BIEG NA K2
BIEG NA K2
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2022-06-11
Miejsce : Słupsk
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 91
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WENT Jakub 116ŁEBAOPEN -M1M 100:34:42.45 4:2013,8
2OSIŃSKI Wojciech 78TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKOPEN -M2M 200:35:00.30+00:00:174:2213,7
3WRÓBLEWSKI Leszek 120ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOOPEN -M3M 300:35:54.55+00:01:124:2913,4
4WALEŃSKI Michał 114TKKFSKIBIENKOOPEN -M4M 400:38:56.15+00:04:134:5212,3
5LEPKA Bartosz 63SŁOMIANE BAMBUSYSŁUPSKOPEN -M5M 500:39:38.70+00:04:564:5712,1
6PICK Tomasz 80BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECINKOSZALINOPEN -M6M 600:39:48.95+00:05:064:5812,1
7SITEK Mariusz 89SŁUPSKOPEN -M7M 700:41:12.15+00:06:295:0911,7
8GRACHEL Przemek 34AJ RUNINGREDZIKOWOOPEN -M8M 800:41:41.20+00:06:585:1211,5
9JĘCEK Krzysztof 39MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAOPEN -M9M 900:42:50.85+00:08:085:2111,2
10JANKOWSKI Grzegorz 38POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWOPEN -M10M 1000:43:16.25+00:08:335:2411,1
11SZCZYGIEŁ Marcin 98TELEKOMKRĘPA SŁUPSKAOPEN -M11M 1100:43:16.60+00:08:345:2411,1
12RACZYŃSKA Anna 867BOW/BALTIC SEALSSŁUPSKOPEN -K1K 100:44:02.40+00:09:195:3010,9
13OLESZEK Jerzy 77SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOOPEN -M12M 1200:44:13.05+00:09:305:3110,9
14KONKEL Agnieszka 51KOSZALINOPEN -K2K 200:44:24.55+00:09:425:3310,8
15FIGURSKI Andrzej 26USTKAOPEN -M13M 1300:44:39.95+00:09:575:3410,8
16CHUDY Henryk 17K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -M14M 1400:44:43.60+00:10:015:3510,7
17DREWNIAK Tomasz 23SŁUPSKOPEN -M15M 1500:44:46.15+00:10:035:3510,7
18ANTOSIAK Grzegorz 3SŁUPSKOPEN -M16M 1600:45:27.50+00:10:455:4010,6
19GAWEŁ Zbigniew 33POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M17M 1700:46:13.20+00:11:305:4610,4
20SMOLIŃSKI Krzysztof 93SMOLIŃSKI TEAMGŁOBINOOPEN -M18M 1800:46:14.95+00:11:325:4610,4
21CHODOROWSKI Tomasz 130BEST BEASTSSŁUPSKOPEN -M19M 1900:46:54.05+00:12:115:5110,2
22DOMARUS Kamila 22SŁUPSKOPEN -K3K 300:47:07.95+00:12:255:5310,2
23LEWANDOWSKA Sylwia 65ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOOPEN -K4K 400:47:39.50+00:12:575:5710,1
24BOGUSZEWSKI Michal 8SŁUPSKOPEN -M20M 2000:47:43.05+00:13:005:5710,1
25PIETRZYK Paweł 134SŁUPSKOPEN -M21M 2100:48:25.70+00:13:436:039,9
26PIŁAT Paweł 84BEST BEASTSWŁYNKOWOOPEN -M22M 2200:48:35.65+00:13:536:049,9
27KRZYŻANEK Marta 60GARDNA WIELKAOPEN -K5K 500:48:41.90+00:13:596:059,9
28SŁAWSKI Adrian 92POLSKAOPEN -M23M 2300:49:01.45+00:14:196:079,8
