III PÓŁMARATON GLIWICKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-10-23
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1323
Wystartowało : 1176
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 1171
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 19.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 19.2km | 19.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_km
5km
10_km
10km
15_km
15km
19_km
19.2km
20_km
19.9km
       
DQLEGIEŻYŃSKI Krzysztof 45katagurumeGLIWICEM-30DQ DQ00:24:04 DQ DQ00:48:09 DQ00:52:36 DQ
2STARŻYŃSKI Andrii 487KlementynkaM-2000:00:0100:16:0300:32:2800:49:0001:03:2901:06:06
3CIEPLAK Marcin 11TL ROW RybnikRYBNIKM-2000:00:0100:16:5800:33:4600:50:3101:05:1301:07:42
4NAGIZNJAK Wiktor 56IKB RudnikM-2000:00:0000:16:2300:33:2500:50:3201:05:1401:07:50
5KAWIK Tomasz 1049Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeBRENNAM-2000:00:0100:17:0400:34:1600:51:2501:06:4501:09:26
6GRAJCAR Łukasz 1181CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAKONOPISKAM-2000:00:0100:16:4200:34:0200:52:0101:07:4001:10:32
7FORMICKI Rafał 450ZAWIERCIEM-2000:00:0100:17:0400:34:3100:52:2401:08:1201:11:03
8GORTEL-MACIUK Agnieszka 1506NiewymiękaczeCHORZÓWK-3000:00:0200:17:5400:35:5400:54:0501:10:0501:12:57
9RZEPKA Bernard 805#SobasTeamZDZIESZOWICEM-4000:00:0200:18:0500:36:4100:55:3101:11:5701:14:54
10ŻABA Marek 1019Triathlon X-TeamSOSNOWIECM-3000:00:0300:18:0900:36:5700:55:5201:12:1801:15:21
11KUCHARSKA Ewa 1310PSZCZYNAK-3000:00:0100:18:5400:38:0100:56:4301:12:5501:15:49
12PAWEŁCZAK Mateusz 434KB Florian Zajączki DrugieZŁOCHOWICEM-2000:00:0100:17:3900:35:5800:55:3301:12:5101:15:51
13MUSKIETORZ Piotr 517MIKOŁÓWM-2000:00:0200:18:1100:37:4400:56:4501:13:3001:16:32
14SZCZECIŃSKI Maciej 1024GLIWICEM-3000:00:0300:19:2400:38:3800:57:3701:13:4201:16:35
15BOCHEŃSKI Grzegorz 90SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:0300:18:4900:37:4700:56:5601:13:5801:17:00
16NOWICKI Michał 669KW GliwiceGLIWICEM-1600:00:0300:19:1900:38:3700:57:4501:14:1101:17:29
17ŚLIWIŃSKI Piotr 252Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-3000:00:0100:18:1600:37:2600:57:0501:14:2601:17:33
18FLIEGERT Mateusz 1222SBRT GLIWICERYBNIKM-2000:00:0400:20:1000:39:5200:58:2901:14:5601:17:54
19NAGIRNIAK Natalia 496LKB RudnikK-2000:00:0200:18:4400:37:4800:56:5301:14:3701:17:58
20KULIG Rafał 286bpdGOSTYŃM-3000:00:0600:19:2100:38:4200:58:1401:15:0701:18:04
21MATLOK Marek 859Biegaj z PileckimZABRZEM-4000:00:0300:19:1900:39:0000:58:2801:15:2701:18:25
22KŁĘBEK Kamil 1182AWF KatowiceCHORZÓWM-2000:00:0300:18:4400:38:1100:58:0001:15:2101:18:30
23RAJEK Sebastian 1145TYCHYM-4000:00:0200:18:4000:38:2100:58:1801:15:3701:18:35
24LUBNAU Marek 1203HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM-5000:00:0200:19:3600:39:1000:58:4901:15:4301:18:41
25KRZAK Robert 1312AUTHOR BICYCLESGLIWICEM-5000:00:0100:19:3600:39:1600:58:5101:15:5101:18:52
26BUDKA Borys 4Sejm RPGLIWICEM-3000:00:0100:19:3600:39:1600:58:5201:15:5201:18:53
27ROGACZ Piotr 583SzakaleSOSNOWIECM-3000:00:0500:19:2300:39:0900:58:5001:16:2501:19:33
28POŚNIAK Tomasz 600ista BIEGAMYZIMNA WÓDKAM-2000:00:0200:19:4000:39:3000:59:1801:16:4301:19:44
29HETMAN Radosław 662Grupa NomaxJAWORZNOM-3000:00:0500:20:0900:39:5200:59:3001:16:4801:19:54
30PLOCH Jakub 229NIGHT RUNNERS ZABRZEZABRZEM-2000:00:0200:19:2100:39:4701:00:0801:17:4001:20:50
31GICZEWSKI Grzegorz 839Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-5000:00:0900:20:3300:40:5501:00:5501:17:5201:20:50
32NIESLON Marek 603GLIWICEM-3000:00:3600:20:4200:40:4601:00:3201:17:4801:20:55
33HOZAKOWSKI Marcin 860CZĘSTOCHOWAM-2000:00:0400:20:3800:40:5501:00:5901:17:5801:20:56
34SZECÓWKA Aneta 687BISKUPICEK-3000:00:0600:19:3800:39:5601:00:1101:17:5501:21:04
35SPYCHALSKI Adam 1204RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0300:19:4600:40:0301:00:1801:17:5701:21:08
36SZWEDA Piotr 778Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0900:20:3200:40:3601:00:4601:18:1801:21:29
37STACHURA Mateusz 1213SBRT GLIWICEZABRZEM-2000:00:0300:18:1100:39:1901:00:1301:18:2301:21:43
38WOLNY Krzysztof 358ZABRZEM-3000:00:0300:20:2400:40:5101:01:0301:18:3101:21:44
39PIEKARCZYK Sławomir 650Uniwersytet ŚląskiOSTRZESZÓWM-2000:00:0500:19:4400:40:0401:00:3101:18:3501:21:52
40GROŃ Krystian 1043ZABRZEM-2000:00:0600:20:0800:40:1601:00:4001:18:3801:21:58
41DUŹNIAK Dominik 166Step-Dance RunGLIWICEM-3000:00:0200:19:4100:40:0101:00:2501:18:3301:22:07
42SLADEK Dawid 210RUDA ŚLĄSKAM-2000:00:0500:19:5200:40:2401:00:5601:18:5501:22:19
43SZCZESNY Damian 1142Wieluń BiegaWIELUŃM-3000:00:0700:20:1000:40:3801:00:5901:19:1401:22:34
44BIALIK Marcin 971KATOWICEM-2000:00:0300:19:3300:40:0201:01:0601:19:2801:22:45
45PETRUS Łukasz 1117DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:06:2000:20:1300:40:4501:01:1801:19:3101:22:46
46ORZECHOWSKI Arkadiusz 794Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:0800:20:3300:41:0901:01:3901:19:4201:22:58
47WYLEŻAŁEK Alina 438Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:0600:20:3600:41:2601:02:0901:20:0901:23:18
48OŚLIZŁO Tomasz 1132SKRZYSZÓWM-2000:00:0400:21:2100:42:3201:02:5201:20:2201:23:29
49WALKOWIAK Artur 634UCIEKAM PRZED DOBRĄ ZMIANĄZAWADZKIEM-4000:00:0500:20:0700:40:4801:01:2201:20:1301:23:35
50LIGOCKI Michał 959CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0300:20:3400:41:2101:02:0801:20:2201:23:36
51MAJCHRZAK Marcin 261Holbox RunnersKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0500:20:2100:41:0101:01:5401:23:38
52BIŃCZYK Dariusz 821Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM-3000:00:0400:20:4100:41:3001:02:1301:20:2201:23:39
53MAŁKA Bartosz 152KNURÓWM-3000:00:0400:20:2700:41:2101:02:1101:20:2701:23:44
54BAGAN Grzegorz 12GOGGLE PAE TEAMGLIWICEM-4000:00:0300:19:5300:40:2601:01:5401:20:2601:23:48
55MATERLA Marek 196zryw słupskoSŁUPSKOM-3000:00:0600:20:3600:41:2901:02:2301:20:3801:23:49
56JACHYMEK Bartłomiej 1076JacekBiega Running TeamWARSZAWAM-4000:00:0500:20:5600:41:4501:02:4101:20:3601:23:51
57BĄBSKI Szymon 872KS Halny Węgierska GórkaUJSOŁYM-3000:00:1200:20:5400:41:5101:02:4301:20:4001:23:54
58SKORUPKA Adam 575III LO im. Wincentego StyczyńskiegoGLIWICEM-1600:00:0800:20:5300:42:0701:02:5901:20:5301:24:03
59MAŚCIBRZUCH Marcin 273BYTOMM-2000:00:0700:21:0600:42:0701:02:5801:20:4801:24:05
60PACZKA Michał 1299GLIWICEM-4000:00:1000:20:3500:41:4901:02:5301:20:4601:24:05
61HOŁDA Marek 1510SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:0500:21:0900:42:0701:02:5901:20:5101:24:10
62BOGUS Bartosz 228LUBLINIECM-2000:00:0600:21:0700:42:0801:02:5901:21:0001:24:11
63SKRZYDELSKI Tomasz 1023PIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:00:3300:20:4000:41:1401:02:0201:20:4801:24:14
64WYŁUPEK Tomasz 812szakaleSOSNOWIECM-4000:00:0900:21:1400:42:2101:03:0601:21:0601:24:24
65KOCZUR Tamara 1085MYSZKÓWK-3000:00:0600:20:2500:41:2901:02:3901:21:0701:24:26
66CYROŃ Adrian 1122KATOWICEM-3000:00:0700:21:1500:42:1801:03:1101:21:1801:24:33
67KUPIJAJ Marcin 410Socios GórnikGLIWICEM-2000:00:3000:20:4400:41:4301:02:3601:21:0901:24:34
68ŚWIDA Adam 1514Tridea TeamBYDLINM-3000:00:0700:21:1500:42:1901:03:0101:21:1701:24:38
69WIECHUŁA Marcin 169GLIWICEM-3000:00:0600:20:0200:40:5601:02:2001:21:1201:24:42
70POLACZEK Alexander 405SMOLNICAM-4000:00:0400:20:1100:40:5501:02:1801:21:3901:25:12
71GRZYB Dariusz 894brakKLEPACZKAM-4000:00:0800:20:3500:42:0601:03:0001:21:5601:25:26
72DWORNICZAK Łukasz 716KATOWICEM-3000:00:0700:20:5200:42:0601:02:5901:21:3701:25:37
73LASKOWSKI Tomasz 118AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:5400:42:0301:03:2101:22:3501:25:51
74SARNECKI Adam 801UJAZDM-3000:00:1200:21:0300:42:0301:03:1101:22:1101:25:52
75NOGAJ Janusz 1037OchajoRun & FriendsGLIWICEM-3000:00:0800:21:0900:42:1101:03:3101:22:3501:25:57
76WOLNY Dariusz 336LideonSTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:0600:20:5500:42:0801:03:1301:22:2501:25:58
77PYSZ Grzegorz 396HR MAX ŻORYŻORYM-4000:00:1000:20:3200:41:2401:02:4201:22:3601:25:58
78PAWLIK Marek 192Athletics NysaNYSAM-4000:00:0600:21:2200:42:4301:04:0901:22:4101:26:02
79DAMEC Olek 718RYBNIKM-4000:00:0700:21:1100:42:1301:03:3501:26:07
80KILIŃSKI Jacek 1238OSTROWY NAD OKSZĄM-4000:00:0200:19:3100:40:4601:02:4701:22:3101:26:09
81LEWICKI Tomasz 15AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:20:4500:42:0301:03:3001:22:4401:26:11
82CHOMIK Rafał 869T2 Triathlon TeamGLIWICEM-3000:00:0300:19:4200:40:5701:02:5501:22:5301:26:23
83RUDKO Michał 544Kluczborska Grupa BiegowaZDZIECHOWICEM-2000:00:0500:19:3300:40:0601:01:4301:22:2001:26:23
84JAWOROWSKI Witold 774AmatorBYTOMM-5000:00:1300:21:3800:43:2501:04:5601:23:1601:26:31
85OKOŃ Łukasz 226GIERAŁTOWICEM-3000:00:0800:20:3700:42:1501:03:5801:23:0401:26:35
86SAP Karolina 355NR gliwiceGLIWICEK-2000:00:0700:20:5400:42:1501:04:0501:23:0901:26:36
87ZAWIŚLAK Patryk 1119Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEM-2000:00:0600:20:2400:42:0701:03:5701:26:46
88OŚLIZŁO Marcin 115731 urodziny:)BĘDZINM-3000:00:0400:21:2100:42:3201:04:0001:23:1701:26:48
89RODAK Piotr 298MZTGLIWICEM-5000:00:1000:21:5400:43:4901:05:0501:23:2901:26:48
90GŁUSZAK Adam 721RYBNIKM-3000:00:5900:21:2100:42:4001:04:1001:23:1401:26:50
91BOSAK Sławomir 760Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM-4000:00:2100:21:0700:42:4901:04:1701:23:2301:26:55
92BIELECKI Krzysztof 939BYTOMM-3000:00:1000:21:2200:42:5301:04:1701:23:2501:26:59
93HOŁA Paweł 1183BTM RUNNERSBYTOMM-3000:00:0900:21:1600:42:3101:04:0401:23:3101:27:02
94SURMA Jakub 1263CHORZÓWM-2000:00:5800:20:5400:42:4001:04:1501:23:3201:27:04
95BĄK Henryk 960ZABRZEM-4000:01:2400:21:2100:43:1201:04:4801:23:4601:27:13
96CISZEWSKI Wojciech 957CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:20:1100:41:4301:04:4101:23:5001:27:18
97CZABAŃSKI Rafał 259RUNHOGS TychyGLIWICEM-3000:00:0900:21:4100:43:3301:05:0801:23:5701:27:23
98STASIAK Mirosław 588Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:3000:21:1100:42:2601:05:0601:24:1901:27:43
99WÓJCIK Dariusz 1156GLIWICEM-4000:00:1000:21:0700:42:5201:04:2301:24:1101:27:51
100SKWORC Grzegorz 1013night runners gliwiceSIEMIANOWICE ŚLASKIEM-2000:00:0300:20:2200:42:3501:05:1201:24:3001:27:53
101KRÓL Dariusz 449SPELEOKLUB Dąbrowa GórniczaDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:4000:22:0000:44:1601:05:4601:24:2701:27:56
102KROCZEK Andrzej 1061KNURÓWM-4000:00:5300:22:3400:44:1601:05:4001:24:3501:28:03
103MUSZKIET Piotr 836Maximus ZawadzkieKOLONOWSKIEM-4000:00:0500:21:0900:42:0901:04:0601:28:05
104LATOŃ Adam 748RYBNIKM-3000:00:0800:21:3500:43:4601:05:4301:24:3701:28:05
105FALKENBERG Ludwik 41Run-log.comKRAPKOWICEM-4000:00:2100:21:1400:42:5901:04:5801:24:3601:28:06
106OLESIŃSKI Tomasz 374KNURÓWM-4000:00:1000:21:2200:42:5201:04:4501:24:3201:28:13
107KRĘŻOŁEK Daniel 741GLIWICEM-3000:00:2500:22:1100:44:0201:05:5101:24:5201:28:14
108IMAŃSKI Grzegorz 1136BYTOMM-4000:00:0800:21:2000:42:5901:05:0001:24:4401:28:17
109KORKUŚ Jarosław 871Wosiek TeamWROCŁAWM-3000:00:0800:21:5800:43:4701:05:1701:28:18
110CHROBOK Łukasz 165Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:3500:43:4101:05:4501:24:5901:28:25
111WALIGÓRSKI Robert 633Parkrun Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:1800:42:5801:04:5801:25:0801:28:40
112SŁOMCZYŃSKI Bartosz 69410 BLogOPOLEM-3000:00:0900:21:5400:43:5201:05:4701:25:1601:28:47
113KOWALCZYK Adam 1025STS BiegatonMIKOŁÓWM-4000:00:0800:21:3200:43:4001:05:5001:25:2101:28:48
114WIECZOREK Andrzej 768HasiokRACIBÓRZM-3000:00:1000:21:5700:44:1501:06:0701:25:2301:28:50
115ZWOLAK Tomasz 190Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1200:21:3400:43:4201:05:4501:25:2201:28:51
116FIJAŁKOWSKI Paweł 936Kalinowski TeamBLACHOWNIAM-3000:00:1900:22:1500:44:3001:06:1601:25:2301:29:00
117GRAMATYKA Jan 729GLIWICEM-3000:00:1600:22:0500:44:1701:06:1601:25:3801:29:04
118RZEPKA Piotr 564parkrun katowiceŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:00:2900:22:2000:44:2701:06:2801:25:3901:29:04
119HRYSZKO Kazimierz 117040-latek tychyŁAZISKA GÓRNEM-5000:00:2200:23:0000:44:5901:06:4101:25:3801:29:05
120BEŚKA Sławomir 183OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0800:21:1000:43:1401:05:2801:25:3301:29:11
121FIELHAUER Mateusz 673KP PSP Racibórz / Easy RunDZIELNICAM-2000:00:1100:21:5900:44:1201:06:0701:25:4401:29:11
122RACZEK Sławomir 46Keller teamGLIWICEM-3000:00:0600:21:0900:43:0301:05:3101:25:3801:29:17
123KANIA Michał 325RYBNIKM-4000:00:0400:21:3900:44:0001:06:1301:25:4801:29:19
124STAROSTKA Jacek 1089PKO Bank Polski Biegajmy RazemKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:00:0700:21:4100:43:3301:05:2601:25:4601:29:24
125BEHRENDT Jakub 931KB Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:0800:21:1000:43:3801:06:1501:25:5901:29:28
126OZYP Mariusz 1288MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:0300:21:5400:44:1301:06:1801:25:5801:29:29
127OZYP Mariusz 303607376112GLIWICEM-2000:00:0300:21:5400:44:1201:06:1801:29:29
128STAWARCZYK Krystian 840Opel Active TeamRYBNIKM-3000:00:0800:21:5500:44:1301:06:2601:26:0001:29:31
129DĄBROWSKI Piotr 1131Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAM-3000:00:3800:21:5600:44:1101:06:3001:26:0401:29:31
130KACZOR Sebastian 845Międzygalaktyczny Klub Rozbieganych KaczekBYTOMM-4000:00:1400:22:3900:45:1601:07:1701:26:1701:29:32
131PTAK Krzysztof 777HR MAX ŻORYŻORYM-3000:00:1200:22:0900:44:2201:06:1601:25:5701:29:33
132STRUK Maciej 974Dream RunWROCLAWM-3000:00:3600:22:0300:44:2201:06:2301:29:37
133WANIEWSKI Michał 250GLIWICEM-3000:00:1800:22:4700:45:1401:06:5901:26:1301:29:38
134ŁUSZCZ Remigiusz 589NASNIEDOGONIATGLIWICEM-1600:00:4700:20:1200:41:0201:03:3301:25:2901:29:39
135DOMAŃSKI Marcin 83BFRT & Lauf Team ThiesenGLIWICEM-4000:00:1400:21:4300:43:4901:06:2801:26:1101:29:41
136ŚLIWA Paweł 908KNURÓWM-2000:00:1400:23:0200:45:1501:07:1601:26:1701:29:41
137MAJERANOWSKI Marek 1063Smoleń BytomBYTOMM-3000:00:1700:21:1300:43:4301:06:1301:29:41
138ŁUKASZEK Grzegorz 1230M Open00:00:1000:21:5700:44:4201:07:0101:26:1601:29:42
139SOSNA Adrian 1000RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1000:21:5700:44:4201:07:0101:26:1701:29:43
140CHRAPKOWICZ Damian 365304CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:1100:44:1801:06:2901:26:1901:29:44
