BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-17
Miejsce : Cisna
Dystans : 105 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 908
Wystartowało : 805
Nie ukończyło : 801
Ukończyło : 4
Na trasie : 706
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 15.4km | 32.1km | 32.2km | 49km | 67.5km | 74.7km | 80km | 80.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Hardcore | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.1kmŻebrak
15.4km
Cisna I
32.1km
Cisna II
32.2km
Smerek
49km
Roztoki
67.5km
Liszna
74.7km
Finish
80km
Wyjście_HC
80.1km
Czas
netto
105km
Czas
brutto
105km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1SZOSTEK Michał 34 YWay of lifeMYŚLENICEM1M 100:00:0000:00:2101:54:4303:36:5103:45:2506:12:2308:52:5610:15:1211:09:1311:18:4115:08:15.4015:08:15.40 8:396,9
1WYROBA Wojciech 34 XWay of lifeKRAKÓWM1M 100:00:0000:00:2101:54:4903:36:5503:45:2606:12:2408:53:0210:15:1511:09:1311:18:4415:08:15.4015:08:15.40+00:00:008:396,9
3SIWIRSKA Anna 32 XAgent i Gwiazda ARWWARSZAWAK1K 100:00:0000:00:1701:59:2203:46:5503:58:5206:27:1909:10:2210:40:4611:45:2912:10:0417:02:18.2017:02:18.20+01:54:029:446,2
4MARON Jacek 32 YAgent i Gwiazda ARWWARSZAWAM3M 300:00:0000:00:1701:59:2303:46:5503:58:5106:27:2009:10:2310:40:5011:45:3012:10:0317:02:18.9017:02:18.90+01:54:039:446,2
5HUZIOR Piotr 441 YAttiq/KandaharNOWY TARGM4M 400:00:0000:00:0201:38:1503:03:4603:06:0205:10:3307:26:4709:33:15+7:098,4
6BIERNAWSKI Piotr 441 XAttiq/KandaharNOWY TARGM5M 500:00:0000:00:0201:38:1703:03:4803:06:0405:10:3407:26:5409:33:18+7:098,4
7BARTKOWSKI Mariusz 394 XGóral z Mazur Running Team / 9 Warmiński Pułk RozpoznawczyMSZANOWOM6M 600:00:0000:00:0301:42:0103:17:4303:24:3705:34:2407:51:5309:11:2010:01:56+7:318,0
8SZAŁACHOWSKI Tomasz 394 YGóral z Mazur Running Team / 9 Warmiński Pułk RozpoznawczyDOBRE MIASTOM7M 700:00:0000:00:0301:41:5903:17:4403:24:3605:34:2407:51:5109:11:2410:01:56+7:318,0
9KĘPKA Adrian 79 XAdrian i MiłoszWIEKOWOM8M 800:00:0000:00:0601:45:2903:15:2803:16:5805:31:1707:51:1809:13:4010:03:44+7:328,0
10SZKOŁUDA Miłosz 79 YAdrian i MiłoszKOSZALINM9M 900:00:0000:00:0601:45:3003:15:2703:16:5705:31:1607:51:2309:13:4210:03:44+7:328,0
11SZAPORÓW Łukasz 247 XInfinity-GymPROSZOWICEM10M 1000:00:0000:00:0501:49:1403:24:1903:27:0105:41:5408:06:3709:31:4610:32:26+7:547,6
12SENDEK Sylwia 247 YInfinity-GymKOSZYCEK2K 200:00:0000:00:0501:49:1503:24:2003:27:0305:41:5408:06:3509:32:0210:32:26+7:547,6
13ŚWIERAD Krystian 223 YUltra borsukiTURZAŃSKM11M 1100:00:0000:00:0301:50:5203:26:4803:28:4905:40:5808:12:2109:41:2210:38:30+7:587,5
14WALCZAK Paweł 223 XUltra borsukiSŁUPSKM12M 1200:00:0000:00:0301:50:5303:26:4903:28:4905:40:5808:12:2309:41:2810:38:30+7:587,5
15SMOLIŃSKI Marcin 26 X#StajniakTeamWROCŁAWM13M 1300:00:0000:00:0901:52:0503:33:4503:43:5805:57:3908:19:1809:43:2910:42:09+8:017,5
16WOS Rafał 26 Y#StajniakTeamGEITHUSM14M 1400:00:0000:00:0901:52:0603:33:4403:43:5805:57:3908:19:2009:43:3110:42:09+8:017,5
17ŁABUZ Małgorzata 436 X#na_dluzsza_meteWROCLAWK3K 300:00:0000:00:0601:53:1303:36:5803:39:5605:57:4608:28:2710:00:5910:49:33+8:077,4
18CZARNY Jaroslaw 436 Y#na_dluzsza_meteWROCŁAWM15M 1500:00:0000:00:0601:53:1403:36:5703:39:5805:57:4508:28:3410:01:0210:49:34+8:077,4
19ZAŁĘCKI Robert 114 YBrygada RRWAŁBRZYCHM16M 1600:00:0000:00:0501:48:1603:24:5003:29:5505:42:2808:14:4109:53:0210:50:03+8:077,4
20WŁOCHAL Robert 114 XBrygada RRWAŁBRZYCHM17M 1700:00:0000:00:0501:48:1503:24:4803:29:5605:42:2908:14:4009:53:0510:50:03+8:077,4
21MARZEC Grzegorz 109 X'Fe-no-me-nal-ne Rubasy'SZCZEPANEKM18M 1800:00:0000:00:0201:51:5203:37:3703:41:5306:07:2308:43:5910:07:5110:56:49+8:127,3
22BUJAK Krzysztof 119 YForever FriendsKRAKÓWM19M 1900:00:0000:00:0401:49:0303:24:5403:29:5505:52:1608:30:3010:08:0211:00:53+8:157,3
23GAWIN Marek 119 XForever FriendsKRAKÓWM20M 2000:00:0000:00:0301:49:0103:24:5403:29:5705:52:1808:30:3110:08:0611:00:53+8:157,3
24KOBYŁECKI Michał 372 XPROCOM SYSTEM TeamWROCŁAWM21M 2100:00:0000:00:0301:39:5803:12:5603:17:1605:38:3808:27:3310:03:4711:03:59+8:177,2
25KRASULAK Daniel 372 YPROCOM SYSTEM TeamWROCŁAWM22M 2200:00:0000:00:0201:39:5703:12:5503:17:1605:38:3808:27:3210:03:5211:03:59+8:177,2
26MUSZYŃSKI Maciej 78 XMM Power/Koliber TeamKRAKÓWM23M 2300:00:0000:00:0801:54:1703:36:2203:45:2106:17:0908:49:0310:11:1411:05:49+8:197,2
27TARNOWSKI Maciej 78 YMM Power/Koliber TeamKRAKÓWM24M 2400:00:0000:00:0801:54:1603:36:2203:45:2206:17:0908:49:0310:11:1211:05:50+8:197,2
28AUGUSTYŃSKI Sylwester 18 XGrupa LukTransKRAKÓWM25M 2500:00:0000:00:0601:54:0803:37:4403:45:0606:10:3308:50:2610:15:4411:12:21+00:03:078:247,1
29PIERZAK-WYPYCH Olga 18 YGrupa LukTransMORAWICAK4K 400:00:0000:00:0701:54:1003:37:4303:45:0106:10:3308:50:2710:15:4611:12:21+00:03:088:247,1
30ZIĘBA Sabina 286 XBlack and whiteŚWILCZAK5K 500:00:0000:00:0302:02:0203:48:2203:51:1206:20:1908:55:3710:19:5911:14:00+00:04:478:257,1
31PIĄTEK Beata 286 YBlack and whiteŁAŃCUTK6K 600:00:0000:00:0302:02:0203:48:2203:51:1206:20:1908:55:3610:20:0211:14:00+00:04:478:257,1
32MIGDAL Michał 35 XMarkowi BiegaczeMARKIM26M 2600:00:0000:00:0401:49:4703:30:0203:35:1105:59:4808:42:4810:15:2311:14:56+00:05:428:267,1
33KWIECIEŃ Marek 35 YMarkowi BiegaczeMARKIM27M 2700:00:0000:00:0401:49:5003:30:0603:35:1205:59:5408:42:5510:15:3011:14:56+00:05:428:267,1
34SMÓŁKOWSKI Marcin 1 XProjekt1000upRUMIAM28M 2800:00:0000:00:3201:58:3303:44:0303:49:3606:13:0008:54:2210:22:5711:20:10+00:10:568:307,1
35STRZELCZYK Mariusz 1 YProjekt1000upGDYNIAM29M 2900:00:0000:00:3101:58:3103:44:0303:49:3806:13:0008:54:2310:22:5911:20:10+00:10:568:307,1
36POLAK Jarosław 270 XDziki z DziekanowicDZIEKANOWICEM30M 3000:00:0000:00:3502:08:4804:01:3704:09:1706:30:4208:56:2411:24:08+00:14:558:337,0
37ZIMKOWSKI Marcin 417 XKGHM ZG RUNGŁOGÓWM31M 3100:00:0000:00:1201:50:4703:27:1703:35:3606:05:3708:56:1310:38:1711:32:41+00:23:278:396,9
38KOMENDACKI Dominik 417 YKGHM ZG RUNGŁOGÓWM32M 3200:00:0000:00:1201:50:4603:27:1603:35:3606:05:3608:56:1010:38:2711:32:41+00:23:288:396,9
39GRYGIEREK Roman 249 XZróbmy to jeszcze raz.GORZYCZKIM33M 3300:00:0000:00:0901:52:0703:35:2703:45:2209:02:3510:38:4411:37:51+00:28:378:436,9
40SZAFRANIEC Tomasz 249 YZróbmy to jeszcze raz.66-300M34M 3400:00:0000:00:0901:52:0803:35:2703:45:2406:16:2209:02:4310:38:4711:37:51+00:28:378:436,9
41WÓJCIK Paweł 446 YJW 3940GLIWICEM35M 3500:00:0000:00:0301:54:5103:36:0703:48:2906:16:2109:17:4510:49:2311:42:52+00:33:388:476,8
42ZABA Igor 446 XJW 3940BEDZINM36M 3600:00:0000:00:0201:54:5003:36:0803:48:2906:16:2209:17:4010:49:2611:42:52+00:33:388:476,8
43KŁĘCZEK Katarzyna 6 XEx TeamBREMENK7K 700:00:0000:00:0502:01:5703:52:3003:57:2506:30:4009:13:0510:43:3411:45:39+00:36:268:496,8
44ZIELIŃSKA Malwina 6 YEx TeamŚWIĘTOCHŁOWICEK8K 800:00:0000:00:0502:01:5803:52:3003:57:2506:30:4009:13:0910:43:3611:45:40+00:36:268:496,8
45MADEJSKI Sławomir 343 XSpeleoklub ŚwiętokrzyskiRADKOWICEM37M 3700:00:0000:00:0401:55:0403:36:1303:44:5206:22:4709:11:0010:43:1911:46:13+00:37:008:496,8
46RAKOCZY Marcin 343 YSpeleoklub ŚwiętokrzyskiKIELCEM38M 3800:00:0000:00:0401:55:0303:36:1403:44:4806:22:4709:11:0510:43:2211:46:13+00:37:008:496,8
47SZMYT Maciej 437 YZbiegaczePOZNAŃM39M 3900:00:0000:00:1201:58:5703:47:2503:54:3206:23:0009:10:4710:46:2311:47:48+00:38:358:506,8
48BOGUCKA Emilia 437 XZbiegaczeMOSINAK9K 900:00:0000:00:1201:58:5803:47:2503:54:3406:23:0109:10:4310:46:1811:47:49+00:38:358:506,8
49ŚLEMP Tomasz 169 XJTCNWJEDLICZEM40M 4000:00:0000:00:0901:52:4803:36:4903:48:3806:33:2009:25:1511:00:1711:53:37+00:44:238:556,7
50GĘBORYS Patryk 169 YJTCNWKROSNOM41M 4100:00:0000:00:0801:52:4703:36:4803:48:3706:33:1709:25:1311:00:1911:53:37+00:44:238:556,7
51RÓŻAŃSKI Mateusz 8 YMistrzowie Drugiego PlanuKATOWICEM42M 4200:00:0000:00:1802:03:1303:52:2504:01:5806:31:4309:21:0810:58:1711:55:22+00:46:098:566,7
52GALUSKIN Alexey 8 XMistrzowie Drugiego PlanuTARNOWSKIE GÓRYM43M 4300:00:0000:00:1802:03:1303:52:2404:02:0006:31:4309:21:0710:58:1411:55:23+00:46:098:566,7
53RZĄDCA Grzegorz 177 XŻółw i ZającPRUSZCZ GDAŃSKIM44M 4400:00:0000:01:3002:05:4303:51:3504:03:1206:34:0309:22:2511:01:0211:57:13+00:47:598:576,7
54RZĄDCA Marcin 177 YŻółw i ZającKWIDZYNM45M 4500:00:0000:01:3002:05:4203:51:3404:03:1306:34:0309:22:2611:01:0511:57:13+00:47:598:576,7
55BUSZ Jacek 43 XJEBUSZ Dream TeamRZESZÓWM46M 4600:00:0000:00:1101:53:3903:41:2903:47:0106:22:0409:20:1111:00:4811:58:45+00:49:328:596,7
56JEREMICZ Marcin 43 YJEBUSZ Dream TeamGDAŃSKM47M 4700:00:0000:00:1001:53:4103:41:2703:47:0106:22:0209:20:1311:00:5011:58:45+00:49:328:596,7
57GORZKOWSKI Paweł 110 XSTOPA SłupskDĘBNICA KASZUBSKAM48M 4800:00:0000:00:1301:56:4203:38:5303:48:3306:20:1409:18:0911:03:4112:01:40+00:52:279:016,7
58SKORUPSKI Robert 110 YSTOPA SłupskUL. ŚWIERKOWA 4 BM49M 4900:00:0000:00:1301:56:3703:38:5303:48:3506:20:1509:18:1511:03:4412:01:41+00:52:279:016,7
59LEWANDOWSKA Marlena 106 XPodgórz ToruńTORUŃK10K 1000:00:0000:00:0702:03:4903:51:2803:57:1506:28:3109:18:2611:00:4212:03:41+00:54:289:026,6
60OBERLAN - MAROŃ Joanna 106 YPodgórz ToruńTORUŃK11K 1100:00:0000:00:0802:03:4903:51:2703:57:1606:28:3109:18:2711:00:4512:03:41+00:54:289:026,6
61STOIŃSKI Marcin 203 YBAND OF RUNNERSKOSTRZYNM50M 5000:00:0000:00:5301:55:0103:37:1203:48:5006:23:4709:23:1711:03:0212:04:46+00:55:329:036,6
62PRZEPIÓRA Mateusz 203 XBAND OF RUNNERSWASILKÓWM51M 5100:00:0000:00:5301:55:0003:37:1403:48:5006:23:4809:23:2411:03:0912:04:46+00:55:329:036,6
63OZIĘBŁO Rafał 328 XRzeźnicy 42kCHORZÓWM52M 5200:00:0000:00:3102:15:2604:07:5604:22:3206:51:2509:41:5211:09:1012:05:30+00:56:179:046,6
64WÓJCIK Robert 328 YRzeźnicy 42kTYCHYM53M 5300:00:0000:00:3102:15:2704:07:5504:22:3206:51:2509:41:5511:09:1412:05:30+00:56:179:046,6
65SKRZYPCZYK Paulina 90 YTeam FrunTYCHYK12K 1200:00:0000:00:1202:00:2503:57:4004:04:2106:35:4609:37:0211:11:2312:10:47+01:01:349:086,6
66WALASIK Jarosław 90 XTeam FrunJAWORZNOM54M 5400:00:0000:00:1202:00:2603:57:4004:04:2006:35:4609:37:0811:11:2412:10:47+01:01:349:086,6
67POGOCKI Piotr 52 YNow or NeverKATOWICEM55M 5500:00:0000:00:1002:12:0704:11:3504:15:5606:50:1409:41:4111:16:0012:11:14+01:02:019:086,6
68PRZYSTOLIK Magdalena 52 XNow or NeverKATOWICEK13K 1300:00:0000:00:1002:12:1104:11:4604:15:5706:50:1409:42:1011:16:1312:11:14+01:02:019:086,6
69KOPYRA Piotr 193 YAtrakcyjni i NadobniKIELCEM56M 5600:00:0000:00:2801:58:5303:46:1303:58:2406:33:5309:42:0911:14:0712:13:21+01:04:089:106,5
70ŚLIWKA Cezary 193 XAtrakcyjni i NadobniKIELCEM57M 5700:00:0000:00:2701:58:5103:46:1303:58:2406:33:5309:42:0711:14:1012:13:21+01:04:089:106,5
71LUTY‐LEGUTKO Anna 374 YThelma&LouiseKRAKÓWK14K 1400:00:0000:04:3402:18:4404:09:1604:17:3306:53:2909:35:5111:11:3912:14:17+01:05:039:106,5
72FLIS‐CZAJKA Justyna 374 XThelma&LouisePISARYK15K 1500:00:0000:04:5802:18:4504:09:1504:17:3306:53:2909:36:2111:11:4412:14:17+01:05:039:106,5
73MUSIOŁ Michał 11 YSarni TętentCHEŁM ŚLĄSKIM58M 5800:00:0000:00:0501:52:3903:42:1904:03:2006:33:5709:32:1711:19:4812:19:52+01:10:399:146,5
74WŁOCH Kamil 11 XSarni TętentKRAKÓWM59M 5900:00:0000:00:0501:52:3803:42:1804:03:1906:33:5709:32:1711:19:4612:19:53+01:10:399:146,5
75SZAFRANEK Paweł 456 XStańczak Team / SCIGEUSTROŃM60M 6000:00:0000:00:2102:02:2103:46:2103:55:4506:35:3109:37:3211:19:3312:21:58+01:12:459:166,5
76LISZKA Maciej 456 YStańczak Team / SCIGECIESZYNM61M 6100:00:0000:00:2102:02:2403:46:2403:55:4706:35:3209:37:4011:19:3612:21:59+01:12:469:166,5
77WOJCIECHOWSKI Jarosław 239 YCzasem BiegamyKIELCEM62M 6200:00:0000:00:5402:14:0704:04:4704:10:3606:44:5109:36:2311:23:2412:26:25+01:17:129:196,4
78STEGNER Anna 239 XCzasem BiegamyKIELCEK16K 1600:00:0000:00:5402:14:0704:04:4604:10:3606:44:5109:36:2211:23:2412:26:26+01:17:129:196,4
79SAWICKI Marcin 211 YV-Max AdamówSANDOMIERZM63M 6300:00:0000:00:1502:00:3703:45:5003:49:3806:23:1409:30:2612:27:12+01:17:599:206,4
80GRONO Krzysztof 211 XV-Max AdamówFIUKÓWKAM64M 6400:00:0000:00:1502:00:3803:45:4803:49:2006:23:1309:30:2812:27:12+01:17:599:206,4
81MURAK Robert 267 XFizjo -Sport ŁęcznaLUBLINM65M 6500:00:0000:02:0302:08:3103:57:3004:00:0506:41:5609:40:5611:23:4912:29:07+01:19:549:216,4
82CYTAWA Adrian 267 YFizjo -Sport ŁęcznaŁĘCZNAM66M 6600:00:0000:02:0302:08:3103:57:3104:00:0706:41:5709:40:5811:23:5012:29:07+01:19:549:216,4
83ROSOLSKI Piotr 172 XBiegacze z Rako...RAKONIEWICEM67M 6700:00:0000:00:1302:03:3203:51:2104:06:3606:40:3709:39:2711:22:3712:33:23+01:24:099:256,4
84WOŁK Marcin 172 YBiegacze z Rako...RAKONIEWICEM68M 6800:00:0000:00:1402:03:3303:51:2004:06:3906:40:3809:39:2911:22:3812:33:23+01:24:099:256,4
85URLICH Tomasz 82 Ywww.dopizzy.plTORUŃM69M 6900:00:0000:00:1302:01:3103:47:4904:02:0406:35:1209:42:0411:34:0512:38:40+01:29:269:296,3
86DEPERAS Aleksander 82 Xwww.dopizzy.plTORUŃM70M 7000:00:0000:00:1302:01:2903:47:4804:01:5106:35:1209:42:0611:34:0512:38:40+01:29:269:296,3
87SZYMAŃSKI Paweł 72 YFizjoTEAMSZCZECINM71M 7100:00:0000:00:0602:08:1004:01:3404:09:3709:32:0811:25:5912:39:17+01:30:049:296,3
88KOWALIK Ewelina 72 XFizjoTEAMSZCZECINK17K 1700:00:0000:00:0602:08:1104:01:3404:09:3706:40:2909:32:0711:26:0012:39:18+01:30:049:296,3
89TATARA Mateusz 365 YRUN-GKRAKÓWM72M 7200:00:0000:00:1902:08:3203:55:2804:01:0606:46:5009:33:4611:31:3612:41:39+01:32:259:316,3
90PIASECZNY Marcin 365 XRUN-GKRAKÓWM73M 7300:00:0000:00:2002:08:3303:55:2804:01:0506:46:5009:33:5011:31:4012:41:39+01:32:259:316,3
91BIESZCZAD Magdalena 273 XTreserTeamJASŁOK18K 1800:00:0000:00:0402:06:3103:59:4104:05:4506:42:4909:44:5911:34:1412:43:40+01:34:269:326,3
92GRYZŁO Jakub 273 YTreserTeamJASŁOM74M 7400:00:0000:00:0402:06:3003:59:4104:05:4506:42:4909:45:0011:34:1412:43:40+01:34:279:326,3
93WÓJCIK Krzysztof 277 XLeśne DziadkiWARSZAWAM75M 7500:00:0000:00:5002:10:1504:04:2304:15:5206:48:5409:52:1611:40:1712:45:49+01:36:369:346,3
94RUBIKOWSKI Jacek 277 YLeśne DziadkiŻYRARDÓWM76M 7600:00:0000:00:5002:10:1604:04:2204:15:5406:48:5309:52:1811:40:1812:45:49+01:36:369:346,3
95KRZYSZTOFIK Kacper 13 XTri Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM77M 7700:00:0000:00:4502:12:4204:09:5304:26:0007:00:4510:01:1811:45:0812:46:24+01:37:109:346,3
96BĄKOWICZ Krzysztof 13 YTri Aktywny PiotrkówPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM78M 7800:00:0000:00:4502:12:4404:09:5404:26:0207:00:4110:01:1511:45:0912:46:24+01:37:109:346,3
97KAPALA Oskar 37 YKobayashi MaruPRUSZKÓWM79M 7900:00:0000:00:4201:58:0903:50:2804:02:1606:44:0910:00:4311:52:4512:54:52+01:45:399:416,2
98TYSZKA Dariusz 37 XKobayashi MaruWARSZAWAM80M 8000:00:0000:00:4101:58:0703:50:2904:02:1606:44:0810:00:4111:52:4712:54:52+01:45:399:416,2
99CURZYDŁO Bogdan 131 YBiegiem po endorfinySANOKM81M 8100:00:0000:00:3002:09:2404:02:4804:19:1307:04:0410:14:4511:52:4212:55:06+01:45:539:416,2
100ŚWIĄTEK Monika 131 XBiegiem po endorfinyWARSZAWAK19K 1900:00:0000:00:3002:09:2304:02:4904:19:1507:04:0510:14:4411:52:4312:55:06+01:45:539:416,2
