100 MILES OF BESKID WYSPOWY - 14 MIL WIOSNA NA MODYNI
100 miles of Beskid Wyspowy 2022
Organizator : FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA
Data : 2022-04-30
Miejsce : Łącko
Dystans : 22.5 km
Zgłoszonych : 72
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 65
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9.9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MZbludza
9.9km
Czas
netto
22.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PAWLICA Józef 70MYSIA GÓRKAMężczyźni1M 100:42:2501:47:43.05 4:4712,5
2SIOŁA Karol 47TEAM DYNAFITGRYWAŁDMężczyźni2M 200:42:2301:49:19.65+00:01:364:5112,3
3SALOMON Mateusz 68POWER TRAININGKIELCEMężczyźni3M 300:43:1101:49:47.65+00:02:044:5212,3
4BYRCZEK Jan 7UKS AZYMUT 45 GDYNIA / COŚ NOM PIZŁO NA ŁEBGLIWICEMężczyźni4M 400:45:0901:52:34.20+00:04:515:0012,0
5TARASEK Dariusz 55SEVEN7NOWY SACZMężczyźni5M 500:48:3302:00:26.60+00:12:435:2111,2
6GURGUL Wojciech 20ROZTOKAMężczyźni6M 600:48:1802:06:14.75+00:18:315:3610,7
7RACZYC Janusz 43HIT THE TRAILTARNÓWMężczyźni7M 700:49:2402:06:17.65+00:18:345:3610,7
8JACHYMCZYK Norbert 21KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOMężczyźni8M 800:49:2602:06:33.60+00:18:505:3710,7
9ŁĘGOWSKI Rafał 27CIECHOCINMężczyźni9M 900:48:4502:08:38.10+00:20:555:4310,5
10PAWELEC Jaroslaw 40DSS ORLĘTADĘBLINMężczyźni10M 1000:53:0702:15:31.75+00:27:486:0110,0
11PISKAŁA Daniel 41POWER TRAININGWARSZAWAMężczyźni11M 1100:51:1202:15:38.00+00:27:546:0110,0
12SZEWCZYK Wiesław 66ŁUKOWICAMężczyźni12M 1200:53:2402:15:55.35+00:28:126:029,9
13KACZMAREK Mateusz 24KLUKIMężczyźni13M 1300:53:5402:15:59.75+00:28:166:029,9
14MISSALA Magdalena 31POWER TRAININGSTARE BABICEKobiety1K 100:53:2002:16:02.60+00:28:196:029,9
15WYSOCKI Marcin 62POLPLAST POLSKADOBCZYCEMężczyźni14M 1400:53:0002:16:12.65+00:28:296:039,9
16MIKULSKI Michał 64BOCHNIAMężczyźni15M 1500:52:5902:16:15.35+00:28:326:039,9
17TUREK Arletta 69KRAKÓWKobiety2K 200:53:1902:16:44.95+00:29:016:049,9
18KOZA Janusz 67ŁĄCKOMężczyźni16M 1600:54:1502:17:52.60+00:30:096:079,8
19ZIEMIAŃSKI Grzegorz 63MCP TEAMTARNÓWMężczyźni17M 1700:52:4402:20:18.70+00:32:356:149,6
20PACHURA Kinga 39ULTRA BABIAMSZANA DOLNAKobiety3K 300:55:2102:28:30.95+00:40:476:369,1
21MROCZEK Justyna 33ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAKobiety4K 400:56:4002:30:32.45+00:42:496:419,0
22GOSA Mariusz 72KOŹMIN WIELKOPOLSKIMężczyźni18M 1800:58:5602:31:08.75+00:43:256:438,9
23SZCZEPANIAK Joanna 52WARSZAWAKobiety5K 500:58:3702:32:16.75+00:44:336:468,9
24FLORKIEWICZ Jakub 12SOSNOWIECMężczyźni19M 1900:59:3802:33:44.05+00:46:016:498,8
25MROCZEK Mateusz 34ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSAWMężczyźni20M 2001:00:0702:33:52.70+00:46:096:508,8
26MISSALA Mateusz 32POWER TRAININGSTARE BABICEMężczyźni21M 2100:58:1402:36:30.30+00:48:476:578,6
27NYC-ZIMNY Gosia 364TRITEAMKRAKÓWKobiety6K 600:58:4002:36:46.05+00:49:036:588,6
28TARGOŚ Michał 56PIEKARY ŚLĄSKIEMężczyźni22M 2200:58:4902:37:19.25+00:49:366:598,6
29GAŁEK Aleksander 14PRAGMATIQ.PLPOZNAŃMężczyźni23M 2301:00:1202:38:35.70+00:50:527:028,5
30GARNUSZEK Anita 15POWER TRAININGWARSZAWAKobiety7K 701:02:0702:41:51.10+00:54:087:118,3