29GAWEŁ Iza 32ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K6K 600:49:32.20+00:14:496:119,7
30WENCŁAWSKI Michał 115ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -M24M 2400:49:32.45+00:14:506:119,7
31MAZUREK Paweł 73TELEKOMKOSZALINOPEN -M25M 2500:49:59.50+00:15:176:149,6
32WAGNER Andrzej 113BYTÓWOPEN -M26M 2600:50:24.75+00:15:426:189,5
33RAHOZA Szymon 87HONOROWY DAWCA KRWISIEMIANICEOPEN -M27M 2700:51:25.20+00:16:426:259,3
34KALISZEWSKA Beata 40SIEMIANICEOPEN -K7K 700:51:26.95+00:16:446:259,3
35ROCZAWSKI Grzegorz 127KOBYLNICAOPEN -M28M 2800:51:59.00+00:17:166:299,2
36TREDER Marian 108TEAM TREDERŁOSINOOPEN -M29M 2900:52:21.40+00:17:386:329,2
37TOMCZAK Dominik 107W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M30M 3000:52:34.70+00:17:526:349,1
38BRZEZIŃSKA Agnieszka 11SŁUPSKOPEN -K8K 800:52:53.90+00:18:116:369,1
39TRUSIAK Miłosz 128SŁUPSKOPEN -M31M 3100:53:45.40+00:19:026:438,9
40SKĘPIEC Adrian 90AJ RUNINGSŁUPSKOPEN -M32M 3200:54:24.85+00:19:426:488,8
41ZIELIŃSKA Marzena 124SŁUPSKOPEN -K9K 900:54:32.60+00:19:506:498,8
42KAMIŃSKI Marcin 42ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -M33M 3300:54:40.05+00:19:576:508,8
43ZACHARZ Natalka 123KLUCZBORKOPEN -K10K 1000:54:59.25+00:20:166:528,7
44KONONOVA Olha 52AJ RUNINGSŁUPSKOPEN -K11K 1100:55:03.45+00:20:216:528,7
45MAŁECKI Tomasz 69KOBYLNICAOPEN -M34M 3400:56:15.50+00:21:337:018,5
46BURMAN Tomasz 15ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -M35M 3500:56:16.45+00:21:347:028,5
47URBAN Ewelina 112GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K12K 1200:56:17.15+00:21:347:028,5
48KRZOSKA Dorota 59BRUSYOPEN -K13K 1300:57:03.75+00:22:217:078,4
49TĘSNA Magdalena 106OSO'M RUNNERSSIEMIANICEOPEN -K14K 1400:57:26.50+00:22:447:108,4
50KRZESZOWSKI Lukasz 58SŁUPSKOPEN -M36M 3600:57:38.40+00:22:557:128,3
51KANIA Brajan 44-/BIEGAM BO LUBIĘ - SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M37M 3700:57:48.95+00:23:067:138,3
52KAŁUZIŃSKA Katarzyna 41VACU ACTIV GYMSŁUPSKOPEN -K15K 1500:57:53.30+00:23:107:148,3
53ANDRZEJEWSKA Paulina 2SŁUPSKOPEN -K16K 1600:57:53.55+00:23:117:148,3
54KLEJDYSZ Beata 47SŁUPSKOPEN -K17K 1700:58:09.30+00:23:267:168,3
55FRUBA Karina 28STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOOPEN -K18K 1800:58:23.95+00:23:417:178,2
56LEWANDOWSKA Maria 129W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKAOPEN -K19K 1900:58:44.05+00:24:017:208,2
57LEWANDOWSKI Adam 66W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKAOPEN -M38M 3800:58:44.75+00:24:027:208,2
58KONWIŃSKI Michał 53LĘBORKOPEN -M39M 3900:59:40.60+00:24:587:278,0
59CHRISTYNIUK Piotr 131SŁUPSKOPEN -M40M 4001:00:13.45+00:25:317:318,0
60CZYŻYKOWSKI Krzysztof 20SŁUPSKOPEN -M41M 4101:00:30.30+00:25:477:337,9