101NIEDZIELSKI Robert 41 XVEGE RUNNERSKRAKÓWM82M 8200:00:0000:00:1002:04:1803:53:3604:04:5806:44:5009:49:2311:41:4312:57:40+01:48:279:436,2
102MĄCZKA Martyna 41 YVEGE RUNNERSKRAKÓWK20K 2000:00:0000:00:1002:04:1703:53:4104:05:0006:44:5009:49:2411:41:4312:57:41+01:48:279:436,2
103NAPARTY Zbigniew 424 XKęsy TeamOBORNIKIM83M 8300:00:0000:01:1902:15:0404:16:4604:41:1207:24:0410:22:5511:58:5412:59:25+01:50:119:446,2
104LUTY Mariusz 424 YKęsy TeamOBORNIKIM84M 8400:00:0000:01:1802:15:0204:16:4704:40:5507:24:0410:22:4811:58:5612:59:25+01:50:119:446,2
105KSIĄŻCZYK Przemysław 300 XŻoliteamWARSZAWAM85M 8500:00:0000:00:4902:07:4104:01:5404:15:1007:01:0610:19:0512:02:0713:02:25+01:53:129:466,1
106SERWATKA Lech 300 YŻoliteamWARSZAWAM86M 8600:00:0000:00:4902:07:4204:01:5404:15:1207:01:0610:19:0112:02:0713:02:26+01:53:129:466,1
107TKACZYK Paweł 40 XRzeźniki z dOBBOJANOM87M 8700:00:0000:00:1602:08:2604:04:3304:16:4106:58:5110:09:2311:56:4013:02:27+01:53:149:466,1
108KARPOWICZ Bartosz 40 YRzeźniki z dOBGDYNIAM88M 8800:00:0000:00:1502:08:3004:04:3304:16:4506:58:3910:09:0611:56:4113:02:27+01:53:139:466,1
109SŁOTWIŃSKI Adam 12 YSuper Drużyna EłkEŁKM89M 8900:00:0000:00:2602:08:5304:02:2004:17:2307:03:3910:13:4511:59:4913:02:56+01:53:439:476,1
110OPOŃSKI Artur 12 XSuper Drużyna EłkBARANYM90M 9000:00:0000:00:2602:09:2504:02:1804:17:2507:03:3910:13:4711:59:4913:02:56+01:53:429:476,1
111CHAJDAŚ Mateusz 391 Xdiaita spartaBOKSYCEM91M 9100:00:0000:00:0701:54:3203:46:2003:59:3906:51:4610:04:3811:55:2213:04:41+01:55:279:486,1
112GROCH Łukasz 391 Ydiaita spartaNOWA DĘBAM92M 9200:00:0000:00:0701:54:3303:46:2203:59:4006:51:5010:04:4711:55:2413:04:41+01:55:289:486,1
113BASZAK Tomasz 264 XSiłaOgraSOBÓTKAM93M 9300:00:0000:00:2502:08:1204:01:2304:17:2806:54:2510:03:1111:58:5713:05:03+01:55:509:486,1
114PATER Tomasz 264 YSiłaOgraSOBÓTKAM94M 9400:00:0000:00:2502:08:1204:01:2304:17:2806:54:2410:03:1211:58:5813:05:09+01:55:569:486,1
115MAŃSKI Robert 9 XRun-passion.plBOJANOM95M 9500:00:0000:00:1502:08:2804:04:3104:16:2906:58:4210:09:1011:59:3613:06:06+01:56:539:496,1
116KOSMALA Marcin 9 YRun-passion.plGDAŃSKM96M 9600:00:0000:00:1502:08:2704:04:3004:16:3006:58:4110:09:2211:59:2813:06:07+01:56:539:496,1
117SZCZYPIŃSKI Andrzej 192 XMeta TeamŚWIDNICAM97M 9700:00:0000:00:3802:10:2904:08:1404:21:4807:10:0310:16:4312:01:5213:06:53+01:57:399:506,1
118ORDYNIEC Sławomir 192 YMeta TeamŚWIDNICAM98M 9800:00:0000:00:3802:10:2804:08:1504:21:4707:10:0610:16:4412:04:0613:06:53+01:57:399:506,1
119RUSEK Marcin 287 YDrilling Running TeamBOCHNIAM99M 9900:00:0000:00:4602:03:1903:53:5003:55:4906:42:5310:01:0311:57:1513:10:19+02:01:069:526,1
120PIWOWARCZYK Dariusz 287 XDrilling Running TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM100M 10000:00:0000:00:4602:03:1803:53:5003:55:5006:42:5310:01:0211:57:1713:10:19+02:01:059:526,1
121MISIOR Łukasz 295 YAlesport.plBANINOM101M 10100:00:0000:00:4502:14:1104:14:2004:26:2407:09:2510:11:1012:03:1613:10:49+02:01:359:536,1
122WRÓBLEWSKI Adrian 295 XAlesport.plBORKOWOM102M 10200:00:0000:00:4602:14:1004:14:2104:26:2307:09:2510:11:0712:03:1813:10:49+02:01:359:536,1
123BIERNAT Jakub 367 YHoolirunsKRAKÓWM103M 10300:00:0000:00:4102:22:2604:23:3704:34:5607:14:5410:21:2712:07:2713:11:46+02:02:329:536,1
124DADEJ Grzegorz 367 XHoolirunsKRAKÓWM104M 10400:00:0000:00:4102:22:2704:23:3704:34:5507:14:5510:21:3612:07:2813:11:46+02:02:329:536,1
125HEJNAR Jakub 416 XRunnersborn in 1981SZCZEPAŃCOWAM105M 10500:00:0000:00:4701:54:3603:42:2304:02:0106:45:0410:04:4811:55:4613:12:03+02:02:499:546,1
126STANISŁAWCZYK Bartosz 416 YRunnersborn in 1981KROSNOM106M 10600:00:0000:00:4801:55:1003:42:2304:02:0106:45:0510:04:5311:55:4813:12:04+02:02:519:546,1
127HOLC Katarzyna 186 XBanda GrudniaLUBLINK21K 2100:00:0000:00:0502:05:3603:55:3103:59:4606:35:4809:55:2912:03:0313:13:01+02:03:489:546,1
128JĘDRASZCZYK Mateusz 186 YBanda GrudniaSPYTKOWICEM107M 10700:00:0000:00:0502:05:3503:55:3103:59:4506:35:4809:55:2812:03:0613:13:01+02:03:489:546,1
129POŻAROWSZCZYK Adam 150 YMinisterstwo Głupich Kroków LegionowoWARSZAWAM108M 10800:00:0000:01:1902:23:4904:23:4104:43:1807:33:1510:28:1012:13:1113:13:13+02:04:009:546,1
130KOŚCIELSKI Patryk 150 XMinisterstwo Głupich Kroków LegionowoLEGIONOWOM109M 10900:00:0000:01:1902:23:5004:23:4104:43:1907:33:1610:28:1312:13:1113:13:13+02:04:009:546,1
131WRÓBEL Paweł 382 YNa bani wybieganiKATOWICEM110M 11000:00:0000:00:3001:54:3403:48:0004:01:0306:52:2810:13:3012:04:2713:13:16+02:04:029:546,1
132KAŁUS Wojciech 382 XNa bani wybieganiKATOWICEM111M 11100:00:0000:00:2901:54:3503:48:0004:01:0306:52:2810:13:3612:04:2813:13:17+02:04:039:546,1
133BIELA Robert 23 XRaciokiMYSŁOWICEM112M 11200:00:0000:00:1002:03:5604:00:4604:09:4306:55:3610:08:4312:02:4213:15:24+02:06:109:566,0
134KOSTKA Sebastian 23 YRaciokiMYSŁOWICEM113M 11300:00:0000:00:1002:03:5604:00:4704:09:4306:55:3710:08:4312:02:4413:15:24+02:06:119:566,0
135KOWALCZYK Roman 230 XKlub Biegacza AZS UEKKRAKÓWM114M 11400:00:0000:00:1402:06:1804:01:3604:02:1406:57:0210:10:0912:05:4813:19:53+02:10:409:596,0
136GĄSIOR Krzysztof 230 YKlub Biegacza AZS UEKPSARYM115M 11500:00:0000:00:1502:06:1904:01:3504:02:0806:57:0210:10:0812:05:5113:19:53+02:10:409:596,0
137PRZYBYLSKA Katarzyna 289 XEkipa z NizinOPOLEK22K 2200:00:0000:01:0502:24:0904:24:4904:29:2407:24:1710:26:4512:10:0613:20:35+02:11:2210:006,0
138PRZYBYLSKI Piotr 289 YEkipa z NizinOPOLEM116M 11600:00:0000:01:0502:24:1004:24:4904:31:1307:24:1810:26:4712:10:0913:20:35+02:11:2210:006,0
139DMITRZAK Michal 208 YQueens Park HarriersLONDONM117M 11700:00:0000:00:2201:56:0003:44:2904:04:0806:39:2410:02:0312:06:5813:21:06+02:11:5310:006,0
140KOLTERNIAK Maciej 208 XQueens Park HarriersM118M 11800:00:0000:00:2201:55:5503:44:2604:04:0706:39:2410:01:5912:06:5713:21:07+02:11:5310:006,0
141POTRZESZCZ Grzegorz 320 XGadkaGADKAM119M 11900:00:0000:00:5702:16:4304:19:3504:35:2207:24:1410:27:1512:14:3413:22:02+02:12:4810:016,0
142POTRZESZCZ Tomasz 320 YGadkaGADKAM120M 12000:00:0000:00:5702:16:4404:19:3604:35:2207:24:1310:27:1612:14:3513:22:02+02:12:4910:016,0
143ADAMCZAK Zbigniew 29 XKB SzamotułyŚMIŁOWOM121M 12100:00:0000:01:3102:11:5904:24:5504:40:3007:18:4510:31:0612:18:0513:23:47+02:14:3410:026,0
144JAŃCZAK Filip 258 XRekinyŚRODA WIELKOPOLSKAM122M 12200:00:0000:00:0601:58:2703:53:4204:00:5906:58:0010:04:2312:17:5813:24:40+02:15:2710:036,0
145CHOJNACKA Katarzyna 258 YRekinyPSZCZÓŁKIK23K 2300:00:0000:00:0601:58:2803:53:4204:00:5906:58:0010:04:2412:17:5813:24:41+02:15:2710:036,0
146IWANOWICZ Anna 331 YIron RunnersCHRZANÓWK24K 2400:00:0000:00:3202:14:5304:15:2704:22:1507:11:0710:21:0212:14:2413:24:48+02:15:3510:036,0
147SIUDA Magdalena 331 XIron RunnersLIBIĄŻK25K 2500:00:0000:00:3202:14:5404:15:2604:22:1607:11:0710:21:1512:14:0613:24:49+02:15:3510:036,0
148BOROWICZ Beata 242 XBlue SpeedOŁAWAK26K 2600:00:0000:01:0702:17:0204:29:0104:31:3907:14:5510:20:5612:13:4213:25:20+02:16:0710:046,0
149KLONOWSKI Sławomir 242 YBlue SpeedWAŁCZM123M 12300:00:0000:01:0702:17:0204:29:0404:31:3907:14:5810:21:0012:13:4913:25:21+02:16:0710:046,0
150GAMROT Filip 86 YTeam FilDamKRAKÓWM124M 12400:00:0000:00:1602:09:2204:03:2704:18:4206:59:3310:12:0912:02:3713:26:20+02:17:0610:046,0
151BULANDA Damian 86 XTeam FilDamCHEŁMIECM125M 12500:00:0000:00:1602:09:2204:03:2604:18:4406:59:3710:12:0812:02:4213:26:20+02:17:0610:046,0
152DOMAŃ Joanna 158 YKOZICE Z WIELKOPOLSKIKIEKRZK27K 2700:00:0000:00:1502:20:3704:26:5104:46:0207:25:5510:27:1812:17:3013:26:25+02:17:1110:046,0
153BROK Małgorzata 158 XKOZICE Z WIELKOPOLSKIPLEWISKAK28K 2800:00:0000:00:1502:20:3704:26:5004:46:0107:25:5510:27:2012:17:3013:26:25+02:17:1110:046,0
154STACH Paweł 245 YKlub Biegacza AZS UEKKRZESZOWICEM126M 12600:00:0000:00:1501:56:4003:47:0703:56:4906:41:0809:53:1011:54:4813:28:18+02:19:0510:065,9
155SZAKIEL Jerzy 245 XKlub Biegacza AZS UEKRYBNAM127M 12700:00:0000:00:1501:56:4103:47:0303:56:4506:41:0809:53:0611:54:4813:28:19+02:19:0510:065,9
156REMIORZ Piotr 178 YBorussenDORTMUNDM128M 12800:00:0000:01:1002:18:4704:16:5904:28:3707:11:1410:26:5112:16:0013:28:47+02:19:3310:065,9
157ZUREK Pawel 178 XBorussenKINGSTON UPON HULLM129M 12900:00:0000:01:1002:18:4604:16:5804:28:3407:11:1410:26:5212:16:0313:28:47+02:19:3310:065,9
158GÓRECZNY Rafał 133 YPółnoc południeTUCHOMM130M 13000:00:0000:00:2902:13:5604:10:4504:20:4307:13:3510:28:4712:22:2913:28:53+02:19:4010:065,9
159ZAJĄC Łukasz 133 XPółnoc południeKRAKÓWM131M 13100:00:0000:00:2902:13:5704:10:4604:20:4207:13:3510:28:4812:22:3213:28:53+02:19:4010:065,9
160DARCHUK Oleksandr 455 XMłyn TrailWĘGRZCEM132M 13200:00:0000:00:3702:17:2604:13:5804:26:3307:08:4310:24:0212:23:2513:29:17+02:20:0310:065,9
161SADOWSKA Jagoda 455 YMłyn TrailKRAKÓWK29K 2900:00:0000:00:3702:17:2504:13:5704:26:3007:08:4310:24:0112:23:2813:29:17+02:20:0310:065,9
162MIETŁA Mateusz 48 XSzwagry dwaWRZĄSOWICEM133M 13300:00:0000:01:2702:26:1904:27:0104:42:5608:02:1210:45:4612:27:3613:34:46+02:25:3310:115,9
163RYBSKI Witold 428 XVon Real TeamKRAKÓWM134M 13400:00:0000:00:5502:14:0304:10:2004:17:0807:10:1610:29:4112:24:2213:35:59+02:26:4510:115,9
164KRZEMIEŃ Mateusz 428 YVon Real TeamVON REALM135M 13500:00:0000:00:5502:14:0404:10:2104:17:0807:10:1610:29:4112:24:2313:35:59+02:26:4510:115,9
165SOBIESZEK Sylwia 22 XSylwia i RomanZWOLEŃK30K 3000:00:0000:00:1402:09:5204:11:5904:21:2707:16:3510:33:1212:22:0113:36:53+02:27:4010:125,9
166STEFANIUK Roman 22 YSylwia i RomanSIEDLCEM136M 13600:00:0000:00:1402:09:5304:11:5804:21:2807:16:4310:33:1512:22:0313:36:53+02:27:4010:125,9
167ZAJĄC Anna 358 YSCI Górscy EntuzjaściZEBRZYDOWICEK31K 3100:00:0000:00:0402:16:2904:26:0104:49:2807:26:4010:48:1712:36:4113:37:58+02:28:4510:135,9
168LEŚKÓW Joanna 358 XSCI Górscy EntuzjaściCIESZYNK32K 3200:00:0000:00:0402:16:3004:26:0204:49:3507:26:4010:48:4012:36:4113:37:58+02:28:4410:135,9
169KOCIUMBAS Bartosz 46 XKB SOBÓTKASOBÓTKAM137M 13700:00:0000:01:2202:14:1604:14:0004:33:1407:24:1510:41:4112:34:5713:39:21+02:30:0810:145,9
170KRUPA Grzegorz Rafał 46 YKB SOBÓTKASTRZEGOMIANYM138M 13800:00:0000:01:2102:14:2004:14:0404:33:1407:24:3110:43:5412:37:4613:39:21+02:30:0710:145,9
171LEWANDOWSKI Przemysław 364 XDeloitte & 4IMERZESZÓWM139M 13900:00:0000:00:1102:08:4804:05:3704:25:3207:21:3510:47:5112:36:3313:39:31+02:30:1810:145,9
172OWSKA Justyna 364 YDeloitte & 4IMERZESZÓWK33K 3300:00:0000:00:1102:08:4504:05:3604:25:3507:21:4210:47:5912:36:3413:39:32+02:30:1810:145,9
173MAŁACHOWSKI Mariusz 4 XRUNdomskoRADOMSKOM140M 14000:00:0000:01:3902:09:5304:08:2804:25:5507:20:4810:43:3012:33:3213:39:55+02:30:4210:145,9
174JANIK Beata 4 YRUNdomskoRADOMSKOK34K 3400:00:0000:01:3902:09:5204:08:3204:25:5607:20:4910:43:3312:33:3513:39:55+02:30:4210:145,9
175CZARNOTA Piotr 135 YAmbitniWARSZAWAM141M 14100:00:0000:00:2202:04:4803:53:4104:00:5306:34:2609:56:0012:14:0913:40:00+02:30:4610:155,9
176DĄBROWSKI Marcin 135 XAmbitniWARSZAWAM142M 14200:00:0000:00:2202:04:5003:53:4104:00:5506:34:2709:55:5512:14:1313:40:00+02:30:4610:155,9
177PUCHACZ Piotr 5 YPolish WingsWARSZAWAM143M 14300:00:0000:00:0302:06:0104:02:0304:15:1507:06:0110:14:4912:13:2713:41:10+02:31:5610:155,8
178WOJDA Dariusz 5 XPolish WingsJÓZEFÓWM144M 14400:00:0000:00:0302:06:0004:02:0604:15:1407:06:0010:14:4112:13:2813:41:10+02:31:5610:155,8
179PODGÓRSKI Paweł 63 YDZIĘKI¸ CZEŚĆKRAKÓWM145M 14500:00:0000:01:1802:24:3304:29:5004:45:2507:38:3510:49:3012:32:0613:42:18+02:33:0510:165,8
180KAMYK Jakub 63 XDZIĘKI¸ CZEŚĆKRAKÓWM146M 14600:00:0000:01:1802:24:3304:29:5104:45:2307:38:3510:49:3312:32:0713:42:18+02:33:0510:165,8
181TURSKA Agnieszka 209 YAstMa TeamGDAŃSKK35K 3500:00:0000:00:0402:03:4104:02:0104:17:3707:15:2710:35:4212:36:0813:42:54+02:33:4010:175,8
182KLARECKI Adrian 209 XAstMa TeamREDAM147M 14700:00:0000:00:0402:03:4204:02:0104:17:3707:15:2710:35:4312:36:1113:42:54+02:33:4010:175,8
183LEWANDOWSKA Anna 443 YAnia i TomekRZESZÓWK36K 3600:00:0000:00:3502:29:0104:36:1204:46:4407:38:5110:52:4112:38:5513:43:56+02:34:4310:175,8
184GROT Tomasz 443 XAnia i TomekRZESZÓWM148M 14800:00:0000:00:3602:29:0104:36:1104:46:4007:38:5110:52:4212:38:5513:43:56+02:34:4310:175,8
185SŁOMKOWSKI Mateusz 104 XSłoma & Zając TeamGDAŃSKM149M 14900:00:0000:00:4902:23:4804:34:0104:58:1607:55:4111:02:4112:47:3413:47:01+02:37:4710:205,8
186ZAJĄC Mateusz 104 YSłoma & Zając TeamGLIWICEM150M 15000:00:0000:00:4902:23:4704:34:0104:58:1807:55:4111:02:4312:47:3513:47:01+02:37:4710:205,8
187PRZEBINDA Łukasz 49 XWhite powerKRAKÓWM151M 15100:00:0000:00:0802:00:5103:46:4403:55:0706:36:0710:06:2012:33:1013:48:18+02:39:0510:215,8
188OLEKSY Marcin 49 YWhite powerKRAKÓWM152M 15200:00:0000:00:0802:00:5203:46:4603:55:0806:36:0710:06:2112:33:1113:48:18+02:39:0410:215,8
189PADOŁ Krzysztof 346 YMOCARNE KRISYOWIŃSKAM153M 15300:00:0000:00:1702:08:4604:10:3504:35:0407:21:0310:41:2612:36:5013:48:44+02:39:3010:215,8
190WEWIÓR Krzysztof 346 XMOCARNE KRISYKAMIONKIM154M 15400:00:0000:00:1702:08:4904:10:3604:35:0607:21:0310:41:2812:36:5213:48:44+02:39:3010:215,8
191MANCZENKO Eugeniusz 95 YBiegowi TuryściWARSZWAM155M 15500:00:0000:00:2002:13:1604:22:0004:36:0307:30:3210:49:0512:39:1013:50:48+02:41:3510:235,8
192BELKIEWICZ Rafał 95 XBiegowi TuryściWARSZAWAM156M 15600:00:0000:00:2002:13:1404:21:5904:36:0207:30:3210:49:0612:39:1213:50:48+02:41:3510:235,8
193PUC Paweł 350 XTruchtacze GzichówBĘDZINM157M 15700:00:0000:00:1202:12:1404:09:5104:27:1007:20:4510:47:0912:41:0913:52:00+02:42:4610:245,8
194WIATR Wojciech 350 YTruchtacze GzichówCHORZÓWM158M 15800:00:0000:00:1102:12:1204:09:5004:27:1207:20:4510:47:1112:41:1013:52:00+02:42:4610:245,8
195WIECZOREK Andrzej 73 YHasiokRACIBÓRZM159M 15900:00:0000:01:1302:03:3804:07:2604:25:1107:10:4010:43:4512:39:2913:52:14+02:43:0110:245,8
196SEKMAN Tomasz 73 XHasiokKRAKÓWM160M 16000:00:0000:01:1202:03:3704:07:2704:25:1607:10:4210:43:4812:39:2813:52:15+02:43:0110:245,8
197GRADZI Dariusz 418 YPapuga TeamKRAKÓWM161M 16100:00:0000:01:0302:16:0904:11:0204:24:5907:16:2910:41:1412:41:1613:53:50+02:44:3710:255,8
198MUCHA Piotr 418 XPapuga TeamKRAKÓWM162M 16200:00:0000:01:0302:16:0704:11:0204:24:5907:16:3110:41:1212:41:1913:53:50+02:44:3710:255,8
199KŁAKULAK Robert 414 XDzikie żeglarzeCHOJNICEM163M 16300:00:0000:00:4702:22:3104:25:2804:42:3507:32:0610:48:2412:38:5813:56:00+02:46:4610:275,7
200BOGDANOWICZ Beata 414 YDzikie żeglarzeGDAŃSKK37K 3700:00:0000:00:4702:22:3104:25:2804:42:3507:32:0610:48:2512:38:5813:56:00+02:46:4610:275,7
201PAŻUCHA Wojciech 302 YNaparzaczeLUSÓWKOM164M 16400:00:0000:00:5802:17:5304:16:1704:30:5907:30:5910:59:1012:49:4413:56:15+02:47:0210:275,7
202WOJCIECHOWSKI Dariusz 302 XNaparzaczeKROSNOM165M 16500:00:0000:00:5802:17:5204:16:1804:30:5507:30:5910:59:1212:49:4613:56:15+02:47:0210:275,7
203MILEWICZ Tobiasz 340 XKrwawiące sutyELBLĄGM166M 16600:00:0000:00:5702:17:4804:15:4504:32:2507:32:2910:53:3212:49:0913:56:33+02:47:2010:275,7
