BEST FRIENDS
Organizator : Igrzyska Bohaterów
Data : 2021-12-01
Miejsce : Polska
Dystans : 600 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 283
Wystartowało : 140
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 140
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1TORBIŃSKI Wiesław
PASŁAWSKA Katarzyna
229JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 1Blyskawice614:27:49124:54:23600,06000000,0001:2641,5
2ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
282JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 1Team GZ Bis1403:24:14123:49:06229,9600000-370,0600:5367,6
3ZĄBCZYŃSKI Dominik
TORBIŃSKI Wiesław
1JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 M 1Czym starsi tym twardsi1505:55:01121:14:50203,9600000-396,0701:4434,5
4BUGAJEWSKA Anna
GOCEJNA Beata
21PŁOŃSK
PŁOŃSK
 K 2Siostry ABBG1607:59:44129:57:45201,0600000-398,9712:2325,1
Poniżej dystansu minimalnego: 200,0 km
5RUNOWSKA Monika
CZARNOWSKA Kasia
270POZNAŃ
POZNAŃ
 K 21K&M Positive Always6305:30:31129:40:52190,2600000-409,7601:4434,5
6ZĄBCZYŃSKI Dominik
SZWED Krzysztof
250JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
LUBLINIEC
 M 2Wilcza Wataha1904:48:21121:23:08185,6600000-414,3601:3338,6
7KORDZIŃSKI Kazimierz Franciszek
SZWED Krzysztof
156LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 3Meta & Mafia2803:02:17120:57:17177,0600000-423,0161:0158,3
8RAŹNIAK Beata
PASŁAWSKA Katarzyna
65JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 3My we Dwie.....2105:26:00120:43:23157,1600000-442,9142:0428,9
9KRAKOWCZYK Karolina
SITARZ Kazimierz
68GOŁKOWICE
RYBNIK
 X 7Łapacze Zachodów Słońca3108:45:0098:01:00140,2600000-459,8203:4416,0
10KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
8JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 5Lecimy w Trupa2905:31:07121:29:33138,1600000-461,9272:2325,0
11BUGAJEWSKA Anna
SZCZYGIEŁ Sławomir
219PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 2Para łączona od dawna zaprzyjaźniona :-)2005:43:25128:34:14135,1600000-464,9092:3223,6
12HADALA Ryszard
HADAŁA Dorota
245ZABRZE
ZABRZE
 X 3Napędzani Dziećmi2504:35:20120:37:54129,3600000-470,7342:0728,2
13SALAMANDRA Jolanta
SALAMANDRA Arkadiusz
77WOLA
WOLA
 X 4Salamandry zimą nie śpią2603:43:08133:31:31126,5600000-473,5321:4534,0
14ZALEWSKA Barbara
GŁÓWCZYK Izabella
29JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 4Team GZ2903:18:07120:56:33121,6600000-478,3801:3736,8
15DEJEWSKA Arleta
BAŁA Justyna
23JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 11Dobiegniemy Przed Wami4304:06:01130:52:17115,5600000-484,4572:0728,2
16KLIMCZAK Marek
KAMINSKI Kasia
148OŚWIĘCIM
KREFELD
 X 13ROFR14101:25:00120:50:27113,0600000-487,0480:4579,7
17HELIOSZ Agnieszka
SZKATUŁA Henryk
30KROSTOSZOWICE
WODZISLAW ŚL.