141KARGÓL Rafał 658Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:2600:45:5601:07:3601:26:2601:29:46
142MICHALSKI Jarosław 832Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:0500:21:1200:43:0701:05:4701:26:0701:29:47
143FURMANEK Łukasz 175Klub Biegacza SantanderaWILCZAM-3000:00:0800:21:4200:43:2501:05:3001:29:48
144FOJCIK Rafał 411Opel Activ TeamZABRZEM-3000:00:1900:21:2900:43:3501:06:0301:26:0901:29:49
145KUCHNIA Krzysztof 909TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:0900:22:0400:44:5001:07:0301:26:1901:29:50
146KOWOLIK Łukasz 994AmatorZABRZEM-2000:00:2000:22:1100:44:5501:07:1501:26:3701:30:11
147WAWRZAK Ryszard 1515SBRTGLIWICEM-4000:00:1600:21:2700:43:4201:06:2401:26:3601:30:12
148JACKOWSKI Piotr 646SMOLNICAM-4000:00:0600:22:1500:44:4901:07:3001:30:19
149BŁACH Piotr 1221SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:00:0800:21:1800:43:0301:06:3201:26:4301:30:20
150SZKÓŁKA Marcin 896Wary PanyGLIWICEM-3000:00:4300:22:4500:45:2101:07:3901:26:5401:30:25
151SIEJA Sebastian 7JW 4415GLIWICEM-2000:00:1100:22:1900:44:2301:06:5801:30:33
152BARAN Łukasz 1108LIBIĄŻM-3000:00:2100:22:5000:45:2501:07:5601:27:0801:30:35
153OLSZESKI Zbigniew 1303Roztocze KrasnobródKRASNOBRÓDM-4000:00:1000:44:4201:07:0101:27:0501:30:45
154KĘSICKI Robert 1004Night Runners GliwiceKATOWICEM-3000:00:0600:21:5900:44:1901:06:2801:26:5901:30:47
155ROSKOSZ Rafał 1178Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4100:22:4000:45:4601:08:2501:27:2601:30:47
156GOŁĘBIOWSKI Bartek 696GLIWICEM-4000:00:1800:22:4400:45:3701:08:0701:30:50
157GOLDA Piotr 827GLIWICEM-4000:00:2600:24:1200:46:3601:08:2701:27:2901:30:51
158ZOK Karol 221TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2700:22:3300:44:4701:07:1301:27:1501:30:51
159MULARCZYK Marek 320LIBIĄŻM-2000:00:2900:21:2100:43:4101:06:3601:27:1101:30:52
160NOWAKOWSKI Zenon 841-ZABRZEM-5000:00:1400:23:1100:45:3201:07:5101:27:2601:30:53
161PUŚCIZNA Paweł 775Saint-Gobain SQUADGORLICEM-4000:00:0800:22:2800:45:0901:07:4301:27:2601:30:58
162WIECZOREK Dawid 638PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5400:22:4000:45:0301:07:3701:27:3401:31:04
163KAWELCZYK Robert 973CZĘSTOCHOWAM-4000:00:0400:21:0700:42:4501:05:2501:31:07
164FRĄC Dariusz 1296MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1400:22:1600:44:4601:07:2401:27:3301:31:09
165DRAGA Marek 773RYBNIKM-4000:00:0700:21:0800:43:3301:06:3801:27:2401:31:11
166KOCHUIEVSKYI Oleksandr 904GLIWICEM-2000:01:3500:22:3900:45:2201:07:5401:27:4101:31:11
167WAWRZYNIAK Mariusz 780DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:22:3700:45:0501:07:4601:27:5101:31:21
168SLUPINA Maciej 270GLIWICEM-3000:00:0500:21:5400:44:4201:07:2801:27:4001:31:22
169BERNACKI Eugeniusz 1006GPRS HydrokopGLIWICEM-5000:00:5000:21:5900:44:4501:07:4501:27:4601:31:24
170FYSZ  Karolina 1215SBRT GLIWICEBYTOMK-2000:00:1100:22:2500:45:0501:07:4101:27:5501:31:29
171HILASZEK Agata 124Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:1600:22:1900:45:0601:08:0701:28:0401:31:31
172MYKAŁA Rafał 393NBKKATOWICEM-4000:00:1900:23:2300:46:3901:09:5801:28:2901:31:31
173BOROWIAK Piotr 465BYTOMM-4000:00:3900:23:0300:46:1901:09:2301:31:36
174BRYKOWSKI Przemysław 500run and fun teamKIELCZAM-3000:00:1500:23:1000:46:1301:08:3501:28:1201:31:42
175SADŁO Tomasz 278Kolegium Sędziów ZabrzeZABRZEM-3000:00:2700:22:5100:45:5501:08:4101:28:1401:31:47
176ZASADA Adrian 756BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:0700:21:4200:43:4801:06:0701:27:3201:31:48
177BEZUSZKO Tomasz 206GLIWICEM-4000:01:0800:23:2600:46:1701:08:3201:28:1301:31:49
178KSIĄŻKIEWICZ Bartłomiej 732Rocky Balboa Running ClubBYTOMM-3000:00:0300:21:2000:43:5401:07:1401:28:0201:31:50
179SIKORA Rafał 849Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:1500:21:5200:45:0301:07:5801:28:2201:32:01
180ĆWIKLIŃSKI Piotr 932Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:1300:23:1500:46:0801:08:4901:28:3201:32:03
181PIENIĄŻEK Krzysztof 318GLIWICEM-4000:00:2400:22:3400:45:2501:08:1801:28:2801:32:04
182GRAETSCH Sebastian 1266RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0700:21:0600:43:0101:06:0301:28:1101:32:08
183PUC Paweł 1104BĘDZINM-3000:00:1600:21:0300:43:1201:06:4201:28:1601:32:11
184BYLINOWSKI Oleg 1307GTTGLIWICEM-4000:00:1400:23:1200:46:1801:08:5601:28:3701:32:13
185JANIK Johan 1177Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:22:4900:45:4801:08:4001:28:3101:32:13
186NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 577KLESZCZÓWM-4000:00:0900:22:3500:45:4601:08:4701:28:4101:32:17
187DZIEDZIC Andrzej 582BHPDĄBROWA TARNOWSKAM-4000:00:1100:21:5400:44:5301:08:1601:28:4101:32:19
188KLYSZCZ Michał 382OTMICEM-2000:01:3700:24:1900:46:5701:09:2601:28:4701:32:19
189ROSIKOŃ Tomasz 934GLIWICEM-3000:00:2000:22:3300:45:1601:08:0901:28:3601:32:20
190LESZCZYŃSKI Mariusz 843GLIWICEM-4000:00:1300:22:3300:45:1201:08:1601:28:3801:32:21
191CHOJNA Zygmunt 933SOCIOS GÓRNIKPIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:00:0400:21:4300:44:5501:08:1201:28:4501:32:22
192SMUDA Grzegorz 1138KATOWICEM-3000:00:0000:22:5700:45:5401:08:4701:28:4901:32:23
193BURZAWA Grzegorz 1518M-3000:00:1200:23:3000:46:4501:09:4201:32:30
194SKOWROŃSKI Michał 993AUGUSTÓWM-2000:00:4500:23:1300:46:2601:09:2301:29:0801:32:39
195ŁYCZAK Artur 653VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:3500:45:4001:08:5301:29:0501:32:41
196WILK Andrzej 605GLIWICEM-3000:01:1200:22:1600:45:1301:08:2101:29:0101:32:43
197MADEJCZYK Tomasz 381MTMGLIWICEM-3000:01:3900:22:5300:45:4701:08:4401:29:0201:32:44
198KAŁAMARZ Mariusz 1099run kazik runGLIWICEM-4000:00:0900:22:0200:45:0801:08:2301:29:0701:32:46
199CHRZANOWSKA Barbara 1285zdzieraj kapcie www.agatsu.plBĘDZINK-3000:00:0700:22:3700:45:3601:08:4801:29:1101:32:51
200BULIŃSKI Przemysław M-2000:00:3300:22:2600:45:2201:08:3201:29:0901:32:57
201BOROWSKI Piotr 177OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-5000:00:3100:22:5100:45:3601:08:4001:29:2001:32:58
202DZIUBAŃSKI Grzegorz 1110Opel Active TeamPYSKOWICEM-3000:00:0700:21:0600:42:5701:06:3701:28:5601:32:59
203KĘDZIOR Łukasz 536Holbox RunnersGLIWICEM-3000:00:3300:22:4700:46:0301:09:1401:29:2001:33:02
204BRONOWSKI Dariusz 276Szombierki Runners / Biegam po ŚląskuBYTOMM-3000:00:4000:23:2900:46:4401:09:3801:29:5001:33:13
205BUJOK Mariusz 787RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3000:22:3700:45:1601:08:0801:29:1601:33:14
206ZDEBEL Dariusz 401PIEKARY SLASKIEM-4000:00:0600:22:3300:45:2701:08:5801:29:3801:33:19
207PODRYGAŁA Tomasz 1223Rybnicka Grupa BiegowaRYBNIKM-4000:00:2400:22:3300:45:4001:09:0201:29:4601:33:22
208MAJEREK Marek 199GLIWICEM-4000:00:1000:22:3800:45:4401:08:5701:29:4001:33:30
209SZCZEPAŃSKI Tomasz 964GLIWICEM-3000:00:1300:23:0300:46:2601:09:3701:29:5401:33:32
210LOSKA Tomasz 644Tomasz LoskaŁAZISKA GÓRNEM-2000:00:2200:24:1000:47:4701:10:3901:30:0301:33:32
211KOCZAR Paulina 368RYBNIKK-1600:00:4200:23:0200:46:1801:09:3601:29:5501:33:34
212MARCINIAK Damian 750PSZCZYNAM-2000:00:1100:22:2900:46:0401:09:2701:29:5401:33:35
213OZIĘBAŁA Ignacy 284WKB Meta LubliniecWRĘCZYCA MAŁAM-6000:01:2900:23:3100:46:3201:09:5001:30:0301:33:35
214ŚWIDEREK Andrzej 460Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-5000:00:3800:23:3100:46:4601:09:4001:29:5801:33:38
215GŁOWACKI Jordan 727JW 4115GLIWICEM-3000:02:1000:23:5200:46:2001:09:5101:29:5601:33:39
216MARKOWSKI Przemysław 700miechowicka grupa biegowaBYTOMM-2000:00:1000:25:0900:47:1401:09:5601:30:0201:33:40
217GOCYK Leszek 572TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3100:23:0300:46:1801:09:3901:29:5701:33:40
218JACHIMOWSKI Waldemar 383VIBOVIT KNURÓWKNURÓWM-4000:00:2100:22:3600:45:4001:08:5401:30:0401:33:41
219GAŁKIEWICZ Marcin 1046Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w KatowicachZABRZEM-3000:00:2000:23:3400:46:4101:09:5801:30:0801:33:45
220MISZTAL Kamil 1012GLIWICEM-3000:00:2200:23:2000:46:3601:09:5601:30:1401:33:45
221KUKUCZKA Mateusz 846GLIWICEM-3000:00:2900:23:2200:46:5501:09:5001:30:0701:33:48
222PIETREK Daniel 1034KOSOROWICEM-4000:00:1400:23:2800:46:4401:10:0301:30:1701:33:50
223FLASIŃSKI Michał 912GLIWICEM-3000:00:1700:23:0300:46:2001:09:5401:33:51
224SKOWRON Marcin 714BYTOMM-3000:00:1400:23:3000:46:4601:10:0501:33:52
224CZAJA Jarosław 502Future Processing Running TeamBYTOMM-3000:00:1500:23:2900:46:4501:10:0401:30:2201:33:52
226MEKIER Bartek 262BYTOMM-3000:00:2200:23:2100:46:3701:09:5601:30:1601:33:55
227POPIEL- KRUK Aleksandra 1209SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:1500:23:2800:46:4401:10:0301:30:2001:33:56
228ANDRACZEK Bartosz 1265GLIWICEM-4000:00:1700:23:1100:46:3401:09:3601:30:2001:33:56
229ZAWADA Sebastian 350biegamy dla LauryKNURÓWM-3000:00:2000:22:3100:46:0501:09:5101:30:1901:33:56
230MILLER Ryszard 639Biegnę,żeby Bartek mógł biegaćKONINM-5000:00:3000:23:1300:46:2901:09:4901:30:1201:33:57
231SZPILOWSKA Paulina 146KS OlkuszPYSKOWICEK-2000:00:0000:23:4200:46:5901:10:1701:30:3001:33:58
232SZWAJNOCH Piotr 584Imperial Piotr SzwajnochWIELOWIEŚM-3000:00:2300:22:5100:46:2301:09:5101:33:58
233HULIN Sebastian 885UKS JUDO MYSŁOWICEKATOWICEM-4000:01:2400:23:5400:47:0301:10:0301:30:1801:33:58
234PODOLAK Alfred 1501Piast GliwiceM-5000:00:1500:23:2600:46:4301:10:0201:30:2001:34:00
235GOLEC Ryszard 145KT ŻywiecŻYWIECM-4000:00:1300:23:2300:46:4001:10:0601:34:01
236PODGÓRSKI Tomasz 541GLIWICEM-3000:00:3900:24:0300:47:2601:10:2701:30:2101:34:01
237URBAŃCZYK Karol 160Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:1300:23:2800:46:4501:10:0501:30:2301:34:03
238PACAN Tomasz 448BYTOMM-3000:00:1400:23:2900:46:4601:10:0501:30:3201:34:16
239BELUCH Witold 322GLIWICEM-4000:00:1700:23:2600:46:3201:09:5601:30:2701:34:17
240BORSIAK Sebastian 151GLIWICEM-3000:01:0100:23:2300:46:3601:10:0501:30:3701:34:17
241PRACKI Dariusz 473MIASTECZKO ŚLĄSKIEM-3000:01:3300:23:2200:46:5201:10:1401:30:4401:34:26
242SUTKOWSKI Jan 614GLIWICEM-3000:00:5100:23:5600:47:3601:10:5301:30:5001:34:28
243KADZIELA Jan 795KNURÓWM-3000:00:1900:23:2500:46:4101:10:0301:30:3901:34:30
244TYCZYŃSKI Ryszard 1075FC Knurów/Combat 56GLIWICEM-3000:00:5300:23:0400:46:3401:09:5701:30:4801:34:34
245CZAUDERNA Adrian 179OchajoRun&FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:2500:46:3901:10:0201:30:4801:34:39
246TRZASKALIK Piotr 1137RYBNIKM-4000:00:0800:23:3600:46:5301:10:2301:30:5901:34:43
247TYRTANIA Tomasz 925BOR TEAM BORUSZOWICEBORUSZOWICEM-4000:00:1100:24:2300:48:3101:11:3101:31:2201:34:49
248NOCOŃ Sławek 831Gnaj fretka, gnaj... szybciej, szybciej !!!RĘDZINYM-4000:00:0900:22:5500:46:0701:09:5301:31:0001:34:58
249SYDA Andrzej 1225gorki teamPIEKARY SLASKIEM-4000:00:0500:22:2400:45:4501:09:4401:31:1201:35:00
250RIMPLER Łukasz 1050Biegnę dla ZuziORZESZEM-3000:00:1600:23:3600:47:0901:10:4401:31:2301:35:02
251IMIOŁEK Krzysztof 717GLIWICEM-3000:00:1400:23:2900:46:4601:10:0701:35:05
252ŻEBROWSKI Adrian 404CZECHOWICE- DZIEDZICEM-2000:00:3800:22:2600:46:0901:09:5901:31:1101:35:05
253SKRZYPCZYK Paweł 948ZABRZEM-4000:00:2200:22:5200:46:3501:10:1101:31:1701:35:07
254SZOŁTYSEK Wojciech 1128OchajoRun&friendsRYBNIKM-4000:00:2200:23:4700:47:2501:10:5701:31:2501:35:08
255SZPONARSKI Paweł 1020Masakra RzeczyceRZECZYCEM-4000:00:3100:22:5100:45:5901:09:2301:31:0401:35:08
256TRZASKA Wojciech 935Fuchs Oil TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:0800:24:5600:49:2601:12:4201:31:5201:35:10
257SIEKIERKA Janusz 76SŁUPSKOM-3000:00:0700:23:1100:46:5401:10:1901:31:2101:35:11
258PACUŁA Piotr 194Opel Active Team GliwiceGLIWICEM-5000:00:0300:23:1800:46:4901:10:1701:31:3001:35:16
259SZCZYRA Jan 592ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:01:1100:23:2500:47:1901:10:4901:31:3201:35:16
260GAWEŁKO Janusz 953GLIWICEM-5000:00:1100:23:1300:46:4901:10:2401:31:3101:35:17
261KUSEK Andrzej 1226GLIWICEM-4000:00:2500:25:3200:49:5201:13:0501:32:0101:35:19
262ŻEBROWSKI Cezary 1115ZABRZEM-5000:00:0700:21:4600:45:2701:09:5301:31:3401:35:28
263JEZUSEK Piotr 432SBRTGLIWICEM-3000:00:1700:22:5100:45:4901:09:1001:31:1301:35:28
264KURCZEK Tomasz 484GLIWICEM-4000:00:1100:23:2300:47:0701:10:5601:31:4201:35:31
265WRÓBEL Adam 59GLIWICEM-3000:01:5400:22:3000:45:4001:09:2901:35:35
266SZNYDER Wojciech 439SportStyle GliwiceGLIWICEM-4000:00:1500:24:0100:48:0101:11:3301:31:5801:35:38
267NAWRAT Piotr 132GLIWICEM-3000:00:0500:21:4700:45:1401:09:2601:31:3501:35:40
268MAZUR Krzysztof 1007NOWA GLIWICEGLIWICEM-4000:00:2500:24:0400:47:4301:11:0101:31:5301:35:42
269GRAJNY Piotr 1153Amatorskie Bieganie/ULKS LachowiceLACHOWICEM-4000:00:3900:23:4600:46:5601:11:0101:31:5301:35:45
270PLUSZKE Paweł 880Biegacze CSRKATOWICEM-2000:01:3600:25:4900:50:3101:13:4301:32:2301:35:48
271WALKOWSKI Kamil 943TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:2700:48:3201:11:4401:32:3001:36:08
272WALICKI Bogdan 1047Opel Active TeamUJAZDM-4000:00:4100:23:4400:47:4701:11:3801:32:3301:36:10
273BONK Sebastian 82BMSGLIWICEM-4000:00:5000:23:4100:47:1801:11:0901:32:2101:36:11
274GĄSZCZYK Grzegorz 1152Nowa Huta TeamKRAKÓWM-4000:00:3100:24:0300:48:1101:11:2001:32:1701:36:13
275SŁODKOWSKI Marek 392Mala Pana ZawadzkieSTANISZCZE WIELKIEM-3000:00:3900:22:4600:45:5901:09:4401:32:1201:36:18
276RUTKOWSKI Michał 224GLIWICEM-2000:01:1600:24:5100:48:5801:12:2901:32:4101:36:18
277KUBIS Adrian 954GLIWICEM-4000:00:2100:23:4700:47:2201:11:0101:32:2301:36:19
278SOSINOWSKI-MRÓZ Tomasz 1123Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1700:23:3400:48:0501:12:0201:32:3701:36:20
279BUCHAŁA Bartek 479ZABRZEM-3000:01:3000:24:0900:48:0901:11:3701:32:2601:36:22
280KUBACZ Piotr 227MIKOŁÓWM-4000:00:2800:23:5800:48:0101:12:0001:32:5101:36:24
281ZASUŃ Marcin 1315TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1700:23:3000:46:5001:10:5201:32:3101:36:26
282JASIŃSKI Dawid 802MYSŁOWICEM-1600:00:5200:23:5000:47:1501:11:2801:32:3301:36:27
283GORCZYCA Jakub 808RYBNIKM-4000:00:0700:23:2600:47:2601:11:3101:32:3601:36:28
284NITARSKI Patryk 899GLIWICEM-3000:01:4400:23:5100:47:5301:11:4901:36:34
285GIESE Michał 609TACISZÓWM-3000:01:4300:23:5200:47:5401:11:5001:32:4701:36:35
286FLORIAN Krzysztof 459RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2300:23:4400:47:2401:11:4201:32:5801:36:37