204SZYMCZAK Piotr 340 YKrwawiące sutyGDAŃSKM167M 16700:00:0000:00:5702:17:5104:15:4704:32:2507:32:2910:53:2612:49:1013:56:33+02:47:2010:275,7
205NOWOMIEJSKI Marcin 27 XKOMBAJN TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM168M 16800:00:0000:00:0802:02:0003:56:3604:03:3006:54:5610:43:0112:52:4513:56:46+02:47:3210:275,7
206ROKITA Paweł 27 YKOMBAJN TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM169M 16900:00:0000:00:0902:02:0103:56:3404:03:2906:54:5810:43:0212:52:4613:56:46+02:47:3210:275,7
207DYDEK Kamil 426 XFajne ChłopakiCEGŁÓWM170M 17000:00:0000:00:5602:21:4704:28:2504:49:5407:40:2711:08:1012:57:4314:00:14+02:51:0110:305,7
208GIERS Michał 426 YFajne ChłopakiMIŃSK MAZOWIECKIM171M 17100:00:0000:00:5602:21:4804:28:2704:49:4907:40:2811:08:1712:57:4314:00:14+02:51:0110:305,7
209SZULC Piotr 283 YTora¸ tora¸ tora!WARSZAWAM172M 17200:00:0000:00:3402:07:3604:07:5704:28:0507:18:1310:34:1112:48:2914:00:33+02:51:2010:305,7
210BRONISZ Wojciech 283 XTora¸ tora¸ tora!WARSZAWAM173M 17300:00:0000:00:3402:07:3604:07:5904:28:0607:18:1610:34:5512:48:3814:00:33+02:51:2010:305,7
211GRZELAK Agnieszka 299 XMICHAŁYOBRZEBINK38K 3800:00:0000:00:2802:15:2804:08:0104:24:4007:16:3210:44:4112:46:4814:04:09+02:54:5610:335,7
212GRZELAK Michał 299 YMICHAŁYOBRZEBINM174M 17400:00:0000:00:2702:15:2904:08:0304:24:4107:16:3310:44:4812:46:4914:04:15+02:55:0210:335,7
213MADEJ Magdalena 251 YGanglion TeamCHORZELÓWK39K 3900:00:0000:01:4202:23:1104:28:5704:35:1807:40:3310:59:4912:54:5714:04:20+02:55:0710:335,7
214PRZYWARA Dominika 251 XGanglion TeamMIELECK40K 4000:00:0000:01:4202:23:1204:28:5904:35:1907:40:3310:59:4912:54:5814:04:20+02:55:0710:335,7
215GIBAŁA Szymon 402 YFramefrogCIESZYNM175M 17500:00:0000:01:2002:26:1704:28:3404:54:3907:43:1811:08:0913:00:3814:04:26+02:55:1210:335,7
216DRZEWIECKI Michał 402 XFramefrogKATOWICEM176M 17600:00:0000:01:2002:26:1704:28:3304:54:4107:43:1811:07:4913:00:3914:04:26+02:55:1310:335,7
217DRAB Szymon 21 XŁódź Kocha Sport / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM177M 17700:00:0000:00:1602:06:3804:02:2604:09:2907:30:4910:50:3512:56:2414:06:00+02:56:4610:345,7
218JURKOWSKI Adrian 21 YŁódź Kocha Sport / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹM178M 17800:00:0000:00:1602:06:3904:02:2604:34:1507:30:4810:50:2612:56:2714:06:00+02:56:4610:345,7
219CHROBOT Kamil 215 YJura TeamZAWIERCIEM179M 17900:00:0000:00:5802:12:0904:09:0504:34:2007:31:2010:56:1912:56:1714:06:19+02:57:0510:345,7
220SZULHAN Piotr 215 XJura TeamWŁODOWICEM180M 18000:00:0000:00:5902:12:1304:09:0704:34:2207:31:2010:56:1912:56:1414:06:20+02:57:0610:345,7
221CIEPŁY Maciej 181 YMaćkiWROCŁAWM181M 18100:00:0000:00:2302:03:1204:01:3304:22:2807:23:4810:48:0012:56:0114:06:23+02:57:1010:345,7
222MATCZAK Maciej 181 XMaćkiODOLANÓWM182M 18200:00:0000:00:2302:03:0904:01:3204:22:3007:23:4910:47:5712:56:0214:06:23+02:57:0910:345,7
223FETISOVA Katia 293 XARW CzołówkiWARSZAWAK41K 4100:00:0000:01:3202:03:4704:02:4004:14:3107:36:4810:59:0812:58:1814:06:45+02:57:3210:355,7
224LITWINIUK Hanna 293 YARW CzołówkiWARSZAWAK42K 4200:00:0000:01:3202:03:4804:02:4204:14:3307:36:4810:59:0712:58:2214:06:45+02:57:3210:355,7
225SURMA Dawid 171 XAhoj Przygodo!SOSNOWIECM183M 18300:00:0000:01:0002:16:5904:13:2204:29:4207:30:3410:54:0812:56:4014:08:40+02:59:2610:365,7
226GOLARA Mariusz 171 YAhoj Przygodo!KRAKÓWM184M 18400:00:0000:01:0102:17:0004:13:2204:29:4307:30:3510:54:1712:56:4014:08:40+02:59:2610:365,7
227WOJTYCZKA Wojciech 420 XDo 3 razy sztukaRUDA ŚLĄSKAM185M 18500:00:0000:00:4702:13:5404:09:3804:34:3707:23:0710:49:2612:59:4914:09:45+03:00:3210:375,6
228FLOREK Tomasz 335 YBIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM186M 18600:00:0000:01:2902:29:1304:34:0404:45:0807:43:3211:06:2413:03:4214:09:57+03:00:4410:375,6
229BIEL Sebastian 335 XBIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM187M 18700:00:0000:01:2902:29:1204:34:0404:45:1007:43:3211:06:2713:03:4314:09:57+03:00:4410:375,6
230MITURA Wojciech 453 YSzachMatPARCZEWM188M 18800:00:0000:00:2702:13:5204:22:1705:01:4808:02:0811:22:1213:09:2714:10:07+03:00:5410:375,6
231PIWOŃSKI Adam 453 XSzachMatGÓRA KALWARIA M189M 18900:00:0000:00:2802:13:5104:22:1805:01:4708:02:1711:22:0913:09:3014:10:07+03:00:5410:375,6
232WIŚNIEWSKI Szymon 173 XLUBICZAKILUBICZ GÓRNYM190M 19000:00:0000:01:0202:06:3204:09:5504:26:0807:29:3710:58:5912:55:4814:10:13+03:00:5910:375,6
233ROK- SZPALA Sylwia 173 YLUBICZAKILUBICZ GÓRNYK43K 4300:00:0000:01:0202:06:3204:09:5404:26:0607:29:3810:59:0112:55:5114:10:13+03:00:5910:375,6
234DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 255 XSky is the LimitSANOKK44K 4400:00:0000:00:3302:17:4504:21:4204:51:1207:42:1111:04:3812:59:1914:10:22+03:01:0810:375,6
235GAWORECKI Tomasz 255 YSky is the LimitNIEBIESZCZANYM191M 19100:00:0000:00:3302:17:4704:21:4204:51:1307:42:1111:04:3612:59:2114:10:22+03:01:0810:375,6
236ZIAJSKI Tomasz 404 YBiegam w KATO:)KATOWICEM192M 19200:00:0000:01:0102:27:5604:30:4404:52:4907:44:1911:16:5713:10:5914:10:44+03:01:3110:385,6
237JARNOT Konrad 404 XBiegam w KATO:)KATOWICEM193M 19300:00:0000:01:0102:27:5704:30:4504:52:4807:44:1911:16:5513:11:0214:10:45+03:01:3110:385,6
238KUREK Michał 112 XKurkiKRAKÓWM194M 19400:00:0000:00:4202:11:1204:10:2304:34:4507:40:1111:15:1513:05:4714:10:49+03:01:3610:385,6
239KUREK Mariusz 112 YKurkiDĘBICAM195M 19500:00:0000:00:4402:11:1304:10:2604:34:4607:40:1111:15:1513:05:4714:10:49+03:01:3610:385,6
240LAZAR Grażyna 64 YZałoga G&GSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK45K 4500:00:0000:00:0702:13:5504:19:3204:29:4007:46:1511:16:1313:02:5214:10:53+03:01:4010:385,6
241GRUSZKA Grzegorz 64 XZałoga G&GSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM196M 19600:00:0000:00:0802:13:5604:19:3304:29:3807:46:1511:15:5413:02:5214:10:54+03:01:4010:385,6
242ŻYCHOWICZ Rafał 380 YŻelazo nie klękaJABŁONNAM197M 19700:00:0000:00:5202:12:2404:11:1504:25:2707:28:5710:54:5012:56:0414:10:55+03:01:4210:385,6
243BARDAN Michał 380 XŻelazo nie klękaWARSZAWAM198M 19800:00:0000:00:5202:12:2504:11:1704:25:2407:28:5510:54:4912:56:0614:10:56+03:01:4210:385,6
244JĘDRZEJCZYK Konrad 285 XXYZKRASNEM199M 19900:00:0000:02:0002:36:4904:36:2604:56:1807:52:5711:12:4013:05:3514:12:49+03:03:3610:395,6
245DRAUS Borys 285 YXYZKRASNE 1081M200M 20000:00:0000:02:0002:36:4904:36:2604:56:1407:52:5711:12:4213:05:3714:12:49+03:03:3610:395,6
246WEGNER Adrian 184 YBiegacze z PoznaniaPOZNAŃM201M 20100:00:0000:00:5702:08:3404:08:0204:19:2507:13:5910:44:3512:54:5614:13:47+03:04:3410:405,6
247PISARCZYK Grzegorz 184 XBiegacze z PoznaniaPOZNAŃM202M 20200:00:0000:00:5602:08:3604:08:0204:19:2507:14:0010:44:3912:55:0014:13:47+03:04:3410:405,6
248WRÓBEL Mateusz 393 XNaGazieTeamUHERCE MINERALNEM203M 20300:00:0000:00:3202:12:2004:10:3804:28:5907:26:0511:12:2613:08:3814:14:24+03:05:1010:405,6
249SEDLACZEK Rafał 393 YNaGazieTeamGORZÓW WIELKOPOLSKIM204M 20400:00:0000:00:3202:12:1804:10:3804:28:5707:26:0611:12:2813:08:4014:14:24+03:05:1010:405,6
250MUCHA Adam 321 XpoRUNne furganieBYTOMM205M 20500:00:0000:01:4102:26:5604:39:5604:56:4308:01:3711:25:1513:13:5414:16:30+03:07:1610:425,6
251GRZYWA Kinga 321 YpoRUNne furganieGROJECK46K 4600:00:0000:01:4102:26:5504:39:5804:56:4308:01:3911:25:1613:13:5614:16:30+03:07:1610:425,6
252TUREK Łukasz 290 XKęckie ŚwiryKĘTYM206M 20600:00:0000:00:3102:18:1204:26:5704:46:5607:39:0911:07:0513:09:2214:17:15+03:08:0210:425,6
253MITORAJ Piotr 290 YKęckie ŚwiryKĘTYM207M 20700:00:0000:00:3202:18:1304:26:5904:46:5807:39:1111:07:0613:09:2414:17:15+03:08:0210:425,6
254KOCHANIEC Waldemar 191 XZawadzka/Nocny BórTeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM208M 20800:00:0000:00:0902:12:4504:20:2104:44:0507:38:5511:08:4813:03:0714:17:31+03:08:1810:435,6
255ZAWADZKI Grzegorz 191 YZawadzka/Nocny BórTeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM209M 20900:00:0000:00:0902:12:4604:20:1904:44:0507:38:5511:08:4913:03:0714:17:31+03:08:1810:435,6
256SOŁTYSIAK Karol 415 YULTRA DLA HELIGOWARZEWOM210M 21000:00:0000:01:4102:35:2704:43:0304:53:3707:49:0011:15:4513:12:2014:17:34+03:08:2110:435,6
257MAJEWICZ Filip 415 XULTRA DLA HELIGOWARZEWOM211M 21100:00:0000:01:4202:35:2804:43:0604:53:3607:49:0111:15:5413:12:2014:17:36+03:08:2210:435,6
258GUZIK Piotr 141 XZespół Niespokojnych NógWROCŁAWM212M 21200:00:0000:00:2402:07:2104:09:0404:35:4407:26:1311:08:4113:07:1714:19:03+03:09:4910:445,6
259PASZKIEWICZ Kamil 141 YZespół Niespokojnych NógWROCŁAWM213M 21300:00:0000:00:2402:07:2204:09:0504:35:4707:26:1311:08:3613:07:1914:19:03+03:09:5010:445,6
260WYPYCH Arkadiusz 96 XKATARPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM214M 21400:00:0000:00:4502:20:4704:27:3004:44:5707:37:0511:05:2613:09:3214:19:53+03:10:4010:445,6
261CANDER Katarzyna 96 YKATARMOSZCZENICAK47K 4700:00:0000:00:4502:20:4804:27:2604:44:5807:37:0511:05:3113:09:3314:19:54+03:10:4010:445,6
262RYBARCZYK Kamil 87 YMarmurowe DzikiŁÓDŹM215M 21500:00:0000:00:3702:13:0504:10:2504:25:3607:23:2611:07:3713:07:5614:21:12+03:11:5910:455,6
263GRZELAK Jakub 87 XMarmurowe DzikiŁÓDŹM216M 21600:00:0000:00:3702:13:0604:10:2504:25:3707:23:3211:07:4613:08:0014:21:12+03:11:5910:455,6
264GŁUCHOWSKI Przemysław 182 XPrawnicy z tej samej ulicyŻYCHLINM217M 21700:00:0000:00:2502:09:2604:20:5904:48:0107:48:3711:20:2713:11:4514:22:06+03:12:5210:465,6
265MŁODZIENIAK Robert 182 YPrawnicy z tej samej ulicyLUDWIKÓWM218M 21800:00:0000:00:2402:09:1904:20:5804:48:0307:48:4111:21:2013:11:4914:22:06+03:12:5210:465,6
266NOWICZ Konrad 7 YULTRA TEAM KONINŻYCHLINM219M 21900:00:0002:09:1704:10:3004:17:2607:11:0510:51:5913:04:2014:22:55+03:13:4210:475,6
267KACZMAREK Jarosław 7 XULTRA TEAM KONINKONINM220M 22000:00:0000:00:0302:09:1604:10:2904:17:2407:11:0610:52:0913:04:2314:22:56+03:13:4210:475,6
268BĘDKOWSKI Paweł 147 XBiegBoxJULIANÓWM221M 22100:00:0000:00:3902:12:2604:11:1104:20:3907:27:1710:58:1713:04:0514:23:10+03:13:5710:475,6
269LIPSKI Michał 147 YBiegBoxJULIANÓWM222M 22200:00:0000:00:3802:12:2604:11:1004:20:3807:27:1710:58:4513:04:0514:23:16+03:14:0310:475,6
270CZWERENKO Wojciech 347 XJ&WSANOKM223M 22300:00:0000:00:3302:14:0304:11:0404:30:0307:31:5311:01:1413:03:2214:23:31+03:14:1810:475,6
271WACŁAWIK Jan 347 YJ&WSANOKM224M 22400:00:0000:00:3402:14:0204:11:0504:30:0407:31:5311:01:1413:03:2314:23:31+03:14:1810:475,6
272WIKIERA Grzegorz 76 YAlkowyjścieKRAKÓWM225M 22500:00:0000:00:5802:21:0204:22:4104:41:1907:48:4611:16:4713:16:3214:23:34+03:14:2110:475,6
273JASZCZUROWSKI Rafał 76 XAlkowyjścieKRAKÓWM226M 22600:00:0000:00:5802:21:0104:22:4104:41:3407:48:4511:16:4613:16:3414:23:34+03:14:2010:475,6
274WIERZBICKI Janusz 445 YRzeżniki z SieniawySIENIAWAM227M 22700:00:0002:12:3904:10:2204:31:3907:36:0211:09:0813:13:1214:24:22+03:15:0810:485,6
275ANTOSZ Bogdan 445 XRzeżniki z SieniawySIENIAWAM228M 22800:00:0002:12:3704:10:4204:31:4107:35:4611:09:2413:13:1214:24:22+03:15:0810:485,6
276TOKOŃ Sławomir 319 XTKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEM229M 22900:00:0000:00:1602:13:1004:19:5204:26:4707:30:2011:06:3013:09:3314:24:23+03:15:0910:485,6
277SIKORA Bożka 319 YTKKF Uklejna MyśleniceMYŚLENICEK48K 4800:00:0000:00:1602:13:1204:19:5304:26:3807:30:2311:06:3413:09:3514:24:23+03:15:0910:485,6
278KLIMCZAK Jacek 325 YGrandauto /Fizjoterapia Dla Ciebie i RodzinyZERKÓWM230M 23000:00:0000:00:2502:13:5304:21:1904:33:5207:35:0510:57:2713:04:1914:24:36+03:15:2210:485,6
279GRZYBOWSKA Karolina 325 XGrandauto /Fizjoterapia Dla Ciebie i RodzinyCZERMINK49K 4900:00:0000:00:2502:13:5304:21:1904:33:5207:35:0610:57:3213:04:2114:24:36+03:15:2210:485,6
280CETNAR Grzegorz 220 YOdrzutowe ŚlimakiKATOWICEM231M 23100:00:0000:01:4702:27:4804:35:3504:56:3907:44:0111:20:4313:14:5914:24:45+03:15:3110:485,6
281GRZONDZIEL Mirek 220 XOdrzutowe ŚlimakiKATOWICEM232M 23200:00:0000:01:4702:27:4904:35:3604:56:4107:44:0911:21:2113:15:0014:24:45+03:15:3110:485,6
282KOPACZ Katarzyna 236 YNiespokojne TranquilloKATOWICEK50K 5000:00:0000:00:1902:20:3804:38:5604:47:3907:46:5411:17:4713:16:2314:24:58+03:15:4410:485,5
283JĘDZURA Daniel 236 XNiespokojne TranquilloGLIWICEM233M 23300:00:0000:00:1902:20:3904:38:5704:39:0807:46:5411:17:5013:16:2514:24:58+03:15:4410:485,5
284PAWŁOWSKI Maciej 199 YBBKSSTAROWA GÓRAM234M 23400:00:0000:00:5102:03:5003:58:4204:07:4607:03:5310:44:1413:08:5014:28:01+03:18:4710:515,5
285SAŁKOWSKI Tomasz 199 XBBKSWARSZAWAM235M 23500:00:0000:00:5102:03:5203:58:4304:07:4707:03:5410:44:2013:08:5014:28:01+03:18:4810:515,5
286STOPA Agata 406 XUltraczterdziestkiBOGUCHWAŁAK51K 5100:00:0000:00:2302:20:2804:29:3004:43:2107:43:0611:10:4213:15:5114:29:04+03:19:5110:515,5
287WIERZBICKA Joanna 406 YUltraczterdziestkiBOGUCHWAŁAK52K 5200:00:0000:00:2302:20:3004:29:3204:43:2207:43:0811:10:4913:15:5114:29:04+03:19:5110:515,5
288RECZEK Sebastian 196 YUltra MTBMIŃSK MAZOWIECKIM236M 23600:00:0000:02:0702:37:1504:53:2505:13:1108:10:4511:31:4413:25:1014:29:26+03:20:1210:525,5
289BAJOREK Norbert 196 XUltra MTBRZESZÓWM237M 23700:00:0000:02:0702:37:1604:53:2605:13:1208:10:4611:32:4913:25:1314:29:26+03:20:1210:525,5
290CEBRAT Ewa 234 YPozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK53K 5300:00:0000:00:3402:19:4104:30:3304:49:3207:53:0811:20:1313:21:3814:30:38+03:21:2410:525,5
291LEŚNIAK-POPIEL Marta 234 XPozytywnie Zabiegani SanokSANOKK54K 5400:00:0000:00:3402:19:4004:30:3304:49:3307:53:0811:20:2013:21:3914:30:38+03:21:2410:525,5
292BARTNIAK Daria 30 Xrodzicewbiegu.plSTARA WIEŚ K.NADARZYNAK55K 5500:00:0000:01:0902:16:5704:17:5104:45:3807:41:0511:20:5913:23:2614:30:43+03:21:3010:535,5
293WELENC Łukasz 30 Yrodzicewbiegu.plWARSZAWAM238M 23800:00:0000:01:0902:16:5504:17:5404:29:1607:41:0511:20:5813:23:2814:30:43+03:21:3010:535,5
294SANECKI Patryk 376 XElbląskie ZakapioryPASŁĘKM239M 23900:00:0000:00:3902:24:4704:30:4705:00:3307:57:0911:22:2313:23:0414:31:33+03:22:1910:535,5
295PAWLYTA Jerzy 376 YElbląskie ZakapioryELBLĄGM240M 24000:00:0000:00:3902:24:4804:30:4905:00:3207:57:0911:22:2013:23:0614:31:33+03:22:1910:535,5
296BOGDAŃSKA Katarzyna 323 XNie jesteśmy z warszawyWARSZAWAK56K 5600:00:0000:01:3602:29:3604:35:4704:42:3107:47:2811:15:4413:21:5114:32:05+03:22:5210:545,5
297PASELA Bartosz 323 YNie jesteśmy z warszawyWARSZAWAM241M 24100:00:0000:01:3702:29:3504:35:4704:42:3007:47:2811:15:4213:21:5614:32:06+03:22:5210:545,5
298SZYMIK Marcin 25 YNature's Sunshine of PolandCHORZÓWM242M 24200:00:0000:00:2802:10:1304:14:2004:28:3907:32:3611:17:0113:22:0114:33:32+03:24:1910:555,5
299KUBERSKI Andrzej 25 XNature's Sunshine of PolandSOSNOWIECM243M 24300:00:0000:00:2802:10:1504:14:2204:28:4107:32:3611:17:0413:22:0014:33:33+03:24:1910:555,5
300ŚWIĆ Miłosz 151 YPokusa Statuetkowego Szlaku91-843M244M 24400:00:0000:01:4602:30:1504:38:1704:56:4707:54:0611:28:5813:22:0614:33:46+03:24:3310:555,5
