB RudnikM-2000:00:0000:16:2300:33:2500:50:3201:05:14
5KAWIK Tomasz 1049Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeBRENNAM-2000:00:0100:17:0400:34:1600:51:2501:06:45
6GRAJCAR Łukasz 1181CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAKONOPISKAM-2000:00:0100:16:4200:34:0200:52:0101:07:40
7FORMICKI Rafał 450ZAWIERCIEM-2000:00:0100:17:0400:34:3100:52:2401:08:12
8GORTEL-MACIUK Agnieszka 1506NiewymiękaczeCHORZÓWK-3000:00:0200:17:5400:35:5400:54:0501:10:05
9RZEPKA Bernard 805#SobasTeamZDZIESZOWICEM-4000:00:0200:18:0500:36:4100:55:3101:11:57
10ŻABA Marek 1019Triathlon X-TeamSOSNOWIECM-3000:00:0300:18:0900:36:5700:55:5201:12:18
11PAWEŁCZAK Mateusz 434KB Florian Zajączki DrugieZŁOCHOWICEM-2000:00:0100:17:3900:35:5800:55:3301:12:51
12KUCHARSKA Ewa 1310PSZCZYNAK-3000:00:0100:18:5400:38:0100:56:4301:12:55
13MUSKIETORZ Piotr 517MIKOŁÓWM-2000:00:0200:18:1100:37:4400:56:4501:13:30
14SZCZECIŃSKI Maciej 1024GLIWICEM-3000:00:0300:19:2400:38:3800:57:3701:13:42
15BOCHEŃSKI Grzegorz 90SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:18:4900:37:4700:56:5601:13:58
16NOWICKI Michał 669KW GliwiceGLIWICEM-1600:00:0300:19:1900:38:3700:57:4501:14:11
17ŚLIWIŃSKI Piotr 252Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:18:1600:37:2600:57:0501:14:26
18NAGIRNIAK Natalia 496LKB RudnikK-2000:00:0200:18:4400:37:4800:56:5301:14:37
19FLIEGERT Mateusz 1222SBRT GLIWICERYBNIKM-2000:00:0400:20:1000:39:5200:58:2901:14:56
20KULIG Rafał 286bpdGOSTYŃM-3000:00:0600:19:2100:38:4200:58:1401:15:07
21KŁĘBEK Kamil 1182AWF KatowiceCHORZÓWM-2000:00:0300:18:4400:38:1100:58:0001:15:21
22MATLOK Marek 859Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:0300:19:1900:39:0000:58:2801:15:27
23RAJEK Sebastian 1145TYCHYM-4000:00:0200:18:4000:38:2100:58:1801:15:37
24LUBNAU Marek 1203HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM-5000:00:0200:19:3600:39:1000:58:4901:15:43
25KRZAK Robert 1312AUTHOR BICYCLESGLIWICEM-5000:00:0100:19:3600:39:1600:58:5101:15:51
26BUDKA Borys 4Sejm RPGLIWICEM-3000:00:0100:19:3600:39:1600:58:5201:15:52
27ROGACZ Piotr 583SzakaleSOSNOWIECM-3000:00:0500:19:2300:39:0900:58:5001:16:25
28POŚNIAK Tomasz 600ista BIEGAMYZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:4000:39:3000:59:1801:16:43
29HETMAN Radosław 662Grupa NomaxJAWORZNOM-3000:00:0500:20:0900:39:5200:59:3001:16:48
30PLOCH Jakub 229NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-2000:00:0200:19:2100:39:4701:00:0801:17:40
31NIESLON Marek 603GLIWICEM-3000:00:3600:20:4200:40:4601:00:3201:17:48
32GICZEWSKI Grzegorz 839Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-5000:00:0900:20:3300:40:5501:00:5501:17:52
33SZECÓWKA Aneta 687BISKUPICEK-3000:00:0600:19:3800:39:5601:00:1101:17:55
34SPYCHALSKI Adam 1204RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0300:19:4600:40:0301:00:1801:17:57
35HOZAKOWSKI Marcin 860CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0400:20:3800:40:5501:00:5901:17:58
36SZWEDA Piotr 778Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0900:20:3200:40:3601:00:4601:18:18
37STACHURA Mateusz 1213SBRT GLIWICEZABRZEM-2000:00:0300:18:1100:39:1901:00:1301:18:23
38KRZESIAK Marcin 852SOSNOWIECM-3000:00:0500:20:0500:40:4701:01:0101:18:27
39WOLNY Krzysztof 358ZABRZEM-3000:00:0300:20:2400:40:5101:01:0301:18:31
40DUŹNIAK Dominik 166Step-Dance RunGLIWICEM-3000:00:0200:19:4100:40:0101:00:2501:18:33
41PIEKARCZYK Sławomir 650Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0500:19:4400:40:0401:00:3101:18:35
42GROŃ Krystian 1043ZABRZEM-2000:00:0600:20:0800:40:1601:00:4001:18:38
43SLADEK Dawid 210RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0500:19:5200:40:2401:00:5601:18:55
44SZCZESNY Damian 1142Wieluń BiegaWIELUŃM-3000:00:0700:20:1000:40:3801:00:5901:19:14
45BIALIK Marcin 971KATOWICEM-2000:00:0300:19:3300:40:0201:01:0601:19:28
46PETRUS Łukasz 1117DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:06:2000:20:1300:40:4501:01:1801:19:31
47ORZECHOWSKI Arkadiusz 794Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0800:20:3300:41:0901:01:3901:19:42
48WYLEŻAŁEK Alina 438Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:0600:20:3600:41:2601:02:0901:20:09
49WALKOWIAK Artur 634UCIEKAM PRZED DOBRĄ ZMIANĄZAWADZKIEM-4000:00:0500:20:0700:40:4801:01:2201:20:13
50LIGOCKI Michał 959CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0300:20:3400:41:2101:02:0801:20:22
51OŚLIZŁO Tomasz 1132SKRZYSZÓWM-2000:00:0400:21:2100:42:3201:02:5201:20:22
52BIŃCZYK Dariusz 821Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:00:0400:20:4100:41:3001:02:1301:20:22
53BAGAN Grzegorz 12GOGGLE PAE TEAMGLIWICEM-4000:00:0300:19:5300:40:2601:01:5401:20:26
54MAŁKA Bartosz 152KNURÓWM-3000:00:0400:20:2700:41:2101:02:1101:20:27
55JACHYMEK Bartłomiej 1076JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-4000:00:0500:20:5600:41:4501:02:4101:20:36
56MATERLA Marek 196zryw słupskoSŁUPSKOM-3000:00:0600:20:3600:41:2901:02:2301:20:38
57BĄBSKI Szymon 872KS Halny Węgierska GórkaUJSOŁYM-3000:00:1200:20:5400:41:5101:02:4301:20:40
58PACZKA Michał 1299GLIWICEM-4000:00:1000:20:3500:41:4901:02:5301:20:46
59MAŚCIBRZUCH Marcin 273BYTOMM-2000:00:0700:21:0600:42:0701:02:5801:20:48
60SKRZYDELSKI Tomasz 1023PIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:00:3300:20:4000:41:1401:02:0201:20:48
61HOŁDA Marek 1510SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0500:21:0900:42:0701:02:5901:20:51
62SKORUPKA Adam 575III LO im. Wincentego StyczyńskiegoGLIWICEM-1600:00:0800:20:5300:42:0701:02:5901:20:53
63BOGUS Bartosz 228LUBLINIECM-2000:00:0600:21:0700:42:0801:02:5901:21:00
64WYŁUPEK Tomasz 812szakaleSOSNOWIECM-4000:00:0900:21:1400:42:2101:03:0601:21:06
65KOCZUR Tamara 1085MYSZKÓWK-3000:00:0600:20:2500:41:2901:02:3901:21:07
66KUPIJAJ Marcin 410Socios GórnikGLIWICEM-2000:00:3000:20:4400:41:4301:02:3601:21:09
67WIECHUŁA Marcin 169GLIWICEM-3000:00:0600:20:0200:40:5601:02:2001:21:12
68ŚWIDA Adam 1514Tridea TeamBYDLINM-3000:00:0700:21:1500:42:1901:03:0101:21:17
69CYROŃ Adrian 1122KATOWICEM-3000:00:0700:21:1500:42:1801:03:1101:21:18
70DWORNICZAK Łukasz 716KATOWICEM-3000:00:0700:20:5200:42:0601:02:5901:21:37
71POLACZEK Alexander 405SMOLNICAM-4000:00:0400:20:1100:40:5501:02:1801:21:39
72GRZYB Dariusz 894brakKLEPACZKAM-4000:00:0800:20:3500:42:0601:03:0001:21:56
73SARNECKI Adam 801UJAZDM-3000:00:1200:21:0300:42:0301:03:1101:22:11
74RUDKO Michał 544Kluczborska Grupa BiegowaZDZIECHOWICEM-2000:00:0500:19:3300:40:0601:01:4301:22:20
75WOLNY Dariusz 336LideonSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0600:20:5500:42:0801:03:1301:22:25
76KILIŃSKI Jacek 1238OSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0200:19:3100:40:4601:02:4701:22:31
77LASKOWSKI Tomasz 118AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:5400:42:0301:03:2101:22:35
78NOGAJ Janusz 1037OchajoRun & FriendsGLIWICEM-3000:00:0800:21:0900:42:1101:03:3101:22:35
79PYSZ Grzegorz 396HR MAX ŻORYŻORYM-4000:00:1000:20:3200:41:2401:02:4201:22:36
80PAWLIK Marek 192Athletics NysaNYSAM-4000:00:0600:21:2200:42:4301:04:0901:22:41
81LEWICKI Tomasz 15AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:4500:42:0301:03:3001:22:44
82CHOMIK Rafał 869T2 Triathlon TeamGLIWICEM-3000:00:0300:19:4200:40:5701:02:5501:22:53
83OKOŃ Łukasz 226GIERAŁTOWICEM-3000:00:0800:20:3700:42:1501:03:5801:23:04
84SAP Karolina 355NR gliwiceGLIWICEK-2000:00:0700:20:5400:42:1501:04:0501:23:09
85GŁUSZAK Adam 721RYBNIKM-3000:00:5900:21:2100:42:4001:04:1001:23:14
86JAWOROWSKI Witold 774AmatorBYTOMM-5000:00:1300:21:3800:43:2501:04:5601:23:16
87OŚLIZŁO Marcin 115731 urodziny:)BĘDZINM-3000:00:0400:21:2100:42:3201:04:0001:23:17
88BOSAK Sławomir 760Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM-4000:00:2100:21:0700:42:4901:04:1701:23:23
89BIELECKI Krzysztof 939BYTOMM-3000:00:1000:21:2200:42:5301:04:1701:23:25
90RODAK Piotr 298MZTGLIWICEM-5000:00:1000:21:5400:43:4901:05:0501:23:29
91HOŁA Paweł 1183BTM RUNNERSBYTOMM-3000:00:0900:21:1600:42:3101:04:0401:23:31
92SURMA Jakub 1263CHORZÓWM-2000:00:5800:20:5400:42:4001:04:1501:23:32
93BĄK Henryk 960ZABRZEM-4000:01:2400:21:2100:43:1201:04:4801:23:46
94CISZEWSKI Wojciech 957CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:20:1100:41:4301:04:4101:23:50
95CZABAŃSKI Rafał 259RUNHOGS TychyGLIWICEM-3000:00:0900:21:4100:43:3301:05:0801:23:57
96WÓJCIK Dariusz 1156GLIWICEM-4000:00:1000:21:0700:42:5201:04:2301:24:11
97STASIAK Mirosław 588Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3000:21:1100:42:2601:05:0601:24:19
98KRÓL Dariusz 449SPELEOKLUB Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4000:22:0000:44:1601:05:4601:24:27
99SKWORC Grzegorz 1013night runners gliwiceSIEMIANOWICE ŚLASKIEM-2000:00:0300:20:2200:42:3501:05:1201:24:30
100OLESIŃSKI Tomasz 374KNURÓWM-4000:00:1000:21:2200:42:5201:04:4501:24:32
101KROCZEK Andrzej 1061KNURÓWM-4000:00:5300:22:3400:44:1601:05:4001:24:35
102FALKENBERG Ludwik 41Run-log.comKRAPKOWICEM-4000:00:2100:21:1400:42:5901:04:5801:24:36
103LATOŃ Adam 748RYBNIKM-3000:00:0800:21:3500:43:4601:05:4301:24:37
104IMAŃSKI Grzegorz 1136BYTOMM-4000:00:0800:21:2000:42:5901:05:0001:24:44
105KRĘŻOŁEK Daniel 741GLIWICEM-3000:00:2500:22:1100:44:0201:05:5101:24:52
106CHROBOK Łukasz 165Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:3500:43:4101:05:4501:24:59
107WALIGÓRSKI Robert 633Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:1800:42:5801:04:5801:25:08
108SŁOMCZYŃSKI Bartosz 69410 BLogOPOLEM-3000:00:0900:21:5400:43:5201:05:4701:25:16
109KOWALCZYK Adam 1025STS BiegatonMIKOŁÓWM-4000:00:0800:21:3200:43:4001:05:5001:25:21
110ZWOLAK Tomasz 190Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:3400:43:4201:05:4501:25:22
111WIECZOREK Andrzej 768HasiokRACIBÓRZM-3000:00:1000:21:5700:44:1501:06:0701:25:23
112FIJAŁKOWSKI Paweł 936Kalinowski TeamBLACHOWNIAM-3000:00:1900:22:1500:44:3001:06:1601:25:23
113ŁUSZCZ Remigiusz 589NASNIEDOGONIATGLIWICEM-1600:00:4700:20:1200:41:0201:03:3301:25:29
114BEŚKA Sławomir 183OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0800:21:1000:43:1401:05:2801:25:33
115RACZEK Sławomir 46Keller teamGLIWICEM-3000:00:0600:21:0900:43:0301:05:3101:25:38
116GRAMATYKA Jan 729GLIWICEM-3000:00:1600:22:0500:44:1701:06:1601:25:38
117HRYSZKO Kazimierz 117040-latek tychyŁAZISKA GÓRNEM-5000:00:2200:23:0000:44:5901:06:4101:25:38
118RZEPKA Piotr 564parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:2900:22:2000:44:2701:06:2801:25:39
119FIELHAUER Mateusz 673KP PSP Racibórz / Easy RunDZIELNICAM-2000:00:1100:21:5900:44:1201:06:0701:25:44
120STAROSTKA Jacek 1089PKO Bank Polski Biegajmy RazemKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:4100:43:3301:05:2601:25:46
121KANIA Michał 325RYBNIKM-4000:00:0400:21:3900:44:0001:06:1301:25:48
122PTAK Krzysztof 777HR MAX ŻORYŻORYM-3000:00:1200:22:0900:44:2201:06:1601:25:57
123OZYP Mariusz 1288MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:0300:21:5400:44:1301:06:1801:25:58
124BEHRENDT Jakub 931KB Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:0800:21:1000:43:3801:06:1501:25:59
125STAWARCZYK Krystian 840Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:0800:21:5500:44:1301:06:2601:26:00
126DĄBROWSKI Piotr 1131Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM-3000:00:3800:21:5600:44:1101:06:3001:26:04
127MICHALSKI Jarosław 832Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0500:21:1200:43:0701:05:4701:26:07
128FOJCIK Rafał 411Opel Activ TeamZABRZEM-3000:00:1900:21:2900:43:3501:06:0301:26:09
129DOMAŃSKI Marcin 83BFRT & Lauf Team ThiesenGLIWICEM-4000:00:1400:21:4300:43:4901:06:2801:26:11
130WANIEWSKI Michał 250GLIWICEM-3000:00:1800:22:4700:45:1401:06:5901:26:13
131ŁUKASZEK Grzegorz 1230M Open00:00:1000:21:5700:44:4201:07:0101:26:16
132SOSNA Adrian 1000RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1000:21:5700:44:4201:07:0101:26:17
133KACZOR Sebastian 845Międzygalaktyczny Klub Rozbieganych KaczekBYTOMM-4000:00:1400:22:3900:45:1601:07:1701:26:17
134ŚLIWA Paweł 908KNURÓWM-2000:00:1400:23:0200:45:1501:07:1601:26:17
135KUCHNIA Krzysztof 909TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:0900:22:0400:44:5001:07:0301:26:19
136CHRAPKOWICZ Damian 365304CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:1100:44:1801:06:2901:26:19
137KARGÓL Rafał 658Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:2600:45:5601:07:3601:26:26
138WAWRZAK Ryszard 1515SBRTGLIWICEM-4000:00:1600:21:2700:43:4201:06:2401:26:36
139KOWOLIK Łukasz 994AmatorZABRZEM-2000:00:2000:22:1100:44:5501:07:1501:26:37
140BŁACH Piotr 1221SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:00:0800:21:1800:43:0301:06:3201:26:43
141SZKÓŁKA Marcin 896Wary PanyGLIWICEM-3000:00:4300:22:4500:45:2101:07:3901:26:54
142KĘSICKI Robert 1004Night Runners GliwiceKATOWICEM-3000:00:0600:21:5900:44:1901:06:2801:26:59
143OLSZESKI Zbigniew 1303Roztocze KrasnobródKRASNOBRÓDM-4000:00:1000:44:4201:07:0101:27:05
144BARAN Łukasz 1108LIBIĄŻM-3000:00:2100:22:5000:45:2501:07:5601:27:08
145MULARCZYK Marek 320LIBIĄŻM-2000:00:2900:21:2100:43:4101:06:3601:27:11
146ZOK Karol 221TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2700:22:3300:44:4701:07:1301:27:15
