4 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 5 KM
4 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2022-10-01
Miejsce : Białogard
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 140
Wystartowało : 130
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 130
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1OLICHOWSKI Mateusz 158WOLF TEAMTRZCIANKADrużyna1M 100:34:47.55 6:578,6
2SOSNOWSKI Tomasz 85FPPKOSZALINDrużyna2M 200:39:32.20+00:04:447:547,6
3WRÓBLEWSKI Michał 161DZIKIE WRÓBLEBORZYSZEWODrużyna3M 300:40:39.60+00:05:528:077,4
4FEDORCZAK Łukasz 68BIEGOLAS KOSZALINKONIKOWODrużyna4M 400:41:26.35+00:06:388:177,2
5LEWICKI Piotr 147FPPSZCZECINDrużyna5M 500:42:04.50+00:07:168:247,1
6ADASZYŃSKI Wiesław 96BIEGOLAS KOSZALINBOBOLICEDrużyna6M 600:43:17.00+00:08:298:396,9
7PILARCZYK Katarzyna 185KSFŚWIĄTKIDrużyna7K 100:44:17.20+00:09:298:516,8
8OLEJARZ Damian 152POL-BUD POLICEPOLICEDrużyna8M 700:44:24.80+00:09:378:526,8
9TOMCZYK Przemysław 193ATHLETICWAŁCZDrużyna9M 800:45:55.80+00:11:089:116,5
10PRZYBYLSKI Jakub 118:-)SŁUPSKDrużyna10M 900:49:09.05+00:14:219:496,1
11DORYWALSKI Artur 66FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna11M 1000:49:52.70+00:15:059:586,0
12PÓŁGRABIA Cezary 156PRYWATNE CENTRUM EDUKACYJNE SZKOŁY SUKCESBIAŁOGARDDrużyna12M 1100:49:54.00+00:15:069:586,0
13OWCZARZ Marcin 81FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna13M 1200:49:57.65+00:15:109:596,0
14ZARZYCKI Jakub 95BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINDrużyna14M 1300:49:59.85+00:15:129:596,0
15MAZURKIEWICZ Seweryn 78FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARD¸ POW. BIAŁOGARDZKIDrużyna15M 1400:50:00.90+00:15:1310:006,0
16WODNICKI Łukasz 130:)MIĘDZYZDROJEDrużyna16M 1500:50:32.60+00:15:4510:065,9
17STRZELECKI Grzegorz 88FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna17M 1600:50:47.45+00:15:5910:095,9
18OLICHOWSKA Marzena 153SURVIWAŁ TEAMNAKIELNODrużyna18K 200:51:22.90+00:16:3510:165,8
19KUCHARCZYK Robert 145RUNGRYF GRYFICEGRYFICEDrużyna19M 1700:52:10.65+00:17:2310:265,8
20MITUNIEWICZ Adrian 114BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINDrużyna20M 1800:52:49.70+00:18:0210:335,7
21KŁACZKIEWICZ Alicja 107WY-BIEGANI SZCZECINSZCZECINDrużyna21K 300:53:29.05+00:18:4110:415,6
22LITWIŃSKI Michał 178ATHLETICWAŁCZDrużyna22M 1900:54:01.45+00:19:1310:485,6
23ADAMOWICZ Anna 61FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna23K 400:54:35.60+00:19:4810:555,5
24WOLAŃSKI Przemysław 197.MYŚLIBÓRZDrużyna24M 2000:54:48.95+00:20:0110:575,5
25KRAWCZYK Aleksandra 177CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKDrużyna25K 500:54:57.50+00:20:0910:595,5
26MISZTAL Arkadiusz 113BOBOLICEBOBOLICEDrużyna26M 2100:55:10.25+00:20:2211:025,4
27SZYPULSKI Michał 91FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWABIAŁOGARDDrużyna27M 2200:55:13.10+00:20:2511:025,4
28LESZKIEWICZ Damian 110:)SŁAWOBORZEDrużyna28M 2300:55:39.00+00:20:5111:075,4
29DUCZYŃSKI Tomasz 67BIEGAM BO LUBIĘBIAŁOGARDDrużyna29M 2400:56:46.70+00:21:5911:215,3
30BRODECKI Artur 72BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINDrużyna30M 2500:56:58.55+00:22:1111:235,3