301JAGODZIŃSKI Hubert 151 XPokusa Statuetkowego SzlakuMOSZCZENICAM245M 24500:00:0000:01:4602:30:1604:38:1504:56:4707:54:0211:28:5713:22:0714:33:46+03:24:3210:555,5
302GRABCZAK Jarosław 383 XMUDnessOPOLEM246M 24600:00:0000:01:3702:28:4804:41:0204:49:4007:51:1211:31:0813:22:1414:34:00+03:24:4710:555,5
303TOMASZEWSKI Michał 383 YMUDnessOPOLEM247M 24700:00:0000:01:3802:28:4604:41:0304:49:3907:51:1111:31:0613:22:1414:34:10+03:24:5710:555,5
304KOŁEK Maciej 444 XSieroty_po_kontuzjowanychWARSZAWAM248M 24800:00:0000:00:5802:18:4804:16:5604:39:3707:34:5211:13:0413:28:4014:35:23+03:26:1010:565,5
305MICHALSKI Damian 444 YSieroty_po_kontuzjowanychWARSZAWAM249M 24900:00:0000:00:5802:18:4904:16:5504:39:4107:34:5211:13:0713:28:4114:35:23+03:26:1010:565,5
306BIESZCZAD Mateusz 378 YWipmebWOJASZÓWKAM250M 25000:00:0000:00:0702:15:0104:17:2604:34:5207:34:0511:21:1713:30:0014:37:08+03:27:5510:575,5
307HACZ Paweł 378 XWipmebKROSNOM251M 25100:00:0000:00:0702:15:0004:17:2604:34:5307:34:0511:21:1613:30:0214:37:08+03:27:5410:575,5
308ŁOZIŃSKA Magdalena 233 XWilk&ZającWARSZAWAK57K 5700:00:0000:00:2702:14:5704:21:3504:46:3407:52:1111:29:5013:32:3214:38:22+03:29:0810:585,5
309PIETRZAK Maciej 233 YWilk&ZającWARSZAWAM252M 25200:00:0000:00:2702:14:5804:21:3504:46:3207:52:1011:29:5213:32:3214:38:22+03:29:0810:585,5
310JĘKALSKI Tomasz 163 YTeam ATJWARSZAWAM253M 25300:00:0000:00:1102:12:4104:12:2204:27:4107:26:4910:54:4213:15:1914:39:27+03:30:1410:595,5
311JĘKALSKI Andrzej 163 XTeam ATJŻUŁAWKIM254M 25400:00:0000:00:1102:12:4304:12:2404:27:4507:26:4910:54:4113:15:2114:39:27+03:30:1410:595,5
312STAROBRAT Arkadiusz 15 YBliżej śmierci niż urodzinWARSZAWAM255M 25500:00:0000:00:1602:06:3604:01:1904:20:5007:24:4311:02:5613:25:0114:39:38+03:30:2510:595,5
313ZALEWSKI Andrzej 15 XBliżej śmierci niż urodzinWARSZAWAM256M 25600:00:0000:00:1602:06:3704:01:2004:20:4807:24:4311:02:5613:25:0214:39:38+03:30:2510:595,5
314RATKOWSKI Karol 412 YOKL UltrasiPOZNAŃM257M 25700:00:0000:01:1702:29:0604:41:0004:41:1007:55:5611:23:1313:21:3314:40:00+03:30:4611:005,5
315SZAFRAŃSKI Dominik 412 XOKL UltrasiOBORNIKIM258M 25800:00:0000:01:1602:29:1604:41:0304:54:2307:55:5511:23:2113:21:3714:40:00+03:30:4611:005,5
316RECLIK Piotr 271 YSzaleni WariaciRYBNIKM259M 25900:00:0004:33:1907:52:3811:24:5713:25:4914:40:06+03:30:5211:005,5
317PAWLIK Filip 292 YPanoramix biegaPOZNAŃM260M 26000:00:0000:01:2302:27:3204:32:0104:43:5607:42:1711:25:0913:32:3414:40:09+03:30:5611:005,5
318ZIÓŁEK Rafał 292 XPanoramix biegaPOZNAŃM261M 26100:00:0000:01:2402:27:3404:32:0304:43:5707:42:1711:25:1113:32:3414:40:09+03:30:5611:005,5
319RECLIK Jacek 271 XSzaleni WariaciRYBNIKM262M 26200:00:0000:00:4502:24:4404:33:2004:36:3807:52:3611:25:0813:25:4914:40:19+03:31:0511:005,5
320RESZKA Piotr 130 XRainbow UnicornsKOMORÓWM263M 26300:00:0000:00:0802:22:4204:28:2804:47:1607:41:0811:12:3113:11:0414:40:33+03:31:2011:005,5
321SMOLIŃSKI Paweł 130 YRainbow UnicornsKOMORÓWM264M 26400:00:0000:00:0802:22:3504:28:2404:47:1507:40:4811:12:3213:25:4414:40:33+03:31:1911:005,5
322SKŁODOWSKI Piotr 165 XNAVAHORADZYMINM265M 26500:00:0000:01:1402:19:5504:22:0704:56:2507:57:4911:29:2413:31:2914:40:37+03:31:2411:005,5
323PYCHA Piotr 165 YNAVAHORADZYMINM266M 26600:00:0000:01:1302:19:5704:22:0804:56:2507:57:5011:30:2013:31:3114:40:38+03:31:2411:005,5
324POŁEĆ Leszek 120 YWściekłe WIEPRZEBISKUPIECM267M 26700:00:0000:02:1302:33:1704:34:5104:50:2207:52:2911:23:0013:23:5414:41:39+03:32:2611:015,4
325MAĆKOWIAK Paweł 120 XWściekłe WIEPRZEWROCŁAWM268M 26800:00:0000:02:1302:33:2004:34:5004:50:2307:52:3011:22:5913:24:0214:41:39+03:32:2611:015,4
326KOWALIKOWSKI Radosław 99 YMamy WybieganeGDAŃSKM269M 26900:00:0000:00:5502:34:5904:46:4304:54:3907:51:0211:17:0013:33:1914:42:05+03:32:5111:015,4
327KANIEWSKI Michał 99 XMamy WybieganeBANINOM270M 27000:00:0000:00:5502:34:5804:46:4304:54:4007:51:0411:17:0713:33:1914:42:05+03:32:5111:015,4
328KLAR Marek 137 YŚwiryŁAZISKA GÓRNEM271M 27100:00:0000:02:1002:27:1804:34:4904:50:0607:41:5611:08:0813:16:1214:42:43+03:33:3011:025,4
329JANASIK Aleksandra 137 XŚwiryMIKOŁÓWK58K 5800:00:0000:02:1102:27:1704:34:4804:38:0507:42:0311:08:0613:16:1914:42:43+03:33:3011:025,4
330WĄDER Wojciech 410 YŁodej/WąderLECHÓWM272M 27200:00:0000:00:1702:18:3404:26:0304:40:1607:36:3611:14:2013:30:2014:43:13+03:34:0011:025,4
331ŁODEJ Krzysztof 410 XŁodej/WąderMAKOSZYNM273M 27300:00:0000:00:1802:18:3204:26:0404:40:1307:36:3611:14:1913:30:2114:43:13+03:34:0011:025,4
332WĄTROBA Marek 144 XPędzący za WilkamiLĘBORKM274M 27400:00:0000:00:2902:19:4204:20:2204:41:3107:45:4911:22:0613:32:2514:44:47+03:35:3411:035,4
333KOŻYCZKOWSKI Marcin 144 YPędzący za WilkamiMOSTYM275M 27500:00:0000:00:3002:19:4304:20:2304:41:3007:45:4911:22:0713:32:2514:44:47+03:35:3411:035,4
334GARSTECKI Michał 69 YŻelazna EkipaSKAWINAM276M 27600:00:0000:01:1302:19:5004:31:3705:05:1108:09:3411:38:3813:32:3014:46:36+03:37:2311:045,4
335KŁĘK Stanisław 69 XŻelazna EkipaBOLECHOWICEM277M 27700:00:0000:01:1202:19:4804:31:3605:05:0808:09:3011:38:3913:32:3014:46:36+03:37:2311:045,4
336WÓŁKIEWICZ Paweł 379 XOX5M278M 27800:00:0000:00:1402:22:5404:34:1804:57:4507:54:3211:33:4513:32:1814:50:04+03:40:5111:075,4
337WÓŁKIEWICZ Piotr 379 YOX5PRUSZKÓWM279M 27900:00:0000:00:1402:22:3604:34:1704:57:4607:54:3311:33:4213:32:1914:50:04+03:40:5111:075,4
338WIELECHOWSKA Magdalena 20 YKonDzik & MambaPRUSZKÓWK59K 5900:00:0000:01:1502:09:2004:04:1404:23:4407:21:0611:15:4013:29:5914:50:22+03:41:0911:075,4
339PYTKA Konrad 20 XKonDzik & MambaWARSZWAM280M 28000:00:0000:01:1502:09:2004:04:1504:23:4207:21:0611:15:4113:30:0214:50:22+03:41:0911:075,4
340MRÓZ Marcin 17 XDzikie BobryZALASEWOM281M 28100:00:0000:00:1402:12:0304:19:0504:35:1407:46:3211:28:1313:38:4514:50:48+03:41:3511:085,4
341DREAS Jakub 17 YDzikie BobryRYBITWYM282M 28200:00:0000:00:1402:12:0404:19:0504:35:1507:46:3211:28:1713:38:4514:50:48+03:41:3511:085,4
342ŁĘTOWSKI Mariusz 10 YKM TEAMNAWODNAM283M 28300:00:0002:29:0804:45:1604:54:3408:02:4611:35:4313:42:5014:50:52+03:41:3811:085,4
343JAZ Krzysztof 10 XKM TEAMMIESZKOWICEM284M 28400:00:0000:00:4402:29:0904:45:1804:54:3608:02:4611:35:4513:42:5114:50:52+03:41:3811:085,4
344ŁABĘDZKI Mariusz 139 XW Kupie SiłaŻAROWOM285M 28500:00:0000:00:2102:18:1904:26:4004:54:1708:01:1611:35:4913:42:1714:51:43+03:42:3011:085,4
345GAJEWSKI Sebastian 139 YW Kupie SiłaSTARGARDM286M 28600:00:0000:00:2102:18:2004:26:4104:54:1908:01:1411:35:5213:42:1914:51:43+03:42:3011:085,4
346TOL Kamil 389 YMafia Team LubliniecTANINAM287M 28700:00:0000:01:5302:39:5704:45:4305:11:3208:01:4011:25:1313:30:0414:51:52+03:42:3811:085,4
347RUDZINSKI Tomasz 435 XKuna w agreścieLUBLINIECM288M 28800:00:0000:01:5202:39:5404:45:4705:11:3108:01:4011:25:5213:30:0414:51:52+03:42:3811:085,4
348KONDRACKI Jacek 435 YKuna w agreścieKUNA W AGREŚCIEM289M 28900:00:0000:01:5202:39:5504:45:5205:11:4108:01:4511:25:5413:30:1014:51:52+03:42:3811:085,4
349GAWENDA Krzysztof 389 XMafia Team LubliniecLUBLINIECM290M 29000:00:0000:01:5402:39:5904:45:4505:11:3408:01:4511:25:1413:30:1114:51:52+03:42:3911:085,4
350BOROWIAK Piotr 349 YTandem z PolskiBYTOMM291M 29100:00:0000:01:5302:46:1605:00:0705:08:4308:07:0611:32:2713:30:3614:52:03+03:42:5011:095,4
351KŁOSEK Jacek 349 XTandem z PolskiRACIBÓRZM292M 29200:00:0000:01:5202:46:1905:00:0805:08:4408:07:0511:32:2413:30:3814:52:03+03:42:4911:095,4
352PAJDOSZ Rafał 216 XPajdoszkiBIAŁA PODLASKAM293M 29300:00:0000:00:3602:17:2204:24:2804:34:3807:37:4611:24:4413:33:1014:52:25+03:43:1211:095,4
353PAJDOSZ Katarzyna 216 YPajdoszkiBIAŁA PODLASKAK60K 6000:00:0000:00:3602:17:2304:24:2804:34:3907:37:4611:24:4513:33:1214:52:25+03:43:1211:095,4
354JANOWSKI Mariusz 68 XMeta albo rozwódGRUDZIĄDZM294M 29400:00:0000:00:2002:29:5804:43:3304:54:0508:00:0911:33:2613:33:0514:52:32+03:43:1811:095,4
355JANOWSKA Ula 68 YMeta albo rozwódGRUDZIĄDZK61K 6100:00:0000:00:2002:29:5704:43:3604:54:0608:00:1111:33:2513:33:0614:52:32+03:43:1811:095,4
356SURDEL Dawid 341 XDrużyna BartkaKIELCEM295M 29500:00:0000:00:5302:14:0504:12:2604:25:0807:41:1911:20:4213:34:2914:53:13+03:44:0011:095,4
357PODSIADŁO Wojtek 341 YDrużyna BartkaKIELCEM296M 29600:00:0000:00:5302:14:0604:12:3204:25:1007:41:2211:20:4913:34:3914:53:13+03:44:0011:095,4
358DZIKI Maciej 101 XPrzeciwpancerniROGOŹNIKM297M 29700:00:0000:01:2002:25:3304:40:2705:01:2208:09:4411:49:4413:49:5014:53:28+03:44:1511:105,4
359MILIK Dagmara 101 YPrzeciwpancerniCHORZÓWK62K 6200:00:0000:01:2002:25:3204:40:2805:09:0908:09:4411:49:5213:49:5314:53:28+03:44:1411:105,4
360IGNACZAK Marek 103 X1on1 TeamŁÓDŹM298M 29800:00:0000:01:1202:23:3504:37:1104:54:3108:11:3411:45:5813:48:0014:53:29+03:44:1611:105,4
361KRACZEK Paweł 326 XWESOŁA SIÓDEMKABIŁGORAJM299M 29900:00:0004:33:5005:03:3808:08:0011:40:3513:43:0114:53:31+03:44:1711:105,4
362STĘPIEŃ Krzysztof 326 YWESOŁA SIÓDEMKARZESZÓWM300M 30000:00:0004:33:3905:03:3908:08:0111:40:3313:43:0314:53:32+03:44:1811:105,4
363FRYCA Karolina 450 YTenis w porcieTORUŃK63K 6300:00:0000:00:5002:21:4204:25:1404:48:0707:54:2311:33:1513:43:2714:53:58+03:44:4411:105,4
364TADEJA Jakub 450 XTenis w porcieTORUŃM301M 30100:00:0000:00:5002:21:3804:25:1404:48:0807:54:2311:33:1113:43:3014:53:58+03:44:4411:105,4
365PIETRUSZKA Paweł 38 YDaleko jeszcze?JASŁOM302M 30200:00:0000:00:2702:17:2404:25:3704:53:2108:03:5711:52:1113:47:1314:54:05+03:44:5211:105,4
366PAWELEC Piotr 38 XDaleko jeszcze?JASŁOM303M 30300:00:0000:00:2602:17:2404:25:3704:53:2008:03:4911:52:1213:47:1514:54:05+03:44:5211:105,4
367ADAMOWICZ Agnieszka 161 YAga i TomCIEPIELÓWK64K 6400:00:0000:00:2302:19:2304:27:3604:51:2507:48:3711:21:3813:41:1314:55:27+03:46:1411:115,4
368SKÓRA Tomek 161 XAga i TomSKÓRZECM304M 30400:00:0000:00:2302:19:2504:27:3604:51:2507:48:3711:21:4013:41:1214:55:28+03:46:1411:115,4
369LATUSEK Marek 221 YPawko Runner TeamŁAZISKAM305M 30500:00:0000:01:2002:26:1504:37:5504:51:2608:01:1111:33:3313:43:1714:56:48+03:47:3411:125,4
370KOPYDŁOWSKA-SŁAPA Anna 221 XPawko Runner TeamTYCHYK65K 6500:00:0000:01:1902:26:1504:37:5404:51:2408:01:1211:33:3213:43:1914:56:48+03:47:3411:125,4
371ŁUKOWIAK Karol 305 YNajdroższyBiegEverBOJANOWOM306M 30600:00:0000:01:2502:27:5904:43:4004:58:0907:57:0711:35:4813:43:4314:57:44+03:48:3011:135,3
372KRYGIER Przemysław 259 YKilińskiego TeamBOJANOWOM307M 30700:00:0000:01:2602:28:0404:43:3804:58:0707:57:0811:35:5513:43:4914:57:44+03:48:3011:135,3
373KOSMOWSKI Wiesław 305 XNajdroższyBiegEverMORACZEWOM308M 30800:00:0000:01:2602:28:0104:43:4104:58:1207:57:0811:35:5313:43:5614:57:44+03:48:3011:135,3
374NOWAK Piotr 400 XTeam ZadymiarzeMODRZEM309M 30900:00:0000:00:4202:38:3904:53:0905:12:3808:15:4811:47:1713:51:5614:57:54+03:48:4011:135,3
375DRYMEL Piotr 400 YTeam ZadymiarzeŚWIĘTA KATARZYNAM310M 31000:00:0000:00:4202:38:3904:53:1005:12:3708:15:4711:47:1713:51:5714:57:54+03:48:4011:135,3
376MAĆKOWIAK Michał 274 YMaćkowiak TeamŚREMM311M 31100:00:0000:00:4202:16:1304:18:1904:36:4007:32:2611:12:3513:35:5614:59:10+03:49:5611:145,3
377MAĆKOWIAK Krzysztof 274 XMaćkowiak TeamPSARSKIEM312M 31200:00:0000:00:4202:16:1404:18:2104:36:3907:32:2711:12:4113:35:5814:59:10+03:49:5711:145,3
378KNAST Sławomir 33 XDzikiMOGILNOM313M 31300:00:0000:00:2502:22:5604:43:0105:05:2008:10:5711:48:4313:48:5314:59:42+03:50:2811:145,3
379MOTYLSKA Aleksa 33 YDzikiMOGILNOK66K 6600:00:0000:00:2502:22:5904:43:0205:05:1708:10:5811:48:4513:48:5514:59:42+03:50:2811:145,3
380JUSZCZAK Marcin 128 YOjceŁOMAZYM314M 31400:00:0000:00:3502:23:1504:47:2704:47:3807:59:3411:46:1613:50:2014:59:43+03:50:3011:145,3
381TYMOSZUK Michał 128 XOjceBIAŁA PODLASKAM315M 31500:00:0000:00:3502:23:1404:47:2604:47:3707:59:3511:46:1813:50:2114:59:43+03:50:3011:145,3
382DOBROWOLSKI Mateusz 175 XKrzemieńSZCZECINM316M 31600:00:0000:00:0602:30:0804:46:0605:10:4308:30:0911:59:1813:55:3115:00:31+03:51:1711:155,3
383DUDZIK Tomasz 175 YKrzemieńSZCZECINM317M 31700:00:0000:00:0702:30:0904:46:0505:10:4508:30:0911:59:3313:55:4215:00:32+03:51:1811:155,3
384MACZUGA Bartłomiej 250 YB&BGLIWICEM318M 31800:00:0000:00:4602:28:2904:47:0504:54:1008:07:5611:40:5913:44:2615:00:35+03:51:2211:155,3
385ŁATAK - SKRABUT Barbara 250 XB&BGLIWICEK67K 6700:00:0000:00:4602:28:2804:47:0404:53:3008:07:5611:40:5713:44:2515:00:36+03:51:2211:155,3
386STANISZ Marcin 65 XDziki z Night Runners PyskowicePYSKOWICEM319M 31900:00:0000:00:5202:21:4704:25:1404:54:3708:06:4411:47:2713:45:4815:02:43+03:53:2911:175,3
387CICHOCKI Dawid 65 YDziki z Night Runners PyskowicePYSKOWICEM320M 32000:00:0000:00:5202:21:4604:25:1304:54:3808:06:4411:47:2713:45:4815:02:44+03:53:3011:175,3
388JANICKA Alicja 111 XZatyrane DziczkiSTANICAK68K 6800:00:0000:00:4402:22:2804:44:3005:02:0008:11:3111:52:3913:49:3415:04:21+03:55:0711:185,3
389BLASZKE Beata 111 YZatyrane DziczkiGLIWICEK69K 6900:00:0000:00:4402:22:2904:44:3105:01:4808:11:3111:52:3613:49:3515:04:21+03:55:0711:185,3
390KOZIOŁ Andrzej 167 XUltra ŚwiryTORUŃM321M 32100:00:0000:01:4202:19:4404:29:0904:37:1907:36:4411:25:5113:30:3515:05:41+03:56:2811:195,3
391SZELC Monika 167 YUltra ŚwiryTORUŃK70K 7000:00:0000:01:4202:19:4504:29:1004:37:2007:36:4411:25:5013:30:4115:05:41+03:56:2711:195,3
392JAGODA Mateusz 260 XFUCHS OIL TEAMCHORZÓWM322M 32200:00:0000:01:2502:39:4604:57:0105:11:0108:21:4712:04:1013:53:5915:05:55+03:56:4211:195,3
393RUDZIARCZYK Karolina 260 YFUCHS OIL TEAMCHORZÓWK71K 7100:00:0000:01:2402:39:4704:57:0305:11:0308:21:4812:04:0813:54:0015:05:56+03:56:4211:195,3
394TAMBORSKA Agata 152 XSchabomir i BigosławaŁÓDŹK72K 7200:00:0000:01:4702:28:3004:38:1908:12:0211:49:5113:51:2015:06:04+03:56:5111:195,3
395MOŻEJKO Dawid 152 YSchabomir i BigosławaŁÓDŹM323M 32300:00:0000:01:4702:28:3104:38:1908:12:0111:50:0513:51:2115:06:04+03:56:5111:195,3
396LEWANDOWSKI Miłosz 252 XPODIUM TEAMRZESZÓWM324M 32400:00:0000:00:0201:36:0603:07:4303:12:4505:50:0311:10:0614:05:0415:06:07+03:56:5411:195,3
397HANULAK Paweł 252 YPODIUM TEAMRZESZÓWM325M 32500:00:0000:00:0301:36:2903:07:4203:12:3505:50:0411:10:0414:05:0515:06:07+03:56:5411:195,3
398SWOBODA Leszek 66 YSzwadron Mafii Team LubliniecSOLARNIAM326M 32600:00:0000:01:5502:39:3904:54:2705:00:4208:17:4011:55:2413:56:3515:06:23+03:57:1011:195,3
399KORDZIŃSKI Kazimierz 66 XSzwadron Mafii Team LubliniecLUBLINIECM327M 32700:00:0000:01:5502:39:3804:54:2604:59:5308:17:4011:55:2513:56:3515:06:23+03:57:1011:195,3
400LIS Jakub 93 XLis i WilkM328M 32800:00:0000:00:2902:16:3204:29:0804:46:1507:53:3811:47:2513:49:4815:07:12+03:57:5811:205,3
401BUGAŁA Robert 93 YLis i WilkLUBLINM329M 32900:00:0000:00:3002:16:3104:29:0604:46:1007:53:3811:47:2613:49:4815:07:12+03:57:5811:205,3
402KOSZAŁKA Marcin 44 XForfitery z BielińcaKRAKÓWM330M 33000:00:0000:01:3302:31:2804:40:5104:49:3608:09:0611:56:1214:02:4515:09:22+04:00:0911:225,3