 X 12Miłośnicy wschodów i zachodów4003:06:11121:47:19108,6600000-491,4301:4235,0
18KOŻUCH Sławomir
KOŻUCH Katarzyna
89BIELSKO BIAŁA
BIELSKO BIAŁA
 X 5Rodzinka.pl2810:49:51121:12:55107,7600000-492,2726:019,9
19WINIARSKI Dariusz
WINIARSKA Ewa
43BOGATYNIA
BOGATYNIA
 X 9Pucki-Team3301:52:00121:22:00103,9600000-496,1321:0455,6
20PŁASKA Barbara
PŁASKA Grzegorz
31JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 6Marudne małżeństwo3002:21:05121:34:59100,5600000-499,5001:2442,7
21OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
268JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 6Migotki3202:12:46120:26:3899,5600000-500,4701:2045,0
22SABAT-SKWARECKA Magdalena
SOCHACKA Elżbieta
87GÓRA KALWARIA
GÓRA KALWARIA
 K 7Szybkie i Wściekłe3904:20:19123:58:4697,4600000-502,5672:4022,5
23JANKO Sylwia
ADAMCZUK-SKOTNICKA Urszula
253JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDROJ
 K 22Drużyna nowej ziemi6408:00:00120:43:0096,0600000-504,0205:0012,0
24GRZONKA Andrzej 135JASTRZEBIE-ZDROJNajlepsi kumple1M 5Torcik pomoscik3202:35:40121:07:2195,7600000-504,3101:3736,9
25KUPCZYK Radosław
KUPCZYK Małgorzata
56NOWY TARG
NOWY TARG
 X 39Tu & Tam10501:25:11125:57:1693,5600000-506,5500:5465,8
26JASTRZĘBSKI Igor
JASTRZĘBSKA Ewa
248JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 8Mom&Son3102:36:09122:03:0093,3600000-506,7101:4035,8
27OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta
PAJĄK Małgorzata
18JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 10Migotki Walczące4314:52:08124:30:0191,3600000-508,7109:466,1
28JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
49JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 6,,W góry idziemy'' MARO Team 15801:06:45118:22:4688,5600000-511,4910:4579,6
29AUGUSCIK Ewelina
MYŚLIWIEC Barbara
24JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 29Nadziane Muszelki :)7202:40:43126:19:2687,8600000-512,2241:4932,8
30MĄDRY Grzegorz
SZCZUDLIK Małgorzata
14TRZEMESZNO
TRZEMESZNO
 X 11Trzemeszeńskie Dziki3903:22:1797:05:2087,3600000-512,7102:1925,9
31TRZCIŃSKA Joanna
HUBA Agnieszka
131JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 38Huba&Buba9805:19:29134:35:5084,6600000-515,4323:4615,9
32TALAROWSKI Paweł
TALAROWSKA Agnieszka
129KRASNYSTAW
KRASNYSTAW
 X 35Talary9202:41:15121:51:3483,3600000-516,6901:5631,0
33BRZEZINA Eliza
BRZEZINA Teresa
47JANKOWICE
JANKOWICE
 K 40Let’s go10002:00:00121:53:4481,0600000-519,0181:2840,5
34POPOV Sergii
ŁUKAWSKI Tomek
183WARSZAWA
BYDGOSZCZ
 M 7B4Dziady6302:17:56125:37:4378,3600000-521,7391:4534,0
35MATOGA Urszula
TOPÓR Anna
10SIEPRAW
KRAKÓW
 K 14Może Kawa Pomoże5100:37:56121:20:1075,9600000-524,0930:29120,1
36MAZUR Katarzyna
PŁUCHOWSKA Grażyna
39ZABŁOCIE
BIELSKO-BIAŁA
 K 16Świry z Podbeskidzia5801:21:0596:33:2674,7600000-525,2881:0555,3
