2XDIABLAK SALCO SKYRACE®
Letnie Biegi na Babiej Górze
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-08-07
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 68
Wystartowało : 56
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 18.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 4.5km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Babia x1
4.5km
Babia x2
18.5km
     
1JAGIELAK Janusz 366TRZECI KOŃ STEFANAKRAKÓWM300:00:0000:00:0700:42:5001:02:03
2SIWEK Michał 345SALCONIEPOŁOMICEM100:00:0000:00:0200:42:2902:13:46
3PARIS Nicola 333TRUDA BOYSKRAKOWM100:00:0000:00:0400:44:0302:17:48
4RAMOS Bartosz 340SOSNOWIECM100:00:0000:45:0302:31:58
5STREIT Dawid 349NON STOP TRAILBIELSKO-BIAŁAM200:00:0000:00:0300:44:0602:36:15
6JUREWICZ Krzysztof 318CINGHIALI NEL SELVAGGIOSOSNOWIECM200:00:0000:00:0400:47:0902:36:50
7SEDLAK Michał 302MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEM200:00:0000:00:0300:49:5302:37:20
8STARZAK Paweł 348ZLO$NIK BIEGASKAWINAM200:00:0000:00:0500:50:0302:42:46
9FLĄDRO Daniel 368WOKOWICEM200:00:0000:48:3102:44:10
10TOPOLSKI Marcin 353CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM200:00:0000:49:0702:44:20
11ZACHARA Dawid 358MOKRZYSKAM100:00:0000:00:0500:50:1902:45:11
12POKRZYK Zbigniew 338OŚWIĘCIMM200:00:0000:00:0500:51:3702:56:57
13RENÒ Vittoriano 342KRAKOWM200:00:0000:00:0400:49:1002:58:02
14PAJĄK Wojciech 360MOCNI POMOCNISUCHA BESKIDZKAM200:00:0000:00:0400:52:3202:58:36
15VAŠICA Martin 354ŠEDÍ VLCIBRUŠPERKM200:00:0000:00:0500:50:1102:59:16
16KOZA Janusz 367SOK Z GÓRŁĄCKOM200:00:0000:00:0700:52:5403:00:19
17FUCZIK Małgorzata 313HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ TEAMBIELSKO-BIAŁAK200:00:0000:00:0300:55:4403:00:37
18KALISZUK Przemysław 319BANDA GRUDNIALUBLINM200:00:0000:00:0700:53:2803:01:02
19KIDOŃ Anna 320ORAWARUNLIPNICA MAŁAK200:00:0000:00:0300:56:0003:01:25
20GOŚCIŃSKI Sławomir 315ICE4MED.PLDOBRZEŃ MAŁYM200:00:0000:00:0600:55:3703:02:16
21PUKOCZ Paweł 339ORZESZEM200:00:0000:00:0400:53:0003:06:10
22BEDNARZ Sebastian 309OTM.BOTMUCHÓWM300:00:0000:00:0500:55:3303:07:46
23PĘKSA Bogdan 335BPZAŁUCZNEM100:00:0000:55:5003:08:51
24MOŻEJKO Artur 328NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM200:00:0000:00:0600:53:3503:09:22
25BROLL Romuald 311WARSZAWAM200:00:0000:55:5503:09:38
26MOSIO Grzegorz 327ŻELICHÓWM200:00:0000:00:0600:54:2803:10:13
27FIDELUS Joanna 305WCHSZTBRZESKOK200:00:0000:00:0400:57:0303:10:54
28MECHLIŃSKI Bartłomiej 326DECATHLON WARSZAWATORUŃM200:00:0000:00:0400:52:2803:11:15
29SOWIK Marcin 346TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIM300:00:0000:00:0400:42:3403:11:31
30JĘDRZEJKO Tomasz 363SIDOR TEAM POLSKAJANOWICEM200:00:0000:56:5403:11:58
31RĘBKOWSKI Piotr 343OTWOCKM300:00:0000:54:1003:12:52
32PLUTA Mateusz 337162BLPGŁOGÓWM100:00:0000:00:0400:59:4803:13:56
33WOŹNIAK Michał 356RUNNER_ULTRAPODOLSZEM200:00:0000:00:0300:56:0803:15:24
34TARNAWSKI Marcin 352SKAWICAM200:00:0000:00:0500:54:3203:16:38
35ŚWIĄTEK Norbert 351SUCHA BESKIDZKAM100:00:0000:00:0400:53:4403:17:44
36GAJDECKI Tomek 314ACCENTUREWARSZAWAM200:00:0000:00:0500:59:0903:20:57
37JANIAK Norbert 316ŁÓDŹM100:00:0000:00:0300:54:3703:26:06
38SATAŁA Michał 344SALCONIEPOŁOMICEM100:00:0000:00:0501:01:5303:27:00
39KORBUT Radosław 323SIEDLCEM200:00:0000:00:0600:58:5603:27:48
40BAJAN Tomasz 308ŻONA NIE WIE, ŻE TU JESTEM ,)CZELADŹM200:00:0000:00:0500:56:1903:28:09
41JURECZKO Szymon 317KATOWICEM200:00:0000:00:0600:57:3603:29:55
42KOPEĆ Sebastian 322RYCZÓWEKM100:00:0000:00:0400:57:1103:31:45
43BIAŁEK Paweł Białek 310ŻYRAFY WBIEGAJĄ DO SZAFYMARKLOWICEM200:00:0000:56:1003:32:11
44ANDRZEJ BIES Andżeju Jakcinaimię 307ZDRAJCY METALUOSIEKM200:00:0000:00:0700:58:1203:46:37
45WROBEL Artur Slawomir 357VIADANAM300:00:0000:00:0401:01:1803:47:39
46RAMS Jacek 341KRAKÓWM200:00:0001:00:3503:48:34
47KRUKOWSKI Jakub 324LUBOŃM200:00:0000:00:0801:02:2503:57:21
48GÓRNA-CICHOŃ Monika 362ZABIERZÓW BOCHEŃSKIK200:00:0000:00:0400:56:1403:57:32
49GORYCZKA Stefan 365RAWA MAZOWIECKAM300:00:0000:00:0601:02:0004:02:45
50ZIAJA Robert 359ROBERT ALKOHOLIKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM200:00:0000:00:0701:02:5704:07:26
51ŚCIGALSKI Marcin 301SALCONIEPOŁOMICEM300:00:0000:00:0801:08:5504:14:14
52MOŻEJKO Jadwiga 329NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK100:00:0000:00:0801:09:0604:14:22
53NIEWIADOMSKI Marek 330CROSS KRAPKOWICEKRAPKOWICEM200:00:0000:00:0801:12:3204:35:02
54PAWLIKOWSKI Michał 334GLICZARÓW DOLNYM100:00:0000:00:0300:45:02
55PIETRZYK Mariusz 336KRAKÓWM200:00:0000:46:02
Niesklasyfikowani
WOJCIK Magdalena 361KRAKÓWK1DNF00:00:09 DNF01:24:16 DNF DNF
Znaleziono 56 wynik(ów)