14. PZLA MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W BIEGU GÓRSKIM NA KRÓTKIM DYSTANSIE
Gorce Ultra-Trail 2022
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 34
Wystartowało : 33
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 31
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | OPEN | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLicencja PZLADrużyna 1Czas startuStart
0.001km
Czas
netto
5.6km
Czas
brutto
5.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BODURKA Krzysztof 37OPEN1M 1Z/1355/1200:00:0000:00:0100:32:36.5000:32:36.50 5:4910,3
2MALINA Dawid 18TL ROW RybnikRYBNIKOPEN2M 2Z/0420/14 00:00:0000:00:0100:33:19.5500:33:19.55+00:00:435:5610,1
3JAŚTAL Piotr 14LKB RudnikDOMASZOWICEOPEN3M 3Z/4873/11 00:00:0000:00:0100:33:48.9000:33:48.90+00:01:126:029,9
4LEPIARZ Sylwester 38OPEN4M 4Z/4856/1100:00:0000:00:0000:36:03.6000:36:03.60+00:03:276:269,3
5GADOMSKI Paweł 10MKS Hermes GryfinoWIRÓWOPEN5M 5Z/0311/16 00:00:0000:00:0100:36:39.9000:36:39.90+00:04:036:329,2
6DUDCZAK Michał 125OPEN6M 6Z/1757/1700:00:0000:00:0100:36:55.4500:36:55.45+00:04:186:359,1
7BIERNAWSKI Piotr 3UKS Romer Rabka-ZdrójNOWY TARGOPEN7M 7Z/13281/21 00:00:0000:00:0100:38:07.7500:38:07.75+00:05:316:488,8
8GABRYŚ Rafał 9MKL Brygada Beskidów Nowy SączSZCZAWAOPEN8M 8Z/2509/22 00:00:0000:00:0100:38:31.8500:38:31.85+00:05:556:528,7
9SOBCZAK Henryk 133UKS Gimpel Nowy TargZAKOPANEOPEN9M 9Z/5737/1800:00:0000:38:49.9000:38:49.90+00:06:136:558,7
10CELIŃSKA Anna 7KS Sprint Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAOPEN10K 1Z/1882/12 00:00:0000:00:0200:39:05.9000:39:05.90+00:06:296:588,6
11GONTARCZYK Rafał 11RLTL Optima RadomOSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKIOPEN11M 10Z/4024/11 00:00:0000:00:0100:39:42.3000:39:42.30+00:07:057:058,5
12CHŁANDA Sebastian 8ULKS LipinkiGORLICEOPEN12M 11Z/9038/21 00:00:0000:00:0100:40:14.3000:40:14.30+00:07:377:118,4
13FICNER Anna 35MKS SIECHNICEOPEN13K 2Z/2208/1900:00:0000:00:0100:40:26.1500:40:26.15+00:07:497:138,3
14BADOWSKI Aleksander 1MKS Polonia WarszawaWARSZAWAOPEN14M 12Z/2342/22 00:00:0000:40:48.2000:40:48.20+00:08:117:178,2
15BROJ Marcel 4AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleŹLINICEOPEN15M 13Z/2047/20 00:00:0000:00:0100:40:58.7500:40:58.75+00:08:227:188,2
16CABAJ Łukasz 6KS Harpagan TarnobrzegRZESZÓWOPEN16M 14Z/1833/22 00:00:0000:00:0100:41:36.9000:41:36.90+00:09:007:258,1
17ŻUCHOWSKI Daniel 32LKB RudnikKRAKÓWOPEN17M 15Z/9354/21 00:00:0000:00:0100:42:10.6000:42:10.60+00:09:347:318,0
18TRACZ Paulina 27SBG Salco NiepołomiceRZESZÓWOPEN18K 3Z/2906/20 00:00:0000:00:0200:42:56.3000:42:56.30+00:10:197:407,8
19BUŹNIAK Arkadiusz 5MKL Brygada Beskidów Nowy SączNOWY SĄCZOPEN19M 16Z/2971/22 00:00:0000:00:0100:44:17.4000:44:17.40+00:11:407:547,6
20PRZYBYLSKI Tomasz 25KS Sprinterzy.com KrakówWITASZYCEOPEN20M 17Z/9497/21 00:00:0000:00:0100:44:21.2000:44:21.20+00:11:447:557,6
21MASŁOWSKA Martyna 19ULKS Bystrzyca KłodzkaIŁOWAOPEN21K 4Z/2872/20 00:00:0000:00:0200:44:36.0000:44:36.00+00:11:597:577,5
22OBSTÓJ Karolina 22AZS KU Politechniki Opolskiej OpoleSZKLARSKA PORĘBAOPEN22K 5Z/2496/19 00:00:0000:00:0200:45:34.4500:45:34.45+00:12:578:087,4
23PAPROCKA Urszula 23LKB RudnikKRAKÓWOPEN23K 6Z/9353/21 00:00:0000:00:0200:46:03.1500:46:03.15+00:13:268:137,3
24SKALSKA Anna 26MKS-MOSM BytomBYTOMOPEN24K 7Z/1517/22 00:00:0000:00:0200:46:48.1000:46:48.10+00:14:118:217,2
25BAZUŁKA Aleksandra 2SBG Salco NiepołomiceKATOWICEOPEN25K 8Z/2439/20 00:00:0000:00:0200:47:30.2000:47:30.20+00:14:538:287,1
26WOJTYŁA-SIKORA Barbara 30KS AZS AWF KatowiceSKOCZÓWOPEN26K 9Z/0438/11 00:00:0000:00:0100:48:43.5000:48:43.50+00:16:078:416,9
27WINIARCZYK-JADACH Beata 29KS AZS AWF KrakówKRAKÓWOPEN27K 10Z/13790/21 00:00:0000:51:15.6000:51:15.60+00:18:399:096,6
28MAJKUT Andrzej 17KS Harpagan TarnobrzegCHMIELÓWOPEN28M 18Z/2460/22 00:00:0000:00:0200:51:30.7000:51:30.70+00:18:549:116,5
29MICHAŁEK Daria 20MKS-MOS KatowiceLIBIĄŻOPEN29K 11Z/2282/21 00:00:0000:00:0200:58:07.7000:58:07.70+00:25:3110:225,8
30WANGLER Tomasz 28WKS Flota GdyniaGDYNIAOPEN30M 19Z/5001/22 00:00:0000:00:0201:01:22.6001:01:22.60+00:28:4610:575,5
31KORNAŚ Marcin 16KL Ziemia KłodzkaLASKÓWKAOPEN31M 20Z/3072/20 00:00:0000:00:0201:05:41.1001:05:41.10+00:33:0411:435,1
Niesklasyfikowani
WOSZCZEK Danuta 31UKS Olimp KozieniceGOŁĄBOPENZ/3956/1100:00:00  
KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 15CWKS Resovia RzeszówRZESZÓWOPENZ/5003/22DNF00:00:02 DNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)