287ZIAJA Stefan 453ZBROSŁAWICECM-4000:00:1200:23:2300:46:2401:10:4701:32:3801:36:38
288SZCZEPAŃSKI Rafał 864Opel Active TeamBYTOMM-4000:00:4100:23:2700:46:5701:11:0701:32:4901:36:39
289SUDNIK Krzysztof 1015KNUROWM-3000:00:1500:23:2900:46:4701:10:1501:32:2601:36:40
290MIELCZAREK Aleksandra 928STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWK-4000:00:1200:23:5500:47:4501:12:0301:33:0001:36:41
291HANKE Dominika 367RYBNIKK-4000:00:4200:23:0500:46:5401:11:2201:32:5501:36:44
292FILIPCZYK Przemysław 995KATOWICEM-3000:01:2200:24:4100:48:4401:12:1301:32:4801:36:45
293SZOT Wojciech 11GLIWICEM-3000:01:1300:24:5100:48:3801:12:1501:33:0401:36:46
294KRAJEWSKI Michał 818GLIWICEM-3000:00:2800:25:2900:50:0201:13:3401:33:2201:36:48
295KIEŁBASA Artur 779DikomLESZCZYNYM-3000:00:3700:25:2800:49:3501:13:0001:33:1001:36:48
296ZAWADZKI Karol 533RadlinRADLINM-2000:01:0500:25:1800:49:4201:13:0101:33:2301:36:51
297GARUS Tomasz 611304KAMIENICAM-2000:00:5200:23:5600:47:4101:11:3901:33:0401:36:54
298STANISŁAWCZUK Sebastian 689NYSAM-3000:00:1300:23:2000:46:4301:10:4301:33:0001:36:57
299KUSZ Janusz 706PISARZOWICEM-3000:00:2400:23:2900:47:3001:12:0301:33:1201:37:00
300GIEROŃ Bartosz 920RACIBÓRZM-2000:00:1500:22:0600:45:3701:10:2101:33:0101:37:02
301MULEWSKI Bogdan 454Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:2700:25:1100:49:1701:13:0401:33:2101:37:02
302GRONDYS Michał 17SBRTGLIWICEM-3000:00:2100:23:2300:46:4101:11:0001:33:1001:37:08
303MARCOL Tomasz 941PRZYSZOWICEM-2000:01:1400:23:4600:48:1201:12:2101:33:1701:37:10
304SKOLUDEK Robert 98PRZEZCHLEBIEM-2000:00:3600:24:5400:49:2901:13:2001:37:17
305ADAMSKI Kamil 655Legion Wilcze GardłoGLIWICEM-2000:00:5300:23:5100:47:5001:12:0601:33:3201:37:17
306BŁASZCZYK Marek 495Opel Active Team GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:1600:24:0400:48:1901:12:2101:37:18
307STACHOWICZ Michał 407BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆGLIWICEM-3000:01:1200:25:2600:49:2101:12:5801:33:3301:37:19
308MIECZNIKOWSKI Jacek 1173KATOWICEM-4000:00:2500:24:5000:49:1301:13:1701:33:5601:37:30
309CHMURKO Michał 1278ŻERNICAM-3000:00:2600:24:0000:48:3901:13:0301:33:4901:37:31
310SZULC Sebastian 114ExlabsORNONTOWICEM-2000:00:1300:24:1400:47:5801:11:3401:33:2901:37:33
311NITKA Sebastian 52GLIWICEM-4000:00:3000:23:4000:47:4901:11:5401:37:37
312LUBICKI Wojciech 14TRIumfZABRZEM-5000:00:1300:24:0200:48:1101:12:2401:33:4201:37:39
313PIŁAT Jarosław 65KRS TKKF 'Jastrząb' Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:1100:22:2700:46:0101:11:1701:33:4201:37:43
314DESZYŃSKI Damian 590ista biegAmyGLIWICEM-3000:00:0900:23:4500:47:5001:11:5601:33:4101:37:44
315KŁOSOWSKI Karol 237Los Trepos CompanierosKRAKÓWM-3000:00:3800:22:2500:46:0801:11:0201:33:3901:37:44
316HADZIK Rafał 602GLIWICEM-3000:00:3700:24:3200:49:0601:13:3701:34:0601:37:47
317LEBEK Adam 503Vege RunnersBYTOMM-2000:00:3000:23:5600:48:3001:12:5901:34:0801:37:51
318BIAŁOŃCZYK Joanna 876ZEBRZYDOWICEK-2000:00:3000:24:0600:48:3701:13:0401:34:0501:37:51
319TOMAL Marek 1314TARNOWSKIE GÓRYM-5000:00:1500:23:4400:48:0601:12:2501:34:0101:37:52
320MĄCZKA Bronisław 987GLIWICEM-6000:00:3200:23:5800:47:5501:12:2101:34:1001:38:05
321ŁAKOMSKI Marcin 203WODZISŁAW ŚLĄSKIM-4000:00:3200:24:5000:49:3601:13:4401:34:2201:38:07
322ORLIK Jerzy 340PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-5000:01:2400:24:2700:48:3201:12:5201:34:1501:38:07
323PLOCH Adam 886PYSKOWICEM-3000:01:0900:24:2400:48:5601:12:2801:34:1001:38:10
324BEHRENDT Bartek 695Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:5000:24:0400:48:1101:12:3201:34:2601:38:14
325KILIJANEK Adrian 1163GLIWICEM-3000:01:0900:24:1100:48:2001:13:0501:34:2101:38:14
326ULIASZ Krzysztof 979BYTOMM-3000:00:5900:24:1300:48:5201:13:1901:34:2401:38:17
327NOWAK Mariusz 813Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3000:00:3500:25:0400:49:2901:13:3601:34:3801:38:25
328WALSKI Łukasz 680RANGER SURVIVAL CLUBGLIWICEM-3000:01:4200:26:2000:50:4601:14:1301:34:4201:38:25
329BOCHEŃSKA Agnieszka 91SBRT GliwiceGLIWICEK-3000:00:1500:23:4100:47:3701:12:5901:34:3701:38:27
330FAŁEK Krzysztof 475MIKOŁÓWM-4000:01:0800:25:2000:49:1301:13:1101:34:3401:38:29
331PTASZYŃSKI Tomasz 157Stary HangarZABRZEM-3000:00:1600:23:1100:46:5001:12:3901:34:4401:38:31
332KRUK Tomasz 861Nysa BiegaNYSAM-4000:01:2300:24:2300:48:1501:12:3801:34:3801:38:31
333ŻUKOWSKA Anna 862Athletics NysaNYSAK-4000:01:2200:24:2400:48:1601:12:4001:34:4001:38:32
334CICHY Andrzej 651Opel Active teamGLIWICEM-2000:00:0600:21:1600:45:0701:11:3501:34:4501:38:34
335WANDOCH Tyberiusz 333Carry On WczorajsiGLIWICEM-3000:00:3800:24:0100:48:2501:12:4601:34:3401:38:35
336FUGOWSKI Roman 380GLIWICEM-5000:00:1300:23:5300:47:4501:12:0201:34:3301:38:39
337PĘDOWSKI Wojciech 1056GLIWICEM-5000:00:5400:25:1500:50:3901:14:3101:34:5901:38:39
338HAŁADUS Dominik 1026Życie Częstochowy TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:1900:24:1100:48:3601:13:0601:34:5501:38:51
339SOLICH Patryk 1208SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:2000:23:5500:48:2901:13:0201:34:5701:38:53
340BIERNAT Wojtek 93Opel Active TeamZABRZEM-4000:00:2100:24:1400:48:2101:12:4601:34:4801:38:55
341HOŁYŃSKI Tomasz 477KNURÓWM-4000:00:2800:24:0600:48:4001:13:1601:35:0701:38:55
342WALASZEK Sławomir 507GILOWICEM-3000:00:2700:24:0800:48:4301:13:2001:35:1001:38:57
343SZEWCZYK Michał 911GLIWICEM-2000:01:0500:23:2200:47:4201:12:1301:34:5001:38:57
344CHWALISZEWSKI Jarosław 585Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3300:23:5700:49:1001:13:5401:35:0401:39:00
345KUCZMA Jarosław 161GLIWICEM-4000:00:3000:25:1000:49:5601:14:2701:35:1501:39:01
346NOGA Łukasz 879Zdzieraj KapcieSOSNOWIECM-3000:00:0700:23:1300:47:3501:12:5701:35:1501:39:03
347MIROWSKI Zbigniew 109848605681921NIEMODLINM-5000:00:2000:24:4500:49:1401:13:4501:35:0901:39:04
348NASIENIAK-CZECH Anna 766GLIWICEK-3000:00:2700:25:3400:50:3001:14:3001:35:1801:39:04
349SZEREMETA Andrzej 759PZU Sport TeamWARSZAWAM-4000:00:1300:23:4000:48:1301:13:0801:35:2701:39:16
350PANZ Krzysztof 838GLIWICEM-3000:00:3600:25:1200:49:5301:14:2501:35:3801:39:19
351FILIPIAK Hieronim 1171KADRA BOBREK-CENTRUMBYTOMM-4000:00:1600:25:3500:50:1201:14:3401:35:3601:39:20
352STASIK Krzysztof 666Logtech Team RadzionkówRADZIONKÓWM-3000:00:1700:23:4800:48:2201:13:1701:35:1501:39:22
353NOWAKOWSKI Jarosław 555ForGosiaGLIWICE, POLANDM-4000:00:1500:25:1400:50:1101:14:3901:35:3901:39:23
354RAJTOR Paweł 558GLIWICEM-3000:00:1600:25:4700:50:3901:15:0901:35:4301:39:28
355PIKTAS Paweł 811GLIWICEM-4000:00:1000:23:2300:46:5001:11:5101:35:1301:39:30
356MALEC Arkadiusz 875GLIWICEM-3000:01:2100:24:1500:49:3301:14:3001:35:4701:39:31
357TEICHMANN Norbert 1002GLIWICEM-5000:01:2100:25:4300:50:5601:14:4701:39:37
358ZIELONKA Jacek 457M-3000:00:4500:25:0700:49:4701:14:2201:35:5501:39:40
359NIEDZIELA Janusz 850GIERAŁTOWICEM-3000:00:3400:23:0800:46:4501:11:4901:35:1401:39:41
360BIAŁAS Krzysztof 47Zespół Szkół Nr 2 w Rudzie ŚląskiejORNONTOWICEM-4000:01:0700:26:1000:51:2901:15:5701:36:1001:39:43
361NAWARA Arkadiusz 720RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:1000:25:0300:49:2601:13:5801:35:5101:39:46
362STRUG Mariusz 800GLIWICEM-4000:01:1400:25:0100:49:2901:14:0501:35:5101:39:46
363MATERZOK Aleksandra 388Future Processing Running TeamRACIBÓRZK-2000:00:1300:23:2100:47:5801:13:0901:39:48
364FRANKIEWICZ Artur 915GLIWICEM-3000:00:3600:25:1200:49:5301:14:2501:35:5201:39:48
365KOWAL Bartosz 95GLIWICEM-3000:01:0600:24:0700:48:2101:13:2301:35:4001:39:49
366OCHMAN Ireneusz 234Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:4000:23:4400:48:3901:13:3901:36:0201:39:55
367ŻÓRAW Tomek 754BETANIA TEAMMSTÓWM-2000:00:1000:21:4200:46:2401:11:4001:35:2401:39:56
368PIELKA Erwin 197SŁUPSKOM-5000:00:2400:22:4100:45:5501:11:1001:35:3401:39:58
369PRENZENA Paweł 64ZABRZEM-2000:00:1900:22:4600:47:3201:13:0901:36:0601:40:00
370ŁOBKO Adam 1052PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:1000:25:1800:49:3201:14:3001:36:0301:40:04
371BLASZKE Beata 158Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:1500:24:0500:48:4701:14:0301:36:0901:40:06
372KOTAJNY Piotr 704GLIWICEM-4000:00:3400:24:5900:49:3101:14:0001:36:0201:40:06
373STANIK Bogdan 7636 bpdKNURÓWM-3000:00:5900:24:2400:49:0301:14:1601:36:1101:40:08
374WÓJCIK Rafał 807PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:1900:24:4900:49:4801:14:4701:36:2801:40:10
375KONIK Tomasz 370Konik TeamGLIWICEM-4000:00:3700:24:1900:49:1401:14:0901:36:2301:40:12
376CHWAŁ Magdalena 573PYSKOWICEK-3000:00:2500:25:2400:50:3501:15:2401:36:2901:40:13
377RYBIŃSKI Łukasz 854EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4700:23:2400:47:3701:12:2401:36:0401:40:13
378JAMRÓZ Wojciech 625GLIWICEM-4000:00:0900:21:2400:45:5601:11:5001:35:4601:40:14
379MODZELEWSKI Michał 1074KATOWICEM-3000:01:0100:25:0400:50:2201:14:4501:36:2801:40:17
380BARTECKA Sabina 853HRmax ŻoryŻORYK-3000:00:2400:24:3500:49:4801:15:0201:36:3501:40:20
381KOSMACZEWSKI Michał 684GLIWICEM-2000:00:2000:23:4900:48:0301:13:0301:36:0601:40:22
382BŁAŻYTKO Monika 31Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEK-2000:00:1200:23:3300:47:2501:12:4101:36:0101:40:23
383KABAŁA Sebastian 1241SWIETOCHLOWICEM-4000:00:1600:25:2600:50:5201:15:3801:36:4501:40:24
384DACZYŃSKI Michał 431Grupa CmykiGLIWICEM-3000:00:2200:25:3900:50:2501:15:1301:36:4301:40:24
385KARŁOWSKA Katarzyna 528GLIWICEK-3000:00:3600:24:4500:49:5101:14:5001:36:3501:40:27
386PIETRAS Sylwia 463Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-2000:00:2300:25:4700:50:1001:15:0501:36:4101:40:37
387CZYŻYKOWSKI Marcin 898ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:01:3300:25:0300:49:4401:14:4701:36:4101:40:39
388KRZYWICKI Jan 923GLIWICEM-6000:00:4000:24:3500:49:2301:14:2301:36:4401:40:41
389ZAMOJSKI Bartek 796Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:4100:24:5100:49:3601:14:1501:36:3301:40:41
390LIGOCKI Szymon 1255CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMGLIWICEM-2000:00:1900:23:5000:48:4501:14:1101:36:5201:40:48
391URBANEK Darek 635PRZED LIMITEMSKIERNIEWICEM-4000:00:1400:24:0900:49:3901:15:0301:37:0101:40:49
392STALICA Wojciech 723IzoErgCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1300:24:1600:49:4001:15:0401:40:50
393KOZIELEC Tomasz 240Pędzące MisieGLIWICEM-4000:00:2200:25:0500:50:0701:15:0501:36:5001:40:50
394DAWIEC Michał 418FAT ZabrzeZABRZEM-3000:01:0900:25:4500:50:4501:15:1601:36:5301:40:50
395DYMNICKI Andrzej 120OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:00:2000:23:2900:47:3201:12:1701:34:5901:40:53
396JAZOWY Tomasz 1261ŻERNICAM-3000:00:0800:24:1100:49:1901:14:3401:36:5501:40:54
397BORSUK Mirosław 682Night Runners GliwiceKNURÓWM-4000:01:0100:25:4900:50:5001:15:3201:37:0601:40:55
398GAWROŃSKI Paweł 967CZĘSTOCHOWAM-4000:00:3500:24:4700:49:1701:15:0401:36:5101:40:56
399SWOBODA Jarosław 1158Night Runners GliwiceKNURÓWM-3000:00:5900:25:5100:50:5101:15:3401:37:0701:40:57
400KLAMECKI Marek 789ZABRZEM-3000:01:0300:23:4800:48:2501:13:1101:36:3701:40:58
401MACIASZEK Maciek 202CZĘSTOCHOWAM-3000:00:0900:24:2500:49:3601:14:3301:36:5501:41:02
402STOLARCZYK Marcin 1291MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:3200:25:1900:50:0801:15:0201:37:0301:41:03
403STAŃCZAK Grzegorz 173GLIWICEM-2000:00:0900:23:1200:47:5601:13:2701:36:5001:41:04
404JAWOREK Jacek 837Opel Active TeamZABRZEM-3000:01:0200:25:0300:50:4801:16:1601:37:2001:41:05
405KONOPACKA-BESSA Magdalena 1267GLIWICEK-3000:00:1300:23:3000:47:4801:13:4301:36:5701:41:07
406MANDRYSZ Jacek 1055CZERNICAM-3000:00:5000:25:0600:50:2701:15:3201:37:1001:41:09
407SPINCZYK Andrzej 1009GLIWICEM-4000:00:5900:24:1900:49:1601:14:4901:37:0901:41:10
408BOJANEK Tomasz 1031GLIWICEM-2000:00:2000:24:1200:48:2901:13:1201:36:5501:41:14
409MAŁEK Andrzej 970AbakonBIELSKO-BIAŁAM-2000:00:3300:23:4000:48:3301:14:0001:37:0501:41:14
410BĄK-CESARZ Damian 552GLIWICEM-4000:01:3800:26:3900:52:5501:17:4001:37:4701:41:15
411DYLONG Piotr 265GLIWICEM-5000:01:1300:24:4800:49:1901:14:4401:37:1301:41:16
412GÓRKA Szymon 833GLIWICEM-3000:01:1900:24:4300:49:0501:14:2601:37:1201:41:17
413PRZYBYLSKI Mariusz 330GLIWICEM-4000:00:2600:25:3900:50:5901:15:4301:37:2001:41:20
414CHODAWSKA Dorota 790Opel Active TeamZABRZEK-3000:00:4200:25:2800:50:3001:15:3501:37:3401:41:22
415SOBEL Łukasz 419Opel Active TeamUJAZDM-3000:00:4100:25:2900:50:3101:15:3601:37:3601:41:23
416GRUSZKA Sławomir 740GLIWICEM-3000:01:1300:25:5700:51:3801:16:3301:37:3701:41:25
417JASIK Grzegorz 1293MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-4000:00:1900:23:5600:48:3101:13:3401:37:1801:41:26
418CIEŚLIK Paweł 421Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:2600:51:2301:16:2501:37:4301:41:27
419KUŹNICKI Tomasz 686JAWORZNOM-3000:00:3100:24:0200:49:0601:14:3301:37:1601:41:27
420ŻARSKI Sławomir 867MYSZKÓWM-5000:00:3900:25:0500:50:2201:15:2401:37:3101:41:28
421MUCHA Krzysztof 938TEAM PAPRY 20TYCHYM-2000:01:1800:24:2700:48:3201:14:0901:37:2001:41:28
422KOTNIS Bogusław 620RFC ACTIVE TEAMSOSNOWIECM-4000:01:3100:25:2400:50:5901:16:1001:37:3601:41:28
423KUCH Paweł 630SZAŁSZAM-5000:00:3800:24:2100:49:0301:14:0001:37:2801:41:30
424MAJEWSKA Gizela 24Biegaj z Trenerami FC24PYSKOWICEK-4000:00:4400:25:1300:50:2201:15:2801:37:3701:41:31
425LIC Janusz 693ZABRZEM-4000:00:2300:24:0700:48:0501:12:4401:37:0401:41:32
426PIETRZAK Marcin 244STRAŻAK JRG GLIWICEGLIWICEM-4000:00:1900:23:5100:48:4501:14:1201:37:2201:41:35
427ZIĘBIK Grzegorz 891GLIWICEM-3000:00:4600:25:1800:50:4801:16:1101:37:4801:41:37
428ZAWADZKI Robert 937CZERWIONKA-LESZCZYNYM-3000:00:1600:25:4700:50:5501:16:0301:37:5301:41:38
429JAGŁA Aleksandra 798IMIELINK-3000:00:5300:24:3700:49:3201:15:0401:37:3501:41:39
430SCHAB Bartłomiej 642GLIWICEM-2000:00:3800:23:4100:48:2901:14:1501:37:3001:41:45
431SŁOWIKOWSKI Damian 707GLIWICEM-2000:01:2700:24:4400:49:3501:14:5201:37:4101:41:45
432MIERZWA Adam 569ZABRZEM-4000:00:2200:23:2100:47:4301:14:2601:38:0401:41:47
433DUDEK Jan 828Honorowi Dawcy KrwiZABRZEM-4000:00:2500:23:1700:47:5701:13:3501:37:2901:41:48
434DRYNDA Andrzej 18LUBLINIECM-4000:00:4000:25:3600:51:0801:16:3701:38:0401:41:48
435SADOWSKI Tomasz 1072SOSNOWIECM-3000:00:3600:24:4000:49:3001:14:3801:37:4201:41:49
