BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI
Organizator : Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawa
Data : 2019-12-14
Miejsce : Warszawa
Dystans : 13 km
Zgłoszonych : 542
Wystartowało : 482
Nie ukończyło : 89
Ukończyło : 393
Na trasie : 69
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 64 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu0.1km
   
1FIEODOROW Tomasz 79BSB Barczewo Biega/ZK BarczewoBARCZEWOM2 30-39 lat00:00:0100:00:15
2BRODZIK Arkadiusz 426KUFLEWM2 30-39 lat00:00:0200:00:16
3BIAŁEK Piotr 4763BroOLSZTYNM2 30-39 lat00:00:0200:00:18
4KRUPIŃSKI Marek 4371995OSTROŁĘKAM1 < 29 lat 00:00:0300:00:18
5SARZAŁA Dariusz 315AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM5 60+00:00:0200:00:20
6TOMCZAK Marcin 3771980CIECHANÓWM2 30-39 lat00:00:0300:00:20
7NOWAK Jakub 101Dobrzyński Klub ŻeglarskiINOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0200:00:22
8DĄBROWSKI Michał 63PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:0600:00:23
9ZIELIŃSKI Łukasz 471Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAM2 30-39 lat00:00:0400:00:25
10WIŚNIEWSKI Krzysztof 467Zakład Karny w Przytułach StarychOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0600:00:25
11ZELENT Arkadiusz 415Sąd Rejonowy w Mińsku MazowieckimSIEDLCEM3 40-49 lat00:00:0900:00:26
12NOWAK Bartłomiej 256INOWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:0300:00:27
13BABIUCH Marek 18WARSZAWAM4 50-5900:00:0900:00:27
14BIEDKA Robert 533Rebook Run CrewOSTROŁĘKAM3 40-49 lat00:00:0900:00:29
15BYSTRY Grzegorz 41KS LENIWIECBARANÓWM3 40-49 lat00:00:2400:00:30
16ZAJAC Bartosz 514BSB Barczewo Biega/ ZK BarczewoKIERZLINYM2 30-39 lat00:00:1400:00:32
17MYSTKOWSKI Mieczysław 447PUŁTUSKM4 50-5900:00:1600:00:33
18LEŃCZUK Andrzej 440WARSZAWAM4 50-5900:00:2300:00:33
19RESZCZYK Marcin 302WARSZAWAM3 40-49 lat00:00:3300:00:33
20MIĘTEK Artur 237III ZKSS SR LegionowoŁAJSKIM3 40-49 lat00:00:1200:00:34
21JANECKI Przemysław 131WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:1600:00:34
22WALCZAK Dariusz 389Cytrynowi studenciCEREKWICAM3 40-49 lat00:00:0900:00:35
23MIŚTA Grzegorz 100FrontisWROCŁAWM3 40-49 lat00:00:1000:00:35
24GAJEWSKI Mariusz 90PUŁTUSKM3 40-49 lat00:00:3300:00:35
25PISAREK Norbert 289POPOWOM3 40-49 lat00:00:4900:00:35
26GLINKA Karol 97PUŁTUSKM2 30-39 lat00:00:3200:00:36
27TYMIŃSKI Mariusz 383ZIELONKAM2 30-39 lat00:00:3200:00:37
28KWIATEK Jacek 203SIEMIANICEM4 50-5900:00:3500:00:37
29KULIK Karol 539SIEDLCEM3 40-49 lat00:00:3700:00:37
30SOJKA Łukasz 333WARSZAWAM2 30-39 lat00:00:3300:00:38
31SAŁAJCZYK Sylwester 452WARSZAWAM4 50-5900:00:3400:00:38
Niesklasyfikowani
FICEK Łukasz 78Cytrynowi StudenciCHORZELOWM2 30-39 latDNF00:00:38 DNF
33SKRZYŃSKI Adam 327PŁOŃSKM1 < 29 lat 00:00:3200:00:39
34KOWALSKI Kamil 185Cytrynowi studenciBRANIEWOM2 30-39 lat00:00:4800:00:39
35KOWALEWSKI Łukasz 491Biskupiec BiegaBISKUPIECM2 30-39 lat00:00:0000:01:48
Znaleziono 35 wynik(ów)