BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-05
Miejsce : Komańcza - Ustrzyki Górne
Dystans : 100 km
Zgłoszonych : 1438
Wystartowało : 1391
Nie ukończyło : 1341
Ukończyło : 50
Na trasie : 1341
Pełne wyniki dla 0.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.3km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 56.1km | 56.11km | 68.8km | 68.81km | 77.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startu0.1km
    
1NOWAKOWSKI Jerzy 723 XKOCIEWIAKISKÓRCZM00:00:0000:00:19
2JULKE Sławomir 627 XLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:19
3MAJEWICZ Filip 134 XGlobalRunners POZNAŃM00:00:0000:00:19
4NASTAŁA Lucjan 723 YKOCIEWIAKIŚWIECIEM00:00:0000:00:19
5BIAŁOBRZESKI Sebastian 134 YGlobalRunners CITY ZEN POZNANM00:00:0000:00:19
6KLISZ Tomasz 111 XThe North FaceCHOCZNIAM00:00:0000:00:21
7MICHULEC Jacek 111 YThe North FaceŻYWIECM00:00:0000:00:21
8KSIĄŻKIEWICZ Piotr 679 XCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:21
9WIŚNIEWSKI Piotr 627 YLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:21
10BĘTKOWSKI Piotr 679 YCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:21
11WŁODARKIEWICZ Dominik 429 YCITY TRAIL Team 2VEGE RUNNERSM00:00:0000:00:22
12PUDŁO Marcin 366 XGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:22
13GACKI Robert 429 XCITY TRAIL Team 2STR POZNAŃM00:00:0000:00:22
14BURZYŃSKI Mirosław 366 YGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:23
15MYŚLAK Piotr 632 YOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:23
16BRUŹ Filip 383 XAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:23
17MARSZAŁEK Sławomir 648 YRUN TIMES - TEAM ISZRENIAWAM00:00:0000:00:23
18KACZOREK Dominik 106 YIECO & LEFRAKWARSZAWAM100:00:0000:00:23
19JACKOWIAK Michał 383 YAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:23
20ŁĄTKOWSKI Maciej 648 XRUN TIMES - TEAM IPOZNAŃM00:00:0000:00:23
21WALDON Krzysztof 77 XHRmax Żory / Multima Bielsko TeamHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:24
22OGŁY Krystian 78 YCLEAREX 1 , KB SOBÓTKASOBÓTKAM00:00:0000:00:24
23BARANOWSKI Arkadiusz 77 YHRmax Żory / Multima Bielsko TeamMULTIMA BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:24
24BANAK Jacek 591 XB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:24
25ZDONEK Jaroslaw 478 YTRI4fun Triathlon Team PiasecznoNOXY ADBLUE PULAWYM00:00:0000:00:24
26DYBIŻBAŃSKI Wojciech 632 XOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:24
27BRZOZA Piotr 591 YB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:24
28KRASINSKI Wojciech 478 XTRI4fun Triathlon Team PiasecznoM00:00:0000:00:25
29CHUDZIKIEWICZ Tomasz 722 YMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:25
30ŁUŻYŃSKI Tomasz 492 YJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:25
31TOKARCZYK Marek 722 XMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:25
32RZEPKA Remigiusz 78 XCLEAREX 1 , KB SOBÓTKABUJAKÓWM00:00:0000:00:25
33DWORAK Maciej 492 XJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:25
34NOWAK Aleksander 24 YNUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:25
35PRZYBYŁA Marcin 24 XNUTREND TEAMSZCZYRKM00:00:0000:00:25
36KOWALCZYK Rafał 185 XELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:26
37GĄSIEWSKI Paweł 280 XT-mobile Running TeamŁOMŻAM00:00:0000:00:26
38KUCZEWSKI Tomasz 284 YKW LublinMIELECM00:00:0000:00:27
39GRUDZIEŃ Kamil 284 XKW LublinLUBLINM00:00:0000:00:27
40JURCZAK Roman 8 XVitamins For YouRZESZÓWM00:00:0000:00:27
41JASTRZĘBSKI Krzysztof 280 YT-mobile Running TeamKATOWICEM00:00:0000:00:27
42BLADOS Tomasz 56 XWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:27
43MAZIAR Jakub 8 YVitamins For YouROPCZYCEM00:00:0000:00:27
44ŁUKASIEWICZ Maciej 56 YWARSZAWIAKYWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:27
45BIELAWA Rafał 106 XIECO & LEFRAKWROCŁAWM100:00:0000:00:27
46MAŁEK Andrzej 393 XVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:27
47PIETROWICZ Kamil 185 YELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:27
48ELMINOWSKI Wojciech 154 YWOBETEAMELBLĄGM00:00:0000:00:28
49NIENADOWSKA Beata 154 XWOBETEAMELBLĄGK00:00:0000:00:28
50SPYRA Mariusz 393 YVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:28
51KLICH Kamil 418 XULTRASpire PolskaOLKUSZM00:00:0000:00:28
52BAĆMAGA Grzegorz 562 YUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:28
53KOŁODZIEJCZYK Michał 418 YULTRASpire PolskaBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:00:28
54WIERNUSZ Krzysztof 499 XTrzeźwi do MetyFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:00:28
55LASOTA Grzegorz 562 XUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:29
56KOMISARZ Tomasz 499 YTrzeźwi do MetyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:29
57STEFAŃSKI Krystian 308 XTo Be DecidedM00:00:0000:00:29
58CZEKAJ Maciej 506 XsieBiega KielceSIEBIEGAM00:00:0000:00:29
59BEDNARZ Tomasz 308 YTo Be DecidedM00:00:0000:00:29
60GADECKI Artur 506 YsieBiega KielceKIELCEM00:00:0000:00:29
61KOPP Rafał 196 XŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:00:30
62JEKA Mateusz 497 XPrzedKilianemM00:00:0000:00:30
63JARACZ Radosław 497 YPrzedKilianemM00:00:0000:00:30
64KUJAWSKI Bogusław 92 YGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:30
65KOCIEL Jarosław 533 Y69/79LUBLINM00:00:0000:00:30
66KUJAWSKI Bartek 92 XGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:30
67FILIPOWSKI Dariusz 350 YRunExpert TeamSZCZECINM00:00:0000:00:30
68JANUSZCZAK Tomasz 402 XGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:30
69SACEWICZ Marek 350 XRunExpert TeamTT SZCZECINM00:00:0000:00:30
70HIHNALA Tero 575 XTorne?dals runnersTORNIO/ FINLANDM00:00:0000:00:30
71TYBUREK Michał 533 X69/79LUBLINM00:00:0000:00:30
72SKRZYNIARZ Marek 243 XKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYKIELCEM00:00:0000:00:31
73POGORZELSKI Krzysztof 243 YKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYNOWA SŁUPIAM00:00:0000:00:31
74SZCZOTKA Paweł 317 XOdważniZABORÓWM00:00:0000:00:31
75LASSHEIKKI Petri 575 YTorne?dals runnersKARUNKI(TORNE?)/ FINLANDM00:00:0000:00:31
76BUŁANOW Leszek 317 YOdważniHALINÓWM00:00:0000:00:31
77AID Patryk 726 YSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:31
78BINOWSKI Grzegorz 402 YGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:31
79CZYŻ Michał 726 XSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:32
80ZIENIEWICZ Wojciech 706 YEiGER.PLM00:00:0000:00:32
81CHMIELEWSKI Łukasz 706 XEiGER.PLM00:00:0000:00:32
82FIEGA Ryszard 169 YPiagor2015MARATON GORLICE- FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAM00:00:0000:00:33
83KUBASIK Łukasz 663 Y "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:33
84RATOWSKI Marek 642 YSeba&MarekM00:00:0000:00:33
85PODOLAK Zbigniew 663 X "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:33
86RECZEK Sebastian 642 XSeba&MarekKS ZIELONO-CZARNIM00:00:0000:00:33
87NIZIOŁ Marian 169 XPiagor2015MARATON GORLICEM00:00:0000:00:33
88CHAŁUPA Daniel 665 XKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:33
89KAZIMIERSKI Michał 665 YKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:33
90PIWOŃSKI Arkadiusz 147 YTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:34
91STRUŻANOWSKI Tomasz 147 XTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:34
92MAJEWSKI Piotr 401 YMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:34
93SAJDAK Ireneusz 601 YKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:34
94PILICH Łukasz 177 Ycafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:34
95PARYŚ Piotr 601 XKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:34
96MINIUR Jacek 19 YScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:35
97PASZCZAK Alicja 636 XKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAK00:00:0000:00:35
98ŚWIERCZYŃSKI Kacper 617 XAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:35
99PASZEK Marcin 177 Xcafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:35
100OWSIŃSKI Andrzej 617 YAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:35
101BĄK Adam 19 XScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:35
102PASZCZAK Artur 636 YKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM00:00:0000:00:36
103PAWŁOWSKI Jacek 536 XKS Tęcza GdyniaŻUKOWOM00:00:0000:00:36
104KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 409 XMotoneuronyM00:00:0000:00:36
105SZWEDEK Krzysztof 536 YKS Tęcza GdyniaGDYNIAM00:00:0000:00:36
106FARBISZEWSKI Marek 547 XORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:36
107WYSOKIŃSKI Jerzy 547 YORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:36
108PIEPRZYCKI Adam 638 XSiwy DymTARNÓWM00:00:0000:00:36
109OLEK Paweł 638 YSiwy DymWARSZAWAM00:00:0000:00:36
110LESIEWICZ Jarosław 574 YORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:37
111GROT Tomasz 551 XSkalny TeamM00:00:0000:00:37
112WIĄCEK Marcin 401 XMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:37
113GRYCZ Kamil 409 YMotoneuronyM00:00:0000:00:37
114WESOŁOWSKA Katarzyna 574 XORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAK00:00:0000:00:37
115JACHACZ Maciej 513 YVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:37
116ŚWIDZIŃSKI Tomasz 513 XVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:37
117KOŁDER Tomasz 120 XPaKo TEAM CIESZYNCIESZYNM00:00:0000:00:37
118PROBST Wojciech 120 YPaKo TEAM CIESZYNHAŻLACHM00:00:0000:00:37
119PREJZNAR Marcin 555 YMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:38
120PILECKI Maciej 708 XXYWROCŁAWM00:00:0000:00:38
121OLEK Marcin 309 YYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:38
122PIKUŁA Marcin 555 XMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:38
123MAZURKIEWICZ Tomasz 318 XGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:38
124PALUSZKIEWICZ Robert 708 YXYLUBINM00:00:0000:00:38
125DZIUBAN Łukasz 318 YGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:38
126WOJTAS Daniel 551 YSkalny TeamM00:00:0000:00:38
127SŁAWOMIR Gawlik 160 YHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:38
128PRZEMYSŁAW Targosz 160 XHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:38
129MAZURKIEWICZ Mariusz 263 YGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:38
130SZOPA Marek 390 YOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:39
131LISAK Krzysztof 390 XOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:39
132OSIKOWSKA Teresa 349 YKOSMALA TeamZAKOPANEK00:00:0000:00:39
133CZMOK Rafał 721 XACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:39
134ŁOZIŃSKI Łukasz 495 XTT Szczecin/Wrocław Hardcore TT SZCZECINM00:00:0000:00:39
135URBAŃSKI Robert 335 YAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:39
136KORZENIOWSKI Tomasz 309 XYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:39
137BIL Marcin 263 XGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:39
138BOJKA Piotr 335 XAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:39
139KOSMALA Bartosz 349 XKOSMALA TeamKRAKÓWM00:00:0000:00:39
140MAZUR Tomasz 526 YZespół chudej goleni M00:00:0000:00:40
141BRZESZKIEWICZ Michał 323 XBiegiem po PiwoŁÓDŹM00:00:0000:00:40
142SZYDŁOWSKI Jacek 112 XJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:40
143SOWA Jacek 721 YACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:40