147DRAGA Marek 773RYBNIKM-4000:00:0700:21:0800:43:3301:06:3801:27:24
148PUŚCIZNA Paweł 775Saint-Gobain SQUADGORLICEM-4000:00:0800:22:2800:45:0901:07:4301:27:26
149NOWAKOWSKI Zenon 841-ZABRZEM-5000:00:1400:23:1100:45:3201:07:5101:27:26
150ROSKOSZ Rafał 1178Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4100:22:4000:45:4601:08:2501:27:26
151GOLDA Piotr 827GLIWICEM-4000:00:2600:24:1200:46:3601:08:2701:27:29
152ZASADA Adrian 756BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:0700:21:4200:43:4801:06:0701:27:32
153FRĄC Dariusz 1296MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1400:22:1600:44:4601:07:2401:27:33
154WIECZOREK Dawid 638PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5400:22:4000:45:0301:07:3701:27:34
155SLUPINA Maciej 270GLIWICEM-3000:00:0500:21:5400:44:4201:07:2801:27:40
156KOCHUIEVSKYI Oleksandr 904GLIWICEM-2000:01:3500:22:3900:45:2201:07:5401:27:41
157BERNACKI Eugeniusz 1006GPRS HydrokopGLIWICEM-5000:00:5000:21:5900:44:4501:07:4501:27:46
158WAWRZYNIAK Mariusz 780DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:22:3700:45:0501:07:4601:27:51
159FYSZ  Karolina 1215SBRT GLIWICEBYTOMK-2000:00:1100:22:2500:45:0501:07:4101:27:55
160KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 732Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-3000:00:0300:21:2000:43:5401:07:1401:28:02
161HILASZEK Agata 124Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:1600:22:1900:45:0601:08:0701:28:04
162DIDYK Grzegorz 826MIASTO NIERUCHOMOŚCI BYTOMBYTOMM-3000:00:1800:22:4400:45:2701:08:0401:28:07
163GRAETSCH Sebastian 1266RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0700:21:0600:43:0101:06:0301:28:11
164BRYKOWSKI Przemysław 500run and fun teamKIELCZAM-3000:00:1500:23:1000:46:1301:08:3501:28:12
165BEZUSZKO Tomasz 206GLIWICEM-4000:01:0800:23:2600:46:1701:08:3201:28:13
166SADŁO Tomasz 278Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:2700:22:5100:45:5501:08:4101:28:14
167PUC Paweł 1104BĘDZINM-3000:00:1600:21:0300:43:1201:06:4201:28:16
168SIKORA Rafał 849Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1500:21:5200:45:0301:07:5801:28:22
169PIENIĄŻEK Krzysztof 318GLIWICEM-4000:00:2400:22:3400:45:2501:08:1801:28:28
170MYKAŁA Rafał 393NBKKATOWICEM-4000:00:1900:23:2300:46:3901:09:5801:28:29
171JANIK Johan 1177Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:22:4900:45:4801:08:4001:28:31
172ĆWIKLIŃSKI Piotr 932Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1300:23:1500:46:0801:08:4901:28:32
173ROSIKOŃ Tomasz 934GLIWICEM-3000:00:2000:22:3300:45:1601:08:0901:28:36
174BYLINOWSKI Oleg 1307GTTGLIWICEM-4000:00:1400:23:1200:46:1801:08:5601:28:37
175LESZCZYŃSKI Mariusz 843GLIWICEM-4000:00:1300:22:3300:45:1201:08:1601:28:38
176NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 577KLESZCZÓWM-4000:00:0900:22:3500:45:4601:08:4701:28:41
177DZIEDZIC Andrzej 582BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-4000:00:1100:21:5400:44:5301:08:1601:28:41
178CHOJNA Zygmunt 933SOCIOS GÓRNIKPIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:00:0400:21:4300:44:5501:08:1201:28:45
179KLYSZCZ Michał 382OTMICEM-2000:01:3700:24:1900:46:5701:09:2601:28:47
180SMUDA Grzegorz 1138KATOWICEM-3000:00:0000:22:5700:45:5401:08:4701:28:49
181DZIUBAŃSKI Grzegorz 1110Opel Active TeamPYSKOWICEM-3000:00:0700:21:0600:42:5701:06:3701:28:56
182WILK Andrzej 605GLIWICEM-3000:01:1200:22:1600:45:1301:08:2101:29:01
183MADEJCZYK Tomasz 381MTMGLIWICEM-3000:01:3900:22:5300:45:4701:08:4401:29:02
184ŁYCZAK Artur 653VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:3500:45:4001:08:5301:29:05
185KAŁAMARZ Mariusz 1099run kazik runGLIWICEM-4000:00:0900:22:0200:45:0801:08:2301:29:07
186SKOWROŃSKI Michał 993AUGUSTÓWM-2000:00:4500:23:1300:46:2601:09:2301:29:08
187BULIŃSKI Przemysław M-2000:00:3300:22:2600:45:2201:08:3201:29:09
188CHRZANOWSKA Barbara 1285zdzieraj kapcie www.agatsu.plBĘDZINK-3000:00:0700:22:3700:45:3601:08:4801:29:11
189BUJOK Mariusz 787RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3000:22:3700:45:1601:08:0801:29:16
190BOROWSKI Piotr 177OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5000:00:3100:22:5100:45:3601:08:4001:29:20
191KĘDZIOR Łukasz 536Holbox RunnersGLIWICEM-3000:00:3300:22:4700:46:0301:09:1401:29:20
192ZDEBEL Dariusz 401PIEKARY SLASKIEM-4000:00:0600:22:3300:45:2701:08:5801:29:38
193MAJEREK Marek 199GLIWICEM-4000:00:1000:22:3800:45:4401:08:5701:29:40
194PODRYGAŁA Tomasz 1223Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM-4000:00:2400:22:3300:45:4001:09:0201:29:46
195BRONOWSKI Dariusz 276Szombierki Runners / Biegam po ŚląskuBYTOMM-3000:00:4000:23:2900:46:4401:09:3801:29:50
196MARCINIAK Damian 750PSZCZYNAM-2000:00:1100:22:2900:46:0401:09:2701:29:54
197SZCZEPAŃSKI Tomasz 964GLIWICEM-3000:00:1300:23:0300:46:2601:09:3701:29:54
198KOCZAR Paulina 368RYBNIKK-1600:00:4200:23:0200:46:1801:09:3601:29:55
199GŁOWACKI Jordan 727JW 4115GLIWICEM-3000:02:1000:23:5200:46:2001:09:5101:29:56
200GOCYK Leszek 572TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3100:23:0300:46:1801:09:3901:29:57
201ŚWIDEREK Andrzej 460Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-5000:00:3800:23:3100:46:4601:09:4001:29:58
202MARKOWSKI Przemysław 700miechowicka grupa biegowaBYTOMM-2000:00:1000:25:0900:47:1401:09:5601:30:02
203LOSKA Tomasz 644Tomasz LoskaŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2200:24:1000:47:4701:10:3901:30:03
204OZIĘBAŁA Ignacy 284WKB Meta LubliniecWRĘCZYCA MAŁAM-6000:01:2900:23:3100:46:3201:09:5001:30:03
205JACHIMOWSKI Waldemar 383VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:3600:45:4001:08:5401:30:04
206KUKUCZKA Mateusz 846GLIWICEM-3000:00:2900:23:2200:46:5501:09:5001:30:07
207GAŁKIEWICZ Marcin 1046Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w KatowicachZABRZEM-3000:00:2000:23:3400:46:4101:09:5801:30:08
208MILLER Ryszard 639Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćKONINM-5000:00:3000:23:1300:46:2901:09:4901:30:12
209MISZTAL Kamil 1012GLIWICEM-3000:00:2200:23:2000:46:3601:09:5601:30:14
210MEKIER Bartek 262BYTOMM-3000:00:2200:23:2100:46:3701:09:5601:30:16
211PIETREK Daniel 1034KOSOROWICEM-4000:00:1400:23:2800:46:4401:10:0301:30:17
212HULIN Sebastian 885UKS JUDO MYSŁOWICEKATOWICEM-4000:01:2400:23:5400:47:0301:10:0301:30:18
213ZAWADA Sebastian 350biegamy dla LauryKNURÓWM-3000:00:2000:22:3100:46:0501:09:5101:30:19
214POPIEL- KRUK Aleksandra 1209SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:1500:23:2800:46:4401:10:0301:30:20
215PODOLAK Alfred 1501Piast GliwiceM-5000:00:1500:23:2600:46:4301:10:0201:30:20
216ANDRACZEK Bartosz 1265GLIWICEM-4000:00:1700:23:1100:46:3401:09:3601:30:20
217PODGÓRSKI Tomasz 541GLIWICEM-3000:00:3900:24:0300:47:2601:10:2701:30:21
218BŁASZCZYK Dominik 170Night Runner GliwiceKALETYM-2000:00:1300:23:2800:46:4501:10:0401:30:22
219CZAJA Jarosław 502Future Processing Running TeamBYTOMM-3000:00:1500:23:2900:46:4501:10:0401:30:22
220URBAŃCZYK Karol 160Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:1300:23:2800:46:4501:10:0501:30:23
221BELUCH Witold 322GLIWICEM-4000:00:1700:23:2600:46:3201:09:5601:30:27
222SZPILOWSKA Paulina 146KS OlkuszPYSKOWICEK-2000:00:0000:23:4200:46:5901:10:1701:30:30
223PACAN Tomasz 448BYTOMM-3000:00:1400:23:2900:46:4601:10:0501:30:32
224BORSIAK Sebastian 151GLIWICEM-3000:01:0100:23:2300:46:3601:10:0501:30:37
225KADZIELA Jan 795KNURÓWM-3000:00:1900:23:2500:46:4101:10:0301:30:39
226PRACKI Dariusz 473MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:01:3300:23:2200:46:5201:10:1401:30:44
227CZAUDERNA Adrian 179OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:2500:46:3901:10:0201:30:48
228TYCZYŃSKI Ryszard 1075FC Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:5300:23:0400:46:3401:09:5701:30:48
229SUTKOWSKI Jan 614GLIWICEM-3000:00:5100:23:5600:47:3601:10:5301:30:50
230TRZASKALIK Piotr 1137RYBNIKM-4000:00:0800:23:3600:46:5301:10:2301:30:59
231NOCOŃ Sławek 831Gnaj fretka, gnaj... szybciej, szybciej !!!RĘDZINYM-4000:00:0900:22:5500:46:0701:09:5301:31:00
232SZPONARSKI Paweł 1020Masakra RzeczyceRZECZYCEM-4000:00:3100:22:5100:45:5901:09:2301:31:04
233ŻEBROWSKI Adrian 404CZECHOWICE- DZIEDZICEM-2000:00:3800:22:2600:46:0901:09:5901:31:11
234SYDA Andrzej 1225gorki teamPIEKARY SLASKIEM-4000:00:0500:22:2400:45:4501:09:4401:31:12
235JEZUSEK Piotr 432SBRTGLIWICEM-3000:00:1700:22:5100:45:4901:09:1001:31:13
236SKRZYPCZYK Paweł 948ZABRZEM-4000:00:2200:22:5200:46:3501:10:1101:31:17
237SIEKIERKA Janusz 76SŁUPSKOM-3000:00:0700:23:1100:46:5401:10:1901:31:21
238TYRTANIA Tomasz 925BOR TEAM BORUSZOWICEBORUSZOWICEM-4000:00:1100:24:2300:48:3101:11:3101:31:22
239RIMPLER Łukasz 1050Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:1600:23:3600:47:0901:10:4401:31:23
240SZOŁTYSEK Wojciech 1128OchajoRun&friendsRYBNIKM-4000:00:2200:23:4700:47:2501:10:5701:31:25
241PACUŁA Piotr 194Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-5000:00:0300:23:1800:46:4901:10:1701:31:30
242GAWEŁKO Janusz 953GLIWICEM-5000:00:1100:23:1300:46:4901:10:2401:31:31
243SZCZYRA Jan 592ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:01:1100:23:2500:47:1901:10:4901:31:32
244ŻEBROWSKI Cezary 1115ZABRZEM-5000:00:0700:21:4600:45:2701:09:5301:31:34
245NAWRAT Piotr 132GLIWICEM-3000:00:0500:21:4700:45:1401:09:2601:31:35
246KURCZEK Tomasz 484GLIWICEM-4000:00:1100:23:2300:47:0701:10:5601:31:42
247TRZASKA Wojciech 935Fuchs Oil TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:0800:24:5600:49:2601:12:4201:31:52
248MAZUR Krzysztof 1007NOWA GLIWICEGLIWICEM-4000:00:2500:24:0400:47:4301:11:0101:31:53
249GRAJNY Piotr 1153Amatorskie Bieganie/ULKS LachowiceLACHOWICEM-4000:00:3900:23:4600:46:5601:11:0101:31:53
250SZNYDER Wojciech 439SportStyle GliwiceGLIWICEM-4000:00:1500:24:0100:48:0101:11:3301:31:58
251KUSEK Andrzej 1226GLIWICEM-4000:00:2500:25:3200:49:5201:13:0501:32:01
252SŁODKOWSKI Marek 392Mala Pana ZawadzkieSTANISZCZE WIELKIEM-3000:00:3900:22:4600:45:5901:09:4401:32:12
253GĄSZCZYK Grzegorz 1152Nowa Huta TeamKRAKÓWM-4000:00:3100:24:0300:48:1101:11:2001:32:17
254BONK Sebastian 82BMSGLIWICEM-4000:00:5000:23:4100:47:1801:11:0901:32:21
255KUBIS Adrian 954GLIWICEM-4000:00:2100:23:4700:47:2201:11:0101:32:23
256PLUSZKE Paweł 880Biegacze CSRKATOWICEM-2000:01:3600:25:4900:50:3101:13:4301:32:23
257SUDNIK Krzysztof 1015KNUROWM-3000:00:1500:23:2900:46:4701:10:1501:32:26
258BUCHAŁA Bartek 479ZABRZEM-3000:01:3000:24:0900:48:0901:11:3701:32:26
259WALKOWSKI Kamil 943TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:2700:48:3201:11:4401:32:30
260ZASUŃ Marcin 1315TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1700:23:3000:46:5001:10:5201:32:31
261WALICKI Bogdan 1047Opel Active TeamUJAZDM-4000:00:4100:23:4400:47:4701:11:3801:32:33
262JASIŃSKI Dawid 802MYSŁOWICEM-1600:00:5200:23:5000:47:1501:11:2801:32:33
263GORCZYCA Jakub 808RYBNIKM-4000:00:0700:23:2600:47:2601:11:3101:32:36
264SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1123Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1700:23:3400:48:0501:12:0201:32:37
265ZIAJA Stefan 453ZBROSŁAWICECM-4000:00:1200:23:2300:46:2401:10:4701:32:38
266RUTKOWSKI Michał 224GLIWICEM-2000:01:1600:24:5100:48:5801:12:2901:32:41
267GIESE Michał 609TACISZÓWM-3000:01:4300:23:5200:47:5401:11:5001:32:47
268FILIPCZYK Przemysław 995KATOWICEM-3000:01:2200:24:4100:48:4401:12:1301:32:48
269SZCZEPAŃSKI Rafał 864Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4100:23:2700:46:5701:11:0701:32:49
270KUBACZ Piotr 227MIKOŁÓWM-4000:00:2800:23:5800:48:0101:12:0001:32:51
271HANKE Dominika 367RYBNIKK-4000:00:4200:23:0500:46:5401:11:2201:32:55
272FLORIAN Krzysztof 459RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2300:23:4400:47:2401:11:4201:32:58
273MIELCZAREK Aleksandra 928STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-4000:00:1200:23:5500:47:4501:12:0301:33:00
274STANISŁAWCZUK Sebastian 689NYSAM-3000:00:1300:23:2000:46:4301:10:4301:33:00
275GIEROŃ Bartosz 920RACIBÓRZM-2000:00:1500:22:0600:45:3701:10:2101:33:01
276GARUS Tomasz 611304KAMIENICAM-2000:00:5200:23:5600:47:4101:11:3901:33:04
277SZOT Wojciech 11GLIWICEM-3000:01:1300:24:5100:48:3801:12:1501:33:04
278GRONDYS Michał 17SBRTGLIWICEM-3000:00:2100:23:2300:46:4101:11:0001:33:10
279KIEŁBASA Artur 779DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:25:2800:49:3501:13:0001:33:10
280KUSZ Janusz 706PISARZOWICEM-3000:00:2400:23:2900:47:3001:12:0301:33:12
281MARCOL Tomasz 941PRZYSZOWICEM-2000:01:1400:23:4600:48:1201:12:2101:33:17
282MULEWSKI Bogdan 454Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:2700:25:1100:49:1701:13:0401:33:21
283KRAJEWSKI Michał 818GLIWICEM-3000:00:2800:25:2900:50:0201:13:3401:33:22
284ZAWADZKI Karol 533RadlinRADLINM-2000:01:0500:25:1800:49:4201:13:0101:33:23
285SZULC Sebastian 114ExlabsORNONTOWICEM-2000:00:1300:24:1400:47:5801:11:3401:33:29
286ADAMSKI Kamil 655Legion Wilcze GardłoGLIWICEM-2000:00:5300:23:5100:47:5001:12:0601:33:32
287STACHOWICZ Michał 407BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆGLIWICEM-3000:01:1200:25:2600:49:2101:12:5801:33:33
288KŁOSOWSKI Karol 237Los Trepos CompanierosKRAKÓWM-3000:00:3800:22:2500:46:0801:11:0201:33:39
289DESZYŃSKI Damian 590ista biegAmyGLIWICEM-3000:00:0900:23:4500:47:5001:11:5601:33:41
