4 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 10 KM
4 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2022-10-01
Miejsce : Białogard
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 60
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1OLICHOWSKI Mateusz 58.NAKIELNODrużyna1M 100:54:17.60 5:2511,1
2RYKIEL Michał 27BIEGOLAS KOSZALINBONINDrużyna2M 201:00:11.40+00:05:536:0110,0
3KOZIEŁ Sebastian 52DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDDrużyna3M 301:01:01.90+00:06:446:069,8
4HUBERT Łukasz 9BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINDrużyna4M 401:01:11.55+00:06:536:079,8
5KASIELSKI Rafał 49SURVIWAŁ TEAMWAŁCZDrużyna5M 501:01:53.05+00:07:356:119,7
6MAJKOWICZ Rafał 20BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINDrużyna6M 601:03:33.05+00:09:156:219,4
7ALEKSANDROV Denys 37VO2MAX RACING TEAMSZCZECINDrużyna7M 701:03:57.00+00:09:396:239,4
8ADAMSKI Janusz 36VO2MAX RACING TEAMSZCZECINDrużyna8M 801:04:00.10+00:09:426:249,4
9WITKIEWICZ Eryk 33KB 10 BIALOGARDBIAŁOGARDDrużyna9M 901:04:07.75+00:09:506:249,4
10SAKOSIK Krystian 28KOSAPŁOCICZNODrużyna10M 1001:05:35.90+00:11:186:339,1
11CHMIELEWSKI Tomasz 41VO2MAX RACING TEAMBARWICEDrużyna11M 1101:07:08.35+00:12:506:428,9
12IWANIEC Dariusz 10BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWODrużyna12M 1201:07:26.25+00:13:086:448,9
13MIKODA Grzegorz 22SIEROTA BEZ KLUBU :-)BIAŁOGARDDrużyna13M 1301:07:39.90+00:13:226:458,9
14WEBER Paweł 32BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINDrużyna14M 1401:08:01.40+00:13:436:488,8
15BOROWSKA Karolina 2VO2MAX RACING TEAMPUCICEDrużyna15K 101:10:12.65+00:15:557:018,5
16ŁAWNICZAK Justyna 55WOLF TEAMZAKRZEWODrużyna16K 201:10:54.60+00:16:377:058,5
17KUŚ Maciej 17LILIA NINJA FLOWERSTRZELCE KRAJEŃSKIEDrużyna17M 1501:11:12.85+00:16:557:078,4
18DONAKIEWICZ Robert 43DZIESIĄTKA BIAŁOGARDBIAŁOGARDDrużyna18M 1601:11:46.75+00:17:297:108,4
19WOJTAŚ Piotr 34BŁOTNY ŻÓŁWBIAŁOGARDDrużyna19M 1701:12:55.05+00:18:377:178,2
20LENCEWICZ Grzegorz 18VO2MAX RACING TEAMSZCZECINDrużyna20M 1801:13:23.60+00:19:067:208,2
21DZIKOŃ Rafał 44RAFTER-RUNKOŁOBRZEGDrużyna21M 1901:16:17.60+00:22:007:377,9
22CIOŁEK Przemysław 42BIAŁOGARD BIEGABIAŁOGARDDrużyna22M 2001:16:30.20+00:22:127:397,8
23SOKOŁOWSKI Maciej 31BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINDrużyna23M 2101:17:54.90+00:23:377:477,7
24FILIPIAK Krzysztof 45NULLKOSZALINDrużyna24M 2201:18:29.20+00:24:117:507,6
25SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 59WOLF TEAMZŁOTÓWDrużyna25K 301:21:32.50+00:27:148:097,4