144ZAGATA Marcin 526 XZespół chudej goleni M00:00:0000:00:40
145JESIONEK Jarosław 438 XVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:40
146SŁABY Adam 438 YVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:40
147WOŁOSEWICZ Daniel 495 YTT Szczecin/Wrocław Hardcore WROCŁAW M00:00:0000:00:40
148KACZMAREK Piotr 99 XSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:41
149PIECHOTA Krzysztof 99 YSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:41
150PASIECZNY Robert 149 YSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:41
151TYSZKIEWICZ Agnieszka 525 XUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:41
152KRZEMIŃSKI Marcin 149 XSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:41
153CZECZOTT Małgorzata 525 YUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:41
154SABANDA Witold 208 YPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:41
155ŁUKASIAK Marcin 112 YJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:41
156WOLSKI Kamil 221 XMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:42
157GAŁECKI Rafał 249 YByle przed DyrektoremNOWOGARDM00:00:0000:00:42
158DĄBROWSKI Kamil 323 YBiegiem po PiwoWROCŁAWM00:00:0000:00:42
159RZESZÓTKO Leszek 3 XPowerade-5BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:42
160JANIEC Robert 336 YRATOWNIK GÓRNICZY TEAMCZELADŻM00:00:0000:00:42
161FILIPKOWSKI Grzegorz 336 XRATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM00:00:0000:00:42
162POTEMPSKI Paweł 221 YMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:42
163SŁOMIAK Marian 249 XByle przed DyrektoremGRUDZIĄDZM00:00:0000:00:42
164PIETRASIAK Janusz 208 XPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:42
165DYBALSKI Mariusz 3 YPowerade-4M00:00:0000:00:43
166KOSTKIEWICZ Sebastian 182 YSKIPARK.COM.PLSKIPARKM00:00:0000:00:43
167MAŚLUSZCZAK Mateusz 141 YTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:43
168LITWIN Jan 141 XTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:43
169KRUPA Jan 126 YTTT TortugaM00:00:0000:00:43
170GŁUCHOWSKI Jędrzej 126 XTTT TortugaM00:00:0000:00:43
171FARON Agnieszka 2 YSzalone KoziceK00:00:0000:00:43
172JASKOWSKA Bożena 352 YNatural Born pĄpkinsRZESZÓWK00:00:0000:00:43
173KRASOŃ Marcin 352 XNatural Born pĄpkinsMYSIADŁOM00:00:0000:00:44
174RATKOWSKI Wojciech 175 XAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:44
175TYCZYŃSKI Ryszard 486 XCombat 56GLIWICEM00:00:0000:00:44
176BIENIECKA Anna 2 XSzalone KoziceK00:00:0000:00:44
177WOŁYNIEC Wojciech 175 YAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:44
178NIEDŹWIECKI Marek 182 XSKIPARK.COM.PLWYSOWA-ZDRÓJM00:00:0000:00:44
179BALINSKI Sławomir 678 YAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:44
180CIESZYŃSKI Jerzy 678 XAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:44
181PAŚKO Rafał 531 YPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:45
182ŻUK Marek 531 XPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:45
183MAJ Grzegorz 467 YLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:45
184WOLNY Krzysztof 281 XŚFAGRYZABRZEM00:00:0000:00:45
185FRUCZ Jacek 486 YCombat 56KATOWICE M00:00:0000:00:45
186WIDŁAK Janusz 705 YHome & MarketM00:00:0000:00:45
187MROCZKOWSKI Krystian 104 YBrzoza@Edi TEAMZGORZELECM00:00:0000:00:45
188BALTYN Jacek 488 YUKA OILPRUSZKÓWM00:00:0000:00:46
189DOMARADZKA Violetta 717 XRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMK00:00:0000:00:46
190WOJCIECHOWSKI Wojciech 467 XLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:46
191BAZAŁA Maciej 488 XUKA OILWARSZAWAM00:00:0000:00:46
192FRANCZYK Robert 104 XBrzoza@Edi TEAMCIESZYNM00:00:0000:00:46
193ZAKRZEWSKI Robert 717 YRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMM00:00:0000:00:46
194SUROWIEC Grzegorz 683 YDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:46
195SMOLL Tomasz 281 YŚFAGRYTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:00:46
196WĘGRZYN Krztsztof 683 XDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:46
197JAKUBASZEK Monika 16 XKS Alaska Łódź / SpartezSULEJÓWEKK00:00:0000:00:47
198CIOCH Paweł 271 YPLOTSERWIS TEAMM00:00:0000:00:47
199MRUGAŁA Monika 271 XPLOTSERWIS TEAMK00:00:0000:00:47
200ŁĘCKA Agnieszka 84 YultraRATGOLUB-DOBRZYŃK00:00:0000:00:47
201OPOZDA Michał 611 YTołhajeKRAKÓWM00:00:0000:00:47
202SKRABA Michał 84 XultraRATGT RATM00:00:0000:00:47
203JANCZAK Waldemar 611 XTołhajeKIELCEM00:00:0000:00:47
204MATEJCZUK Agata 16 YKS Alaska Łódź / SparterPARZĘCZEWK00:00:0000:00:47
205KUBCZAK-KOSICKA Anna 567 XKosa na KłosaBBL TORUŃK00:00:0000:00:47
206BOŁBOT Piotr 422 XKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:48
207LASKOWSKI Szymon 164 YNight TKKF RunnersBYCOJCEM.PLM00:00:0000:00:48
208SEMSCH Artur 422 YKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:48
209DERUŚ Stanisław 571 YŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:48
210KŁOS Dariusz 567 YKosa na KłosaKM UMK TORUŃM00:00:0000:00:48
211KOS Tomasz 239 XUltra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:48
212ADAMCZYK Zbigniew 571 XŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:48
213KARCZ Kuba 239 YUltra Beskid SportBUCZKOWICEM00:00:0000:00:48
214BOGUTA Gaweł 117 Xnapieraj.plNAPIERAJ.PLM00:00:0000:00:49
215PIOTROWSKI Bogusław 226 YCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:49
216SUCHOWIECKI Wojciech 156 YGniezno & Olsztyn TEAMOLSZTYNM00:00:0000:00:49
217CIEŚLAWSKI Jan 117 Ynapieraj.plPOLNA WARSZAWAM00:00:0000:00:49
218KRAWCZYK Agnieszka 520 Y12tri.pl12TRI.PLK00:00:0000:00:49
219WOLNY Zdzisław 226 XCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:49
220MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 156 XGniezno & Olsztyn TEAMBYDGOSZCZK00:00:0000:00:49
221WAWRZYN Tomasz 451 YSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:50
222MROWIEC Michał 421 XPower Rade 1BOBROWIECM00:00:0000:00:50
223DYCZKA Robert 131 YPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:50
224JAZ Krzysztof 724 YKM TEAMKM TEAM MIESZKOWICEM00:00:0000:00:50
225STEFANOWICZ Mariusz 451 XSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:50
226LĘTOWSKI Mariusz 724 XKM TEAMNAWODNAM00:00:0000:00:50
227BIELECKI Jacek 242 YKS Kandahar/BluEmu TeamFRANCISZKANIEM00:00:0000:00:50
228NOVIKOV Vitaliy 421 YPower Rade 1MEDIOLANM00:00:0000:00:50
229ROSÓŁ Rafał 131 XPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:50
230DZIK Aleksandra 242 XKS Kandahar/BluEmu TeamKS KANDAHAR/BLUEMU TEAMK00:00:0000:00:50
231KWIATKOWSKI Adrian 520 X12tri.pl12TRI.PLM00:00:0000:00:50
232WARMIŃSKI Marcin 689 XENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM M00:00:0000:00:51
233SAWA Jarosław 412 XCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:51
234BERNACKI Eugeniusz 155 YPsy WarszawaGLIWICEM00:00:0000:00:51
235PŁONKA Piotr 406 YNa PohybelM00:00:0000:00:51
236SLADECZEK Andrzej 659 YCORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:00:51
237BIAŁOBŁOCKI Tomasz 214 XGrupa MedycznaKIEKRZM00:00:0000:00:51
238DROZD Sławomir 659 XCORAZ LEPSIRZESZÓWM00:00:0000:00:51
239KOSTRZEWSKA Justyna 689 YENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM K00:00:0000:00:51
240TRZCIELIŃSKI Roman 155 XPsy WarszawaWARSZAWAM00:00:0000:00:51
241DANIELCZUK Paweł 321 XKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:52
242DRAGON Przemysław 94 YByle dobiec:)POŁANIECM00:00:0000:00:52
243WASILEWICZ Krzysztof 214 YGrupa MedycznaWROCŁAWM00:00:0000:00:52
244WYPYCH Arkadiusz 274 YBoscy ŻigoloPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:00:52
245DANIELCZUK Dominik 321 YKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:52
246HANDZEL Wioletta 94 XByle dobiec:)KRAKÓWK00:00:0000:00:52
247ŻYCHLIŃSKI Miłosz 274 XBoscy ŻigoloŁÓDŹM00:00:0000:00:52
248KRZYSZCZAK Jaromir 276 YOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:52
249GAICKI Maciej 406 XNa PohybelKRAKÓWM00:00:0000:00:52
250GÓRKA Krzysztof 415 XCSRG IRUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:00:53
251BARTEK Agnieszka 710 XNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKK00:00:0000:00:53
252BARCZENTEWICZ Kamil 276 XOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:53
253SMYK Robert 710 YNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:53
254MILER Marcin 725 YLocomotiveŁAZISKA GÓRNEM00:00:0000:00:53
255PAJUNEN Pekka 586 XTrailbustersSAMBA TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:53
256TAJAK Tomasz 218 YHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:53
257TOIVANEN Antti 586 YTrailbustersLAHTI TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:53
258WAHL Daniel 725 XLocomotiveCHORZEWM00:00:0000:00:53
259PUŁA Waldemar 412 YCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:53
260PYSZ Grzegorz 218 XHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:53
261REDZIAK Łukasz 695 XWkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:00:54
262SOCZOMSKI Grzegorz 553 XDziadki Dadzą RadęKRAKÓWM00:00:0000:00:54
263ANDRZEJCZUK Marzena 463 XRUNPLANET TEAMWROCŁAWK00:00:0000:00:54
264MISZCZAK Szymon 553 YDziadki Dadzą RadęREHABILITANCI.ORG.PLM00:00:0000:00:54
265KUBICKI Piotr 105 XAlpinista i ŻeglarzWARSZAWAM00:00:0000:00:54
266PACHOŃSKI Marcin 415 YCSRG IBYTOMM00:00:0000:00:54
267KOWALSKA Małgorzata 695 YWkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:00:54
268ROBERT Kłakulak 105 YAlpinista i ŻeglarzCHOJNICEM00:00:0000:00:54
269WOJTAS Marek 692 XSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:55
270KARP Andrzej 517 YDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:55
271BASIŃSKI Piotr 463 YRUNPLANET TEAMWROCŁAWM00:00:0000:00:55
272ZWARA Andrzej 127 YZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:55
273SOCHA Tomasz 517 XDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:55
274TARNOWSKI Tomasz 127 XZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:55
275PIETRZYŃSKI Bartosz 692 YSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:55
276WOJCIECHOWSKI Michał 180 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:55
277PALIK Marcin 180 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:55
278GAŁAN Wojciech 364 Yyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:56
279DRAGAN Grzegorz 389 YLublinLUBLINM00:00:0000:00:56
280DOLCZEWSKI Dariusz 259 XPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:56
281WOJTAS Janusz 259 YPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:56
282LISIECKI Bartosz 597 YPs 23POZNAŃM00:00:0000:00:56
283HALLAPÄÄ Laura 587 YTrailSnailsESPOO, FINLANDK00:00:0000:00:56
284KACZMAREK Robert 364 Xyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:56
285PYTEL Marcin 29 YCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:56
286ŚMIECHOWICZ Filip 389 XLublinLUBLINM00:00:0000:00:56
287KULAS Bartosz 300 XBartek TeamM00:00:0000:00:57
288PYTEL Paweł 29 XCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:57
289GĄTARZ Marek 597 XPs 23LUBLINM00:00:0000:00:57
290PAJUNEN Tuula 587 XTrailSnailsHELSINKI, FINLANDK00:00:0000:00:57
291ŚWIDA Adam 146 YGET RUNM00:00:0000:00:57
292KĘDZIOR Robert 220 YNieformalny Klub TygryskówM00:00:0000:00:57
293LEWANDOWSKI Wojciech 146 XGET RUNM00:00:0000:00:57
294APANASIEWICZ Bartosz 300 YBartek TeamM00:00:0000:00:57
295ŻUBIŃSKI Piotr 688 YRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:58