290PIŁAT Jarosław 65KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1100:22:2700:46:0101:11:1701:33:42
291LUBICKI Wojciech 14TRIumfZABRZEM-5000:00:1300:24:0200:48:1101:12:2401:33:42
292CHMURKO Michał 1278ŻERNICAM-3000:00:2600:24:0000:48:3901:13:0301:33:49
293MIECZNIKOWSKI Jacek 1173KATOWICEM-4000:00:2500:24:5000:49:1301:13:1701:33:56
294TOMAL Marek 1314TARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:1500:23:4400:48:0601:12:2501:34:01
295BIAŁOŃCZYK Joanna 876ZEBRZYDOWICEK-2000:00:3000:24:0600:48:3701:13:0401:34:05
296HADZIK Rafał 602GLIWICEM-3000:00:3700:24:3200:49:0601:13:3701:34:06
297LEBEK Adam 503Vege RunnersBYTOMM-2000:00:3000:23:5600:48:3001:12:5901:34:08
298MĄCZKA Bronisław 987GLIWICEM-6000:00:3200:23:5800:47:5501:12:2101:34:10
299PLOCH Adam 886PYSKOWICEM-3000:01:0900:24:2400:48:5601:12:2801:34:10
300ORLIK Jerzy 340PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-5000:01:2400:24:2700:48:3201:12:5201:34:15
301KILIJANEK Adrian 1163GLIWICEM-3000:01:0900:24:1100:48:2001:13:0501:34:21
302ŁAKOMSKI Marcin 203WODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:00:3200:24:5000:49:3601:13:4401:34:22
303ULIASZ Krzysztof 979BYTOMM-3000:00:5900:24:1300:48:5201:13:1901:34:24
304BEHRENDT Bartek 695Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5000:24:0400:48:1101:12:3201:34:26
305FUGOWSKI Roman 380GLIWICEM-5000:00:1300:23:5300:47:4501:12:0201:34:33
306WANDOCH Tyberiusz 333Carry On WczorajsiGLIWICEM-3000:00:3800:24:0100:48:2501:12:4601:34:34
307FAŁEK Krzysztof 475MIKOŁÓWM-4000:01:0800:25:2000:49:1301:13:1101:34:34
308BOCHEŃSKA Agnieszka 91SBRT GliwiceGLIWICEK-3000:00:1500:23:4100:47:3701:12:5901:34:37
309NOWAK Mariusz 813Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3500:25:0400:49:2901:13:3601:34:38
310KRUK Tomasz 861Nysa BiegaNYSAM-4000:01:2300:24:2300:48:1501:12:3801:34:38
311ŻUKOWSKA Anna 862Athletics NysaNYSAK-4000:01:2200:24:2400:48:1601:12:4001:34:40
312WALSKI Łukasz 680RANGER SURVIVAL CLUBGLIWICEM-3000:01:4200:26:2000:50:4601:14:1301:34:42
313PTASZYŃSKI Tomasz 157Stary HangarZABRZEM-3000:00:1600:23:1100:46:5001:12:3901:34:44
314CICHY Andrzej 651Opel Active teamGLIWICEM-2000:00:0600:21:1600:45:0701:11:3501:34:45
315BIERNAT Wojtek 93Opel Active TeamZABRZEM-4000:00:2100:24:1400:48:2101:12:4601:34:48
316SZEWCZYK Michał 911GLIWICEM-2000:01:0500:23:2200:47:4201:12:1301:34:50
317HAŁADUS Dominik 1026Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1900:24:1100:48:3601:13:0601:34:55
318SOLICH Patryk 1208SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:2000:23:5500:48:2901:13:0201:34:57
319DYMNICKI Andrzej 120OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:2900:47:3201:12:1701:34:59
320PĘDOWSKI Wojciech 1056GLIWICEM-5000:00:5400:25:1500:50:3901:14:3101:34:59
321CHWALISZEWSKI Jarosław 585Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3300:23:5700:49:1001:13:5401:35:04
322HOŁYŃSKI Tomasz 477KNURÓWM-4000:00:2800:24:0600:48:4001:13:1601:35:07
323MIROWSKI Zbigniew 109848605681921NIEMODLINM-5000:00:2000:24:4500:49:1401:13:4501:35:09
324WALASZEK Sławomir 507GILOWICEM-3000:00:2700:24:0800:48:4301:13:2001:35:10
325PIKTAS Paweł 811GLIWICEM-4000:00:1000:23:2300:46:5001:11:5101:35:13
326NIEDZIELA Janusz 850GIERAŁTOWICEM-3000:00:3400:23:0800:46:4501:11:4901:35:14
327NOGA Łukasz 879Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:0700:23:1300:47:3501:12:5701:35:15
328STASIK Krzysztof 666Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:4800:48:2201:13:1701:35:15
329KUCZMA Jarosław 161GLIWICEM-4000:00:3000:25:1000:49:5601:14:2701:35:15
330NASIENIAK-CZECH Anna 766GLIWICEK-3000:00:2700:25:3400:50:3001:14:3001:35:18
331ŻÓRAW Tomek 754BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:1000:21:4200:46:2401:11:4001:35:24
332SZEREMETA Andrzej 759PZU Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:1300:23:4000:48:1301:13:0801:35:27
333PIELKA Erwin 197SŁUPSKOM-5000:00:2400:22:4100:45:5501:11:1001:35:34
334FILIPIAK Hieronim 1171KADRA BOBREK-CENTRUMBYTOMM-4000:00:1600:25:3500:50:1201:14:3401:35:36
335PANZ Krzysztof 838GLIWICEM-3000:00:3600:25:1200:49:5301:14:2501:35:38
336NOWAKOWSKI Jarosław 555ForGosiaGLIWICE, POLANDM-4000:00:1500:25:1400:50:1101:14:3901:35:39
337KOWAL Bartosz 95GLIWICEM-3000:01:0600:24:0700:48:2101:13:2301:35:40
338RAJTOR Paweł 558GLIWICEM-3000:00:1600:25:4700:50:3901:15:0901:35:43
339JAMRÓZ Wojciech 625GLIWICEM-4000:00:0900:21:2400:45:5601:11:5001:35:46
340MALEC Arkadiusz 875GLIWICEM-3000:01:2100:24:1500:49:3301:14:3001:35:47
341NAWARA Arkadiusz 720RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1000:25:0300:49:2601:13:5801:35:51
342STRUG Mariusz 800GLIWICEM-4000:01:1400:25:0100:49:2901:14:0501:35:51
343FRANKIEWICZ Artur 915GLIWICEM-3000:00:3600:25:1200:49:5301:14:2501:35:52
344ZIELONKA Jacek 457M-3000:00:4500:25:0700:49:4701:14:2201:35:55
345BŁAŻYTKO Monika 31Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:23:3300:47:2501:12:4101:36:01
346KOTAJNY Piotr 704GLIWICEM-4000:00:3400:24:5900:49:3101:14:0001:36:02
347OCHMAN Ireneusz 234Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:4000:23:4400:48:3901:13:3901:36:02
348ŁOBKO Adam 1052PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:1000:25:1800:49:3201:14:3001:36:03
349RYBIŃSKI Łukasz 854EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4700:23:2400:47:3701:12:2401:36:04
350PRENZENA Paweł 64ZABRZEM-2000:00:1900:22:4600:47:3201:13:0901:36:06
351KOSMACZEWSKI Michał 684GLIWICEM-2000:00:2000:23:4900:48:0301:13:0301:36:06
352BLASZKE Beata 158Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:1500:24:0500:48:4701:14:0301:36:09
353BIAŁAS Krzysztof 47Zespół Szkół Nr 2 w Rudzie ŚląskiejORNONTOWICEM-4000:01:0700:26:1000:51:2901:15:5701:36:10
354STANIK Bogdan 7636 bpdKNURÓWM-3000:00:5900:24:2400:49:0301:14:1601:36:11
355KONIK Tomasz 370Konik TeamGLIWICEM-4000:00:3700:24:1900:49:1401:14:0901:36:23
356WÓJCIK Rafał 807PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1900:24:4900:49:4801:14:4701:36:28
357MODZELEWSKI Michał 1074KATOWICEM-3000:01:0100:25:0400:50:2201:14:4501:36:28
358CHWAŁ Magdalena 573PYSKOWICEK-3000:00:2500:25:2400:50:3501:15:2401:36:29
359ZAMOJSKI Bartek 796Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:4100:24:5100:49:3601:14:1501:36:33
360BARTECKA Sabina 853HRmax ŻoryŻORYK-3000:00:2400:24:3500:49:4801:15:0201:36:35
361KARŁOWSKA Katarzyna 528GLIWICEK-3000:00:3600:24:4500:49:5101:14:5001:36:35
362KLAMECKI Marek 789ZABRZEM-3000:01:0300:23:4800:48:2501:13:1101:36:37
363PIETRAS Sylwia 463Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-2000:00:2300:25:4700:50:1001:15:0501:36:41
364CZYŻYKOWSKI Marcin 898ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:25:0300:49:4401:14:4701:36:41
365DACZYŃSKI Michał 431Grupa CmykiGLIWICEM-3000:00:2200:25:3900:50:2501:15:1301:36:43
366KRZYWICKI Jan 923GLIWICEM-6000:00:4000:24:3500:49:2301:14:2301:36:44
367KABAŁA Sebastian 1241SWIETOCHLOWICEM-4000:00:1600:25:2600:50:5201:15:3801:36:45
368STAŃCZAK Grzegorz 173GLIWICEM-2000:00:0900:23:1200:47:5601:13:2701:36:50
369KOZIELEC Tomasz 240Pędzące MisieGLIWICEM-4000:00:2200:25:0500:50:0701:15:0501:36:50
370GAWROŃSKI Paweł 967CZĘSTOCHOWAM-4000:00:3500:24:4700:49:1701:15:0401:36:51
371LIGOCKI Szymon 1255CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMGLIWICEM-2000:00:1900:23:5000:48:4501:14:1101:36:52
372DAWIEC Michał 418FAT ZabrzeZABRZEM-3000:01:0900:25:4500:50:4501:15:1601:36:53
373JAZOWY Tomasz 1261ŻERNICAM-3000:00:0800:24:1100:49:1901:14:3401:36:55
374MACIASZEK Maciek 202CZĘSTOCHOWAM-3000:00:0900:24:2500:49:3601:14:3301:36:55
375BOJANEK Tomasz 1031GLIWICEM-2000:00:2000:24:1200:48:2901:13:1201:36:55
376KONOPACKA-BESSA Magdalena 1267GLIWICEK-3000:00:1300:23:3000:47:4801:13:4301:36:57
377URBANEK Darek 635PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM-4000:00:1400:24:0900:49:3901:15:0301:37:01
378STOLARCZYK Marcin 1291MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:3200:25:1900:50:0801:15:0201:37:03
379LIC Janusz 693ZABRZEM-4000:00:2300:24:0700:48:0501:12:4401:37:04
380MAŁEK Andrzej 970AbakonBIELSKO-BIAŁAM-2000:00:3300:23:4000:48:3301:14:0001:37:05
381BORSUK Mirosław 682Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:01:0100:25:4900:50:5001:15:3201:37:06
382SWOBODA Jarosław 1158Night Runners GliwiceKNURÓWM-3000:00:5900:25:5100:50:5101:15:3401:37:07
383SPINCZYK Andrzej 1009GLIWICEM-4000:00:5900:24:1900:49:1601:14:4901:37:09
384MANDRYSZ Jacek 1055CZERNICAM-3000:00:5000:25:0600:50:2701:15:3201:37:10
385GÓRKA Szymon 833GLIWICEM-3000:01:1900:24:4300:49:0501:14:2601:37:12
386DYLONG Piotr 265GLIWICEM-5000:01:1300:24:4800:49:1901:14:4401:37:13
387KUŹNICKI Tomasz 686JAWORZNOM-3000:00:3100:24:0200:49:0601:14:3301:37:16
388JASIK Grzegorz 1293MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1900:23:5600:48:3101:13:3401:37:18
389PRZYBYLSKI Mariusz 330GLIWICEM-4000:00:2600:25:3900:50:5901:15:4301:37:20
390JAWOREK Jacek 837Opel Active TeamZABRZEM-3000:01:0200:25:0300:50:4801:16:1601:37:20
391MUCHA Krzysztof 938TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:2700:48:3201:14:0901:37:20
392PIETRZAK Marcin 244STRAŻAK JRG GLIWICEGLIWICEM-4000:00:1900:23:5100:48:4501:14:1201:37:22
393KULASEK Michał 917GLIWICEM-2000:00:0800:22:1300:46:4801:12:4301:37:28
394KUCH Paweł 630SZAŁSZAM-5000:00:3800:24:2100:49:0301:14:0001:37:28
395DUDEK Jan 828Honorowi Dawcy KrwiZABRZEM-4000:00:2500:23:1700:47:5701:13:3501:37:29
396SCHAB Bartłomiej 642GLIWICEM-2000:00:3800:23:4100:48:2901:14:1501:37:30
397ŻARSKI Sławomir 867MYSZKÓWM-5000:00:3900:25:0500:50:2201:15:2401:37:31
398CHODAWSKA Dorota 790Opel Active TeamZABRZEK-3000:00:4200:25:2800:50:3001:15:3501:37:34
399JAGŁA Aleksandra 798IMIELINK-3000:00:5300:24:3700:49:3201:15:0401:37:35
400SOBEL Łukasz 419Opel Active TeamUJAZDM-3000:00:4100:25:2900:50:3101:15:3601:37:36
401KOTNIS Bogusław 620RFC ACTIVE TEAMSOSNOWIECM-4000:01:3100:25:2400:50:5901:16:1001:37:36
402MAJEWSKA Gizela 24Biegaj z Trenerami FC24PYSKOWICEK-4000:00:4400:25:1300:50:2201:15:2801:37:37
403GRUSZKA Sławomir 740GLIWICEM-3000:01:1300:25:5700:51:3801:16:3301:37:37
404SELIGA Paweł 60Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:24:1600:49:1201:14:2601:37:41
405KOŁAK Szymon 335PIAST GliwicePYSKOWICEM-2000:00:2400:23:2000:47:5201:13:2401:37:41
406SŁOWIKOWSKI Damian 707GLIWICEM-2000:01:2700:24:4400:49:3501:14:5201:37:41
407SADOWSKI Tomasz 1072SOSNOWIECM-3000:00:3600:24:4000:49:3001:14:3801:37:42
408CIEŚLIK Paweł 421Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:2600:51:2301:16:2501:37:43
409STULIK Pawel 661KNURÓWM-3000:00:2200:23:5500:48:4001:14:1901:37:45
410GRABOWSKA Joanna 1164GLIWICEK-4000:00:3900:23:5500:49:0601:14:4701:37:45
411BĄK-CESARZ Damian 552GLIWICEM-4000:01:3800:26:3900:52:5501:17:4001:37:47
412JANTAS Dominika 300GLIWICEK-1600:00:1700:24:5000:49:4601:14:5901:37:48
413ZIĘBIK Grzegorz 891GLIWICEM-3000:00:4600:25:1800:50:4801:16:1101:37:48
414WIEKIERA Adam 385GLIWICEM-3000:00:1100:23:4100:48:0901:13:5301:37:52
415ZAWADZKI Robert 937CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:1600:25:4700:50:5501:16:0301:37:53
416CZAUDERNA Klaudia 178OchajoRun&FriendsGLIWICEK-4000:00:5700:25:1000:49:5901:15:2001:37:53
417LEWICKA Justyna 235AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:00:1200:23:4300:48:2001:14:2301:37:55
418KOZIEŁ Kamil 893DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3000:25:3300:50:5201:16:0101:37:55
419JARUGA Damian Izabela 944Dikom.plRYBNIKM-3000:00:3600:25:3900:50:5401:15:5401:37:55
420KIDOŃ Krzysztof 877BytomBYTOMM-3000:00:3000:23:5100:48:4301:14:3201:37:57
421GRUSZCZYŃSKI Bogusław 902GLIWICEM-6000:00:3200:24:5700:50:1601:15:2801:38:03
422KOLODZIEJ Jacek 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2000:25:4600:50:5601:16:1001:38:04
423MIERZWA Adam 569ZABRZEM-4000:00:2200:23:2100:47:4301:14:2601:38:04
424DRYNDA Andrzej 18LUBLINIECM-4000:00:4000:25:3600:51:0801:16:3701:38:04
425BOCZAROWSKI Michal 1014EXPERT TRAVELGLIWICEM-4000:00:4500:24:5700:50:0201:15:1501:38:07
426RENKE Piotr 565BAUREN TeamRYBNIKM-4000:00:3300:24:4400:49:4801:15:1801:38:09
427DROZD Grzegorz 274GLIWICEM-2000:00:4300:26:1300:51:1401:16:0101:38:13
428BAJ Tomasz 236GLIWICEM-2000:00:1900:23:3700:48:2701:14:3501:38:14
429TURNIAK Miłosz 373GLIWICEM-2000:00:3400:24:3100:49:3601:15:0101:38:17
430BRZEZINA Arkadiusz 54Tarnogórska Grupa BiegowaTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2900:25:3800:51:2001:16:3801:38:18
431SKOTNICKI Paweł 34GLIWICEM-2000:00:2000:24:1300:49:1501:15:0601:38:19
432KRAKOWCZYK Adam 496SBRT GliwiceGLIWICEM-3000:00:1900:25:4500:51:2701:16:5801:38:20
433KOŁODZIEJ Kamil 1276PB Team PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2700:25:3900:51:0301:16:2401:38:20
434SOŚNIAK Tomasz 25Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:2100:25:3500:51:0301:16:1001:38:22
435KASZUBSKI Andrzej 1212SBRT GLIWICEZABRZEM-3000:00:4000:23:0200:47:1301:14:0001:38:22
436KORPETTA Andrzej 568ZABRZEM-4000:01:1300:25:5600:51:3801:16:4101:38:23
437MACEŁAJTIS Elżbieta 105KOŚCIANK-2000:01:1200:25:5600:50:5501:16:1801:38:25
438ORZECH Michał 857AmatorGLIWICEM-3000:00:2700:25:1900:50:0801:15:0401:38:26
