BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI
Organizator : Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data : 2019-12-14
Miejsce : Warszawa
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 542
Wystartowało : 482
Nie ukończyło : 89
Ukończyło : 393
Na trasie : 69
Pełne wyniki dla 8.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km4.4km8.7km
     
1MAJCHRZAK Sławomir 218UKS Tychow StarySTARACHOWICEM4 50-5900:00:0300:00:1800:16:5200:33:53
2KRÓL Dariusz 534Zabiegany WołominWOŁOMINM4 50-5900:00:0200:00:2100:17:0700:34:14
3TYMICKI Zbigniew 382Entre.pl TeamWARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:2700:19:0200:37:19
4ZIÓŁKOWSKI Jacek 420WARSZAWAM4 50-5900:00:0100:00:2100:18:3500:37:28
5JASKÓŁOWSKI Waldemar 135Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAM4 50-5900:00:0000:00:4100:19:1500:38:02
6FILIPCZUK Dariusz 83ZIELONKAM4 50-5900:00:0600:00:2300:19:0500:38:23
7RZEPLIŃSKI Jacek 501RUNÓWM4 50-5900:00:1200:00:2700:19:3800:39:36
8HAJKOWICZ Adam 528WARSZAWAM4 50-5900:00:0500:00:2500:19:4500:39:43
9ŚWIERCZ Andrzej 509KB Im. Piotra SękowskiegoPŁOŃSKM4 50-5900:00:1000:00:2600:20:0100:40:19
10GÓJSKI Mirosław 107HYDROMIRWARSZAWAM4 50-5900:00:1500:00:2800:20:0000:40:19
11OPIATOWSKI Ryszard 269KOBYŁKAM4 50-5900:00:1100:00:2800:20:1100:40:22
12STAŃCZUK Leszek 505YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWM4 50-5900:00:1000:00:2600:20:1500:40:26
13FRE Luis 430Wolna WenezuelaMARKIM4 50-5900:00:0400:00:2200:20:1800:40:30
14CELIŃSKI Tomasz 43TUPTUś OtwockOTWOCKM4 50-5900:00:0500:00:2500:21:1800:42:23
15DZIARNOWSKI Włodek 73biegamPłock teamPŁOCKM4 50-5900:00:1400:00:3000:21:1100:42:41
16MYSTKOWSKI Mieczysław 447PUŁTUSKM4 50-5900:00:1600:00:3300:21:0900:43:10
17PIERAŃSKI Adam 284Vege RunnersJABŁONNAM4 50-5900:00:1100:00:3300:22:0400:43:36
18BABIUCH Marek 18WARSZAWAM4 50-5900:00:0900:00:2700:22:0200:43:46
19EWERTOWSKI Piotr 76MARKOWI BIEGACZEMARKIM4 50-5900:00:2600:00:3700:22:3300:44:21
20KOSMALA Dariusz 178WARSZAWAM4 50-5900:00:1100:00:3200:21:4400:44:27
21GRZEGORSKI Arkadiusz 117KB FOLIENOWY DWÓR MAZOWIECKIM4 50-5900:00:3400:00:3600:22:1000:44:35
22SMOLEŃSKI Piotr 330Trucht Tarchomin TeamWARSZAWAM4 50-5900:00:1200:00:2900:22:3400:45:16
23SZULAWSKI Robert 363GSD. ŻOLIBORZ.WARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:3000:22:3900:45:22
24LEŃCZUK Andrzej 440WARSZAWAM4 50-5900:00:2300:00:3300:22:2500:45:23
25WILEŃSKI Zbigniew 398Grupa Biegowa UM W-waDĄBROWA CHOTOMOWSKAM4 50-5900:00:2700:00:3600:22:5800:45:28
26PYTKA Andrzej 297WARSZAWAM4 50-5900:00:4400:00:3600:22:4300:45:30
27MĘDRZYCKI Mirosław 232Parkrun BródnoWARSZAWAM4 50-5900:00:0100:00:2200:23:0000:46:33
28BAKUŁA Wiesław 517wampirWACH 140AM4 50-5900:00:0400:00:2700:23:1900:46:52
29SKOWRON Wojciech 543WARSZAWAM4 50-5900:00:4600:00:3900:24:0600:47:08
30RODAK Zbigniew 303WARSZAWAM4 50-5900:00:2500:00:3600:24:2600:47:30
31SAŁAJCZYK Sylwester 452WARSZAWAM4 50-5900:00:3400:00:3800:25:0800:49:49
32ZDUŃSKI Jarosław 414WARSZAWAM4 50-5900:00:2200:00:3800:24:2900:49:52
33SELERSKI Krzysztof 319Marcin.bizWARSZAWAM4 50-5900:00:5800:00:2800:24:3300:49:59
34WALIGÓRSKI Krzysztof 463Markowi BiegaczeMARKIM4 50-5900:00:2700:00:3700:26:0500:50:43
35KRÓL Ryszard 187Lublin BiegaLUBLINM4 50-5900:00:2500:00:3600:25:3200:51:04
36KWIATEK Jacek 203SIEMIANICEM4 50-5900:00:3500:00:3700:25:2800:51:04
37JERZAK Eryk 139WARSZAWAM4 50-5900:00:4500:00:3600:25:3600:51:30
38RZEPKA Mirek 313Aktywni BiegaczeWARSZAWAM4 50-5900:00:3100:00:3400:25:4800:52:18
39NOWOSIELSKI Tomasz 260HeRoWARSZAWAM4 50-5900:00:2900:00:3900:25:2400:52:24
40BĄK Andrzej 26STARE GRALEWOM4 50-5900:00:3000:00:3800:26:0700:53:05
41JERUZAL Jacek 138Tuptuś OtwockOTWOCKM4 50-5900:00:0500:00:3200:26:3900:53:59
42FRENKEL Marek 87WARSZAWAM4 50-5900:00:4800:00:3900:27:3100:54:29
43KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 152Morsy OstrołękaOSTROŁĘKAM4 50-5900:00:0600:00:3200:25:4500:56:40
44ROSZAK Waldemar 306Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAM4 50-5900:01:0100:00:2700:27:2600:56:47
45STAŃCZYK Grzegorz 338ZIELONKAM4 50-5900:00:4900:00:3700:28:2700:57:15
46CIEŚLAK Pawel 51Slowjogging BiałołekaWARSZAWAM4 50-5900:01:0500:00:4200:35:4301:01:19
47ANUSZKIEWICZ Włodzimierz 16WARSZAWAM4 50-5900:00:0800:00:3200:36:39
48MAREK Roman 225WARSZAWAM4 50-5900:00:1000:00:2900:23:21
49KILKOWSKI Jarosław 164TORUŃM4 50-5900:00:1000:00:3100:26:37
50KAMIŃSKI Waldemar 433WARSZAWAM4 50-5900:01:0800:00:3900:35:42
Znaleziono 50 wynik(ów)