296PLEŚNIAR Paweł 220 XNieformalny Klub TygryskówBIECZM00:00:0000:00:58
297PODGÓRSKI Sebastian 688 XRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:58
298BŁAJSZCZAK Paweł 191 YTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:58
299KSIĄŻEK Dominika 620 XStare dobre małżeństwoKRKAÓWK00:00:0000:00:58
300KULA Sebastian 620 YStare dobre małżeństwoGIEDLAROWAM00:00:0000:00:58
301ŁUCZAK Bartosz 133 YTEAM SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:00:58
302SZYMAŃSKI Dariusz 17 YZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:59
303WRÓBEL Łukasz 201 YŚwiński DuetKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:00:59
304BIERNACKI Tomasz 191 XTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:59
305KOWALCZYK Rafał 201 XŚwiński DuetKODEŃM00:00:0000:00:59
306JĘKALSKI Andrzej 676 XAndrzej i Tomek M00:00:0000:00:59
307FRYDRYCHOWSKI Przemysław 17 XZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:59
308NAJBERG Michał 303 YByledobiec AninWARSZAWAM00:00:0000:00:59
309JACEK Kulik 677 YKapsleM00:00:0000:00:59
310KOŚCIUK Łukasz 435 YPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:00
311KOZAKOWSKI Tomasz 676 YAndrzej i Tomek M00:00:0000:01:00
312WORCH Paweł 303 XByledobiec AninOLSZTYNM00:00:0000:01:00
313CEBULA Michał 677 XKapsleSTRAŻ GRANICZNAM00:00:0000:01:00
314SZYBIAK Waldemar 172 YAgona W&MPRZEMYŚLM00:00:0000:01:00
315FOJCIK Joanna 658 XMarcowe BaranyRYBNIKK00:00:0000:01:00
316PIECHA Artur 658 YMarcowe BaranyRYBNIKM00:00:0000:01:00
317GOŹDZIENIAK Sobiesław 435 XPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:00
318GIEŁDA Jędrzej 162 YSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!LEGNICAM00:00:0000:01:01
319KONIECZNY Mariusz 172 XAgona W&MŁAŃCUTM00:00:0000:01:01
320MOWNY Adam 476 YORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:01
321DĄBROWSKI Sebastian 344 YTenacious D-ąbrowskiPOZNAŃM00:00:0000:01:01
322MĄDRZYK Marek 476 XORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:01
323BARTKOWIAK Alina 28 YAlina&LechoPOZNAŃK100:00:0000:01:01
324CHOIŃSKI Paweł 162 XSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!WARSZAWAM00:00:0000:01:01
325DARMOCHWAŁ Leszek 28 XAlina&LechoPOZNAŃM100:00:0000:01:01
326STAWOWSKI Piotr 176 XRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:02
327PAPROCKI Krzysztof 159 XŁyse PałyPOLKOWICEM00:00:0000:01:02
328PAWŁOWSKI Arkadiusz 443 XSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:02
329SOBCZAK Witek 176 YRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:02
330KOTUŁA Arkadiusz 443 YSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:02
331DOMAŃSKA Ewelina 604 YKrupówki na MonciakuZAKOPANEK00:00:0000:01:02
332DĄBROWSKI Marcin 344 XTenacious D-ąbrowskiTHOMSON REUTERSM00:00:0000:01:02
333SZYMAŃSKI Arkadiusz 159 YŁyse PałyWARSZAWAM00:00:0000:01:02
334KARPA Katarzyna 569 XBeKaCZEWARSZAWAK00:00:0000:01:03
335ŻURAWSKI Kamil 140 YChłopaki od MarianaM00:00:0000:01:03
336KAPUŚCIK Jakub 140 XChłopaki od MarianaKATOWICEM00:00:0000:01:03
337WASZCZYK Bernard 569 YBeKaCZEWARSZAWAM00:00:0000:01:03
338KIELAK Daniel 71 XNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:03
339ŁAZAREK Daniel 604 XKrupówki na MonciakuSOPOTM00:00:0000:01:03
340PACZESNY Janusz 50 XSzybcy i PiękniŁÓDŹM00:00:0000:01:03
341ŁOSIEWICZ Mariusz 257 XZa mgłąBOJANOM00:00:0000:01:03
342BOGDAŃSKA Joanna 654 YSzkot teamWARLUBIEK00:00:0000:01:03
343BAŁCHANOWSKI Michał 257 YZa mgłąMORENKA TEAM GDAŃSKM00:00:0000:01:03
344MICHAŁOWSKI Maciej 50 YSzybcy i PiękniŁKW ŁÓDŹM00:00:0000:01:03
345PAWLIKOWSKI Tomasz 654 XSzkot teamLUBLINIECM00:00:0000:01:03
346ZMORZYŃSKI Jakub 331 YaleTempem Biała BiegnieALETEMPOM00:00:0000:01:04
347PIOTROWSKI Maciej 407 XUltramaraton PodkarpackiRZESZÓWM00:00:0000:01:04
348TRUSZKOWSKI Damian 71 YNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:04
349BASTIAN Jacek 407 YUltramaraton PodkarpackiSOPOTM00:00:0000:01:04
350BARCEWICZ Marta 90 YMake Run Easier12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYNK00:00:0000:01:04
351CZADO Waldemar 449 XGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:04
352GAWEŁ Krzysztof 270 XAnielski OrszakKRAKÓWM100:00:0000:01:04
353DĘBICKI Zdzisław 449 YGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:04
354PAJDOSZ Rafał 331 XaleTempem Biała BiegnieKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:01:04
355WIŚNIEWSKI Dawid 270 YAnielski OrszakTORUŃM100:00:0000:01:04
356MAŃKOWSKI Krzysztof 90 XMake Run EasierOLSZTYNM00:00:0000:01:05
357SZKARADEK Mariusz 564 YRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:05
358KAMIŃSKI Paweł 294 YPorzygani TęcząM00:00:0000:01:05
359SNARSKI Bogdan 132 YPiwożłopyALBATROSY/CZE-RUN-CHAM00:00:0000:01:05
360TOKARZ Andrzej 564 XRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:05
361REJDYCH Aleksander 294 XPorzygani TęcząJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:01:05
362TIMOFIEJUK Paweł 132 XPiwożłopyALBATROSY/NIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:05
363KRUPA Grzegorz 195 XGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaKB.SOBÓTKAM00:00:0000:01:05
364POŻAK Grzegorz 91 XLubartów BiegaLUBARTÓWM00:00:0000:01:06
365MACKIEWICZ Mariusz 548 YLeniwe TygrysyGOLDEN TEAMM00:00:0000:01:06
366FRANASZCZUK Wojciech 195 YGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaWROCŁAWM00:00:0000:01:06
367BEDNARZ Bogdan 129 XŻywcem ZabieganiŻYWIECM00:00:0000:01:06
368BUKALSKI Zbigniew 473 XDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:06
369OLESIAK Grzegorz 548 XLeniwe TygrysyNIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:06
370NAGIERSKI Łukasz 473 YDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:06
371ZĄBEK Paweł 129 YŻywcem ZabieganiBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:06
372DESSAUER Wioletta 91 YLubartów BiegaLUBARTÓWK00:00:0000:01:07
373BASIS Marcin 205 XBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:07
374BARTOSIEWICZ Bartek 408 YAsseco Dream TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:07
375LITWIN Daniel 408 XAsseco Dream TeamRZESZÓW M00:00:0000:01:07
376KACZOROWSKI Przemysław 262 YRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:08
377BĄK Piotr 608 XCRAZY DENTISTKB LUPUS OLEŚNICAM00:00:0000:01:08
378KUBACZ Norbert 205 YBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:08
379JÓŹWIAK Michał 265 YWio TeamŚRODA WLKP.M00:00:0000:01:08
380KWIETNIEWSKI Mariusz 265 XWio TeamŚRODA WLKPM00:00:0000:01:08
381KASPRZAK Artur 262 XRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:08
382ZIĘTEK Ireneusz 514 XKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:08
383ZIĘTAK Krzysztof 41 XStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:08
384ZIĘTEK Marcin 514 YKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:09
385FILIP Paweł 286 YKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:09
386KOSTKA Janusz 275 YPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:09
387ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 608 YCRAZY DENTISTDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:09
388CHOJECKI Dariusz 286 XKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:09
389MORGA Cezary 382 YPędzące żółwieWARSZAWAM00:00:0000:01:09
390KULA Zbigniew 41 YStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:09
391SZCZESZEK Łukasz 382 XPędzące żółwiePOZNAŃM00:00:0000:01:09
392JÓZEFCZYK Tomasz 275 XPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:10
393GLUCK Witold 98 YTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKLUB ARTORÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:01:10
394PAWŁOWSKI Witold 10 XBambaryła TeamM00:00:0000:01:10
395ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 98 XTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKOBIETKIBIEGAJA.PL/ KB "ARTURÓWEK" ŁÓDŹK00:00:0000:01:10
396ZALEWSKI Dariusz 10 YBambaryła TeamM00:00:0000:01:10
397BEDNARCZYK Jacek 165 XWUJEK BIEGAMIKOŁÓWM00:00:0000:01:10
398SAMBOR Mariusz 165 YWUJEK BIEGAKATOWICEM00:00:0000:01:11
399SANKOWSKI Adam 588 XPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:11
400RYSZKA Piotr 158 XMiłośnicy SportuBRZESZCZEM00:00:0000:01:11
401FANSLAU Marek 306 XKociewiacyM00:00:0000:01:11
402GUNIA Mariusz 158 YMiłośnicy SportuOSWIECIMM00:00:0000:01:11
403SPECHT Mikołaj 588 YPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:11
404WICIAK Ziemowit 306 YKociewiacyM00:00:0000:01:12
405DYLEWSKI Paweł 36 YFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:12
406KORDALA Marzena 103 XARCHIE TEAMBIAŁYSTOKK00:00:0000:01:12
407KOŁODZIEJCZYK Maciej 36 XFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:12
408JAWORSKI Daniel 70 XTRYBUCIWARSZAWAM00:00:0000:01:12
409KIDRYCKI Arkadiusz 103 YARCHIE TEAMBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:12
410JAWORSKI Konrad 70 YTRYBUCIKRAKÓWM00:00:0000:01:13
411NETCZUK Tomasz 719 XBenefit Systems Running TeamM00:00:0000:01:13
412DRAPELLA Tomasz 241 YW imię Ojca i SynaMARATONYPOLSKIE.PLM00:00:0000:01:13
413JAROŃSKI Jacek 89 YZapierdalacze.pl1M00:00:0000:01:13
414SZULENCKA Aleksandra 719 YBenefit Systems Running TeamK00:00:0000:01:13
415KANIA Krzysztof 312 YSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:14
416MAJCHRZAK Tymoteusz 89 XZapierdalacze.pl1PADEREWAM00:00:0000:01:14
417WOŁOCH Michał 628 YSaperzy BetaBIŁGORAJM00:00:0000:01:14
418DRAPELLA Dariusz 241 XW imię Ojca i SynaHARPAGANM00:00:0000:01:14
419DŁUŻNIEWSKI Jacek 456 YBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:14
420GRYGO Krzysztof 456 XBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:14
421BRYŁA Krzysztof 489 XKontuzjowaniM00:00:0000:01:15
422PITAS Andrzej 114 XZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:15
423ROLIŃSKI Wojciech 348 Xbez nazwyDĄBRÓWKA K. POZNANIAM00:00:0000:01:15
424POLAK Szymon 489 YKontuzjowaniKOSZALINM00:00:0000:01:15
425FLAK Łukasz 114 YZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:15
426WOJTYŁA Szymon 312 XSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:15
427GRZANECKI Rafał 386 XPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:15
428NOWAK Marcin 628 XSaperzy BetaSTALOWA WOLAM00:00:0000:01:15
429CHODKIEWICZ Tomasz 386 YPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:15
430TOMAN Janusz 135 YZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:15
431KRUPA Sławomir 178 XBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:16
432FRYDRYCH Artur 348 Ybez nazwyPOZNAŃM00:00:0000:01:16
433RICHTER Franciszek 135 XZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:16
434ŻOCHOWSKI Piotr 398 XDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:16
435JACH Paweł 590 XDogonić wiewióraMACIEK BIEGAM00:00:0000:01:16
436MOLENDA Michał 590 YDogonić wiewióraJESZCZE PRZYSPIESZĘM00:00:0000:01:16
437KRUPA Piotr 178 YBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:16
438SOJKA Adam 49 XBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:17
439BUDZICH Wojciech 398 YDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:17
440ŁOSZEWSKI Patryk 501 XWojPakiM00:00:0000:01:17
441NOWAKOWSKI Mateusz 48 XCALiforniacyCIECHOCINEK / KM UMK TORUŃM00:00:0000:01:17
442SUCHCICKI Leszek 15 X4PR BiegamyNOWA WIEŚ K/OSTROŁĘKIM00:00:0000:01:17