37BURY Jarosław
KOWALIK Anna
168LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 20Turyści6003:27:1297:12:3874,7600000-525,3162:4621,6
38PERKOWSKA Daria
DROBIAK Kornelia
101JASTRZEBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 8Love message4104:10:18120:16:0074,5600000-525,4603:2117,9
39WTULICH Arkadiusz
WTULICH - BORKOWSKA Anna
63WŁOCŁAWEK
SIEDLIN
 X 18Bro & Sis5401:04:00121:09:2674,5600000-525,5460:5169,8
40ZUZA-WITKOWSKA Anna
WASIELEWSKA Anetta
12BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ
 K 19Dreptusie Team6301:01:38120:30:4273,1600000-526,8750:5071,2
41KRÓLIKOWSKA Alicja
ZAWISŁA Halina
247SUSZEC
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 50QUO VADIS11003:08:40120:40:1472,5460504-527,4942:3623,1
42WOLNY Ania
BORUS Joanna
92CIESZYN
CIESZYN
 K 35Kaj my som?8401:00:10121:49:1669,1600000-530,8530:5269,0
43WRZESIŃSKA Kasiola
ZAJĄCZKOWSKA Bożena
52ŁÓDŹ
ŁĘCZYCA
 K 28Parchate Babusy7106:12:36121:04:2566,6600000-533,3605:3510,7
44WAWOCZNY Anita
RADZIEWICZ Renata
262JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
WISŁA WIELKA
 K 57Nira i Holi11002:03:46122:17:0065,2245510-534,8201:5331,6
45BUGAJEWSKA Anna
S Marek
256RUMIA
RUMIA
 X 25CrossBox Kaszuby7400:51:46128:59:1464,8600000-535,2450:4775,1
46NIEDZIOŁKO Bożena
PŁAZA Monika
116JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 33Turbo trampki8301:51:00121:22:0064,3600000-535,6701:4334,8
47DOLAŚ Danuta
CZURYŃSKA Wiolka
140KRAKÓW
GDYNIA
 K 15ROFR 75702:14:45131:44:2664,3600000-535,6922:0528,6
48BIERNAT Agnieszka
CZAJKA Mariusz
106JASTRZĘBIE ZDRÓJ
STUDZIONKA
 X 50AiM11002:09:17120:40:5864,2351329-535,8232:0029,8
49GORZELAK Joanna
GORZELAK Zbigniew
272JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 15Lazy PANDAS4701:22:55125:44:3462,9600000-537,0741:1945,5
50BETAŃSKA Aneta
GŁUSZAK Aleksandra
37JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 9Truptające żony4304:08:25120:49:3562,9600000-537,1353:5715,2
51GĄSIOREK Janusz
GĄSIOREK Beata
113LIBIĄŻ
LIBIĄŻ
 X 37Biegające Biedronki10101:47:27120:47:1262,3600000-537,6541:4334,8
52WOLAK Krystyna
SMAGACZ Zyta
34JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE -ZDRÓJ
 K 18Dwie Laski6311:41:22120:26:2762,2600000-537,84011:165,3
53WLAZŁY Damian
MAŁCZAK Grzegorz
206LUBLINIEC
LUBLINIEC
 M 13Biegiem przez życie11002:10:52122:37:5562,0412336-537,9582:0628,4
54BOSIACKA Marta
BOROWIEC Renata
138ŚWIĘTOCHŁOWICE
DYMINY
 K 53ROFR#211003:23:57125:41:4760,1319533-539,9343:2317,7
55BABINICZ Rafał
DZIĘGIELEWSKA Anna
33BOGATYNIA
PŁOCK
 X 40Marudy10604:45:47126:47:3859,6600000-540,3954:4712,5
56SZCZUCHNIAK Grzegorz
SZCZUCHNIAK Adriana
62JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 28Byle do przodu8200:50:47120:43:1559,4600000-540,5920:5170,2
57STAŚKIEWICZ Beata