436SELIGA Paweł 60Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:00:1300:24:1600:49:1201:14:2601:37:4101:41:50
437CZAUDERNA Klaudia 178OchajoRun&FriendsGLIWICEK-4000:00:5700:25:1000:49:5901:15:2001:37:5301:41:50
438KOZIEŁ Kamil 893DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3000:25:3300:50:5201:16:0101:37:5501:41:52
439STULIK Pawel 661KNURÓWM-3000:00:2200:23:5500:48:4001:14:1901:37:4501:41:53
440JARUGA Damian Izabela 944Dikom.plRYBNIKM-3000:00:3600:25:3900:50:5401:15:5401:37:5501:41:56
441GRABOWSKA Joanna 1164GLIWICEK-4000:00:3900:23:5500:49:0601:14:4701:37:4501:41:56
442KOLODZIEJ Jacek 70Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2000:25:4600:50:5601:16:1001:38:0401:41:59
443LEWICKA Justyna 235AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-3000:00:1200:23:4300:48:2001:14:2301:37:5501:42:00
444GRUSZCZYŃSKI Bogusław 902GLIWICEM-6000:00:3200:24:5700:50:1601:15:2801:38:0301:42:04
445JANTAS Dominika 300GLIWICEK-1600:00:1700:24:5000:49:4601:14:5901:37:4801:42:07
446KASZUBSKI Andrzej 1212SBRT GLIWICEZABRZEM-3000:00:4000:23:0200:47:1301:14:0001:38:2201:42:07
447KRAKOWCZYK Adam 496SBRT GliwiceGLIWICEM-3000:00:1900:25:4500:51:2701:16:5801:38:2001:42:08
448KOŁODZIEJ Kamil 1276PB Team PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2700:25:3900:51:0301:16:2401:38:2001:42:08
449BRZEZINA Arkadiusz 54Tarnogórska Grupa BiegowaTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2900:25:3800:51:2001:16:3801:38:1801:42:10
450KIDOŃ Krzysztof 877BytomBYTOMM-3000:00:3000:23:5100:48:4301:14:3201:37:5701:42:10
451DROZD Grzegorz 274GLIWICEM-2000:00:4300:26:1300:51:1401:16:0101:38:1301:42:10
452WIEKIERA Adam 385GLIWICEM-3000:00:1100:23:4100:48:0901:13:5301:37:5201:42:13
453KULASEK Michał 917GLIWICEM-2000:00:0800:22:1300:46:4801:12:4301:37:2801:42:14
454PIECUCH Agnieszka 1217SBRT GLIWICETARNOWSKIE GÓRYK-2000:00:2000:25:5400:51:2301:16:4701:38:2801:42:14
455BAJ Tomasz 236GLIWICEM-2000:00:1900:23:3700:48:2701:14:3501:38:1401:42:16
456RENKE Piotr 565BAUREN TeamRYBNIKM-4000:00:3300:24:4400:49:4801:15:1801:38:0901:42:16
457BOCZAROWSKI Michal 1014EXPERT TRAVELGLIWICEM-4000:00:4500:24:5700:50:0201:15:1501:38:0701:42:18
458KOŁAK Szymon 335PIAST GliwicePYSKOWICEM-2000:00:2400:23:2000:47:5201:13:2401:37:4101:42:19
459KORPETTA Andrzej 568ZABRZEM-4000:01:1300:25:5600:51:3801:16:4101:38:2301:42:20
460MACEŁAJTIS Elżbieta 105KOŚCIANK-2000:01:1200:25:5600:50:5501:16:1801:38:2501:42:22
461MASARCZYK Wojciech 269NiezrzeszonyRACHOWICEM-2000:00:1700:23:5500:48:4501:17:0001:38:3401:42:23
462SOŚNIAK Tomasz 25Kudłaty Art Active TeamGLIWICEM-3000:00:2100:25:3500:51:0301:16:1001:38:2201:42:24
463MRÓZ Dawid 746NIEZDROWICEM-3000:01:5000:25:4000:51:3301:16:1501:38:2701:42:24
464HAJDA Marek 749PTAKOWICEM-4000:00:4100:24:4800:50:2601:15:4201:38:3301:42:25
465WALCZAK Mateusz 734RYBNIKM-3000:00:3000:25:3000:50:5601:16:1801:38:3001:42:26
466RYZIŃSKA Aneta 150amatorGLIWICEK-4000:01:4000:25:5800:51:1001:16:3701:38:3901:42:27
467TURNIAK Miłosz 373GLIWICEM-2000:00:3400:24:3100:49:3601:15:0101:38:1701:42:30
468SKOTNICKI Paweł 34GLIWICEM-2000:00:2000:24:1300:49:1501:15:0601:38:1901:42:32
469GOLIASZ Bartłomiej 1100GLIWICEM-3000:00:2300:25:4200:51:2601:16:5501:38:4201:42:32
470LASICZ Aleksandra 702Aleksandra K. LasiczGLIWICEK-3000:00:5400:26:1400:51:5201:16:5901:38:3801:42:32
471POKRYSZKA Bartosz 156Kombo KurczakiGLIWICEM-3000:00:2500:25:4200:51:2101:16:5401:38:5001:42:33
472IZBICKI Zbigniew 1113GLIWICEM-4000:00:2800:25:2500:50:3301:15:5201:38:3001:42:34
473PATYNEK Sebastian 516brakJAŚKWICEM-3000:00:1800:25:2200:51:0501:16:2901:38:5201:42:36
474FIDOR Damian 924RUNHOGS TychyTYCHYM-3000:00:2400:25:4000:51:2101:16:5301:38:5001:42:36
475ROŻEK Jacek 53PsychonauciGLIWICEM-3000:00:2800:23:5900:50:1101:16:2101:38:4201:42:36
476ZAJDEL Dariusz 390ZAWADZKIEM-5000:00:3000:25:4200:51:2001:16:4801:42:37
477BOGACZ Paweł 481Jagoda TEAMGLIWICEM-3000:00:2200:25:4000:51:2501:16:5401:38:5101:42:39
478WĄS Szymon 1292MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-2000:00:2000:25:4300:51:0201:16:2101:38:4301:42:41
479KŁYK Dominik 1127Run Forest! RUN!!!ZABRZEM-3000:00:2900:26:1100:51:2401:16:5101:42:41
480STĘPIEŃ Wojciech 217Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:1800:25:4400:51:2701:16:5801:38:5401:42:43
481SZADKOWSKI Paweł 1313Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:4300:51:2701:16:5801:38:5301:42:43
482SMOLARCZYK Agnieszka 314GLIWICEK-3000:00:5300:24:4900:50:0101:15:3901:38:3301:42:43
483MILER Ireneusz 182ŚWIĘTOSZOWICEM-3000:01:2300:25:5400:51:2901:16:3101:38:3701:42:43
484RAWŁUSZEWICZ Maksymilian 956ZABRZEM-2000:00:1300:25:1600:51:0201:16:3901:38:4201:42:44
485SKÓRA Aneta 1268Night runners gliwiceGLIWICEK-3000:00:1800:25:4000:51:1301:16:5101:38:5401:42:44
486NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 578KLESZCZÓWK-3000:00:1000:24:5300:50:0401:15:4901:38:4401:42:45
487RAWŁUSZEWICZ Waldemar 674ZABRZEM-5000:00:1200:25:1700:51:0301:16:4001:38:4301:42:45
488FAMUŁA Tomasz 389Future Processing Running TeamKATOWICEM-3000:01:1900:25:4900:51:2901:17:1801:42:45
489MAY-MAJEWSKI Michał 793GLIWICEM-3000:00:4800:25:3500:51:0101:16:1901:42:46
490PYTLASIŃSKI Adam 672Aktywne ZabrzeZABRZEM-4000:00:1400:24:2800:49:2301:14:3801:38:3701:42:48
491POGORZAŁEK Mateusz 1231ŻERNICAM-2000:00:4500:25:5700:51:3301:16:3701:38:5301:42:49
492PUDLO Hanna 945ZABRZEK-3000:00:4900:25:1400:50:2201:15:3201:38:3501:42:49
493GORECKI Janusz 361GLIWICEM-5000:00:1800:25:2200:51:0501:16:2901:38:5401:42:50
494ORZECH Michał 857AmatorGLIWICEM-3000:00:2700:25:1900:50:0801:15:0401:38:2601:42:50
495SPIECHOWICZ Andrzej 703PolicjaZABRZEM-3000:01:4200:24:3300:49:2701:15:1201:38:3601:42:50
496ZAWADA Marcin 79Night RunnersZABRZEM-2000:01:1200:25:5700:50:5401:16:1801:42:51
497SMUDA Andrzej 512AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:01:2600:26:1300:51:4601:17:1201:38:5901:42:58
498WIKIERSKI Michał 36GLIWICEM-3000:00:2400:25:4000:51:2301:16:5301:38:5501:43:04
499KARSKI Oskar 745ZABRZEM-2000:01:0200:25:1900:50:5201:16:2301:39:0301:43:06
500ZDZIEBKO Artur 176GLIWICEM-4000:00:2400:26:0100:51:4701:17:1101:39:1201:43:08
501ADAMOWSKI Jacek 1005Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5400:23:3700:48:4901:14:3101:38:4401:43:08
502KONIK Sylwia 369Koniki TeamGLIWICEK-4000:00:3600:24:2300:49:5501:16:1201:38:5301:43:09
503CHROBOK Mateusz 164Night Runners ZabrzeZABRZEM-2000:00:1600:23:4800:48:2201:13:5301:38:3401:43:16
504KNUTELSKI Mariusz 1155ZABRZEM-3000:00:1800:23:3600:48:4101:14:4901:38:5101:43:17
505CZARNIK-PECIAK Aleksandra 198brakPRZEZCHLEBIEK-4000:00:0400:24:5900:50:4201:16:1901:39:1401:43:19
506MAJDA Kamil 786PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5300:25:3700:50:2901:15:0201:38:5001:43:24
507DYDO Arkadiusz 865GLIWICEM-4000:00:2200:25:3900:51:0801:16:5201:39:1801:43:27
508CZERNY Michał 464M-3000:01:0800:25:5100:51:3501:17:0701:43:33
509KONDRUSIEWICZ Michał 1064Biegacze CSRGLIWICEM-2000:01:3600:26:4300:52:1601:17:4001:39:3601:43:34
510KAFARSKI Robert 829Mala Pana ZawadzkieZAWADZKIEM-4000:00:4200:25:2600:50:4301:16:3101:39:2901:43:38
511KĄDZIOŁKA Jan 868Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:25:3900:51:2401:17:0601:39:3901:43:41
512PAWLIK Wojtek 736GLIWICEM-3000:00:2500:25:4600:51:5301:17:5401:39:5401:43:42
513ĆWIKŁA Kamil 315HarpaganyGLIWICEM-3000:00:3600:25:1500:50:4701:16:1001:39:2001:43:43
514KRUK Krzysztof 842Crossfit ZabrzeZABRZEM-3000:00:2600:25:3200:51:2501:17:1801:39:5001:43:45
515SŁOMIAN Marcelina 1011ZABRZEK-2000:00:2600:25:3200:51:2401:17:1801:39:4901:43:45
516NIESZPOREK Adam 344Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:5600:25:3400:50:5701:16:2001:39:2401:43:45
517IMIOŁEK Arkadiusz 121ED-CERTPILCHOWICEM-4000:00:1500:25:2400:51:1101:17:0101:39:4201:43:46
518ĆWIK Paweł 1003LĘDZINYM-4000:00:3900:25:3700:51:1301:17:2101:39:4601:43:46
519KREMPA Sławomir 1030BYTOMM-3000:00:2500:25:3900:51:1601:16:4301:39:4001:43:50
520DZIURA Arkadiusz 50GLIWICEM-4000:00:4800:26:0500:51:2801:17:0401:39:4201:43:50
521PIECHOWICZ-KUROWSKA  Agata 1218SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:2800:25:3300:51:1701:16:4801:39:4501:43:52
522KACZKIEWICZ Damian 683Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:2800:25:3500:51:1701:16:4901:39:4601:43:52
523BOCHEŃSKA Wiktoria 1210SBRT GLIWICEGLIWICEK-1600:00:2000:25:5400:51:2301:16:5601:39:4401:43:53
524OLSZEWSKI Tomasz 440GLIWICEM-2000:01:1600:25:4100:51:5401:17:3501:39:5701:43:53
525GOMOLA Zbigniew 461RUDA SLASKAM-4000:01:0700:26:1000:51:2901:16:1301:38:3401:43:54
526GRACH Aleksandra 185RUN AND FUN TEAMGLIWICEK-4000:00:1700:24:3900:50:4101:16:2301:39:5001:43:57
527BŁOŃSKA Monika 692GLIWICEK-3000:01:3600:28:2400:53:5601:18:3601:40:0601:43:58
528BUDKA Henryk 632ZABRZEM-5000:01:2500:26:4300:52:0201:17:2101:39:5001:44:01
529CIEŚLIK Bartłomiej 531Chateau ChalinCHALINM-3000:00:2600:25:3900:51:2301:16:5801:39:4701:44:05
530ORZECH Michał 820KNURÓWM-3000:00:4400:24:0700:49:2001:15:3501:39:3701:44:07
531PISINGAS Mariusz 1150GLIWICEM-3000:01:1300:25:3800:51:4101:17:2501:39:5501:44:07
532RÓG Marcin 1054KATOWICEM-2000:00:1900:25:5400:51:0201:15:5901:39:5101:44:12
533SKACZKOWSKA Barbara 863Polski Klub MTBWARSZAWAK-3000:00:3200:25:1100:50:5701:16:4501:39:5701:44:15
534FATYGA Arkadiusz 1302PIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:00:5600:25:1000:50:2801:16:0001:39:5201:44:15
535PIETRYSIAK Stefan 772ZABRZEM-5000:00:3200:25:3100:50:3801:16:1101:40:0001:44:17
536IZDEBSKI Adrian 527RYBNIKM-3000:00:5500:26:2300:53:4301:18:4101:40:3601:44:18
537MOCEK Roman 751CHUDÓWM-5000:01:5400:26:1900:52:1401:17:5501:40:1101:44:19
538CIEŚLAK Paweł 725KATOWICEM-3000:00:4400:25:0800:50:4101:16:3301:39:5001:44:20
539TALKOWSKI Gabriel 1513ExlabsLIPOWOM-2000:00:4700:26:1900:52:0701:18:1501:40:2401:44:20
540STEFAŃCZYK Krzysztof 752BYTOMM-3000:01:2800:24:4900:50:0601:15:5901:39:5401:44:21
541CANIBOŁ Anna 444GOŁKOWICEK-2000:00:4200:25:4500:51:4601:17:2501:40:1701:44:26
542GANSZCZYK Rafał 823Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4300:26:1100:52:5001:19:0001:40:3301:44:29
543TROJAK Grzegorz 1116GLIWICEM-1600:01:1300:26:3200:52:0401:17:4801:40:3001:44:31
544DZIDA Janusz 999EXME Berger Group ZOK Spółka z o.o.ŻORYM-3000:00:1800:24:2200:50:0201:16:1701:40:0901:44:35
545DYCHA Eliza 33GLIWICEK-3000:00:4900:25:5000:51:5101:18:2501:40:3701:44:37
546KLIKS Andrzej 125UNISONOSOSNOWIECM-4000:01:0900:25:2100:51:1401:17:2801:44:38
547SITEK Grzegorz 892Tarnogorskie Towarzystwo TriathlonoweTARNOWSKIE GORYM-4000:00:3800:25:3400:51:2201:17:1701:40:2701:44:39
548ZIOBER Grzegorz 1092Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2100:54:1201:19:3301:40:5101:44:40
549PARUZEL Ireneusz 681MIKOŁÓWM-4000:00:3800:24:2200:49:3401:15:2101:40:0601:44:40
550WIECHOWSKI Artur 209Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2200:54:1201:19:3201:40:5201:44:41
551KOSMAL Marek 1159KNURÓWM-5000:01:5200:27:0000:53:0301:18:4801:40:4301:44:41
552WALCZAK Bartłomiej 1287M-3000:00:1100:25:2900:51:1301:16:5901:40:2001:44:43
553JAGODA Mateusz 972FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:1000:26:2800:52:5201:17:5401:40:4401:44:43
554MALINOWSKI Mihał 952GLIWICEM-3000:00:3800:25:2600:51:0601:16:5101:40:2001:44:44
555MACYSZYN Waldemar 730PILCHOWICEM-5000:01:3400:25:3000:50:4701:16:3701:40:1201:44:45
555NAWROCKI Paweł 1118RYBNIKM-4000:01:3400:25:3000:50:4701:16:3701:40:1101:44:45
557RYZIŃSKI Dariusz 255GLIWICEM-4000:01:4000:25:2000:51:0101:17:0301:44:45
558MICHALAK Grzegorz 659TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:2000:24:4800:50:3301:17:0101:40:2301:44:47
559STEC Marcin 657KW GliwiceGLIWICEM-3000:00:3500:25:2800:51:1101:16:4501:40:2401:44:51
560ZDANIEWICZ Radosław 1065PSYCHONAUCIGLIWICEM-3000:00:5600:26:3900:52:5401:18:4301:40:5401:44:52
561KUROWSKI Michał 540Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM-2000:01:0000:25:3000:51:2201:17:4201:40:5201:44:52
562GOLEC Aleksandra 212PTTK ŻywiecŻYWIECK-4000:00:3700:26:1200:52:0701:17:5601:40:5201:44:55
563MADEJSKI Kamil 1502TOSZEKM-2000:00:5600:25:1800:51:2401:17:2301:40:4901:44:56
564DADAŚ Janusz 13GLIWICEM-4000:00:3700:25:3700:51:1501:17:0201:40:4001:44:58
565DELEWSKA Dorota 735Night runners ZabrzeZABRZEK-4000:00:4700:25:5100:51:2401:17:2701:40:5101:44:58
566SOREMSKI Dominik 480BZUTRADZIONKÓWM-2000:00:3900:26:4300:53:1101:18:3701:41:0301:45:01
567BAUMERT Rafał 597ista BIEGAMYGLIWICEM-3000:00:4700:26:0900:52:2301:18:4501:41:1401:45:05
568PANOCHA Daniel 452TARNÓWM-3000:01:0600:25:0300:50:4101:16:2401:40:4201:45:07
569CIMAŁA Rafał 598ista BiegamyZABRZEM-4000:00:5500:27:3900:54:1901:20:0801:41:3201:45:14
570SIWCZYK Robert 538GLIWICEM-2000:01:2000:24:5500:50:0101:15:5101:40:3101:45:14
571SOSZYŃSKI Wojtek 291PZU Sport TeamCELESTYNÓWM-4000:00:2600:25:5500:51:4601:17:3101:41:0201:45:17
572MARCINKIEWICZ Paweł 1036Uniwersytet OpolskiOPOLEM-4000:00:3700:25:3200:51:1101:17:5001:41:1601:45:20
573GRĄBCZEWSKI Marcin 171GLIWICEM-3000:00:2100:25:4300:51:3101:17:2101:41:1101:45:21
574JANKOWSKA Justyna 1059GLIWICEK-3000:00:1800:25:4400:51:3301:17:5701:41:2001:45:27
575JADCZYK Jarosław 753JCommerceBYTOMM-2000:01:1400:26:1600:52:4201:18:1701:41:0801:45:27
576KALUS Marta 1060TARNOWSKIE GÓRYK-2000:01:1700:27:0000:53:0901:18:3301:41:3301:45:29
577KUPKA Bartosz 1232Opel Activ TeamGLIWICEM-3000:00:3600:25:4400:52:0001:18:2101:45:32
578BIEŃKOWSKI Piotr 922GLIWICEM-2000:00:2100:24:0100:49:1201:15:4901:45:33
579MACIOSZEK Mariusz 712KIELCZAM-2000:00:2200:25:5000:51:3901:17:3201:41:1301:45:33
580POPŁAWSKA-WAL Agata 1120Opel Active TeamGLIWICEK-3000:00:3500:25:4500:52:0101:18:2201:41:1901:45:33
581CZERNIK Andrzej 337ZABRZEM-6000:02:1800:25:3900:51:1501:17:1901:41:1901:45:33
582KOWALCZYK Grzegorz 247GLIWICEM-4000:00:2700:23:2800:47:5101:14:5401:40:4401:45:34
583BALWIERZ Kamil 907MZYKIM-2000:01:1000:24:2800:48:5501:14:2301:40:2401:45:35
584WICHARY Marcin 594ista BIEGAMYKALETYM-3000:00:4000:25:5100:52:3001:18:5201:41:3701:45:42
585BUJALSKI Michał 571aks dragonGLIWICEM-3000:01:3200:27:0800:53:0001:18:4201:41:3001:45:43
586MACIEJCZYK Marcin 429AKS DragonLIGONIAM-3000:01:3200:27:0800:53:0001:18:4101:41:2901:45:43
587MIKA Szymon 628KATOWICEM-2000:00:1400:26:2000:52:4601:18:3701:41:3201:45:44
