BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI
Organizator : Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data : 2022-12-11
Miejsce : Warszawa
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 531
Wystartowało : 430
Nie ukończyło : 76
Ukończyło : 354
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMieszkańcy BiałołękiPracownicy Służby WięziennejCzas startu0.2km4.4km8.7kmCzas
netto
13km
Czas
brutto
13km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1SIEPIETOWSKI Piotr 387LS AIRPORT RUN WARSZAWAWARSZAWAM4 50-591M 1400:00:0000:00:2300:18:0100:35:5100:53:34.8500:53:34.85 4:0714,6
2MAJCHRZAK Sławomir 277UKS TYCHÓW STARYTYCHÓW STARY/MIRZECM4 50-592M 2500:00:0000:00:2600:18:4600:37:5300:57:10.6500:57:10.65+00:03:354:2313,6
3ŚWIERCZ Jacek 455BYLEDOBIEC ANINWARSZAWAM4 50-593M 6200:00:0000:00:3300:20:3900:41:2801:02:01.6001:02:01.60+00:08:264:4612,6
4OSTAPIŃSKI Wojtek 335OSTRESROKIPIASECZNOM4 50-594M 6400:00:0000:00:5800:21:4400:42:0101:02:06.3001:02:06.30+00:08:314:4612,6
5MACIEJEWSKI Stanisław 275WPRUNNINGWARSZAWAM4 50-595M 6600:00:0000:00:2600:20:4500:41:3901:02:43.3501:02:43.35+00:09:084:4912,4
6JAKUBOWSKI Dariusz 148BIEGAM SOBIEWARSZAWAM4 50-596M 6700:00:0000:00:3100:20:3900:41:4101:02:46.1001:02:46.10+00:09:114:4912,4
7KAKOLECKI Michal 174WARSZAWAM4 50-597M 78Yes00:00:0000:01:0200:22:3000:43:3401:04:09.0001:04:09.00+00:10:344:5612,2
8CHARLEJ Ireneusz 60MIERZYNM4 50-598M 9300:00:0000:00:3600:22:2200:44:2901:06:19.7001:06:19.70+00:12:445:0611,8
9RAPCZYŃSKI Witold 547WARSZAWAM4 50-599M 9800:00:0000:00:5300:22:2800:44:3701:06:43.5501:06:43.55+00:13:085:0711,7
10OWOC Tomasz 338PKO BANK POLSKI / NEW BALANCE RUN CLUBWARSZAWAM4 50-5910M 9900:00:0000:00:4300:22:0900:44:2401:06:47.7001:06:47.70+00:13:125:0811,7
11KANIA Paweł 182BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAM4 50-5911M 108Tak00:00:0000:01:0800:23:0400:45:1901:07:56.3501:07:56.35+00:14:215:1311,5
12CELIŃSKI Tomasz 236OTWOCKM4 50-5912M 11000:00:0000:00:4900:23:4000:46:1801:08:00.7501:08:00.75+00:14:255:1311,5
13RODAK Zbigniew 367WARSZAWAM4 50-5913M 11100:00:0000:01:2900:24:5100:46:5101:08:15.5001:08:15.50+00:14:405:1511,4
14GWIZDALA Cezary 135WARSZAWAM4 50-5914M 120Tak00:00:0000:00:3000:22:5000:46:0101:09:19.3001:09:19.30+00:15:445:1911,3
15WALIGÓRSKI Krzysztof 477MARKOWI BIEGACZEMARKIM4 50-5915M 12200:00:0000:00:5100:24:1300:47:0101:09:25.0501:09:25.05+00:15:505:2011,2
16PTASIŃSKI Piotr 362WARSZAWAM4 50-5916M 13500:00:0000:00:4700:24:0200:47:5101:11:07.5001:11:07.50+00:17:325:2811,0
17SOBCZAK Bogusław 404M.I.L.A.NOWA IWICZNAM4 50-5917M 13700:00:0000:00:5600:24:0400:47:0701:11:09.0001:11:09.00+00:17:345:2811,0
18GIL Wojciech 114TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM4 50-5918M 14000:00:0000:00:3600:23:0600:46:4801:11:38.4001:11:38.40+00:18:035:3010,9