439MRÓZ Dawid 746NIEZDROWICEM-3000:01:5000:25:4000:51:3301:16:1501:38:27
440PIECUCH Agnieszka 1217SBRT GLIWICETARNOWSKIE GÓRYK-2000:00:2000:25:5400:51:2301:16:4701:38:28
441IZBICKI Zbigniew 1113GLIWICEM-4000:00:2800:25:2500:50:3301:15:5201:38:30
442WALCZAK Mateusz 734RYBNIKM-3000:00:3000:25:3000:50:5601:16:1801:38:30
443HAJDA Marek 749PTAKOWICEM-4000:00:4100:24:4800:50:2601:15:4201:38:33
444SMOLARCZYK Agnieszka 314GLIWICEK-3000:00:5300:24:4900:50:0101:15:3901:38:33
445CHROBOK Mateusz 164Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:1600:23:4800:48:2201:13:5301:38:34
446MASARCZYK Wojciech 269NiezrzeszonyRACHOWICEM-2000:00:1700:23:5500:48:4501:17:0001:38:34
447GOMOLA Zbigniew 461RUDA SLASKAM-4000:01:0700:26:1000:51:2901:16:1301:38:34
448PUDLO Hanna 945ZABRZEK-3000:00:4900:25:1400:50:2201:15:3201:38:35
449SPIECHOWICZ Andrzej 703PolicjaZABRZEM-3000:01:4200:24:3300:49:2701:15:1201:38:36
450PYTLASIŃSKI Adam 672Aktywne ZabrzeZABRZEM-4000:00:1400:24:2800:49:2301:14:3801:38:37
451MILER Ireneusz 182ŚWIĘTOSZOWICEM-3000:01:2300:25:5400:51:2901:16:3101:38:37
452LASICZ Aleksandra 702Aleksandra K. LasiczGLIWICEK-3000:00:5400:26:1400:51:5201:16:5901:38:38
453RYZIŃSKA Aneta 150amatorGLIWICEK-4000:01:4000:25:5800:51:1001:16:3701:38:39
454RAWŁUSZEWICZ Maksymilian 956ZABRZEM-2000:00:1300:25:1600:51:0201:16:3901:38:42
455GOLIASZ Bartłomiej 1100GLIWICEM-3000:00:2300:25:4200:51:2601:16:5501:38:42
456ROŻEK Jacek 53PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2800:23:5900:50:1101:16:2101:38:42
457RAWŁUSZEWICZ Waldemar 674ZABRZEM-5000:00:1200:25:1700:51:0301:16:4001:38:43
458WĄS Szymon 1292MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:2000:25:4300:51:0201:16:2101:38:43
459NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 578KLESZCZÓWK-3000:00:1000:24:5300:50:0401:15:4901:38:44
460ADAMOWSKI Jacek 1005Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5400:23:3700:48:4901:14:3101:38:44
461FIDOR Damian 924RUNHOGS TychyTYCHYM-3000:00:2400:25:4000:51:2101:16:5301:38:50
462POKRYSZKA Bartosz 156Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:00:2500:25:4200:51:2101:16:5401:38:50
463MAJDA Kamil 786PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5300:25:3700:50:2901:15:0201:38:50
464KNUTELSKI Mariusz 1155ZABRZEM-3000:00:1800:23:3600:48:4101:14:4901:38:51
465BOGACZ Paweł 481Jagoda TEAMGLIWICEM-3000:00:2200:25:4000:51:2501:16:5401:38:51
466PATYNEK Sebastian 516brakJAŚKWICEM-3000:00:1800:25:2200:51:0501:16:2901:38:52
467SZADKOWSKI Paweł 1313Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:4300:51:2701:16:5801:38:53
468KONIK Sylwia 369Koniki TeamGLIWICEK-4000:00:3600:24:2300:49:5501:16:1201:38:53
469POGORZAŁEK Mateusz 1231ŻERNICAM-2000:00:4500:25:5700:51:3301:16:3701:38:53
470GORECKI Janusz 361GLIWICEM-5000:00:1800:25:2200:51:0501:16:2901:38:54
471STĘPIEŃ Wojciech 217Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:1800:25:4400:51:2701:16:5801:38:54
472SKÓRA Aneta 1268Night runners gliwiceGLIWICEK-3000:00:1800:25:4000:51:1301:16:5101:38:54
473WIKIERSKI Michał 36GLIWICEM-3000:00:2400:25:4000:51:2301:16:5301:38:55
474SMUDA Andrzej 512AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2600:26:1300:51:4601:17:1201:38:59
475KARSKI Oskar 745ZABRZEM-2000:01:0200:25:1900:50:5201:16:2301:39:03
476ZDZIEBKO Artur 176GLIWICEM-4000:00:2400:26:0100:51:4701:17:1101:39:12
477CZARNIK-PECIAK Aleksandra 198brakPRZEZCHLEBIEK-4000:00:0400:24:5900:50:4201:16:1901:39:14
478DYDO Arkadiusz 865GLIWICEM-4000:00:2200:25:3900:51:0801:16:5201:39:18
479ĆWIKŁA Kamil 315HarpaganyGLIWICEM-3000:00:3600:25:1500:50:4701:16:1001:39:20
480NIESZPOREK Adam 344Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:5600:25:3400:50:5701:16:2001:39:24
481KAFARSKI Robert 829Mala Pana ZawadzkieZAWADZKIEM-4000:00:4200:25:2600:50:4301:16:3101:39:29
482KONDRUSIEWICZ Michał 1064Biegacze CSRGLIWICEM-2000:01:3600:26:4300:52:1601:17:4001:39:36
483ORZECH Michał 820KNURÓWM-3000:00:4400:24:0700:49:2001:15:3501:39:37
484KĄDZIOŁKA Jan 868Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:25:3900:51:2401:17:0601:39:39
485KREMPA Sławomir 1030BYTOMM-3000:00:2500:25:3900:51:1601:16:4301:39:40
486IMIOŁEK Arkadiusz 121ED-CERTPILCHOWICEM-4000:00:1500:25:2400:51:1101:17:0101:39:42
487DZIURA Arkadiusz 50GLIWICEM-4000:00:4800:26:0500:51:2801:17:0401:39:42
488BOCHEŃSKA Wiktoria 1210SBRT GLIWICEGLIWICEK-1600:00:2000:25:5400:51:2301:16:5601:39:44
489PIECHOWICZ-KUROWSKA  Agata 1218SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:2800:25:3300:51:1701:16:4801:39:45
490KACZKIEWICZ Damian 683Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2800:25:3500:51:1701:16:4901:39:46
491ĆWIK Paweł 1003LĘDZINYM-4000:00:3900:25:3700:51:1301:17:2101:39:46
492CIEŚLIK Bartłomiej 531Chateau ChalinCHALINM-3000:00:2600:25:3900:51:2301:16:5801:39:47
493SŁOMIAN Marcelina 1011ZABRZEK-2000:00:2600:25:3200:51:2401:17:1801:39:49
494GRACH Aleksandra 185RUN AND FUN TEAMGLIWICEK-4000:00:1700:24:3900:50:4101:16:2301:39:50
495KRUK Krzysztof 842Crossfit ZabrzeZABRZEM-3000:00:2600:25:3200:51:2501:17:1801:39:50
496CIEŚLAK Paweł 725KATOWICEM-3000:00:4400:25:0800:50:4101:16:3301:39:50
497BUDKA Henryk 632ZABRZEM-5000:01:2500:26:4300:52:0201:17:2101:39:50
498RÓG Marcin 1054KATOWICEM-2000:00:1900:25:5400:51:0201:15:5901:39:51
499FATYGA Arkadiusz 1302PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:5600:25:1000:50:2801:16:0001:39:52
500PAWLIK Wojtek 736GLIWICEM-3000:00:2500:25:4600:51:5301:17:5401:39:54
501STEFAŃCZYK Krzysztof 752BYTOMM-3000:01:2800:24:4900:50:0601:15:5901:39:54
502PISINGAS Mariusz 1150GLIWICEM-3000:01:1300:25:3800:51:4101:17:2501:39:55
503SKACZKOWSKA Barbara 863Polski Klub MTBWARSZAWAK-3000:00:3200:25:1100:50:5701:16:4501:39:57
504OLSZEWSKI Tomasz 440GLIWICEM-2000:01:1600:25:4100:51:5401:17:3501:39:57
505PIETRYSIAK Stefan 772ZABRZEM-5000:00:3200:25:3100:50:3801:16:1101:40:00
506PARUZEL Ireneusz 681MIKOŁÓWM-4000:00:3800:24:2200:49:3401:15:2101:40:06
507BŁOŃSKA Monika 692GLIWICEK-3000:01:3600:28:2400:53:5601:18:3601:40:06
508DZIDA Janusz 999EXME Berger Group ZOK Spółka z o.o.ŻORYM-3000:00:1800:24:2200:50:0201:16:1701:40:09
509NAWROCKI Paweł 1118RYBNIKM-4000:01:3400:25:3000:50:4701:16:3701:40:11
510MOCEK Roman 751CHUDÓWM-5000:01:5400:26:1900:52:1401:17:5501:40:11
511MACYSZYN Waldemar 730PILCHOWICEM-5000:01:3400:25:3000:50:4701:16:3701:40:12
512CANIBOŁ Anna 444GOŁKOWICEK-2000:00:4200:25:4500:51:4601:17:2501:40:17
513WALCZAK Bartłomiej 1287M-3000:00:1100:25:2900:51:1301:16:5901:40:20
514MALINOWSKI Mihał 952GLIWICEM-3000:00:3800:25:2600:51:0601:16:5101:40:20
515MICHALAK Grzegorz 659TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:2000:24:4800:50:3301:17:0101:40:23
516STEC Marcin 657KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:3500:25:2800:51:1101:16:4501:40:24
517TALKOWSKI Gabriel 1513ExlabsLIPOWOM-2000:00:4700:26:1900:52:0701:18:1501:40:24
518BALWIERZ Kamil 907MZYKIM-2000:01:1000:24:2800:48:5501:14:2301:40:24
519SITEK Grzegorz 892Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3800:25:3400:51:2201:17:1701:40:27
520TROJAK Grzegorz 1116GLIWICEM-1600:01:1300:26:3200:52:0401:17:4801:40:30
521SIWCZYK Robert 538GLIWICEM-2000:01:2000:24:5500:50:0101:15:5101:40:31
522GANSZCZYK Rafał 823Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4300:26:1100:52:5001:19:0001:40:33
523IZDEBSKI Adrian 527RYBNIKM-3000:00:5500:26:2300:53:4301:18:4101:40:36
524DYCHA Eliza 33GLIWICEK-3000:00:4900:25:5000:51:5101:18:2501:40:37
525DADAŚ Janusz 13GLIWICEM-4000:00:3700:25:3700:51:1501:17:0201:40:40
526PANOCHA Daniel 452TARNÓWM-3000:01:0600:25:0300:50:4101:16:2401:40:42
527KOSMAL Marek 1159KNURÓWM-5000:01:5200:27:0000:53:0301:18:4801:40:43
528KOWALCZYK Grzegorz 247GLIWICEM-4000:00:2700:23:2800:47:5101:14:5401:40:44
529JAGODA Mateusz 972FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:1000:26:2800:52:5201:17:5401:40:44
530MADEJSKI Kamil 1502TOSZEKM-2000:00:5600:25:1800:51:2401:17:2301:40:49
531ZIOBER Grzegorz 1092Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2100:54:1201:19:3301:40:51
532DELEWSKA Dorota 735Night runners ZabrzeZABRZEK-4000:00:4700:25:5100:51:2401:17:2701:40:51
533WIECHOWSKI Artur 209Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2200:54:1201:19:3201:40:52
534GOLEC Aleksandra 212PTTK ŻywiecŻYWIECK-4000:00:3700:26:1200:52:0701:17:5601:40:52
535KUROWSKI Michał 540Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:0000:25:3000:51:2201:17:4201:40:52
536ZDANIEWICZ Radosław 1065PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5600:26:3900:52:5401:18:4301:40:54
537ZWALIŃSKI Przemysław 671CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:4100:47:4901:14:3401:41:00
538SOSZYŃSKI Wojtek 291PZU Sport TeamCELESTYNÓWM-4000:00:2600:25:5500:51:4601:17:3101:41:02
539SOREMSKI Dominik 480BZUTRADZIONKÓWM-2000:00:3900:26:4300:53:1101:18:3701:41:03
540JADCZYK Jarosław 753JCommerceBYTOMM-2000:01:1400:26:1600:52:4201:18:1701:41:08
541GRĄBCZEWSKI Marcin 171GLIWICEM-3000:00:2100:25:4300:51:3101:17:2101:41:11
542MACIOSZEK Mariusz 712KIELCZAM-2000:00:2200:25:5000:51:3901:17:3201:41:13
543BAUMERT Rafał 597ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:00:4700:26:0900:52:2301:18:4501:41:14
544MARCINKIEWICZ Paweł 1036Uniwersytet OpolskiOPOLEM-4000:00:3700:25:3200:51:1101:17:5001:41:16
545POPŁAWSKA-WAL Agata 1120Opel Active TeamGLIWICEK-3000:00:3500:25:4500:52:0101:18:2201:41:19
546CZERNIK Andrzej 337ZABRZEM-6000:02:1800:25:3900:51:1501:17:1901:41:19
547JANKOWSKA Justyna 1059GLIWICEK-3000:00:1800:25:4400:51:3301:17:5701:41:20
548SOJKA Łukasz 1301GLIWICEM-3000:01:2900:25:2600:51:1201:17:1101:41:25
549LUKOSZEK Marek 349Run3PSZCZYNAM-4000:00:5600:26:0600:52:1801:18:0801:41:26
550CZEMPIEL Łukasz 441PILCHOWICEM-3000:01:5300:26:4500:52:5201:18:1101:41:28
551MACIEJCZYK Marcin 429AKS DragonLIGONIAM-3000:01:3200:27:0800:53:0001:18:4101:41:29
552BUJALSKI Michał 571aks dragonGLIWICEM-3000:01:3200:27:0800:53:0001:18:4201:41:30
553KWAPIEŃ Paweł 1133GLIWICEM-3000:00:0900:25:3800:51:3701:17:4501:41:32
554MIKA Szymon 628KATOWICEM-2000:00:1400:26:2000:52:4601:18:3701:41:32
555CIMAŁA Rafał 598ista BiegamyZABRZEM-4000:00:5500:27:3900:54:1901:20:0801:41:32
556KALUS Marta 1060TARNOWSKIE GÓRYK-2000:01:1700:27:0000:53:0901:18:3301:41:33
557DUDA Piotr 1162WOŁCZYNM-3000:00:3600:24:4200:49:2601:15:0201:41:35
558WICHARY Marcin 594ista BIEGAMYKALETYM-3000:00:4000:25:5100:52:3001:18:5201:41:37
559WIORA Łukasz 297GLIWICEM-3000:00:2300:25:4700:51:3601:17:4401:41:49
560RABIEJ Rafał 906GLIWICEM-4000:00:3500:25:3900:51:2401:17:5001:41:51
561WILSZ Adam 27UNISONOPANIÓWKIM-4000:01:1000:28:1900:55:1201:20:1601:41:54
562WRÓBEL Maciej 1289MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:00:3400:26:2600:52:1901:18:4601:41:55
563KLEWANIEC Jakub 299TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3700:25:4500:51:5201:18:2301:42:02
564JANUSZKA Mariusz 822KŁOBUCKM-4000:00:5000:26:5100:53:2601:19:2601:42:02
565SZOLC Grzegorz 1078PANIÓWKIM-4000:01:0500:26:1700:52:4001:18:4801:42:04
566RUPNIK Asia 188RYDUŁTOWYK-3000:00:2200:25:4300:51:3201:17:3301:42:05
567WOJTAS Marcin 593iSTA BiegamyGLIWICEM-3000:01:3800:27:5300:54:4601:20:3201:42:06
568GRYSZYN Michał 1035OPOLEM-2000:00:3500:23:4800:48:1001:15:1501:42:11
569SIKORA Grzegorz 882ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:5100:26:3500:52:3801:18:5601:42:13
570KWAPIEŃ Aleksander 1111GLIWICEM-3000:00:0900:25:3800:51:3801:17:4501:42:15
571KOWALCZYK Robert 599BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:00:4600:26:1200:52:5001:19:1601:42:16
572DROZD Kajetan 677StrefaGitary.plGLIWICEM-3000:00:2800:26:0400:51:5701:18:3901:42:18
573GAWEŁ Krzysztof 1029NiezrzeszonyMIKOŁÓWM-5000:00:3400:25:0700:51:2401:17:5301:42:20
574SIKORA Mariusz 758TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2900:25:4400:51:2901:17:4301:42:24
575WILCZEK Małgorzata 596ista BIEGAMYTOSZEKK-3000:00:2800:25:5400:52:4201:19:0401:42:30
576SIEJA Szymon 1103JW AGATGLIWICEM-2000:00:1000:24:0400:49:4601:16:4801:42:31
577SAMUL Bartłomiej 1121WKS Desant BoksGLIWICEM-2000:00:1100:24:0400:49:4501:16:4801:42:33
578MUSIALIK Jan 991Carpe diemZABRZEM-4000:00:4400:26:1100:52:5301:19:1101:42:34
579HNATIUK Mateusz 679PIETRZYKOWICEM-2000:01:0600:27:5800:54:5001:20:3601:42:36
580WOLAŃCZYK Kamila 1149GLIWICEK-3000:00:4800:25:2000:52:0701:19:2001:42:37
581WALASZCZYK Anna 451Run & FunGLIWICEK-3000:00:1700:24:3900:50:4101:17:3301:42:38
582NANCKA Brygida 406ZABRZEK-4000:00:2300:26:0500:52:5301:19:1901:42:43
583DOBOSZ Mariusz 130GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:2200:52:4901:19:3001:42:45
584DYMAREK Łukasz 57KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3000:00:1800:25:5600:52:1101:19:0201:42:47
585OSIŃSKI Paweł 187Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2400:25:3500:52:0001:18:5201:42:48
586GRODZKA-SZKÓŁKA Ewa 895GLIWICEK-3000:00:4400:25:2000:51:2901:18:2501:42:51
587KONOPKA Agnieszka 68GLIWICEK-3000:01:2400:26:2000:52:3801:19:0301:42:53
588GÓRNIAK Adam 884Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:3400:26:3900:53:1701:19:3701:42:56