31MACIEJEWSKI Maciej 76BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINDrużyna31M 2600:59:03.50+00:24:1511:485,1
32HAMULAK Dariusz 136BIAŁOGARD BIEGABIAŁOGARDDrużyna32M 2700:59:39.00+00:24:5111:555,0
33NOWAKOWSKA Marta 151SAMA DLA SIEBIE :)BIAŁOGARDDrużyna33K 601:01:26.60+00:26:3912:174,9
34JANUSZEWSKA Anna 73SOKÓŁUSTRONIE MORSKIEDrużyna34K 701:03:41.75+00:28:5412:444,7
35KRYSA Krzysztof 74MEWAKOŁOBRZEGDrużyna35M 2801:03:47.70+00:29:0012:454,7
36MŁODZIANOWSKA Marta 115BRAKKOSZALINDrużyna36K 801:05:48.60+00:31:0113:094,6
37JAGŁA Żaneta 104BBLKOSZALINDrużyna37K 901:05:59.30+00:31:1113:114,5
38SOKOŁOWSKA Tola 191LUMBERJACKKOSZALINDrużyna38K 1001:06:31.15+00:31:4313:184,5
39BORUSIŃSKA Marta 169LUMBERJACKSARBINOWODrużyna39K 1101:06:31.30+00:31:4313:184,5
40WIECZOREK Agata 322PRZYJACIÓŁKIBIAŁOGARDDrużyna40K 1201:07:42.35+00:32:5413:324,4
41WITKOWSKA Malwina 129PRZYJACIÓŁKIBIAŁOGARDDrużyna41K 1301:07:42.60+00:32:5513:324,4
42SZAŁA Angelika 125PEACH GANGKOŁOBRZEGDrużyna42K 1401:08:16.40+00:33:2813:394,4
43PYTLARCZYK Justyna 119TEXASSKWIERZYNKADrużyna43K 1501:08:52.75+00:34:0513:464,4
44ŻUBER Anna 131TEXASSKWIERZYNKADrużyna44K 1601:08:53.45+00:34:0513:464,4
45GAŁWA Marek 102TEXASSKWIERZYNKADrużyna45M 2901:08:54.70+00:34:0713:464,4
46BOREJKO Łukasz 62BIEGLI I PADLIKOSZALINDrużyna46M 3001:09:07.90+00:34:2013:494,3
47WALKOWIAK Daria 92BIEGLI I PADLIKOSZALINDrużyna47K 1701:09:08.25+00:34:2013:494,3
48HUDAK Małgorzata 137TOP SECRETKOSZALINDrużyna48K 1801:09:38.60+00:34:5113:554,3
49KAMIŃSKI Piotr 139TOP SECRETKOSZALINDrużyna49M 3101:09:38.75+00:34:5113:554,3
50KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka 143TOP SECRETKOSZALINDrużyna50K 1901:09:39.05+00:34:5113:554,3
50BARANOWSKI Tomasz 133TOP SECRETKOSZALINDrużyna50M 3201:09:39.05+00:34:5113:554,3
52BARANOWSKA Anna 132TOP SECRETKOSZALINDrużyna52K 2001:09:39.40+00:34:5113:554,3
53STELMACH Ewelina 86AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDDrużyna53K 2101:10:22.70+00:35:3514:044,3
54STELMACH Krzysztof 87AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDDrużyna54M 3301:10:25.95+00:35:3814:054,3
55RUSINEK Kamil 83KAER MORHENBIAŁOGARDDrużyna55M 3401:13:16.35+00:38:2814:394,1
56PYRZYŃSKA-GORZKIEWICZ Agnieszka 1573+1BIAŁOGARDDrużyna56K 2201:13:25.70+00:38:3814:414,1
56ZIELIŃSKI Tomasz 1633+1BIAŁOGARDDrużyna56M 3501:13:25.70+00:38:3814:414,1
58ZIELIŃSKA Natalia 1623+1BIAŁOGARDDrużyna58K 2301:13:25.95+00:38:3814:414,1
59JANISZ Ewelina 106BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFABIAŁOGARDDrużyna59K 2401:13:28.20+00:38:4014:414,1
60MAJCHRZAK Hubert 112SAM SOBIEKOSZALINDrużyna60M 3601:13:29.05+00:38:4114:414,1
61SZAJDECKA Anna 124PRZYJACIÓŁKIBIAŁOGARDDrużyna61K 2501:13:37.80+00:38:5014:434,1
62IZNEROWICZ Monika 103DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINDrużyna62K 2601:14:28.25+00:39:4014:534,0
63SKRZYDLIŃSKA Renata 123CZTERDZIEŚCI PLUSBIAŁOGARDDrużyna63K 2701:14:39.50+00:39:5114:554,0
64BARTMAN Adam 97CZTERDZIEŚCI PLUSBIAŁOGARDDrużyna64M 3701:14:40.40+00:39:5214:564,0
65DONDERA Konrad 65ŻONA I MĄŻNOSÓWKODrużyna65M 3801:15:44.75+00:40:5715:084,0