19GÒRAL Tadeusz 119KKBWARSZAWAM4 50-5919M 14100:00:0000:00:3100:24:5000:48:2001:11:44.0001:11:44.00+00:18:095:3110,9
20WIŚNIEWSKI Tomasz 488WARSZAWAM4 50-5920M 14500:00:0000:01:0900:25:2700:49:0201:12:02.7001:12:02.70+00:18:275:3210,8
21KOSMALA Dariusz 223WARSZAWAM4 50-5921M 16900:00:0000:00:4500:24:5400:49:2901:14:12.4501:14:12.45+00:20:375:4210,5
22ŚWIDERSKI Darek 453POLYPHARMWARSZAWAM4 50-5922M 17600:00:0000:00:4900:24:1800:48:3901:15:06.9001:15:06.90+00:21:325:4610,4
23MIŁOSZ Marek 301WARSZAWAM4 50-5923M 177Tak00:00:0000:01:2500:25:5300:50:2501:15:09.4001:15:09.40+00:21:345:4610,4
24ZAKRZEWSKI Marek 439WARSZAWAM4 50-5924M 17900:00:0000:01:0300:28:1500:52:0201:15:33.4501:15:33.45+00:21:585:4810,3
25SUCHODOLSKI Mariusz 426BIEGIEM NA KAWEWARSZAWAM4 50-5925M 180Tak00:00:0000:01:2700:26:4500:51:4301:15:35.7001:15:35.70+00:22:005:4810,3
26WIECZOREK Dariusz 482WARSZAWAM4 50-5926M 18400:00:0000:03:2600:28:1400:52:4201:16:05.9501:16:05.95+00:22:315:5110,3
27BUJNICKI Kazimierz 58MORSY ZIELONKAWOŁOMINM4 50-5927M 18500:00:0000:00:5000:25:5200:51:3201:16:10.9501:16:10.95+00:22:365:5110,2
28BAKUŁA Wiesław 23WAMPIRWACHM4 50-5928M 186Tak00:00:0000:00:3200:24:4600:50:1301:16:26.2501:16:26.25+00:22:515:5210,2
29BĄK Andrzej 34STARE GRALEWOM4 50-5929M 19500:00:0000:00:5700:25:1200:50:4101:17:18.5501:17:18.55+00:23:435:5610,1
30SZULAWSKI Robert 440GSD.RUNNERS.WARSZAWAM4 50-5930M 21200:00:0000:00:5700:27:0900:55:0101:21:14.3001:21:14.30+00:27:396:149,6
31KOSTRZEWSKI Piotr 224MILANÓWEKM4 50-5931M 21400:00:0000:01:2900:27:5500:54:4201:22:01.8001:22:01.80+00:28:266:189,5
32JOŃCZYK Stanisław 166LEGIONOWOM4 50-5932M 21600:00:0000:01:1000:28:2100:55:4301:23:07.2501:23:07.25+00:29:326:239,4
33MIASTOWSKI Rafał 18SŁOŃ BWARSZAWAM4 50-5933M 21900:00:0000:01:2300:29:2100:57:1701:23:56.4501:23:56.45+00:30:216:279,3
34PRĘGOWSKI Grzegorz 359EKOBIEGIWARSZAWAM4 50-5934M 22800:00:0000:00:5700:28:0100:56:2301:25:42.0501:25:42.05+00:32:076:359,1
35SZOSTAKOWSKI Jarosław 2WARSZAWAM4 50-5935M 24100:00:0000:01:2200:31:2601:03:1501:37:29.4001:37:29.40+00:43:547:298,0
Niesklasyfikowani
OLKOWSKI Robert 326IZABELIN-DZIEKANÓWEKM4 50-59DNF00:01:19 DNF00:28:22 DNF DNF DNF DNF--
KOSIATY Jarosław 221RÓBMY SWOJEWARSZAWAM4 50-59DNF00:00:55 DNF00:30:32 DNF DNF DNF DNF--
RÓŻAŃSKI Robert 421WARSZAWAM4 50-59TakDNF00:00:57 DNF00:33:09 DNF DNF DNF DNF--
KUPIEC Robert 248ŚWIĘTOKRZYSCY KURATORZYKIELCEM4 50-59TakDNF00:00:53 DNF00:40:41 DNF DNF DNF DNF--
KRUPINIEWICZ Antoni 238LEGIONOWOM4 50-59DNF00:01:30 DNF00:41:35 DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Waldemar 179SLOW JOGGING BIAŁOŁĘKAWARSZAWAM4 50-59TakDNF00:01:41 DNF00:44:02 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 41 wynik(ów)