BIEG - MARSZ ŚLEDZIA
Marsz Śledzia
Organizator : Stowarzyszenie Studiów i Analiz Bezpieczeństwa
Data : 2022-05-14
Miejsce : Polska
Dystans : 20 km
Zgłoszonych : 82
Wystartowało : 78
Nie ukończyło : 78
Ukończyło : 0
Na trasie : 78
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Extreme | Nowicjusz | Ratownik | Weteran
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DRAGAN Karol 46BRAKGDYNIAM-OPEN 1M 154:04:19.00462:34:39282,22822170,00011:295,2
2NOWOSAD Agnieszka 24PRZYJACIÓŁWARSZAWAK-OPEN 1K 125:30:11.00408:28:26242,8242828-39,3896:189,5
3PRZEBIĘDA Joanna 31BRAKGDYNIAK-OPEN 2K 248:07:54.00473:01:44214,8214811-67,40613:264,5
4MARKIEWICZ Amadeusz 13EZTBOLESŁAWIECM-OPEN 2M 237:16:34.00414:20:11185,8185841-96,37612:025,0
5WĘGRZYŃSKI Paweł 36KRAKÓWM-OPEN 3M 325:40:48.00480:38:54180,2180152-102,0658:337,0
6TKACZYK Marzena 73SARBINOWSKIE MORSYKOSZALINK-OPEN 3K 335:31:34.00409:26:06178,0178030-104,18711:585,0
7FORMALEWICZ Kasia 74SARBINOWSKIE MORSYPARSOWOK-OPEN 4K 438:21:00.00241:52:53163,8163770-118,44714:034,3
8SZYMAŃSKI Mariusz 18NONAMECHEŁMNOM-OPEN 4M 416:07:57.00456:35:34148,0147992-134,2256:329,2
9LATOS Małgorzata 72SARBINOWSKIE MORSYKOSZALINK-OPEN 5K 525:31:27.00434:02:48147,3147270-134,94710:235,8
10REJKOWSKA Natalia 47KOSAKOWODĘBOGÓRZEK-OPEN 6K 619:42:03.00337:02:24144,6144600-137,6178:107,3
11KASTELIK Marek 48-MYSLOWICEM-OPEN 5M 517:23:06.00314:26:27138,5138468-143,7497:318,0
12TRETYN Marek 37ŚLEDZIE WARSZAWSKIE RAZ!WARSZAWAM-OPEN 6M 616:11:23.00468:49:15137,9137857-144,3607:028,5
13SOCHOCKI Sławomir 30BRAKSIERPCM-OPEN 7M 732:52:21.00388:57:58137,8137790-144,42714:184,2
14HUTYRA Tomasz 34NIEZRZESZONYWROCŁAWM-OPEN 8M 813:04:21.00408:47:48134,2134203-148,0145:5010,3
15DROZDOWSKI Grzegorz 40PRISJAKT POLANDKRAKÓWM-OPEN 9M 919:11:26.00207:23:52133,8133835-148,3828:367,0
16KŁOPOCKA Marta 9ENERGY FITNESSŁÓDŹK-OPEN 7K 717:44:15.00409:31:01133,1133120-149,0977:597,5
17KŁOPOCKI Krzysztof 6ENERGYŁÓDŹM-OPEN 10M 1017:59:11.00409:32:45132,9132900-149,3178:077,4
18GUDOWSKI Robert 12GUDOSJELENIA GÓRAM-OPEN 11M 1119:25:58.00408:39:39125,7125662-156,5559:166,5
19BOGOŃSKI Piotr 15B4SPORTMARKIM-OPEN 12M 1227:10:33.00413:50:41124,7124709-157,50813:044,6
20BRZOZOWSKI Tomasz 58NIEDOBIEGANYCZARNAM-OPEN 13M 1316:27:38.00406:12:26121,8121849-160,3688:067,4
21PIĄTKOWSKI Michał 2CROSSFIT MOKOTÓWBRONISLAWOWM-OPEN 14M 1414:39:18.00360:26:33117,4117406-164,8117:298,0
22TROC Marek 59BIRBIELSK PODLASKIM-OPEN 15M 1509:50:21.00404:27:07112,3112324-169,8935:1511,4
23MĘDYGRAŁ Krystian 35WATAHAWROCŁAWM-OPEN 16M 1609:32:13.00432:30:27110,3110330-171,8875:1111,6
24RADOŁA Marcin 11BEZKLUBOWIECKATOWIVEM-OPEN 17M 1710:40:40.00432:33:09108,2108232-173,9855:5510,1