61KARAŚ Radosław 45TERMOSOL TEAMSŁUPSKOPEN -M42M 4201:00:31.00+00:25:487:337,9
62SKIBIŃSKI Rafał 91AJ RUNINGSŁUPSKOPEN -M43M 4301:02:04.90+00:27:227:457,7
63BORODZIUK Aneta 9SŁUPSKOPEN -K20K 2001:02:08.75+00:27:267:467,7
64MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 75SŁUPSKOPEN -K21K 2101:02:58.60+00:28:167:527,6
65FILIPIAK Katarzyna 27SŁUPSKOPEN -K22K 2201:03:27.50+00:28:457:557,6
65WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 117NIGHT RUNNERSKOBYLNICAOPEN -K22K 2201:03:27.50+00:28:457:557,6
67PŁODZIEŃ Karolina 85KARZCINOOPEN -K24K 2401:03:53.50+00:29:117:597,5
68ZABORSKA Magdalena 122SŁUPSKOPEN -K25K 2501:04:05.75+00:29:238:007,5
69ŻĄDEŁEK Jarek 126USTKAOPEN -M44M 4401:05:23.85+00:30:418:107,3
70DYRMO Ania 24BRAKSŁUPSKOPEN -K26K 2601:05:24.00+00:30:418:107,3
71MARCZAK Andrzej 71W.P.K SŁOŃ TEAMŻELKOWOOPEN -M45M 4501:05:26.05+00:30:438:107,3
72SAGAŁA Patrycja 88ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K27K 2701:06:12.60+00:31:308:167,3
73TURSKA Kamila 110SŁUPSKOPEN -K28K 2801:06:25.60+00:31:438:187,2
74ANDRZEJCZYK Ewelina 1ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K29K 2901:06:46.85+00:32:048:207,2
75MARCZAK Małgorzata 70ŻELKOWOOPEN -K30K 3001:06:47.20+00:32:048:207,2
76SYCHLA Mateusz 95ŁOSINOOPEN -M46M 4601:06:52.30+00:32:098:217,2
77CIŻMOWSKA Barbara 18MTS HAMER MIASTKOKĘPICEOPEN -K31K 3101:07:50.55+00:33:088:287,1
78WIŚNIEWSKA Monika 133USTKAOPEN -K32K 3201:08:32.10+00:33:498:347,0
79ISKRA Joanna 132USTKAOPEN -K33K 3301:08:32.60+00:33:508:347,0
80WOJCIŃSKA Iwona 119ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K34K 3401:08:42.60+00:34:008:357,0
81WYSZECKA Anna 121ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K35K 3501:08:42.80+00:34:008:357,0
82KULECZKA Katarzyna 61ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K36K 3601:08:43.90+00:34:018:357,0
83MICHALAK-MAŁECKA Anna 74VACU ACTIV GYMKOBYLNICAOPEN -K37K 3701:10:57.85+00:36:158:526,8
84SYCHLA Monika 94ŁOSINOOPEN -K38K 3801:10:58.35+00:36:158:526,8
85LUBIŃSKA Liliana 67NIGHT RUNNERSSŁUPSKOPEN -K39K 3901:14:09.50+00:39:279:166,5
86PIETRZYCKA Edytka 81SŁUPSKOPEN -K40K 4001:15:30.75+00:40:489:266,4
87PIETRZYCKI Andrzej 83SŁUPSKOPEN -M47M 4701:15:31.00+00:40:489:266,4
88PIETRZYCKI Dariusz 82SŁUPSKOPEN -M48M 4801:15:31.70+00:40:499:266,4
89KOWALCZYK Justyna 56W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKAOPEN -K41K 4101:16:04.15+00:41:219:306,3
90BURDA Sebastian 14W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M49M 4901:16:04.35+00:41:219:306,3
91TURCZYN Grzegorz 109W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M50M 5001:16:05.20+00:41:229:306,3
Znaleziono 91 wynik(ów)