443WRÓBLEWSKI Tomasz 48 YCALiforniacyALEKSANDRÓW KUJAWSKIM00:00:0000:01:17
444GUMOWSKI Jacek 577 YORANGE Polska VIORANGE POLSKAVIM00:00:0000:01:17
445KOWARSKI Mariusz 15 Y4PR BiegamyCZĘSTOCHOWAM00:00:0000:01:17
446DZIUMA Arkadiusz 621 YRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamSOPOTM00:00:0000:01:18
447WENTA Marta 621 XRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamGDYNIAK00:00:0000:01:18
448WRÓBLEWSKI Andrzej 113 YRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYM00:00:0000:01:18
449AUGUSTYŃSKA Jolanta 113 XRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYK00:00:0000:01:18
450KOWALCZYK Adam 49 YBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:18
451LACHERA Marek 455 XW pogoni za duchemKATOWICEM00:00:0000:01:18
452PIETRZYK Wojciech 501 YWojPakiM00:00:0000:01:18
453LEGOWSKI Jakub 484 XArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:19
454GROCH Łukasz 502 YSaperzy GRĘBÓWM00:00:0000:01:19
455LEGOWSKI Lukasz 484 YArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:19
456KĄKOL Zbigniew 416 XWater TeamGWOŹNICA DOLNAM00:00:0000:01:19
457CHAJDAŚ Mateusz 502 XSaperzy BOKSYCEM00:00:0000:01:19
458MARZEC Krzysztof 671 YSaperzy alfaTERESZPOLM00:00:0000:01:20
459WNĘK Paweł 416 YWater TeamSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:20
460RYBITWA Jarosław 18 XJarków DwóchGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:20
461WASZKIEWICZ Tomasz 455 YW pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:20
462SUPERNAK Łukasz 433 XTata i BananŁAZYM00:00:0000:01:20
463PILECKI Adam 671 XSaperzy alfaRADOMYŚL NAD SANEMM00:00:0000:01:20
464BRYJA Wojtek 612 Ywlador-duchSTRAWCZYNM00:00:0000:01:20
465KOWAL Tomasz 433 YTata i BananBĘDZINM00:00:0000:01:20
466NOWICKI Jarosław 18 YJarków DwóchM00:00:0000:01:20
467WINCZURA Piotr 577 XORANGE Polska VIORANGE POLSKA VIM00:00:0000:01:20
468KRAK Tomasz 260 YRUN toTHEendOF TIMESM00:00:0000:01:21
469JÓŹWIAK Barbara 72 YYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEK00:00:0000:01:21
470KUŚNIERZ Paweł 171 YPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:21
471JOZWIAK Krzysztof 72 XYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:21
472TĘCZA Artur 472 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:21
473WOŹNA Magdalena 260 XRUN toTHEendOF TIMESK00:00:0000:01:21
474SZYMAŃSKI Paweł 171 XPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:21
475GRUPA Marcin 472 YUltra77PRZYŁĘKIM00:00:0000:01:21
476SZEWCZYK Jakub 599 YZacierNOWY SĄCZM00:00:0000:01:22
477IGNATOWICZ Marcin 297 YJEDI TEAMMIELECM00:00:0000:01:22
478GRABIEC Marcin 297 XJEDI TEAMKOLBUSZOWAM00:00:0000:01:22
479MAĆKOWSKI Jędrzej 527 XAnalogowiKIELCEM00:00:0000:01:22
480GRABOWSKA Maria 420 YPyra i KluskaFAT / TRZEMESZNOK00:00:0000:01:22
481BEBELSKI Rafał 527 YAnalogowiWARSZAWAM00:00:0000:01:22
482CHUDYBA Michał 52 XGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:22
483PISZCZATOWSKI Wojciech 461 YORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:22
484STRZELECKI Jacek 52 YGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:22
485USZYŃSKA Aldona 420 XPyra i KluskaOTK RZEŹNIK / GLIWICEK00:00:0000:01:22
486KLIMCZAK Marek 600 YGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:23
487OCZOŚ Krzysztof 521 YXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:23
488SZYDŁAK Dariusz 521 XXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:23
489GRABOWSKI Maciej 107 YRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:23
490KOZICKI Jacek 600 XGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:23
491PIENIĄŻEK Sławomir 599 XZacierKRAKÓWM00:00:0000:01:23
492MAKOWSKI Jan 444 XDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:23
493KURZAWA Sławomir 461 XORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:23
494SZNAJDER Zenon 491 YŚw. AntoniNOWA SÓLM00:00:0000:01:24
495MAMLA Zbigniew 634 YWild runnersTRUCHT TARCHOMIN TEAMM00:00:0000:01:24
496PÓŁTORAK Krzysztof 66 XMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:24
497OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA Magdalena 704 XINOV-8 TeamK00:00:0000:01:24
498STOLARCZYK Katarzyna 491 XŚw. AntoniNOWA SÓLK00:00:0000:01:24
499MARKOWSKI Tomasz 107 XRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:24
500DOŁĘGOWSKI Krzysztof 704 YINOV-8 TeamM00:00:0000:01:24
501SZCZEPAŃSKI Paweł 634 XWild runnersBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:01:24
502SPYCHAŁA Marek 228 XVegan Life TeamKUŹNIA TRIATHLONU M00:00:0000:01:25
503KOWALSKA Katarzyna 108 XKiss or killKRAKÓWK00:00:0000:01:25
504KORWIN-MIKKE Kacper 168 YChrupanie w kolanieWARSZAWAM00:00:0000:01:25
505PĘKALA Michał 108 YKiss or killWARSZAWAM00:00:0000:01:25
506JANICKI Patryk 210 XPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolM00:00:0000:01:25
507STYKOWSKI Sławomir 66 YMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:25
508ZAGÓRSKI Dariusz 210 YPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolKRAKÓWM00:00:0000:01:25
509WALENDA Arkadiusz 11 XVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:25
510BALCERZAK Rafał 228 YVegan Life TeamMY VEGAN LIFEM00:00:0000:01:25
511NAWROCKI Przemek 130 XPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:25
512RYCYK Maciej 130 YPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:26
513BIAŁA Joanna 168 XChrupanie w kolanieWARSZAWAK00:00:0000:01:26
514WOJCIECHOWSKI Ireneusz 121 YAnton i IrasBBL GRÓJECM00:00:0000:01:26
515OLEJNIK Sylwester 11 YVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:26
516ŻABA Igor 699 XTeam 3M00:00:0000:01:26
517MILDNER Dariusz 696 YBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:26
518KAZIMIERCZAK Michał 699 YTeam 3M00:00:0000:01:26
519ANTONIEWICZ Jacek 121 XAnton i IrasGRÓJECM00:00:0000:01:26
520PARUZEL Artur 258 YTKTJTKTJM00:00:0000:01:27
521RECZUCH Andrzej 65 YBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:27
522ORNATOWSKI Dariusz 400 YDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:27
523SUSZ Artur 400 XDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:27
524DUBIK Marcin 258 XTKTJTKTJM00:00:0000:01:27
525LESZCZYŃSKI Marcin 696 XBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:27
526KOSIOREK Adam 358 YYulo RUn Team SiedlceMOKOBODYM00:00:0000:01:28
527GANSEL Patryk 579 YDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:28
528ORLIKOWSKI Roman 40 YIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaPĘDZĄCE IMADŁAM00:00:0000:01:28
529JURECZKO Rafał 39 XKuzyniOLKUSZM00:00:0000:01:28
530SADOWSKI Jarosław 40 XIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaIPA BYDGOSZCZM00:00:0000:01:28
531LIPUTA Grzegorz 65 XBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:28
532KORZENIOWSKI Michał 358 XYulo RUn Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:28
533KAMIŃSKI Michał 579 XDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:28
534NOWAK Lucjan 39 YKuzyniKRAKÓWM00:00:0000:01:29
535KUŹMA Karol 310 XYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:29
536OLESIEJUK Michał 136 XTSA TENCZA SANDOMIERZTENCZA SANDOMEIRZM00:00:0000:01:29
537POWAŁKA Michał 310 YYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:29
538OSTROWSKI Michał 503 YBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:29
539ZYS Marcin 503 XBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:29
540WOLAŃSKI Witosław 6 YJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0000:01:30
541GRĘBOWIEC Mateusz 136 YTSA TENCZA SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:01:30
542GÓRA Tomasz 556 XReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:30
543NOWAK Łukasz 556 YReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:30
544MAKOWSKI Michał 444 YDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:30
545LESZCZYŃSKI Andrzej 166 YENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:30
546DZIERKA Mariusz 559 XBunschM00:00:0000:01:31
547MATYSZCZAK Włodzimierz 481 XBracia MBRZEGM00:00:0000:01:31
548MANIAK Łukasz 675 Y33 BLTr Herky IIM00:00:0000:01:31
549MATYSZCZAK Sławomir 481 YBracia MRĘBIELICE KRÓLEWSKIEM00:00:0000:01:31
550TRUSZKIEWICZ Krystian 73 YUltra77WROCŁAWM00:00:0000:01:31
551JAKUBOWSKI Maciej 675 X33 BLTr Herky IIWARSZAWAM00:00:0000:01:31
552MAĆKOWIAK Marek 73 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:31
553PINDUR Grzegorz 559 YBunschPOZNANM00:00:0000:01:31
554SEPIOŁ Anna 225 YaKwadratPIŁAK00:00:0000:01:31
555MATUSZEWSKI Michał 614 XLuźne SzortyGARBÓWM00:00:0000:01:32
556CIEŚLA Elżbieta 137 XBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆK00:00:0000:01:32
557AST Anna 225 XaKwadratNOWA SÓLK00:00:0000:01:32
558CIEŚLA Jarosław 137 YBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆM00:00:0000:01:32
559REKS Mirosław 166 XENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:32
560KAWALEC Szymon 674 Y33 BLTr Herky 1WITKOWOM00:00:0000:01:32
561RYCYK Grzegorz 315 XZadzieram kiece i leceKRASNYSTAW BIEGAM00:00:0000:01:32
562MATUSZEWICZ Ewa 183 Xewa i marzkaKONDYCJAK00:00:0000:01:33
563KAMIŃSKA Jolanta 450 XKierunek Wołosate !12TRI.PLK00:00:0000:01:33
564SZYSZKA Sebastian 540 YTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:33
565OLEKSY Jarosław 329 XLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTM00:00:0000:01:33
566SZEWCZYK Katarzyna 329 YLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTK00:00:0000:01:33
567BŁĘDOWSKI Jakub 464 XTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:33
568NOWAKOWSKI Tomasz 614 YLuźne SzortyNIEDŹWICA DUŻAM00:00:0000:01:33
569BIAŁAS Jarosław 371 XAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:33
570KOZERA Andrzej 674 X33 BLTr Herky 1GNIEZNOM00:00:0000:01:33
571RUTKOWSKA Małgorzata 468 XDELTAK00:00:0000:01:34
572PAWLUKOWIEC Mariusz 304 YBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:34
573OPOWICZ Marzena 183 Yewa i marzkaACTIVSPORTSK00:00:0000:01:34
574SKALSKI Maciej Jakub 304 XBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:34
575PIŁKA Jarosław 540 XTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:34
576BALMOWSKI Radosław 124 YSZWLA Stargard SzczecińskiJANIKOWOM00:00:0000:01:34
577WÓJTOWICZ Grzegorz 371 YAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:34
578KAJAK Mirosław 464 YTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:34
579PIECH Adam 315 YZadzieram kiece i lecePORANNY PATROLM00:00:0000:01:34
580SZOTOWICZ Sebastian 124 XSZWLA Stargard SzczecińskiSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:01:34
581MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 468 YDELTAK00:00:0000:01:34
582KĄKOL Łukasz 625 X1980AMSTERDAMM00:00:0000:01:35
583NIECZUJA-OSTROWSKA Anna 496 Ybez bólu nie ma prestiżuLESZNOK00:00:0000:01:35
584SZCZEŚNIAK Dorota 496 Xbez bólu nie ma prestiżuDĄBRÓWKAK00:00:0000:01:35
585WĄSOWSKA Jagoda 5 YJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMK00:00:0000:01:35
586KAMIŃSKI Robert 450 YKierunek Wołosate !12TRI.PLM00:00:0000:01:35
587WIŚNIEWSKA Martyna 565 XTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEK00:00:0000:01:35
588KĘPA Robert 652 XPWRKRADOMSKOM00:00:0000:01:35
589WOJTASIK Przemysław 652 YPWRKM00:00:0000:01:35
590FALKOWSKI Piotr 5 XJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMM00:00:0000:01:35
591KRAWCZYK Karolina 68 XNarwani SceptycyWARSZAWAK00:00:0000:01:36
