9. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY ROCZNIK 2009-2008
XXV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Białołęka 2022
Organizator : Urząd Dzielnicy Warszawa – Białołęka
Data : 2022-11-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1.0 km
Zgłoszonych : 81
Wystartowało : 56
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 56
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SKLEPIŃSKI Franek 553SP 367WARSZAWAChłopcy1M 100:00:0000:03:22.0000:03:22.00 3:2217,8
2RYLSKA Oliwia 550UKS FILIPIDES TERESINPASSDziewczynki1K 100:00:0000:03:23.0000:03:23.00+00:00:013:2317,7
3ZOUABI Patryk 573BARCAWARSZAWAChłopcy2M 200:00:0000:03:29.3500:03:29.35+00:00:073:2917,2
4WOJDA Stanisław 567WARSZAWAChłopcy3M 300:00:0000:03:31.0000:03:31.00+00:00:093:3117,1
5MAŁECKA Karina 536LKS OSUCHÓWRADZIEJOWICEDziewczynki2K 200:00:0000:03:31.6000:03:31.60+00:00:093:3117,1
6ŁAKOMSKA Magdalena 532AKLWARSZAWADziewczynki3K 300:00:0000:03:32.2000:03:32.20+00:00:103:3217,0
6SIEMIŃSKI Maurycy 551SP 110WARSZAWAChłopcy4M 400:00:0000:03:32.2000:03:32.20+00:00:103:3217,0
8JAGIELSKI Patryk 512WARSZAWAChłopcy5M 500:00:0000:03:35.5500:03:35.55+00:00:133:3516,7
9POPIOŁEK Anna 542WARSZAWADziewczynki4K 400:00:0000:03:37.0000:03:37.00+00:00:153:3716,6
10KOZERSKA Weronika 526UKS ŻOLIBORZWARSZAWADziewczynki5K 500:00:0000:03:39.9000:03:39.90+00:00:173:3916,4
11KOKOSINSKI Bartlomiej 521WARSZAWAChłopcy6M 600:00:0000:03:42.1500:03:42.15+00:00:203:4216,2
12MAŁECKA Dominika 535LKS OSUCHÓWRADZIEJOWICEDziewczynki6K 600:00:0000:03:43.9000:03:43.90+00:00:213:4316,1
13PAWLAK Adrianna 540UKS LA BASKETWARSZAWADziewczynki7K 700:00:0000:03:48.4500:03:48.45+00:00:263:4815,8
14SZYMAŃSKI Igor 559SP257WARSZAWAChłopcy7M 700:00:0000:03:49.7500:03:49.75+00:00:273:4915,7
15BATKO-BOCHEŃSKI Jerzy 502SP 257WARSZAWAChłopcy8M 800:00:0000:03:51.0500:03:51.05+00:00:293:5115,6
16KACZOROWSKA Zofia 516LKS OSUCHÓWMSZCZONÓWDziewczynki8K 800:00:0000:03:51.3500:03:51.35+00:00:293:5115,6
17SZYMONOWICZ Krzysztof 1120WARSZAWADziewczynki9K 900:00:0000:03:52.7500:03:52.75+00:00:300:4677,6
18ŁATKOWSKI Piotr 533CHOTOMÓWChłopcy9M 900:00:0000:03:53.6000:03:53.60+00:00:313:5315,5
19NIEMIEC Ola 574BRAKWARSZAWADziewczynki10K 1000:00:0000:04:04.4500:04:04.45+00:00:424:0414,8
20GRYGOWSKI Kryspin 510JABŁONNAChłopcy10M 1000:00:0000:04:06.6500:04:06.65+00:00:444:0614,6
21ŚLUSARCZYK Natalia 561PARKRUN PRUSZKÓWPRUSZKÓWDziewczynki11K 1100:00:0000:04:08.9000:04:08.90+00:00:464:0814,5
22SZCZEPAŃSKI Mateusz 558WARSZAWAChłopcy11M 1100:00:0000:04:10.3000:04:10.30+00:00:484:1014,4
23JANKOWSKA Hania 513WARSZAWADziewczynki12K 1200:00:0000:04:10.4500:04:10.45+00:00:484:1014,4
24KARPETA Lena 518UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECSTARA WIEŚDziewczynki13K 1300:00:0000:04:11.4000:04:11.40+00:00:494:1114,3
25URBAN Adrianna 564WARSZAWADziewczynki14K 1400:00:0000:04:11.6500:04:11.65+00:00:494:1114,3
26KOBYLEC Paulina 520WARSZAWADziewczynki15K 1500:00:0000:04:18.9500:04:18.95+00:00:564:1814,0
