100 MILES OF BESKID WYSPOWY - 45 MIL
100 miles of Beskid Wyspowy 2022
Organizator : FUNDACJA MAŁOPOLSKA BIEGA
Data : 2022-04-30
Miejsce : Łącko
Dystans : 72.4 km
Zgłoszonych : 45
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14.9km | 24.9km | 49km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCisowy Dział
14.9km
Łukowica
24.9km
Zalesie
49km
Czas
netto
72.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GAWRON Janusz 345LIMANOWAMężczyźni1M 101:33:4202:32:4605:22:5107:44:49.05 6:259,3
2WARWAS Radosław 337BISKUPICEMężczyźni2M 201:29:0902:26:3505:24:1307:59:29.75+00:14:406:379,1
3FIDELUS Jacek 306WCHSZTBRZESKOMężczyźni3M 301:39:1302:47:5905:44:5108:07:30.55+00:22:416:448,9
4KĄSIEL Paweł 313MATNER RUNING TEAM / PKE TEAMWROCŁAWMężczyźni4M 401:29:3702:30:2005:39:4008:18:06.05+00:33:176:528,7
5WÓJCIK Krzysztof 340UKS SKALAR LEKKOATLETYKABLIŻYNMężczyźni5M 501:27:3702:26:2005:34:5108:28:50.15+00:44:017:018,5
6TATARA Mateusz 334RUN-GKRAKÓWMężczyźni6M 601:27:1102:26:0105:40:1708:28:51.20+00:44:027:018,5
7PASEK Mirosław 322DANIEL WOSIK TERVEL TEAM / PKE TEAMCZACHÓWEKMężczyźni7M 701:28:4402:30:1405:46:0408:35:30.90+00:50:417:078,4
8OLESZAK Piotr 321OLKUSZBIEGAOLKUSZMężczyźni8M 801:30:0402:34:5105:59:0808:40:02.55+00:55:137:108,4
9PIASECZNY Marcin 323RUN-GKRAKÓWMężczyźni9M 902:39:0805:57:0508:41:54.90+00:57:057:128,3
10PYCIA Adam 325KORONA 1919KRAKÓWMężczyźni10M 1001:46:5502:58:1706:36:3409:40:13.75+01:55:248:007,5
11ŻUREK-KRÓL Żaneta 342POZNAŃKobiety1K 101:51:3803:07:2206:58:0210:02:29.85+02:17:408:197,2
12TOMCZAK Agnieszka 335BYDGOSZCZKobiety2K 201:49:5203:05:4506:57:2310:13:06.45+02:28:178:287,1
13OGURCAK Lukas 320ĽUBOVNIANSKI BEŽCISTARÁ ĽUBOVŇAMężczyźni11M 1101:48:0802:57:4906:42:4510:30:47.90+02:45:588:426,9
14CZYŚCIAK Krzysztof 304KB SOBÓTKAŻÓRAWINAMężczyźni12M 1201:47:0303:03:1806:57:0310:35:23.20+02:50:348:466,8
15KOWALCZYK Paweł 318KĘCKIE HARPAGANYKĘTYMężczyźni13M 1301:44:5003:05:3607:19:3510:43:50.00+02:59:008:536,7
16BODZEK Bartłomiej 302BLACK HAT TEAMTARNÓWMężczyźni14M 1401:57:1203:16:3307:19:2610:44:47.85+02:59:588:546,7
17KORZYCKI Tadeusz 317SOSNÓWKAMężczyźni15M 1502:00:3203:18:0707:20:4310:49:15.70+03:04:268:586,7
18RYCHLEC Sławomir 328EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZMężczyźni16M 1601:45:2403:02:1707:21:2910:53:09.50+03:08:209:016,7
19SOSNOWSKI Michał 331PGB SPORTOWACHORZÓWMężczyźni17M 1701:52:2803:16:3907:28:1110:57:09.90+03:12:209:046,6
20STODOLNY Krzysztof 332WORYTYMężczyźni18M 1801:51:1203:13:5807:24:3810:57:32.95+03:12:439:046,6
21KALETA Jan 311JW 2771 RZĄSKAKRAKÓWMężczyźni19M 1901:47:1503:11:3407:25:5711:00:07.20+03:15:189:076,6
22KASPROWSKI Michał 312ZDOBYWCY GÓRSKICH SZCZYTÓWŁAZISKA GÓRNEMężczyźni20M 2001:51:1403:06:4007:40:1411:11:02.60+03:26:139:166,5
23BOKSA Bartłomiej 303KKM KALORYFERKRAKÓWMężczyźni21M 2101:46:5903:12:3607:29:0411:11:14.30+03:26:259:166,5
24RÓŻALSKI Ireneusz 327BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMężczyźni22M 2201:52:0703:09:0911:18:29.00+03:33:399:226,4
25GĄSIOROWSKI Michał 307OGARY DOLORESBŁONIEMężczyźni23M 2302:03:4303:28:4807:44:2811:23:12.55+03:38:239:266,4
26KOLBIARZ Dominik 315KLUB JW 2771PCIMMężczyźni24M 2401:45:5203:03:5811:33:48.10+03:48:599:346,3
27WITEK Wojciech 339TARNÓWMężczyźni25M 2501:51:3803:12:2807:41:3911:36:24.00+03:51:349:376,2
28DOMAGAŁA Remigiusz 305KRAKÓWMężczyźni26M 2602:00:4303:30:3307:49:1211:41:07.85+03:56:189:416,2
29ŁAWNICZAK Rafał 319VEGAN RUNNERSBIELSKO-BIAŁAMężczyźni27M 2702:00:3103:26:4807:50:5011:57:31.70+04:12:429:546,1
30WOJNOWSKI Michał 343KLUB - KS JM SPORTBRZESKOMężczyźni28M 2801:39:1802:48:0806:19:5112:52:19.35+05:07:3010:405,6
31BARTOSIK Michał 301CZEWKA ULTRA SQUADCZĘSTOCHOWAMężczyźni29M 2902:01:4903:32:5008:43:1913:03:59.90+05:19:1010:495,5
32JANIA Przemysław 309CZEWKA ULTRA SQUADCZĘSTOCHOWAMężczyźni30M 3002:01:4503:32:4808:43:1813:04:00.85+05:19:1110:495,5
33SZABLICKI Aleksy 438WKB META LUBLINIECKATOWICEMężczyźni31M 3102:17:1303:52:5608:40:2213:07:22.00+05:22:3210:525,5
34SIENKIEWICZ Wojtek 329OGARY DOLORESWARSZAWAMężczyźni32M 3202:10:0003:55:0309:02:0613:19:23.30+05:34:3411:025,4
35PYTLEWSKI Łukasz 326WARSZAWAMężczyźni33M 3301:59:2203:28:1808:05:4313:39:33.70+05:54:4411:195,3
36KLUBA Łukasz 314NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOMężczyźni34M 3402:12:4703:53:1409:30:3313:49:58.95+06:05:0911:275,2
Przekroczony limit czasu: 14:00:00
37JAWORSKI Mateusz 310GÓRKI WIELKIEMężczyźni35M 3502:26:2204:13:0710:17:5215:47:31.20+08:02:4213:054,6
Niesklasyfikowani
ANDRZEJ Kulik 300KRAKÓWMężczyźni02:35:41 DNF05:04:26 DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)