4 POLANICKI BIEG NIEDŹWIEDZIA
Organizator : Urząd Miasta Polanica-Zdrój
Data : 2022-07-02
Miejsce : Polanica-Zdrój
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 57
Wystartowało : 52
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 52
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-16 | M-16 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60 | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAZ Marcin 45RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJPOLANICA-ZDRÓJM-161M 100:21:56.00 4:2313,7
2STOJANOWSKI Mariusz 43RNB POLANICA ZDRÓJ TEAMDUSZNIKI ZDRÓJM-162M 200:22:49.30+00:00:534:3313,1
3ZAWODNI Jarosław 26WAŁBRZYCHM-163M 300:23:39.45+00:01:434:4312,7
4KLIMCZAK Piotr 30GIMPAS PASŁĘKKŁODZKOM-501M 400:23:44.60+00:01:484:4412,6
5SZCZEPAŃSKI Grzegorz 54MAD RUNNERSCZARNY BÓRM-164M 500:24:23.05+00:02:274:5212,3
6PARADA Bronisław 51RNB TEAM POLANICA-ZDROJPOLANICA ZDRÓJM-401M 600:25:08.90+00:03:125:0111,9
7SMOLNICKI Marcin 6POZNAŃM-165M 700:25:48.90+00:03:525:0911,6
8CHORZĘPA Adam 25SZCZYTNAM-502M 800:26:57.55+00:05:015:2311,1
9DYJA Magdalena 44RNB TEAM POLANICA-ZDROJPOLANICA-ZDRÓJK-161K 100:27:13.40+00:05:175:2611,0
10KOZŁOWSKI Bartłomiej 49RNB POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM-402M 900:27:25.50+00:05:295:2910,9
11SĘDZIK Aleksander 3BYTOMM-503M 1000:27:28.05+00:05:325:2910,9
12KARATKÓW Ewa 34LKS ISKRA JASZKOWARADKÓWK-401K 200:28:51.45+00:06:555:4610,4
13ROMAN Krzysztof 32KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-601M 1100:29:17.40+00:07:215:5110,2
14KRAWCZYK Sebastian 27CITYFITWAŁBRZYCHM-166M 1200:29:34.95+00:07:385:5410,1
15BIELECKI Grzegorz 31HAPPY SCHOOLLEGNICAM-403M 1300:29:41.10+00:07:455:5610,1
16SZYMAŃSKI Grzegorz 41RNB POLANICA ZDRÓJPOLANICA–ZDRÓJM-404M 1400:29:44.60+00:07:485:5610,1
17DEREŃ Agata 33LKS ISKRA JASZKOWASTARA ŁOMNICAK-162K 300:29:58.95+00:08:025:5910,0
18MAZURKIEWICZ Grzegorz 24WAŁBRZYCHM-504M 1500:30:09.80+00:08:136:0110,0
19EKALT Paweł 13BIAŁAM-167M 1600:30:40.25+00:08:446:089,8
20HASIAK Aleksander 1NYSAM-505M 1700:30:43.20+00:08:476:089,8
21MALECKI Jacek 23KAMIENIEC ZĄBKOWICKIM-405M 1800:31:23.55+00:09:276:169,6
22GOLEK Seweryn Golek 39POLACY BIEGAJA W UKLONDONM-406M 1900:31:26.55+00:09:306:179,5
23FABJAŃSKI Augustyn 11WROCŁAWM-602M 2000:31:31.25+00:09:356:189,5
24ŁYKO Mariusz 36MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-407M 2100:31:48.10+00:09:526:219,4
25ŁYKO Marta 35MAD RUNNERSWAŁBRZYCHK-402K 400:31:48.30+00:09:526:219,4
26ŚLIWKA Olga 22OŁAWAK-163K 500:32:55.85+00:10:596:359,1
27MADZIA Aleksandra 52RNB TEAM POLANICA-ZDROJPOLANICA-ZDRÓJK-164K 600:32:56.80+00:11:006:359,1
28STANKOWSKA Renata 7BARDOK-403K 700:33:12.65+00:11:166:389,0
29NASTAWSKA Bogumiła 4WAŁBRZYCHK-501K 800:33:19.90+00:11:236:399,0
30ŚWIEBODA Karolina 40PREDATORS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHK-165K 900:33:55.10+00:11:596:478,8
31BUCZKO Bogusław 57ŚNIDNICAM-506M 2200:33:56.00+00:12:006:478,8
32CZUBA Marta 15GLIWICEK-166K 1000:34:04.00+00:12:086:488,8
33JURASZ Aleksandra 18KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-167K 1100:34:18.55+00:12:226:518,7
34FIGURA Zbigniew 46RUNNERS TEAM NYSANYSAM-603M 2300:36:14.05+00:14:187:148,3
35HASIAK Katarzyna 2NYSAK-502K 1200:36:18.45+00:14:227:158,3
36SPOWAR Jan 50KOS TESLA BRNOBRNOM-70+1M 2400:36:43.20+00:14:477:208,2
37STEMPIN Sylwia 16KĘPNOK-168K 1300:37:27.30+00:15:317:298,0
38SZCZYPEK Anna 28CITYFITWAŁBRZYCHK-404K 1400:37:40.25+00:15:447:328,0
39PAWŁOWICZ Katarzyna 48POLANICA-ZDRÓJK-169K 1500:37:53.60+00:15:577:347,9
40GRYGOROWICZ Marek 14NYSAM-408M 2500:38:08.10+00:16:127:377,9
41MANDZIEJ Ula 9NYSAK-405K 1600:38:13.05+00:16:177:387,8
42MAĆKÓW Klaudia 19STROBICEK-1610K 1700:38:27.35+00:16:317:417,8
43MUŁKIN Klaudia 55STROBICEK-1611K 1800:38:27.75+00:16:317:417,8
44KUBAŚ Dawid 56NADLEŚNICTWO ZDROJOWEKŁODZKOM-168M 2600:39:50.05+00:17:547:587,5
45GRYGOROWICZ Katarzyna 53NYSAK-406K 1900:40:41.45+00:18:458:087,4
46RĘKAS Ania 10NYSAK-407K 2000:41:32.70+00:19:368:187,2
47MAĆKÓW Małgorzata 20NYSAK-1612K 2100:41:34.05+00:19:388:187,2
48GOZDZ Malgorzata 37MĄŻ & ŻONAPOLANICA ZDROJK-1613K 2200:42:04.35+00:20:088:247,1
49GÓŹDŹ Artur 38MĄŻ & ŻONAPOLANICA ZDRÓJM-169M 2700:42:04.60+00:20:088:247,1
50STROJWĄS Anna 47WKB PIASTWROCŁAWK-60+1K 2300:42:32.25+00:20:368:307,1
51ZIELSKI Błażej 17PRUDNIKM-1610M 2800:44:34.05+00:22:388:546,7
52ROSS Jacek 29EJRZABRZEM-409M 2900:46:48.70+00:24:529:216,4
Znaleziono 52 wynik(ów)