27GUMINSKA Weronika 511UKS FILIPIDES TERESINBOŻA WOLADziewczynki16K 1600:00:0000:04:22.4500:04:22.45+00:01:004:2213,7
28BOGUSIEWICZ Damian 504WARSZAWAChłopcy12M 1200:00:0000:04:23.2500:04:23.25+00:01:014:2313,7
29WILIM Jola 565KYOKO WARSZAWAWARSZAWADziewczynki17K 1700:00:0000:04:23.3000:04:23.30+00:01:014:2313,7
30KOWALCZUK Lena 524WARSZAWADziewczynki18K 1800:00:0000:04:24.2500:04:24.25+00:01:024:2413,6
31SZYMAŃSKI Patryk 560SP257WARSZAWAChłopcy13M 1300:00:0000:04:24.9000:04:24.90+00:01:024:2413,6
32KACPRZYK Antoni 515UKL OLIMPIJCZYK 112WARSZAWAChłopcy14M 1400:00:0000:04:25.2000:04:25.20+00:01:034:2513,6
33WOSIK Antoni 569NIE MAWARSZAWAChłopcy15M 1500:00:0000:04:27.3000:04:27.30+00:01:054:2713,5
34STĘPIEŃ Maja 556WARSZAWADziewczynki19K 1900:00:0000:04:31.2000:04:31.20+00:01:094:3113,3
35SŁOTA Marcelina 554WARSZAWADziewczynki20K 2000:00:0000:04:32.2000:04:32.20+00:01:104:3213,2
36ROSZCZYK Martyna 549UKS G8 BIELANYWARSZAWADziewczynki21K 2100:00:0000:04:36.5500:04:36.55+00:01:144:3613,0
37PISKORSKI Tymon 578WARSZAWAChłopcy16M 1600:00:0000:04:36.6000:04:36.60+00:01:144:3613,0
38TYRC Dawid 563WARSZAWAChłopcy17M 1700:00:0000:04:39.2500:04:39.25+00:01:174:3912,9
39TUPACZEWSKI Grzegorz 562WARSZAWAChłopcy18M 1800:00:0000:04:40.8500:04:40.85+00:01:184:4012,9
40WOŹNICKI Tymoteusz 570SP 84 WARSZAWA /AIT INVEST TEAMWARSZAWAChłopcy19M 1900:00:0000:04:41.6500:04:41.65+00:01:194:4112,8
41BURY Alicja 505UKJ LEMURWARSZAWADziewczynki22K 2200:00:0000:04:42.4000:04:42.40+00:01:204:4212,8
42PYZA Karina 543WARSZAWADziewczynki23K 2300:00:0000:04:42.5500:04:42.55+00:01:204:4212,8
43MATEJKA Mateusz 538WARSZAWAChłopcy20M 2000:00:0000:04:42.8500:04:42.85+00:01:204:4212,8
44WIŚNIEWSKA Antonina 566JUDO LEMURWARSZAWADziewczynki24K 2400:00:0000:04:44.3500:04:44.35+00:01:224:4412,7
45JOŃSKA Magdalena 514WARSZAWADziewczynki25K 2500:00:0000:04:44.4000:04:44.40+00:01:224:4412,7
46MALISZEWSKA Gabriela 534WARSZAWADziewczynki26K 2600:00:0000:04:44.8500:04:44.85+00:01:224:4412,7
47MARCINKIEWICZ Zuzanna 537KYOKOWARSZAWADziewczynki27K 2700:00:0000:04:50.6500:04:50.65+00:01:284:5012,4
48ZAGÓRSKA Antonina 488WARSZAWADziewczynki28K 2800:00:0000:04:51.0500:04:51.05+00:01:294:5112,4
49BUŚKO Krzysztof 506SP 298WARSZAWAChłopcy21M 2100:00:0000:04:54.4000:04:54.40+00:01:324:5412,2
50ADAMOWICZ Dominik 500WARSZAWAChłopcy22M 2200:00:0000:04:58.4000:04:58.40+00:01:364:5812,1
51KAMIŃSKI Paweł 517WARSZAWAChłopcy23M 2300:00:0000:05:03.0000:05:03.00+00:01:415:0311,9
52ZDZIECH Bartosz 572SP112WARSZAWAChłopcy24M 2400:00:0000:05:08.8500:05:08.85+00:01:465:0811,7
53LEŚNIEWSKA Maja 530SP 257WARSZAWADziewczynki29K 2900:00:0000:05:09.5500:05:09.55+00:01:475:0911,7
54BALCERZAK Maja 501LEGIONOWODziewczynki30K 3000:00:0000:05:30.8000:05:30.80+00:02:085:3010,9
55KINEL Wiktoria 519WARSZAWADziewczynki31K 3100:00:0000:05:37.5000:05:37.50+00:02:155:3710,7
56TRESZCZYŃSKA Nikita 1122WARSZAWAChłopcy25M 2500:00:0000:06:40.3000:06:40.30+00:03:186:409,0
Znaleziono 56 wynik(ów)