589SZOTA Magdalena 1091MIKOŁÓWK-3000:00:2400:26:3000:53:1501:19:4201:42:58
590ŻOŁNOWSKA Anna 427GLIWICEK-3000:01:2300:25:0000:51:0101:17:5301:42:58
591TUREK Maciej 375GLIWICEM-4000:01:0600:26:2000:53:3001:20:1701:43:03
592SPODZIEJA Aleksandra 137RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:0300:28:1200:55:0901:20:4601:43:04
593BEDNORZ Adam 1243RYBNIKM-3000:00:0900:25:1100:52:4101:19:2101:43:05
594KOŁAKOWSKI Bartosz 817BYTOMM-2000:00:5000:26:0800:52:4001:19:2701:43:05
595CZARNIK Stanisław 848Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-3000:00:0900:26:3700:53:0601:19:3101:43:06
596LEWANDOWSKI Henryk 733GLIWICEM-4000:01:0300:25:2300:51:0301:17:3401:43:07
597SOSNOWSKI Maciej 581ZABRZEM-3000:01:2400:26:5900:52:2901:18:4801:43:07
598GRAMATYKA Paweł 631KRAKÓWM-4000:00:3100:25:3200:51:2001:17:2401:43:08
599GOGOLIN Anna 1107ZABRZEK-3000:01:1900:26:5900:53:3801:20:1701:43:11
600SZWAJKOSZ Szczepan 275Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:2600:25:3600:51:1901:16:5201:43:12
601ZYMELA Dawid 524TOSZEKM-3000:00:5400:25:3200:51:5001:18:3101:43:12
602KOWALSKI Rafał 494WROCŁAWM-2000:00:4700:27:2100:54:2001:20:4701:43:16
603RACZEK Magdalena 649GLIWICEK-3000:00:2900:26:5400:53:2701:20:0001:43:17
604WITEK Jacek 1086Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:25:3500:51:2301:18:1601:43:18
605SŁUSZNIAK Sławomir 799GLIWICEM-4000:01:2100:25:3500:51:2801:18:4601:43:18
606NOWAKOWSKI Dominik 1294MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEMieszkańcy Gliwic00:01:0500:24:1800:50:1701:17:1301:43:19
607PENKALA Artur 131GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:2200:52:5001:19:3001:43:22
608PODSIADŁY Tomasz 616KNURÓWM-3000:00:3900:27:0900:53:3901:19:5801:43:22
609KARNIA Agnieszka 617SBRTGLIWICEK-3000:00:3900:27:0900:53:3801:19:5801:43:22
610GŁOWACKA Małgorzata 728Nowosolska GRUPA BIEGOWANOWA SÓLK-3000:00:4800:26:3000:52:4501:19:2201:43:25
611KONIECKO Łukasz 545JAŚKOWICEM-3000:00:4900:27:0900:53:5401:20:3001:43:25
612RYMASZEWSKI Wojciech 20ZABRZEM-3000:00:5500:26:0400:51:4801:17:3501:43:26
613PAWLINA Piotr 103GLIWICEM-4000:01:2700:27:0600:54:0301:20:5001:43:26
614GERLE Anna 287GLIWICEK-3000:00:3500:25:3500:51:5001:18:4601:43:27
615GRABOWSKI Maciej 61BYTOMM-3000:00:4900:26:1800:52:4501:19:1801:43:28
616PAWIŃSKI Wojciech 285BOROWIANYM-4000:00:5000:27:4600:55:3201:21:3301:43:29
617BALCAREK Grzegorz 1073DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:3000:27:2200:54:4901:20:5601:43:31
618WOŹNIAK Marek 608GLIWICEM-4000:00:4500:26:2600:53:1801:19:4301:43:32
619SZESZKO Sławomir 612GLIWICEM-5000:01:3400:27:2600:54:3301:20:5701:43:32
620ROŻEK Michał 550GLIWICEM-4000:01:0300:26:4300:53:2401:20:1701:43:33
621KACZOR Rafał 1027PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:01:2700:26:3200:53:0801:19:4501:43:33
622MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 1239PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:4200:24:3400:49:2801:16:0901:43:36
623BUK Marcin 286GLIWICEM-2000:01:5300:27:1900:54:1101:20:4901:43:37
624SZUMSKI Tomasz 321GLIWICEM-4000:00:2700:25:5200:51:4701:18:4701:43:38
625POKRYSZKA Wojciech 360GLIWICEM-2000:00:2900:25:3900:51:4901:18:5601:43:39
626ZIMOCH Grzegorz 215GLIWICEM-3000:00:1200:26:1900:54:4101:22:4001:43:44
627HOMA Dorota 551GLIWICEK-2000:01:3600:26:2500:53:1301:20:0301:43:50
628KAMPKA Aleksander 149GLIWICEM-4000:00:3400:26:3400:53:2901:20:2101:43:51
629SMOTER Wojciech 35GLIWICEM-3000:01:2700:25:0000:50:2301:16:4501:43:59
630CHOJCAN Beata 1228RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PEDZIMY RAZEMRYBNIKK-3000:00:2400:26:4900:53:3801:20:3201:44:00
631WÓJCIK Tomasz 22GLIWICEM-3000:01:1600:26:3700:53:1701:19:4701:44:05
632WARECKA Agata 697GLIWICEK-2000:01:2300:27:2000:55:1001:21:1501:44:05
633GABOR Katarzyna 1235ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:2000:27:3700:55:0001:21:3001:44:11
634BABIŃSKI Szymon 263ZABRZEM-3000:00:4400:26:0800:52:4701:20:0101:44:20
635BZOWSKA Aleksandra 86Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4400:26:0800:52:4701:20:0201:44:23
636KOZMINCZUK-MARKULAK Agnieszka 1101GLIWICEK-3000:00:3200:25:0600:50:5701:18:5201:44:26
637MILIK Dagmara 986CHORZÓWK-2000:00:5000:26:2000:52:5901:20:0601:44:26
638MATUSIK-SKALSKA Renata 966DZIEWKIK-4000:01:0000:27:0100:53:3901:20:5001:44:27
639WÓJCIK Bartłomiej 670GLIWICEM-2000:01:0800:27:0800:53:5001:21:0601:44:27
640ŁĄTKOWSKI Marcin 1205SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:2600:26:5300:53:3601:20:1901:44:27
641KOWALCZYK Józef 1045KOSZWICEM-4000:01:4300:27:1900:54:2001:21:4601:44:27
642SZMIDT Marcin 1216SBRT GLIWICEMIASTECZKO ŚLĄSKIEM-2000:02:1900:26:0800:51:3401:17:5601:44:27
643ZEMŁA Piotr 195GLIWICEM-4000:00:4200:26:2500:53:4001:20:4601:44:33
644WIETRZYCKI Mariusz 353BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-3000:00:2000:25:4300:51:0201:17:1001:44:36
645WIETRZYCKI Zenon 354POLSKAGLIWICEM-5000:00:1900:25:4600:51:0401:17:1101:44:40
646GIERAS Mirosław 469GLIWICEM-4000:00:3300:25:2900:51:2201:19:3001:44:43
647SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1264GLIWICEM-2000:01:0800:26:3500:53:1901:20:2201:44:44
648KWIATKOWSKI Krzysztof 1087KRAKÓWM-3000:00:3500:24:5700:51:2601:19:1101:44:45
649KĘPSKI Albert 784ZABRZEM-2000:01:2100:28:0400:56:0701:21:5401:44:45
650GADAWSKI Bartłomiej 242SBRT GLIWICEGLIWICEM-1600:00:4500:26:0900:53:1201:20:3801:44:46
651HAHN Piotr 532NorRun TeamPANIÓWKIM-3000:00:3400:27:1900:54:2001:21:0801:44:50
652KUŚKA Paweł 346GLIWICEM-3000:00:4500:26:0300:52:5501:20:1201:44:54
653OLESIŃSKA Joanna 372KNURÓWK-4000:00:2800:26:4100:54:0601:21:2801:44:56
654ZACHARA Michał 1051GLIWICEM-2000:01:3100:26:1500:54:0301:21:0501:44:58
655GRONDECKI Grzegorz 302BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:1800:25:0600:50:5501:17:2801:45:01
656WIERZBICA Adrian 403KNURÓWM-3000:00:3300:27:3400:54:5601:21:5601:45:08
657JAGOSZ Patryk 519patryk jagoszKOZYM-3000:00:5400:26:2400:53:4401:20:2801:45:09
658CHROBAK Ania 767Opel Active TeamGLIWICEK-3000:01:3000:26:4700:53:2301:20:2301:45:09
659URBANEK Marcin 595ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:00:4600:26:2100:53:2901:20:2301:45:12
660KRUSZYŃSKI Marcin 301Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:4600:26:0700:51:5801:18:5901:45:13
661ZELMANOWICZ Jacek 1272DŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:2400:25:2400:51:5101:19:2901:45:15
662BŁASZCZYSZYN Łukasz 135Heavy Metal All-Star TeamSOSNOWIECM-3000:00:5800:26:5800:54:0801:21:0401:45:17
663FUGOWSKI Grzegorz 283GLIWICEM-3000:01:3300:25:4700:53:0001:20:4501:45:18
664MICHALSKI Bartosz 85GLIWICEM-4000:01:1400:27:2100:54:2801:21:3101:45:20
665BDZIONEK Jolanta 958WIELOWIŚK-3000:01:3600:27:2900:54:3701:21:4701:45:22
666BIOLIK Piotr 413--GLIWICEM-4000:00:2100:24:2100:50:2901:18:5801:45:24
667KUZIOR Karol 1256CHRUSZCZOBRÓDM-2000:01:3300:24:2900:53:1101:20:5601:45:31
668KOZDRA Krzysztof 579niezrzeszonyKRAKÓWM-5000:01:3800:27:2500:54:3901:21:2801:45:31
669KOCIELSKA Anna 810AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:2800:26:1200:53:2401:20:5601:45:36
670KOPCIK Tomasz 982Combat56GLIWICEM-3000:00:3400:25:4700:52:0101:20:1701:45:36
671KROPKA Szymon 140Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2800:26:4000:54:0801:21:1801:45:37
672PŁOTEK Tomasz 561DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3200:25:4400:52:1101:19:4401:45:37
673HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA Ewa 816Pure Fire BytomBYTOMK-4000:00:5700:27:3700:54:4501:21:4801:45:37
674MALSKA - WYROZUMSKA Małgorzata 984Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:1900:25:5100:52:2901:20:5401:45:40
675TATERKA Michał 764RADZIONKÓWM-2000:01:3700:28:1400:54:1001:20:4801:45:42
676SKRABA Krzysztof 1077Amator SzczyglowiceKNURÓWM-3000:00:5900:28:4900:56:2801:22:3901:45:48
677KUCZMA Joanna 162GLIWICEK-4000:00:4200:27:3800:55:2301:22:1601:45:49
678ŁUKASZKIEWICZ Michał 530TYCHYM-3000:00:3500:25:3700:51:2501:18:2801:45:53
679MRÓZEK Przemysław 379KB Śpiochy OpatówOPATÓWM-3000:00:2700:26:4600:54:0401:21:4901:45:54
680IGNASIAK Rafał 378xxxOPATÓWM-3000:00:2700:26:4600:54:0401:21:4901:45:54
681SKRZYPCZAK Tomasz 288KFPRBYTOMM-3000:01:1900:27:4200:55:0401:22:1601:45:54
682BIAŁY Dagmara 996ZAWIERCIEK-4000:01:4600:27:2500:54:3901:22:1201:45:56
683LAMPA Alicja 84Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:2600:26:2000:53:5601:21:4601:45:58
684CHUDZIŃSKI Tomasz 835ŚREMM-4000:00:1500:23:5400:49:2701:16:5001:46:03
685TKOCZ Rafał 323GLIWICEM-3000:01:0900:27:2200:54:3701:21:5801:46:03
686BARAŃSKI Grzegorz 111GLIWICEM-3000:01:1200:27:2900:54:5301:22:1101:46:04
687GAŁECZKA Michał 548GLIWICEM-2000:01:0600:28:4300:56:3001:23:0601:46:12
688PACAN Krzysztof 713BYTOMM-3000:00:1500:25:0100:51:3901:19:4801:46:15
689WOLANIN Maciej 645JAWORZNOM-2000:00:3800:27:3700:55:1201:22:0501:46:16
690MIŚKÓW Marcin 629ZARAZIĆ PASJĄŻORYM-3000:01:2000:25:0500:50:1501:18:2401:46:16
691STANISZEWSKI Krzysiek 637BIEGAMY z SERCEM.PLGLIWICEM-2000:01:2000:25:0600:50:1501:18:2401:46:16
692SZOŁTYSEK - GRZESIKIEWICZ Anna 425Torcida GliwiceGLIWICEK-3000:00:3000:27:4600:55:3301:23:0601:46:17
693LUDWIG Marcin 518PŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:27:3300:54:5101:22:1001:46:17
694SZULC Michał 10214MKOTULINM-4000:00:4900:27:3300:54:5101:22:1001:46:17
695LIPKA Katarzyna 1017Night Runners GliwiceJAWORZNOK-2000:00:3700:27:3800:55:1401:22:0701:46:19
696JARECKI Ryszard 1180SIEMIANOWICE ŚL.M-5000:00:4600:27:2900:55:1501:22:4901:46:23
697BIAŁECKI Jan 916RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-6000:01:0900:26:3500:53:1601:21:1501:46:23
698TARTANUS-ORYSZCZAK Marta 239GLIWICEK-3000:01:2100:27:1200:54:2501:21:4201:46:23
699KULIK Katarzyna 462Night Runners GliwiceBYTOMK-3000:00:1900:26:4700:54:1801:21:3201:46:24
700GONERA Paweł 676GLIWICEM-4000:00:4700:25:5900:53:2701:21:3401:46:28
701KOWALSKI Zbyszek 913MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5600:27:2100:55:0501:22:3901:46:30
702KAMECKI Maciej 870Good Time - SportGILOWICEM-3000:00:4200:25:4400:52:0001:20:1201:46:32
703PAWLIK Agnieszka 193Athletics NysaNYSAK-4000:01:2300:26:4900:54:0901:21:5101:46:32
704WYPCHOŁ Piotr 254BARGŁÓWKAM-5000:01:1100:27:5800:54:5501:22:2801:46:39
705HRYSZKIEWICZ Janusz 467UNISONO/AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEMIEDARYM-4000:01:1000:28:1900:55:1401:22:2701:46:40
706PILCH-NANOWSKA Agnieszka 587GLIWICEK-3000:01:1700:27:4800:55:0601:23:0501:46:41
707URBANKE Bartosz 1305WARSZAWAM-2000:01:0700:28:2900:54:5201:22:3501:46:43
708TYLMAN-MADEJCZYK Marta 1MTMGLIWICEK-3000:01:4000:27:4400:54:5401:22:0801:46:44
709BOROWIEC Wojciech 946GLIWICEM-2000:01:3100:26:2300:54:0601:21:4401:46:45
710KOLASIŃSKA Monika 292GLIWICEK-2000:00:1100:26:5500:55:0601:22:0901:46:47
711ŻUCHOWSKA Aneta 834GLIWICEK-4000:01:3400:29:0200:57:2801:24:2201:46:47
712UJMA Michał 962GLIWICEM-3000:00:5100:28:4400:55:0601:22:5101:46:48
713ADAMCZYK Marcin 364CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3200:24:0400:50:4501:19:1801:46:49
714ŚNIEGOWSKA Julia 1102GLIWICEK-2000:00:2600:26:4900:54:1701:22:0701:46:50
715RADECKA Paulina 167RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:4300:27:5400:55:2101:22:4401:46:51
716PAWEŁKÓW Alicja 168GLIWICEK-2000:00:4300:27:5400:55:2101:22:4501:46:52
717PYZIK Marek 96opel active teamGLIWICEM-5000:00:2800:26:2500:53:3001:21:5201:46:54
718KUBIT Bartłomiej 1304GLIWICEM-3000:00:5500:28:4100:55:0201:46:54
719JĘDRYCHA Artur 708DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:3800:27:3900:55:2401:22:5901:46:55
720KOSTRZAK Czesław 489KB Endurance Solidarni KnurówKNURÓWM-5000:01:0200:26:4500:55:0001:23:1501:46:55
721JĘDRYCHA Zbigniew 709SOSNOWIECM-6000:00:3800:27:3900:55:2401:22:5901:46:56
722HONISZ Andrzej 1179ZABRZEM-3000:00:5200:27:2400:55:1001:22:4401:46:56
723MACIASZEK Grzegorz 414CZĘSTOCHOWAM-2000:00:1700:27:5800:55:5201:22:5301:46:58
724KOWALCZYK Anna 814Hirschvogel Components PolandZABRZEK-4000:00:5300:27:4400:55:3401:22:5001:46:59
725SZYLER Kamil 660GLIWICEM-2000:00:4500:27:3000:55:1601:22:5301:47:04
726ŁUSIAK Mariusz 1135GLIWICEM-3000:00:4500:27:3300:55:2101:22:5501:47:10
727KANIGOWSKA Kaja 1058GŁOGÓWK-2000:01:1800:27:0200:54:4101:22:1801:47:10
728KRZYSZKOWSKA Agnieszka 1211SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:3100:26:2100:53:5201:21:4701:47:11
729PŁOMIN Marcin 1206SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:3900:27:4100:55:2601:23:0001:47:12
730KRAJEWSKI Radosław 486GLIWICEM-3000:00:4100:26:0500:53:1801:20:3801:47:12
731WILIMSKI Tomasz 101SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:27:4100:55:2801:23:0101:47:14
732GRUSZKA Michał 371SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:01:2600:27:3700:55:4401:23:4401:47:14
733UCHNAST Sebastian 990SIEMIANOWICE SLASKIEM-4000:01:2600:27:3700:55:4301:23:4401:47:15
734ROLEK Marcin 73GLIWICEM-3000:01:3900:27:2700:55:0601:22:1701:47:15
735KOPLIN Kasia 281GLIWICEK-3000:00:1700:25:0500:52:4501:21:0201:47:16
736GÓRNY Magdalena 1511CA AktywniLĘDZINYK-3000:00:3000:27:4400:55:3101:23:0501:47:17
737ŁAGOSZ Kasia 1509CA Aktywni / BrokerTYCHYK-3000:00:3000:27:4400:55:3101:23:0501:47:17