403SADOWY-SADOWSKI Tomasz 386 YMagazynierzyDELFTM331M 33100:00:0000:01:3502:22:5204:24:1504:57:2407:56:5311:38:4513:49:1515:10:07+04:00:5311:225,3
404PAWLIK Mateusz 386 XMagazynierzyWARSZAWAM332M 33200:00:0000:01:3502:22:5204:24:1804:57:2307:56:5611:38:5713:49:2015:10:07+04:00:5411:225,3
405TYCZYŃSKI Krzysztof 180 YRK TeamCZERWONAKM333M 33300:00:0000:00:1802:14:0104:28:4004:42:5207:51:1611:31:0513:50:1915:10:18+04:01:0511:225,3
406WEYNA Rafał 180 XRK TeamKICINM334M 33400:00:0000:00:1802:13:5904:28:3904:42:5307:51:1611:31:0513:50:1915:10:18+04:01:0511:225,3
407KORCZAK Kamil 262 XKamil & MichałWARSZAWAM335M 33500:00:0000:00:1402:16:0304:27:1004:49:3207:49:5611:29:0813:49:1115:11:21+04:02:0811:235,3
408JAGODZIŃSKI Michał 262 YKamil & MichałWARSZAWAM336M 33600:00:0000:00:1402:16:0404:27:1104:49:3307:49:5611:29:0913:49:1215:11:21+04:02:0811:235,3
409KOWALCZYK Dawid 397 YMiraz Race TeamPRZYSUCHAM337M 33700:00:0000:01:1302:20:5904:25:0204:55:3507:59:2011:49:0113:58:5215:11:25+04:02:1211:235,3
410KUŚ Tomasz 397 XMiraz Race TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM338M 33800:00:0000:01:1302:20:5704:25:0104:55:3507:59:2811:49:0313:59:0115:11:26+04:02:1211:235,3
411WOŁOSZYN Małgorzata 324 XDziewczyny z BeskidówBIELSKO - BIAŁAK73K 7300:00:0000:01:3902:39:4104:54:1005:05:4008:12:4311:59:2613:58:0815:11:44+04:02:3011:235,3
412SOKOŁOWSKA Anna 324 YDziewczyny z BeskidówMESZNAK74K 7400:00:0000:01:3902:39:4104:54:0905:05:4108:12:4311:59:2613:58:0815:11:44+04:02:3011:235,3
413MUCHA Daria 55 XMuszkiWARSZAWAK75K 7500:00:0000:01:3902:21:4904:25:4004:50:4307:42:0911:30:4313:59:3915:14:31+04:05:1811:255,2
414MUCHA Adrian 55 YMuszkiWARSZAWAM339M 33900:00:0000:01:4002:21:5004:25:4104:50:4407:42:0911:30:4413:59:4015:14:31+04:05:1811:255,2
415CZYŻ Łukasz 146 XES TEAMSOSNOWIECM340M 34000:00:0000:00:3102:23:3604:40:4905:00:1908:06:4811:47:1813:58:1115:16:00+04:06:4711:275,2
416KARLIK Łukasz 146 YES TEAMMYSŁOWICEM341M 34100:00:0000:00:3102:23:3204:40:4805:00:2008:06:4811:46:4113:58:1115:16:01+04:06:4711:275,2
417PACUSZKA Krzysztof 127 YŁubudubuTORUNM342M 34200:00:0000:01:2402:38:5004:55:0505:01:1008:10:0711:44:3413:53:3215:16:06+04:06:5311:275,2
418WSZELAK Tomasz 127 XŁubudubuPIEŃKI KROLEWSKIEM343M 34300:00:0000:01:2402:38:5104:55:0605:01:1108:10:1011:44:3113:53:3315:16:06+04:06:5311:275,2
419HAŁABIS Krzysztof 129 XDepresja TeamSTRASZYNM344M 34400:00:0000:01:5702:43:0305:00:3805:16:1308:14:0811:35:4613:59:2815:16:08+04:06:5411:275,2
420KISIECKI Damian 83 YRzeź MinionkówTYCHYM345M 34500:00:0000:01:4402:18:4204:25:3304:40:4107:50:5711:35:0613:55:5015:17:03+04:07:5011:275,2
421FURMAN Paweł 83 XRzeź MinionkówKATOWICEM346M 34600:00:0000:01:4502:18:4304:25:3404:40:4007:50:5711:35:0613:56:0915:17:03+04:07:5011:275,2
422RADOMSKI Grzegorz 97 XGibcy i GryfniMIKOŁÓWM347M 34700:00:0000:00:1202:07:3804:14:1804:42:3108:01:5011:49:4813:58:5615:17:20+04:08:0711:285,2
423PARUZEL Ireneusz 97 YGibcy i GryfniMIKOŁÓWM348M 34800:00:0000:00:1102:07:4004:14:1804:42:3308:01:5011:49:5013:58:5615:17:21+04:08:0711:285,2
424KARPIEL Marcin 405 YHardeDzikiKRZECZOWM349M 34900:00:0000:02:1302:39:1004:50:3605:18:0108:16:5911:59:3614:04:3015:17:28+04:08:1511:285,2
425WNUK Norbert 219 XPODIUMNOWOSIÓŁKI DYDYŃSKIEM350M 35000:00:0000:01:4602:37:3005:12:5105:28:5208:48:5212:21:5814:11:3215:17:44+04:08:3111:285,2
426ŁAPIŃSKA Anna 219 YPODIUMPRZEMYŚLK76K 7600:00:0000:01:4602:37:2905:12:5105:28:5308:48:5512:21:5615:17:44+04:08:3111:285,2
427IMIOŁEK Dominik 405 XHardeDzikiBOCHNIAM351M 35100:00:0005:18:2105:18:3111:59:3215:18:22+04:09:0811:285,2
428FIJAŁKOWSKI Krzysztof 429 YBracia FSTRZELCE OPOLSKIEM352M 35200:00:0000:01:5102:19:2804:30:0805:03:1408:16:3712:06:4614:15:3515:18:23+04:09:0911:285,2
429FIJAŁKOWSKI Radosław 429 XBracia FWARSZAWAM353M 35300:00:0000:01:5002:19:2704:30:0905:03:1508:16:4012:07:2114:15:4615:18:23+04:09:0911:285,2
430PYTKO Jacek 237 Y1on1 TeamŁÓDŹM354M 35400:00:0000:01:1502:27:1104:37:1504:59:1008:02:3411:47:1913:58:4115:18:25+04:09:1211:285,2
431GAJDA Grzegorz 237 X1on1 TeamŁÓDŹM355M 35500:00:0000:01:1502:27:1204:37:1604:59:0908:02:3411:47:2213:58:4215:18:25+04:09:1211:285,2
432PAWLIK Stanisław 433 YMocarze z MyślęcinkaOSIELSKOM356M 35600:00:0000:00:3002:18:0904:21:4005:11:4708:08:5211:48:4713:58:2215:18:31+04:09:1711:285,2
433MUSS Aleksander 433 XMocarze z MyślęcinkaBYDGOSZCZM357M 35700:00:0000:00:3002:18:0804:21:3905:11:4608:08:5211:48:4913:58:2315:18:31+04:09:1711:285,2
434KONARSKI Maciej 256 XZ Bieganiem Mi Do TwarzyPODKOWA LEŚNAM358M 35800:00:0000:00:2002:16:3504:39:1304:44:3508:12:4111:59:1614:09:1415:18:35+04:09:2211:285,2
435POTOCZNY Mirosław 256 YZ Bieganiem Mi Do TwarzyJAWORZNOM359M 35900:00:0000:00:2002:16:3504:39:1404:44:3408:12:4111:59:1614:09:1515:18:35+04:09:2111:285,2
436DORDZIK Katarzyna 70 XKatarzyna i PrzemysławGDYNIAK77K 7700:00:0000:01:2202:32:3004:45:1304:55:2808:00:0011:47:1113:59:1915:19:50+04:10:3611:295,2
437MARCHLEWICZ Przemysław 70 YKatarzyna i PrzemysławSOPOTM360M 36000:00:0000:01:2202:32:3104:45:1004:55:3007:59:5911:47:1513:59:1915:19:50+04:10:3711:295,2
438KOCHAJ Wojciech 357 XJutro też wam uciekniemyLUBLINM361M 36100:00:0000:01:3602:39:3304:54:1305:07:4508:18:1111:55:5513:59:2315:20:22+04:11:0811:305,2
439KOCHAJ Anna 357 YJutro też wam uciekniemyLUBLINK78K 7800:00:0000:01:3702:39:3304:54:1305:07:4308:18:1111:55:5613:59:2315:20:22+04:11:0811:305,2
440KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 189 XJarek&BartekBOLESŁAWIECM362M 36200:00:0000:02:0102:30:0604:52:1105:07:3208:13:1811:59:3414:02:4915:22:02+04:12:4911:315,2
441NARECKI Jarosław 189 YJarek&BartekKRUSZYNM363M 36300:00:0000:02:0102:30:0704:52:1305:07:3408:13:1911:59:3914:02:4915:22:02+04:12:4911:315,2
442PELPLINSKI Piotr 392 XCyklopentanoperhydrofenantrenGDYNIAM364M 36400:00:0000:00:4902:40:5305:04:5605:29:2908:40:3312:12:2514:12:3215:22:47+04:13:3411:325,2
443DOMERADZKI Grzegorz 392 YCyklopentanoperhydrofenantrenGLIWICEM365M 36500:00:0000:00:4902:40:5205:04:5605:29:2908:40:3412:12:2514:12:3315:22:48+04:13:3411:325,2
444ŁADNO Paweł 408 XYou&IWARSZAWAM366M 36600:00:0000:00:5002:18:1704:26:0804:44:3907:58:5311:53:4414:03:3215:23:36+04:14:2311:325,2
445DZIAMENTSYEVA Viyaleta 408 YYou&IWARSZAWAK79K 7900:00:0000:00:5102:18:1804:26:0804:44:3907:58:5311:54:0214:03:3315:23:36+04:14:2311:325,2
446PODLASZEWSKI Jacek 206 XSPC TORUŃTORUŃM367M 36700:00:0000:01:2202:37:3605:00:2505:07:0308:27:5512:13:0514:14:2415:26:23+04:17:1011:345,2
447NOWAK Jarosław 206 YSPC TORUŃTORUŃM368M 36800:00:0000:01:2102:37:3505:00:2505:07:0308:27:5412:13:0614:14:2515:26:24+04:17:1011:345,2
448WALENDA Mateusz 447 XDobrani Przypadkiem MP2GARWOLINM369M 36900:00:0000:00:1902:08:1404:10:2704:23:5807:42:2511:35:4113:49:3015:26:26+04:17:1211:345,2
449SZYMANIK Paweł 447 YDobrani Przypadkiem MP2WARSZAWAM370M 37000:00:0000:00:1902:08:1304:10:2704:23:5807:42:2511:33:4113:49:3215:26:26+04:17:1311:345,2
450LOREK Adam 279 YOld Lovers :)LESZNOM371M 37100:00:0000:01:2402:25:4204:37:3804:53:3808:07:0411:55:4014:04:2015:26:46+04:17:3211:355,2
451GLAPIAK-PRZYTULA Agnieszka 279 XOld Lovers :)HUIZENK80K 8000:00:0000:01:2402:25:4104:37:4204:53:3408:07:0711:55:4014:04:2715:26:46+04:17:3211:355,2
452JEZIORNY Ryszard 198 YWieluń BiegaWIELUŃM372M 37200:00:0000:01:1102:27:4204:47:2305:07:3708:25:1112:08:3514:14:0215:28:44+04:19:3111:365,2
453KAJA Robert 198 XWieluń BiegaWIELUNM373M 37300:00:0000:01:1002:27:4104:47:2405:07:4308:25:1212:08:3714:14:0215:28:44+04:19:3011:365,2
454GŁOWACKI Andrzej 74 XMłody vs StaryLEGIONOWOM374M 37400:00:0000:00:2802:17:1304:37:0604:48:2108:22:1112:08:0314:18:0415:29:17+04:20:0411:365,2
455GŁOWACKI Mateusz 74 YMłody vs StaryLEGIONOWOM375M 37500:00:0000:00:2802:17:1304:37:0404:48:2108:22:1012:08:0714:18:0615:29:17+04:20:0311:365,2
456ZAWADZKA Agnieszka 138 XZawadzka TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK81K 8100:00:0000:01:1402:24:3504:37:5505:09:3508:19:1712:09:0414:19:1015:30:34+04:21:2111:375,2
457LACHCIK Iwona 138 YZawadzka TeamRZESZÓWK82K 8200:00:0000:01:1502:24:4304:37:5605:09:3708:19:2312:09:0514:19:1515:30:34+04:21:2111:375,2
458TRZASKOWSKA Justyna 452 YKliwer Run TeamWARSZAWAK83K 8300:00:0000:01:5002:39:1604:54:4205:07:5008:11:5012:07:3614:17:5915:31:05+04:21:5211:385,2
459ZARZYCKI Michal 452 XKliwer Run TeamLUBLINM376M 37600:00:0000:01:5002:39:1704:54:4405:07:5608:11:5212:07:3814:17:5815:31:06+04:21:5211:385,2
460ZNAMIEC Marcin 303 YULTRA KSPWARSZAWAM377M 37700:00:0000:00:2702:25:5704:49:1204:50:0308:05:4711:54:5414:09:5515:32:22+04:23:0811:395,1
461CHODOROWSKI Arkadiusz 303 XULTRA KSPALEKSANDRÓWM378M 37800:00:0000:00:2602:25:5804:49:1004:49:2608:06:0411:54:5814:09:5815:32:22+04:23:0911:395,1
462KOISZEWSKI Krzysztof 116 XWilki z LęborkaLĘBORKM379M 37900:00:0000:00:3002:22:4904:34:1004:55:2108:09:5512:09:2114:13:1615:32:36+04:23:2311:395,1
463JANKIEWICZ Maciej 116 YWilki z LęborkaLĘBORKM380M 38000:00:0000:00:3002:22:5004:34:1004:55:1908:09:5512:09:2414:13:1815:32:37+04:23:2311:395,1
464KORBELA Bartosz 329 XBartosz & Grzegorz TeamKRASZEWM381M 38100:00:0000:00:4102:30:3004:54:0605:02:4208:13:0812:00:3714:09:5515:32:39+04:23:2611:395,1
465BOBER Grzegorz 329 YBartosz & Grzegorz TeamWARSZAWAM382M 38200:00:0000:00:4102:30:2804:54:0705:02:4408:13:1012:00:3914:09:5815:32:39+04:23:2511:395,1
466BARGLIK Adam 399 YSOKUDOKARCZEWM383M 38300:00:0000:01:1402:07:4504:00:4204:15:1808:18:1912:13:1714:24:1915:33:02+04:23:4811:395,1
467BIELECKI Marcin 399 XSOKUDOOTWOCKM384M 38400:00:0000:01:1402:07:4404:00:2904:15:1708:18:2112:13:1914:24:2215:33:02+04:23:4811:395,1
468MILCZAREK Magdalena 140 YDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWK84K 8400:00:0000:01:4502:25:3704:39:1505:02:2408:08:4012:09:0614:14:5415:33:25+04:24:1111:405,1
469MILCZAREK Marcin 140 XDrużyna Orzecha ŻyrardówŻYRARDÓWM385M 38500:00:0000:01:4502:25:3604:39:1605:02:2908:08:3912:09:0714:14:5815:33:25+04:24:1211:405,1
470GŁAZ Marek 44 YForfitery z BielińcaSTALOWA WOLAM386M 38600:00:0000:01:3302:31:2704:40:5204:49:3608:09:0611:59:3114:11:2415:33:33+04:24:2011:405,1
471BIS Tomasz 282 XKAWKAKRAKÓWM387M 38700:00:0000:01:5302:39:3104:55:4105:12:3408:31:3012:20:0114:27:1315:33:35+04:24:2111:405,1
472RADZIK Szymon 282 YKAWKAKRAKÓWM388M 38800:00:0000:01:5402:39:3004:55:4305:12:3208:31:2312:19:5914:27:1615:33:35+04:24:2111:405,1
473MENDRA Adam 306 XPłonące RaciceBIAŁOBRZEGIM389M 38900:00:0000:01:3802:38:5804:54:2404:54:3408:27:0512:12:2414:16:0015:33:36+04:24:2211:405,1
474CIEŚLA Patryk 306 YPłonące RaciceWARSZAWAM390M 39000:00:0000:01:3802:38:5704:54:2604:54:3608:27:0612:12:2214:16:0215:33:36+04:24:2211:405,1
475NOWAK Mikołaj 58 XMongoliaPOZNAŃM391M 39100:00:0000:00:4302:21:4304:28:1604:44:4808:04:4112:00:3414:11:5515:33:46+04:24:3211:405,1
476HOMAN Stanisław 58 YMongoliaPOZNAŃM392M 39200:00:0000:00:4302:21:4504:28:1804:44:5908:04:4412:00:3514:11:5615:33:46+04:24:3211:405,1
477FIGEL Michał 377 XMiki TeamGDAŃSKM393M 39300:00:0000:02:1002:30:0304:46:2505:07:0108:12:1212:03:4414:09:4215:33:47+04:24:3411:405,1
478SCHMIDT Beata 377 YMiki TeamGDYNIAK85K 8500:00:0000:02:1002:30:0404:46:2605:07:0508:12:1112:03:4214:09:4315:33:47+04:24:3411:405,1
479JAWORSKI Konrad 36 XBieg ostatniej szansy - biegną dwa szympansyKRAKÓWM394M 39400:00:0000:01:3302:27:4404:43:4204:55:4312:10:1714:21:0415:33:59+04:24:4511:405,1
480STOBRAWA Rafał 313 Ybyle naprzódBLACHOWNIAM395M 39500:00:0000:01:5802:39:3605:01:1005:25:0408:41:0112:21:4614:21:3515:34:07+04:24:5411:405,1
481BUKAŁA Krzysztof 313 Xbyle naprzódCZĘSTOCHOWAM396M 39600:00:0000:01:5802:39:3605:01:1305:25:1708:41:0112:21:4614:21:3615:34:07+04:24:5411:405,1
482ŁUCZAK Marcin 362 XZajechani Kucia i ŁuczakTUREKM397M 39700:00:0000:01:5902:35:2004:46:0905:12:1608:21:5712:07:5714:16:1815:34:18+04:25:0411:405,1
483KUCIA Łukasz 362 YZajechani Kucia i ŁuczakTUREKM398M 39800:00:0000:01:5902:35:2104:46:1105:12:1508:21:5612:07:4114:16:2015:34:18+04:25:0411:405,1
484PYTLIK Wojciech 39 XDzikie DzikiKRAKOWM399M 39900:00:0000:01:1102:08:3704:04:5004:28:4307:36:0311:35:1014:14:2815:34:19+04:25:0511:405,1
485DRAŃKO Piotr 39 YDzikie DzikiKRAKÓWM400M 40000:00:0000:01:1102:08:3604:04:5104:28:4207:36:0411:35:1014:14:2915:34:19+04:25:0511:405,1
486JAWORSKI Daniel 36 YBieg ostatniej szansy - biegną dwa szympansyWARSZAWAM401M 40100:00:0015:34:47+04:25:3311:415,1
487SZUBA Mariusz 2 YTrzemeszno TeamTRZEMESZNOM402M 40200:00:0000:00:2502:08:0304:18:0704:51:4408:16:1912:01:1714:21:1315:35:00+04:25:4611:415,1
488SZCZEPANKIEWICZ Rafał 2 XTrzemeszno TeamTRZEMESZNOM403M 40300:00:0000:00:2602:08:0704:18:0704:51:4508:16:1812:01:1814:21:1315:35:00+04:25:4611:415,1
489KACZMAREK Łukasz 142 YPaprochy w pępkuŁÓDŹM404M 40400:00:0000:01:4802:30:1704:38:2304:57:5308:02:4811:55:5914:16:2215:37:29+04:28:1611:435,1
490WIĄCKIEWICZ Piotr 142 XPaprochy w pępkuŁÓDŹM405M 40500:00:0000:01:4702:30:1804:38:1804:57:5408:02:4711:55:5814:16:2115:37:30+04:28:1711:435,1
491SZYMAŃSKA Milena 371 YSzymańscy TEAMGDYNIAK86K 8600:00:0000:01:1802:39:1804:53:1705:10:4208:35:2612:20:5914:23:1315:38:34+04:29:2011:435,1
492SZYMAŃSKI Kamil 371 XSzymańscy TEAMGDYNIAM406M 40600:00:0000:01:1802:39:1904:53:1705:10:4308:35:2512:21:0114:23:1315:38:34+04:29:2111:435,1
493ARAŹNY Zbigniew 3 YRazem mamy 100 latWARSZAWAM407M 40700:00:0000:00:4102:05:0104:32:0704:52:2708:00:2012:06:4514:30:0515:39:35+04:30:2211:445,1
494BIENIAK Krzysztof 3 XRazem mamy 100 latWARSZAWAM408M 40800:00:0000:00:4002:05:0004:32:1404:52:2608:00:2212:06:4214:30:0615:39:36+04:30:2211:445,1
495STRZĘBOSZEWSKI Piotr 327 XTomek&PiotrekZĄBKIM409M 40900:00:0000:00:0802:39:1505:02:0205:09:3708:27:2612:23:1814:20:5515:40:54+04:31:4011:455,1
496KOT Tomasz 327 YTomek&PiotrekWARSZAWAM410M 41000:00:0000:00:0802:39:1405:02:0305:09:3808:27:2512:23:2314:20:5715:40:54+04:31:4011:455,1
497ŚWIĄDERSKI Paweł 238 XRed FishSZCZECINM411M 41100:00:0000:02:0802:31:2904:51:0305:18:2108:36:0712:13:5814:25:3815:41:55+04:32:4111:465,1
498WIŚNIEWSKI Marek 238 YRed FishWARSZAWAM412M 41200:00:0000:02:0802:31:3204:51:0405:18:2008:36:0812:14:0414:25:4115:41:56+04:32:4211:465,1
499PISZCZ Marek 291 YByle do przoduGLIWICEM413M 41300:00:0000:00:5202:38:3704:58:0905:12:4708:27:2012:10:4814:20:3115:42:20+04:33:0611:465,1
500KOZIELEC Tomasz 291 XByle do przoduKLESZCZOWM414M 41400:00:0000:00:5302:38:3604:58:1005:12:4608:27:2412:10:3614:20:3215:42:20+04:33:0711:465,1
501SOKOŁOWSKI Tomasz 361 XKlinika TriathlonuBYDGOSZCZM415M 41500:00:0000:01:1402:13:1304:12:5204:31:1407:40:0311:37:2614:10:3715:42:21+04:33:0811:465,1
502BANACH Jan 361 YKlinika TriathlonuBYDGOSZCZM416M 41600:00:0000:01:1402:13:1104:12:5204:31:1307:40:0311:37:3614:10:3715:42:21+04:33:0811:465,1
503FLISZKIEWICZ Artur 108 XMJDOPSWARZĘDZM417M 41700:00:0000:00:3302:27:2004:58:4505:25:3308:41:5512:26:1114:35:2815:43:49+04:34:3611:475,1
