Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-06-11
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 9 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 55
Wystartowało : 47
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 47
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBabia
4.2km
Czas
netto
9km
Czas
brutto
9km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KURZEJA Michal 746MYENDURANCETEAMKAMIENICAM11M 100:00:0100:45:2401:05:29.0501:05:30.05 7:168,2
2ŻÓŁTEK Grzegorz 730TC ORZEŁ SPYTKOWICESPYTKOWICEM12M 200:00:0200:45:3101:08:22.5501:08:24.55+00:02:547:357,9
3WOLCZKO Grzegorz 752M21M 300:00:0400:52:2201:15:27.4001:15:32.20+00:10:028:237,2
4SZUMLAŃSKI Marcin 750GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWM22M 400:00:0100:54:1401:18:06.8001:18:08.10+00:12:388:406,9
5JURA Maciej 721ITMBW KRAKÓWNOWY SĄCZM13M 500:00:0100:53:3001:18:58.2001:18:59.95+00:13:298:466,8
6MATYSIAK Marcin 747ULTRAWYRYPA.PLWARSZAWAM23M 600:00:0200:56:0501:23:27.8001:23:30.60+00:18:009:166,5
7FITAK Marta 717LIPNICA WIELKAK11K 100:00:0000:56:2501:24:22.9501:24:23.85+00:18:539:226,4
8ZBORUCKI Jan 745PRZEDWOJEWSKI TEAMKATOWICEM24M 700:00:0001:00:4601:28:21.7501:28:22.65+00:22:529:496,1
9LEŚNIOWSKI-PARFIANOWICZ Grzegorz 709SALVAGENTE LEŚNE WILCZE JEDNOROŻCESZCZECINM14M 800:00:0501:03:1101:32:13.5001:32:19.00+00:26:4810:145,9
10GRACIK Vlastimil 753M25M 900:00:0301:03:0901:33:46.1001:33:49.80+00:28:1910:255,8
11WANAT Janusz 738SIEDLISKAM26M 1000:00:0301:05:4301:37:06.1001:37:09.35+00:31:3910:475,6
12ORDZIŃSKI Bartek 704KIELCEM27M 1100:00:0501:03:2801:37:11.7001:37:16.85+00:31:4610:475,6
13KLONOWICZ Stanisław 749HUNTERS OCR TEAMTARNÓWM31M 1200:00:0201:10:1801:40:26.1501:40:28.20+00:34:5811:095,4
14FRYBES Agnieszka 755GIŻYCKOK21K 200:00:0201:09:1901:41:39.3001:41:41.70+00:36:1111:175,3
15KADŁUBOWSKI Piotr 754BRZEGM28M 1300:00:0101:10:2701:44:40.3001:44:41.70+00:39:1111:375,2
16KULAWIK Bartosz 710KRAKOWM29M 1400:00:0401:11:2901:45:51.4501:45:55.65+00:40:2511:455,1
17SIESS Jarosław 714PABIANICEM32M 1500:00:0601:10:2201:46:02.9501:46:09.85+00:40:3911:465,1
18SŁOCIŃSKA Paulina 744KATOWICEK12K 300:00:0601:10:1601:46:19.9501:46:26.75+00:40:5611:485,1
19LIWOCH Sebastian 723MYSZKÓWM210M 1600:00:0701:15:2301:48:59.0001:49:06.65+00:43:3612:065,0
20DANIELAK Małgorzata 718ZIELONKIK31K 400:00:0201:14:4901:49:50.4001:49:52.50+00:44:2212:124,9
21OZIĘBŁOWSKI Paweł 727CHORZÓWM211M 1700:00:0201:17:1501:51:31.3501:51:33.35+00:46:0312:234,8
22KLONOWICZ Patrycja 742HUNTERS OCR TEAMNOWE ŻUKOWICEK13K 500:00:0301:16:0001:51:37.6001:51:41.15+00:46:1112:244,8