592WYDRA Paulina 625 Y1980LONDYNK00:00:0000:01:36
593OLEŃSKI Paweł 327 YniedozabieganiaRUN RUCIANE-NIDAM00:00:0000:01:36
594SZCZEPAŃSKI Łukasz 565 YTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEM00:00:0000:01:36
595KARPIŃSKI Robert 272 YSpartanie domatorzySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:01:36
596TURLEJ Dariusz 272 XSpartanie domatorzyKONDYCJAM00:00:0000:01:36
597KRAWCZYK Michał 68 YNarwani SceptycyWARSZAWAM00:00:0000:01:37
598CIEPŁY Michał 37 YBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0000:01:37
599KONIECZKO Tomasz 251 XPrzyjacieleBOŻKÓWM00:00:0000:01:37
600KUROWSKI Kuba 327 XniedozabieganiaHELBEJ PUŁAWYM00:00:0000:01:37
601CZERWIAK Paweł 396 Xck teamKIELCEM00:00:0000:01:37
602JAGODZKI Daniel 396 Yck teamKIELCEM00:00:0000:01:37
603KURPAS Marek 251 YPrzyjacieleKOŻUCHÓWM00:00:0000:01:37
604WOŁOSZYN Czesław 563 YWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM00:00:0000:01:38
605JASIŃSKI Krzysztof 298 YGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:38
606KUTER Krzysztof 235 YZnudzeni chodzeniemKNURÓWM00:00:0000:01:38
607KUŻNIAK Marcin 235 XZnudzeni chodzeniemM00:00:0000:01:38
608KONOPKO Artur 442 YPolne ZapierdalaczkiPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:38
609LESZCZYŃSKI Maciek 55 YM&M'sBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:01:38
610WOŁOSZYN Ryszard 563 XWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:01:38
611BĄK Marek 55 XM&M'sTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:39
612ADYNOWSKI Łukasz 298 XGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:39
613KOKOCIŃSKI Wojciech 606 XKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:39
614MORAWSKA Anna 311 Xryś i łaniaWARSZAWAK00:00:0000:01:39
615LICHWA Grzegorz 606 YKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:39
616BARANOWSKI Andrzej 442 XPolne ZapierdalaczkiTRIWAWAM00:00:0000:01:39
617KUBIK Józef 81 YSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:39
618ŚWIERCZEK Grzegorz 670 YMAGRM00:00:0000:01:40
619BRUŚ Marcin 81 XSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:40
620MAZUREK Michał 75 YOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:40
621PIOTROWSKI Andrzej 75 XOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:40
622KOZŁOWSKA Marta 670 XMAGRK00:00:0000:01:40
623ORGAN Jakub 639 XJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRM00:00:0000:01:40
624WOŹNIAK Ryszard 311 Yryś i łaniaBORZYCHYM00:00:0000:01:40
625KOLOWCA Jacek 550 YGruby JacekPRZEMYŚLM00:00:0000:01:40
626GOŁAJ Karol 624 XCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:40
627SURA Arkadiusz 550 XGruby JacekSKLEPBIEGACZA.PLM00:00:0000:01:41
628TERCZYŃSKI Paweł 459 YORANGE POLSKA 2WARSZAWAM00:00:0000:01:41
629WASIK Robert 624 YCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:41
630LESZCZUK Justyna 639 YJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRK00:00:0000:01:41
631KRZYSZTOŃ Grzegorz 583 YGMP LASY-KRAŚNIKLASY_KRAŚNIKM00:00:0000:01:41
632ZAJĄC Jacek 583 XGMP LASY-KRAŚNIKKRAŚNIKM00:00:0000:01:41
633RYBIŃSKI Kamil 145 XWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:42
634ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 598 XULKS LipinkiLIPINKIM00:00:0000:01:42
635JANIK Tomasz 459 XORANGE POLSKA 2HRUBIESZÓWM00:00:0000:01:42
636GRENDZIŃSKI Andrzej 145 YWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:42
637TURLEJ Wojtek 487 XPiwoszeWICZYCEM00:00:0000:01:42
638OSMANOWSKI Piotr 487 YPiwoszeKST WŁÓKNIARZM00:00:0000:01:42
639DEAKI Oktawiusz 686 YRumcajs i CypisekZABRZEM00:00:0000:01:42
640SOPEL Arkadiusz 686 XRumcajs i CypisekGLIWICEM00:00:0000:01:42
641BUDZIAK Wioleta 598 YULKS LipinkiLIPINKIK00:00:0000:01:42
642JANICKI Paweł 61 YPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:43
643SZWAJ Mariusz 287 YKresowiacyWŁODAWAM00:00:0000:01:43
644ZAWIŚLAK Dorota 640 YPiękne i MądreK00:00:0000:01:43
645PÓŁTORAK Katarzyna 640 XPiękne i MądreWARSZAWAK00:00:0000:01:43
646BABIŃSKI Szymon 83 XBARELZABRZEM00:00:0000:01:43
647SATERNUS Jacek 83 YBARELZABRZEM00:00:0000:01:44
648CHABROWSKI Paweł 684 XPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:44
649CYRUS Bogdan 150 XB&W RacingSTRZEBIŃM00:00:0000:01:44
650RAMM Aleksander 255 YSmiley UltrasM00:00:0000:01:44
651JARZYNKA Krzysztof 287 XKresowiacyLUBLINM00:00:0000:01:44
652KRUK Tomasz 538 XScyzorykiM00:00:0000:01:44
653RADECKI Dariusz 61 XPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:44
654KULESZA Robert 684 YPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:44
655BUSZKO Sławomir 255 XSmiley UltrasM00:00:0000:01:44
656PYTEL Stanisław 538 YScyzorykiM00:00:0000:01:44
657KARWACKI Marek 341 XFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:45
658KUCZAKOWSKA Joanna 566 YBiegowe MisieLEGNICAK00:00:0000:01:45
659WEŁNICKI Waldemar 150 YB&W RacingZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM00:00:0000:01:45
660MAZUR-RUDNICKA Marlena 490 XPędzące BobryWARSZAWAK00:00:0000:01:45
661PARŚNIAK Michał 490 YPędzące BobryWARSZAWAM00:00:0000:01:45
662KUBIENIEC Grzegorz 595 XEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:45
663KRUZEL Rafał 566 XBiegowe MisieLEGNICAM00:00:0000:01:45
664PIOTROWSKI Lech 568 XLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:46
665LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 523 XVege RunnersWARSZAWAK00:00:0000:01:46
666NABOŻNA Ewelina 423 YALE TeamRZESZÓWK00:00:0000:01:46
667LASKOWSKI Tomasz 595 YEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:46
668MIKOŁAJCZYK Radosław 672 YJWKM00:00:0000:01:46
669KARWACKI Michał 341 YFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:46
670ZARZEKA Marcin 523 YVege RunnersWARSZAWAM00:00:0000:01:46
671MOKRZYCKI Krzysztof 424 YK-PAXSZCZECINM00:00:0000:01:47
672FRITSCH Sebastian 237 YNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:47
673GÓRECKI Piotr 423 XALE TeamCHORZÓW M00:00:0000:01:47
674MIKOŁAJCZYK Marcin 673 XPRZESPOLEWM00:00:0000:01:47
675JĘDRZEJUK Robert 43 YRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:47
676SERWIN Marcin 43 XRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:47
677ROZENBERG Sławomir 568 YLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:47
678BIAŁEK Michał 672 XJWKM00:00:0000:01:47
679WRZOSEK Michał 522 YNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:48
680ZARZECZNY Adam 237 XNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:48
681GONDEK Andrzej 613 XWYBIEGAJ MARZENIAWARSZAWAM00:00:0000:01:48
682JURGA Marcin 522 XNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:48
683BARANIAK Radosław 116 XCofenLUBOŃM00:00:0000:01:48
684NITSCH Tomasz 324 YPIORUNNERSUNTS WARSZAWAM00:00:0000:01:48
685SIEROCKI Jan 387 YATP1ATP AUGUSTÓWM00:00:0000:01:49
686STUSIŃSKI Mariusz 324 XPIORUNNERSMIŃSK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:49
687WACHOWICZ Paweł 470 YCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:49
688DARSKI Rafał 116 YCofenWIRYM00:00:0000:01:49
689LEŚNIAK Piotr 424 XK-PAXWARSZAWA M00:00:0000:01:49
690WYGANOWSKA Joanna 387 XATP1ATP AUGUSTÓWK00:00:0000:01:49
691POTĘGA Izabela 351 XZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEK00:00:0000:01:49
692GRZĄDZIEL Arkadiusz 470 XCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:49
693HARAŚ Karol 673 YPRZESPOLEWM00:00:0000:01:49
694SZARAWARA Łukasz 613 YWYBIEGAJ MARZENIAM00:00:0000:01:50
695OKRUTNIAK Sławomir 351 YZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEM00:00:0000:01:50
696KLUS Anna 173 Yszybcy i wściekliRZESZÓWK00:00:0000:01:50
697SIKORA Tomasz 460 YFeelgoodZABIERZÓWM00:00:0000:01:50
698BARNAT Krzysztof 173 Xszybcy i wściekliBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:50
699ALEKSANDER Piotr 460 XFeelgoodKRAKÓWM00:00:0000:01:50
700KRAWCZAK Kamil 27 XBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:50
701ŻUKIEWICZ Maciej 199 XTrenerzy biegowiLKS OLYMP BŁONIEM00:00:0000:01:50
702BARTNIK Tomasz 139 YKuźnia TriathlonuPOZNAŃM00:00:0000:01:51
703BOROWSKA Dorota 328 Ywkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:01:51
704JAKUB Abramczuk 328 Xwkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:01:51
705PIECEK Józef 27 YBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:51
706SOŁTYS Patryk 199 YTrenerzy biegowiWARSZAWAM00:00:0000:01:51
707KRAWCZYK Kamil 186 XGaz do dechy GOPR-Bieszczady RZESZÓWM00:00:0000:01:51
708MAKARCZAK Marek 186 YGaz do dechy GOPR-Bieszczady TARNAWA DOLNAM00:00:0000:01:51
709REMLEIN Katarzyna 139 XKuźnia TriathlonuPOZNAŃK00:00:0000:01:51
710KRUSZONA Arkadiusz 47 XAtlom GnieznoCZERWONAKM00:00:0000:01:51
711PAWLIK Piotr 181 YAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:52
712KOEHLER Krzysztof 316 XKarKrzykKRAKÓWM00:00:0000:01:52
713BAUM Piotr 47 YAtlom GnieznoPOZNAŃM00:00:0000:01:52
714PIOTROWSKI Karol 316 YKarKrzykRSEA PENALARAM00:00:0000:01:52
715MAKOWSKI Maciej 529 XNasniedogonią sezon czwartyWOLSZTYNM00:00:0000:01:53
716KASIBORSKI Adam 668 YSIŁA I HONORM00:00:0000:01:53
717BUJAK Paweł 681 YCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:53
718WARZĄCHOWSKI Andrzej 530 YKlub AAKARPICKOM00:00:0000:01:53
719SIEKIERA Kamil 668 XSIŁA I HONORM00:00:0000:01:53
720RADON Mariusz 375 YGorska PrzygodaM00:00:0000:01:53
721BUJAK Kamil 681 XCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:53
722PÓŁTORAK Stanisław 264 YWybiegane mamy :)SIERAKÓWM00:00:0000:01:53
723BRZOZOWSKI Jarosław 181 XAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:53
724GIERULA Robert 375 XGorska PrzygodaUBS RUNNING TEAMM00:00:0000:01:53
725BOROŃ Marcin 494 YOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:54
726KAŃKA Mirosław 264 XWybiegane mamy :)BALICEM00:00:0000:01:54
727PYRKOSZ Damian 427 XTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:54
728MIKOŁAJCZYK Adam 397 XMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:54
729SIENKIEWICZ Piotr 660 XtrabantSTJM00:00:0000:01:54
730NAKLICKI Michał 211 YDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:54
731TRZPIL Maciej 660 YtrabantKWWM00:00:0000:01:54
732BENESZ Robert 227 XCzar DziewictwaRZESZÓWM00:00:0000:01:55
733WYCZAWSKI Piotr 427 YTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:55
734MELCER Katarzyna 570 XByle do BerehówK00:00:0000:01:55
735KRAWCZAK Paulina 207 Xbiegusiem.plBIEGUSIEM.PLK00:00:0000:01:55
736ZAWADZKI Michał 362 XSaiyanieM00:00:0000:01:55
737TYLMAN Igor 211 XDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:55
738ZAWADZKI Roman 362 YSaiyanieM00:00:0000:01:55
739MICHAŁEK Jaroslaw 494 XOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:55
740SZCZEPAŃSKI Sławomir 397 YMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:56
741RATAJCZAK Rajmund 532 YZabiegani LusówkoM00:00:0000:01:56
742MALISZEWSKI Jacek 227 YCzar DziewictwaWARSZAWAM00:00:0000:01:56
743SZPAKOWSKI Zbigniew 445 YPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:56
744KUZIMSKI Aleksander 44 Xsalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:56
745BEDNARCZYK Jacek 700 YTeam 4M00:00:0000:01:56
746MOŁDAWA Wojciech 44 Ysalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:56
747WOSZCZYŁO Radosław 570 YByle do BerehówM00:00:0000:01:56
748BANASZEK Adam 207 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:56