588WOJTAS Marcin 593iSTA BiegamyGLIWICEM-3000:01:3800:27:5300:54:4601:20:3201:42:0601:45:46
589KWAPIEŃ Paweł 1133GLIWICEM-3000:00:0900:25:3800:51:3701:17:4501:41:3201:45:47
590WILSZ Adam 27UNISONOPANIÓWKIM-4000:01:1000:28:1900:55:1201:20:1601:41:5401:45:47
591CZEMPIEL Łukasz 441PILCHOWICEM-3000:01:5300:26:4500:52:5201:18:1101:41:2801:45:47
592LUKOSZEK Marek 349Run3PSZCZYNAM-4000:00:5600:26:0600:52:1801:18:0801:41:2601:45:55
593SOJKA Łukasz 1301GLIWICEM-3000:01:2900:25:2600:51:1201:17:1101:41:2501:45:58
594ZWALIŃSKI Przemysław 671CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3700:22:4100:47:4901:14:3401:41:0001:46:02
595JANUSZKA Mariusz 822KŁOBUCKM-4000:00:5000:26:5100:53:2601:19:2601:42:0201:46:06
596WRÓBEL Maciej 1289MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:00:3400:26:2600:52:1901:18:4601:41:5501:46:11
597SZOLC Grzegorz 1078PANIÓWKIM-4000:01:0500:26:1700:52:4001:18:4801:42:0401:46:13
598RABIEJ Rafał 906GLIWICEM-4000:00:3500:25:3900:51:2401:17:5001:41:5101:46:17
599KLEWANIEC Jakub 299TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:3700:25:4500:51:5201:18:2301:42:0201:46:18
600WIORA Łukasz 297GLIWICEM-3000:00:2300:25:4700:51:3601:17:4401:41:4901:46:21
601KOWALCZYK Robert 599BiegAmyPRZYSZOWICEM-4000:00:4600:26:1200:52:5001:19:1601:42:1601:46:30
602HNATIUK Mateusz 679PIETRZYKOWICEM-2000:01:0600:27:5800:54:5001:20:3601:42:3601:46:31
603RUPNIK Asia 188RYDUŁTOWYK-3000:00:2200:25:4300:51:3201:17:3301:42:0501:46:32
604GRYSZYN Michał 1035OPOLEM-2000:00:3500:23:4800:48:1001:15:1501:42:1101:46:32
605SIKORA Grzegorz 882ŁAZISKA GÓRNEM-4000:01:5100:26:3500:52:3801:18:5601:42:1301:46:34
606GAWEŁ Krzysztof 1029NiezrzeszonyMIKOŁÓWM-5000:00:3400:25:0700:51:2401:17:5301:42:2001:46:38
607DROZD Kajetan 677StrefaGitary.plGLIWICEM-3000:00:2800:26:0400:51:5701:18:3901:42:1801:46:39
608WOLAŃCZYK Kamila 1149GLIWICEK-3000:00:4800:25:2000:52:0701:19:2001:42:3701:46:40
609WILCZEK Małgorzata 596ista BIEGAMYTOSZEKK-3000:00:2800:25:5400:52:4201:19:0401:42:3001:46:42
610MUSIALIK Jan 991Carpe diemZABRZEM-4000:00:4400:26:1100:52:5301:19:1101:42:3401:46:50
611TUREK Maciej 375GLIWICEM-4000:01:0600:26:2000:53:3001:20:1701:43:0301:46:52
612SIKORA Mariusz 758TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2900:25:4400:51:2901:17:4301:42:2401:47:00
613DOBOSZ Mariusz 130GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:2200:52:4901:19:3001:42:4501:47:01
614NANCKA Brygida 406ZABRZEK-4000:00:2300:26:0500:52:5301:19:1901:42:4301:47:02
615DUDA Piotr 1162WOŁCZYNM-3000:00:3600:24:4200:49:2601:15:0201:41:3501:47:04
616SZOTA Magdalena 1091MIKOŁÓWK-3000:00:2400:26:3000:53:1501:19:4201:42:5801:47:05
617GÓRNIAK Adam 884Harpagan SosnowiecSOSNOWIECM-4000:00:3400:26:3900:53:1701:19:3701:42:5601:47:08
618KWAPIEŃ Aleksander 1111GLIWICEM-3000:00:0900:25:3800:51:3801:17:4501:42:1501:47:10
619WALASZCZYK Anna 451Run & FunGLIWICEK-3000:00:1700:24:3900:50:4101:17:3301:42:3801:47:10
620DYMAREK Łukasz 57KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3000:00:1800:25:5600:52:1101:19:0201:42:4701:47:10
621OSIŃSKI Paweł 187Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2400:25:3500:52:0001:18:5201:42:4801:47:10
622GOGOLIN Anna 1107ZABRZEK-3000:01:1900:26:5900:53:3801:20:1701:43:1101:47:10
623SPODZIEJA Aleksandra 137RUDA ŚLĄSKAK-2000:01:0300:28:1200:55:0901:20:4601:43:0401:47:12
624CZARNIK Stanisław 848Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM-3000:00:0900:26:3700:53:0601:19:3101:43:0601:47:13
625KONOPKA Agnieszka 68GLIWICEK-3000:01:2400:26:2000:52:3801:19:0301:42:5301:47:13
626SAMUL Bartłomiej 1121WKS Desant BoksGLIWICEM-2000:00:1100:24:0400:49:4501:16:4801:42:3301:47:15
627GRODZKA-SZKÓŁKA Ewa 895GLIWICEK-3000:00:4400:25:2000:51:2901:18:2501:42:5101:47:15
628PAWIŃSKI Wojciech 285BOROWIANYM-4000:00:5000:27:4600:55:3201:21:3301:43:2901:47:16
629SIEJA Szymon 1103JW AGATGLIWICEM-2000:00:1000:24:0400:49:4601:16:4801:42:3101:47:17
630KOWALSKI Rafał 494WROCŁAWM-2000:00:4700:27:2100:54:2001:20:4701:43:1601:47:17
631BEDNORZ Adam 1243RYBNIKM-3000:00:0900:25:1100:52:4101:19:2101:43:0501:47:20
632KOŁAKOWSKI Bartosz 817BYTOMM-2000:00:5000:26:0800:52:4001:19:2701:43:0501:47:21
633SZESZKO Sławomir 612GLIWICEM-5000:01:3400:27:2600:54:3301:20:5701:43:3201:47:27
634RACZEK Magdalena 649GLIWICEK-3000:00:2900:26:5400:53:2701:20:0001:43:1701:47:30
635KONIECKO Łukasz 545JAŚKOWICEM-3000:00:4900:27:0900:53:5401:20:3001:43:2501:47:36
636ZYMELA Dawid 524TOSZEKM-3000:00:5400:25:3200:51:5001:18:3101:43:1201:47:36
637ŻOŁNOWSKA Anna 427GLIWICEK-3000:01:2300:25:0000:51:0101:17:5301:42:5801:47:36
638BUK Marcin 286GLIWICEM-2000:01:5300:27:1900:54:1101:20:4901:43:3701:47:37
639PAWLINA Piotr 103GLIWICEM-4000:01:2700:27:0600:54:0301:20:5001:43:2601:47:38
640PODSIADŁY Tomasz 616KNURÓWM-3000:00:3900:27:0900:53:3901:19:5801:43:2201:47:39
641KARNIA Agnieszka 617SBRTGLIWICEK-3000:00:3900:27:0900:53:3801:19:5801:43:2201:47:39
642SŁUSZNIAK Sławomir 799GLIWICEM-4000:01:2100:25:3500:51:2801:18:4601:43:1801:47:39
643ZIMOCH Grzegorz 215GLIWICEM-3000:00:1200:26:1900:54:4101:22:4001:43:4401:47:43
644WITEK Jacek 1086Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:25:3500:51:2301:18:1601:43:1801:47:43
645ROŻEK Michał 550GLIWICEM-4000:01:0300:26:4300:53:2401:20:1701:43:3301:47:44
646SOSNOWSKI Maciej 581ZABRZEM-3000:01:2400:26:5900:52:2901:18:4801:43:0701:47:44
647BALCAREK Grzegorz 1073DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:3000:27:2200:54:4901:20:5601:43:3101:47:44
648POKRYSZKA Wojciech 360GLIWICEM-2000:00:2900:25:3900:51:4901:18:5601:43:3901:47:46
649GŁOWACKA Małgorzata 728Nowosolska GRUPA BIEGOWANOWA SÓLK-3000:00:4800:26:3000:52:4501:19:2201:43:2501:47:47
650PENKALA Artur 131GO-leasingGLIWICEM-3000:00:2300:26:2200:52:5001:19:3001:43:2201:47:49
651LEWANDOWSKI Henryk 733GLIWICEM-4000:01:0300:25:2300:51:0301:17:3401:43:0701:47:49
652KACZOR Rafał 1027PKO Bank PolskiSOSNOWIECM-4000:01:2700:26:3200:53:0801:19:4501:43:3301:47:49
653WOŹNIAK Marek 608GLIWICEM-4000:00:4500:26:2600:53:1801:19:4301:43:3201:47:52
654GRABOWSKI Maciej 61BYTOMM-3000:00:4900:26:1800:52:4501:19:1801:43:2801:47:58
655CHOJCAN Beata 1228RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PEDZIMY RAZEMRYBNIKK-3000:00:2400:26:4900:53:3801:20:3201:44:0001:47:59
656KAMPKA Aleksander 149GLIWICEM-4000:00:3400:26:3400:53:2901:20:2101:43:5101:47:59
657GERLE Anna 287GLIWICEK-3000:00:3500:25:3500:51:5001:18:4601:43:2701:48:01
658GRAMATYKA Paweł 631KRAKÓWM-4000:00:3100:25:3200:51:2001:17:2401:43:0801:48:05
659WARECKA Agata 697GLIWICEK-2000:01:2300:27:2000:55:1001:21:1501:44:0501:48:06
660NOWAKOWSKI Dominik 1294MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEMieszkańcy Gliwic00:01:0500:24:1800:50:1701:17:1301:43:1901:48:07
661HOMA Dorota 551GLIWICEK-2000:01:3600:26:2500:53:1301:20:0301:43:5001:48:09
662SZUMSKI Tomasz 321GLIWICEM-4000:00:2700:25:5200:51:4701:18:4701:43:3801:48:16
663MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 1239PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:4200:24:3400:49:2801:16:0901:43:3601:48:16
664DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 1237Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:4200:24:4800:51:4201:19:0101:48:16
665GABOR Katarzyna 1235ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:2000:27:3700:55:0001:21:3001:44:1101:48:16
666RATAJCZAK Krystian 1042ZABRZEM-2000:01:0800:27:0800:53:5101:21:0501:48:29
667WÓJCIK Tomasz 22GLIWICEM-3000:01:1600:26:3700:53:1701:19:4701:44:0501:48:29
668SZWAJKOSZ Szczepan 275Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:2600:25:3600:51:1901:16:5201:43:1201:48:30
669KOWALCZYK Józef 1045KOSZWICEM-4000:01:4300:27:1900:54:2001:21:4601:44:2701:48:33
670WÓJCIK Bartłomiej 670GLIWICEM-2000:01:0800:27:0800:53:5001:21:0601:44:2701:48:37
671MILIK Dagmara 986CHORZÓWK-2000:00:5000:26:2000:52:5901:20:0601:44:2601:48:42
672KĘPSKI Albert 784ZABRZEM-2000:01:2100:28:0400:56:0701:21:5401:44:4501:48:44
673MATUSIK-SKALSKA Renata 966DZIEWKIK-4000:01:0000:27:0100:53:3901:20:5001:44:2701:48:46
674BABIŃSKI Szymon 263ZABRZEM-3000:00:4400:26:0800:52:4701:20:0101:44:2001:48:49
675ZEMŁA Piotr 195GLIWICEM-4000:00:4200:26:2500:53:4001:20:4601:44:3301:48:51
676BZOWSKA Aleksandra 86Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:4400:26:0800:52:4701:20:0201:44:2301:48:51
677ŁĄTKOWSKI Marcin 1205SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:01:2600:26:5300:53:3601:20:1901:44:2701:48:51
678WIETRZYCKI Mariusz 353BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEM-3000:00:2000:25:4300:51:0201:17:1001:44:3601:48:53
679SMOTER Wojciech 35GLIWICEM-3000:01:2700:25:0000:50:2301:16:4501:43:5901:48:57
680SZMIDT Marcin 1216SBRT GLIWICEMIASTECZKO ŚLĄSKIEM-2000:02:1900:26:0800:51:3401:17:5601:44:2701:48:58
681WIETRZYCKI Zenon 354POLSKAGLIWICEM-5000:00:1900:25:4600:51:0401:17:1101:44:4001:49:02
682GIERAS Mirosław 469GLIWICEM-4000:00:3300:25:2900:51:2201:19:3001:44:4301:49:07
683GADAWSKI Bartłomiej 242SBRT GLIWICEGLIWICEM-1600:00:4500:26:0900:53:1201:20:3801:44:4601:49:10
684HAHN Piotr 532NorRun TeamPANIÓWKIM-3000:00:3400:27:1900:54:2001:21:0801:44:5001:49:11
685OLESIŃSKA Joanna 372KNURÓWK-4000:00:2800:26:4100:54:0601:21:2801:44:5601:49:13
686ZACHARA Michał 1051GLIWICEM-2000:01:3100:26:1500:54:0301:21:0501:44:5801:49:14
687KOZMINCZUK-MARKULAK Agnieszka 1101GLIWICEK-3000:00:3200:25:0600:50:5701:18:5201:44:2601:49:15
688RYMASZEWSKI Wojciech 20ZABRZEM-3000:00:5500:26:0400:51:4801:17:3501:43:2601:49:16
689SZCZĘŚNIAK Krzysztof 1264GLIWICEM-2000:01:0800:26:3500:53:1901:20:2201:44:4401:49:19
690KWIATKOWSKI Krzysztof 1087KRAKÓWM-3000:00:3500:24:5700:51:2601:19:1101:44:4501:49:23
691KUŚKA Paweł 346GLIWICEM-3000:00:4500:26:0300:52:5501:20:1201:44:5401:49:26
692WIERZBICA Adrian 403KNURÓWM-3000:00:3300:27:3400:54:5601:21:5601:45:0801:49:27
693GRONDECKI Grzegorz 302BIEGAMY Z SERCEM.PLGLIWICEM-4000:00:1800:25:0600:50:5501:17:2801:45:0101:49:31
694FUGOWSKI Grzegorz 283GLIWICEM-3000:01:3300:25:4700:53:0001:20:4501:45:1801:49:32
695BDZIONEK Jolanta 958WIELOWIŚK-3000:01:3600:27:2900:54:3701:21:4701:45:2201:49:36
696ZELMANOWICZ Jacek 1272DŁUGOMIŁOWICEM-4000:00:2400:25:2400:51:5101:19:2901:45:1501:49:39
697MICHALSKI Bartosz 85GLIWICEM-4000:01:1400:27:2100:54:2801:21:3101:45:2001:49:40
698CHROBAK Ania 767Opel Active TeamGLIWICEK-3000:01:3000:26:4700:53:2301:20:2301:45:0901:49:42
699KUZIOR Karol 1256CHRUSZCZOBRÓDM-2000:01:3300:24:2900:53:1101:20:5601:45:3101:49:44
700JAGOSZ Patryk 519patryk jagoszKOZYM-3000:00:5400:26:2400:53:4401:20:2801:45:0901:49:45
701KOZDRA Krzysztof 579niezrzeszonyKRAKÓWM-5000:01:3800:27:2500:54:3901:21:2801:45:3101:49:46
702BŁASZCZYSZYN Łukasz 135Heavy Metal All-Star TeamSOSNOWIECM-3000:00:5800:26:5800:54:0801:21:0401:45:1701:49:48
703URBANEK Marcin 595ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:00:4600:26:2100:53:2901:20:2301:45:1201:49:50
704KROPKA Szymon 140Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:2800:26:4000:54:0801:21:1801:45:3701:49:56
705KOCIELSKA Anna 810AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:2800:26:1200:53:2401:20:5601:45:3601:49:56
706HORDZIEJEWICZ-KARASIŃSKA Ewa 816Pure Fire BytomBYTOMK-4000:00:5700:27:3700:54:4501:21:4801:45:3701:49:56
707SKRABA Krzysztof 1077Amator SzczyglowiceKNURÓWM-3000:00:5900:28:4900:56:2801:22:3901:45:4801:49:56
708KOPCIK Tomasz 982Combat56GLIWICEM-3000:00:3400:25:4700:52:0101:20:1701:45:3601:49:58
709MALSKA - WYROZUMSKA Małgorzata 984Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:1900:25:5100:52:2901:20:5401:45:4001:49:59
710KUCZMA Joanna 162GLIWICEK-4000:00:4200:27:3800:55:2301:22:1601:45:4901:49:59
711SKRZYPCZAK Tomasz 288KFPRBYTOMM-3000:01:1900:27:4200:55:0401:22:1601:45:5401:50:00
712BIOLIK Piotr 413--GLIWICEM-4000:00:2100:24:2100:50:2901:18:5801:45:2401:50:02
713PŁOTEK Tomasz 561DĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3200:25:4400:52:1101:19:4401:45:3701:50:06
714TATERKA Michał 764RADZIONKÓWM-2000:01:3700:28:1400:54:1001:20:4801:45:4201:50:06
715KRUSZYŃSKI Marcin 301Stado Pędzących ImadełGLIWICEM-4000:00:4600:26:0700:51:5801:18:5901:45:1301:50:09
716LAMPA Alicja 84Night Runners GliwiceGLIWICEK-2000:00:2600:26:2000:53:5601:21:4601:45:5801:50:10
717TKOCZ Rafał 323GLIWICEM-3000:01:0900:27:2200:54:3701:21:5801:46:0301:50:14
718BIAŁY Dagmara 996ZAWIERCIEK-4000:01:4600:27:2500:54:3901:22:1201:45:5601:50:15
719ŁUKASZKIEWICZ Michał 530TYCHYM-3000:00:3500:25:3700:51:2501:18:2801:45:5301:50:21
720MRÓZEK Przemysław 379KB Śpiochy OpatówOPATÓWM-3000:00:2700:26:4600:54:0401:21:4901:45:5401:50:23
721IGNASIAK Rafał 378xxxOPATÓWM-3000:00:2700:26:4600:54:0401:21:4901:45:5401:50:23
722SZOŁTYSEK - GRZESIKIEWICZ Anna 425Torcida GliwiceGLIWICEK-3000:00:3000:27:4600:55:3301:23:0601:46:1701:50:25
723BARAŃSKI Grzegorz 111GLIWICEM-3000:01:1200:27:2900:54:5301:22:1101:46:0401:50:25
724PRACKA Danuta 377MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:3300:27:0200:54:2701:22:0401:50:25
725CHUDZIŃSKI Tomasz 835ŚREMM-4000:00:1500:23:5400:49:2701:16:5001:46:0301:50:27
726GAŁECZKA Michał 548GLIWICEM-2000:01:0600:28:4300:56:3001:23:0601:46:1201:50:27
727JARECKI Ryszard 1180SIEMIANOWICE ŚL.M-5000:00:4600:27:2900:55:1501:22:4901:46:2301:50:31
728SZULC Michał 10214MKOTULINM-4000:00:4900:27:3300:54:5101:22:1001:46:1701:50:35
729LUDWIG Marcin 518PŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:27:3300:54:5101:22:1001:46:1701:50:36
730KOWALSKI Zbyszek 913MARYSIA & SZYMEK TEAMBYTOMM-3000:00:5600:27:2100:55:0501:22:3901:46:3001:50:41
731WOLANIN Maciej 645JAWORZNOM-2000:00:3800:27:3700:55:1201:22:0501:46:1601:50:42
732ŻUCHOWSKA Aneta 834GLIWICEK-4000:01:3400:29:0200:57:2801:24:2201:46:4701:50:42
733LIPKA Katarzyna 1017Night Runners GliwiceJAWORZNOK-2000:00:3700:27:3800:55:1401:22:0701:46:1901:50:44
734KULIK Katarzyna 462Night Runners GliwiceBYTOMK-3000:00:1900:26:4700:54:1801:21:3201:46:2401:50:48
735TARTANUS-ORYSZCZAK Marta 239GLIWICEK-3000:01:2100:27:1200:54:2501:21:4201:46:2301:50:50
736PAWLIK Agnieszka 193Athletics NysaNYSAK-4000:01:2300:26:4900:54:0901:21:5101:46:3201:50:53
737URBANKE Bartosz 1305WARSZAWAM-2000:01:0700:28:2900:54:5201:22:3501:46:4301:50:58
738BIAŁECKI Jan 916RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-6000:01:0900:26:3500:53:1601:21:1501:46:2301:50:58