23WOŹNY Alicja 735KRAKÓWK14K 600:00:0201:16:3101:51:55.4501:51:58.15+00:46:2812:264,8
24CIEŚLIŃSKA Elżbieta 703ŁÓDŹK15K 700:00:0601:16:0701:52:37.7001:52:44.00+00:47:1312:304,8
25ZAGUBIEN Dominik 713SIEMIANOWICEM212M 1800:00:0701:17:1001:52:42.6001:52:50.30+00:47:2012:314,8
26NOWAK Paulina 701STĘSZEWK22K 800:00:0301:18:4701:55:08.7001:55:12.55+00:49:4212:474,7
27CZAPSKI Piotr 739WARSZAWAM33M 1900:00:0801:17:5301:55:06.9001:55:15.05+00:49:4512:474,7
28HAIDA Marcin 731ŚWIĘTOCHŁOWICEM213M 2000:00:0801:16:4401:57:48.8501:57:57.45+00:52:2713:054,6
29GIERMAK Maciej 743KATOWICEM15M 2100:00:0601:19:4601:58:05.5501:58:12.30+00:52:4213:074,6
30ROJEK Magdalena 740DZIKIE FOKIGNOJNICAK23K 900:00:0401:20:4401:58:20.5501:58:25.00+00:52:5413:084,6
31NICIEJA Anna 737KRAKÓWK24K 1000:00:0401:20:2701:58:20.7501:58:25.40+00:52:5513:084,6
32MAZIAKOWSKI Adam 712OPOLEM16M 2200:00:0501:24:2101:58:51.1001:58:56.50+00:53:2613:124,5
33BAŃKOWSKA Klaudia 733KRAKÓWK16K 1100:00:0501:18:5601:59:15.2501:59:20.95+00:53:5013:154,5
34GAWRON Jarosław 732GERIATRIC TEAMNOWY TARGM214M 2300:00:1001:24:2402:01:30.9502:01:40.95+00:56:1013:304,4
35SZYMURA Izabela 716RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK25K 1200:00:0301:27:5402:07:30.4002:07:34.00+01:02:0314:104,2
36WANAT Barbara 741FOREVER BUSINESS TEAMSIEDLISKAK26K 1300:00:0301:27:3402:09:22.9002:09:25.90+01:03:5514:224,2
37KORDYLEWSKA Marlena 708KTÓRĘDY NAD MORSKIE OKOKONINK17K 1400:00:0201:35:1702:09:30.0002:09:32.80+01:04:0214:234,2
38BARAN Paulina 72864 BATALION LEKKIEJ PIECHOTYKRAKÓWK18K 1500:00:0401:33:2402:14:08.3002:14:13.05+01:08:4314:544,0
39KATOLIK Ela 734KIETRZK27K 1600:00:0501:33:1802:14:47.0502:14:52.55+01:09:2214:584,0
40KSIĘŻOPOLSKI Bartosz 726WARSZAWAM215M 2400:00:1001:27:4302:16:19.4502:16:29.45+01:10:5915:084,0
41ZOWCZAK Zdzisław 72964 BATALION LEKKIEJ PIECHOTYGRODZISK MAZOWIECKIM216M 2500:00:1001:34:4002:16:45.6502:16:55.65+01:11:2515:113,9
42KOCHANOWSKA Anna 722CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAK28K 1700:00:0601:34:2102:23:53.1002:23:59.10+01:18:2915:593,8
43HOŁUJ Barbara 720-KRAKÓWK32K 1800:00:0301:50:1402:38:58.0002:39:01.55+01:33:3117:393,4
44LUX Violetta 751ŁÓDŹK29K 1900:00:1001:52:4202:42:11.9502:42:21.95+01:36:5118:013,3
45MIKOŁAJCZAK Magdalena 707HRMAX ŻORYŻORYK210K 2000:00:0401:47:5602:43:44.4502:43:49.05+01:38:1918:113,3
46RUBRYCKA Małgorzata 711WROCŁAWK211K 2100:00:0301:58:4502:49:00.6502:49:03.95+01:43:3318:463,2
47TRZASKOWSKA Małgorzata 724MPKOTWOCK MALYK33K 2200:00:0301:52:5202:55:11.9502:55:15.70+01:49:4519:273,1
Znaleziono 47 wynik(ów)