749WITCZAK Jolanta 532 XZabiegani LusówkoK00:00:0000:01:56
750BOCHYŃSKI Rafał 578 XUltramarathon TeamOBORNIKIM00:00:0000:01:57
751NIEMIRO Dominika 197 YJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK00:00:0000:01:57
752ŚLIWKA Cezary 266 XDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:57
753NIEMIRO Paweł 197 XJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM00:00:0000:01:57
754JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1 XO skrzynkę piwaK00:00:0000:01:57
755MĄCZKA Bronisław 1 YO skrzynkę piwaM00:00:0000:01:57
756KITLAS Dariusz 445 XPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:57
757ŚCIUBEŁ Michał 266 YDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:57
758BOBIN Leszek 419 XTatusiowieWARSZAWAM00:00:0000:01:58
759JĄCZYŃSKI Paweł 700 XTeam 4M00:00:0000:01:58
760DOMAGAŁA Remigiusz 292 Xobozybiegowe.plWILD DUCKM00:00:0000:01:58
761LANG Aleksander 292 Yobozybiegowe.plOBOZYBIEGOWE.PLM00:00:0000:01:58
762BŁOŃSKI Michał 419 YTatusiowieMORS-TEAMM00:00:0000:01:58
763TROSZCZYŃSKI Przemysław 578 YUltramarathon TeamM00:00:0000:01:58
764JAREMA Maciek 667 YLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:58
765JÓZEFOWICZ Maciej 285 XSpokoiczek TeamKOZIEGŁOWYM00:00:0000:01:58
766MAĆKOWIAK Paweł 285 YSpokoiczek TeamPOZNAŃM00:00:0000:01:58
767KOZA Jan 667 XLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:58
768JÓZWIAK Piotr 179 XKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:59
769KACZMAREK Robert 23 XEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:01:59
770SZCZEPEK Łukasz 430 XBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:01:59
771KOKOTEK Maciej 179 YKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:59
772WIĘZIK Tomasz 219 XBbl Bielsko-BiałaM00:00:0000:01:59
773SURMACZ Paweł 709 XGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:01:59
774RESZKA Marek 33 YSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:01:59
775KWAŚNIK Izabela 219 YBbl Bielsko-BiałaK00:00:0000:01:59
776LIS Jakub 33 XSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:02:00
777GRZEGORZ Lemieszek 23 YEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:02:00
778FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 290 XLos BieganerosLOS BIEGANEROSK00:00:0000:02:00
779SKROK Dariusz 649 YNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:00
780KUDUK Piotr 430 YBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:02:00
781SKUZA Hubert 709 YGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:02:00
782MACHERZYŃSKI Wiesław 545 YŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:00
783DREGER Dariusz 596 YŁysinki i brzuszkiGORZÓW WLKP.M00:00:0000:02:01
784KRZYŻAK Edward 290 YLos BieganerosLOS BIEGANEROSM00:00:0000:02:01
785SPYCHAŁA Paweł 431 YWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:01
786BILSKI Przemysław 649 XNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:01
787PILC Marek 545 XŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:01
788SOBOCIŃSKI Stanisław 643 YZ wąsemSKPB WARSZAWAM00:00:0000:02:01
789RATAJEWICZ Maciek 643 XZ wąsemSPELEOKLUB WARSZAWSKIM00:00:0000:02:01
790PENEW- PAWŁOW Marta 163 YKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:02
791KUKLA Marcin 507 XW połowie drogiRYSIK RUNNERSM00:00:0000:02:02
792PARUSZEWSKA Aleksandra 163 XKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘŁÓDŹK00:00:0000:02:02
793PUSKARCZYK Wojciech 500 XTarahumaraM00:00:0000:02:02
794BORSIAK Krzysztof 431 XWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:02
795MICHALSKI Arkadiusz 95 YWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:02
796CIEŚLA Wojciech 596 XŁysinki i brzuszkiWARSZAWAM00:00:0000:02:02
797STARZYNSKI Piotr 507 YW połowie drogiM00:00:0000:02:02
798PIÓRECKI Michał 500 YTarahumaraM00:00:0000:02:02
799RUPNIEWSKI Tomasz 483 XInżynier MamońM00:00:0000:02:03
800NIŻNIK Marcin 95 XWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:03
801MICHALAK Mariusz 483 YInżynier MamońM00:00:0000:02:03
802BATELT Jerzy 535 XTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:03
803PACANOWSKI Robert 14 XWełnica BiegaGNIEZNOM00:00:0000:02:03
804ŚWIST Mariusz 535 YTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:03
805JAMRÓZ Mariola 184 XŚwiętokrzyskie CzarowniceFITNESS KLUB TAOK00:00:0000:02:03
806NOWAK Michał 14 YWełnica BiegaWEŁNICAM00:00:0000:02:04
807IGNASZEWSKI Przemysław 368 YGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:04
808FLASZ Mateusz 372 XLTHM100:00:0000:02:04
809KOZŁOWSKA Agnieszka 184 YŚwiętokrzyskie CzarowniceKKL KIELCE/BBM KIELCEK00:00:0000:02:04
810DUDEK Jan 682 YSPARTANIE DZIECIOM - AgricommAGRICOMMM00:00:0000:02:04
811ŚRODA Janusz 682 XSPARTANIE DZIECIOM - AgricommSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:04
812KORZENIOWSKI Robert 616 XPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0000:02:04
813SMOLAK Agata 339 YRunningCoupleWARSZAWAK00:00:0000:02:04
814BIAŁAS Wojciech 372 YLTHM100:00:0000:02:05
815SOBLIK Łukasz 246 XULICZNICY RUDA RUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:02:05
816STEPAK Włodek 680 XAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:05
817PILARSKI Jacek 680 YAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:05
818JEGER Piotr 629 XJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:05
819SZACHNA Krzysztof 339 XRunningCoupleWARSZAWAM00:00:0000:02:05
820FRANKIEWICZ Maciej 368 XGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:05
821ZIELIŃSKI Bartosz 528 YTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:05
822OLEŃCZUK Tomasz 528 XTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:06
823SIWOŃ Ewa 80 YSmashing Pąpkins - Matki DwieSMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:06
824GMITEREK Tomasz 34 YSzwagryLBLLUBLINM00:00:0000:02:06
825SZPINDA Sebastian 34 XSzwagryLBLBIŁGORAJM00:00:0000:02:06
826JEGER Wojciech 629 YJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:06
827KOCHANIAK Agnieszka 80 XSmashing Pąpkins - Matki DwieAKG ŁÓDŹ, SMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:07
828LINEK Michał 200 XCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:07
829SŁAWSKA Anna 200 YCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEK00:00:0000:02:07
830BORKOWSKA Aneta 87 YSzyneczkiSTOCZEKK00:00:0000:02:07
831BUDNICKA Anna 87 XSzyneczkiWARSZAWAK00:00:0000:02:07
832KWIECIŃSKI Jacek 534 YGdzie jest pies?WEJHEROWOM00:00:0000:02:07
833ŻÓŁTEK Piotr 378 YBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:08
834DĄBROWSKA Anna 333 XHomo FaberLUBLINK00:00:0000:02:08
835SKRZYPCZAK Piotr 333 YHomo FaberLUBLINM00:00:0000:02:08
836JAJECZNICA Łukasz 378 XBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:08
837KADŁUBEK Aleksander 320 YDRUGA DRUŻYNATKTJM00:00:0000:02:09
838RZECZKOWSKI Maciej 9 XIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘOTWOCKM00:00:0000:02:09
839BERNATEK Grzegorz 534 XGdzie jest pies?WARSZAWAM00:00:0000:02:09
840ALBERSKI Przemysław 217 XKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:09
841KADŁUBEK Mateusz 320 XDRUGA DRUŻYNAŚREMM00:00:0000:02:09
842SZCZYRBOWSKI Michał 246 YULICZNICY RUDA RYBNIKM00:00:0000:02:09
843SZCZOŁEK Wojciech 662 YTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:09
844PISKULSKI Tomek 60 YNiepoprawni Napierdalatorzy LIMESHAINM00:00:0000:02:10
845MAKOWSKA Anna 530 XKlub AAWOLSZTYNK00:00:0000:02:10
846JĘDRZEJCZYK Agnieszka 370 YEwa & AgaK00:00:0000:02:10
847KLUSKA Piotr 217 YKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:10
848MOCZYŃSKI Maciej 60 XNiepoprawni Napierdalatorzy LAINDONM00:00:0000:02:10
849DETKO Ewa 529 YNasniedogonią sezon czwartyCZĘSTOCHOWAK00:00:0000:02:10
850POLAK Ewa 370 XEwa & AgaK00:00:0000:02:10
851SOŁODUCHA Hubert 314 XJW 4115GLIWICEM00:00:0000:02:11
852KORDECKA Anna 101 Xbrzesko sofa squad K00:00:0000:02:11
853RIEFF Tomasz 662 XTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:11
854URBAŃSKI Daniel 314 YJW 4115JW 4115M00:00:0000:02:11
855BUSZEWSKI Jakub 248 YNo Pie No Sledgehammer TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:11
856RUSZNIAK Piotr 248 XNo Pie No Sledgehammer TeamPIASECZNOM00:00:0000:02:11
857KORDECKI Bartłomiej 101 Ybrzesko sofa squad BRZESKOM00:00:0000:02:11
858JOSYPENKO Jędrzej 42 XJacekBiega Running TeamJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:12
859BRONCEL Sebastian 62 XLuźna gumaTYCHYM00:00:0000:02:12
860SOBOL Tomasz 367 XJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:12
861TELEON Piotr 42 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:12
862KRUPCZYŃSKI Michał 9 YIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘSZCZECINM00:00:0000:02:12
863SURMA Maciej 356 YSprawni InaczejM00:00:0000:02:12
864THOMANN Jacek 367 YJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:12
865SAJA Piotr 477 YBez NazwyM00:00:0000:02:13
866WYRWAS Piotr 62 YLuźna gumaSŁUPNOM00:00:0000:02:13
867DZIUK Łukasz 477 XBez NazwyM00:00:0000:02:13
868MARGAS Grzegorz 30 YMałopolska TeamPROSZOWICEM00:00:0000:02:13
869JEZIERSKI Marek 30 XMałopolska TeamCHRZANÓWM00:00:0000:02:13
870SŁOMIANY Łukasz 353 XPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:13
871ŚWIĘTEK Jakub 353 YPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:13
872BIAŁY Maciej 347 YCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:14
873WOŁCZEK Paweł 557 YZdolny Śląsk KB LEW LEGNICAM00:00:0000:02:14
874SAŁAPA Kamil 413 YSapex Strong TeamOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:00:0000:02:14
875SULEJ Kamil 557 XZdolny Śląsk KARPACZM00:00:0000:02:14
876DERWICH Łukasz 589 XGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:14
877MAŁYSZ Henryk 347 XCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:15
878ZIELIŃSKI Mateusz 651 XFlotylla Dzikich KaczekBIAŁOBRZEGIM00:00:0000:02:15
879WÓJCIK Dariusz 356 XSprawni InaczejM00:00:0000:02:15
880BARGUK Jarosław 561 XZąbki z WołominaM00:00:0000:02:15
881CZOPKO Kamil 413 XSapex Strong TeamGDYNIAM00:00:0000:02:15
882ZAKRZEWSKI Paweł 561 YZąbki z WołominaM00:00:0000:02:15
883POLIT Aneta 549 YDesparados TeamKRAKÓWK00:00:0000:02:15
884BARCZENTEWICZ Przemysław 589 YGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:15
885MAGDA Kazimierz 549 XDesparados TeamKKB DYSTAN KRAKÓWM00:00:0000:02:16
886KASZA Jarosław 633 YTeam ASA - Biegiem po ZdrowieKREMPNAM00:00:0000:02:16
887POLUS Tomasz 58 XSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:16
888SEWERYN Tomasz 462 XDzikusy z lasuKRAKÓWM00:00:0000:02:16
889ŻUKOWSKI Kamil 31 YBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:16
890MOJSAK Wojciech 31 XBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:16
891MAŁŻ Daniel 651 YFlotylla Dzikich KaczekJAKTORÓWM00:00:0000:02:16
892GODLEWSKI Tomasz 58 YSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:16
893POSMAN Rafał 319 XWschód-ZachódWAŁBRZYCHM00:00:0000:02:16
894WOLAK Bartłomiej 462 YDzikusy z lasuNOWY SĄCZM00:00:0000:02:16
895DĄBROWSKI Dariusz 465 YTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:17
896SMOLARCZYK Tomasz 411 XTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:17
897KUCHARSKI Piotr 319 YWschód-Zachód12TRI.PLM00:00:0000:02:17
898ORŁOWSKI Przemysław 465 XTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:17