739HRYSZKIEWICZ Janusz 467UNISONO/AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEMIEDARYM-4000:01:1000:28:1900:55:1401:22:2701:46:4001:50:58
740WYPCHOŁ Piotr 254BARGŁÓWKAM-5000:01:1100:27:5800:54:5501:22:2801:46:3901:50:59
741PILCH-NANOWSKA Agnieszka 587GLIWICEK-3000:01:1700:27:4800:55:0601:23:0501:46:4101:51:01
742TYLMAN-MADEJCZYK Marta 1MTMGLIWICEK-3000:01:4000:27:4400:54:5401:22:0801:46:4401:51:04
743MIŚKÓW Marcin 629ZARAZIĆ PASJĄŻORYM-3000:01:2000:25:0500:50:1501:18:2401:46:1601:51:05
744KOSTRZAK Czesław 489KB Endurance Solidarni KnurówKNURÓWM-5000:01:0200:26:4500:55:0001:23:1501:46:5501:51:06
745STANISZEWSKI Krzysiek 637BIEGAMY z SERCEM.PLGLIWICEM-2000:01:2000:25:0600:50:1501:18:2401:46:1601:51:06
746GONERA Paweł 676GLIWICEM-4000:00:4700:25:5900:53:2701:21:3401:46:2801:51:08
747ADAMCZYK Marcin 364CZECHOWICE-DZIEDZICEM-2000:00:3200:24:0400:50:4501:19:1801:46:4901:51:09
748PACAN Krzysztof 713BYTOMM-3000:00:1500:25:0100:51:3901:19:4801:46:1501:51:10
749JĘDRYCHA Artur 708DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:3800:27:3900:55:2401:22:5901:46:5501:51:10
750JĘDRYCHA Zbigniew 709SOSNOWIECM-6000:00:3800:27:3900:55:2401:22:5901:46:5601:51:10
751KUBIT Bartłomiej 1304GLIWICEM-3000:00:5500:28:4100:55:0201:46:5401:51:10
752UJMA Michał 962GLIWICEM-3000:00:5100:28:4400:55:0601:22:5101:46:4801:51:13
753KOLASIŃSKA Monika 292GLIWICEK-2000:00:1100:26:5500:55:0601:22:0901:46:4701:51:14
754RADECKA Paulina 167RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:4300:27:5400:55:2101:22:4401:46:5101:51:14
755PAWEŁKÓW Alicja 168GLIWICEK-2000:00:4300:27:5400:55:2101:22:4501:46:5201:51:15
756ŚNIEGOWSKA Julia 1102GLIWICEK-2000:00:2600:26:4900:54:1701:22:0701:46:5001:51:16
757KOWALCZYK Anna 814Hirschvogel Components PolandZABRZEK-4000:00:5300:27:4400:55:3401:22:5001:46:5901:51:18
758KAMECKI Maciej 870Good Time - SportGILOWICEM-3000:00:4200:25:4400:52:0001:20:1201:46:3201:51:20
759PYZIK Marek 96opel active teamGLIWICEM-5000:00:2800:26:2500:53:3001:21:5201:46:5401:51:21
760GRUSZKA Michał 371SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:01:2600:27:3700:55:4401:23:4401:47:1401:51:22
761UCHNAST Sebastian 990SIEMIANOWICE SLASKIEM-4000:01:2600:27:3700:55:4301:23:4401:47:1501:51:22
762PŁOMIN Marcin 1206SBRT GLIWICEGLIWICEM-3000:00:3900:27:4100:55:2601:23:0001:47:1201:51:25
763SZPALA Ireneusz 897WKU GliwiceTARNOWSKIE GÓRYM-5000:01:0900:27:1400:55:1601:23:3101:47:2401:51:30
764BOROWIEC Wojciech 946GLIWICEM-2000:01:3100:26:2300:54:0601:21:4401:46:4501:51:30
765MACIASZEK Grzegorz 414CZĘSTOCHOWAM-2000:00:1700:27:5800:55:5201:22:5301:46:5801:51:31
766HONISZ Andrzej 1179ZABRZEM-3000:00:5200:27:2400:55:1001:22:4401:46:5601:51:33
767ROLEK Marcin 73GLIWICEM-3000:01:3900:27:2700:55:0601:22:1701:47:1501:51:33
768RENKIEL Tomasz 55Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:01:0000:28:0300:55:5301:23:5001:47:2501:51:35
769SZYLER Kamil 660GLIWICEM-2000:00:4500:27:3000:55:1601:22:5301:47:0401:51:39
770KRZYSZKOWSKA Agnieszka 1211SBRT GLIWICEGLIWICEK-3000:00:3100:26:2100:53:5201:21:4701:47:1101:51:40
771ŁUSIAK Mariusz 1135GLIWICEM-3000:00:4500:27:3300:55:2101:22:5501:47:1001:51:41
772BIERNAT Adam 268GLIWICEM-4000:01:3800:28:0600:55:4901:23:2001:47:4001:51:46
773WILIMSKI Tomasz 101SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:27:4100:55:2801:23:0101:47:1401:51:50
774TISZBIEREK Henryk 180SBRT GliwiceBARGŁÓWKAM-4000:01:1200:27:5800:55:4301:23:3501:47:3801:51:51
775KOWALCZYK Bożena 1044KOSZWICEK-4000:01:4300:27:2100:54:4901:22:1301:47:2601:51:54
776GÓRNY Magdalena 1511CA AktywniLĘDZINYK-3000:00:3000:27:4400:55:3101:23:0501:47:1701:51:55
777ŁAGOSZ Kasia 1509CA Aktywni / BrokerTYCHYK-3000:00:3000:27:4400:55:3101:23:0501:47:1701:51:55
778DĄBROWSKI Marcin 257GLIWICEM-3000:01:1000:26:3300:54:3001:22:3501:47:4801:51:57
779POPIEL Artur 21GLIWICEM-4000:01:0800:27:5600:55:1501:23:0901:47:3801:51:59
780KOPLIN Kasia 281GLIWICEK-3000:00:1700:25:0500:52:4501:21:0201:47:1601:52:01
781POPIEL Adriana 23GLIWICEK-3000:01:0500:27:5900:55:1801:23:1201:47:4201:52:02
782KANIGOWSKA Kaja 1058GŁOGÓWK-2000:01:1800:27:0200:54:4101:22:1801:47:1001:52:04
783PRUSKO Adrian 627ŁAZISKA GÓRNEM-4000:00:1100:25:0700:52:2901:20:4201:47:2001:52:08
784MAJEWSKI Grzegorz 108KNURÓWM-3000:01:1900:25:1900:52:5301:21:0201:47:2601:52:13
785MELCHER Ewa 950SMOLNICAK-4000:01:3400:29:0200:57:2801:24:4401:48:0201:52:13
786FEREFCKI Pawel 604SMOLNICAM-3000:01:1500:25:4000:53:1601:21:5501:47:4701:52:17
787NIEGOWSKA Anna 94zso10 GliwiceGLIWICEK-5000:01:2700:27:4500:55:2001:23:0801:47:4801:52:17
788KOŁODZIEJ Paweł 505RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:3900:27:4900:55:2701:23:1201:47:4901:52:18
789KRAJEWSKI Radosław 486GLIWICEM-3000:00:4100:26:0500:53:1801:20:3801:47:1201:52:27
790OSIŃSKI Robert 399Night Runners GliwiceZABRZEM-3000:00:5500:28:3900:56:5401:24:3301:48:1601:52:29
791STYPA Jerzy 415Stonogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM-5000:00:5500:28:3900:56:5401:24:3301:48:1501:52:29
792WIŚNIEWSKI Paweł 1169JW AGATGLIWICEM-3000:00:3900:26:5200:54:1801:22:1901:47:5301:52:31
793KOŚNIEWSKI Paweł 245ZABRZEM-3000:00:4800:27:3600:55:1601:22:5201:47:5701:52:34
794PECIAK Kamila 606ZABRZREK-3000:00:3100:26:0400:54:0401:22:3401:48:1301:52:37
795GRYGIEREK Marcin 420GLIWICEM-2000:00:3400:26:1400:53:3801:21:5701:47:4901:52:37
796KLEKOWSKI Włodzimierz 1028Night Runners ZabrzeZABRZEM-5000:00:4900:27:1600:54:5201:22:4701:48:0801:52:44
797KAISER-CHROMIK Beata 258RYBNIKK-4000:00:3200:28:0900:56:4301:24:3901:48:4301:52:54
798BĄK Magdalena 1048BRENNAK-2000:01:1400:28:2000:56:2501:24:2301:48:2401:52:54
799PADOŁ Zbigniew 141NiezrzeszonyGLIWICEM-5000:00:1700:27:5600:56:0301:23:3401:48:3101:53:00
800MĄCZKO Jan 914GLIWICEM-5000:01:0400:27:5700:56:2201:24:3201:48:5301:53:11
801STUDNICKA Katarzyna 1038CONWYK-3000:01:4100:27:2200:54:5101:23:1601:48:4101:53:12
802STAROŃ Sylwester 470ZABRZEM-4000:01:0400:27:3100:55:3501:24:0101:48:5201:53:13
803ROZCIECHA Radosław 1069ZABRZEM-2000:01:1500:27:0000:54:4101:22:2101:48:3401:53:16
804MELLER Tadeusz 312GLIWICEM-2000:01:2100:26:5800:53:2401:21:0901:48:3201:53:18
805CZAJKA Aleksander 1124MIKOŁÓWM-4000:00:4000:27:3600:55:2601:23:2401:48:3701:53:19
806LERCH Dagmara 1126MIKOŁÓWK-4000:00:4000:27:3600:55:2601:23:2401:48:3601:53:19
807WIECZOREK Jarosław 2GLIWICEM-3000:00:5400:29:0700:57:0501:25:0901:49:1601:53:24
808KOZŁOWSKI Przemysław 549GLIWICEM-3000:00:4300:27:4900:55:3801:23:3201:49:0501:53:33
809NAGEL Jan 1227PYSKOWICEM-3000:01:1600:27:0300:54:3601:22:3301:48:3101:53:33
810RYGIEL Sebastian 143GLIWICEM-3000:01:5400:29:0400:57:5101:25:3501:49:1301:53:35
811TOCZYDŁOWSKI Łukasz 1095HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0700:28:3500:56:3201:24:2001:53:40
812DREWUSZEWSKI Maciej 5154MPŁAWNIOWICEM-3000:00:4900:25:3400:54:0401:22:2401:49:0101:53:45
813WRÓBEL Jarosław 1233KRZEPICEM-3000:01:2500:27:3400:55:1501:23:3201:49:2701:53:52
814CEGIELSKA Dorota 977SOSNOWIECK-3000:00:4200:27:4400:55:5401:24:1401:49:3901:53:54
815PTAK Leszek 824ZDZIESZOWICEM-4000:00:2100:26:0400:53:2801:22:1301:49:0201:53:56
816CZERNIAK Żaneta 249GLIWICEK-4000:01:3300:28:0000:56:1301:24:1501:49:2301:53:58
817WÓJCIAK Katarzyna 1229GLIWICEK-3000:01:3300:28:0000:56:1301:24:1401:49:2401:53:59
818ERDMANN Robert 280ZABRZEM-3000:00:5900:26:2600:53:1101:20:5401:49:0401:54:01
819JANOSZEK Piotr 293GLIWICEM-3000:00:5900:26:2600:53:1101:20:5401:49:0401:54:01
820HANZEL Anna 110AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-5000:00:4100:27:3800:55:4301:23:5601:49:3001:54:06
821JANIK Basia 615RYBNIKK-3000:01:4100:26:5700:54:4401:23:1201:49:1701:54:08
822KATA Damian 1207SBRT GLIWICEGLIWICEM-2000:00:2200:26:0700:53:5101:21:5701:48:3101:54:10
823NIKODON Paweł 343PLASTIC OMNIUMWROCŁAWM-3000:01:2500:26:1400:51:4901:21:1701:49:4501:54:10
824CICHOWSKI Marcin 722PYSKOWICEM-3000:00:2200:26:0700:53:5101:21:5701:48:3101:54:11
825PORĘBA Gabriela 554KNURÓWK-4000:01:4100:28:4800:57:2001:25:1101:54:13
826BUFNAL Krzysztof 574GLIWICEM-4000:01:5300:29:0000:56:0801:24:1101:49:2101:54:13
827WOJTASIŃSKI Robert 819Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-3000:00:1600:27:0300:54:3401:22:3201:49:3701:54:14
828CZAJKA Edward 1234BrakTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:26:2700:54:1201:22:4501:49:4401:54:15
829BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 334ZABRZEK-3000:01:0100:28:0300:55:5601:25:2101:50:0001:54:15
830MULARCZYK Agnieszka 888ZAWIERCIEK-3000:00:5100:27:2700:55:3001:24:4501:50:0001:54:18
831SIUDEK Kazimierz 1088CZUŁÓWEKM-5000:00:2600:25:4800:53:4601:22:4601:49:4701:54:25
832BUGAJSKI Mariusz 844GLIWICEM-4000:00:0200:24:3600:52:1101:21:0501:49:2201:54:27
833SALA Nela 621Aktywne AtomoofkiGLIWICEK-3000:01:3600:27:4600:56:1501:24:2501:49:4801:54:31
834BOROWICZ Roksana 776Night Runners GliwiceKNURÓWK-2000:00:3000:27:5900:56:3001:25:1001:50:1801:54:34
835KLYTA Wojciech 1284GLIWICEM-4000:01:4100:27:1300:54:2101:22:0501:49:3001:54:34
836SZOŁTYSIK Paweł 213Sparta PlatfusGLIWICEM-3000:00:3300:27:2200:55:2201:23:3601:49:4601:54:36
837BATKO Dawid 711KATOWICEM-3000:00:4700:27:4300:54:4801:22:4901:50:1201:54:39
838HEFFNER Remigiusz 762Opel Active TeamRYBNIKM-3000:01:1500:28:0200:56:0801:24:4701:50:0801:54:44
839LĘCZNAR Ewelina 998GLIWICEK-3000:01:1500:28:0300:56:0901:24:4701:50:0701:54:44
840NOWAKOWSKI Marek 386AMEC FOSTER WHEELER RUNNING TEAMNIEBOROWICEM-4000:01:4400:27:0100:54:2401:22:4801:49:5801:54:48
841MUZA Karolina 126KATOWICEK-3000:00:5200:29:2500:57:4601:25:3101:50:1701:54:50
842BULENDA Patrycja 351GLIWICEK-3000:00:1500:28:2300:56:1801:24:5801:50:1801:54:54
843GUZDEK Sławomir 940BIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3200:29:2200:58:0301:26:3201:50:3301:54:56
844GUJA Boguslaw 858JAWORZNOM-6000:00:2700:25:5100:53:0701:22:2501:49:5301:54:59
845SZKUDLAREK Michał 761BRZEGM-3000:00:4200:26:3400:54:1701:22:5601:50:2501:55:01
846SZAMPERA Agnieszka 771Run and Fun TeamZAWADZKIEK-3000:00:4300:27:0600:55:1001:23:3301:50:2601:55:02
847WIECZORKE Marcin 488PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:25:2600:52:5601:22:2301:50:1401:55:02
848KUROWICZ Marcin 539niezrzeszonyGLIWICEM-4000:01:1800:28:4300:57:4001:25:2601:55:03
849ZALEWSKI Krzysztof 900GLIWICEM-4000:00:4700:26:4600:54:4701:22:3101:50:1701:55:04
850BLASZKE Waldemar 159Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:27:4600:55:3101:24:2601:50:2201:55:05
851SANOCKA Dorota 331ZABRZEK-4000:01:0300:28:0100:55:5401:25:1901:50:4401:55:12
852KAROLCZAK Joanna 791TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:2800:26:0000:53:5801:23:4301:50:1401:55:15
853SOŁTYSIAK Robert 1258HalembaRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:0800:28:3400:56:3201:24:1901:50:2801:55:16
854MICEK Marek 929GLIWICEM-3000:01:1300:27:5700:57:1301:26:3701:50:4601:55:16
855KANIOWSKI Andrzej 205BYTOMM-3000:00:2300:25:5100:52:1701:21:3201:50:1401:55:18
856KLAWENDER Ryszard 1090Biegamy z Sercem.plGLIWICEM-5000:00:4300:27:4400:56:1201:24:5501:50:5601:55:20
857BRZEZIŃSKA Teresa 251Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:28:0000:56:3201:25:1101:50:4601:55:21
858BUCZYŃSKI Radosław 307Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:1800:25:2100:51:2401:21:1101:49:3601:55:23
859BŁASZCZYSZYN Michał 138GLIWICEM-2000:00:5800:28:3300:57:2401:25:2701:50:4401:55:24
860PROKOP Elżbieta 546GLIWICEK-5000:00:5600:27:4700:56:0201:24:5501:50:5501:55:25
861GLINIANY Adam 1082Zabiegana RodzinkaWYRYM-4000:01:2800:29:0400:57:5801:26:1401:51:0201:55:26
862LESZCZYŃSKA Małgorzata 189STEP-DANCE RUNGLIWICEK-4000:00:5100:27:2800:55:3001:24:4501:50:4001:55:30
863DĘBSKI Mariusz 1270Night Runner's GliwiceGLIWICEM-4000:00:2900:27:5900:55:5401:24:4801:50:5201:55:31
864KRZESIAK Michał 10413SOFT S.A.KATOWICEM-3000:00:5100:26:2800:54:0301:22:3401:50:2201:55:35
865ZDRZAŁEK Jan 624RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:5800:29:0400:58:2101:26:4601:51:1201:55:40
866ZWOLIŃSKI Gabriel 1273KATOWICEM-3000:00:4400:26:4900:54:5501:24:1501:51:0001:55:41
867BURLIGA Mariusz 492KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-4000:01:2300:29:1000:58:0201:26:2001:51:1001:55:41
868JACHYMSKA Katarzyna 1290MOMO Restaurant & Cocktail BarTWORÓG MAŁYK-4000:00:3300:27:0300:56:1301:25:1801:51:1801:55:48
869RYCHLEWSKA Kasia 279Kate & KateK-4000:01:0700:28:2800:56:5101:25:4201:51:0801:55:49
870KRAKOWSKI Jacek 1505GLIWICEM-4000:01:1800:29:3600:59:0001:27:3101:51:3601:55:50
871ZGÓRSKI Grzegorz 116GLIWICEM-3000:00:4200:25:4700:52:3001:22:4201:51:3901:55:52
872CIASTO Sebastian 1039PRZEZCHLEBIEM-3000:00:3900:26:5100:54:5001:23:0501:50:3101:55:53
873KRÓL Krystyna 478Rajsport ActiveKĘDZIERZYN - KOŹLEK-4000:01:1200:29:0400:57:2501:25:3601:51:1801:56:00
874DOMARADZKA Ewa 306PYSKOWICEK-4000:00:2500:26:3500:53:5601:22:4801:51:0801:56:03
875JABŁOŃSKI Łukasz 889UNISONOTYCHYM-2000:01:0700:30:0600:59:2901:27:5601:51:5801:56:09
876ZIELIŃSKI Marek 317GLIWICEM-3000:01:4700:27:5200:55:5501:24:3701:51:1501:56:17
877WÓJCIK Rafał 327GLIWICEM-4000:00:3500:27:4000:55:2401:23:3901:51:2901:56:21
878WITCZAK Dagmara 1144BLACHOWNIAK-3000:01:2300:28:2400:57:2901:27:0101:51:5001:56:23
879HANKE Klaudia 815ZABRZEK-4000:00:0800:26:4500:55:2001:25:0801:51:3601:56:28
880KOTWICKI Marek 332M-3000:01:4600:28:0300:56:3401:25:3201:51:5901:56:31
881SIEDLECKA Anna 400Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3400:28:2300:57:1101:26:1701:51:5501:56:34
882WYLEŻAŁEK Irek 985Night Runner GliwiceKALETYM-4000:01:4700:28:1900:57:1201:26:1701:51:5601:56:34
883GLINIANY Małgorzata 1083Zabiegana RodzinkaWYRYK-4000:01:2800:29:0300:57:5301:26:1501:52:0301:56:35
884KOCÓJ Dominika 534Night Runner's GliwiceZABRZEK-2000:00:2900:28:0000:56:5601:26:1501:51:5801:56:36
885WIEDERMANN Anita 1308KOBYLANYK-3000:00:4400:27:4600:56:4901:26:1301:52:2801:56:57
886HARAZIN Anna 142PAWŁOWICEK-2000:00:5700:28:3000:57:4101:26:2501:52:2801:57:05
887WANAT Wacław 1008SKY TOWER RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-7000:01:0500:29:2800:58:2901:27:3901:52:4301:57:05
888ROKOSZ Łukasz 128GLIWICEM-2000:01:3600:30:3900:59:4701:28:0201:52:3501:57:06