ZAJĄCZKOWSKA Emilia
27JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 23Socjal Corpo Group6404:07:4397:34:3358,9600000-541,1004:1214,3
58MIKOŁAJEC Bernadeta
MIKOLAJEC Andrzej
117BRENNA
BRENNA
 X 36Razem ab9602:33:15121:57:3658,3600000-541,6512:3722,8
59POŁOMSKA Edyta
POŁOMSKI Grzegorz
124RYDUŁTOWY
RYDUŁTOWY
 X 17Połomscy Team5401:43:3496:16:3658,2600000-541,8201:4633,7
60SKOMRA-GAJDA Renata
MATUSZCZAK Kinga
255JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 20Nocny patrol6300:34:03121:27:5657,8600000-542,1760:35101,9
61WIELGOS Magdalena
WIELGOS Rafał
209RUDA ŚLĄSKA
RUDA ŚLĄSKA
 X 26Kotek goni Myszkę7512:00:00132:00:0057,8600000-542,25012:284,8
62MÜLLER Bernard
MÜLLER Dorota
259LUBLINIEC
LUBLINIEC
 X 21ActivFisie6701:40:21133:29:0956,4600000-543,5821:4633,7
63PARZYCH Renata
SZWARLIK Bożena
110JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 13Zespół Niespokojnych Nóg5102:27:40120:43:2455,3600000-544,7102:4022,5
64BADACH Agnieszka
MYŚLIWIEC Monika
2JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 12Czasami na diecie5001:30:57121:19:3955,3600000-544,7101:3836,5
65MĄCZKA Zbigniew
ŻYŁKOWSKA Krystyna
120TORUŃ
TORUŃ
 X 10Forever Young Team3600:57:56102:08:2853,8600000-546,2371:0455,7
66CZACHOROWSKI Pawel
BRUZDA Iwona
274LANGENHAGEN
SKAWINA
 X 52Gazela i Dzik11003:01:58121:04:4653,0295740-547,0333:2617,5
67WYDRA Czywygra
MALECKA Renata
139WARSZAWA
HEESCH
 X 45ROFR611000:32:19121:00:4951,9457626-548,1100:3796,3
68KORYCKA Mariola
BRATEK Magdalena
163ZGIERZ
ZGIERZ
 K 30Szalone One7802:59:14120:50:3551,6600000-548,3823:2817,3
69BAJCAR Beata
PUDA Dorota
186CHYBIE
MNICH
 K 39Doris&Beti Team9900:47:50122:52:1551,0600000-549,0020:5664,0
70BAJOR Aneta
WLOSZCZYNSKA Marta
144ŻORY
MONACHIUM
 K 32ROFR 38301:34:03120:26:2550,9600000-549,0511:5032,5
71DĘBOWSKA Beata
DĘBOWSKI Sylwester
16JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 23Dębuski6904:14:20125:51:0050,8600000-549,2235:0012,0
72PRZYBYŁA Magdalena
MIKETA Marek
170RYDUŁTOWY
RYBNIK
 X 16har-eM4802:06:57119:28:3350,7600000-549,2812:3024,0
73CIUŁA Tomasz
PIERZCHAŁA Anna
146KRAKÓW
JAWORZNO
 X 33ROFR 49100:30:20120:22:1549,2600000-550,8010:3697,3
74LIS Monika
GRABOWSKA-CYBULA Sylwia
178MARKI
MARKI
 K 41STRUGA WALKING10202:53:46121:33:5747,9600000-552,1373:3716,5
75ESKA-WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŚWITOŃ Dariusz
41OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRZESZÓW
 X 56A(niołek) i D(iabełek)11001:30:0098:30:2147,6214167-552,3891:5331,7
76ŻARSKA Katarzyna
ŁASTÓWKA Marzena
61JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 42Leniwce ruszają10603:30:14121:25:2246,5600000-553,4804:3113,3
77PABIAN Kamil
CZYZ Jacek
213JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
CIESZYN
