8. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2011-2010
XXV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2022
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2022-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1.0 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 77
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 77
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WRÓBLEWSKI Adrian 486WKKWARSZAWAChłopcy1M 100:00:0000:03:26.8500:03:26.85 3:2617,5
2SZPONAROWICZ Bruno 472RAJSZEWChłopcy2M 200:00:0000:03:29.4500:03:29.45+00:00:023:2917,2
3KOWALCZYK Natalia 428UKS ORZEŁKI WARSZAWAWARSZAWADziewczynki1K 100:00:0000:03:30.4500:03:30.45+00:00:033:3017,1
4PIOTROWSKI Jakub 456SP 110 W WARSZAWIEWARSZAWAChłopcy3M 300:00:0000:03:30.5500:03:30.55+00:00:033:3017,1
5ZDANOWSKI Damian 490WARSZAQAChłopcy4M 400:00:0000:03:38.9500:03:38.95+00:00:123:3816,5
6BADER-STRZAŁA Adrianna 391KS ORZEŁWARSZAWADziewczynki2K 200:00:0000:03:40.1000:03:40.10+00:00:133:4016,4
7LESIUK Lena 436AZS AWF WARSZAWAWARSZAWADziewczynki3K 300:00:0000:03:42.2500:03:42.25+00:00:153:4216,2
8MAŃK Krystian 439SP110WARSZAWAChłopcy5M 500:00:0000:03:49.3000:03:49.30+00:00:223:4915,7
9SKRAJNOWSKI Karol 468WARSZAWAChłopcy6M 600:00:0000:03:52.1500:03:52.15+00:00:253:5215,5
10JOŃCZY Jan 418WARSZAWAChłopcy7M 700:00:0000:03:53.2500:03:53.25+00:00:263:5315,5
11ŚCIUBA Dawid 495UKS SKALARWARSZAWAChłopcy8M 800:00:0000:03:53.9000:03:53.90+00:00:273:5315,5
12OLEKSIŃSKI Mikołaj 450SP 110WARSZAWAChłopcy9M 900:00:0000:03:55.3000:03:55.30+00:00:283:5515,3
13ZALEWSKI Patryk 579WARSZAWAChłopcy10M 1000:00:0000:04:00.6000:04:00.60+00:00:334:0015,0
14OLBORSKI Jan 80WARSZAWAChłopcy11M 1100:00:0000:04:03.0500:04:03.05+00:00:364:0314,8
15PIKUŁA Julia 455SP 110WARSZAWADziewczynki4K 400:00:0000:04:05.8000:04:05.80+00:00:384:0514,7
16PIKUŁA Jan 454WARSZAWAChłopcy12M 1200:00:0000:04:06.1500:04:06.15+00:00:394:0614,6
17MADZIAR Nadia 438WARSZAWADziewczynki5K 500:00:0000:04:06.8500:04:06.85+00:00:404:0614,6
18KATNER Wiktor 424WARSZAWAChłopcy13M 1300:00:0000:04:07.2000:04:07.20+00:00:404:0714,6
19PROCENKO Victoria 457SP257WARSZAWADziewczynki6K 600:00:0000:04:07.7000:04:07.70+00:00:404:0714,6
20KOZERSKA Antonina 429UKS ŻOLIBORZWARSZAWADziewczynki7K 700:00:0000:04:07.9500:04:07.95+00:00:414:0714,6
21BIEŃCZYK Mikołaj 395WARSZAWAChłopcy14M 1400:00:0000:04:09.0500:04:09.05+00:00:424:0914,5
22RACIBORSKI Dawid 460WARSZAWAChłopcy15M 1500:00:0000:04:14.2500:04:14.25+00:00:474:1414,2
23SZWARC Cezary 473WARSZAWAChłopcy16M 1600:00:0000:04:15.3000:04:15.30+00:00:484:1514,1
24MOSKWA Jakub 445SP368 BIAŁEORŁYWARSZAWAChłopcy17M 1700:00:0000:04:16.7000:04:16.70+00:00:494:1614,1