738PRUSKO Adrian 627ŁAZISKA GÓRNEM-4000:00:1100:25:0700:52:2901:20:4201:47:20
739SZPALA Ireneusz 897WKU GliwiceTARNOWSKIE GÓRYM-5000:01:0900:27:1400:55:1601:23:3101:47:24
740RENKIEL Tomasz 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0000:28:0300:55:5301:23:5001:47:25
741MAJEWSKI Grzegorz 108KNURÓWM-3000:01:1900:25:1900:52:5301:21:0201:47:26
742KOWALCZYK Bożena 1044KOSZWICEK-4000:01:4300:27:2100:54:4901:22:1301:47:26
743POPIEL Artur 21GLIWICEM-4000:01:0800:27:5600:55:1501:23:0901:47:38
744TISZBIEREK Henryk 180SBRT GliwiceBARGŁÓWKAM-4000:01:1200:27:5800:55:4301:23:3501:47:38
745BIERNAT Adam 268GLIWICEM-4000:01:3800:28:0600:55:4901:23:2001:47:40
746POPIEL Adriana 23GLIWICEK-3000:01:0500:27:5900:55:1801:23:1201:47:42
747FEREFCKI Pawel 604SMOLNICAM-3000:01:1500:25:4000:53:1601:21:5501:47:47
748DĄBROWSKI Marcin 257GLIWICEM-3000:01:1000:26:3300:54:3001:22:3501:47:48
749NIEGOWSKA Anna 94zso10 GliwiceGLIWICEK-5000:01:2700:27:4500:55:2001:23:0801:47:48
750GRYGIEREK Marcin 420GLIWICEM-2000:00:3400:26:1400:53:3801:21:5701:47:49
751KOŁODZIEJ Paweł 505RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:27:4900:55:2701:23:1201:47:49
752WIŚNIEWSKI Paweł 1169JW AGATGLIWICEM-3000:00:3900:26:5200:54:1801:22:1901:47:53
753KOŚNIEWSKI Paweł 245ZABRZEM-3000:00:4800:27:3600:55:1601:22:5201:47:57
754MELCHER Ewa 950SMOLNICAK-4000:01:3400:29:0200:57:2801:24:4401:48:02
755KLEKOWSKI Włodzimierz 1028Night Runners ZabrzeZABRZEM-5000:00:4900:27:1600:54:5201:22:4701:48:08
756PECIAK Kamila 606ZABRZREK-3000:00:3100:26:0400:54:0401:22:3401:48:13
757STYPA Jerzy 415Stonogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM-5000:00:5500:28:3900:56:5401:24:3301:48:15
758OSIŃSKI Robert 399Night Runners GliwiceZABRZEM-3000:00:5500:28:3900:56:5401:24:3301:48:16
759BĄK Magdalena 1048BRENNAK-2000:01:1400:28:2000:56:2501:24:2301:48:24
760PADOŁ Zbigniew 141NiezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:1700:27:5600:56:0301:23:3401:48:31
761KATA Damian 1207SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:00:2200:26:0700:53:5101:21:5701:48:31
762CICHOWSKI Marcin 722PYSKOWICEM-3000:00:2200:26:0700:53:5101:21:5701:48:31
763NAGEL Jan 1227PYSKOWICEM-3000:01:1600:27:0300:54:3601:22:3301:48:31
764MELLER Tadeusz 312GLIWICEM-2000:01:2100:26:5800:53:2401:21:0901:48:32
765ROZCIECHA Radosław 1069ZABRZEM-2000:01:1500:27:0000:54:4101:22:2101:48:34
766KRZOS Piotr 74ZABRZEM-3000:01:5700:29:0800:57:4501:25:1701:48:34
767LERCH Dagmara 1126MIKOŁÓWK-4000:00:4000:27:3600:55:2601:23:2401:48:36
768CZAJKA Aleksander 1124MIKOŁÓWM-4000:00:4000:27:3600:55:2601:23:2401:48:37
769STUDNICKA Katarzyna 1038CONWYK-3000:01:4100:27:2200:54:5101:23:1601:48:41
770NIESLER Magdalena 338Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3700:26:3200:54:1401:22:2001:48:42
771KAISER-CHROMIK Beata 258RYBNIKK-4000:00:3200:28:0900:56:4301:24:3901:48:43
772STAROŃ Sylwester 470ZABRZEM-4000:01:0400:27:3100:55:3501:24:0101:48:52
773MĄCZKO Jan 914GLIWICEM-5000:01:0400:27:5700:56:2201:24:3201:48:53
774DREWUSZEWSKI Maciej 5154MPŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:25:3400:54:0401:22:2401:49:01
775PTAK Leszek 824ZDZIESZOWICEM-4000:00:2100:26:0400:53:2801:22:1301:49:02
776ERDMANN Robert 280ZABRZEM-3000:00:5900:26:2600:53:1101:20:5401:49:04
777JANOSZEK Piotr 293GLIWICEM-3000:00:5900:26:2600:53:1101:20:5401:49:04
778KOZŁOWSKI Przemysław 549GLIWICEM-3000:00:4300:27:4900:55:3801:23:3201:49:05
779RYGIEL Sebastian 143GLIWICEM-3000:01:5400:29:0400:57:5101:25:3501:49:13
780WIECZOREK Jarosław 2GLIWICEM-3000:00:5400:29:0700:57:0501:25:0901:49:16
781JANIK Basia 615RYBNIKK-3000:01:4100:26:5700:54:4401:23:1201:49:17
782BUFNAL Krzysztof 574GLIWICEM-4000:01:5300:29:0000:56:0801:24:1101:49:21
783BUGAJSKI Mariusz 844GLIWICEM-4000:00:0200:24:3600:52:1101:21:0501:49:22
784CZERNIAK Żaneta 249GLIWICEK-4000:01:3300:28:0000:56:1301:24:1501:49:23
785WÓJCIAK Katarzyna 1229GLIWICEK-3000:01:3300:28:0000:56:1301:24:1401:49:24
786WRÓBEL Jarosław 1233KRZEPICEM-3000:01:2500:27:3400:55:1501:23:3201:49:27
787HANZEL Anna 110AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-5000:00:4100:27:3800:55:4301:23:5601:49:30
788KLYTA Wojciech 1284GLIWICEM-4000:01:4100:27:1300:54:2101:22:0501:49:30
789BUCZYŃSKI Radosław 307Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:2100:51:2401:21:1101:49:36
790WOJTASIŃSKI Robert 819Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1600:27:0300:54:3401:22:3201:49:37
791CEGIELSKA Dorota 977SOSNOWIECK-3000:00:4200:27:4400:55:5401:24:1401:49:39
792CZAJKA Edward 1234BrakTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:26:2700:54:1201:22:4501:49:44
793NIKODON Paweł 343PLASTIC OMNIUMWROCŁAWM-3000:01:2500:26:1400:51:4901:21:1701:49:45
794SZOŁTYSIK Paweł 213Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2200:55:2201:23:3601:49:46
795SIUDEK Kazimierz 1088CZUŁÓWEKM-5000:00:2600:25:4800:53:4601:22:4601:49:47
796SALA Nela 621Aktywne AtomoofkiGLIWICEK-3000:01:3600:27:4600:56:1501:24:2501:49:48
797GUJA Boguslaw 858JAWORZNOM-6000:00:2700:25:5100:53:0701:22:2501:49:53
798NOWAKOWSKI Marek 386AMEC FOSTER WHEELER RUNNING TEAMNIEBOROWICEM-4000:01:4400:27:0100:54:2401:22:4801:49:58
799MULARCZYK Agnieszka 888ZAWIERCIEK-3000:00:5100:27:2700:55:3001:24:4501:50:00
800BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 334ZABRZEK-3000:01:0100:28:0300:55:5601:25:2101:50:00
801LĘCZNAR Ewelina 998GLIWICEK-3000:01:1500:28:0300:56:0901:24:4701:50:07
802HEFFNER Remigiusz 762Opel Active TeamRYBNIKM-3000:01:1500:28:0200:56:0801:24:4701:50:08
803BATKO Dawid 711KATOWICEM-3000:00:4700:27:4300:54:4801:22:4901:50:12
804KANIOWSKI Andrzej 205BYTOMM-3000:00:2300:25:5100:52:1701:21:3201:50:14
805KAROLCZAK Joanna 791TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:2800:26:0000:53:5801:23:4301:50:14
806WIECZORKE Marcin 488PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:25:2600:52:5601:22:2301:50:14
807ZALEWSKI Krzysztof 900GLIWICEM-4000:00:4700:26:4600:54:4701:22:3101:50:17
808MUZA Karolina 126KATOWICEK-3000:00:5200:29:2500:57:4601:25:3101:50:17
809BULENDA Patrycja 351GLIWICEK-3000:00:1500:28:2300:56:1801:24:5801:50:18
810BOROWICZ Roksana 776Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:00:3000:27:5900:56:3001:25:1001:50:18
811BLASZKE Waldemar 159Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:27:4600:55:3101:24:2601:50:22
812KRZESIAK Michał 10413SOFT S.A.KATOWICEM-3000:00:5100:26:2800:54:0301:22:3401:50:22
813SZKUDLAREK Michał 761BRZEGM-3000:00:4200:26:3400:54:1701:22:5601:50:25
814SZAMPERA Agnieszka 771Run and Fun TeamZAWADZKIEK-3000:00:4300:27:0600:55:1001:23:3301:50:26
815SOŁTYSIAK Robert 1258HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0800:28:3400:56:3201:24:1901:50:28
816CIASTO Sebastian 1039PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3900:26:5100:54:5001:23:0501:50:31
817GUZDEK Sławomir 940BIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3200:29:2200:58:0301:26:3201:50:33
818LESZCZYŃSKA Małgorzata 189STEP-DANCE RUNGLIWICEK-4000:00:5100:27:2800:55:3001:24:4501:50:40
819BŁASZCZYSZYN Michał 138GLIWICEM-2000:00:5800:28:3300:57:2401:25:2701:50:44
820SANOCKA Dorota 331ZABRZEK-4000:01:0300:28:0100:55:5401:25:1901:50:44
821BRZEZIŃSKA Teresa 251Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:28:0000:56:3201:25:1101:50:46
822MICEK Marek 929GLIWICEM-3000:01:1300:27:5700:57:1301:26:3701:50:46
823DĘBSKI Mariusz 1270Night Runner's GliwiceGLIWICEM-4000:00:2900:27:5900:55:5401:24:4801:50:52
824PROKOP Elżbieta 546GLIWICEK-5000:00:5600:27:4700:56:0201:24:5501:50:55
825KLAWENDER Ryszard 1090Biegamy z Sercem.plGLIWICEM-5000:00:4300:27:4400:56:1201:24:5501:50:56
826ZWOLIŃSKI Gabriel 1273KATOWICEM-3000:00:4400:26:4900:54:5501:24:1501:51:00
827GLINIANY Adam 1082Zabiegana RodzinkaWYRYM-4000:01:2800:29:0400:57:5801:26:1401:51:02
828DOMARADZKA Ewa 306PYSKOWICEK-4000:00:2500:26:3500:53:5601:22:4801:51:08
829RYCHLEWSKA Kasia 279Kate & KateK-4000:01:0700:28:2800:56:5101:25:4201:51:08
830BURLIGA Mariusz 492KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-4000:01:2300:29:1000:58:0201:26:2001:51:10
831ZDRZAŁEK Jan 624RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:5800:29:0400:58:2101:26:4601:51:12
832ZIELIŃSKI Marek 317GLIWICEM-3000:01:4700:27:5200:55:5501:24:3701:51:15
833JACHYMSKA Katarzyna 1290MOMO Restaurant & Cocktail BarTWORÓG MAŁYK-4000:00:3300:27:0300:56:1301:25:1801:51:18
834KRÓL Krystyna 478Rajsport ActiveKĘDZIERZYN - KOŹLEK-4000:01:1200:29:0400:57:2501:25:3601:51:18
835MAŁKOWSKI Tomasz 207Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:0000:26:3000:51:4901:17:1601:51:27
836WÓJCIK Rafał 327GLIWICEM-4000:00:3500:27:4000:55:2401:23:3901:51:29
837HANKE Klaudia 815ZABRZEK-4000:00:0800:26:4500:55:2001:25:0801:51:36
838KRAKOWSKI Jacek 1505GLIWICEM-4000:01:1800:29:3600:59:0001:27:3101:51:36
839ZGÓRSKI Grzegorz 116GLIWICEM-3000:00:4200:25:4700:52:3001:22:4201:51:39
840WITCZAK Dagmara 1144BLACHOWNIAK-3000:01:2300:28:2400:57:2901:27:0101:51:50
841SIEDLECKA Anna 400Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3400:28:2300:57:1101:26:1701:51:55
842WYLEŻAŁEK Irek 985Night Runner GliwiceKALETYM-4000:01:4700:28:1900:57:1201:26:1701:51:56
843KOCÓJ Dominika 534Night Runner's GliwiceZABRZEK-2000:00:2900:28:0000:56:5601:26:1501:51:58
844JABŁOŃSKI Łukasz 889UNISONOTYCHYM-2000:01:0700:30:0600:59:2901:27:5601:51:58
845KOTWICKI Marek 332M-3000:01:4600:28:0300:56:3401:25:3201:51:59
846GLINIANY Małgorzata 1083Zabiegana RodzinkaWYRYK-4000:01:2800:29:0300:57:5301:26:1501:52:03
847BOGULAK Grzegorz 184Run GB! RunGLIWICEM-3000:00:2900:27:0600:54:3701:23:1301:52:04
848ZIMOCH Beata 214GLIWICEK-3000:00:1200:26:1900:54:4101:23:3701:52:16
849BUCHAL Grzegorz 782ZERNICAM-4000:01:0000:28:3200:57:3401:26:2501:52:22
850WIEDERMANN Anita 1308KOBYLANYK-3000:00:4400:27:4600:56:4901:26:1301:52:28
851HARAZIN Anna 142PAWŁOWICEK-2000:00:5700:28:3000:57:4101:26:2501:52:28
852BUCHAL Katarzyna 783ZERNICAK-4000:01:0000:28:3300:57:3401:26:2601:52:28
853WILCZOK Krzysztof 129RYBNIKM-2000:01:3600:30:3900:59:4701:28:0301:52:34
854ROKOSZ Łukasz 128GLIWICEM-2000:01:3600:30:3900:59:4701:28:0201:52:35
855KRZAK Wioleta 675ŻYWIECK-2000:00:5500:26:2900:54:3101:25:0201:52:36
856ŻBEL Anna 1129ZEBRZYDOWICEK-3000:00:2800:28:0200:56:2901:25:5401:52:37
857MACHNOWSKI Wojciech 19Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0200:28:0200:55:5101:24:0901:52:42
858WANAT Wacław 1008SKY TOWER RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-7000:01:0500:29:2800:58:2901:27:3901:52:43
859BILON Bogdan 1146Zbrojownia SulechówSULECHÓWM-6000:00:5300:28:4600:57:5501:26:5301:52:50
860WOJTAS Magdalena 498GLIWICEK-3000:01:3600:27:5600:55:5601:25:1701:52:55
861SYGUŁA Katarzyna 647KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:01:1500:28:3900:57:3601:26:5701:52:57
862ORYSZCZAK Łukasz 313GLIWICEM-3000:01:2100:27:1300:56:1701:26:0301:53:08
863WOJTAS Paweł 510SANOKM-2000:00:4300:27:4800:56:3001:26:0401:53:10
864SMAGOROWICZ Artur 1079W pogoni za duchemSŁAWKÓWM-4000:00:5800:28:2100:59:0801:28:2201:53:10
865GOŁOFIT Aneta 570LUBLINK-3000:00:4500:28:4400:58:1001:27:4301:53:13
866WINICKA Daria 710amatorTOSZEKK-3000:00:5000:27:4900:56:4501:26:1901:53:15
867STOKŁOSA Magdalena 223GLIWICEK-4000:01:1100:30:2200:59:2401:27:5001:53:16
868UCIŃSKA Anna 1080SOSNOWIECK-3000:00:5800:28:2100:59:0901:28:2201:53:17
869GABRYŚ Jola 1300Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:29:0100:58:3201:27:5201:53:21
870PUŁTORAK Roksana 1504TYCHYK-3000:01:4800:28:5500:57:5301:26:5201:53:27
871KNAPIK Karolina 1174TYCHYK-3000:01:4600:28:5500:57:4201:26:4701:53:30
872GĄSZCZAK Tadeusz 1279GLIWICEM-7000:00:3200:29:1500:58:2401:28:0801:53:35
873KOWALCZYK Wojciech 738Run and FunZAWADZKIEM-3000:00:4400:27:2800:55:1601:25:1401:53:40
874KOWALCZYK Katarzyna 739Run and FunZAWADZKIEK-3000:00:4400:27:2800:55:1601:25:1401:53:41
875STOKŁOSA Marcin 222GLIWICEM-4000:01:1100:30:2300:59:2501:27:5101:53:42
876SATKO Jacek 238TARNÓWM-5000:00:5100:30:0400:59:3801:28:5301:53:52
877SZUBERT Grzegorz 6GLIWICEM-4000:00:4600:26:2900:55:2601:25:2001:53:53
878OGIŃSKI Daniel 11061992SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:4700:27:5200:57:1201:25:5601:53:54
879MAKSYMIUK- KONOPKA Ewa 557GLIWICEK-4000:01:2600:29:2500:59:1501:28:0801:53:58
880BURY Mirosław 271GLIWICEM-2000:01:1700:27:1600:54:1301:21:5501:54:00
881POSTÓŁ Karolina 983Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:2900:29:0100:58:3101:27:5201:54:02
882BARAN Michalina 1139LIBIĄŻK-3000:00:2100:28:1300:57:0301:26:4801:54:06
883MUSIOŁ Janusz 830UNISONOBIERAWAM-3000:01:0500:30:0600:59:1501:28:0001:54:12
884MULLER Rafał 890RADZIONKÓWM-2000:00:4100:27:5700:57:1001:26:2101:54:19
885DZIERŻANOWSKA Blanka 654Night Runners ZabrzeZABRZEK-2000:00:4600:27:2100:56:3901:26:2101:54:22
886SITKO Filip 387GLIWICEM-2000:00:1400:24:5000:52:1901:23:2101:54:23
887SEWERYNIAK Adam 1260ZABRZEM-5000:00:5600:29:1400:58:4101:28:0601:54:23
888GRACH Tomasz 311RUN AND FUN TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:29:5301:00:0601:28:3101:54:28
889KORDECKI Bartosz 1071KATOWICEM-3000:01:3500:30:3301:01:0201:29:5701:54:39
890ŚLĘZAK Jakub 963Banda PeKATOWICEM-2000:01:3200:29:5501:00:2301:30:2401:54:45
