BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 8Love message4105:01:05960:16:00600,06000000,0000:30119,6
2KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
 X 13ROFR14104:04:27960:50:27600,06000000,0000:24147,3
3DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 11Dobiegniemy Przed Wami4303:31:23946:52:17572,1600000-27,8810:22162,4
4OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 10Migotki Walczące4306:50:15964:30:01570,3600000-29,7300:4383,4
5BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 9Truptające żony4304:01:06960:49:35563,1600000-36,9240:25140,1
6PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM4806:23:20968:48:45524,8600000-75,1890:4382,1
7MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
 K 14Może Kawa Pomoże5101:43:05961:20:10511,8600000-88,1780:12297,9
8AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 29Nadziane Muszelki :)7200:40:58966:19:26511,6600000-88,3580:04749,4
9GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS4701:13:19938:33:20506,0600000-93,9850:08414,1
10JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15800:57:19957:23:01494,1600000-105,8530:06517,3
11BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie5002:05:53937:19:39493,8600000-106,1600:15235,4
12WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5401:02:13961:09:26489,9600000-110,1130:07472,4
13RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6300:30:12945:40:52489,0600000-110,9800:03971,6
14MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5802:31:29936:33:26485,9600000-114,0750:18192,5
15BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55502:33:52960:27:01466,2600000-133,7510:19181,8
16POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5401:35:31960:16:36451,4600000-148,6000:12283,6
17PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5104:40:09960:43:24443,2600000-156,7900:3794,9
18WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7105:12:23961:04:25437,3600000-162,6800:4284,0
19DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75701:38:52971:44:26429,0600000-171,0160:13260,3
20POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
 M 7B4Dziady6301:56:30965:37:43426,6600000-173,4460:16219,7
21JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6403:21:00960:43:00412,8600000-187,2500:29123,2
22GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
 X 14FRIENDS FN54403:09:30962:43:34402,8600000-197,1600:28127,5
23KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7801:50:49960:50:35397,6600000-202,3870:16215,3
24SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6301:36:17961:27:56388,7600000-211,2900:14242,2
25BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 20Turyści6006:19:51958:59:38380,2600000-219,8430:5960,0
26ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6300:39:19960:30:42375,4600000-224,6400:06572,8
27WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116801:44:50961:03:00371,8600000-228,2100:16212,8
28WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6304:19:42960:26:27360,9600000-239,0900:4383,4
29LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10201:33:55961:33:57355,4600000-244,6090:15227,0
30BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10001:19:12961:53:44353,1600000-246,8780:13267,5
31DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6903:58:51965:44:26350,6600000-249,3550:4088,1
32KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11001:41:44960:40:14348,3460504-251,7070:17205,4
33TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8300:53:39960:58:01347,9600000-252,0540:09389,1
34TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9800:12:15926:35:50347,6600000-252,3820:021 702,6
35MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6601:40:50960:48:39340,9600000-259,1200:17202,8
36MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6703:20:39971:29:22335,7600000-264,2870:35100,4
37BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38303:57:20960:26:25327,2600000-272,8000:4382,7
38WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11001:49:03955:03:04322,4412336-277,6230:20177,4
39OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6800:32:14960:55:48320,7600000-279,3380:06596,9
40BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10601:49:27956:47:43319,8600000-280,2500:20175,3
41GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10701:57:27960:27:47317,0600000-282,9660:22162,0
42PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8506:00:02936:17:58315,1600000-284,9051:0852,5
43PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6904:23:52945:15:30312,8600000-287,1520:5071,1
44BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9900:13:23938:52:15307,1600000-292,8580:021 377,0
45KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11001:51:41960:52:23305,2553494-294,7520:21164,0
46STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 23Socjal Corpo Group6401:58:00961:34:33303,9600000-296,1500:23154,5
47GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10101:39:05962:55:26300,3600000-299,7240:19181,8
48CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 45Daleko jeszcze?11002:47:55937:17:30296,7600000-303,3300:33106,0
49ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6002:54:59961:00:36296,6600000-303,3990:35101,7
50CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11001:11:34553:04:46295,7295740-304,2600:14247,9
51WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8402:29:36961:49:16294,0600000-305,9670:30117,9
52BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7401:43:07968:59:14288,3600000-311,7300:21167,7
53KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7100:54:02961:02:02283,8600000-316,1860:11315,2
54SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8200:38:42952:20:46281,0600000-318,9960:08435,7
55ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6903:10:00968:10:00280,8600000-319,2400:4088,7
56TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
 K 34Najlepsze kumpele8400:24:08960:07:13272,2600000-327,7660:05676,8
57WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7512:00:00900:00:00269,8600000-330,2102:4022,5
58TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9204:31:48817:51:34268,8600000-331,2101:0059,3
59PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8801:55:32792:51:38268,1600000-331,9300:25139,2
60CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8201:04:45960:59:12267,7600000-332,3200:14248,0
61WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11000:11:00963:29:00266,0570000-334,0000:021 450,9
62BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
 K 31Meta & Mafia 28201:29:17960:28:20258,8600000-341,1600:20173,9
63SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8901:04:00960:54:24249,0600000-350,9700:15233,5
64CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49105:38:10946:52:44240,8600000-359,2321:2442,7
65RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11001:13:21938:42:34236,8344628-363,1820:18193,7
66MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9602:22:00961:57:36232,9600000-367,1480:3698,4
67TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9400:53:20960:45:06231,2600000-368,8300:13260,1
68MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11000:27:09961:10:07227,9294016-372,0890:07503,7
69GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:45:38905:26:05227,9406818-372,0940:4382,6
70SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011001:37:57960:50:23225,3491280-374,6800:26138,0
71BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9500:58:33960:51:27223,8600000-376,1700:15229,4
72CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11003:07:05961:57:23223,4477780-376,5800:5071,7
73ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10603:28:54961:25:22222,0600000-378,0200:5663,8
74KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:26:51960:19:51220,8220781-379,2190:07493,4
75NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 33Turbo trampki8301:01:00961:22:00217,0600000-383,0200:16213,4
76GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8500:26:00960:32:04216,6600000-383,3600:07499,9
77SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211001:17:30936:30:22216,4433392-383,5630:21167,6
78JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910200:57:03936:51:31216,4600000-383,6290:15227,6
79PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11001:34:46961:00:06214,3590600-385,6700:26135,7
80RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11003:08:26866:49:19212,4392950-387,6130:5367,6
81ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple3M 11Dziadki Aleksandra11001:32:05961:38:06211,0458401-388,9920:26137,5
82WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611001:09:23961:00:49209,8457626-390,2400:19181,4
83GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
 K 61POGADAJMY11001:10:00960:15:41207,7207650-392,3500:20178,0
84BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11002:19:00912:40:58207,6351329-392,3660:4089,6
85WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11004:09:02842:17:00200,1245510-399,9101:1448,2
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
86REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 54Stare Rury nie rdzewieją11000:34:15957:09:00197,3302260-402,6800:10345,7
87KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8800:12:42960:41:45186,5600000-413,5300:04881,0
88GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple2M 10GAWRONECZKI11000:26:26960:26:24184,6589730-415,4200:08419,0
89BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211000:42:56967:13:51180,1319533-419,9500:14251,6
90ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele1K 49Olga i Rafał11000:40:22960:27:27177,8475207-422,2080:13264,3
91STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10901:09:40960:55:02176,7600000-423,3210:23152,2
92HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
 K 47tuczniaki11001:47:34888:34:26174,5487245-425,5380:3697,3
93ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11001:33:35937:23:52168,5345440-431,4700:33108,1
94KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11002:28:02961:25:43167,4226541-432,6450:5367,8
95ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:29:57973:41:23163,3315880-436,6830:33108,9
96KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10501:08:59965:57:16158,7600000-441,3500:26138,0
97GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11011:11:21897:37:28154,2347399-445,7874:2113,8
98STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele2K 56Do boju!11000:55:00913:00:01152,5247060-447,5400:21166,3
99ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11000:55:02912:49:01152,3255070-447,7400:21166,0
100KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
 M 12żonę wziąłeś sobie sam11001:05:53840:49:13138,3419217-461,6900:28126,0
101KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011001:44:51962:35:50137,8320735-462,1730:4578,9
102TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11000:33:15960:40:19128,5379528-471,5430:15231,8
103BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple4M 14LecęBoChcę11001:11:01937:13:41125,9357527-474,0800:33106,4
104MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10701:37:00961:18:58121,6600000-478,4300:4775,2
105ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11002:18:28888:18:26111,6222930-488,3801:1448,4
106SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11003:01:04883:34:51110,5222228-489,5441:3836,6
107ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9109:08:05840:40:35105,0600000-495,0305:1311,5
108ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11005:22:02960:49:0597,1268080-502,8703:1818,1
109ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11002:05:59940:18:1394,0214167-505,9951:2044,8
110CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11000:17:56792:49:1438,5211445-561,5450:27128,7
111WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:21:20960:49:0331,3200135-568,6590:4088,1
Niesklasyfikowani
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:50:29960:27:44108,9137090-491,1200:27129,4
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11002:07:12793:44:3384,796740-515,3201:3039,9
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11004:03:23673:37:0052,152101-547,8994:4012,8
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11000:14:49528:40:3523,233680-576,8400:3893,8
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185,3
Znaleziono 116 wynik(ów)