889WILCZOK Krzysztof 129RYBNIKM-2000:01:3600:30:3900:59:4701:28:0301:52:3401:57:06
890BUCHAL Katarzyna 783ZERNICAK-4000:01:0000:28:3300:57:3401:26:2601:52:2801:57:08
891BUCHAL Grzegorz 782ZERNICAM-4000:01:0000:28:3200:57:3401:26:2501:52:2201:57:08
892BILON Bogdan 1146Zbrojownia SulechówSULECHÓWM-6000:00:5300:28:4600:57:5501:26:5301:52:5001:57:11
893BOGULAK Grzegorz 184Run GB! RunGLIWICEM-3000:00:2900:27:0600:54:3701:23:1301:52:0401:57:15
894KRZAK Wioleta 675ŻYWIECK-2000:00:5500:26:2900:54:3101:25:0201:52:3601:57:23
895ŻBEL Anna 1129ZEBRZYDOWICEK-3000:00:2800:28:0200:56:2901:25:5401:52:3701:57:26
896GABRYŚ Jola 1300Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:2900:29:0100:58:3201:27:5201:53:2101:57:37
897GOŁOFIT Aneta 570LUBLINK-3000:00:4500:28:4400:58:1001:27:4301:53:1301:57:38
898MACHNOWSKI Wojciech 19Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:0200:28:0200:55:5101:24:0901:52:4201:57:38
899SYGUŁA Katarzyna 647KB MCKiS JaworznoJAWORZNOK-4000:01:1500:28:3900:57:3601:26:5701:52:5701:57:38
900ZIMOCH Beata 214GLIWICEK-3000:00:1200:26:1900:54:4101:23:3701:52:1601:57:41
901STOKŁOSA Magdalena 223GLIWICEK-4000:01:1100:30:2200:59:2401:27:5001:53:1601:57:50
902ORYSZCZAK Łukasz 313GLIWICEM-3000:01:2100:27:1300:56:1701:26:0301:53:0801:57:59
903WINICKA Daria 710amatorTOSZEKK-3000:00:5000:27:4900:56:4501:26:1901:53:1501:58:06
904KNAPIK Karolina 1174TYCHYK-3000:01:4600:28:5500:57:4201:26:4701:53:3001:58:14
905SMAGOROWICZ Artur 1079W pogoni za duchemSŁAWKÓWM-4000:00:5800:28:2100:59:0801:28:2201:53:1001:58:15
906UCIŃSKA Anna 1080SOSNOWIECK-3000:00:5800:28:2100:59:0901:28:2201:53:1701:58:15
907WOJTAS Paweł 510SANOKM-2000:00:4300:27:4800:56:3001:26:0401:53:1001:58:16
908WOJTAS Magdalena 498GLIWICEK-3000:01:3600:27:5600:55:5601:25:1701:52:5501:58:18
909SATKO Jacek 238TARNÓWM-5000:00:5100:30:0400:59:3801:28:5301:53:5201:58:20
910GĄSZCZAK Tadeusz 1279GLIWICEM-7000:00:3200:29:1500:58:2401:28:0801:53:3501:58:24
911PUŁTORAK Roksana 1504TYCHYK-3000:01:4800:28:5500:57:5301:26:5201:53:2701:58:25
912KOWALCZYK Wojciech 738Run and FunZAWADZKIEM-3000:00:4400:27:2800:55:1601:25:1401:53:4001:58:30
913KOWALCZYK Katarzyna 739Run and FunZAWADZKIEK-3000:00:4400:27:2800:55:1601:25:1401:53:4101:58:30
914STOKŁOSA Marcin 222GLIWICEM-4000:01:1100:30:2300:59:2501:27:5101:53:4201:58:34
915MAKSYMIUK- KONOPKA Ewa 557GLIWICEK-4000:01:2600:29:2500:59:1501:28:0801:53:5801:58:38
916SZUBERT Grzegorz 6GLIWICEM-4000:00:4600:26:2900:55:2601:25:2001:53:5301:58:48
917BARAN Michalina 1139LIBIĄŻK-3000:00:2100:28:1300:57:0301:26:4801:54:0601:58:57
918OGIŃSKI Daniel 11061992SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:4700:27:5200:57:1201:25:5601:53:5401:59:00
919GRACH Tomasz 311RUN AND FUN TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:29:5301:00:0601:28:3101:54:2801:59:02
920ŚLĘZAK Jakub 963Banda PeKATOWICEM-2000:01:3200:29:5501:00:2301:30:2401:54:4501:59:04
921SEWERYNIAK Adam 1260ZABRZEM-5000:00:5600:29:1400:58:4101:28:0601:54:2301:59:06
922MUSIOŁ Janusz 830UNISONOBIERAWAM-3000:01:0500:30:0600:59:1501:28:0001:54:1201:59:06
923MAŁKOWSKI Tomasz 207Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:00:0000:26:3000:51:4901:17:1601:51:2701:59:07
924POSTÓŁ Karolina 983Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:2900:29:0100:58:3101:27:5201:54:0201:59:13
925KORDECKI Bartosz 1071KATOWICEM-3000:01:3500:30:3301:01:0201:29:5701:54:3901:59:14
926DZIERŻANOWSKA Blanka 654Night Runners ZabrzeZABRZEK-2000:00:4600:27:2100:56:3901:26:2101:54:2201:59:15
927MULLER Rafał 890RADZIONKÓWM-2000:00:4100:27:5700:57:1001:26:2101:54:1901:59:18
928DYLONG Natalia 947GLIWICEK-1600:00:4400:30:3101:00:3801:29:5101:54:5701:59:35
929CYWIŃSKI Robert 1176ŚWIERCZYNIECM-4000:00:5800:29:5800:59:4101:29:2401:54:5501:59:36
929CYWIŃSKA Elżbieta 1010ŚWIERCZYNIECK-4000:00:5800:29:5800:59:4101:29:2401:54:5701:59:36
931DACZYŃSKI Kajetan 458Grupa CmykiGLIWICEM-1600:00:5300:29:5701:00:1901:30:1801:55:2601:59:44
932MAŚLANKA Ireneusz 1093Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:00:5800:29:1800:59:0401:29:1901:55:1601:59:44
933SOSIN Sylwia 201Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWK-4000:01:2000:30:1200:59:4301:29:0701:55:1001:59:52
934SOSIN Adam 200Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćCHORZÓWM-3000:01:2000:30:1200:59:4301:29:0601:55:1001:59:52
935KURIANOWICZ Wiesław 436Biegam Bo LubięGLIWICEM-5000:01:3200:28:4500:57:1901:27:0901:55:1501:59:52
936SAP Alina 362NR gliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:1100:58:3601:28:5401:55:1301:59:57
937SITKO Filip 387GLIWICEM-2000:00:1400:24:5000:52:1901:23:2101:54:2302:00:06
938FIEDOR Anna 107GLIWICEK-3000:01:2600:31:0001:01:5301:30:4601:55:4902:00:11
939CIESIELSKI Radosław 757BETANIA TEAMMSTÓWM-3000:00:2200:28:1600:56:0501:30:3501:55:4402:00:12
940BIAŁOŻYT Agata 873KATOWICEK-2000:01:3200:29:5601:00:2301:30:2401:55:4802:00:14
941BUDZIŃSKA Ania 567GLIWICEK-3000:01:1200:27:2900:56:4501:27:1702:00:19
942BURY Mirosław 271GLIWICEM-2000:01:1700:27:1600:54:1301:21:5501:54:0002:00:26
943CHOJOWSKA Edyta 153DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:01:0100:29:5400:59:5301:29:3501:55:4702:00:31
944CHMIELEWSKA Anna 144PIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0100:29:2100:59:3201:29:2201:56:0602:00:37
945KOŻUCH Agnieszka 1391975PIEKARY ŚLĄSKIEK-4000:01:0100:29:2100:59:3201:29:2201:56:0702:00:37
946KĘDZIOR Wiesława 961nas nie dogoniatDĘBICAK-5000:00:4800:30:0101:00:1001:30:2101:56:1702:00:48
947GOŁĘBIOWSKA Aleksandra 42Biegaj s treneramiKRASOCINK-4000:00:4000:28:0600:57:4701:28:1301:56:0602:00:56
948STERNAL Marta 951GLIWICEK-2000:01:3100:28:0700:58:1301:28:0901:56:1002:01:00
949CZAPEK Marek 309night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3400:29:5801:00:2501:30:2001:56:3602:01:04
949CZAPEK Anna 310night runners gliwiceGLIWICEK-4000:00:3300:29:5901:00:2601:30:2401:56:3602:01:05
951SYNÓWKA Maciej 981ŻARÓWM-3000:00:3400:28:2300:58:1301:28:4001:56:2302:01:05
952ULIASZ Natalia 980ROWNEK-2000:00:3400:28:2300:58:1301:28:4001:56:2402:01:05
953PLEWIK Michał 667GRAMMIKATOWICEM-4000:00:4100:28:1700:57:3201:27:4101:56:0002:01:07
954GABRYŚ Seba 1277night runners gliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:30:0201:00:3101:30:2401:56:4002:01:08
955MIRSKI Rafał 663impuls do działaniaKATOWICEM-4000:00:4000:28:1800:57:3401:27:4301:56:0202:01:08
956ORLEF Jarosław 566GLIWICEM-4000:00:3900:28:1900:57:3401:27:4301:56:0302:01:09
957MANDOK Bogdan 742SOŚNICOWICEM-3000:00:0700:28:1000:59:2301:30:0201:56:1902:01:10
958PREJS Beata 1224Night Runner'sSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:00:4900:30:0201:00:2301:30:2201:56:2502:01:12
959STOLARCZYK Robert 115Night RunnersGLIWICEM-3000:00:4900:30:0101:00:2301:30:2201:56:2402:01:13
960BOH Mariusz 1306PIEKARYM-6000:00:5200:30:0001:00:2001:30:2001:56:2702:01:13
961WIŚNIEWSKI Paweł 5Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:00:4700:28:4700:59:0401:29:3801:56:2802:01:15
961JUSZCZAK Kalina 181GLIWICEK-2000:00:4700:28:4700:59:0401:29:3801:56:2702:01:15
963WOŁCZYK Aldona 881WIESZOWAK-2000:00:5400:28:2900:57:4201:28:1901:56:0702:01:15
964GÓRECKA Anna 474CHORZÓWK-3000:00:3100:27:4500:57:5901:28:1801:56:2602:01:19
965CICHY Agnieszka 408RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2000:29:1400:59:4101:29:3801:56:3202:01:20
966FURMAN Agnieszka 1140ochajo run&friendsKRAKÓWK-3000:01:1500:30:2001:00:2101:30:0601:56:4202:01:23
967ONAK Izabela 1134OchajoRun & FriendsGLIWICEK-4000:01:1300:30:2201:00:2201:30:0801:56:4402:01:25
968RATAJ Adrianna 8251992BYTOMK-2000:00:1800:28:2200:57:3401:27:4901:56:3702:01:26
969CHOJOWSKI Oskar 154DĄBROWA GÓRNICZAM-4000:01:0200:29:5300:59:5201:29:3801:56:3102:01:26
970SALICKA Izabela 1143Pure fire teamBYTOMK-2000:00:1700:28:2300:57:3501:27:5001:56:3802:01:28
971DWORNICZAK Paweł 887SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2000:01:3400:29:3201:00:3801:31:2101:57:0302:01:30
971HRYSZKO Jagoda 1172ŁAZISKA GÓRNEK-2000:01:3400:29:3201:00:3901:31:2101:57:0302:01:30
973LEWICKI Krzysztof 43Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5100:29:4101:00:0901:30:2501:56:4402:01:31
974TKACZUK Marcin 1016Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:5000:29:4201:00:1001:30:2601:56:4402:01:32
975MURDZEK Aleksandra 997Pure Fire BytomBYTOMK-2000:00:5700:28:5500:58:5301:29:2001:56:3302:01:33
976KRASZKIEWICZ Marta 969NASNIEDOGONIATDĘBICAK-3000:00:5100:29:5901:00:0801:30:1901:56:5702:01:35
977KRASZKIEWICZ Aleksander 968NASNIEDOGONIATDĘBICAM-3000:00:5000:29:5901:00:0801:30:1901:56:5702:01:36
978MUSIOŁ Grzegorz 394Opel Active TeamCZERWIONKA- LESZCZYNYM-4000:00:4600:28:3700:57:4901:28:2501:56:4202:01:37
979MUSIOŁ Małgorzata 395CZERWIONKA- LESZCZYNYK-3000:00:4600:28:3700:57:4901:28:2601:56:4302:01:37
980KROCZEK Liliana 1269Night Runner's GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:4301:00:0501:30:0501:56:5802:01:46
981PAUL Violetta 119Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:29:4301:00:0501:30:0401:56:5902:01:46
982KWAŚNIOK Rafał 348Night Runners GliwiceTOSZEKM-2000:01:0400:29:5401:00:4201:30:5101:57:1302:01:48
983BIGAJ Agnieszka 347TOSZEKK-2000:01:0400:29:5401:00:4201:30:5102:01:48
984SZCZEŚNIAK Barbara 580BYTOMK-3000:00:5000:29:4401:00:1001:30:0601:56:5202:01:50
985DĘBSKA Joanna Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5000:29:4401:00:0901:30:0601:56:5202:01:50
986WOŁOWSKI Michał 1160Slam Drinkers BiłgorajCZĘSTOCHOWAM-2000:00:1000:28:0800:55:5301:25:0201:56:1202:01:52
987DEBOIBE Loic 341PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-2000:00:2800:26:4700:54:1501:24:5201:56:4502:01:53
988BŁASZCZYK Paulina 37GLIWICEK-3000:00:5800:28:0300:57:5201:28:2001:56:4802:01:54
989KLEJNOWSKI Mateusz 878GLIWICEM-2000:01:1900:30:2301:01:5501:33:2501:57:3402:01:54
990WESTER Halina 1274Night RunnersGLIWICEK-4000:00:3400:29:2100:59:4001:30:2301:57:0702:01:55
991HRISTOVA-KOSOBUDZKA Daria 1097Spot PszczynaPSZCZYNAK-2000:01:2100:29:3400:59:5201:29:5201:57:0202:02:00
992SZOŁTYSEK Beata 1282OchajoRun & FriendsK-4000:00:2900:28:2300:58:2101:29:1001:57:0902:02:02
993KAPIAS Krystian 521GLIWICEM-4000:01:0700:30:0501:00:1201:30:2101:57:1502:02:02
994WILSZ Ewa 26UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:0501:00:1301:30:2401:57:1502:02:03
995GRZESIKIEWICZ Mariusz 426GLIWICEM-3000:00:5300:30:1101:00:4701:30:5501:57:1502:02:04
996GORELL Bogumiła 446PONISZOWICEK-3000:00:5300:30:1101:00:4701:30:5501:57:1402:02:04
997ĆWIOK Barbara 806UNISONOPANIÓWKIK-4000:01:0600:30:0601:00:1401:30:2201:57:1602:02:06
998LIPSKI Dariusz 71GLIWICEM-3000:01:5200:29:3901:00:5901:30:2201:57:1502:02:20
999JANGROT Dominika 1081Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:5000:29:1100:58:3601:28:5501:57:2202:02:25
1000PRYMAS Krystian 32GLIWICEM-3000:00:4800:26:2400:55:2301:29:0201:57:2502:02:27
1001MAZUR Ewelina 102GLIWICEK-4000:00:5700:29:5501:00:1601:30:1401:57:2802:02:27
1002STANGEL Dorota 1262GLIWICEK-3000:01:1600:29:5401:00:2301:31:2401:57:5402:02:33
1003KOŁODZIEJCZYK Zbigniew 491KB ENDURANCE SOLIDARNI KNURÓWKNURÓWM-6000:01:4200:28:0100:56:0801:26:3201:57:3502:02:53
1004SKORUPA Agnieszka 391Run and FunZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:5001:00:3901:31:1501:57:5602:02:54
1005NAWROT Bożena 804ZAWADZKIEK-4000:00:5900:29:5001:00:3901:31:1501:57:5602:02:54
1006GORUS Anna 113Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:5200:31:3501:01:5501:31:2601:58:2802:03:00
1007HAŃCZUR Józef 792B T M RUNNERSBYTOMM-5000:01:1400:30:5301:02:0101:31:0201:58:4902:03:07
1008GRABOWSKI Lech 1165GLIWICEM-5000:00:0600:26:5500:56:1201:28:1901:57:4002:03:11
1009DYNEK Sebastian PędziwiatrGLIWICEM-3000:00:0000:31:3201:02:5901:32:1401:58:3302:03:12
1010DROZDOWSKI Wojciech 1125Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:3700:28:0600:58:1101:29:3901:58:0502:03:13
1011STANIK Sonia 765KNURÓWK-2000:00:5900:27:2000:57:3401:28:3601:57:2202:03:14
1012SAWIONEK Robert 1516CZĘSTOCHOWAM-4000:00:2300:25:2500:53:5701:27:0101:58:4502:03:29
1013WIEDERMANN Krzysztof 1309Pedra ForchKOBYLANYM-3000:00:4400:28:2100:58:1901:29:2801:58:2002:03:31
1014DĄBROWSKA Halina 1130Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAK-3000:00:4500:29:0100:59:3701:31:0601:58:4202:03:35
1015SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 656Runteam PawłowicePAWŁOWICEK-4000:01:5200:31:3501:01:5601:31:2601:59:0102:03:39
1016KUPCZAK Rafał 1084MYSZKÓWM-4000:01:0500:30:3201:00:5501:31:5201:58:5002:03:42
1017CABAŁA Adam 918MARKLOWICEM-2000:01:0200:29:4900:59:3001:30:0901:58:2302:04:03
1018MIGDAŁ Grzegorz 29SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:29:3100:59:4901:30:0701:58:5702:04:12
1019FURMANIK Jacek 648AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-5000:01:5300:30:5601:00:5401:31:4001:59:2402:04:22
1020MARKOWICZ Piotr 1298MOMO Restaurant & Cocktail BarGLIWICEM-3000:01:1500:30:5101:02:2501:32:5401:59:2802:04:25
1021SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 501run and fun teamKIELCZAK-3000:00:5700:29:5501:00:1501:30:1501:58:4202:04:34
1022MATECKI Maciej 5202xmPYSKOWICEM-3000:00:5600:30:0401:00:2501:30:3601:59:1102:04:36
1023MACKIEWICZ Katarzyna 308GLIWICEK-5000:00:4000:30:1401:00:4401:31:5101:59:3502:04:39
1024KOWALIK Tomasz 1066Kalinowski TeamCZĘSTOCHOWAM-3000:00:5300:28:5100:59:2701:31:0901:59:1402:04:39
1025WRÓBLEWSKI Robert 456Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMM-4000:00:5400:27:4800:56:4301:28:0402:00:2002:05:13
1025KONIECZKA Katarzyna 455Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-4000:00:5400:27:4800:56:4301:28:0502:00:2002:05:13
1027ZAMOJSKA Iwona 797Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-3000:00:4100:28:0100:57:0401:29:3102:00:3302:05:26
1028SKĄPSKA Joanna 688SŁUPIA POD KĘPNEMK-2000:00:5700:32:3701:04:0101:34:4602:00:5502:05:39
1029ĆWIKŁA Andrzej 1067TENT GRUPAGONIĄDZM-6000:01:0000:30:1601:00:5901:31:5402:00:3302:05:53
1030WÓJTOWICZ Liza 514ŁÓDŹK-2000:01:5100:30:5601:03:2201:35:3802:01:4502:06:05
1031PASSIA Robert 1141SOSNOWIECM-3000:01:1900:30:5901:03:3201:35:3702:01:4002:06:09
1032KOSTORZ Paweł 613Paweł KostorzZABRZEM-2000:01:2100:29:1500:59:5201:30:3402:00:5902:06:12
1033STALICA Marzena 468CZĘSTOCHOWAK-4000:01:2400:30:5001:02:3401:34:1702:01:3402:06:30