66DONDERA Karolina 64ŻONA I MĄŻNOSÓWKODrużyna66K 2801:15:45.50+00:40:5715:094,0
67SMOLINSKI Jacek 84CALDREWSŁAWNODrużyna67M 3901:15:46.05+00:40:5815:094,0
68BOROS-SMOLIŃSKA Ewelina 63CALDREWSŁAWNODrużyna68K 2901:15:46.45+00:40:5815:094,0
69WASILEWSKA Karolina 93RODZINKABIAŁOGARDDrużyna69K 3001:15:47.95+00:41:0015:094,0
70WASILEWSKI Rafal 94RODZINKABIAŁOGARDDrużyna70M 4001:15:48.15+00:41:0015:094,0
71MADAJCZYK Katarzyna 77BRAKBIAŁOGARDDrużyna71K 3101:15:48.20+00:41:0015:094,0
72MISZCZUK Ewelina 150EFFKAWYSOKA KAMIEŃSKADrużyna72K 3201:16:43.20+00:41:5515:203,9
73GIEDO Joanna 134PEWNA ZADYSZKAKOSZALINDrużyna73K 3301:19:29.05+00:44:4115:533,8
74GIEDO Radosław 135PEWNA ZADYSZKAKOSZALINDrużyna74M 4101:19:29.15+00:44:4115:533,8
75KANIEWSKA Anetta 140PEWNA ZADYSZKABONINDrużyna75K 3401:19:39.85+00:44:5215:553,8
76KANIEWSKI Patryk 142PEWNA ZADYSZKABONINDrużyna76M 4201:19:41.50+00:44:5315:563,8
77KANIEWSKI Paweł 141PEWNA ZADYSZKABONINDrużyna77M 4301:19:42.00+00:44:5415:563,8
78MAŃKOWSKI Dariusz 148PEWNA ZADYSZKAKOSZALINDrużyna78M 4401:19:45.95+00:44:5815:573,8
79MAŃKOWSKI Kacper 149PEWNA ZADYSZKAKOSZALINDrużyna79M 4501:19:48.20+00:45:0015:573,8
80UŁAN Emilia 160PEWNA ZADYSZKAKOSZALINDrużyna80K 3501:19:58.80+00:45:1115:593,8
81UŁAN Michał 159PEWNA ZADYSZKAKOSZALINDrużyna81M 4601:20:00.10+00:45:1216:003,8
82ŻUKOWSKA Joanna 166SIOSTRY SĄSIADKISZCZECINDrużyna82K 3601:20:54.25+00:46:0616:103,7
83ŻUCHOWSKA Izabela 164SIOSTRY SĄSIADKISZCZECINDrużyna83K 3701:20:54.75+00:46:0716:103,7
84ŻUCHOWSKI Kamil 165SIOSTRY SĄSIADKISZCZECINDrużyna84M 4701:20:54.80+00:46:0716:103,7
85POKRZYWIŃSKA Celina 154ŁOBUZIARYWIDUCHOWADrużyna85K 3801:20:55.70+00:46:0816:113,7
86POKRZYWIŃSKI Robert 155ŁOBUZIARYWIDUCHOWADrużyna86M 4801:20:55.85+00:46:0816:113,7
87KRAJNIK Joanna 108CZTERDZIEŚCI PLUSBIAŁOGARDDrużyna87K 3901:22:25.85+00:47:3816:293,6
88SĘDZIK Iwona 121CZTERDZIEŚCI PLUSBIAŁOGARDDrużyna88K 4001:22:26.45+00:47:3816:293,6
89ŻUREK Marta 200GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna89K 4101:22:47.95+00:48:0016:333,6
90ZAMARA Zbigniew 198GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna90M 4901:22:48.55+00:48:0116:333,6
91ANKIEWICZ Maciej 168GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna91M 5001:22:48.65+00:48:0116:333,6
92ŁUBIESZKO Roksana 179GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna92K 4201:22:48.70+00:48:0116:333,6
93JASIUCHNA Marek 174GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna93M 5101:22:49.05+00:48:0116:333,6
94JASIUCHNA Aleksandra 173GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna94K 4301:22:49.35+00:48:0116:333,6
95ZAMARA Anna 199GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna95K 4401:22:49.40+00:48:0116:333,6
96HORBIK Karolina 172GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna96K 4501:22:49.55+00:48:0216:333,6
97SKRZYŃSKI Kordian 190GNM ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEDrużyna97M 5201:22:49.70+00:48:0216:333,6
98BRYNKIEWICZ Anna 98PEACHGANGKOŁOBRZEGDrużyna98K 4601:23:50.65+00:49:0316:463,6
99NOWACZYK Ewa 117FUNINIO SZCZECINSZCZECINDrużyna99K 4701:24:16.55+00:49:2916:513,6
