4 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 12-15 LAT
4 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2022-10-01
Miejsce : Białogard
Dystans : 1.2 km
Zgłoszonych : 45
Wystartowało : 35
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RODZOŚ Nikodem 220Drużyna1M 100:06:46.75 0:4088,7
2KWIATKOWSKI Filip 388BIAŁOGARDDrużyna2M 200:07:36.95+00:00:500:4578,9
3ZIELIŃSKI Michał 399BIAŁOGARDDrużyna3M 300:07:47.75+00:01:010:4677,1
4PILARCZYK Kuba 283MYŚLIBÓRZDrużyna4M 400:07:48.25+00:01:010:4676,9
5KRUK Szymon 387BIAŁOGARDDrużyna5M 500:08:15.95+00:01:290:4972,7
6MADAJCZYK Emilia 369BIAŁOGARDDrużyna6K 100:08:19.05+00:01:320:4972,1
7PARYŻ Nikodem 371BIAŁOGARDDrużyna7M 600:08:27.55+00:01:400:5071,0
8KEMPROWSKI Igor 367BIAŁOGARDDrużyna8M 700:08:30.20+00:01:430:5170,6
9ZACHAREK Kornel 398ŻELIMUCHADrużyna9M 800:08:37.15+00:01:500:5169,6
10CZAJKOWSKI Mateusz 384BIAŁOGARDDrużyna10M 900:08:48.45+00:02:010:5268,2
11SAŁACH Róża 376BIAŁOGARDDrużyna11K 200:08:49.10+00:02:020:5268,1
12GAŁWA Oliwier 385SKWIERZYNKADrużyna12M 1000:09:01.95+00:02:150:5466,5
13SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 381USTRONIE MORSKIEDrużyna13M 1100:09:13.65+00:02:260:5565,1
14IWASZKO Bartek 386BIAŁOGARDDrużyna14M 1200:09:18.60+00:02:310:5564,5
15KUCIĘBA Hubert 368BIAŁOGARDDrużyna15M 1300:09:32.65+00:02:450:5762,9
16MIKOŁAJCZAK Wiktoria 392BIAŁOGARDDrużyna16K 300:09:44.65+00:02:570:5861,6
17BOSZKO Jakub 360BIAŁOGARDDrużyna17M 1400:10:24.30+00:03:371:0257,7
18KALETA Michalina 366GOŚCINODrużyna18K 400:10:34.35+00:03:471:0356,8
19SAŁACH Zuzanna 377BIAŁOGARDDrużyna19K 500:10:35.10+00:03:481:0356,7
20BOŃKOWSKI Oliwier 251BIAŁOGARDDrużyna20M 1500:10:46.20+00:03:591:0455,7
21ZATORSKA Zuzanna 383SIANOŻĘTYDrużyna21K 600:11:08.75+00:04:221:0653,9
22OSMAN Weronika 393BIAŁOGARDDrużyna22K 700:11:16.70+00:04:291:0753,3
23MIKOŁAJCZAK Nikola 391BIAŁOGARDDrużyna23K 800:11:18.75+00:04:321:0753,1
24BACHTIAK Borys 359BIAŁOGARDDrużyna24M 1600:11:40.30+00:04:531:1051,4
25ŁODZIŃSKA Łucja 390BIAŁOGARDDrużyna25K 900:11:48.40+00:05:011:1050,8
26JANISZ Zuzanna 364BIAŁOGARDDrużyna26K 1000:11:55.85+00:05:091:1150,3
27PRZYDANEK Lena 373POMIANOWODrużyna27K 1100:12:08.45+00:05:211:1249,5
28MILLER Zuzanna 370USTRONIE MORSKIEDrużyna28K 1200:12:11.85+00:05:251:1349,2
29POKUCIŃSKA Hanna 372BIAŁOGARDDrużyna29K 1300:12:51.35+00:06:041:1746,7
30LAMBARSKI Jakub 389BIAŁOGARDDrużyna30M 1700:13:02.30+00:06:151:1846,0
31DUTKIEWICZ Bianka 363BIAŁOGARDDrużyna31K 1400:13:05.85+00:06:191:1845,9
32DUTKIEWICZ Inka 362BIAŁOGARDDrużyna32K 1500:13:27.05+00:06:401:2044,6
33WIECZOREK Michalina 397BIAŁOGARDDrużyna33K 1600:13:38.55+00:06:511:2144,0
34WASILEWSKA Hanna 396BIAŁOGARDDrużyna34K 1700:13:41.70+00:06:541:2243,8
35SZCZEREK Szymon 395BIAŁOGARDDrużyna35M 1800:13:48.70+00:07:011:2243,5
Znaleziono 35 wynik(ów)