891CYWIŃSKI Robert 1176ŚWIERCZYNIECM-4000:00:5800:29:5800:59:4101:29:2401:54:55
892DYLONG Natalia 947GLIWICEK-1600:00:4400:30:3101:00:3801:29:5101:54:57
893CYWIŃSKA Elżbieta 1010ŚWIERCZYNIECK-4000:00:5800:29:5800:59:4101:29:2401:54:57
894SOSIN Sylwia 201Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWK-4000:01:2000:30:1200:59:4301:29:0701:55:10
895SOSIN Adam 200Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWM-3000:01:2000:30:1200:59:4301:29:0601:55:10
896SAP Alina 362NR gliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:1100:58:3601:28:5401:55:13
897KURIANOWICZ Wiesław 436Biegam Bo LubięGLIWICEM-5000:01:3200:28:4500:57:1901:27:0901:55:15
898MAŚLANKA Ireneusz 1093Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5800:29:1800:59:0401:29:1901:55:16
899DACZYŃSKI Kajetan 458Grupa CmykiGLIWICEM-1600:00:5300:29:5701:00:1901:30:1801:55:26
900CIESIELSKI Radosław 757BETANIA TEAMMSTÓWM-3000:00:2200:28:1600:56:0501:30:3501:55:44
901CHOJOWSKA Edyta 153DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:01:0100:29:5400:59:5301:29:3501:55:47
902BIAŁOŻYT Agata 873KATOWICEK-2000:01:3200:29:5601:00:2301:30:2401:55:48
903FIEDOR Anna 107GLIWICEK-3000:01:2600:31:0001:01:5301:30:4601:55:49
904PLEWIK Michał 667GRAMMIKATOWICEM-4000:00:4100:28:1700:57:3201:27:4101:56:00
905MIRSKI Rafał 663impuls do działaniaKATOWICEM-4000:00:4000:28:1800:57:3401:27:4301:56:02
906ORLEF Jarosław 566GLIWICEM-4000:00:3900:28:1900:57:3401:27:4301:56:03
907GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 42Biegaj s treneramiKRASOCINK-4000:00:4000:28:0600:57:4701:28:1301:56:06
908CHMIELEWSKA Anna 144PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0100:29:2100:59:3201:29:2201:56:06
909WOŁCZYK Aldona 881WIESZOWAK-2000:00:5400:28:2900:57:4201:28:1901:56:07
910KOŻUCH Agnieszka 1391975PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:01:0100:29:2100:59:3201:29:2201:56:07
911STERNAL Marta 951GLIWICEK-2000:01:3100:28:0700:58:1301:28:0901:56:10
912WOŁOWSKI Michał 1160Slam Drinkers BiłgorajCZĘSTOCHOWAM-2000:00:1000:28:0800:55:5301:25:0201:56:12
913KĘDZIOR Wiesława 961nas nie dogoniatDĘBICAK-5000:00:4800:30:0101:00:1001:30:2101:56:17
914MANDOK Bogdan 742SOŚNICOWICEM-3000:00:0700:28:1000:59:2301:30:0201:56:19
915SYNÓWKA Maciej 981ŻARÓWM-3000:00:3400:28:2300:58:1301:28:4001:56:23
916ULIASZ Natalia 980ROWNEK-2000:00:3400:28:2300:58:1301:28:4001:56:24
917STOLARCZYK Robert 115Night RunnersGLIWICEM-3000:00:4900:30:0101:00:2301:30:2201:56:24
918PREJS Beata 1224Night Runner'sSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:00:4900:30:0201:00:2301:30:2201:56:25
919GÓRECKA Anna 474CHORZÓWK-3000:00:3100:27:4500:57:5901:28:1801:56:26
920JUSZCZAK Kalina 181GLIWICEK-2000:00:4700:28:4700:59:0401:29:3801:56:27
921BOH Mariusz 1306PIEKARYM-6000:00:5200:30:0001:00:2001:30:2001:56:27
922WIŚNIEWSKI Paweł 5Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:4700:28:4700:59:0401:29:3801:56:28
923CHOJOWSKI Oskar 154DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:0200:29:5300:59:5201:29:3801:56:31
924CICHY Agnieszka 408RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2000:29:1400:59:4101:29:3801:56:32
925MURDZEK Aleksandra 997Pure Fire BytomBYTOMK-2000:00:5700:28:5500:58:5301:29:2001:56:33
926CZAPEK Anna 310night runners gliwiceGLIWICEK-4000:00:3300:29:5901:00:2601:30:2401:56:36
926CZAPEK Marek 309night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:29:5801:00:2501:30:2001:56:36
928RATAJ Adrianna 8251992BYTOMK-2000:00:1800:28:2200:57:3401:27:4901:56:37
928SALICKA Izabela 1143Pure fire teamBYTOMK-2000:00:1700:28:2300:57:3501:27:5001:56:38
930GABRYŚ Seba 1277night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:30:0201:00:3101:30:2401:56:40
931MUSIOŁ Grzegorz 394Opel Active TeamCZERWIONKA- LESZCZYNYM-4000:00:4600:28:3700:57:4901:28:2501:56:42
932FURMAN Agnieszka 1140ochajo run&friendsKRAKÓWK-3000:01:1500:30:2001:00:2101:30:0601:56:42
933MUSIOŁ Małgorzata 395CZERWIONKA- LESZCZYNYK-3000:00:4600:28:3700:57:4901:28:2601:56:43
934TKACZUK Marcin 1016Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5000:29:4201:00:1001:30:2601:56:44
935LEWICKI Krzysztof 43Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5100:29:4101:00:0901:30:2501:56:44
936ONAK Izabela 1134OchajoRun & FriendsGLIWICEK-4000:01:1300:30:2201:00:2201:30:0801:56:44
937DEBOIBE Loic 341PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-2000:00:2800:26:4700:54:1501:24:5201:56:45
938BŁASZCZYK Paulina 37GLIWICEK-3000:00:5800:28:0300:57:5201:28:2001:56:48
939SZCZEŚNIAK Barbara 580BYTOMK-3000:00:5000:29:4401:00:1001:30:0601:56:52
940DĘBSKA Joanna Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:4401:00:0901:30:0601:56:52
941KRASZKIEWICZ Aleksander 968NASNIEDOGONIATDĘBICAM-3000:00:5000:29:5901:00:0801:30:1901:56:57
942KRASZKIEWICZ Marta 969NASNIEDOGONIATDĘBICAK-3000:00:5100:29:5901:00:0801:30:1901:56:57
943KROCZEK Liliana 1269Night Runner's GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:4301:00:0501:30:0501:56:58
944PAUL Violetta 119Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:4301:00:0501:30:0401:56:59
945HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria 1097Spot PszczynaPSZCZYNAK-2000:01:2100:29:3400:59:5201:29:5201:57:02
946DWORNICZAK Paweł 887SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:3400:29:3201:00:3801:31:2101:57:03
946HRYSZKO Jagoda 1172ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:3400:29:3201:00:3901:31:2101:57:03
948WESTER Halina 1274Night RunnersGLIWICEK-4000:00:3400:29:2100:59:4001:30:2301:57:07
949SZOŁTYSEK Beata 1282OchajoRun & FriendsK-4000:00:2900:28:2300:58:2101:29:1001:57:09
950KWAŚNIOK Rafał 348Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:01:0400:29:5401:00:4201:30:5101:57:13
951GORELL Bogumiła 446PONISZOWICEK-3000:00:5300:30:1101:00:4701:30:5501:57:14
952GRZESIKIEWICZ Mariusz 426GLIWICEM-3000:00:5300:30:1101:00:4701:30:5501:57:15
953WILSZ Ewa 26UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:0501:00:1301:30:2401:57:15
954KAPIAS Krystian 521GLIWICEM-4000:01:0700:30:0501:00:1201:30:2101:57:15
955LIPSKI Dariusz 71GLIWICEM-3000:01:5200:29:3901:00:5901:30:2201:57:15
956ĆWIOK Barbara 806UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:0601:00:1401:30:2201:57:16
957JANGROT Dominika 1081Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:5000:29:1100:58:3601:28:5501:57:22
958STANIK Sonia 765KNURÓWK-2000:00:5900:27:2000:57:3401:28:3601:57:22
959PRYMAS Krystian 32GLIWICEM-3000:00:4800:26:2400:55:2301:29:0201:57:25
960MAZUR Ewelina 102GLIWICEK-4000:00:5700:29:5501:00:1601:30:1401:57:28
961KLEJNOWSKI Mateusz 878GLIWICEM-2000:01:1900:30:2301:01:5501:33:2501:57:34
962KOŁODZIEJCZYK Zbigniew 491KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-6000:01:4200:28:0100:56:0801:26:3201:57:35
963GRABOWSKI Lech 1165GLIWICEM-5000:00:0600:26:5500:56:1201:28:1901:57:40
964STANGEL Dorota 1262GLIWICEK-3000:01:1600:29:5401:00:2301:31:2401:57:54
965SKORUPA Agnieszka 391Run and FunZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:5001:00:3901:31:1501:57:56
966NAWROT Bożena 804ZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:5001:00:3901:31:1501:57:56
967DROZDOWSKI Wojciech 1125Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:3700:28:0600:58:1101:29:3901:58:05
968WIEDERMANN Krzysztof 1309Pedra ForchKOBYLANYM-3000:00:4400:28:2100:58:1901:29:2801:58:20
969CABAŁA Adam 918MARKLOWICEM-2000:01:0200:29:4900:59:3001:30:0901:58:23
970GORUS Anna 113Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:5200:31:3501:01:5501:31:2601:58:28
971DYNEK Sebastian PędziwiatrGLIWICEM-3000:00:0000:31:3201:02:5901:32:1401:58:33
972DĄBROWSKA Halina 1130Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAK-3000:00:4500:29:0100:59:3701:31:0601:58:42
973SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 501run and fun teamKIELCZAK-3000:00:5700:29:5501:00:1501:30:1501:58:42
974SAWIONEK Robert 1516CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2300:25:2500:53:5701:27:0101:58:45
975HAŃCZUR Józef 792B T M RUNNERSBYTOMM-5000:01:1400:30:5301:02:0101:31:0201:58:49
976KUPCZAK Rafał 1084MYSZKÓWM-4000:01:0500:30:3201:00:5501:31:5201:58:50
977MIGDAŁ Grzegorz 29SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:29:3100:59:4901:30:0701:58:57
978SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 656Runteam PawłowicePAWŁOWICEK-4000:01:5200:31:3501:01:5601:31:2601:59:01
979MATECKI Maciej 5202xmPYSKOWICEM-3000:00:5600:30:0401:00:2501:30:3601:59:11
980KOWALIK Tomasz 1066Kalinowski TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:5300:28:5100:59:2701:31:0901:59:14
981FURMANIK Jacek 648AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-5000:01:5300:30:5601:00:5401:31:4001:59:24
982MARKOWICZ Piotr 1298MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:01:1500:30:5101:02:2501:32:5401:59:28
983WESTER Mieczyslaw   1219SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:02:1800:26:0900:53:0101:25:1301:59:31
984MACKIEWICZ Katarzyna 308GLIWICEK-5000:00:4000:30:1401:00:4401:31:5101:59:35
985WRÓBLEWSKI Robert 456Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:5400:27:4800:56:4301:28:0402:00:20
985KONIECZKA Katarzyna 455Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-4000:00:5400:27:4800:56:4301:28:0502:00:20
987ZAMOJSKA Iwona 797Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-3000:00:4100:28:0100:57:0401:29:3102:00:33
988ĆWIKŁA Andrzej 1067TENT GRUPAGONIĄDZM-6000:01:0000:30:1601:00:5901:31:5402:00:33
989SKĄPSKA Joanna 688SŁUPIA POD KĘPNEMK-2000:00:5700:32:3701:04:0101:34:4602:00:55
990KOSTORZ Paweł 613Paweł KostorzZABRZEM-2000:01:2100:29:1500:59:5201:30:3402:00:59
991STEINHOFF Adam 1033WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:1500:30:1901:01:0601:32:1102:01:21
992STOLARZ Agnieszka 976Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:30:3401:02:0901:33:3902:01:27
993PIKULSKA Beata 104Night RunnersGLIWICEK-3000:01:3700:30:4601:02:1501:33:4302:01:29
994RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 122Night RunnersGLIWICEK-4000:01:3800:30:4501:02:1401:33:4202:01:33
995STALICA Marzena 468CZĘSTOCHOWAK-4000:01:2400:30:5001:02:3401:34:1702:01:34
996MULARCZYK Teresa 409Biegam,LIBIĄŻK-5000:00:5700:29:3301:00:0101:32:0502:01:40
997PASSIA Robert 1141SOSNOWIECM-3000:01:1900:30:5901:03:3201:35:3702:01:40
998DYLONG Mariola 266GLIWICEK-1600:00:2600:27:2300:58:0601:30:1702:01:45
999WÓJTOWICZ Liza 514ŁÓDŹK-2000:01:5100:30:5601:03:2201:35:3802:01:45
1000KUŚ Michał 12361982GLIWICEM-3000:01:1600:30:0901:01:2101:32:5202:01:49
1001BUKSINSKA Iwona 272ZABRZEK-4000:00:4800:29:4501:00:1901:32:4202:01:50
1002ESTKO Anna 788KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:2700:30:5601:02:2301:34:0102:01:56
1003BIERNACKI Tomasz 626GLIWICEM-4000:01:1900:30:5901:02:4401:34:5102:02:00
1004BIERNACKA Agnieszka 623GLIWICEK-3000:01:1900:30:5801:02:4501:34:5402:02:00
1005WOJTAS - WÓJCIK Justyna 511SANOKK-2000:00:5900:29:1501:00:2001:31:4302:02:13
1006KOWALSKA Natalia 219Night Runners GliwiceLUBLINIECK-2000:01:3900:30:5601:02:2101:34:3402:02:14
1007KLEJNOWSKA Katarzyna 903GLIWICEK-2000:01:1800:30:2401:01:5601:33:2602:02:19
1008BOŚ Iwona 690Wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-4000:01:2500:31:1601:02:4401:34:0302:02:19
1009POLOK Adrian 1022Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5200:29:5801:00:1901:32:1202:02:30
1010RÓŻYC Barbara 366Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:1200:30:0801:01:4301:33:5002:02:31
1011BALICZ Agnieszka 148ŚWIĘTOCHŁOWICEK-2000:00:5500:30:1601:01:0601:33:3802:02:36
1012ŻOCHOWSKI Leszek 225GLIWICEM-4000:00:5200:29:5801:00:2101:31:4002:02:54
1013WIRA Agnieszka 1161night runners gliwiceGLIWICEK-2000:01:5000:29:0900:59:5501:32:1202:03:01
1014BRODIUK Norbert 622SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3700:28:0200:59:0201:32:2602:03:02
1015TUMIDAJEWICZ Beata 1151ZABRZEK-3000:01:4900:29:1000:59:5601:32:1302:03:03
1016MĄCZKA Krystyna 988GLIWICEK-6000:00:5400:29:3801:00:1901:33:0402:03:05
1017SZYMAŃSKI Jacek 472Teleskopy.plCHORZÓWM-4000:01:4100:32:5701:04:3501:36:1302:03:08
1018KOPYŚĆ Jarosław 1112Pszczółkowski TeamOLSZTYNM-4000:01:4300:32:0101:04:0201:35:5302:03:30
1019GRUCHALSKI Jakub 591ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:2300:30:1001:02:3201:34:2702:03:34
1020STACHOWSKI Wojciech 930GLIWICEM-3000:01:3000:30:1201:01:4801:34:1802:03:35
1021CIOMEK Marta 99SBRTGLIWICEK-2000:00:4300:28:1900:59:2901:32:1202:03:43
1022MIŚKIEWICZ Andrzej 1147ZAWIERCIEM-5000:01:2200:31:4101:03:5001:36:0602:03:59
1023SZAŁAJKO Jerzy 665Duch GórWROCŁAWM-5000:01:2800:28:4400:59:0301:32:1902:04:15
1024CIEŚLAK Michał 376KRAKÓWM-3000:01:3700:30:2201:01:5901:35:1602:04:23
1025KUSZ Gosia 705PISARZOWICEK-3000:00:5100:28:5601:00:0001:33:2802:04:32
1026CESARZ Alicja 553GLIWICEK-3000:01:3800:30:5701:02:1601:34:0802:04:32
1027MALCHERCZYK Anna 866PRZYSZOWICEK-2000:01:4500:30:4201:02:1301:34:0702:04:42
1028WALIGÓRA Aleksander 769BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:01:1700:30:5001:02:3101:34:4502:04:44
1029WALIGÓRA Aleksandra 770BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-4000:01:1700:30:5001:02:3101:34:4502:04:45