25SKOWROŃSKA Paulina 16B4SPORTMARKIK-OPEN 8K 819:23:18.00408:25:45106,1106070-176,14710:585,5
26PIĄTKOWSKA Karolina 71BRONX RUNNING TEAMBRONISŁAWÓWK-OPEN 9K 913:59:03.00312:48:48103,9103929-178,2888:047,4
27BABIARCZUK Marcin 38ZACHODNIOPOMORSKIE ŚLEDZIENOWOGARDM-OPEN 18M 1824:15:22.00483:33:56102,7102694-179,52314:104,2
28RUMIAN Jakub 78NIE DOTYCZYKRAKÓWM-OPEN 19M 1907:53:54.00291:08:03101,4101427-180,7904:4012,8
29BUBULA Katarzyna 70STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITWROCŁAWK-OPEN 10K 1008:39:14.00288:55:47100,4100350-181,8675:1011,6
30TOMASZEWSKA Julita 5COCO BONGO PINK CLUBLEGIONOWOK-OPEN 11K 1107:47:53.00433:56:0897,697632-184,5854:4712,5
31LETNIOWSKI Maciej 21MASTERLEASEKOWALEM-OPEN 20M 2014:48:15.00499:04:0884,284189-198,02810:335,7
32TKACZYK Paweł 29MARSZ ŚLEDZIAWARSZAWAM-OPEN 21M 2107:01:55.00408:43:0980,480416-201,8015:1411,4
33NOWIK Miroslaw 26PORTA ACTIVE TEAMGDAŃSKM-OPEN 22M 2208:04:10.00338:09:1380,180110-202,1076:029,9
34BUCZAK Anna 14-WARSZAWAK-OPEN 12K 1209:05:50.00360:17:1479,579469-202,7486:528,7
35SOSNOWSKA Małgorzata 50.WARSZAWAK-OPEN 13K 1311:34:23.00359:11:2278,578547-203,6708:506,8
36BIELA Wojciech 67BIELAKIWARSZAWAM-OPEN 23M 2307:46:19.00480:48:0677,477432-204,7856:0110,0
37BIELA Celina 45BIELAKIWARSZAWAK-OPEN 14K 1407:25:56.00408:42:3776,776749-205,4685:4810,3
38KURKOWSKA Marta 655OPOLEK-OPEN 15K 1508:49:24.00288:35:1576,276178-206,0396:568,6
39DĘBOWSKA Marta 22WODNICZEK SZUWAREK 2022WARSZAWAK-OPEN 16K 1609:15:18.00480:52:0176,075980-206,2377:188,2
40MARYNCHYN Vadym 645OPOLEM-OPEN 24M 2411:11:56.00312:35:1574,574505-207,7129:016,7
41REJKOWSKI Mikołaj 60DĘBOGÓRZEDĘBOGÓRZEM-OPEN 25M 2508:49:31.00289:03:2474,074030-208,1877:098,4
42HNATOW Magdalena 4REDAREDAK-OPEN 17K 1710:01:53.00384:46:1973,673560-208,6578:107,3
43WĘGIELEWSKA Joanna 1ASIABYDGOSZCZK-OPEN 18K 1815:43:14.00432:06:2873,673556-208,66112:494,7
44NIERZWICKI Jacek 69PUMAKAJKOWOM-OPEN 26M 2610:08:01.00295:01:0172,172133-210,0848:257,1
45CZESNOWSKI Grzegorz 44MARSZ ŚLEDZIAGDAŃŚKM-OPEN 27M 2712:59:25.00361:07:0171,871832-210,38510:515,5
46SYGUŁA Joanna 27COCOBONGOPINKTEAMWARSZAWAK-OPEN 19K 1907:42:20.00360:54:2369,369342-212,8756:409,0
47GLINIAK Jacek 25WODNICZEK SZUWAREK 2022WARSZAWAM-OPEN 28M 2807:47:58.00432:46:4067,467360-214,8576:568,6
48ГНАТЮК Коля 52PĘPOWOPĘPOWOM-OPEN 29M 2907:21:09.00384:35:5467,167136-215,0816:349,1
49BROWIŃSKI Bartosz 32BBSOPOTM-OPEN 30M 3014:51:52.00412:10:5166,866847-215,37013:204,5
50JABŁOŃSKI Grzegorz 28BRAKGDAŃSKM-OPEN 31M 3109:25:36.00264:48:0466,866761-215,4568:287,1
51KUBIAK Mateusz 19MĘSKA STRONA RZECZYWISTOŚCIOTWOCKM-OPEN 32M 3211:10:56.00445:14:3764,964933-217,28410:195,8