 M 8Koalicja Cesarska8800:52:34120:51:3845,8600000-554,1701:0852,3
78ZIEBRO Grzegorz
KRAWCZYK Paweł
103SOSNOWIEC
SOSNOWIEC
 M 16Black Paw Matters11001:29:25133:41:2344,5315880-555,4652:0029,9
79BAJOR Rafał
GOSTOMSKA Małgorzata
143ŻORY
CZEMPIŃ
 X 19ROFR 55501:00:50120:27:0144,0600000-555,9571:2243,4
80ŁANUCHA Mariola
SURY-WOLNIEWICZ Kamila
20JASTRZĘBIE ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 51Pussycat na 5+11001:21:01121:23:5244,0345440-556,0201:5032,6
81REYMANN Milena
MATUSZCZYK Renata
265JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 54Stare Rury nie rdzewieją11000:59:44141:09:0044,0302260-556,0501:2144,1
82MADEJ Kasia
MADEJ Dariusz
84CAMBRIDGE
KROSNO
 X 53Darek & Kasia11000:14:47121:10:0742,7294016-557,2790:20173,4
83SKRZYPIEC Monika
SKRZYPIEC Marcin
201CHORZÓW
CHORZÓW
 X 32Tańczący z wilkami8902:18:09120:54:2441,6600000-558,4103:1918,1
84OSIAL Mariusz
ORLIŃSKA Edyta
26PŁOŃSK
PŁOŃSK
 X 22Ociec&Matke6800:28:09123:05:3740,4600000-559,6180:4186,1
85SZYMCZYŃSKI Jarosław Marian
NATURA Edyta
215CZĘSTOCHOWA
NAŁĘCZÓW
 X 46ROFR1211003:25:0996:30:2239,0433392-560,9725:1511,4
86ZAŁĘSKA Magdalena
ZIOBRO Kamila
264JASTRZĘBIE ZDRÓJ
SOSNOWIEC
 K 17K&M z aparatem na plecach6002:22:0773:00:3638,5600000-561,5263:4116,2
87RASEK Mariusz
RASEK Anna
187CHORZÓW
CHORZÓW
 X 48Robodomik11001:38:16122:49:1938,1392950-561,9112:3423,3
88JAWOREK Łukasz
PASLAWSKA Irma
165TRZCIANY
BRÜGGEN
 X 38ROFR#910201:00:5096:51:3137,5600000-562,5211:3737,0
89CIEMIĘGA Agnieszka
CIEMIĘGA Izabela
132JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 45Daleko jeszcze?11000:52:02121:17:3036,8600000-563,1601:2442,5
90GADAJ Julita
WRZEŚNIAK Karolina
172WŁOCŁAWEK
GDAŃSK
 K 61POGADAJMY11000:42:00120:15:4135,6207650-564,4001:1050,9
91PYTEL Renata
PYTEL Bartłomiej
231PIELGRZYMOWICE
PIELGRZYMOWICE
 X 24Pytlusie6903:34:56135:19:0235,3600000-564,7186:059,8
92GUZIŃSKI Dariusz
ADASIAK Beata
45PABIANICE
KSAWERÓW
 X 14FRIENDS FN54401:17:16122:43:3434,8600000-565,2202:1327,0
93GAWŁOWSKA Dominika
ZAHRAJ Renata
69SKOCZÓW
SKOCZÓW
 K 43Cztery Ręce :)10701:14:39120:27:4734,7600000-565,3242:0927,9
94BURZYŃSKA Beata
BURZYŃSKA Barbara
108KATOWICE
KATOWICE
 K 37Basbetki9501:56:32120:51:2734,3600000-565,6703:2317,7
95TRYNISZEWSKA Anna
WYSZKOWSKA Paulina
51WIĄZOWNA
WARSZAWA
 K 34Najlepsze kumpele8401:39:39120:07:1333,6600000-566,4352:5820,2
96KOLAT Jadwiga
KRZYK Małgorzata
234JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
KRAKÓW
 K 27Lecimy w Trupa na Bis7101:04:31121:02:0233,6600000-566,4501:5531,2
97STACHOWICZ Beata
OSIAL Anita
102PŁONSK
PŁOŃSK
 K 44No Way Team10901:54:52121:12:0833,0600000-567,0423:2917,2
98CHODOROWSKA Janina
SROCZYŃSKA Maria
175JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 48Sikorki11001:50:00121:57:2331,2477780-568,7803:3117,0
99TARALA Andrzej
