10. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2007-2004
XXV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2022
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2022-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1.0 km
Zgłoszonych : 34
Wystartowało : 28
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 28
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAŁECKI Mateusz 593LKS OSUCHÓWRADZIEJOWICEChłopcy1M 100:00:0000:02:49.2500:02:49.25 2:4921,3
2NOWAKOWSKI Igor 923LKS OSUCHÓWOSUCHÓWChłopcy2M 200:00:0000:02:49.3000:02:49.30+00:00:002:4921,3
3KOWALCZYK Wojciech 590UKS ORZEŁKI WARSZAWAWARSZAWAChłopcy3M 300:00:0000:02:52.7500:02:52.75+00:00:032:5220,9
4SADOWSKI Jan 598UKS DIAMOND ATHLETICS BIAŁOŁĘKAWARSZAWAChłopcy4M 400:00:0000:02:53.1500:02:53.15+00:00:032:5320,8
5POPIOŁEK Eryk 597WARSZAWAChłopcy5M 500:00:0000:03:06.3000:03:06.30+00:00:173:0619,4
6BEDNARCZYK Kai 582ESCOLA VARSOVIAWARSZAWAChłopcy6M 600:00:0000:03:09.1500:03:09.15+00:00:193:0919,0
7DANILCZUK Bartosz 585ESCOLA VARSOVIAWARSZAWAChłopcy7M 700:00:0000:03:17.3000:03:17.30+00:00:283:1718,3
8ADAMUS Bartosz 580WARSZAWAChłopcy8M 800:00:0000:03:20.5000:03:20.50+00:00:313:2018,0
9BRUDNY Regina 583UKS FILIPIDES TERESINWARSZAWADziewczynki1K 100:00:0000:03:21.6000:03:21.60+00:00:323:2117,9
10FILIPKOWSKI Piotr 586VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA IVWARSZAWAChłopcy9M 900:00:0000:03:29.1000:03:29.10+00:00:393:2917,2
11WOLAŃSKI Igor 605ESCOLA VARSOVIAWARSZAWAChłopcy10M 1000:00:0000:03:29.3500:03:29.35+00:00:403:2917,2
11GURBSKA Edyta 587LKS OSUCHÓWWYGNANKADziewczynki2K 200:00:0000:03:29.3500:03:29.35+00:00:403:2917,2
13POLIŃSKI Jan 596WARSZAWAChłopcy11M 1100:00:0000:03:34.5000:03:34.50+00:00:453:3416,8
14SIEWERT Maksymilian 599WARSZAWAChłopcy12M 1200:00:0000:03:39.7000:03:39.70+00:00:503:3916,4
15ŁAGANOWSKI Sebastian 591WARSZAWAChłopcy13M 1300:00:0000:03:40.6500:03:40.65+00:00:513:4016,4
16JURKOWSKI Kamil 588WARSZAWAChłopcy14M 1400:00:0000:03:41.1500:03:41.15+00:00:513:4116,3
17CHOŁKO Dagmara 584WARSZAWADziewczynki3K 300:00:0000:04:10.8000:04:10.80+00:01:214:1014,4
18BANAŚ Dominika 581LO IM. WITKACEGOWARSZAWADziewczynki4K 400:00:0000:04:16.7500:04:16.75+00:01:274:1614,1
19SZYMONOWICZ Paweł 1123WARSZAWAChłopcy15M 1500:00:0000:04:17.9500:04:17.95+00:01:280:5170,0
20WACH Maciej 602WARSZAWAChłopcy16M 1600:00:0000:04:30.7500:04:30.75+00:01:414:3013,3
21ZAGÓRSKA Pola 606WARSZAWADziewczynki5K 500:00:0000:04:30.8000:04:30.80+00:01:414:3013,3
22WOJCIECHOWSKA Martyna 604WARSZAWADziewczynki6K 600:00:0000:04:48.4000:04:48.40+00:01:594:4812,5
23KOPIER Zuzanna 589WARSZAWADziewczynki7K 700:00:0000:04:54.0500:04:54.05+00:02:044:5412,2
24BUCZYŃSKA Karolina 1121WARSZAWADziewczynki8K 800:00:0000:04:55.1500:04:55.15+00:02:050:5961,0
25TUPACZEWSKA Natalia 601WARSZAWADziewczynki9K 900:00:0000:04:57.3500:04:57.35+00:02:084:5712,1
26MADEJ Miłosz 592WARSZAWAChłopcy17M 1700:00:0000:05:39.4500:05:39.45+00:02:505:3910,6
Przekroczony limit czasu: 00:15:00
27WIŚNIEWSKI Filip 603ZS POLIGRAFWARSZAWAChłopcy18M 1800:00:0001:17:53.5001:17:53.50+01:15:0477:530,8
Niesklasyfikowani
ZAWADZKI Marcin 571WARSZAWAChłopcy00:00:0000:04:05.3000:04:05.300:0014,7
Znaleziono 28 wynik(ów)