100 MILES OF BESKID WYSPOWY - 30 MIL
100 miles of Beskid Wyspowy 2022
Organizator : FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA
Data : 2022-04-30
Miejsce : Łącko
Dystans : 48.3 km
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 48
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 46
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.9km | 24.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCisowy Dział
14.9km
Zalesie
24.8km
Czas
netto
48.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DYBEK Paweł 3114MIELECMężczyźni1M 101:25:4202:18:4204:21:39.35 5:2511,1
2KRAJEWSKI Marcin 220GRUPA ANDRZEJA TOKARZACHEŁMIECMężczyźni2M 201:22:3902:24:4104:41:37.25+00:19:575:4910,3
3WOJNAROWSKI Marek 245POLISH RUNNERS CLUB IRELANDSZCZEREŻ 17Mężczyźni3M 301:25:2102:25:0704:47:03.45+00:25:245:5610,1
4KOWALSKI Aleksander 219WOLA RADZISZOWSKAMężczyźni4M 401:26:0902:26:5505:00:37.30+00:38:576:139,6
5PERYKASZA Paweł 251GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWMężczyźni5M 501:27:3302:33:2405:01:00.75+00:39:216:139,6
6TARNOWSKI Maciej 250MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWMężczyźni6M 601:33:0802:38:0705:09:32.65+00:47:536:249,4
7RUMIAN Jakub 233KW KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni7M 701:33:2602:39:1105:12:25.15+00:50:456:289,3
8WOJTACZKA Witold 246BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAMężczyźni8M 801:32:5102:36:5905:19:26.55+00:57:476:369,1
9KRAJKA Jarosław 221AZS UMCS BIEGALUBLINMężczyźni9M 901:33:1202:38:5705:27:08.80+01:05:296:468,9
10KUTAJ Grzegorz 223WIELICZKAMężczyźni10M 1001:42:2802:54:4105:28:38.90+01:06:596:488,8
11MUSZYŃSKI Maciej 225MM POWER/KOLIBER TEAMKRAKÓWMężczyźni11M 1101:41:3202:57:3505:32:47.50+01:11:086:538,7
12KOPCZYŃSKI Paweł 218WIERZBICZANYMężczyźni12M 1201:48:0203:02:0005:33:29.80+01:11:506:548,7
13WIĘCEK Anna 244WROCŁAWKobiety1K 101:43:3902:59:4405:34:21.80+01:12:426:558,7
14FIDELUS Joanna 211WCHSZTBRZESKOKobiety2K 201:46:1103:01:2505:41:26.25+01:19:467:048,5
15GAWRON Łukasz 212BRAKLIMANOWAMężczyźni13M 1301:39:0502:54:4605:43:14.10+01:21:347:068,4
16MAZUR Paweł 249ŁĄCKOMężczyźni14M 1401:45:5603:03:4005:57:14.35+01:35:357:238,1
17RYGIEL Krzysztof 234WROCŁAWMężczyźni15M 1501:43:3702:59:4206:12:15.85+01:50:367:427,8
18PASEK Monika 229DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / PKE TEAMCZACHÓWEKKobiety3K 301:53:5503:16:4806:14:29.35+01:52:507:457,7
19OSIŃSKI Konrad 228ŁÓDŹMężczyźni16M 1601:54:0803:16:3806:15:14.80+01:53:357:467,7
20PROSOWSKA Magdalena 232OLSZTYNKobiety4K 401:54:0203:16:3306:15:44.15+01:54:047:467,7
21SZEWCZYK Monika 239BRZYSKITRITEAMKRAKÓWKobiety5K 501:55:0703:18:5506:22:54.10+02:01:147:557,6
22BUŁAJEWSKA-OZGA Kinga 203BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAKobiety6K 601:54:1603:22:0606:26:45.65+02:05:068:007,5