504KACZMAREK Tomasz 204 YPierogi AtakkeŚWIĘTOCHŁOWICEM418M 41800:00:0000:01:2802:31:1104:42:4305:05:2608:18:3112:32:0114:41:1615:43:49+04:34:3611:475,1
505KLUSEK Bernard 108 YMJDOPNOWA SŁUPIAM419M 41900:00:0000:00:3202:27:2204:58:4412:26:0714:35:3015:43:52+04:34:3811:475,1
506PSZONAK Tomasz 204 XPierogi AtakkeŚWIĘTOCHŁOWICEM420M 42000:00:0000:01:2802:31:1104:42:4405:05:2808:18:3112:32:0014:41:1715:43:53+04:34:4011:475,1
507KAMIŃSKA Sylwia 207 YBombŻYRARDÓWK87K 8700:00:0000:01:4902:27:4604:42:2904:58:5608:21:3112:18:1514:28:2515:44:19+04:35:0611:485,1
508CIECHAROWSKA Justyna 207 XBombŻYRARDÓWK88K 8800:00:0000:01:4902:27:4504:42:2904:58:5708:21:3112:18:1214:28:1815:44:20+04:35:0611:485,1
509MROZOWSKI Dariusz 419 YREDZKIE DZIKIRUMIAM421M 42100:00:0000:00:3502:20:4504:33:5904:46:3408:01:5512:01:0214:23:3715:44:28+04:35:1511:485,1
510LITTWIN Marek 419 XREDZKIE DZIKIREDAM422M 42200:00:0000:00:3402:20:4404:34:0004:46:3808:01:5512:01:0514:23:3915:44:28+04:35:1511:485,1
511PAPIERNIK Aneta 257 YMarkowi BiegaczeMARKIK89K 8900:00:0000:01:4702:32:3904:54:0508:40:4512:24:3914:29:3115:44:49+04:35:3611:485,1
512CHUCHAŁA Paweł 257 XMarkowi BiegaczeMARKIM423M 42300:00:0000:01:4802:32:3904:54:0408:40:4512:24:3814:30:4515:44:50+04:35:3611:485,1
513KAMYCZEK Adam 363 XŻuk i SowaBĄKÓWM424M 42400:00:0000:01:1202:27:1604:50:0005:26:0808:41:5012:26:4314:34:5815:44:57+04:35:4311:485,1
514WÓJTOWICZ Dawid 363 YŻuk i SowaŻORYM425M 42500:00:0000:01:1202:27:1404:50:0305:26:0808:41:5412:27:2314:35:0715:44:57+04:35:4411:485,1
515PIATKOWSKI Slawomir 298 XPSRSTEVENAGEM426M 42600:00:0000:00:4002:27:3104:39:1105:11:4208:24:5912:15:0214:25:1415:45:08+04:35:5511:485,1
516SOKOLOWSKI Przemyslaw 298 YPSRSTEVENAGE SILAM ROADM427M 42700:00:0000:00:3902:27:3104:39:1205:11:3908:24:5912:15:0214:25:1515:45:09+04:35:5511:485,1
517GÓRNY Magdalena 190 YSzare LarwyKOLONIA SKARSZEWEKK90K 9000:00:0000:00:1902:30:2704:47:2405:02:2808:22:0012:23:2814:35:2215:46:23+04:37:1011:495,1
518GÓRNY Przemysław 190 XSzare LarwyKOLONIA SKARSZEWEKM428M 42800:00:0000:00:1902:30:2604:47:2505:02:2808:22:0012:23:3614:35:2415:46:23+04:37:1011:495,1
519WILKOWIECKI Sławomir 345 XBiegacze ze StudniówkiTWARDOGÓRAM429M 42900:00:0000:00:5402:13:4604:27:1505:02:2008:09:1912:13:3814:28:4115:46:32+04:37:1811:495,1
520ŁATOSZYŃSKI Oskar 345 YBiegacze ze StudniówkiSPALICEM430M 43000:00:0000:00:5502:13:4804:27:1405:02:1908:09:1912:13:4014:28:4215:46:32+04:37:1811:495,1
521MROCZEK Justyna 275 XARW Trail GirlsWARSZAWAK91K 9100:00:0000:01:5702:25:4404:41:1505:02:2908:18:0212:15:1014:28:5115:47:18+04:38:0511:505,1
522NOWAKOWSKA Katarzyna 275 YARW Trail GirlsWARSZAWAK92K 9200:00:0000:01:5702:25:4504:41:1504:41:2608:18:0212:15:1114:28:5115:47:19+04:38:0511:505,1
523SĘKAL Paweł 123 YMosquito TeamWARSZAWAM431M 43100:00:0000:02:0102:39:3204:54:1804:54:2908:36:5412:34:1814:38:3715:47:26+04:38:1311:505,1
524KONDRATOWICZ Bartłomiej 123 XMosquito TeamPRUSZKÓWM432M 43200:00:0000:02:0102:39:2904:54:2204:54:3308:36:5412:34:2214:38:4215:47:26+04:38:1311:505,1
525KRZCZUK Benedykt 338 XMyszojelenieTYCHYM433M 43300:00:0000:00:3702:38:4305:10:0005:31:4408:47:0812:40:2014:34:5615:47:35+04:38:2211:505,1
526WSZOŁEK Dawid 338 YMyszojeleniePOZNAŃM434M 43400:00:0000:00:3702:38:4405:10:0105:32:0208:47:0812:40:2414:34:5615:47:35+04:38:2211:505,1
527SYDOR Piotr 105 Yambitne żółwieWROCŁAWM435M 43500:00:0000:01:1902:38:5904:53:0505:19:5708:35:5112:34:0114:39:5815:47:51+04:38:3811:505,1
528SAMEK Aleksander 105 Xambitne żółwieŚWIDNICAM436M 43600:00:0000:01:1902:38:5904:53:0605:19:5808:35:5812:34:0214:40:0515:47:51+04:38:3811:505,1
529SEMENIUK Konrad 431 XRzepin CityRZEPINM437M 43700:00:0000:01:2902:39:2405:05:3305:19:0508:35:1212:32:3514:45:1215:48:33+04:39:2011:515,1
530DARUL Albert 431 YRzepin CityKRZYMÓWM438M 43800:00:0000:01:2802:39:2505:05:3305:19:0608:35:1212:32:3714:45:1315:48:33+04:39:2011:515,1
531LIS Arkadiusz 309 YNieZaSzybkoWARSZAWAM439M 43900:00:0000:02:1502:37:5504:55:1405:15:0108:30:1612:12:3114:29:5815:50:05+04:40:5211:525,1
532KIJEWICZ Michał 309 XNieZaSzybkoWARSZAWAM440M 44000:00:0000:02:1402:37:5404:55:1305:14:5908:30:1612:12:3314:29:5815:50:05+04:40:5211:525,1
533WÓJCIK Łukasz 423 XGórale ŚwiętokrzyscyWARSZAWAM441M 44100:00:0000:01:0602:23:0604:33:3205:07:0208:14:1212:13:1514:41:0415:50:55+04:41:4211:535,0
534ZMELONEK Piotr 423 YGórale ŚwiętokrzyscyWARSZAWAM442M 44200:00:0000:01:0602:23:0504:33:3305:07:0408:14:1412:13:1314:41:0915:50:55+04:41:4211:535,0
535BORKOWSKI Bartosz 164 YOmykiel RacingKRAKÓWM443M 44300:00:0000:00:4302:25:3804:39:2404:59:2108:22:3712:38:0314:42:5015:51:16+04:42:0211:535,0
536BABKIEWICZ Marek 164 XOmykiel RacingZĄBKIM444M 44400:00:0000:00:4302:25:3904:39:2504:39:3508:22:3812:38:0514:42:5015:51:16+04:42:0211:535,0
537SROKA Łukasz 53 XNATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOM445M 44500:00:0000:01:4502:40:1005:13:5105:26:1808:39:5412:32:2614:36:4215:51:17+04:42:0411:535,0
538GROSZAK Krzysztof 53 YNATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOM446M 44600:00:0000:01:4502:40:0905:13:5105:26:1708:39:5412:32:2614:36:4315:51:17+04:42:0411:535,0
539FARBISZEWSKI Marek 403 YOrange PolskaWARSZAWAM447M 44700:00:0000:01:2702:29:2904:45:3405:07:1308:21:3912:12:2114:35:5715:51:38+04:42:2511:535,0
540WYSOKIŃSKI Jerzy 403 XOrange PolskaBIAŁA PODLASKAM448M 44800:00:0000:01:2602:29:3104:45:3305:07:1208:21:3612:12:2014:35:5915:51:38+04:42:2511:535,0
541KOWALCZYK Adam 107 YPrawdziwa Stolica PolskiWARSZAWAM449M 44900:00:0000:01:5102:42:2405:02:5605:15:1308:32:1912:21:2314:30:0115:51:39+04:42:2611:535,0
542WOŹNIAK Dawid 107 XPrawdziwa Stolica PolskiRUDAWAM450M 45000:00:0000:01:5102:42:2505:02:5505:15:1108:32:1812:21:2414:30:0115:51:39+04:42:2511:535,0
543PILARSKI Jacek 272 XHarpagany z WielkopolskiKONINM451M 45100:00:0000:00:5802:39:3504:59:0805:17:0008:45:0512:31:4514:37:4815:52:02+04:42:4911:545,0
544ŁUCZAK Tomasz 272 YHarpagany z WielkopolskiTUREKM452M 45200:00:0000:00:5902:39:3504:59:0705:16:5908:45:0512:31:4514:37:4715:52:03+04:42:4911:545,0
545OBERT Paweł 153 YDamnisieDAMNICAM453M 45300:00:0000:00:5102:39:0304:53:3105:15:5308:37:1112:38:0014:37:2115:52:17+04:43:0411:545,0
546GAJEWSKI Andrzej 153 XDamnisieDAMNICAM454M 45400:00:0000:00:5102:39:0504:53:3005:17:0208:37:1012:38:0214:37:2415:52:17+04:43:0411:545,0
547OLEJNICZAK Dominik 194 YDrsRnnrsJAWORZNOM455M 45500:00:0000:01:0102:25:3404:48:5105:10:3808:30:0512:26:1314:42:3315:52:18+04:43:0511:545,0
548KUTRZYK Przemysław 194 XDrsRnnrsSOSNOWIECM456M 45600:00:0000:01:0102:25:3404:48:5005:10:3708:30:0612:26:2014:42:3415:52:19+04:43:0511:545,0
549STARCZEWSKI Jarosław 369 XRunForrestWARSZAWAM457M 45700:00:0000:00:4502:32:3704:43:5804:59:5608:26:3412:17:3214:39:0115:52:21+04:43:0811:545,0
550JASKUŁA Paweł 369 YRunForrestWARSZAWAM458M 45800:00:0000:00:4602:32:3604:43:5704:59:5508:26:3412:17:3714:39:0115:52:22+04:43:0811:545,0
551ZIELENDA Andrzej 334 YSuper UltrasyROSTARZEWOM459M 45900:00:0000:00:4402:22:3404:36:3405:00:0508:17:5812:12:1014:29:3615:52:57+04:43:4311:545,0
552WALIGÓRSKI Ryszard 334 XSuper UltrasyWOLSZTYNM460M 46000:00:0000:00:4402:22:3304:36:3305:00:0708:17:5912:12:1314:29:4915:52:58+04:43:4411:545,0
553MIKOŁAJCZUK Grzegorz 229 YGang NieświeżakówSTOK LACKI FOLWARKM461M 46100:00:0000:01:0602:23:4604:46:3404:58:2508:28:4912:31:0214:37:4615:53:32+04:44:1911:555,0
554BRÓDKA Wojciech 229 XGang NieświeżakówZIELONKAM462M 46200:00:0000:01:0702:23:4504:46:3504:58:3008:28:4912:31:0114:38:0415:53:32+04:44:1911:555,0
555TEREBECKI Kamil 187 YMoc jest z NamiGRUDZIĄDZM463M 46300:00:0000:01:3702:33:3704:57:2105:07:5208:36:0012:30:0214:39:1315:53:49+04:44:3611:555,0
556LEPIARZ Szymon 187 XMoc jest z NamiKRAKÓWM464M 46400:00:0000:01:3702:33:2804:55:2105:07:4908:35:0912:29:5814:39:0815:53:50+04:44:3611:555,0
557DUCH Emil 232 XJB WarsawWARSZAWAM465M 46500:00:0000:01:0302:32:3505:01:3605:38:1309:00:4712:47:3214:41:1115:53:51+04:44:3711:555,0
558PISAREK Karol 232 YJB WarsawWARSZAWAM466M 46600:00:0000:01:0302:32:3505:01:3605:38:1409:00:4712:47:3114:41:1315:53:51+04:44:3711:555,0
559MARCINIAK Rafał 235 XPiwne M&MsyGLIWICEM467M 46700:00:0000:01:1002:33:4104:45:1405:08:4908:35:4312:24:0114:47:0315:56:27+04:47:1411:575,0
560MUSIOLIK Mariusz 235 YPiwne M&MsyGORZYCEM468M 46800:00:0000:01:1102:33:4204:45:1505:08:5008:35:4312:24:1914:47:0615:56:30+04:47:1611:575,0
561GŁOWACKI Adam 254 XLubimy wyzwaniaWROCŁAWM469M 46900:00:0000:00:4002:18:0504:26:0505:09:1208:27:0712:26:4114:44:4215:56:39+04:47:2611:575,0
562HOŁOWNIA Ryszard 254 YLubimy wyzwaniaWROCŁAWM470M 47000:00:0000:00:4102:18:0704:26:0605:09:2008:27:0612:26:4214:44:4215:56:39+04:47:2611:575,0
563ŻMIJEWSKI Dariusz 451 YWściekła i ŻmijaGLIWICE M471M 47100:00:0000:00:0402:34:1504:42:2105:15:0908:39:4112:40:1814:49:5515:57:05+04:47:5211:575,0
564USZYŃSKA Aldona 451 XWściekła i ŻmijaGLIWICEK93K 9300:00:0000:00:0402:34:1604:42:2405:15:0808:39:4012:40:2014:49:5515:57:05+04:47:5211:575,0
565WILSKA-MATYJEK Paulina 224 YAMSTI&NAVA TEAMGDAŃSKK94K 9400:00:0000:01:2802:39:2205:01:2605:17:2308:41:3412:40:0014:53:3615:57:33+04:48:2011:585,0
566KURKOWSKI Krzysztof 224 XAMSTI&NAVA TEAMGDAŃSKM472M 47200:00:0000:01:2802:39:2305:01:2805:16:5708:41:3412:40:0314:53:3615:57:33+04:48:2011:585,0
567DĄBROWSKA-KONA Aleksandra 56 YW Kupie SiłaŁÓDŹK95K 9500:00:0000:02:0602:48:3105:16:4005:38:4909:00:4412:38:3514:39:4315:57:45+04:48:3211:585,0
568SZCZEPANIAK Marcel 56 XW Kupie SiłaKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM473M 47300:00:0000:02:0702:48:3305:16:3805:36:5109:00:4312:38:3114:39:4415:57:45+04:48:3111:585,0
569GUTT Marlena 315 XPue teamGORZÓW WIELKOPOLSKIK96K 9600:00:0000:01:4002:33:3804:50:3305:07:2408:35:4812:44:4714:52:4215:59:13+04:49:5911:595,0
570GUTT Sebastian 315 YPue teamGORZÓW WIELKOPOLSKIM474M 47400:00:0000:01:3902:33:3904:50:3505:07:2408:35:5112:44:5114:52:4215:59:13+04:49:5911:595,0
571BOGUCKA Anna 61 YDrużyna AA XDPOGORZELK97K 9700:00:0000:00:4802:27:1904:53:1205:16:1208:46:5712:55:2314:52:4815:59:14+04:50:0111:595,0
572MIKOŁAJCZYK Mariusz 304 YULTRA KSPLESZCZYDÓŁ NOWINYM475M 47500:00:0000:00:2602:34:0505:24:3505:26:0608:55:5512:43:0314:52:1315:59:16+04:50:0211:595,0
573KRÓL Michał 304 XULTRA KSPNOWY JADÓWM476M 47600:00:0000:00:2702:34:0305:24:3505:26:0708:55:5612:43:0414:52:1515:59:16+04:50:0211:595,0
574PAWŁOWSKI Łukasz 368 XLucky Luke TeamTORUŃM477M 47700:00:0000:02:0602:30:2205:31:1605:32:1808:56:1812:44:1414:57:4115:59:23+04:50:0911:595,0
575WOŁOSZYN Ryszard 322 XWRC Pizuny Roztocze WschodnieBIELSKO - BIAŁAM478M 47800:00:0000:01:3802:39:1304:54:0905:12:1908:17:2212:40:1414:49:0516:00:33+04:51:1912:005,0
576WOŁOSZYN Czesław 322 YWRC Pizuny Roztocze WschodniePIZUNYM479M 47900:00:0000:01:3802:39:1204:54:0805:12:2608:17:2212:40:1714:49:0616:00:33+04:51:2012:005,0
577ŚWIEBODA Krzysztof 261 YMecenas teamWÓLKA PODLEŚNAM480M 48000:00:0000:01:5502:27:5504:50:4004:56:3409:07:2913:05:0515:01:2716:03:31+04:54:1812:025,0
578KOSEL Szczepan 261 XMecenas teamWROCŁAWM481M 48100:00:0000:01:5502:27:5404:50:4205:14:1309:07:2913:05:0315:01:3016:03:34+04:54:2012:025,0
579KAMIŃSKI Krystian 218 XRadunia NiestępowoNIESTĘPOWOM482M 48200:00:0000:01:3502:44:3805:17:5105:33:0109:06:1412:54:5115:02:1616:03:38+04:54:2412:025,0
580MAJCHERCZYK Mateusz 81 YDrużyna GrażynyDRUŻYNA GRAŻYNYM483M 48300:00:0000:00:2202:33:1304:54:1805:15:4108:29:3012:40:2214:58:5416:03:58+04:54:4412:025,0
581STRÓJWĄS Magdalena 81 XDrużyna GrażynyK98K 9800:00:0000:00:2202:33:1304:54:1805:15:4108:29:3012:40:1214:58:5516:03:58+04:54:4512:025,0
582CHROMIŃSKI Grzegorz 80 XBiegacze KosmosuŁÓDŹM484M 48400:00:0000:02:0902:43:1205:06:2505:23:4008:49:4812:42:1114:49:1016:04:42+04:55:2912:035,0
583KIERZEK Artur 80 YBiegacze KosmosuŁÓDŹM485M 48500:00:0000:02:0802:43:1305:06:2405:23:3808:49:4812:42:1314:49:1016:04:42+04:55:2912:035,0
584ZAWROTNIAK Mariusz 449 YŚWINOUJŚCIEM486M 48600:00:0000:00:4702:37:3805:00:3505:15:2608:41:5612:50:4414:58:4616:05:00+04:55:4612:035,0
585SARNA Paweł 449 XKlub złamanych sercPRUSZOWICEM487M 48700:00:0000:00:4702:37:3805:00:3705:15:2308:41:5512:50:3614:58:4716:05:00+04:55:4712:035,0
586ESSI-EZINH Aleksander 366 YMłody vs StaryBRAK DANYCHM488M 48800:00:0000:01:0402:32:2604:59:5005:22:0008:53:4512:41:2614:51:5216:05:07+04:55:5312:035,0
587SZCZYPLIŃSKA Anna 366 XMłody vs StaryJABŁONNAK99K 9900:00:0000:01:0402:32:2504:59:5005:22:0008:53:4512:41:2914:51:5316:05:07+04:55:5312:035,0
588ŻMUDA Michał 16 YProcenty i PromileRASZYNM489M 48900:00:0000:01:0602:36:4005:09:0005:37:5909:08:1012:45:3514:54:0816:05:15+04:56:0212:035,0
589WĘGRZYN Marcin 16 XProcenty i PromileWARSZAWAM490M 49000:00:0000:01:0602:36:4105:08:5805:37:5709:08:0912:46:0514:54:1816:05:15+04:56:0212:035,0
590KACZMAREK Tomasz 332 YMaximus CNCJÓZEFOSŁAWM491M 49100:00:0000:00:4802:26:1004:49:2805:17:1108:31:2412:38:0614:50:2716:09:49+05:00:3612:074,9
591KACZMAREK Adam 332 XMaximus CNCJÓZEFOSŁAWM492M 49200:00:0000:00:4902:26:1304:49:3205:17:1008:31:4812:38:0914:50:3916:09:49+05:00:3612:074,9
592NOWICKA Katarzyna 381 YProsiaczki na RzeźTARNOWSKIE GÓRYHardcore1F 100:00:0000:00:5702:32:2704:57:5105:26:2208:57:2512:53:4915:05:3516:10:25+05:01:1112:074,9
593PLESZ Wojciech 381 XProsiaczki na RzeźM493M 49300:00:0000:00:5702:32:2804:57:5105:26:2508:57:2512:53:5115:05:3516:10:25+05:01:1112:074,9
594LEŚNIEWSKA Majka 401 XWeguzikiPOZNAŃK100K 10000:00:0000:02:1502:38:4504:55:0305:10:1508:14:5212:18:4914:46:0916:12:12+05:02:5812:094,9
595WŁODARCZAK Jan 401 YWeguzikiPOZNAŃM494M 49400:00:0000:02:1502:38:4604:55:0305:10:1208:14:5212:18:4614:46:1016:12:13+05:03:0012:094,9
596PUCHALSKA Olga 301 YPuchaczeSMOLECK101K 10100:00:0000:01:2102:41:5405:09:1505:30:4308:52:1112:49:1914:55:4516:12:20+05:03:0612:094,9
597PUCHALSKI Piotr 301 XPuchaczeWROCŁAWM495M 49500:00:0000:01:2102:41:5405:09:1605:30:4408:52:1212:49:1814:55:4816:12:20+05:03:0612:094,9
598JANGAS Andrzej 149 XUFOKRZYŻÓWKIM496M 49600:00:0000:01:2302:29:0304:40:3205:09:3908:41:5312:56:5715:08:1716:20:28+05:11:1512:154,9
599MALUNG Jarosław 149 YUFOOLSZYNAM497M 49700:00:0000:01:2302:29:0404:40:3405:09:3208:41:5312:57:0815:08:2816:20:29+05:11:1512:154,9
600KOCHAN Rafał Kochan 98 XTC KochanŁĄKAM498M 49800:00:0000:01:0102:39:3905:06:0505:12:5208:54:2713:07:5215:04:4016:22:26+05:13:1312:164,9
601MACHALICA Adriana 98 YTC KochanDĄBROWA GÓRNICZAK102K 10200:00:0000:01:0102:39:4005:06:0605:12:5008:54:2813:07:5315:04:4316:22:26+05:13:1312:164,9
602STWORA Arkadiusz 296 YBaby z lasuMIKOŁÓWM499M 49900:00:0000:00:3402:37:4104:54:1505:29:3408:50:2213:15:3015:17:2916:23:48+05:14:3512:174,9
603SŁOWIŃSKA Dorota 296 XBaby z lasuKOSTRZYN NAD ODRĄK103K 10300:00:0000:00:3302:37:4004:54:1405:29:3208:50:2113:15:2715:17:3016:23:48+05:14:3512:174,9
604KURKUS Aleksander 67 YDOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM500M 50000:00:0000:01:5602:36:4404:54:5205:07:3508:45:2812:46:5214:56:2516:25:00+05:15:4612:184,9