ROJCZYK Krzysztof
228GLIWICE
RYBNIK
 M 9Jakoś przeżyć zimę9400:33:11120:45:0631,1600000-568,8961:0456,2
100TYMAN Anna
PILCH Zygfryd
177JASTRZĘBIE ZDRÓJ
KATOWICE
 X 29Śląscy wędrowcy8301:30:23120:58:0130,1600000-569,9503:0019,9
101KARAŚ Jacek
ZIENTAL Grzegorz
141POZNAŃ
BĘDZIN
 M 15ROFR60011001:08:07125:20:2429,2320735-570,7712:1925,7
102RAGAN Małgorzata
KUSIAK Elżbieta
75JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 52Rezerwa Złota11002:01:3126:42:3428,1344628-571,9124:1913,9
103KOBIAŁKA Łukasz
STĘPIEŃ Eliza
72HALINÓW
WARSZAWA
 X 31Zimne noski8802:57:5696:41:4527,9600000-572,1106:229,4
104SŁOWIK Marta
NORWA Sylwester
147ROERMOND
PATKÓW
 X 44ROFR 1011000:42:41120:50:2327,7491280-572,3201:3238,9
105PIWOŃSKA Ada
PIWOŃSKI Marcin
95PODBUCZE
PODBUCZE
 X 42Cudowni i fantastyczni11001:28:56121:00:0626,7590600-573,3303:2018,0
106KILON Marcin
KALETA Paweł
196TRZEBINIA
WOLA FILIPOWSKA
 M 17Szwagry 😎11000:20:0197:25:4325,9226541-574,0820:4677,7
107GOLAK-WEGIERA Katarzyna
WEGIERA Grzegorz
179ROKIETNICA
ROKIETNICA
 X 47ROXKIJE Kasia i Grześ11002:25:1366:14:2425,9406818-574,1065:3610,7
108WALCZAK Emilia
WALCZAK Krystyna
225JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
JASTRZĘBIE - ZDRÓJ
 K 46MAMA i CÓRKA11000:13:00123:29:0025,0570000-575,0000:31115,4
109WARSKA-KUBIAK Monika
MILLER Agnieszka
142SOSNOWIEC
MEERBUSCH
 K 25ROFR#116800:45:0073:03:0024,2600000-575,8201:5132,2
110ARODŹ Andrzej 166BARTOSZYCENajlepsi kumple3M 11Dziadki Aleksandra11000:43:1397:38:0623,8458401-576,2211:4933,0
111ROSTALSKA Violeta
ADAMCIO Ewa
243OSTRÓW WIELKOPOLSKI
RASZKÓW
 K 55Dziewczyny 50+11001:10:00120:49:0123,6255070-576,3702:5720,3
112GANCARCZYK Karolina
GANCARCZYK Adam
5JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 X 51Biegowe Wariaty11000:11:41119:14:5423,5347399-576,5010:29120,7
113JASIŃSKI Maksymilian
ZAWIERUCHA Aleksander
276JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
ŻORY
 M 4,,W góry idziemy'' MARO Team 23106:08:0245:57:5423,0600000-576,99415:593,8
114KWIATKOWSKI Tomasz
SUKIENNIK Aleksandra
208BIERUŃ
BIERUŃ
 X 43Viking Training Center II11001:33:32120:52:2322,5553494-577,5414:0914,4
115STEFANOWICZ Monika 222KRAKÓWNajlepsze kumpele2K 56Do boju!11001:03:00121:00:0122,3247060-577,6902:4921,2
116CZAJKA Karolina
DĄBROWSKI Damian
216ESSEN
ESSEN
 X 27Perełka i Miś8200:32:5296:59:1222,1600000-577,8901:2940,4
117KUCHARSKA Katarzyna
GASTOŁ Dorota
280WARSZAWA
WARSZAWA
 K 59Kate&Doroo11000:10:50120:19:5120,2220781-579,8000:32111,9
118GRZONKA Magdalena
GRZONKA Tomasz
127JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 X 30Tosty8500:30:5996:32:0420,1600000-579,9201:3238,9
119MAZUR Małgorzata
NALEWAJKA Wioleta
224JASTRZĘBIE- ZDRÓJ
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
 K 24Przebudzone :)6601:43:4272:48:3919,3600000-580,7305:2211,1