52ŻABA Wojciech 76ŻABAKRAKÓWM-OPEN 33M 3308:24:17.00439:20:4664,364288-217,9297:507,6
53SKUBISZEWSKI Robert 61INDYWIDUALNYŁĘCZNAM-OPEN 34M 3420:08:38.00408:54:5159,159071-223,14620:272,9
54SZCZEPAŃSKA Joanna 56KRAKOWWĘGRZCE WIELKIEK-OPEN 20K 2009:01:19.00361:13:0354,654570-227,6479:556,0
55OLEJNICZAK Lukasz 66OLEYBRACKNELLM-OPEN 35M 3505:39:08.00217:15:2451,051010-231,2076:389,0
56ZIÓŁKOWSKI Michał 68GRUPA 5WARSZAWAM-OPEN 36M 3605:48:14.00312:10:3650,350339-231,8786:558,7
57KASIŃSKI Bartosz 57NIE DOTYCZYKRAKÓWM-OPEN 37M 3706:04:51.00336:47:0150,050000-232,2177:178,2
58WĘGIELEWSKI Szymon 80-BYDGOSZCZM-OPEN 38M 3804:56:33.00432:33:1749,949861-232,3565:5610,1
59BIEDROŃ Artur 39ERP HEART TEAMWARSZAWAM-OPEN 39M 3904:32:37.00336:30:1949,149097-233,1205:3310,8
60KOMOROWSKA Anita 54-GDYNIAK-OPEN 21K 2110:38:15.00168:53:5849,149068-233,14913:004,6
61DYNDUL Piotr 53PĘPOWOPĘPOWOM-OPEN 40M 4006:44:51.00336:38:4348,948910-233,3078:167,2
62KUJAWSKA-NOWIK Marta 63PORTA ACTIVE TEAMKOWALEK-OPEN 22K 2206:51:32.00457:17:1344,144090-238,1279:206,4
63SZYMAŃSKI Jakub 20NEPTUN GDAŃSKGDAŃSKM-OPEN 41M 4108:59:56.00337:17:0841,040950-241,26713:114,6
64KONARSKI Łukasz 3KRAV MAG MOKOTÓWWARSZAWAM-OPEN 42M 4207:34:12.00289:32:4039,239245-242,97211:345,2
65PACYNIAK Ewa 79MORSY TUCHOMKARWIAK-OPEN 23K 2305:52:25.00361:51:5238,538520-243,6979:086,6
66WALIŁKO Michał 82GDAŃSKNowicjusz1M 4306:15:51.00432:37:0035,735700-246,51710:315,7
67KLEPACKI Maciej 43KALERWARSZAWAM-OPEN 43M 4405:32:40.00216:18:3332,632605-249,61210:125,9
68MADEJA Aleksandra 17MGBBYTOMK-OPEN 24K 2404:48:39.00408:04:0132,232167-250,0508:586,7
69WOJSA Marcin 49BRAKPOZNAŃM-OPEN 44M 4503:39:40.00193:59:0628,228230-253,9877:467,7
70STARZYK Roman 75STELOVEMORSYCIELEM-OPEN 45M 4604:01:34.00026:38:0327,827830-254,3878:406,9
71HAWRO Karolina 10BRAKPRZEMYŚLK-OPEN 25K 2502:43:56.00336:57:4027,727675-254,5425:5510,1
72PARMA Katarzyna 55BEZ KLUBURYBNIKK-OPEN 26K 2603:29:13.00385:08:4725,125121-257,0968:197,2
73SERDEŃ Michał 7ZGIERZOLUDYZGIERZM-OPEN 46M 4703:36:43.00276:04:0222,422420-259,7979:396,2
74PAŚKO Krzysztof 81ALPHA TECHNOLOGYKRAKÓWM-OPEN 47M 4801:58:32.00001:58:3221,021000-261,2175:3810,6
75STĘPNIAK-OPALIŃSKA Marta 23BRAKGDAŃSKK-OPEN 27K 2703:06:02.00360:27:4420,020042-262,1759:166,5
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
76DZIAŁOWSKI Wojciech 77LUBIĘ ŚLEDZIEHORGENM-OPEN 48M 4901:29:22.00048:43:1617,517458-264,7595:0711,7
77SZWED Radosław 8WSPLESZNOM-OPEN 49M 5001:30:50.00264:23:2016,916892-265,3255:2211,2
78LIŚKIEWICZ Andrzej 42PRIVATESTRÓŻAM-OPEN 50M 5101:27:58.00072:41:4811,311345-270,8727:457,7
Znaleziono 78 wynik(ów)