23FEDUNIK Karol 210BIEGNIJ OŁAWOOLAWAMężczyźni17M 1701:54:2703:22:1006:26:45.70+02:05:068:007,5
24ŁUKASIK Marcin 224BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMężczyźni18M 1801:54:2203:22:0906:26:45.95+02:05:068:007,5
25OLSZAŃSKI Krzysztof 227RUNNING FREEWARSZAWAMężczyźni19M 1902:00:5103:26:5006:50:44.55+02:29:058:307,1
26WOZNIAK Wojciech 247BETTER THAN A THOUSANDPOZNANMężczyźni20M 2002:00:5403:41:2807:03:52.35+02:42:138:466,8
27KABZIŃSKA Joanna 216ULTRA PIOTRKÓWJAROSTYKobiety7K 702:14:1003:54:0107:14:19.70+02:52:408:596,7
28DEKIERT Artur 207COFFEE TO GO!!MUROWANA GOŚLINAMężczyźni21M 2101:54:2903:41:5007:19:22.30+02:57:429:056,6
29CZARNY Anna 206GDAŃSKKobiety8K 802:06:5903:45:5807:20:20.85+02:58:419:066,6
30ANDROS Agata 200BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAKobiety9K 901:54:3003:34:1107:24:26.15+03:02:469:126,5
31WICHEREK Maciej 338ITMBWKRAKÓWMężczyźni22M 2201:58:4103:39:2607:32:31.00+03:10:519:226,4
32KURZEJA Artur 222GEODEZJA AKKATOWICEMężczyźni23M 2302:11:0303:54:1007:32:54.30+03:11:149:226,4
33SITAK Adam 330CZEWKA ULTRA SQUADCZĘSTOCHOWAMężczyźni24M 2401:58:3903:39:2807:33:00.00+03:11:209:226,4
34MYSZKIEWICZ Agnieszka 226PZU SPORT TEAMWARSZAWAKobiety10K 1002:09:3603:46:0907:33:42.80+03:12:039:236,4
35KŁOPOTOWSKA-SOSNA Kasia 3115KRAKÓWKobiety11K 1102:07:1503:52:3307:38:37.05+03:16:579:296,3
36BOCHNAK Rafał 202MSZANA DOLNAMężczyźni25M 2502:05:1603:41:2607:42:38.30+03:20:589:346,3
37DYDUŁA Łukasz 208ITALCAR TEAMKRAKÓWMężczyźni26M 2602:11:2804:13:3807:52:09.50+03:30:309:466,1
38WEINBERG Kamil 243DROGA DO ULTRA/BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹMężczyźni27M 2702:09:5203:48:5207:52:33.80+03:30:549:476,1
39STASZYŃSKA Karolina 238BIEGAJĄCE KREJZOLETULCEKobiety12K 1202:04:4603:43:4207:55:15.85+03:33:369:506,1
40CZARNECKI Maciej 205SOSNOWIECMężczyźni28M 2802:10:2603:51:5808:00:23.85+03:38:449:566,0
41WAROWNY Tomasz 242CIEPŁE KLUCHYZABRZEŻMężczyźni29M 2902:02:0303:51:2208:09:49.60+03:48:1010:085,9
42RYZNER Natalia 235BIEGNIJ OŁAWOGODZIKOWICEKobiety13K 1302:12:5404:00:3008:19:13.45+03:57:3410:205,8
43JANOTA Michał 215BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMężczyźni30M 3002:13:0004:00:2608:19:13.60+03:57:3410:205,8
44PAWELEC Krystyna 231DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWKobiety14K 1402:15:2004:05:1108:27:54.05+04:06:1410:305,7
45PASZEK Krystyna 230DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZKobiety15K 1502:15:3504:05:0908:27:55.55+04:06:1610:305,7
46ŠPIŠÁK Vojtech 237KOŠICEMężczyźni31M 3102:29:5604:25:4708:56:33.30+04:34:5311:065,4
Niesklasyfikowani
CZARNECKA Kamila 204POZNAŃKobiety02:31:19 DNF04:40:05 DNF DNF--
KALITOWSKI Maciej 217TARCZYNMężczyźni DNF DNF DNF--
Znaleziono 48 wynik(ów)