Organizator : | Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Białogard |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 134 |
Wystartowało : | 121 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Fala |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYMAŃSKA Monika | 166 | DARSZYCE | Drużyna | Fala 4 | ||
2 | TRZCIŃSKI Patryk | 173 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | Drużyna | Fala 4 | |
3 | SZYPULSKI Michał | 168 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
4 | MAŁKOWSKA Katarzyna | 105 | WOLF TEAM | ZŁOTÓW | Drużyna | Fala 4 | |
5 | DORYWALSKI Artur | 26 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
6 | SMUKOWSKA Magda | 150 | BIALOGARD | Drużyna | Fala 4 | ||
7 | STRZELECKI Grzegorz | 155 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
8 | ADAMOWICZ Anna | 54 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
9 | NIEWIŃSKA-SĘK Monika | 112 | BIALOGARD | Drużyna | Fala 4 | ||
10 | OWCZARZ Marcin | 121 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
11 | SMUKOWSKA Alicja | 22 | BIALOGARD | Drużyna | Fala 4 | ||
12 | GIEDO Joanna | 39 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 4 | ||
13 | LIPIŃSKI Piotr | 90 | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | ||
14 | RADZISZEWSKA Katarzyna | 137 | Amatorzy | GOŚCINO | Drużyna | Fala 4 | |
15 | RÓJ Paulina | 139 | NIEKLONICE | Drużyna | Fala 4 | ||
16 | ZANIEWICZ Karol | 191 | Amatorzy | GOŚCINO | Drużyna | Fala 4 | |
17 | ZANIEWICZ Jolanta | 189 | Amatorzy | MYŚLINO | Drużyna | Fala 4 | |
18 | ZANIEWICZ Roman | 190 | Amatorzy | MYŚLINO3/1 | Drużyna | Fala 4 | |
19 | MAŃKOWSKI Dariusz | 106 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 4 | ||
20 | ORDECHA Dorian | 119 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 4 | ||
21 | ZANIEWICZ Barbara | 192 | Amatorzy | GOŚCINO | Drużyna | Fala 4 | |
22 | KLINCEWICZ Ilona | 200 | Amatorzy | WARTKOWO | Drużyna | Fala 4 | |
23 | CEGIEŁKA Anna | 16 | Fitness Club Forma | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
24 | GIEDO Radosław | 40 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 4 | ||
25 | MAKSYMIUK Natalia | 101 | Amatorzy | GOŚCINO | Drużyna | Fala 4 | |
26 | WIDERA Anna | 181 | Fitness Club Forma | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
27 | BAMBERSKA Barbara | 3 | Fitness Club Forma | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
28 | DANOWSKI Maciej | 20 | Fitness Club Forma | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
29 | MAKSYMIUK Karol | 102 | Amatorzy | GOŚCINO | Drużyna | Fala 4 | |
30 | MARCINIAK Agnieszka | 107 | Fitness Club Forma | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 |
Znaleziono 30 wynik(ów)