4 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 5-6 LAT
4 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2022-10-01
Miejsce : Białogard
Dystans : 0.4 km
Zgłoszonych : 27
Wystartowało : 25
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 25
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SMOLINSKI Wojciech 224SŁAWNODrużyna1M 100:02:19.40 5:4710,4
2WITKOWSKI Alan 229BIAŁOGARDDrużyna2M 200:02:22.85+00:00:035:5510,1
3KOZŁOWSKI Patryk 221BIAŁY BÓRDrużyna3M 300:02:22.95+00:00:035:5510,1
4JANISZ Julian 205BIAŁOGARDDrużyna4M 400:02:28.45+00:00:096:109,7
5FEDORCZAK Hania 203KONIKOWODrużyna5K 100:02:28.90+00:00:096:109,7
6KALETA Mikołaj 206GOŚCINODrużyna6M 500:02:32.30+00:00:126:209,5
7SALAWA Maria 210GOŚCINODrużyna7K 200:02:35.00+00:00:156:279,3
8URBAN Seweryn 211SZCZECINDrużyna8M 600:02:36.50+00:00:176:309,2
9WIERZCHOŃ Miłosz 228BIAŁOGARDDrużyna9M 700:02:46.40+00:00:276:558,7
10WOLSKI Dariusz 215KONIKOWODrużyna10M 800:02:48.30+00:00:287:008,6
11GOZDZIALSKA Zofia 218GOŚCINODrużyna11K 300:02:48.65+00:00:297:008,6
12PILARCZYK Bruno 222BIAŁOGARDDrużyna12M 900:02:48.75+00:00:297:008,6
13WIEDEŃSKI Andrzej 214BIAŁOGARDDrużyna13M 1000:02:50.50+00:00:317:058,5
14SZYPULSKI Julian 212SZCZECINDrużyna14M 1100:02:50.90+00:00:317:058,5
15SZCZEREK Zuzanna 227BIAŁOGARDDrużyna15K 400:02:53.40+00:00:347:128,3
16MROCZEK Kornel 209BIAŁOGARDDrużyna16M 1200:02:53.45+00:00:347:128,3
17CHWAŁA Hanna 202BIAŁOGARDDrużyna17K 500:02:56.35+00:00:367:208,2
18CIECHOWSKA-JUSZCZAK Alicja 216KOŁOBRZEGDrużyna18K 600:02:56.45+00:00:377:208,2
19LUBELFELD Daniel 208KOSZALINDrużyna19M 1300:03:04.85+00:00:457:407,8
20DUB Franciszek 217BIAŁOGARDDrużyna20M 1400:03:07.85+00:00:487:477,7
21RAKOWSKI Robert 223NOWE BIELICEDrużyna21M 1500:03:08.25+00:00:487:507,7
22ADAMOWICZ Nikodem 201KOSZALINDrużyna22M 1600:03:17.30+00:00:578:127,3
23KUŚ Zosia 207KOSZALINDrużyna23K 700:03:18.50+00:00:598:157,3
24GAJDA Aleksander 204KOSZALINDrużyna24M 1700:03:18.80+00:00:598:157,3
25ULAŃSKI Jeremiasz 213BIAŁOGARDDrużyna25M 1800:03:55.00+00:01:359:476,1
Znaleziono 25 wynik(ów)