605POMASKI Paweł 67 XDOGOŃ Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM501M 50100:00:0000:01:5602:36:4504:54:5105:07:3508:45:2712:46:5414:56:2516:25:00+05:15:4612:184,9
606WILK Krzysztof 454 XSarni TętentKRAKÓWM502M 50200:00:0000:01:4102:39:4805:00:1205:38:2408:33:4412:37:3714:54:5416:26:53+05:17:4012:204,9
607RYBCZYŃSKI Dawid 454 YSarni TętentZIELONKIM503M 50300:00:0000:01:4102:39:5005:00:1305:38:2708:33:4512:37:4014:54:5316:26:54+05:17:4112:204,9
608JURĘCZYK Łukasz 368 YLucky Luke TeamTORUŃM504M 50400:00:0000:02:0602:30:2005:31:1405:32:2008:56:2412:48:1215:06:1516:27:01+05:17:4812:204,9
609WALIGÓRSKI Tomasz 200 XMarkowi Biegacze MTMARKIM505M 50500:00:0000:01:4802:38:4805:19:1705:36:0409:15:1512:57:3615:01:5316:27:20+05:18:0612:204,9
610JAROCH Michał 200 YMarkowi Biegacze MTMARKIM506M 50600:00:0000:01:4902:38:4905:19:1905:36:0109:15:1712:57:3715:02:0016:27:20+05:18:0612:204,9
611STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 413 XKasia i AndrzejMIŁOSZYCEK104K 10400:00:0000:01:0802:41:1405:08:2905:22:2308:45:0612:53:2815:11:1116:27:21+05:18:0812:204,9
612GRĘBOWICZ Andrzej 413 YKasia i AndrzejJANIKÓWM507M 50700:00:0000:01:0802:41:1505:08:3005:22:2408:45:0812:53:3215:11:1316:27:22+05:18:0812:204,9
613MAKOWCZYNSKA Agata 439 XRuda&PablitoWILCZYNK105K 10500:00:0000:00:2902:48:3005:10:3705:32:3308:52:2012:42:0714:57:3916:27:37+05:18:2412:204,9
614TKACZEW Paweł 439 YRuda&Pablito50-314M508M 50800:00:0000:00:3002:48:2905:10:3405:32:3608:52:2012:42:0414:57:4016:27:37+05:18:2412:204,9
615WITKA Piotr 265 YZawsze pod góręGARCZEGORZEM509M 50900:00:0000:01:0102:39:2105:08:1205:24:1009:00:4013:03:3515:07:5516:27:46+05:18:3312:204,9
616WITKA Grażyna 265 XZawsze pod góręGARCZEGORZEK106K 10600:00:0000:01:0002:39:2005:08:1205:24:0909:00:3913:03:3415:07:5716:27:46+05:18:3312:204,9
617RADWAŃSKA Justyna 126 YŁebać Wakacje W ParkuŁÓDŹK107K 10700:00:0000:04:2902:43:5505:12:0805:26:3109:04:1513:11:0415:15:2916:32:52+05:23:3912:244,8
618SMODEREK Adam 201 XKlemens TeamWROCŁAWM510M 51000:00:0000:00:2302:26:2104:51:0605:12:2008:44:0712:44:0815:01:5516:33:40+05:24:2712:254,8
619KLEMENTOWSKI Jan 201 YKlemens TeamWROCŁAWM511M 51100:00:0000:00:2402:26:2304:51:0505:12:0908:44:0712:44:0915:01:5716:33:40+05:24:2712:254,8
620RUPNIK Janusz 351 YPURE HAPPINESSGRABIENIECM512M 51200:00:0000:00:5902:40:4805:14:4405:42:3209:08:2312:56:5315:03:4416:34:03+05:24:4912:254,8
621SULEJA Karol 351 XPURE HAPPINESSTUREKM513M 51300:00:0000:00:5902:40:4405:14:4205:42:3309:08:2112:55:5815:03:4616:34:03+05:24:4912:254,8
622ŁASTOWIECKI Radosław 143 XBarakuda TeamMIŃSK MAZOWIECKIM514M 51400:00:0000:01:3302:37:1704:59:0905:24:5109:11:1612:56:2615:08:3716:34:23+05:25:0912:254,8
623WITKOWSKI - SKELTON Piotr 170 YVege Runners P&SWARSZAWAM515M 51500:00:0000:03:4302:30:1004:41:2705:29:1508:51:5813:04:1015:06:1516:34:24+05:25:1112:254,8
624SKELTON-WITKOWSKA Sarah 170 XVege Runners P&SWARSZAWAK108K 10800:00:0000:03:4202:30:1004:41:2505:29:1608:51:5813:04:0915:06:1616:34:24+05:25:1112:254,8
625OSSIG Krzysztof 226 YSEVENTY7POZNAŃM516M 51600:00:0000:00:5302:38:2505:12:1305:12:2409:06:1213:05:0115:05:2416:35:34+05:26:2112:264,8
626FRANEK Sebastian 226 XSEVENTY7LUBOŃM517M 51700:00:0000:00:5202:38:4005:12:2305:25:4709:06:1313:05:1915:05:2516:35:34+05:26:2112:264,8
627KOCOŃ Mariusz 47 YOpolskie DzikiOPOLEM518M 51800:00:0000:01:5802:33:0704:57:4705:33:5709:00:4212:54:2615:05:5416:35:48+05:26:3512:264,8
628SZARF Paweł 47 XOpolskie DzikiKĘDZIERZYN-KOŹLEM519M 51900:00:0000:01:5802:33:0504:57:4505:33:5509:00:3812:54:2115:06:2416:35:53+05:26:3912:264,8
629LEHMANN Łukasz 448 YTroglo TeamNOWA SÓLM520M 52000:00:0000:00:2802:26:0505:42:0206:08:2209:25:0513:23:5715:22:5116:36:00+05:26:4612:274,8
630RYCHTER Karol 448 XTroglo TeamNIEMCZM521M 52100:00:0000:00:2802:26:0405:41:5706:08:3009:25:0513:23:5715:22:5116:36:00+05:26:4612:274,8
631BOREK Grzegorz 148 XBiegające żubryŚWIDNICAM522M 52200:00:0000:01:4102:39:2604:56:3605:22:3408:47:5612:49:0315:06:0116:36:08+05:26:5512:274,8
632PODGÓRSKI Paweł 148 YBiegające żubryDOMASZCZYNM523M 52300:00:0000:01:4202:39:2704:56:3605:22:3508:47:5712:49:0815:06:0216:36:08+05:26:5512:274,8
633ZACZYŃSKA Dagmara 360 YNieustraszone wojowniczkiBYTOMK109K 10900:00:0000:00:3602:40:2005:10:0505:32:0108:56:1312:56:5415:07:5316:38:15+05:29:0212:284,8
634SOŁTYSIK Martyna 360 XNieustraszone wojowniczkiPOZNAŃK110K 11000:00:0000:00:3602:40:1905:10:0505:31:5808:56:1312:56:5515:07:5316:38:15+05:29:0212:284,8
635KOWALIK Marcin 421 YHardcoryWARSZAWAM524M 52400:00:0000:00:4202:35:0704:51:5305:03:4408:38:5112:43:3315:05:5716:38:22+05:29:0912:284,8
636BUJARSKI Michał 421 XHardcoryWARSZAWAM525M 52500:00:0000:00:4102:35:0804:51:5405:03:4508:38:5012:43:3415:06:0616:38:22+05:29:0912:284,8
637JOŃCZYK Paweł 294 YSTS TeamJAWORZNOM526M 52600:00:0000:00:2402:27:5004:57:2305:22:2108:59:4212:53:1015:01:4616:38:57+05:29:4312:294,8
638LIK Michał 294 XSTS TeamRYBNIKM527M 52700:00:0000:00:2302:27:5304:57:2804:57:3908:59:4212:53:2015:01:5816:38:58+05:29:4412:294,8
639MALINOWSKI Karol 243 YMłody vs StaryLEGIONOWOM528M 52800:00:0000:01:0802:37:3405:07:4005:40:0108:55:1212:51:4015:01:5316:40:22+05:31:0812:304,8
640KOSEWSKA Monika 243 XMłody vs StaryŁAJSKIK111K 11100:00:0000:01:0802:37:3205:07:4005:39:0408:55:1112:51:4415:01:5416:40:22+05:31:0812:304,8
641WAJDA Andrzej 126 XŁebać Wakacje W ParkuRZESZÓWM529M 52900:00:0000:04:2902:43:5505:12:0405:26:3409:04:1513:11:0315:15:3116:40:47+05:31:3412:304,8
642STRADOMSKI Artur 284 XMarkowi Biegacze J&AMARKIM530M 53000:00:0000:00:4002:44:0405:08:1905:21:4209:02:0312:53:0415:08:1016:40:51+05:31:3812:304,8
643RZEPNIEWSKA Joanna 284 YMarkowi Biegacze J&AMARKIK112K 11200:00:0000:00:4002:44:0205:08:1905:21:4109:02:0812:53:0515:08:1316:40:51+05:31:3812:304,8
644TUREK Paweł 188 YGepardy BieszczadNOWA IWICZNAM531M 53100:00:0000:00:5802:49:1305:24:4705:32:3809:14:4713:01:1015:13:0216:42:21+05:33:0712:314,8
645WITKOWSKI Michał 188 XGepardy BieszczadTORUŃM532M 53200:00:0000:00:5902:49:1405:24:4905:32:3709:14:4713:01:0815:13:0316:42:21+05:33:0712:314,8
646RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 263 XDecaGlogowGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK113K 11300:00:0000:01:1602:42:0205:07:5305:25:5909:06:1113:08:1115:19:3216:44:22+05:35:0912:334,8
647DRĄG Paweł 263 YDecaGlogowRZESZÓWM533M 53300:00:0000:01:1602:42:0105:07:5505:26:0509:06:1113:08:0315:19:3316:44:22+05:35:0912:334,8
648KIJOWSKA Aldona 280 XMarkowi BiegaczeMARKIK114K 11400:00:0000:01:4802:44:0605:17:1305:31:5709:07:0713:12:3815:19:3016:45:03+05:35:5012:334,8
649ŻAK Oliwia 280 YMarkowi BiegaczeJASTRZĘBIEK115K 11500:00:0000:01:4902:44:0805:17:1505:31:5709:07:1013:12:4515:19:3216:45:03+05:35:5012:334,8
650JANIK Joanna 162 YOctostellaeKRAKÓWK116K 11600:00:0000:01:4302:28:4404:53:1105:16:0608:39:3413:02:5315:19:4816:49:05+05:39:5212:364,8
651JANIK Mariusz 162 XOctostellaeKRAKÓWM534M 53400:00:0000:01:4302:28:4404:53:1105:16:0708:39:3413:02:5415:19:4816:49:05+05:39:5212:364,8
652STANIEC Kamil 231 YNEWATERSMOŁDZINOM535M 53500:00:0000:01:4302:40:1105:10:0805:14:5009:18:1913:12:1615:22:0016:54:05+05:44:5212:404,7
653BURKOWSKI Daniel 174 YKlub Głupich KrokówSTALOWA WOLAM536M 53600:00:0000:01:4402:42:0305:04:5205:32:1209:01:2413:05:5215:20:3816:54:22+05:45:0812:404,7
654GAWOR Artur 174 XKlub Głupich KrokówSTALOWA WOLAM537M 53700:00:0000:01:4402:42:0105:04:5305:32:1209:01:2613:05:5115:20:5216:54:22+05:45:0912:404,7
655DŁUGOŁĘCKI Jakub 307 YPrzaśnikiPRZASNYSZM538M 53800:00:0000:00:3802:40:0305:09:2105:33:0809:04:2713:05:1415:23:4016:55:23+05:46:1012:414,7
656GADOMSKI Jacek 307 XPrzaśnikiPRZASNYSZM539M 53900:00:0000:00:3702:39:5305:09:1805:33:0709:04:2113:05:0915:23:1816:55:24+05:46:1012:414,7
657NORKOWSKA Aleksandra 281 XMniej dramatu więcej brokatuWARSZAWAK117K 11700:00:0000:01:2502:38:5205:10:2505:37:0509:10:1613:13:2315:21:0116:55:36+05:46:2312:414,7
658KALBARCZYK Beata 281 YMniej dramatu więcej brokatuOTWOCKK118K 11800:00:0000:01:2602:38:5305:10:2805:37:0609:10:2413:13:2615:21:1016:55:36+05:46:2312:414,7
659WICIAK Ziemowit 228 XAktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIM540M 54000:00:0000:01:4202:43:4905:13:3805:24:3008:58:3813:01:1915:13:4617:08:58+05:59:4512:514,7
660KACZYŃSKI Janusz 228 YAktywni KociewiacySKÓRCZM541M 54100:00:0000:01:4202:43:5205:13:4005:24:3208:58:4313:01:2215:13:4717:08:58+05:59:4512:514,7
661PYTA Krzysiek 205 XCIECIERZYCA WEŁNOWIECBYTOMM542M 54200:00:0000:01:3402:36:2905:09:0905:28:3608:56:4213:04:0415:20:1117:09:58+06:00:4512:524,7
662CIEŚLICKI Mateusz 205 YCIECIERZYCA WEŁNOWIECDĄBROWA GÓRNICZAM543M 54300:00:0000:01:3402:36:2805:09:1205:28:3608:56:4613:03:1515:20:1717:09:58+06:00:4512:524,7
663KUNDYS Karolina 241 XDream TeamWARSZAWAK119K 11900:00:0000:01:0603:02:3206:13:1506:15:3309:47:2213:44:0915:48:1317:11:21+06:02:0712:534,7
664SIEDLECKA Agnieszka 94 YMąż i żonaGDAŃSKK120K 12000:00:0000:01:1502:41:3305:12:1205:19:0408:59:2813:11:3215:44:0217:11:51+06:02:3812:534,7
665SIEDLECKI Marcin 94 XMąż i żonaGDAŃSKM544M 54400:00:0000:01:1602:41:3505:12:1205:19:0308:59:1913:11:3415:44:0517:11:51+06:02:3812:534,7
666WĄGRODZKA Małgorzata 356 YSilniejszy prosi słabszegoBIAŁA PODLASKAK121K 12100:00:0000:00:3902:37:1305:05:2005:29:2609:04:0213:03:3315:28:1317:13:22+06:04:0812:554,6
667KALITA Cezary 356 XSilniejszy prosi słabszegoBIAŁA PODLASKAM545M 54500:00:0000:00:3902:37:1205:05:2105:29:2409:04:0313:03:3315:28:1817:13:22+06:04:0912:554,6
668KULCZYŃŚKI Michał 121 YDawajDawajGDAŃSKM546M 54600:00:0000:02:0402:39:4305:06:0205:27:5809:19:3313:20:5915:37:0017:14:32+06:05:1912:554,6
669KULCZYŃSKI Rafał 121 XDawajDawajWARSZAWAM547M 54700:00:0000:02:0402:39:4405:06:0405:27:5809:19:3313:21:0015:37:0317:14:32+06:05:1912:554,6
670RUSZNICA Klaudia 355 XPatatas BravasTORUŃK122K 12200:00:0000:00:5602:34:5605:00:2905:14:5908:53:4013:02:4515:41:3317:16:45+06:07:3212:574,6
671BUNIEK Mateusz 355 YPatatas BravasTORUŃM548M 54800:00:0000:00:5602:34:5705:00:3005:15:0108:53:4013:02:5015:41:3417:16:45+06:07:3212:574,6
672WRÓBLEWSKI Rafał 225 YDzidensGDAŃSKM549M 54900:00:0000:01:2602:58:4205:35:3006:03:3609:32:4413:38:4715:48:0917:17:38+06:08:2512:584,6
673MIZIA Ryszard 316 XKizie-MizieKRAKÓWM550M 55000:00:0000:01:0002:28:1504:51:0604:58:0108:47:4113:16:0515:18:3917:18:06+06:08:5312:584,6
674WOŹNICZKA Radosław 316 YKizie-MizieKRAKÓWM551M 55100:00:0000:01:0002:28:1404:51:0704:58:0008:47:4213:16:1015:31:2317:18:07+06:08:5312:584,6
675KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 395 YLatawiceKRAKÓWK123K 12300:00:0000:01:3202:43:4605:17:2805:39:2209:23:1813:33:3715:42:5017:19:07+06:09:5312:594,6
676CZERWIONKA Lidia 395 XLatawiceKRAKÓWK124K 12400:00:0000:01:3202:43:4705:17:2805:39:2809:23:1713:33:3815:42:5217:19:07+06:09:5412:594,6
677KARPACZ Katarzyna 166 XUltra ŚledzieBIAŁYSTOKK125K 12500:00:0000:01:5902:39:0805:08:2305:21:3909:01:4913:07:0415:44:0617:19:11+06:09:5712:594,6
678BAGIŃSKA Olga 166 YUltra ŚledzieBIAŁYSTOKK126K 12600:00:0000:01:5902:39:0805:08:2405:21:4009:01:4913:07:0315:44:0817:19:11+06:09:5712:594,6
679RYBICKA Anna 248 XBravehearts Legionowo 1LEGIONOWOK127K 12700:00:0000:01:0402:42:2205:12:0805:35:1209:19:0413:28:4015:37:0917:20:49+06:11:3513:004,6
680KWIECIŃSKA Małgorzata 248 YBravehearts Legionowo 1LEGIONOWOK128K 12800:00:0000:01:0402:42:2005:12:0905:35:1209:19:0413:28:4115:37:0917:20:49+06:11:3513:004,6
681ŁASKAWSKA Justyna 411 XJuSz w Góry I Tobie TeżWARSZAWAK129K 12900:00:0000:00:4802:38:5405:08:2105:28:4709:00:3513:16:2115:52:3817:23:08+06:13:5513:024,6
682ŻOŁYNIAK Szymon 411 YJuSz w Góry I Tobie TeżSIERADZM552M 55200:00:0000:00:4802:38:5505:08:2005:28:4809:00:3513:16:1815:52:4717:23:09+06:13:5513:024,6
683MODLIŃSKI Łukasz 352 YKlub Biegacza WartaPAJĘCZNOM553M 55300:00:0000:01:0502:34:5705:20:3705:46:5909:36:1013:28:4315:31:4617:32:27+06:23:1413:094,6
684PYTLARCZYK Piotr 352 XKlub Biegacza WartaPAJĘCZNOM554M 55400:00:0000:01:0402:34:5605:20:3705:46:5809:36:1013:30:5815:35:1817:32:27+06:23:1413:094,6
685RADYK Jakub 88 XPrzemyski Klub Biegacza / Radyk TeamPRZEMYŚLM555M 55500:00:0000:01:5002:57:1905:39:5505:53:3909:38:1913:44:1816:09:1017:41:03+06:31:4913:154,5
686RADYK Joanna 88 YPrzemyski Klub Biegacza / Radyk TeamPRZEMYŚLK130K 13000:00:0000:01:5102:57:2305:39:5405:53:4109:38:2013:44:2116:09:1217:41:03+06:31:4913:154,5
687ZWARDOŃ Rafał 59 YSPRINTEX TEAMŚWINNAM556M 55600:00:0000:01:0702:33:3405:02:0605:29:5809:28:5213:48:4716:13:2417:49:56+06:40:4313:224,5
688KAMIŃSKA Ewa 59 XSPRINTEX TEAMJELEŚNIAK131K 13100:00:0000:01:0702:33:3405:02:0505:29:5709:28:5313:48:4816:13:2417:49:56+06:40:4313:224,5
689STACHYRA Bartłomiej 145 YLublin i Łęczna Biega RazemLUBLINM557M 55700:00:0000:02:0302:44:1005:14:4905:36:2909:26:4913:32:2916:15:1817:58:30+06:49:1713:284,5
690STACHYRA Andrzej 145 XLublin i Łęczna Biega RazemLUBLINM558M 55800:00:0000:02:0202:44:1205:14:5005:36:2809:26:5013:33:2416:15:2917:58:30+06:49:1713:284,5
691TERLECKI Władysław 344 XMłody vs StaryLEGIONOWOM559M 55900:00:0000:01:0902:45:2205:24:4305:57:2409:39:2713:39:1116:31:2117:59:56+06:50:4313:294,4
692TERLECKA Joanna 344 YMłody vs StaryLEGIONOWOK132K 13200:00:0000:01:0902:45:2105:24:4305:38:2609:39:2913:39:1716:31:2317:59:56+06:50:4313:294,4
693WOJSA Marcin 288 XLost In The WildGDAŃSKM560M 56000:00:0000:01:5602:47:0505:12:2905:15:0309:16:4513:23:4016:17:1418:04:15+06:55:0213:334,4
694SOŁTYSIAK Natalia 288 YLost In The WildGDAŃSKK133K 13300:00:0000:01:5602:47:0405:12:2605:15:0109:16:4613:23:4216:17:1718:04:15+06:55:0213:334,4
695OZDARSKI Krzysztof 185 YWartkie pieronyRUDA ŚLĄSKAM561M 56100:00:0000:01:1102:48:2705:24:2305:50:1809:40:1113:49:2216:31:4618:06:39+06:57:2613:344,4
696MUSIAŁ Bozena 185 XWartkie pieronyZABRZEK134K 13400:00:0000:01:1102:48:2605:24:2405:50:1809:40:1213:49:2116:31:4618:06:40+06:57:2613:354,4
697WYŁUDA Marcin 225 XDzidensGDAŃSKM562M 56200:00:0000:01:2502:58:4705:35:3006:03:3409:32:4513:38:4516:34:1818:15:01+07:05:4813:414,4
698JĘDROWSKI Ryszard 276 YCIEŚLAK TEAMRZEPINM563M 56300:00:0000:01:2903:00:1406:07:3106:15:1209:47:2214:13:5016:40:2118:15:01+07:05:4713:414,4
699SOKULSKI Marcin 91 YKASZANKIPRUSZKÓWM564M 56400:00:0000:02:0202:50:2305:34:4305:57:2009:43:2714:05:0016:40:2218:28:06+07:18:5313:514,3
700MIŁOSZ Bartlomiej 91 XKASZANKIBRWINÓWM565M 56500:00:0000:02:0202:50:2105:34:4405:57:2009:43:2614:04:5316:40:2418:28:06+07:18:5213:514,3
701SZCZEŚNIAK Mariusz 202 YRzeźnicy ze SzczecinaSZCZECINM566M 56600:00:0000:01:5602:41:4905:20:3205:50:5709:40:1117:22:2719:01:05+07:51:5214:154,2
702MATEŃKO Bartosz 202 XRzeźnicy ze SzczecinaSZCZECINM567M 56700:00:0000:01:5602:41:4805:20:3105:50:5509:40:1317:22:2719:01:06+07:51:5214:154,2
