BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI
Organizator : Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data : 2019-12-14
Miejsce : Warszawa
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 542
Wystartowało : 482
Nie ukończyło : 89
Ukończyło : 393
Na trasie : 69
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km
   
1PARSZCZYŃSKA Izabela 276Team ParszczyńskichWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0200:00:19
2SAWICKA Anna 502Dream RunWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0300:00:21
3SZYSZKO Ewa 368Markowi BiegaczeMARKIK2 30-39 lat00:00:0400:00:23
4SUCHOCKA Monika 525DOBREK2 30-39 lat00:00:0200:00:27
5WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena 400Duklanowski TeamWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0800:00:27
6NOWAK Karolina 255INOWROCŁAWK2 30-39 lat00:00:0300:00:28
7PEPŁAWSKA Małgorzata 282III ZKSS SR LegionowoWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:0900:00:29
8STĘPIEŃ Paulina 507WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2200:00:32
Niesklasyfikowani
BANAŚ Malwina 20PustelnikWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:33 DNF
TERZONI Karina 600Virtual Runners ClubWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:33 DNF
11ZUBELEWICZ-JERUZALSKA Anna 472WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1400:00:34
12ŚWISTOWSKA Anna 370WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1700:00:34
13MAJEWSKA Hanna 219Biegam na TarchominieWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2100:00:34
14BORAWSKA Emilia 34WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2800:00:34
15RUCIŃSKA Jolanta 308Nasielsk Baszta TeamNASIELSKK2 30-39 lat00:00:2200:00:35
16JĘDRACHOWICZ Agnieszka 140WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2700:00:35
17KOLASA Paulina 168Klub Gordona i GinyWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:3800:00:35
18TRZASKOWSKA Justyna 462WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4300:00:35
19TELAKOWSKA Anita 374WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1300:00:36
20STYKOWSKA Beata 347TarchośfiryWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:1600:00:36
21WINDER Agnieszka 399WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:36
22GALIŃSKA Magdalena 91Warszawski ZaułekLEGIONOWOK2 30-39 lat00:00:4000:00:36
23SALAMON Kinga 314WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4600:00:36
24WARZECHA Jolanta 390Biegam Na TarchominieWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:5400:00:36
25ANDRUKIEWICZ Anita 14Grupa biegowa CHTMOJABŁONNAK2 30-39 lat00:00:2500:00:37
26ŻAK Oliwia 423Piaseczno RunningJASTRZĘBIEK2 30-39 lat00:00:4300:00:37
GAŁUSZKA Katarzyna 93Kokoszka36TeamWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:37 DNF
ZIELIŃSKA Aleksandra 470Kokoszka36TeamWARSZAWAK2 30-39 latDNF00:00:37 DNF
29JAWORSKA Joanna 136MARKIK2 30-39 lat00:00:2800:00:38
30SWIETLIK Magdalena 351WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:38
31AMROZIK Anna 13LEGIONOWOK2 30-39 lat00:00:3200:00:38
32KMIEĆ Agnieszka 489LEŻAJSKK2 30-39 lat00:00:3200:00:38
33STANKIEWICZ Malgorzata 336NIEPORĘTK2 30-39 lat00:00:3200:00:38
34TRZASKOWSKA Joanna 380Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAK2 30-39 lat00:00:3400:00:38
35ROMANOWSKA Ewa 451KungFu PandaŁYSOMICEK2 30-39 lat00:00:3900:00:38
36KRAWCZYK Karolina 544WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4700:00:38
37TENDERENDA Natalia 461WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:4800:00:38
38DĘBSKA Joanna 65PŁOŃSKK2 30-39 lat00:00:3200:00:39
39ZIEŃ Agnieszka 419KRĘCZKIK2 30-39 lat00:00:4500:00:40
40UCHROŃSKA Justyna 512WARSZAWAK2 30-39 lat00:00:2900:00:42
Znaleziono 40 wynik(ów)