100 MILES OF BESKID WYSPOWY - 100 MIL
100 miles of Beskid Wyspowy 2022
Organizator : FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA
Data : 2022-04-30
Miejsce : Łącko
Dystans : 160.9 km
Zgłoszonych : 46
Wystartowało : 43
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.9km | 24.9km | 49km | 77.2km | 120km | 143.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCisowy Dział
14.9km
Łukowica
24.9km
Zalesie
49km
Jurków I
77.2km
Jurków II
120km
Zbludza
143.9km
Czas
netto
160.9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WOJNAROWSKI Piotr 444MOCNI. PLŁĄCKOMężczyźni1M 101:34:1802:28:0405:20:0908:43:5913:32:5918:27:5019:59:53.10 7:278,0
2WALASZCZYK Radosław 441OIRP OPOLE/2PLUS2/CZEWKAULTRASQADCZĘSTOCHOWAMężczyźni2M 201:42:4002:49:4406:01:1009:52:5715:26:4821:11:2323:35:20.00+03:35:268:476,8
3SZCZUREK Dominik 439KIA WADOWSCYMYŚLENICEMężczyźni3M 301:35:5002:31:5105:53:0009:52:5916:27:0121:54:5123:56:18.50+03:56:258:556,7
4MĘDRYKOWSKI Damian 426SANDOMIERZMężczyźni4M 401:35:0302:39:2605:55:4409:52:5815:30:0321:36:1624:21:40.25+04:21:479:056,6
5MACKOJĆ Krzysztof 423EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGMężczyźni5M 501:44:1202:55:2506:27:0010:41:5716:29:1322:23:2224:48:57.75+04:49:049:156,5
6PASTUCHA Silvester 429KOŠICEMężczyźni6M 601:35:3502:40:5806:07:5210:35:0116:42:1922:50:1424:59:10.95+04:59:179:196,4
7SAMORAŃSKI Krzysztof 432ULTRA-SZCZEŚCIEWYMYSŁÓWMężczyźni7M 701:42:2402:52:1806:28:1010:36:5916:42:1423:00:4525:39:15.35+05:39:229:336,3
8CZOSNOWSKI Tomasz 404CZOSY SIĘ SZWENDAJĄ.GLIWICEMężczyźni8M 801:49:0003:02:4506:39:5410:55:5717:40:4124:13:3726:21:36.75+06:21:439:496,1
9ŽUFFOVÁ Jana 446SUTZUBERECKobiety1K 101:52:4703:12:5707:02:0911:23:0118:09:2924:13:5126:58:57.15+06:59:0410:036,0
10MAZUREK Roman 425SPARTANIE DZIECIOMMURÓWMężczyźni9M 901:43:5102:52:5306:32:1010:52:5417:58:5324:35:1326:59:26.15+06:59:3310:036,0
11FIGURA Marcin 410KWIDZYN RUNKWIDZYNMężczyźni10M 1002:01:0707:22:2711:42:5118:19:1824:29:2227:01:47.95+07:01:5410:046,0
12STACHURA Damian 435LUBINMężczyźni11M 1101:42:5302:52:1906:28:1117:58:4924:35:1927:02:02.95+07:02:0910:046,0
13GIBAŁA Marcin 414BIEGAM DLA ALI I HANIMIELECMężczyźni12M 1201:42:5902:59:0806:49:2811:18:5018:12:1824:57:5027:27:41.05+07:27:4710:145,9
14GÓRECZNY Rafał 415MKRAWCZYŃSKA TEAMTUCHOMMężczyźni13M 1301:43:3103:02:2306:42:0811:31:5718:39:2125:25:2228:10:54.70+08:11:0110:305,7
15CIEŚLAK Krzysztof 402CZĘSTOCHOWAMężczyźni14M 1402:03:4403:27:1607:28:5012:26:5219:40:1126:20:0728:56:04.45+08:56:1110:475,6
16DRAGON Przemysław 406POŁANIECMężczyźni15M 1501:46:0203:05:2307:20:1212:32:5819:58:3926:53:1529:16:14.60+09:16:2110:545,5
17KORUS Marek 418KORUSIKTEAMKIELCEMężczyźni16M 1602:07:0603:21:3507:23:2712:09:5619:59:2026:53:1829:41:48.35+09:41:5511:045,4
18SOJKA Adam 433TEAM PROJEKT SOLARTECHNIKMIKOŁÓWMężczyźni17M 1701:54:1903:15:1307:13:3912:32:5020:57:2627:29:3129:55:54.10+09:56:0111:095,4
19LEWANDOWSKI Janusz 422TARNOWSKIE GÓRYMężczyźni18M 1801:59:3403:26:1807:55:4013:03:5421:13:4627:41:4430:18:13.40+10:18:2011:185,3
20GUDOWSKI Krystian 416GOODRUNSANOKMężczyźni19M 1901:43:1302:59:0106:47:5510:59:5418:44:3127:12:5230:53:05.45+10:53:1211:315,2