100NOWACZYK Wojciech 116FUNINIO SZCZECINSZCZECINDrużyna100M 5301:24:16.85+00:49:2916:513,6
101GALANT Małgorzata 100BO JAK NIE MY TO KTO?!BIAŁOGARDDrużyna101K 4801:25:36.35+00:50:4817:073,5
102GALANT Angelika 99BO JAK NIE MY TO KTO?!BIAŁOGARDDrużyna102K 4901:25:36.85+00:50:4917:073,5
103GALANT Grzegorz 101BO JAK NIE MY TO KTO?!BIAŁOGARDDrużyna103M 5401:25:37.50+00:50:4917:073,5
104GNIECIAK Krzysztof 71:)USTRONIE MORSKIEDrużyna104M 5501:25:59.10+00:51:1117:113,5
105GNIECIAK Małgorzata 70:)USTRONIE MORSKIEDrużyna105K 5001:25:59.80+00:51:1217:113,5
106SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 90:-)USTRONIE MORSKIEDrużyna106M 5601:26:00.50+00:51:1217:123,5
107SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 89:-)USTRONIE MORSKIEDrużyna107K 5101:26:02.00+00:51:1417:123,5
108KUCHARCZYK Elżbieta 146RUNGRYF GRYFICEGRYFICEDrużyna108K 5201:29:42.45+00:54:5417:563,3
109KRZEPICKA Ilona 75MAMABIAŁOGARDDrużyna109K 5301:29:45.00+00:54:5717:573,3
110ANDRZEJCZYK Ewelina 167ANANASY Z 3 FALSŁUPSKDrużyna110K 5401:30:10.50+00:55:2218:023,3
111SAGAŁA Patrycja 188ANANASY Z 3 FALSŁUPSKDrużyna111K 5501:30:11.15+00:55:2318:023,3
112KORWIN-PIOTROWSKA Paulina 175ANANASY Z 3 FALDĘBNICA KASZUBSKADrużyna112K 5601:30:12.00+00:55:2418:023,3
113WELTROWSKA Alicja 195ANANASY Z 3 FALSŁUPSKDrużyna113K 5701:30:12.05+00:55:2418:023,3
114URBAN Ewelina 194ANANASY Z 3 FALDĘBNICA KASZUBSKADrużyna114K 5801:30:12.15+00:55:2418:023,3
115BURMAN Tomasz 171ANANASY Z 3 FALSŁUPSKDrużyna115M 5701:30:12.40+00:55:2418:023,3
116WOJTAŚ Katarzyna 196CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna116K 5901:35:28.75+01:00:4119:053,1
117SIWEK Mirka 189CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna117K 6001:35:29.00+01:00:4119:053,1
118POTACZEK Sylwia 186CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna118K 6101:35:29.35+01:00:4119:053,1
119MICH Kamila 184CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna119K 6201:35:29.45+01:00:4119:053,1
120MAŃKO Żaneta 181CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna120K 6301:35:29.55+01:00:4219:053,1
121MAŃKO Milena 180CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna121K 6401:35:29.75+01:00:4219:053,1
122RATAJEWSKA Agnieszka 187CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna122K 6501:35:30.80+01:00:4319:063,1
123MARKIEWICZ Iza 182CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna123K 6601:35:31.45+01:00:4319:063,1
124KRASZEWSKA Malwina 176CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna124K 6701:35:31.80+01:00:4419:063,1
125STASIK Joanna 192CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna125K 6801:35:31.95+01:00:4419:063,1
126JANIEC Piotr 105CRAZY FISHGRYFICEDrużyna126M 5801:35:42.65+01:00:5519:083,1
127MICH Krzysztof 183CROSSFIT ŚWIDWINŚWIDWINDrużyna127M 5901:35:49.00+01:01:0119:093,1
128SZYMAŃSKA Monika 127BRAKDARSZYCEDrużyna128K 6901:36:12.70+01:01:2519:143,1
129KRUPA Aleksandra 144LIFE4FITPŁOTYDrużyna129K 7001:36:12.75+01:01:2519:143,1
130LIPERTOWICZ Adrianna 111CRAZY FISHGRĘBOCINDrużyna130K 7101:36:13.45+01:01:2519:143,1
Znaleziono 130 wynik(ów)