2012-2010 - BIEG DZIECI
IV Bieg Lotnej - biegi dzieci
Organizator : Gmina Haczów
Data : 2022-07-03
Miejsce : Haczów
Dystans : 0.8 km
Zgłoszonych : 40
Wystartowało : 32
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.2km
Czas
brutto
0.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ALBRYCHT Damian 1KROŚCIENKO WYŻNEChłopcy1M 100:00:0000:02:04.0000:02:04.00 10:205,8
2WOJNOWSKI Maciej 37MIEJSCE PIASTOWEChłopcy2M 200:00:0000:02:08.0000:02:08.00+00:00:0410:405,6
3KLIMKIEWICZ Alex 21RYMANÓW ZDRÓJChłopcy3M 300:00:0000:02:12.0000:02:12.00+00:00:0811:005,5
3MUSIAL Maciej 26HACZÓWChłopcy3M 300:00:0000:02:12.0000:02:12.00+00:00:0811:005,5
5KLIMKIEWICZ Alan 22RYMANÓW ZDRÓJChłopcy5M 500:00:0000:02:15.0000:02:15.00+00:00:1111:155,3
6EKIERT Bartosz 7HACZÓWChłopcy6M 600:00:0000:02:18.0000:02:18.00+00:00:1411:305,2
7JAKUBCZYK Nikodem 17HACZÓWChłopcy7M 700:00:0000:02:23.0000:02:23.00+00:00:1911:555,0
8FAFULA Wojciech 10HAVZOWChłopcy8M 800:00:0000:02:24.0000:02:24.00+00:00:2012:005,0
9 47  100:00:0000:02:25.0000:02:25.00+00:00:2112:055,0
10GUZIK Daniel 13HACZOWChłopcy9M 900:00:0000:02:30.0000:02:30.00+00:00:2612:304,8
10RAJCHEL Wojciech 28HACZÓWChłopcy9M 900:00:0000:02:30.0000:02:30.00+00:00:2612:304,8
12WOJTUŃ Aleksander 39BZIANKAChłopcy11M 1100:00:0000:02:32.0000:02:32.00+00:00:2812:404,7
13ŁANDA Szymon 23HACZÓWChłopcy12M 1200:00:0000:02:35.0000:02:35.00+00:00:3112:554,6
14BIENIA Kamila 3HACZÓWDziewczynki1K 100:00:0000:02:39.0000:02:39.00+00:00:3513:154,5
14DŁUGOSZ Dominika 5KROSNODziewczynki1K 100:00:0000:02:39.0000:02:39.00+00:00:3513:154,5
16 43  200:00:0000:02:42.0000:02:42.00+00:00:3813:304,4
17SKIBA Emilia 30JASIENICA ROSIELNADziewczynki3K 300:00:0000:02:44.0000:02:44.00+00:00:4013:404,4
18DZIADOSZ Karolina 6BRZOZÓWDziewczynki4K 400:00:0000:02:45.0000:02:45.00+00:00:4113:454,4
19MATUSZ Igor 25HACZÓWChłopcy13M 1300:00:0000:02:47.0000:02:47.00+00:00:4313:554,3
20JAKOIEL Kacper 16HACZÓWChłopcy14M 1400:00:0000:02:50.0000:02:50.00+00:00:4614:104,2
21 44  300:00:0000:02:53.0000:02:53.00+00:00:4914:254,2
21 46  300:00:0000:02:53.0000:02:53.00+00:00:4914:254,2
23RÓŻNICKA Kalina 29HACZÓWDziewczynki5K 500:00:0000:02:55.0000:02:55.00+00:00:5114:354,1
24JÓZEFCZYK Laura 19RYMANÓWDziewczynki6K 600:00:0000:02:56.0000:02:56.00+00:00:5214:404,1
24ŻYWIEC Marcel 40HACZÓWChłopcy15M 1500:00:0000:02:56.0000:02:56.00+00:00:5214:404,1
26EKIERT Tatiana 9HACZÓWDziewczynki7K 700:00:0000:02:58.0000:02:58.00+00:00:5414:504,0
27 45  500:00:0000:03:02.0000:03:02.00+00:00:5815:104,0
28HEJNAR Amelia 14SZCZEPAŃCOWADziewczynki8K 800:00:0000:03:15.0000:03:15.00+00:01:1116:153,7
29ILKO Zuzanna 15HACZÓWDziewczynki9K 900:00:0000:03:21.0000:03:21.00+00:01:1716:453,6
30WIELOBÓB Karol 34MILCZAChłopcy16M 1600:00:0000:03:28.0000:03:28.00+00:01:2417:203,5
31BARUD Jakub 2RYMANÓWChłopcy17M 1700:00:0000:03:38.0000:03:38.00+00:01:3418:103,3
32WOJTOŃ Adrian 38HACZÓWChłopcy18M 1800:00:0000:03:42.0000:03:42.00+00:01:3818:303,2
Znaleziono 32 wynik(ów)