25WOLNY Marcin 484WARSZAWAChłopcy18M 1800:00:0000:04:17.9000:04:17.90+00:00:514:1714,0
26KUTRA Stanisław 434WARSZAWAChłopcy19M 1900:00:0000:04:19.0000:04:19.00+00:00:524:1913,9
27JEZIERSKI Bartosz 417WARSZAWAChłopcy20M 2000:00:0000:04:20.9000:04:20.90+00:00:544:2013,8
28SIEWERT Tymoteusz 466WARSZAWAChłopcy21M 2100:00:0000:04:21.2000:04:21.20+00:00:544:2113,8
29KOWALCZUK Jakub 427WARSZAWAChłopcy22M 2200:00:0000:04:22.0500:04:22.05+00:00:554:2213,7
30MARKIEWICZ Mateusz 440WARSZAWAChłopcy23M 2300:00:0000:04:22.5000:04:22.50+00:00:554:2213,7
31JACKOWSKA Weronika 415BRAKWARSZAWADziewczynki8K 800:00:0000:04:24.9000:04:24.90+00:00:584:2413,6
32WOLSKI Ivo 485UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAChłopcy24M 2400:00:0000:04:24.9500:04:24.95+00:00:584:2413,6
33ŚLUSARCZYK Amelia 475PARKRUN PRUSZKÓPRUSZKÓWDziewczynki9K 900:00:0000:04:26.0500:04:26.05+00:00:594:2613,5
34UFNAL Julia 478SP 368WARSZAWADziewczynki10K 1000:00:0000:04:26.9500:04:26.95+00:01:004:2613,5
35STOJAK Karina 498WARSZAWADziewczynki11K 1100:00:0000:04:27.0500:04:27.05+00:01:004:2713,5
36WIŚNIEWSKA Julia 481WARSZAWADziewczynki12K 1200:00:0000:04:27.6500:04:27.65+00:01:004:2713,5
37WILIM Pola 480KYOKO WARSZAWAWARSZAWADziewczynki13K 1300:00:0000:04:29.3500:04:29.35+00:01:024:2913,4
38SKLEPIŃSKA Klara 467SP 367WARSZAWADziewczynki14K 1400:00:0000:04:29.9500:04:29.95+00:01:034:2913,4
39PIEPKA Maria 453SP 31 KOBIAŁKAWARSZAWADziewczynki15K 1500:00:0000:04:32.6000:04:32.60+00:01:054:3213,2
40GRAMATNIKOWSKI Tomasz 414WARSZAWAChłopcy25M 2500:00:0000:04:35.0500:04:35.05+00:01:084:3513,1
41NAPIÓRKOWSKA Anna 446UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECRUSIECDziewczynki16K 1600:00:0000:04:37.7000:04:37.70+00:01:104:3713,0
42ROSZCZYK Kamila 462UKS G8 BIELANYWARSZAWADziewczynki17K 1700:00:0000:04:39.3000:04:39.30+00:01:124:3912,9
43STĘPIEŃ Alicja 469KYOKO WARSZAWAWARSZAWADziewczynki18K 1800:00:0000:04:43.3000:04:43.30+00:01:164:4312,7
44DRABIK Julia 407SP 368WARSZAWADziewczynki19K 1900:00:0000:04:44.5000:04:44.50+00:01:174:4412,7
45MADEJ Malwina 437WARSZAWADziewczynki20K 2000:00:0000:04:47.7500:04:47.75+00:01:204:4712,5
46JANKOWSKA Lila 416AZSWARSZAWADziewczynki21K 2100:00:0000:04:48.4000:04:48.40+00:01:214:4812,5
47KYRYCHENKO Vlada 435UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECNOWA WIEŚDziewczynki22K 2200:00:0000:04:53.5000:04:53.50+00:01:264:5312,3
48KUROWSKI Norbert 433WARSZAWAChłopcy26M 2600:00:0000:04:53.8000:04:53.80+00:01:264:5312,3
49WIŚNIEWSKI Bartłomiej 482WARSZAWAChłopcy27M 2700:00:0000:04:53.9000:04:53.90+00:01:274:5312,3
50STĘPIEŃ Mikołaj 470KYOKO WARSZAWAWARSZAWAChłopcy28M 2800:00:0000:04:54.1000:04:54.10+00:01:274:5412,2