899ZEGAR Damian 633 XTeam ASA - Biegiem po ZdrowieROPCZYCEM00:00:0000:02:17
900KAŹMIERSKI Sebastian 231 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:18
901DŁUGOSIELSKI Piotr 411 YTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:18
902PTAK Arkadiusz 85 YNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:18
903SERWACZYŃSKI Mirosław 85 XNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:18
904DULIŃSKI Marcin 231 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:18
905LEWANDOWSKI Stefan 436 XGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:18
906ZASĘPA Sebastian 436 YGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:18
907POLAK Stanisław 346 XHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:19
908SADKOWSKI Bartosz 693 XRUNMAGEDDONHURAGAN ŁBISKAM00:00:0000:02:19
909MAKOWSKA Olga 543 XCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUK00:00:0000:02:19
910DUBIECKI Jarema 560 YŁysy i BestiaŁÓDŹM00:00:0000:02:19
911GRYGIERZEC Grzegorz 346 YHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:19
912SALA Paweł 693 YRUNMAGEDDONŁBISKA RUNMAGEDDONM00:00:0000:02:20
913MUSIAŁ Magdalena 560 XŁysy i BestiaŁÓDŹK00:00:0000:02:20
914JACKOWSKI Jacek 512 XVECTORJGB "SOKÓŁ"M00:00:0000:02:20
915PAULANIS Cyprian 691 X20 groszyWARSZAWAM00:00:0000:02:20
916PIĘTA Bartłomiej 543 YCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUM00:00:0000:02:20
917LIPSKI Michał 691 Y20 groszyKONSTANCIN-JEZIORNAM00:00:0000:02:20
918JACKOWSKA Ewa 512 YVECTORJGB "SOKÓŁ"K00:00:0000:02:21
919ANNA Świerk 148 YNaturalnie JanowiceK00:00:0000:02:21
920ŚWIERK Seweryn 148 XNaturalnie JanowiceM00:00:0000:02:21
921BARANOWSKI Michał 619 YMoralni ZwyciezcyWARSZAWAM00:00:0000:02:21
922ZARODA Jerzy 585 XAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:22
923KLIMCZAK Mariusz 471 XEKOM00:00:0000:02:22
924OLECH Artur 471 YEKOM00:00:0000:02:22
925KATNER Cezary 619 XMoralni ZwyciezcyWYSZKÓWM00:00:0000:02:22
926MACIEJOŃCZYK Mariusz 615 YRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:22
927KWAŚNIEWSKI Hubert 414 YSiła Ogra Trail TeamSOBÓTKAM00:00:0000:02:23
928BOJKO Filip 32 XPan Psakomandosa i ZiomWARSZAWAM00:00:0000:02:23
929MATUSZCZYK Marek 615 XRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:23
930DĘBIEC Karina 377 YOBY TALALARYMANÓWK00:00:0000:02:23
931FYDA Piotr 377 XOBY TALALAKROSNOM00:00:0000:02:23
932BUJALSKI Szymon 384 XPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:24
933SZYGENDA Waldemar 585 YAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:24
934SZYDŁOWSKA Małgorzata 32 YPan Psakomandosa i ZiomPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:24
935DĄBROWSKI Zbigniew 74 XŁowcy KilometrówWOŁOMINM00:00:0000:02:24
936NIEDŹWIEDŹ Tomasz 414 XSiła Ogra Trail TeamSTRACHÓWM00:00:0000:02:24
937KRAUSE Jakub 384 YPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:24
938MIODUSZEWSKI Paweł 74 YŁowcy KilometrówWARSZAWAM00:00:0000:02:24
939RUTA Maciej 51 XDWADZIADKIWKB META LUBLINIECM00:00:0000:02:25
940GAPSKI Adam 716 YKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:25
941PIOTROWSKI Paweł 426 YPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:25
942OSTROWSKI Ignacy 454 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:25
943ANDRZEJCZAK Tomasz 716 XKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:25
944PIOTR Kurpika 509 YAdventure24OPATOWEKM00:00:0000:02:25
945STAWSKI Dariusz 51 YDWADZIADKIKB ARTURÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:02:25
946ASPERSKI Michał 509 XAdventure24KALISZM00:00:0000:02:25
947KNOLL Leszek 593 YJacekBiega Running Team / MotivatoMOTIVATOM00:00:0000:02:25
948KORPAK Piotr 661 XTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:26
949GRZESIAK Krzysztof 454 Xtrifit.plPIASECZNOM00:00:0000:02:26
950TOSIEK Sylwester 405 YFit&LazyM00:00:0000:02:26
951BARANOWSKI Jacek 593 XJacekBiega Running Team / MotivatoJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:26
952KOŁKOWSKI Andrzej 102 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:26
953ZAKRZEWSKI Piotr 405 XFit&LazyM00:00:0000:02:26
954MARCINKOWSKI Przemysław 426 XPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:26
955PAWŁOWSKI Piotr 46 YHydro 1M00:00:0000:02:27
956SZYMANKIEWICZ Kalina 256 XHakuna MatataGIRLS ON WHEELSK00:00:0000:02:27
957KUSAK Paweł 661 YTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:27
958MALISZEWSKA Marta 167 Ymarta i witekORTOREH TEAMK00:00:0000:02:27
959GAŁĘZIA Grzegorz 102 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:27
960KIRKIEWICZ Ireneusz 230 YOławaOŁAWAM00:00:0000:02:27
961BIEŃKOWSKI Michał 46 XHydro 1M00:00:0000:02:27
962POSTUPALSKI Michał 256 YHakuna MatataXTRAINER.PLM00:00:0000:02:27
963KRAJEWSKA Agata 230 XOławaOŁAWAK00:00:0000:02:28
964SZABELAK Witek 167 Xmarta i witekORTOREH TEAMM00:00:0000:02:28
965ZOK Karol 45 XKA-RO TeamM00:00:0000:02:28
966OSINSKI Robert 45 YKA-RO TeamM00:00:0000:02:28
967WRÓBEL Dariusz 93 YAlterkom TeamM00:00:0000:02:28
968WESOŁOWSKA Karolina 539 YKarMar RunnersWARSZAWAK00:00:0000:02:29
969WESOŁOWSKI Mariusz 539 XKarMar RunnersWARSZAWAM00:00:0000:02:29
970WALOCH Tomasz 244 XKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:29
971SOPOTNICKI Wojciech 720 XGorące BurakiM00:00:0000:02:29
972KIERENKO Paweł 86 XSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:29
973KRAWCZYK Marcin 86 YSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:29
974RZESZÓTKO Marzena 93 XAlterkom TeamK00:00:0000:02:29
975AUGUSTYNOWICZ Andrzej 720 YGorące BurakiM00:00:0000:02:29
976BARTOSZEK Mateusz 524 YDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:30
977BÓBSKI Michał 524 XDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:30
978NARTOWSKI Jan 357 YApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:30
979WALOCH Dariusz 244 YKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:30
980WYRĄBKIEWICZ Janusz 357 XApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:31
981WOJTANOWICZ Jacek 434 XNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:31
982BIENIOSZEK Katarzyna 25 YDamy radę HRMAX ŻORYK00:00:0000:02:31
983WUWER Mariusz 25 XDamy radę HRMAX ŻORYM00:00:0000:02:31
984RĄPAŁA Bogusław 576 XBoguś i spółkaSANOKM00:00:0000:02:31
985BUCHHOLZ Piotr 143 XDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:32
986RUZIK Rafał 437 Xtrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:32
987HENKIEL Bartłomiej 434 YNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:32
988MAŁKOWSKI Krzysztof 143 YDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:32
989PIKOR Jacek 469 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:02:32
990JĘDRUSZCZAK Tomasz 576 YBoguś i spółkaSTASZICM00:00:0000:02:32
991PTAK Radosław 13 YTrenujemy na hołdachKATOWICEM00:00:0000:02:32
992ORŁÓW Jakub 13 XTrenujemy na hołdachTYCHYM00:00:0000:02:32
993ZWIERZYŃSKI Wojciech 153 YBang Bang TeamSPORTEVOM00:00:0000:02:33
994KOŚMIDER Tomasz 313 XNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:33
995TUROSZ Zbigniew 469 Xbiegusiem.plLEŻAJSKM00:00:0000:02:33
996ZWIERZYŃSKA Katarzyna 153 XBang Bang TeamSPORTEVOK00:00:0000:02:33
997KUJAWA Alina 343 XKropla bez KituGDAŃSKK00:00:0000:02:33
998PODKÓWKA Zbigniew 343 YKropla bez KituBYDGOSZCZM00:00:0000:02:33
999PUSZAKOWSKI Jacek 437 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:33
1000BRÓG Wojciech 313 YNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:34
1001HOMAN Marta 602 YDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃK00:00:0000:02:34
1002ŻURAWSKI Tomasz 602 XDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃM00:00:0000:02:34
1003CIEŚLIK Maciej 144 YPT Crosse TeamPOZNAŃM00:00:0000:02:34
1004JURA Dorota 711 XUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTK00:00:0000:02:35
1005PĘDZIWIATR Jacek 711 YUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTM00:00:0000:02:35
1006DRĄŻYK Małgorzata 440 XGońcie się!DĘBLINK00:00:0000:02:35
1007ZAREMBA Marek 123 YKAMIKADZEŁĘKA MROCZEŃSKAM00:00:0000:02:35
1008KAPCIŃSKA Małgorzata 552 XSąsiedziLUSÓWKOK00:00:0000:02:35
1009KACZMARSKI Jarosław 144 XPT Crosse TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM00:00:0000:02:35
1010KUPCZAK Grzegorz 123 XKAMIKADZEMROCZEŃM00:00:0000:02:35
1011MIŁOSZ Karolina 552 YSąsiedziWARSZAWAK00:00:0000:02:35
1012WILK Grzegorz 196 YŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:02:36
1013PIWOWAR Małgorzata 440 YGońcie się!DOMARADZK00:00:0000:02:36
1014KAPUSTA Paweł 326 YEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:36
1015HAUSMAN Tomasz 326 XEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:36
1016NOWOMIEJSKI Marcin 54 XWłóczykijeM00:00:0000:02:36
1017BEMBEN Roman 118 YŁysy i TęgiM00:00:0000:02:37
1018GARCON Łukasz 698 YTeam 2M00:00:0000:02:37
1019WRONA Mateusz 698 XTeam 2M00:00:0000:02:37
1020CICHOWSKI Grzegorz 626 YGdynia Toruń TeamGDYNIAM00:00:0000:02:37
1021CHMIELARSKI Andrzej 54 YWłóczykijeM00:00:0000:02:37
1022DWORAK Norbert 118 XŁysy i TęgiM00:00:0000:02:38
1023GARNEK Piotr 458 XRun Fast Or DieWROCŁAWM00:00:0000:02:38
1024JÓŹWICKI Michał 53 XKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:38
1025GAIK Andrzej 626 XGdynia Toruń TeamM00:00:0000:02:38
1026BĄK Jacek 302 XJacTomM00:00:0000:02:38
1027GRĄDEK Tomasz 302 YJacTomM00:00:0000:02:38
1028HADZICKA Sylwia 458 YRun Fast Or DieWROCŁAWK00:00:0000:02:38
1029PELPLIŃSKI Piotr 703 XKwidzyn Run / Intel RunnerSOPOTM00:00:0000:02:39
1030MACHUL Ewa 22 XBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAK00:00:0000:02:39
1031IDZI Anna 301 XWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYK00:00:0000:02:39
1032PŁÓCIENNICZAK Jakub 22 YBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAM00:00:0000:02:39
1033PROTASIUK Mariusz 53 YKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:39
1034FIGURA Marcin 703 YKwidzyn Run / Intel RunnerKWIDZYNM00:00:0000:02:39
1035IDZI Piotr 301 YWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYM00:00:0000:02:39
1036SOSZYŃSKA Małgorzata 20 XczłapaczeWARSZAWAK00:00:0000:02:40
1037MARCINKOWSKI Mikołaj 215 XUltra mogą dłużejDĄBRÓWKAM00:00:0000:02:40
1038STASZEWSKI Piotr 215 YUltra mogą dłużejPOTASZEM00:00:0000:02:40
1039DULAWA Dawid 609 XStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:40
1040KUŁAKOWSKI Piotr 20 YczłapaczeKONSTANCIN JEZIORNAM00:00:0000:02:40
1041CZERWIECKI Marcin 115 YPERI TEAMM00:00:0000:02:41
1042PIETRUSZCZAK Agnieszka 295 XBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGK00:00:0000:02:41
1043JAWORSKI Daniel 295 YBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGM00:00:0000:02:41
1044PATKOWSKA Agata 115 XPERI TEAMK00:00:0000:02:41
1045RYBUS Agata 299 YTo sie raczej udaLIPSKOK00:00:0000:02:41
1046SIELECKI Grzegorz 299 XTo sie raczej udaOPATÓWM00:00:0000:02:42
1047ZASINA Sebastian 222 YRübezahlPRUSZKÓWM00:00:0000:02:42
1048KUŹNIAK Filip 142 XFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOM00:00:0000:02:42
1049WANAT Krzysztof 609 YStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:42
1050JASKULSKA Mirela 707 XAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK00:00:0000:02:42
1051JASKULSKI Kazimierz 707 YAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:42
1052FABIŃSKI Marcin 12 XM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:43