31BADOWSKI Rafał 2WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWMężczyźni24M 2400:59:4302:43:57.40+00:56:147:178,2
32TARNAWSKI Jakub 57KRAKÓWMężczyźni25M 2501:01:3702:44:30.55+00:56:477:188,2
33GRZELAK Anna 19MARMUROWE DZIKIŁÓDŹKobiety8K 801:03:4402:46:08.70+00:58:257:238,1
34GRZELAK Jakub 18MARMUROWE DZIKIŁÓDŹMężczyźni26M 2601:03:4102:46:08.75+00:58:257:238,1
35MRZYGŁÓD Krzysztof 35BARCICEMężczyźni27M 2701:01:0802:51:49.45+01:04:067:387,9
36WITEK Gabriela 61KRAKÓWKobiety9K 901:04:5402:52:01.55+01:04:187:387,8
37RZESZUTEK Wiktoria 45MIELECKobiety10K 1001:04:5602:52:02.90+01:04:197:387,8
38JONIEC Jaroslaw 23NOWY SACZMężczyźni28M 2801:03:3902:54:31.30+01:06:487:457,7
39MARKOWSKA-MIKULSKA Halina 65BOCHNIAKobiety11K 1101:07:2202:56:38.80+01:08:557:517,6
40CHADUŁA Adrian 8NIENAŻERTE MISIEWITKOWICEMężczyźni29M 2901:07:0402:56:42.65+01:08:597:517,6
41ŚWITAJ Piotr 54DĘBLIŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE "ORLĘTA""STĘŻYCAMężczyźni30M 3001:05:0403:02:24.20+01:14:418:067,4
42ŁUCZYWEK Konrad 28DĘBLINMężczyźni31M 3101:05:2103:04:01.10+01:16:188:107,3
43SOBÓL Kamil 49DSS ORLĘTADĘBLINMężczyźni32M 3201:05:1903:04:21.65+01:16:388:117,3
44GRUBA Maciej 17RZESZÓWMężczyźni33M 3301:12:2103:06:28.25+01:18:458:177,2
45GAJEWSKI Zenon 13ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAMężczyźni34M 3401:09:0303:09:22.50+01:21:398:247,1
46STYŁA-STYLIŃSKI Norbert 50TWOJA STARAKRAKÓWMężczyźni35M 3501:13:4603:13:23.25+01:25:408:357,0
47CZOSNOWSKA Anna 9GLIWICEKobiety12K 1201:12:4403:16:04.85+01:28:218:426,9
48DRABIK - SŁOMKA Małgorzata 11#ADAMCZERWIŃSKITEAMŁYCZANKAKobiety13K 1301:16:2603:25:05.25+01:37:229:066,6
49BOKSA Anna 5KKM KALORYFERKRAKÓWKobiety14K 1401:16:4903:26:47.60+01:39:049:116,5
50GĘBSKI Sławomir 16KKM KALORYFER KRAKÓWMężczyźni36M 3601:16:5103:26:48.00+01:39:049:116,5
51SABANOŠ Gejza 46MARAS TEAMĽUBOTICEMężczyźni37M 3701:14:5203:29:00.00+01:41:169:176,5
52KAIM Antoni 25MYŚLENICEMężczyźni38M 3801:23:4503:40:56.40+01:53:139:496,1
53BUGAJ Krzysztof 6NIENAŻARTE MISIEKŁOMNICEMężczyźni39M 3901:16:5003:41:16.65+01:53:339:506,1
54SITEK Magdalena 48ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAKobiety15K 1501:16:5503:41:38.20+01:53:559:516,1
55KORDECZKA Hubert 26DSS ORLĘTAWARSZAWAMężczyźni40M 4001:21:0603:44:08.50+01:56:259:576,0
56WALECKI Filip 60FILIP NA 21-SZYM BIEGCZARKÓWMężczyźni41M 4101:22:2603:47:53.00+02:00:0910:075,9
57WALECKI Michal 58FILIP NA 21-SZYM BIEGCZARKÓWMężczyźni42M 4201:22:2403:48:35.90+02:00:5210:095,9
58TOMEĆKO Józef 71Mężczyźni43M 4301:28:0803:49:53.70+02:02:1010:135,9
59MAZUR Maciej 30WOODWARD RUNNERSWIELICZKAMężczyźni44M 4401:31:0004:03:52.05+02:16:0910:505,5
60OTRĘBNIK Artur 38LUBSZAMężczyźni45M 4501:21:0004:06:54.45+02:19:1110:585,5
61BADURA Katarzyna 3PRZEGĘDZAKobiety16K 1601:31:0004:13:37.20+02:25:5411:165,3
62BADURA Adam 4PRZEGĘDZAMężczyźni46M 4601:31:0104:13:37.40+02:25:5411:165,3
63ŚLIWIŃSKA Magdalena 53TORUŃKobiety17K 1701:25:2004:17:43.35+02:30:0011:275,2
64PSZCZOLIŃSKA Alicja 42GDAŃSKKobiety18K 1801:35:0804:21:18.35+02:33:3511:365,2
65OLSZAŃSKA Magda 37RUNNING FREEWARSZAWAKobiety19K 1901:33:4304:21:31.30+02:33:4811:375,2
Niesklasyfikowani
SZAJNOWSKI Grzegorz 51BRWINOWMężczyźni01:17:59 DNF DNF--
Znaleziono 66 wynik(ów)