51REMBELSKA Gabriela 461WARSZAWADziewczynki23K 2300:00:0000:04:54.4500:04:54.45+00:01:274:5412,2
52BRONA Rozalia 398UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECSTARA WIEŚDziewczynki24K 2400:00:0000:04:55.0000:04:55.00+00:01:284:5512,2
53KRULAK Gabrysia 431SP 263WARSZAWADziewczynki25K 2500:00:0000:04:56.6000:04:56.60+00:01:294:5612,2
54KAMIŃSKA Joanna 421WARSZAWADziewczynki26K 2600:00:0000:04:58.1500:04:58.15+00:01:314:5812,1
55KOPIER Blanka 425WARSZAWADziewczynki27K 2700:00:0000:04:58.3500:04:58.35+00:01:314:5812,1
56DĄBROWSKA Beata 1108WARSZAWADziewczynki28K 2800:00:0000:04:58.5000:04:58.50+00:01:314:5812,1
57STOJAK Zuzanna 471WARSZAWADziewczynki29K 2900:00:0000:04:59.6000:04:59.60+00:01:324:5912,0
58KARPIŃSKI Kamil 422WARSZAWAChłopcy29M 2900:00:0000:04:59.6500:04:59.65+00:01:324:5912,0
59CHOIŃSKA Iwona 400WARSZAWADziewczynki30K 3000:00:0000:05:00.1000:05:00.10+00:01:335:0012,0
60ZAGÓRSKA Zofia 487WARSZAWADziewczynki31K 3100:00:0000:05:04.5000:05:04.50+00:01:375:0411,8
61BĄK Nina 394UKŁ OLIMPIJCZYK 112WARSZAWADziewczynki32K 3200:00:0000:05:08.1500:05:08.15+00:01:415:0811,7
62WOJTAS Gabriela 483SP 257 5BWARSZAWADziewczynki33K 3300:00:0000:05:08.8500:05:08.85+00:01:425:0811,7
63MOKWIŃSKA Wiktoria 443WARSZAWADziewczynki34K 3400:00:0000:05:15.2000:05:15.20+00:01:485:1511,4
64MICHNOWSKA Agata 441SP 342WARSZAWADziewczynki35K 3500:00:0000:05:15.5000:05:15.50+00:01:485:1511,4
65DOMAŃSKI Wiktor 406SP 110WARSZAWAChłopcy30M 3000:00:0000:05:16.4000:05:16.40+00:01:495:1611,4
66DUCHNOWSKA Agata 408WARSZAWADziewczynki36K 3600:00:0000:05:17.9000:05:17.90+00:01:515:1711,4
67GÓRALCZUK Marysia 412SP257WARSZAWADziewczynki37K 3700:00:0000:05:21.3500:05:21.35+00:01:545:2111,2
68PAUROWICZ Dawid 452WIELISZEWChłopcy31M 3100:00:0000:05:24.4000:05:24.40+00:01:575:2411,1
69GÓRZYŃSKA Adrianna 413WARSZAWADziewczynki38K 3800:00:0000:05:28.6500:05:28.65+00:02:015:2811,0
70DUDA Lilianna 409SP110WARSZAWADziewczynki39K 3900:00:0000:05:36.1000:05:36.10+00:02:095:3610,7
71KOCIK Zofia 494WARSZAWADziewczynki40K 4000:00:0000:05:45.4500:05:45.45+00:02:185:4510,4
72SZYSZKO Nel 474MARKOWI BIEGACZEMARKIDziewczynki41K 4100:00:0000:05:53.7500:05:53.75+00:02:265:5310,2
73DAMĘTKA Sara 404WARSZAWADziewczynki42K 4200:00:0000:05:59.0000:05:59.00+00:02:325:5910,0
73KOPANIA Dawid 85WARSZAWAChłopcy32M 3200:00:0000:05:59.0000:05:59.00+00:02:325:5910,0
73AMBROCH Wiktor 390WARSZAWAChłopcy32M 3200:00:0000:05:59.0000:05:59.00+00:02:325:5910,0
76STYKOWSKA Zosia 1109WARSZAWADziewczynki43K 4300:00:0000:08:16.4500:08:16.45+00:04:498:167,3
77SZYMONOWICZ Kalina 1119WARSZAWADziewczynki44K 4400:00:0000:08:16.7000:08:16.70+00:04:491:3936,3
Znaleziono 77 wynik(ów)