1034STOLARZ Agnieszka 976Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:00:5100:30:3401:02:0901:33:3902:01:2702:06:32
1035WESTER Mieczyslaw   1219SBRT GLIWICEGLIWICEM-4000:02:1800:26:0900:53:0101:25:1301:59:3102:06:32
1036STEINHOFF Adam 1033WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:1500:30:1901:01:0601:32:1102:01:2102:06:38
1037PIKULSKA Beata 104Night RunnersGLIWICEK-3000:01:3700:30:4601:02:1501:33:4302:01:2902:06:38
1038RECHMAN-NOWAKOWSKA Dorota 122Night RunnersGLIWICEK-4000:01:3800:30:4501:02:1401:33:4202:01:3302:06:38
1039BIERNACKI Tomasz 626GLIWICEM-4000:01:1900:30:5901:02:4401:34:5102:02:0002:06:43
1040BIERNACKA Agnieszka 623GLIWICEK-3000:01:1900:30:5801:02:4501:34:5402:02:0002:06:44
1041MULARCZYK Teresa 409Biegam,LIBIĄŻK-5000:00:5700:29:3301:00:0101:32:0502:01:4002:06:50
1042ESTKO Anna 788KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:2700:30:5601:02:2301:34:0102:01:5602:06:57
1043KUŚ Michał 12361982GLIWICEM-3000:01:1600:30:0901:01:2101:32:5202:01:4902:07:04
1044BUKSINSKA Iwona 272ZABRZEK-4000:00:4800:29:4501:00:1901:32:4202:01:5002:07:09
1045KLEJNOWSKA Katarzyna 903GLIWICEK-2000:01:1800:30:2401:01:5601:33:2602:02:1902:07:09
1046BOŚ Iwona 690Wiślańska Akademia BiegowaWISŁAK-4000:01:2500:31:1601:02:4401:34:0302:02:1902:07:14
1047KOWALSKA Natalia 219Night Runners GliwiceLUBLINIECK-2000:01:3900:30:5601:02:2101:34:3402:02:1402:07:20
1048BALICZ Agnieszka 148ŚWIĘTOCHŁOWICEK-2000:00:5500:30:1601:01:0601:33:3802:02:3602:07:23
1049RÓŻYC Barbara 366Night Runners ZabrzeZABRZEK-4000:01:1200:30:0801:01:4301:33:5002:02:3102:07:31
1050SZYMAŃSKI Jacek 472Teleskopy.plCHORZÓWM-4000:01:4100:32:5701:04:3501:36:1302:03:0802:07:51
1051WOJTAS - WÓJCIK Justyna 511SANOKK-2000:00:5900:29:1501:00:2001:31:4302:02:1302:08:02
1052WIRA Agnieszka 1161night runners gliwiceGLIWICEK-2000:01:5000:29:0900:59:5501:32:1202:03:0102:08:02
1053MĄCZKA Krystyna 988GLIWICEK-6000:00:5400:29:3801:00:1901:33:0402:03:0502:08:03
1054TUMIDAJEWICZ Beata 1151ZABRZEK-3000:01:4900:29:1000:59:5601:32:1302:03:0302:08:03
1055POLOK Adrian 1022Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5200:29:5801:00:1901:32:1202:02:3002:08:12
1056ŻOCHOWSKI Leszek 225GLIWICEM-4000:00:5200:29:5801:00:2101:31:4002:02:5402:08:24
1057DYLONG Mariola 266GLIWICEK-1600:00:2600:27:2300:58:0601:30:1702:01:4502:08:26
1058KOPYŚĆ Jarosław 1112Pszczółkowski TeamOLSZTYNM-4000:01:4300:32:0101:04:0201:35:5302:03:3002:08:30
1059BRODIUK Norbert 622SBRT GliwiceGLIWICEM-4000:00:3700:28:0200:59:0201:32:2602:03:0202:08:37
1060GRUCHALSKI Jakub 591ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:2300:30:1001:02:3201:34:2702:03:3402:08:38
1061MIŚKIEWICZ Andrzej 1147ZAWIERCIEM-5000:01:2200:31:4101:03:5001:36:0602:03:5902:08:50
1062STACHOWSKI Wojciech 930GLIWICEM-3000:01:3000:30:1201:01:4801:34:1802:03:3502:08:51
1063SZAŁAJKO Jerzy 665Duch GórWROCŁAWM-5000:01:2800:28:4400:59:0301:32:1902:04:1502:09:08
1064CIEŚLAK Michał 376KRAKÓWM-3000:01:3700:30:2201:01:5901:35:1602:04:2302:09:34
1065KUSZ Gosia 705PISARZOWICEK-3000:00:5100:28:5601:00:0001:33:2802:04:3202:09:41
1066CESARZ Alicja 553GLIWICEK-3000:01:3800:30:5701:02:1601:34:0802:04:3202:09:50
1067CIOMEK Marta 99SBRTGLIWICEK-2000:00:4300:28:1900:59:2901:32:1202:03:4302:09:52
1068STĘPIEŃ-KUCHNIA Anna 910TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAK-4000:01:1000:30:5901:02:3301:35:1902:05:0002:09:54
1069WALIGÓRA Aleksandra 770BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-4000:01:1700:30:5001:02:3101:34:4502:04:4502:09:55
1070WALIGÓRA Aleksander 769BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4000:01:1700:30:5001:02:3101:34:4502:04:4402:09:55
1071WOJTASZEK Grzegorz 324MOSiR Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:01:4300:28:5001:00:1301:34:3302:04:5202:10:04
1072ŁYSIUK Grzegorz 506GLIWICEM-3000:01:3000:30:5901:03:1301:35:5802:04:5102:10:14
1073DUDZIAK Piotr 978Opel Active TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1700:30:5501:03:0901:36:0402:05:0902:10:20
1074MALCHERCZYK Anna 866PRZYSZOWICEK-2000:01:4500:30:4201:02:1301:34:0702:04:4202:10:20
1075BOBKOWSKI Maciej 58Pędzace ŻółwiePYSKOWICEM-4000:00:4800:28:5200:59:4701:34:0102:04:5802:10:29
1076DOGIEL Agnieszka 1109BYTOMK-3000:00:5300:30:0801:02:4601:36:4702:05:3002:10:31
1077MIŚKIEWICZ Lucyna 1148ZAWIERCIEK-5000:01:2200:31:4101:03:5001:36:0402:05:4102:10:34
1078LEDWOŃ Aneta 88Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:1800:30:5901:03:3801:36:2702:05:2802:10:38
1079BOGACZ Jadwiga 482Jagoda TEAMGLIWICEK-3000:01:4700:30:5101:03:0301:35:5002:05:2602:10:38
1080LEDWOŃ Jakub 87Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:1700:31:0101:03:4101:36:3702:05:3002:10:39
1081KURPIOS Piotr 542GLIWICEM-3000:01:3500:34:0201:06:4901:37:5702:05:4302:10:41
1082GORZAWSKI Andrzej 1200SPARTANIE DZIECIOMRYBNIKM-2000:01:3800:30:2001:03:1801:37:2202:06:1102:11:00
1083BATEJKO Beata 417CHORZÓWK-4000:00:5600:28:3100:59:4801:33:5402:05:3302:11:08
1084KONTNY Paweł 1032GLIWICEM-7000:01:5500:31:0001:02:5001:35:3802:05:5302:11:15
1085CHRYCIUK Wojciech 1245Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:1000:30:5401:03:4901:37:4502:06:3402:11:22
1086DOROTA Zbigniew 1247Spartanie DzieciomOLESZYCEM-4000:01:0900:30:5501:03:5201:37:4402:06:2702:11:26
1087KĘCIK Janusz 1184SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-6000:01:1400:30:5301:03:5001:37:4602:06:3802:11:26
1088GRONOWSKI Waldemar 1198Spartanie DzieciomBYTOMM-5000:01:0900:30:5401:03:5101:37:4802:06:3102:11:27
1089KANIEWSKI Paweł 1248WARSZAWAM-3000:01:1200:30:5301:03:5001:37:4702:06:3402:11:27
1090KOŁKOWSKI Andrzej 1189SPARTANIE DZIECIOMBRANIEWOM-4000:01:1300:30:5301:03:5001:37:4602:06:3202:11:27
1091ZYCH Dawid 1190Spartanie DzieciomELBLĄGM-4000:01:1300:30:5301:03:5001:37:4602:06:3402:11:27
1092MAŁKOWSKI Bogdan 1202SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM-4000:01:0800:30:5501:03:5301:37:4902:06:3202:11:28
1093PTAK Arkadiusz 1197Spartanie DzieciomWILKSZYNM-3000:01:0900:30:5501:03:5301:37:4602:06:3402:11:28
1094KRÓL Adam 1250Spartanie DzieciomOPOLEM-5000:01:1000:30:5401:03:4501:37:4002:06:3402:11:28
1095SANECKI Patryk 1194SPARTANIE DZIECIOMPASŁĘKM-2000:01:1100:30:5401:03:5201:37:4802:06:3602:11:28
1096KOWALCZYK Mariusz 1185Spartanie DzieciomRADOMM-4000:01:1100:30:5401:03:5001:37:4702:06:3302:11:28
1097SZAŁAŚNY Piotr 601TestyOutdoorowe.plKOBIÓRM-2000:01:1100:30:5401:03:5101:37:4702:06:3302:11:28
1098SERWACZYŃSKI Mirosław 1191Spartanie DzieciomPIASECZNOM-5000:01:0400:30:5701:03:5101:37:4702:06:3202:11:29
1099SULIN Marek 949Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:01:0600:30:5601:03:5201:37:4802:06:3402:11:29
1100SOLBIATI Davide 1199SPARTANIE DZIECIOMWROCLAWM-4000:01:0600:30:5601:03:5201:37:4702:06:3302:11:29
1101SZAFRAŃSKI Krzysztof 295Spartanie dzieciomWARSZAWAM-4000:01:0700:30:5601:03:5301:37:5002:06:3502:11:29
1102LASKOWSKI Piotr 1251Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0600:30:5401:03:5301:37:4902:06:3602:11:30
1103LEŚNIEWSKI Michał 1252Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0100:30:5901:03:5701:37:5202:06:3202:11:31
1104BĄK Katarzyna 1249Spartanie DzieciomPIEKARY ŚLĄSKIEK-3000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:31
1105RAJCHERT Joanna 1254Spartanie DzieciomPIASECZNOK-3000:01:0300:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:31
1105DOROTA Jola 1503RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEK-4000:01:0300:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:31
1107NOWAK Wiktor 1186Spartanie DzieciomWARSZAWAM-5000:01:0400:30:5701:03:5401:37:4802:06:3502:11:31
1108RESZKE Michał 1195SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-3000:01:0800:30:5501:03:5201:37:4902:06:3902:11:31
1109BANASIK Wiesław 1062ZDZIESZOWICEM-5000:00:4900:30:0401:02:1601:35:5602:05:5402:11:32
1110RÓŻOWICZ Eliza 1188Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0100:30:5701:03:5401:37:5002:06:3502:11:32
1111STĘPKA Daria 1253Spartanie DzieciomWARSZAWAK-4000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:32
1112DOBAJ Katarzyna 1246Spartanie DzieciomKRAKÓWK-4000:01:0200:30:5601:03:5401:37:4902:06:3502:11:32
1113CZAPKIEWICZ Gosia 1201Spartanie DzieciomROGOŹNIKK-4000:01:0200:30:5801:03:5501:37:5002:06:3702:11:32
1114RAKOWSKA Katarzyna 1187Spartanie DzieciomWARSZAWAK-3000:01:0300:30:5601:03:5401:38:3402:11:32
1115PIORKOWSKI Karol 1193SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM-4000:01:0500:30:5201:03:5501:37:5102:06:3902:11:32
1116BEJNAROWICZ Damian 1196Spartanie DzieciomLUDWIKOWICE KLODZKIEM-2000:01:0400:30:5801:03:5601:37:5202:06:3902:11:33
1117KREMPA Michał 1192Spartanie DzieciomWARSZAWAM-4000:01:0500:30:5601:03:5301:37:4902:06:4002:11:33
1118MISZTAL Andrzej 975GLIWICEM-4000:01:5200:30:5601:02:5201:36:0602:06:1902:11:35
1119ZUWAŁA Robert 1168RAGNAR TEAMSOSNOWIECM-4000:01:2900:30:3601:02:2701:35:2902:06:1202:11:54
1120ZUWAŁA Anna 1167RAGNAR TEAMSOSNOWIECK-4000:01:2800:30:3701:02:2801:35:3002:06:1402:11:56
1121DYRAGA Marcin 559SAINT-GOBAIN SquadGLIWICEM-4000:01:3700:33:0401:05:5401:38:2402:06:4502:11:56
1122DYRAGA Barbara 204NIEZRZESZONAGLIWICEK-3000:01:3700:33:0401:05:5401:38:2402:06:4402:11:56
1123GILEWSKI Franciszek 543biegamy z sercemGLIWICEM-7000:00:4300:31:2501:04:0201:36:5002:07:0602:12:27
1124NOWAK-BODUCH Joanna 1259Night RunnersGLIWICEK-5000:00:5300:30:0001:00:4101:34:0002:06:4202:13:00
1125ŚCISŁOWICZ Natalia 989GLIWICEK-3000:01:3000:30:3601:03:1901:36:5702:08:0102:13:45
1126MOKRZYCKA Justyna 493Biegamy z sercemKNURÓWK-3000:01:5200:31:3701:03:1101:36:5502:08:3602:13:52
1127SZALA Beata 191SBD Energetyk RybnikRYBNIKK-3000:01:2500:29:0801:00:4601:35:5902:08:0202:13:55
1128BRZÓZKA Sebastian 233SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM-3000:01:2600:29:0701:00:4601:35:5902:08:0102:13:55
1129KONOPKA Marek 556ŚAF-ObroSZAŁSZAM-4000:01:2500:30:3801:02:3201:36:1002:08:4502:14:36
1130KOŁODZIEJCZAK Kinga 63AccentureBŁONIEK-3000:01:0100:29:2801:01:2501:36:0402:08:3902:14:41
1131MAŁYSA Łukasz 509ORZESZEM-3000:01:2800:30:1801:03:2201:37:2002:08:4502:15:09
1132GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 855EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:00:4800:30:5001:03:1601:37:3002:09:2602:15:15
1133FLORECKI Andrzej 112AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:4400:30:5101:03:3001:37:3002:09:2502:15:21
1134STAŃCZYK Paulina 1275GLIWICEK-2000:01:4600:30:3301:03:1801:38:1002:09:4902:15:24
1135JEŻEWSKI Adam 328VRCGLIWICEM-3000:01:2800:31:1501:04:0901:38:4202:11:0902:17:02
1136SOJKA Anna 685PACZYNAK-3000:01:2200:29:5001:02:3301:37:5602:10:4302:17:15
1137ROJEK Michał 856GLIWICEM-3000:00:5800:29:2001:02:0801:36:1402:11:1502:17:28
1138WŁOSZCZYŃSKA Ewa 329GLIWICEK-3000:01:3000:35:1001:10:0701:44:2102:12:2502:17:30
1139GRUBICH Irena 526GLIWICEK-6000:00:0200:29:4601:01:3501:37:1502:11:1002:17:35
1140BOBA Ryszard 485GLIWICEM-6000:01:3100:30:2501:04:2101:38:5602:11:5102:17:47
1141KOCH Marta 942ZABRZEK-3000:01:1900:32:2101:06:2601:41:2702:12:5002:18:21
1142PLESZCZYŃSKA Iwona 743ZABRZEK-3000:01:0400:31:3601:04:5801:40:2302:13:2502:19:03
1143BUCHALIK Katarzyna 513GLIWICEK-2000:01:2200:32:2101:06:0301:39:5302:12:3402:19:04
1144FORYST Wojciech 560GLIWICEM-6000:01:2200:31:0101:03:2601:38:3502:13:5602:19:55
1145REITER Hanna 363Biegamy z sercemGLIWICEK-4000:01:4100:33:1101:07:2101:41:5802:14:3502:20:25
1145BOGDANOWICZ Maja 304GLIWICEK-3000:01:4000:33:1101:07:2101:41:5902:14:3602:20:26
1147WALCZYŃSKA Karolina 747Night Runners GliwiceBIELSKO-BIAŁAK-3000:01:3000:35:1101:10:0401:45:0002:15:2802:20:52
1148ZAWISZA Joanna 106GLIWICEK-2000:01:2100:35:2001:10:1501:45:0902:15:3702:21:00
1149RAKINT Bogdan 44Pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5300:31:5601:05:3001:42:2302:15:2302:21:08
1150DZIEDZIC Dominik 39pińcet plusGLIWICEM-3000:01:5200:32:1001:05:2301:41:0102:15:2202:21:09
1151JURETKO Adam 97CHORZÓWM-4000:00:5600:32:5601:07:5901:43:0502:15:4102:21:26
1152DRABIK Krzysztof 1257Fundacja Dzieciom Twój Rekord PomagaBYTOMM-3000:01:5600:30:4101:02:1301:35:3502:13:3602:22:47
1153GROSS Teresa 231UNISONOBYTOMK-4000:01:0600:31:4301:08:4001:46:1602:19:1402:25:54
1154SUSEŁ Aleksander 16MIKOŁÓWM-2000:00:0000:31:2601:04:0001:42:5702:20:0502:26:02
1155BIJAK Adriana 1508Night Runner'sBĘDZINK-3000:01:3000:35:1101:10:0301:46:3802:20:5002:26:42
1156NOWAK-KASPRZAK Anna 127WROCŁAWK-3000:01:1800:32:3501:08:0801:45:5502:21:1202:27:05
1157RUDNICKA Maria 803BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-5000:01:1800:34:0301:10:2901:46:5102:21:2002:27:08
1158ZAWADA Ewa 77Night RunnersZABRZEK-2000:01:5100:36:2901:13:2701:47:4502:21:5602:27:27
1158ZAWADA Piotr 78Night RunnersZABRZEM-3000:01:5100:36:2901:13:2801:47:4502:21:5702:27:27
1160ŻELEZNY Tomasz 69Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:01:3300:35:0701:10:0201:46:3602:21:1902:27:45
1161RECZKO Mariusz 476MALINOWICEM-4000:01:2700:32:1101:09:3101:47:3202:23:5102:29:33
1162PASIEKA Anna 402BYTOMK-3000:01:0200:33:1501:10:0501:48:3502:25:0302:31:21
1163DYDYCZ Marta 652AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEK-2000:00:1900:30:1101:04:4501:47:0402:25:2202:32:23
1164LATOS Barbara 874Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:01:2600:36:2501:15:0401:55:1702:31:3502:38:14
1165BROSZ Michał 1175PANIÓWKIM-4000:00:00
1166KAPICA Wojciech 883Banda PeKATOWICEM-2000:00:00
1167SMOŁA Mieczysław 1240Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0200:27:5700:56:01
1168KRZESIAK Marcin 852SOSNOWIECM-3000:00:0500:20:0500:40:4701:01:0101:18:27
1169BŁASZCZYK Dominik 170Night Runner GliwiceKALETYM-2000:00:1300:23:2800:46:4501:10:0401:30:22
1170DIDYK Grzegorz 826MIASTO NIERUCHOMOŚCI BYTOMBYTOMM-3000:00:1800:22:4400:45:2701:08:0401:28:07
1171RESZKE Marek 1154OPOLEbiega.plWROCŁAWM-2000:00:3400:21:5300:43:34
1172NIESLER Magdalena 338Night Runners GliwiceGLIWICEK-3000:00:3700:26:3200:54:1401:22:2001:48:42
1173KACZMARCZYK Grzegorz 186ZABRZEM-3000:00:56
1174JASIKOWSKI Łukasz 89GLIWICEM-2000:01:2300:27:20
1175WOJTUKIEWICZ Artur 691GLIWICEM-3000:01:3500:28:5801:02:18
1176KRZOS Piotr 74ZABRZEM-3000:01:5700:29:0800:57:4501:25:1701:48:34
Znaleziono 1176 wynik(ów)