1030ŁYSIUK Grzegorz 506GLIWICEM-3000:01:3000:30:5901:03:1301:35:5802:04:51
1031WOJTASZEK Grzegorz 324MOSiR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:4300:28:5001:00:1301:34:3302:04:52
1032BOBKOWSKI Maciej 58Pędzace ŻółwiePYSKOWICEM-4000:00:4800:28:5200:59:4701:34:0102:04:58
1033STĘPIEŃ-KUCHNIA Anna 910TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAK-4000:01:1000:30:5901:02:3301:35:1902:05:00
1034DUDZIAK Piotr 978Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1700:30:5501:03:0901:36:0402:05:09
1035BOGACZ Jadwiga 482Jagoda TEAMGLIWICEK-3000:01:4700:30:5101:03:0301:35:5002:05:26
1036LEDWOŃ Aneta 88Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1800:30:5901:03:3801:36:2702:05:28
1037DOGIEL Agnieszka 1109BYTOMK-3000:00:5300:30:0801:02:4601:36:4702:05:30
1038LEDWOŃ Jakub 87Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:1700:31:0101:03:4101:36:3702:05:30
1039BATEJKO Beata 417CHORZÓWK-4000:00:5600:28:3100:59:4801:33:5402:05:33
1040MIŚKIEWICZ Lucyna 1148ZAWIERCIEK-5000:01:2200:31:4101:03:5001:36:0402:05:41
1041KURPIOS Piotr 542GLIWICEM-3000:01:3500:34:0201:06:4901:37:5702:05:43
1042KONTNY Paweł 1032GLIWICEM-7000:01:5500:31:0001:02:5001:35:3802:05:53
1043BANASIK Wiesław 1062ZDZIESZOWICEM-5000:00:4900:30:0401:02:1601:35:5602:05:54
1044GORZAWSKI Andrzej 1200SPARTANIE DZIECIOMRYBNIKM-2000:01:3800:30:2001:03:1801:37:2202:06:11
1045ZUWAŁA Robert 1168RAGNAR TEAMSOSNOWIECM-4000:01:2900:30:3601:02:2701:35:2902:06:12
1046ZUWAŁA Anna 1167RAGNAR TEAMSOSNOWIECK-4000:01:2800:30:3701:02:2801:35:3002:06:14
1047MISZTAL Andrzej 975GLIWICEM-4000:01:5200:30:5601:02:5201:36:0602:06:19
1048DOROTA Zbigniew 1247Spartanie DzieciomOLESZYCEM-4000:01:0900:30:5501:03:5201:37:4402:06:27
1048GRONOWSKI Waldemar 1198Spartanie DzieciomBYTOMM-5000:01:0900:30:5401:03:5101:37:4802:06:31
1050LEŚNIEWSKI Michał 1252Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0100:30:5901:03:5701:37:5202:06:32
1051SERWACZYŃSKI Mirosław 1191Spartanie DzieciomPIASECZNOM-5000:01:0400:30:5701:03:5101:37:4702:06:32
1052MAŁKOWSKI Bogdan 1202SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-4000:01:0800:30:5501:03:5301:37:4902:06:32
1053KOŁKOWSKI Andrzej 1189SPARTANIE DZIECIOMBRANIEWOM-4000:01:1300:30:5301:03:5001:37:4602:06:32
1054SOLBIATI Davide 1199SPARTANIE DZIECIOMWROCLAWM-4000:01:0600:30:5601:03:5201:37:4702:06:33
1055KOWALCZYK Mariusz 1185Spartanie DzieciomRADOMM-4000:01:1100:30:5401:03:5001:37:4702:06:33
1056SZAŁAŚNY Piotr 601TestyOutdoorowe.plKOBIÓRM-2000:01:1100:30:5401:03:5101:37:4702:06:33
1057SULIN Marek 949Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:01:0600:30:5601:03:5201:37:4802:06:34
1058PTAK Arkadiusz 1197Spartanie DzieciomWILKSZYNM-3000:01:0900:30:5501:03:5301:37:4602:06:34
1059KRÓL Adam 1250Spartanie DzieciomOPOLEM-5000:01:1000:30:5401:03:4501:37:4002:06:34
1060CHRYCIUK Wojciech 1245Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:1000:30:5401:03:4901:37:4502:06:34
1061KANIEWSKI Paweł 1248WARSZAWAM-3000:01:1200:30:5301:03:5001:37:4702:06:34
1062ZYCH Dawid 1190Spartanie DzieciomELBLĄGM-4000:01:1300:30:5301:03:5001:37:4602:06:34
1063RÓŻOWICZ Eliza 1188Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0100:30:5701:03:5401:37:5002:06:35
1064BĄK Katarzyna 1249Spartanie DzieciomPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:35
1065STĘPKA Daria 1253Spartanie DzieciomWARSZAWAK-4000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:35
1066DOBAJ Katarzyna 1246Spartanie DzieciomKRAKÓWK-4000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:35
1067RAJCHERT Joanna 1254Spartanie DzieciomPIASECZNOK-3000:01:0300:30:5601:03:5401:37:4902:06:35
1067DOROTA Jola 1503RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEK-4000:01:0300:30:5601:03:5401:37:4902:06:35
1069NOWAK Wiktor 1186Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:0400:30:5701:03:5401:37:4802:06:35
1070SZAFRAŃSKI Krzysztof 295Spartanie dzieciomWARSZAWAM-4000:01:0700:30:5601:03:5301:37:5002:06:35
1071LASKOWSKI Piotr 1251Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0600:30:5401:03:5301:37:4902:06:36
1072SANECKI Patryk 1194SPARTANIE DZIECIOMPASŁĘKM-2000:01:1100:30:5401:03:5201:37:4802:06:36
1073CZAPKIEWICZ Gosia 1201Spartanie DzieciomROGOŹNIKK-4000:01:0200:30:5801:03:5501:37:5002:06:37
1074KĘCIK Janusz 1184SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-6000:01:1400:30:5301:03:5001:37:4602:06:38
1075BEJNAROWICZ Damian 1196Spartanie DzieciomLUDWIKOWICE KLODZKIEM-2000:01:0400:30:5801:03:5601:37:5202:06:39
1076PIORKOWSKI Karol 1193SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-4000:01:0500:30:5201:03:5501:37:5102:06:39
1077RESZKE Michał 1195SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-3000:01:0800:30:5501:03:5201:37:4902:06:39
1078KREMPA Michał 1192Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0500:30:5601:03:5301:37:4902:06:40
1079NOWAK-BODUCH Joanna 1259Night RunnersGLIWICEK-5000:00:5300:30:0001:00:4101:34:0002:06:42
1080DYRAGA Barbara 204NIEZRZESZONAGLIWICEK-3000:01:3700:33:0401:05:5401:38:2402:06:44
1081DYRAGA Marcin 559SAINT-GOBAIN SquadGLIWICEM-4000:01:3700:33:0401:05:5401:38:2402:06:45
1082GILEWSKI Franciszek 543biegamy z sercemGLIWICEM-7000:00:4300:31:2501:04:0201:36:5002:07:06
1083BRZÓZKA Sebastian 233SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-3000:01:2600:29:0701:00:4601:35:5902:08:01
1084ŚCISŁOWICZ Natalia 989GLIWICEK-3000:01:3000:30:3601:03:1901:36:5702:08:01
1085SZALA Beata 191SBD Energetyk RybnikRYBNIKK-3000:01:2500:29:0801:00:4601:35:5902:08:02
1086MOKRZYCKA Justyna 493Biegamy z sercemKNURÓWK-3000:01:5200:31:3701:03:1101:36:5502:08:36
1087KOŁODZIEJCZAK Kinga 63AccentureBŁONIEK-3000:01:0100:29:2801:01:2501:36:0402:08:39
1088KONOPKA Marek 556ŚAF-ObroSZAŁSZAM-4000:01:2500:30:3801:02:3201:36:1002:08:45
1089MAŁYSA Łukasz 509ORZESZEM-3000:01:2800:30:1801:03:2201:37:2002:08:45
1090FLORECKI Andrzej 112AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:4400:30:5101:03:3001:37:3002:09:25
1091GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 855EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:4800:30:5001:03:1601:37:3002:09:26
1092STAŃCZYK Paulina 1275GLIWICEK-2000:01:4600:30:3301:03:1801:38:1002:09:49
1093SOJKA Anna 685PACZYNAK-3000:01:2200:29:5001:02:3301:37:5602:10:43
1094JEŻEWSKI Adam 328VRCGLIWICEM-3000:01:2800:31:1501:04:0901:38:4202:11:09
1095GRUBICH Irena 526GLIWICEK-6000:00:0200:29:4601:01:3501:37:1502:11:10
1096ROJEK Michał 856GLIWICEM-3000:00:5800:29:2001:02:0801:36:1402:11:15
1097BOBA Ryszard 485GLIWICEM-6000:01:3100:30:2501:04:2101:38:5602:11:51
1098WŁOSZCZYŃSKA Ewa 329GLIWICEK-3000:01:3000:35:1001:10:0701:44:2102:12:25
1099BUCHALIK Katarzyna 513GLIWICEK-2000:01:2200:32:2101:06:0301:39:5302:12:34
1100KOCH Marta 942ZABRZEK-3000:01:1900:32:2101:06:2601:41:2702:12:50
1101PLESZCZYŃSKA Iwona 743ZABRZEK-3000:01:0400:31:3601:04:5801:40:2302:13:25
1102DRABIK Krzysztof 1257Fundacja Dzieciom Twój Rekord PomagaBYTOMM-3000:01:5600:30:4101:02:1301:35:3502:13:36
1103FORYST Wojciech 560GLIWICEM-6000:01:2200:31:0101:03:2601:38:3502:13:56
1104REITER Hanna 363Biegamy z sercemGLIWICEK-4000:01:4100:33:1101:07:2101:41:5802:14:35
1104BOGDANOWICZ Maja 304GLIWICEK-3000:01:4000:33:1101:07:2101:41:5902:14:36
1106DZIEDZIC Dominik 39pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5200:32:1001:05:2301:41:0102:15:22
1107RAKINT Bogdan 44Pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5300:31:5601:05:3001:42:2302:15:23
1108WALCZYŃSKA Karolina 747Night Runners GliwiceBIELSKO-BIAŁAK-3000:01:3000:35:1101:10:0401:45:0002:15:28
1109ZAWISZA Joanna 106GLIWICEK-2000:01:2100:35:2001:10:1501:45:0902:15:37
1110JURETKO Adam 97CHORZÓWM-4000:00:5600:32:5601:07:5901:43:0502:15:41
1111GROSS Teresa 231UNISONOBYTOMK-4000:01:0600:31:4301:08:4001:46:1602:19:14
1112SUSEŁ Aleksander 16MIKOŁÓWM-2000:00:0000:31:2601:04:0001:42:5702:20:05
1113BIJAK Adriana 1508Night Runner'sBĘDZINK-3000:01:3000:35:1101:10:0301:46:3802:20:50
1114NOWAK-KASPRZAK Anna 127WROCŁAWK-3000:01:1800:32:3501:08:0801:45:5502:21:12
1115ŻELEZNY Tomasz 69Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:3300:35:0701:10:0201:46:3602:21:19
1116RUDNICKA Maria 803BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-5000:01:1800:34:0301:10:2901:46:5102:21:20
1117ZAWADA Ewa 77Night RunnersZABRZEK-2000:01:5100:36:2901:13:2701:47:4502:21:56
1117ZAWADA Piotr 78Night RunnersZABRZEM-3000:01:5100:36:2901:13:2801:47:4502:21:57
1119RECZKO Mariusz 476MALINOWICEM-4000:01:2700:32:1101:09:3101:47:3202:23:51
1120PASIEKA Anna 402BYTOMK-3000:01:0200:33:1501:10:0501:48:3502:25:03
1121DYDYCZ Marta 652AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:1900:30:1101:04:4501:47:0402:25:22
1122LATOS Barbara 874Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:01:2600:36:2501:15:0401:55:1702:31:35
1123BROSZ Michał 1175PANIÓWKIM-4000:00:00
1124KAPICA Wojciech 883Banda PeKATOWICEM-2000:00:00
1125SMOŁA Mieczysław 1240Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0200:27:5700:56:01
1126OZYP Mariusz 303607376112GLIWICEM-2000:00:0300:21:5400:44:1201:06:18
1127KAWELCZYK Robert 973CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:21:0700:42:4501:05:25
1128MUSZKIET Piotr 836Maximus ZawadzkieKOLONOWSKIEM-4000:00:0500:21:0900:42:0901:04:06
1129MAJCHRZAK Marcin 261Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0500:20:2100:41:0101:01:54
1130ZAWIŚLAK Patryk 1119Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEM-2000:00:0600:20:2400:42:0701:03:57
1131JACKOWSKI Piotr 646SMOLNICAM-4000:00:0600:22:1500:44:4901:07:30
1132DAMEC Olek 718RYBNIKM-4000:00:0700:21:1100:42:1301:03:35
1133FURMANEK Łukasz 175Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:4200:43:2501:05:30
1134KORKUŚ Jarosław 871Wosiek TeamWROCŁAWM-3000:00:0800:21:5800:43:4701:05:17
1135SIEJA Sebastian 7JW 4415GLIWICEM-2000:00:1100:22:1900:44:2301:06:58
1136BURZAWA Grzegorz 1518M-3000:00:1200:23:3000:46:4501:09:42
1137STALICA Wojciech 723IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1300:24:1600:49:4001:15:04
1138GOLEC Ryszard 145KT ŻywiecŻYWIECM-4000:00:1300:23:2300:46:4001:10:06
1139MATERZOK Aleksandra 388Future Processing Running TeamRACIBÓRZK-2000:00:1300:23:2100:47:5801:13:09
1140SKOWRON Marcin 714BYTOMM-3000:00:1400:23:3000:46:4601:10:05
1141IMIOŁEK Krzysztof 717GLIWICEM-3000:00:1400:23:2900:46:4601:10:07
1142BŁASZCZYK Marek 495Opel Active Team GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1600:24:0400:48:1901:12:21
1143FLASIŃSKI Michał 912GLIWICEM-3000:00:1700:23:0300:46:2001:09:54
1144MAJERANOWSKI Marek 1063Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:1700:21:1300:43:4301:06:13
1145GOŁĘBIOWSKI Bartek 696GLIWICEM-4000:00:1800:22:4400:45:3701:08:07
1146BIEŃKOWSKI Piotr 922GLIWICEM-2000:00:2100:24:0100:49:1201:15:49
1147SZWAJNOCH Piotr 584Imperial Piotr SzwajnochWIELOWIEŚM-3000:00:2300:22:5100:46:2301:09:51
1148KŁYK Dominik 1127Run Forest! RUN!!!ZABRZEM-3000:00:2900:26:1100:51:2401:16:51
1149ZAJDEL Dariusz 390ZAWADZKIEM-5000:00:3000:25:4200:51:2001:16:48
1150NITKA Sebastian 52GLIWICEM-4000:00:3000:23:4000:47:4901:11:54
1151RESZKE Marek 1154OPOLEbiega.plWROCŁAWM-2000:00:3400:21:5300:43:34
1152KUPKA Bartosz 1232Opel Activ TeamGLIWICEM-3000:00:3600:25:4400:52:0001:18:21
1153SKOLUDEK Robert 98PRZEZCHLEBIEM-2000:00:3600:24:5400:49:2901:13:20
1154STRUK Maciej 974Dream RunWROCLAWM-3000:00:3600:22:0300:44:2201:06:23
1155BOROWIAK Piotr 465BYTOMM-4000:00:3900:23:0300:46:1901:09:23
1156DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 1237Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:4800:51:4201:19:01
1157MAY-MAJEWSKI Michał 793GLIWICEM-3000:00:4800:25:3500:51:0101:16:19
1158KACZMARCZYK Grzegorz 186ZABRZEM-3000:00:56
1159RAKOWSKA Katarzyna 1187Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0300:30:5601:03:5401:38:34
1160BIGAJ Agnieszka 347TOSZEKK-2000:01:0400:29:5401:00:4201:30:51
1161TOCZYDŁOWSKI Łukasz 1095HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0700:28:3500:56:3201:24:20
1162CZERNY Michał 464M-3000:01:0800:25:5100:51:3501:17:07
1163RATAJCZAK Krystian 1042ZABRZEM-2000:01:0800:27:0800:53:5101:21:05
1164KLIKS Andrzej 125UNISONOSOSNOWIECM-4000:01:0900:25:2100:51:1401:17:28
1165BUDZIŃSKA Ania 567GLIWICEK-3000:01:1200:27:2900:56:4501:27:17
1166ZAWADA Marcin 79Night RunnersZABRZEM-2000:01:1200:25:5700:50:5401:16:18
1167KUROWICZ Marcin 539niezrzeszonyGLIWICEM-4000:01:1800:28:4300:57:4001:25:26
1168FAMUŁA Tomasz 389Future Processing Running TeamKATOWICEM-3000:01:1900:25:4900:51:2901:17:18
1169TEICHMANN Norbert 1002GLIWICEM-5000:01:2100:25:4300:50:5601:14:47
1170JASIKOWSKI Łukasz 89GLIWICEM-2000:01:2300:27:20
1171PRACKA Danuta 377MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:3300:27:0200:54:2701:22:04
1172WOJTUKIEWICZ Artur 691GLIWICEM-3000:01:3500:28:5801:02:18
1173RYZIŃSKI Dariusz 255GLIWICEM-4000:01:4000:25:2000:51:0101:17:03
1174PORĘBA Gabriela 554KNURÓWK-4000:01:4100:28:4800:57:2001:25:11
1175NITARSKI Patryk 899GLIWICEM-3000:01:4400:23:5100:47:5301:11:49
1176WRÓBEL Adam 59GLIWICEM-3000:01:5400:22:3000:45:4001:09:29
Znaleziono 1176 wynik(ów)