120ROSTALSKA Martyna
SCHMIDT Bartłomiej
214OSTRÓW WIELKOPOLSKI
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
 X 55Bar-Mar11000:18:0948:18:2617,1222930-582,8601:0356,7
121HŁĄD Izabella
SZTWIERTNIA Inga
104USTROŃ
USTROŃ
 K 47tuczniaki11001:56:4148:34:2616,9487245-583,1126:548,7
122SADLOK Anna
ŁAGOSZ Ewelina
161JAWISZOWICE
BRZEZINKA
 K 58AnaLina11001:09:3942:56:5916,6222228-583,3764:1114,3
123GAWRONSKI Romuald
GAWROŃSKI Mateusz
100KAMYK
KAMYK
Najlepsi kumple2M 10GAWRONECZKI11000:29:5696:26:2415,5589730-584,5001:5531,1
124BIELECKA Magdalena
MATUSEK Monika
162RUSINOWICE
RUSINOWICE
 K 31Meta & Mafia 28201:08:24120:28:2015,1600000-584,8704:3113,3
125KOŁODZIEJCZYK Tomek
CIAPA Marcin
122ŁÓDŹ
ZDUŃSKA WOLA
 M 12żonę wziąłeś sobie sam11001:16:4700:49:1314,2419217-585,7525:2311,1
126ZAWISŁA Danuta
GRZYMKIEWICZ Beata
203JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
 K 26Rodzinka Z6908:20:00128:10:0013,9600000-586,08035:551,7
127ŻAK Olga 181JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpele1K 49Olga i Rafał11000:19:39120:27:2713,9475207-586,1011:2442,4
128ŻERUŃ Małgorzata
ŻERUŃ Łukasz
85BIAŁYSTOK
BIAŁYSTOK
 X 54Podlaskie Włóczykije11000:41:2948:49:0513,7268080-586,2703:0119,9
129PORWIT Agnieszka
SZOJDA Paulina
204LĘDZINY
TYCHY
 K 36Viking Training Center I8500:49:0372:17:5812,4600000-587,6483:5815,1
130ANDROSZ Joanna
BAŁAZY Krzysztof
199RYBNIK
RACIBÓRZ
 X 34Dastina&Dastin9101:19:4800:40:3512,0600000-588,0506:409,0
131BEŚKA Rafał 195JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsi kumple4M 14LecęBoChcę11001:13:4101:13:4111,0357527-588,9806:419,0
132TYS Małgorzata
KOWNACKI Arkadiusz
126DĄBROWA GÓRNICZA
WITKOWO
 X 49"Quo curris"11000:48:0896:40:198,6379528-591,3805:3510,7
133CZERWIŃSKA Klaudyna
GOŁOFIT Edyta
153RYBNIK
RYBNIK
 K 60Opel Girls11000:49:1400:49:147,7211445-592,2756:229,4
134MUSIAŁ Kamila
SOŚNIAK Michał
115KATOWICE
KATOWICE
 X 41Bubuś team ☺10701:18:5801:18:586,3600000-593,69912:314,8
135WRÓBEL Dariusz
ŚWIERSZCZ Aneta
78WARSZAWA
WARSZAWA
 X 57Wróbel & Świerszcz11000:33:3748:49:035,1200135-594,8906:349,1
Niesklasyfikowani
DNCOLCZYK Leokadia
OLCZYK Henryk
241JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Krasocki Team11001:00:0097:44:3341,096740-559,0001:2741,0
DNCSTRZAŁKA-LECH Magdalena 112ŻORYNajlepsze kumpeleB&M Avengers11000:49:21120:27:4429,5137090-570,5401:4035,8
DNCSAMOSIEJ Anna
SAMOSIEJ Wojciech
158ŁÓDŹ
ŁÓDŹ
Samoski11003:32:3901:47:3320,952101-579,10510:105,9
DNCMYŚLIWIEC Bogdan
MYŚLIWIEC Bernadeta
238JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Papużki Nierozłączki11003:18:5224:43:4117,617580-582,42011:185,3
DNCKUBARSKA Anna 236JASTRZĘBIE-ZDRÓJNajlepsze kumpeleTuptasie11002:24:3272:40:3516,133680-583,8808:576,7
Znaleziono 140 wynik(ów)