26MAJEWSKA Dorota 19BIEGOLAS KOSZALINBIAŁOGARD¸ REDLINODrużyna26K 401:22:41.20+00:28:238:167,3
27FRĄTCZAK Marcin 47BIAŁOGARD BIEGABIAŁOGARDDrużyna27M 2301:27:13.85+00:32:568:436,9
28HOLC Dorota 8❤ BIEGAPROSINKODrużyna28K 501:27:50.45+00:33:328:476,8
29JANISZEWSKI Radek 11POŁCZYN BIEGAREDŁODrużyna29M 2401:27:50.55+00:33:328:476,8
30ZALEWSKI Sylwester 60VO2MAX RACING TEAMSZCZECINDrużyna30M 2501:28:30.45+00:34:128:516,8
31FRĄCZAK Dawid 46BARWICEBARWICEDrużyna31M 2601:29:26.85+00:35:098:566,7
32KWILIŃSKA Weronika 53DZIXPOŁCZYN ZDRÓJDrużyna32K 601:34:28.55+00:40:109:266,4
33LIPIŃSKI Piotr 54OŚMIU GWIAZDBIAŁOGARDDrużyna33M 2701:34:28.65+00:40:119:266,4
34DYWELSKI Marcin 6TAŃCZĄCY Z WILKAMISTARGARDDrużyna34M 2801:37:15.20+00:42:579:436,2
35ORGANISZCZAK Marcin 24ZAWODNIK NIEZRZESZONYBIAŁOGARDDrużyna35M 2901:42:43.10+00:48:2510:165,8
36ANDRUSZKO Agata 38KRA KARLINOKARLINODrużyna36K 701:45:07.90+00:50:5010:305,7
37JANOWICZ Malgorzata 48KRA KARLINOKARLINODrużyna37K 801:45:08.65+00:50:5110:305,7
38MATWIEJCZUK-LEKSIŃSKA Krzysztofa 56KRA KARLINOKARLINODrużyna38K 901:45:08.95+00:50:5110:305,7
39ANDRUSZKO Tomasz 39KRA KARLINOKARLINODrużyna39M 3001:45:09.15+00:50:5110:305,7
40KOCIENIEWSKI Rafał 51ONA I ONKOSZALINDrużyna40M 3101:46:19.05+00:52:0110:375,6
41KOCIENIEWSKA Beata 50ONA I ONKOSZALINDrużyna41K 1001:46:19.40+00:52:0110:375,6
42MATYSEK Ireneusz 21KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZDrużyna42M 3201:47:04.60+00:52:4710:425,6
43KALETA Małgorzata 12MAMUŚKIGOŚCINODrużyna43K 1101:48:36.70+00:54:1910:515,5
44SALAWA Anna 29MAMUŚKIGOŚCINODrużyna44K 1201:48:36.90+00:54:1910:515,5
45GRZESIAK Magdalena 7MAMUŚKIGOŚCINODrużyna45K 1301:48:37.05+00:54:1910:515,5
46KUKLIŃSKI Sebastian 16WOPR BIAŁOGARDBIAŁOGARDDrużyna46M 3301:48:59.60+00:54:4210:535,5
47KILJAN - RUDOWICZ Sylwia 13TŁUSTE SUPLEKOŁOBRZEGDrużyna47K 1402:01:13.00+01:06:5512:074,9
48PAWŁOWSKA Urszula 26CROSFIT KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGDrużyna48K 1502:01:13.35+01:06:5512:074,9
49KUBIAK Monika 15KOŁOBRZEG CROSSFITKOŁOBRZEGDrużyna49K 1602:01:13.60+01:06:5612:074,9
50DĘBSKI Daniel 5HAREM PLUSMRZEŻYNODrużyna50M 3402:07:45.05+01:13:2712:464,7
51DĘBSKA Magdalena 4HAREM PLUSMRZEŻYNODrużyna51K 1702:07:45.25+01:13:2712:464,7
52BEDNARZ Katarzyna 1NESSI TEAMKOŁOBRZEGDrużyna52K 1802:07:45.65+01:13:2812:464,7
53WOŁEJSZO Aleksandra 35HAREM PLUSZĄBROWODrużyna53K 1902:07:46.10+01:13:2812:464,7
54DEBERT Milena 3HAREM PLUSZĄBROWODrużyna54K 2002:07:46.50+01:13:2812:464,7
Znaleziono 54 wynik(ów)