4 BIAŁOGARDZKI BIEG SZLAKIEM GRYFA - 7-8 LAT
4 Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa
Organizator : Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej
Data : 2022-10-01
Miejsce : Białogard
Dystans : 0.8 km
Zgłoszonych : 54
Wystartowało : 41
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 41
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużyna
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZŁOWSKI Szymon 242BIAŁY BÓRDrużyna1M 100:01:57.05 1:1846,2
2WITKOWSKI Fabian 281BIAŁOGARDDrużyna2M 200:01:57.80+00:00:001:1846,2
3JANISZ Zofia 237BIAŁOGARDDrużyna3K 100:02:00.00+00:00:021:2045,0
4KĘDZIERSKI Stanisław 260BIAŁOGARDDrużyna4M 300:02:01.70+00:00:041:2044,6
5KOSIOREK Jeremi 240BIAŁOGARDDrużyna5M 400:02:03.75+00:00:061:2243,9
6RAKOWSKI Artur 247NOWE BIELICEDrużyna6M 500:02:04.05+00:00:071:2243,5
7SZCZEPANEK Paula 279SŁAWNODrużyna7K 200:02:04.35+00:00:071:2243,5
8GAJDA Leon 233KOSZALINDrużyna8M 600:02:04.90+00:00:071:2243,5
9SAKOWICZ Ruben 275DĘBICA KASZUBSKADrużyna9M 700:02:09.45+00:00:121:2641,9
10STRUKIEL Zuzia 249KOSZALINDrużyna10K 300:02:11.75+00:00:141:2741,2
11DULEK Tymoteusz 232DRAWSKO POMORSKIEDrużyna11M 800:02:17.30+00:00:201:3139,4
12WOLANSKI Leo 282MYSLIBORZDrużyna12M 900:02:18.20+00:00:211:3239,1
13NICIŃSKA Sandra 245KOSZALINDrużyna13K 400:02:20.00+00:00:221:3338,6
14PRZYDANEK Maks 274POMIANOWODrużyna14M 1000:02:21.40+00:00:241:3438,3
15WIEDEŃSKA Fatima 252BIAŁOGARDDrużyna15K 500:02:22.25+00:00:251:3438,0
16CYRKLEWICZ Igor 258BIAŁOGARDDrużyna16M 1100:02:22.45+00:00:251:3438,0
17MAZURKIEWICZ Aleksy 270BIAŁOGARDDrużyna17M 1200:02:23.95+00:00:261:3537,8
18GRZESIAK Liliana 235GOŚCINODrużyna18K 600:02:25.50+00:00:281:3637,2
19SAŁACH Miłosz 248BIAŁOGARDDrużyna19M 1300:02:27.20+00:00:301:3836,7
20LIPIANIN Michał 243BIAŁOGARDDrużyna20M 1400:02:27.25+00:00:301:3836,7
21NOWACZYK Izabela 272SZCZECINDrużyna21K 700:02:27.50+00:00:301:3836,7
22KUŹNIK Jan 269KARLINODrużyna22M 1500:02:27.65+00:00:301:3836,7
23KUŚ Lilia 268STRZELCE KRAJEŃSKIEDrużyna23K 800:02:29.05+00:00:321:3936,2
24KRZEPICKI Michał 267BIAŁOGARDDrużyna24M 1600:02:30.70+00:00:331:4036,0
25KOLODZIEJ Filip 263KARLINODrużyna25M 1700:02:34.40+00:00:371:4235,1
26KOLODZIEJ Pola 262KARLINODrużyna26K 900:02:34.60+00:00:371:4235,1
27GALANT Tomasz 234BIAŁOGARDDrużyna27M 1800:02:35.10+00:00:381:4334,8
28KRYSZTOFOWICZ Amelia 266SKIBIENKODrużyna28K 1000:02:38.55+00:00:411:4534,2
29KOWALCZYK Paweł 241KARLINODrużyna29M 1900:02:39.30+00:00:421:4634,0
30ADAMOWICZ Zofia 256BIAŁOGARDDrużyna30K 1100:02:39.75+00:00:421:4634,0
31IGNACZEK-JOSIŃSKI Miłosz 226BIAŁOGARDDrużyna31M 2000:02:40.05+00:00:431:4633,8
32WIŚNIEWSKA Maria 253GOŚCINODrużyna32K 1200:02:43.65+00:00:461:4833,1
33KRÓL Tymoteusz 265POMIANOWODrużyna33M 2100:02:44.00+00:00:461:4932,9
34WEGNER Nikola 250KOSZALINDrużyna34K 1300:02:44.15+00:00:471:4932,9
35ULANOWSKI Igor 280BIAŁOGARDDrużyna35M 2200:02:44.65+00:00:471:4932,9
36ZATORSKI Wiktor 255SIANOŻĘTYDrużyna36M 2300:02:47.10+00:00:501:5132,3
37PIĘKNIEWSKI Brajan 246BIAŁOGARDDrużyna37M 2400:02:47.85+00:00:501:5132,3
38GAJEC Filip 259BIAŁOGARDDrużyna38M 2500:02:48.10+00:00:511:5232,1
39KLEPUSZEWSKA Liliana 261NIEKŁONICEDrużyna39K 1400:02:50.10+00:00:531:5331,8
40BRZEZIŃSKI Piotr 230BIAŁOGARDDrużyna40M 2600:02:55.35+00:00:581:5630,9
41WODNICKA Zuzanna 254MIĘDZYZDROJEDrużyna41K 1500:03:11.15+00:01:142:0728,3
Znaleziono 41 wynik(ów)