20WOJNA Mikołaj 443MALIGNAPOZNAŃMężczyźni19M 1901:42:0503:01:5906:45:4911:22:5418:44:2627:12:4730:53:05.45+10:53:1211:315,2
22FRISCH László 412LACKO TRAIL HEVESI SEHEVESMężczyźni21M 2102:01:5603:24:5507:37:1612:38:3620:39:2127:53:1430:56:41.55+10:56:4811:325,2
23NOWICKI Artur 428SPORTCZESNA RUNNING TEAMBARGŁYMężczyźni22M 2202:03:4903:27:2107:43:4913:30:5221:43:5628:15:1330:58:27.80+10:58:3411:335,2
24CZICHY Barbara 403WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYKobiety2K 202:03:0203:30:5307:56:3413:24:5221:48:5928:15:5830:59:57.00+11:00:0311:335,2
25WARDAK Ewa 442IMPULS KOMORÓWKOMORÓWKobiety3K 302:04:0103:30:4107:40:3812:36:0121:17:5728:19:5031:16:15.55+11:16:2211:395,1
26BUKOWSKI Michał 401DARK SIDE OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMężczyźni23M 2301:55:0903:15:1907:06:4911:55:5919:40:0027:50:4431:20:32.30+11:20:3911:415,1
27KASZTELANIC Rafał 417NADARZYNMężczyźni24M 2401:57:4003:21:3512:59:5121:34:1428:42:0731:25:54.45+11:26:0111:435,1
28LAKOWSKI Sylwester 421P&G RUNNING TEAMOLSZEWNICA STARAMężczyźni25M 2501:53:3403:17:4307:44:0213:22:5621:43:5328:48:0831:44:01.80+11:44:0811:505,1
29KOSMALA Paweł 419VAJRA TEAMSOSNOWIECMężczyźni26M 2602:03:3603:28:5307:51:2913:02:4921:48:0629:33:2632:19:47.10+12:19:5412:035,0
30KRZYWDA Rafał 420NIEPOŁOMICE BIEGAJĄSTARY WIŚNICZMężczyźni27M 2701:55:1003:17:3107:43:2013:12:5721:46:5829:21:1433:10:17.75+13:10:2412:224,9
31MASZEWSKA-WACH Mariola 424RAWA MAZOWIECKAKobiety4K 402:18:2103:54:5608:41:5414:06:5322:13:0429:39:1733:26:28.45+13:26:3512:284,8
32DZISZKIEWICZ Grzegorz 407BIELSKO BIAŁAMężczyźni28M 2802:18:2903:55:0508:41:5714:06:5322:13:0029:38:2033:26:35.70+13:26:4212:284,8
33GAPIŃSKI Marcin 413UMYSŁ ULTRASAPIŁAMężczyźni29M 2901:56:2503:26:0507:57:0413:23:5422:08:2730:11:2633:28:32.45+13:28:3912:284,8
34ZAJĄC Leszek 445ŚWIEBODZICEMężczyźni30M 3001:54:1303:16:5007:14:5012:56:5521:49:0829:49:2533:30:40.40+13:30:4712:294,8
35ULATOWSKI Andrzej 440RUNBEARDRUNTORUŃMężczyźni31M 3102:01:5003:30:3807:55:3513:25:5322:08:2030:50:4734:07:42.80+14:07:4912:434,7
36ESSI-EZINH Aleksander 408SFORABMKPIASECZNOMężczyźni32M 3201:57:3103:21:5708:14:4013:46:5422:58:0831:00:0934:25:53.05+14:25:5912:504,7
37MISZCZAK Kornel 427KLECZA DOLNAMężczyźni33M 3302:15:5503:52:5708:40:3814:07:5523:12:0431:20:5734:33:09.55+14:33:1612:534,7
38STYSIEK Piotr 436BIEGIEM RADOM!RADOMMężczyźni34M 3402:15:5703:52:4508:27:4614:07:4922:31:2230:29:4634:37:48.95+14:37:5512:544,6
39PAWŁOWSKI Robert 430VEGE RUNNERSRATAJEMężczyźni35M 3502:01:1808:19:4313:56:5523:12:1331:30:4035:34:29.55+15:34:3613:154,5
40SOKOŁOWSKA Adriana 434VEGE RUNNERSCHODZIEŻKobiety5K 502:01:2103:25:5608:19:1713:55:5523:12:0931:30:5835:34:31.85+15:34:3813:154,5
Niesklasyfikowani
BIAŁEK Marcin 400SWEET TRAVELBIELAWAMężczyźni01:48:42 DNF03:08:35 DNF07:00:07 DNF11:46:50 DNF19:39:57 DNF DNF DNF--
DONIEC Marek 405PKB ENDORFINAPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMężczyźni01:48:06 DNF03:08:43 DNF07:00:28 DNF11:46:56 DNF19:40:00 DNF DNF DNF--
FLORKIEWICZ Sławomir 411SOSNOWIECMężczyźni01:55:15 DNF03:25:38 DNF08:27:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 43 wynik(ów)