703SELIGA Krzysztof 84 YOPATÓWOPATÓWM568M 56800:00:0000:01:0902:43:0905:34:4805:47:5709:50:1414:19:5817:16:0919:14:38+08:05:2514:254,2
704KALICKI Ireneusz 370 XSpontan TeamWARSZAWAM569M 56900:00:0000:01:5202:28:4305:05:0305:37:0909:34:4213:58:2117:16:0419:23:50+08:14:3614:324,1
705SZYMCZYK Michał 370 YSpontan TeamWARSZAWAM570M 57000:00:0000:01:5202:28:4205:05:0405:37:1009:34:4214:00:1417:16:1019:23:50+08:14:3714:324,1
706ZAJĄC Piotr 84 XOPATÓWOPATÓWM571M 57100:00:0000:01:0902:43:1005:34:4805:47:5609:50:1514:20:1417:16:1019:23:52+08:14:3914:324,1
707MAJKA Dariusz 195 YPół wiekuSKIERNIEWICEM572M 57200:00:0000:00:2402:57:0205:39:4806:05:5309:44:0717:35:4819:26:30+08:17:1714:344,1
708WIELGOSZ Mariusz 195 XPół wiekuSKIERNIEWICEM573M 57300:00:0000:00:2502:57:0505:39:4706:05:5609:44:0717:35:4819:26:30+08:17:1714:344,1
709KWIATEK Monika 317 YESKMIŃSK MAZOWIECKIK135K 13500:00:0000:00:5102:27:2904:53:5505:16:1509:09:5213:04:2615:08:00+04:52:4812:094,9
710RYSIAWA Marek 317 XESKMIŃSK MAZOWIECKIM574M 57400:00:0000:00:5002:27:2804:53:5605:16:1509:09:5315:26:14+05:11:0212:234,8
Niesklasyfikowani
ZYS Marcin 270 YDziki z DziekanowicDZIEKANOWICEMDNF00:00:35 DNF02:08:50 DNF04:02:21 DNF04:09:16 DNF06:30:42 DNF08:56:25 DNF DNF11:24:09 DNF DNF DNF DNF--
TYMIŃSKI Marcin 269 YŻUBR CHAMPIONSHIP MARATHON TEAMWOŁOMINMDNF00:00:54 DNF02:17:14 DNF04:26:32 DNF04:56:29 DNF08:13:52 DNF12:20:42 DNF15:35:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHMIELEWSKI Jarosław 269 XŻUBR CHAMPIONSHIP MARATHON TEAMKOBYŁKAMDNF00:00:54 DNF02:17:15 DNF04:26:37 DNF04:56:31 DNF08:16:13 DNF12:20:48 DNF15:35:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARANOWSKI Arkadiusz 42 YHRmax Żory / Machiko Sportswear Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAMDNF00:00:04 DNF01:49:36 DNF03:30:07 DNF03:36:03 DNF06:20:14 DNF09:39:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALDON Krzysztof 42 XHRmax Żory / Machiko Sportswear Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAMDNF00:00:04 DNF01:49:37 DNF03:30:08 DNF03:36:01 DNF06:20:14 DNF09:40:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBEL Sebastian 427 YDziki teamKĘDZIERZYN KOŹLEMDNF00:00:57 DNF02:14:12 DNF04:23:40 DNF04:50:20 DNF07:56:28 DNF12:29:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOKOSZKA Marcin 103 Y1on1 TeamZGIERZMDNF00:01:13 DNF02:23:37 DNF04:37:17 DNF04:54:32 DNF08:11:34 DNF12:30:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MISIAK Michał 427 XDziki teamIGNACKOWO 3AMDNF00:00:56 DNF02:14:13 DNF04:24:03 DNF04:50:12 DNF07:56:32 DNF12:31:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYRAN Grzegorz 339 XThe Walking DevsKRACZKOWAMDNF00:01:18 DNF02:43:08 DNF05:12:17 DNF05:38:28 DNF09:05:27 DNF13:27:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHODZIŃSKI Piotr 339 YThe Walking DevsRZESZÓWMDNF00:01:17 DNF02:43:07 DNF05:12:19 DNF05:38:32 DNF09:05:28 DNF13:27:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOLMOWSKI Marcin 136 YBUSHIDOWARSZAWAMDNF00:01:31 DNF02:21:54 DNF04:23:34 DNF04:38:29 DNF07:35:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna 136 XBUSHIDOWARSZAWAKDNF00:01:31 DNF02:21:54 DNF04:23:34 DNF04:38:30 DNF07:35:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POPRAWSKI Mateusz 259 XKilińskiego TeamBOJANOWOMDNF00:01:26 DNF02:28:02 DNF04:43:38 DNF04:58:10 DNF07:57:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAKOWSKI Łukasz 48 YSzwagry dwaGORLICEMDNF00:01:27 DNF02:26:20 DNF04:27:02 DNF04:42:57 DNF08:02:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALIK Paweł 134 YGOPR PodhaleLIMANOWAMDNF00:00:05 DNF02:06:26 DNF04:07:02 DNF04:13:51 DNF08:25:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZYGIEŁ Jakub 134 XGOPR PodhaleŚWIĄTNIKI GÓRNEMDNF00:00:06 DNF02:06:28 DNF04:07:06 DNF04:13:52 DNF08:25:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MILEWSKI Andrzej 61 XDrużyna AA XDMIŃSK MAZOWIECKIMDNF00:00:48 DNF02:27:20 DNF04:53:12 DNF05:16:12 DNF08:46:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PARZNIEWSKI Maciej 353 XTowarzystwo Turystyczne AKS Polonia WarszawaNOWY DWÓR MAZOWIECKIMDNF00:02:08 DNF02:47:25 DNF05:12:27 DNF05:33:05 DNF09:05:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Piotr 353 YTowarzystwo Turystyczne AKS Polonia WarszawaKRAKÓWMDNF00:02:08 DNF02:47:26 DNF05:12:26 DNF05:33:05 DNF09:05:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIERŻYŃSKI Łukasz 143 YBarakuda TeamMIŃSK MAZOWIECKIMDNF00:01:33 DNF02:37:18 DNF04:59:10 DNF05:24:49 DNF09:11:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALIK Robert 231 XNEWATERWROCŁAWMDNF00:01:43 DNF02:39:51 DNF05:07:44 DNF05:09:52 DNF09:18:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJDA Michał 85 XGajda TeamSOCHACZEWMDNF00:00:43 DNF02:45:06 DNF05:24:33 DNF05:38:15 DNF09:34:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DRZEWIECKA-GAJDA Iwona 85 YGajda TeamSOCHACZEWKDNF00:00:44 DNF02:45:05 DNF05:24:34 DNF05:38:16 DNF09:34:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Radosław 425 YCrazy BirdsTRZEBNICAMDNF00:01:18 DNF02:41:29 DNF05:20:27 DNF05:52:53 DNF09:51:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PTAK Arkadiusz 425 XCrazy BirdsWILKSZYNMDNF00:01:17 DNF02:41:27 DNF05:20:26 DNF05:52:52 DNF09:51:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RAWSKI Krzysztof 132 YJuKrisWROCŁAWMDNF00:02:04 DNF02:54:53 DNF05:40:30 DNF05:52:36 DNF09:59:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MRÓZ Justyna 132 XJuKrisWROCŁAWKDNF00:02:04 DNF02:54:56 DNF05:40:36 DNF05:52:37 DNF09:59:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LUŹNIAK Damian 54 XSCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWMDNF00:00:04 DNF01:49:30 DNF03:26:56 DNF03:33:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYŁA Sebastian 54 YSCI Górscy EntuzjaściKOŃCZYCE MAŁEMDNF00:00:04 DNF01:49:32 DNF03:26:57 DNF03:33:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOCZULSKA Małgorzata 156 Ythe lucky runnersŻARÓWKDNF00:00:07 DNF01:52:46 DNF03:35:26 DNF03:41:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WASZEK Sławomir 156 Xthe lucky runnersWROCŁAWMDNF00:00:07 DNF01:52:47 DNF03:35:26 DNF03:41:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIARA Fabian 398 XWakacyjne SZALEŃSTWOPRZEWORSKMDNF00:00:46 DNF02:18:16 DNF04:25:16 DNF04:27:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBCZAK Witold 29 YKB SzamotułyPOZNAŃMDNF00:01:31 DNF02:12:08 DNF04:24:55 DNF04:39:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Paweł 62 XRATOLEKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIMDNF00:01:55 DNF02:40:54 DNF04:58:32 DNF05:11:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYMAREK Łukasz 62 YRATOLEZDUŃSKA WOLAMDNF00:01:55 DNF02:40:56 DNF04:58:33 DNF05:11:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁONECKI Filip 160 YBeskidzka ParaSOSNOWIECMDNF00:00:53 DNF02:18:15 DNF05:40:03 DNF05:40:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIPORA Maciej 100 XK&M TeamWROCŁAWMDNF00:00:50 DNF02:39:01 DNF05:10:17 DNF05:42:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIPORA Katarzyna 100 YK&M TeamWROCŁAWKDNF00:00:50 DNF02:39:02 DNF05:10:17 DNF05:42:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTRZEWA Wojciech 118 XDZICY Z NATURYOŚWIĘCIMMDNF00:01:16 DNF02:41:13 DNF05:44:04 DNF05:49:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KASTELIK Mariusz 118 YDZICY Z NATURYOŚWIĘCIMMDNF00:01:16 DNF02:41:13 DNF05:44:04 DNF05:49:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAUTON Monika 359 XNie teraz¸ potemSOSNOWIECKDNF00:00:47 DNF02:57:07 DNF05:52:26 DNF05:53:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANKENBERG Małgorzata 253 XBiegacz Nowosolna Biegiem po PiwoŁÓDŹKDNF00:02:03 DNF02:59:33 DNF05:49:13 DNF05:54:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁASKI Krzysztof 253 YBiegacz Nowosolna Biegiem po PiwoŁÓDŹMDNF00:02:03 DNF02:59:32 DNF05:49:15 DNF05:54:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCINEK Łukasz 359 YNie teraz¸ potemSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMDNF00:00:47 DNF02:57:08 DNF05:52:26 DNF06:08:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
UGORSKI Przemysław 222 XDream TeamSŁUBICEMDNF00:01:31 DNF02:51:34 DNF05:52:10 DNF06:09:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZERA Łukasz 222 YDream TeamSŁUBICEMDNF00:01:31 DNF02:51:52 DNF05:52:10 DNF06:09:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEŚLAK Łukasz 276 XCIEŚLAK TEAMOŚNO LUBUSKIEMDNF00:01:29 DNF03:00:16 DNF06:07:32 DNF06:15:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄDZIUL Dorota 45 XBojko TeamRZESZÓWKDNF00:01:20 DNF03:14:05 DNF06:06:52 DNF06:15:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Mariusz 45 YBojko TeamMIEDŹNOMDNF00:01:20 DNF03:14:06 DNF06:06:51 DNF06:15:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PETRYNA Jagoda 440 XNOAWROCŁAWKDNF00:00:11 DNF02:09:51 DNF04:23:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYMARSKI Arkadiusz 440 YNOAWROCŁAWMDNF00:00:11 DNF02:09:50 DNF04:23:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZAWAN Paweł 398 YWakacyjne SZALEŃSTWOPRZEWORSKMDNF00:00:46 DNF02:18:17 DNF04:25:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JÓZEFOWICZ Sebastian 71 XHCT Hard Core TeamŁÓDŹMDNF00:00:38 DNF02:17:49 DNF04:36:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻUBRZAK Jacek 71 YHCT Hard Core TeamŁÓDŹMDNF00:00:37 DNF02:17:50 DNF04:36:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LIPIŃSKI Oskar 155 XŁaga Czigi TeamWARSZAWAMDNF00:00:43 DNF02:21:51 DNF04:40:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUŚKIEWICZ Wojciech 155 YŁaga Czigi TeamSZCZECINMDNF00:00:43 DNF02:21:52 DNF04:40:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 57 XHuraganki z LigotyKATOWICEKDNF00:01:45 DNF02:33:18 DNF04:46:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKA Anna 57 YHuraganki z LigotyKATOWICEKDNF00:01:46 DNF02:33:19 DNF04:46:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŁOSOWICZ Natalia 387 YKhông hoàn thànhBIAŁA PODLASKAKDNF00:00:53 DNF02:27:23 DNF04:55:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JUSZCZAK Mateusz 387 XKhông hoàn thànhŁOMAZYMDNF00:00:52 DNF02:27:24 DNF04:55:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZMYT Piotr 102 YWLKP Mountains UltraPOZNAŃMDNF00:00:44 DNF02:52:01 DNF05:16:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WINCZURA Leszek 218 YRadunia NiestępowoGDAŃSKMDNF00:01:35 DNF02:44:43 DNF05:17:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUMA Michał 129 YDepresja TeamSANOKMDNF00:01:57 DNF02:43:02 DNF05:22:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANKIEWICZ Marek 278 YMłody vs StaryWIELISZEWMDNF00:01:03 DNF02:25:26 DNF05:23:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKA Ines 278 XMłody vs StaryMICHAŁÓW-REGINÓWKDNF00:01:03 DNF02:25:28 DNF05:23:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOKARSKI Leszek 310 YBiegniemy dla AntkaGOSTYŃMDNF00:00:36 DNF02:46:57 DNF05:25:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLEPACKI Maciej 310 XBiegniemy dla AntkaPĘPOWOMDNF00:00:35 DNF02:46:58 DNF05:25:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANCZAK Mateusz 113 XPuszyści BrzegBRZEGMDNF00:01:56 DNF02:59:53 DNF05:28:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IWANIEC Piotr 373 YBIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWMDNF00:01:30 DNF02:57:32 DNF05:34:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOŁYŚ Marcin 373 XBIEGANIE SZYDERCÓWŁUSZCZANOWICEMDNF00:01:30 DNF02:57:38 DNF05:34:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Adriana 407 YBeep Beep TeamWARSZAWAKDNF00:00:22 DNF02:48:23 DNF05:34:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOSS Jan 407 XBeep Beep TeamWARSZAWAMDNF00:00:22 DNF02:48:24 DNF05:34:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BURY Jadwiga 160 XBeskidzka ParaSOSNOWIECKDNF00:00:54 DNF02:18:15 DNF05:40:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUSZCZYK Andrzej 266 XKlub Biegacza MilaŁYCHOWSKA WOLAMDNF00:01:07 DNF02:50:05 DNF05:52:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUSZCZYK Magdalena 266 YKlub Biegacza MilaJASIENIECKDNF00:01:07 DNF02:50:06 DNF05:52:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARKIEWICZ Jarek 240 YZ Doświadczenia TeamWARSZAWAMDNF00:02:02 DNF02:47:00 DNF05:59:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIAMSKI Marcin 240 XZ Doświadczenia TeamNOWA WOLAMDNF00:02:02 DNF02:47:02 DNF05:59:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHOJNOWSKA Dominika 75 XKlusia TeamWARSZAWAKDNF00:01:36 DNF03:01:29 DNF06:05:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GILEWSKI Bartłomiej 75 YKlusia TeamWARSZAWAMDNF00:01:35 DNF03:01:30 DNF06:05:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUSKE Maciej 92 XBrat i siostraGNIEZNOMDNF00:00:51 DNF02:49:55 DNF06:07:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUSKE Martyna 92 YBrat i siostraGNIEZNOKDNF00:00:51 DNF02:49:58 DNF06:07:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CICHOCKI Mariusz 125 YSuunto run teamRADOMSKOMDNF00:02:13 DNF03:03:23 DNF06:07:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DAJNOWSKI Marek 125 XSuunto run teamDĄBROWA GÓRNICZAMDNF00:02:13 DNF03:03:25 DNF06:07:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLON Marlena 117 XUltra SiostrySICIENKOKDNF00:01:23 DNF02:42:58 DNF06:18:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCHAŃSKA Joanna 117 YUltra SiostrySICIENKOKDNF00:01:22 DNF02:42:57 DNF06:18:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZOROWSKI Damian 308 YKSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWARSZAWAMDNF00:01:02 DNF02:42:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FALECKI Damian 308 XKSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMDNF00:01:02 DNF02:42:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZYBYLAK Michał 102 XWLKP Mountains UltraPOZNAŃMDNF00:00:45 DNF02:52:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACIĄG Damian 113 YPuszyści BrzegBARANÓW SANDOMIERSKIMDNF00:01:56 DNF03:00:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Robert 241 YDream TeamWARSZAWAMDNF00:01:06 DNF03:02:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NICIEJA Anna 348 XBaby górąKRAKOWKDNF00:01:09 DNF03:19:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIÓŁKOWSKA Monika 348 YBaby górąKRAKOWKDNF00:01:09 DNF03:19:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLIŚ Tomasz 157 YPolish WingsBIELSKO BIAŁAMDNF00:00:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁOŃSKI Piotr 157 XPolish WingsSMOLECMDNF00:00:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOTELUK Tomasz 330 XGmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OP.MDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 805 wynik(ów)