1053ZIELEZIŃSKI Marcin 417 YBO TAKLUBINM00:00:0000:02:43
1054PACIOREK Piotr 511 XPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:43
1055LATAROWSKI Grzegorz 222 XRübezahlLWÓWEK ŚLĄSKIM00:00:0000:02:43
1056ZIEMBA Przemysław 417 XBO TAKLUBINM00:00:0000:02:43
1057KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 142 YFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOK00:00:0000:02:43
1058ZYGMUNT Marcin 12 YM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:43
1059TYRALSKI Dominik 511 YPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:43
1060PIOTROWSKI Maciej 76 XodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:44
1061RYKAŁA Artur 519 XplamasPLAMASM00:00:0000:02:44
1062RAK Łukasz 203 YKiŁ-aJASŁOM00:00:0000:02:44
1063CZEPIEL-RAK Katarzyna 203 XKiŁ-aJASŁOK00:00:0000:02:44
1064ROGÓSZ Piotr 76 YodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:44
1065ŁĄCZAK Magdalena 669 XSALOMON SUUNTO TEAMK00:00:0000:02:45
1066KWIATKOWSKI Aleksander 594 XPO RAZ DRUGIIPA KATOWICE VIM00:00:0000:02:45
1067SZAFRANIEC Artur 338 YRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:45
1068ZNAMIEC Marcin 594 YPO RAZ DRUGIWARSZAWAM00:00:0000:02:45
1069MUSZYŃSKI Marek 635 YVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:45
1070MART Mariusz 519 YplamasPLAMASM00:00:0000:02:45
1071DABULIS Jarosław 338 XRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:46
1072SZPONAR-ŻUROWSKA Anna 119 YWentyl i RingabulinaKICINK00:00:0000:02:46
1073DYBEK Paweł 669 YSALOMON SUUNTO TEAMM00:00:0000:02:46
1074RUBIKOWSKI Jacek 194 YHarpaganyŻYRARDÓWM00:00:0000:02:46
1075CZUBA Adam 448 YBodyKineticKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:46
1076GALLA Marek 635 XVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:46
1077ŻUROWSKI Marcin 119 XWentyl i RingabulinaKICINM00:00:0000:02:46
1078RAJZER Mariusz 448 XBodyKineticM00:00:0000:02:46
1079MUSZYŃSKI Krzysztof 657 XOn-Sight/rajdkonwalii.plON-SIGHTM00:00:0000:02:46
1080GALLA Jacek 657 YOn-Sight/rajdkonwalii.plRAJDKONWALII.PL TEAMM00:00:0000:02:46
1081JANKOWSKI Sebastian 268 YPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:47
1082ŁABĘCKI Jarek 69 YStare konie ManiacaKB MANIAC/KB UE POZNAŃM00:00:0000:02:47
1083WIESE Zdzisław 69 XStare konie ManiacaKB MANIACM00:00:0000:02:47
1084PYSZKO Mariusz 194 XHarpaganyWOLA MIEDNIEWSKAM00:00:0000:02:47
1085POSKROBKO Jarosław 268 XPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:48
1086FUNKA Andrzej 110 XChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:48
1087SROKA Paweł 247 XOptymiści IIIMICHAŁÓW-REGINÓWM00:00:0000:02:48
1088WIKTOROWICZ Tomasz 380 XDamy Rade!WROCŁAWM00:00:0000:02:48
1089KUPIEC Dariusz 97 XMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:48
1090ZAGAJEWSKI Mariusz 247 YOptymiści IIIWARSZAWAM00:00:0000:02:48
1091KOWAL Adam Bogusław 380 YDamy Rade!JELCZ-LASKOWICEM00:00:0000:02:48
1092SZKUTA Michał 110 YChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:48
1093KASZA Marek 610 YPędzące zająceGDAŃSKM00:00:0000:02:49
1094ROWIŃSKI Tomasz 190 YSąsiedzi TeamGOLIAT LEONCINM00:00:0000:02:49
1095JURKOWSKI Marcin 190 XSąsiedzi TeamEXATEL RUNNING TEAM M00:00:0000:02:49
1096KUCHTA Dorota 610 XPędzące zająceWARSZAWAK00:00:0000:02:49
1097WIKTORSKI Błażej 480 XNaganiaczePOZNAŃM00:00:0000:02:50
1098PROSZOWSKI Piotr 151 YSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:50
1099ŁOPATA Grzegorz 79 YBody4U TeamMIKOŁÓWM00:00:0000:02:50
1100JAKÓBCZYK Martyna 480 YNaganiaczePOZNAŃK00:00:0000:02:50
1101PFAJFER Marek 233 YDrużyna WiercikaLEGBĄDM00:00:0000:02:50
1102ŁAŹNIAK Agata 233 XDrużyna WiercikaPOZNAŃK00:00:0000:02:50
1103SZWED Andrzej 151 XSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:50
1104CHODOROWSKI Arkadiusz 505 XojcowieALEKSANDRÓWM00:00:0000:02:51
1105SZYMAŃSKI Mariusz 97 YMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:51
1106WOWK Robert 360 Yśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:51
1107MOŚCIŃSKI Wojciech 360 Xśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:51
1108JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 79 XBody4U TeamMIKOŁÓWK00:00:0000:02:51
1109KOZYRSKI Krzysztof 385 XTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:52
1110JACHYM Marcin 252 YSłużba-TeamM00:00:0000:02:52
1111WIATEREK Agata 572 XAnacondaNESSI FINLANDK00:00:0000:02:52
1112WIATEREK Remigiusz 572 YAnacondaLANTMÄNNEN UNIBAKEM00:00:0000:02:52
1113SIVOSAVI Veikko 573 XTUSKATURKU/ FINLANDM00:00:0000:02:52
1114SĘPKA Daria 26 XSpartanie DzieciomK00:00:0000:02:52
1115KOPCZYŃSKI Tomasz 690 XCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:52
1116PIETRULIŃSKI Mateusz 690 YCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:52
1117GAJASZEK Tomasz 697 XTeam 1M00:00:0000:02:53
1118DOBAJ Katarzyna 26 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:53
1119BONDARCZUK Igor 209 YINTROM00:00:0000:02:53
1120WIECZOREK Bartosz 697 YTeam 1M00:00:0000:02:53
1121SIVOSAVI Outi 573 YTUSKATURKU/ FINLANDK00:00:0000:02:53
1122WIŚNIEWSKI Artur 209 XINTROM00:00:0000:02:53
1123ŻOCHOWSKI Bartosz 385 YTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:54
1124TROJNAR Damian 125 XTeam Leżajsk - DębnoJUTRZENKA DĘBNOM00:00:0000:02:54
1125MŁODECKA Sylwia 224 XLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:54
1126SIKORA Jacek 345 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:02:54
1127MIELEC Daniel 252 XSłużba-TeamM00:00:0000:02:54
1128GWIZDAK Justyna 345 YWater TeamRZESZÓWK00:00:0000:02:54
1129TUTKA Maksymilian 125 YTeam Leżajsk - DębnoLEŻAJSKM00:00:0000:02:54
1130KUCHARSKI Dariusz 224 YLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:54
1131KAJEWSKI Rafał 718 YRUN TIMES - TEAM IIŚREMM00:00:0000:02:55
1132ŁOJEK Krzysztof 38 XPobite GaryM00:00:0000:02:55
1133WIŚNIEWSKI Kacper 38 YPobite GaryM00:00:0000:02:55
1134SIKA Agnieszka 718 XRun Times – TEAM IIPSARSKIEK00:00:0000:02:55
1135GIELO Daniel 631 Y14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:56
1136JANASIK Leszek 485 XTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:56
1137JACHYM Marcin 212 XPathfindersLIBERTÓWM00:00:0000:02:56
1138KRAJEWSKA Alicja 623 YULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWK00:00:0000:02:56
1139MURAK Robert 212 YPathfindersŁĘCZNAM00:00:0000:02:56
1140KRAJEWSKI Artur 623 XULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWM00:00:0000:02:56
1141KOTKOWSKI Piotr 361 YSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:56
1142OPARA Piotr 631 X14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:56
1143KRÓL Maciej 365 YAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:57
1144KOPACZ Dariusz 361 XSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamMILANÓWEKM00:00:0000:02:57
1145BOCHENEK Maria 637 XW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWK00:00:0000:02:57
1146BOCHENEK Jacek 637 YW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWM00:00:0000:02:57
1147ORDON Zbigniew 291 XQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:57
1148PASTERNAK Teodor 485 YTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:57
1149SZARKOWSKI Robert 161 XRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:57
1150KOZŁOWSKI Grzegorz 288 XSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:58
1151TROJANOWSKI Bogusław 161 YRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:58
1152BLICHAR Sebastian 288 YSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:58
1153MŁODZIKOWSKI Rafał 250 XSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:58
1154KIERZKOWSKI Rafał 250 YSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:58
1155KLARECKI Adrian 365 XAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:58
1156ZIELIŃSKI Ireneusz 291 YQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:58
1157ŚWIDEREK Jacek 198 YBo TakM00:00:0000:02:59
1158CEBULA Leszek 395 YPoKrakiKRAKÓWM00:00:0000:02:59
1159ROKICKI Piotr 395 XPoKraki5XM4M00:00:0000:02:59
1160ŁANKIEWICZ Daniel 666 XCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:59
1161WYSTRYCHOWSKA Marzena 198 XBo TakM00:00:0000:02:59
1162PLUTA Michał 630 YBosy zającGDYNIAM00:00:0000:02:59
1163BOROWY Piotr 630 XBosy zającGDAŃSKM00:00:0000:02:59
1164BUCZEL Michał 666 YCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:59
1165ŻYTNIK Piotr 584 YButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:00
1166ROSIŃSKI Rafał 452 YORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:00
1167MICHALCZUK Dominik 544 XORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:00
1168SZCZEPAŃSKI Artur 452 XORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:00
1169TYCHOWICZ Robert 584 XButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:00
1170KOT Robert 544 YORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:00
1171ROTTER Daniel 157 YSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:01
1172SOSNOWSKI Łukasz 403 YKITCHEN TEAMKRAKÓWM00:00:0000:03:01
1173BOROWSKI Rafał 403 XKITCHEN TEAMWARSZAWAM00:00:0000:03:01
1174ROZYNEK Dariusz 546 YZieliniec TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:02
1175LESIAK Tomasz 410 YKasia i TomekŁÓDŹM00:00:0000:03:02
1176BALYS Katarzyna 410 XKasia i TomekSTRONIE SLASKIEK00:00:0000:03:02
1177ZANIEWSKI Krzysztof 193 YPrzegląd SportowyCHRISACTIVEM00:00:0000:03:02
1178RYPLEWICZ Mariusz 337 YORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:02
1179SOCHACKA Elwira 193 XPrzegląd SportowyPRZEGLĄD SPORTOWYK00:00:0000:03:02
1180CZUBA Robert 337 XORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:02
1181KONDASZEWSKI Dariusz 546 XZieliniec TeamPIOTRKÓW TRYB.M00:00:0000:03:02
1182MADZIARSKA Monika 388 XMonia i SlavkoK00:00:0000:03:03
1183TYC Ryszard 498 YJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:03
1184WNUCZEK Sławomir 388 YMonia i SlavkoM00:00:0000:03:03
1185GONCIARZ Andrzej 432 XAndrzej x 2M00:00:0000:03:03
1186KOPEĆ Krzysztof 21 XMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:03
1187WÓJCIK Julian 157 XSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:03
1188JEWUŁA Mariusz 498 XJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:03
1189ZAJĄC Tomasz 21 YMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:04
1190KAŁA Maciej 510 YEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:04
1191PAWLUK Daria 82 Ydo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:04
1192KOŁACZ Wojciech 82 Xdo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:04
1193DZIADOWIEC Łukasz 510 XEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:04
1194JAMA Rafał 504 YWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:04
1195DZIADOWIEC Andrzej 432 YAndrzej x 2M00:00:0000:03:04
1196KRÓL Zbigniew 307 XWataha Czerwonego KapturkaMYSŁOWICEM00:00:0000:03:04
1197ŁAKOMIK Karol 307 YWataha Czerwonego KapturkaDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:03:04
1198KOZAR Wojciech 67 XDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:05
1199ARTUR Żywczak 369 YKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:05
1200GWIZDAK Bartosz 504 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:05
1201ADAMI Gabriele 67 YDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:06
1202GMAJ Daniel 202 XAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:06
1203ZAWADZKI Mariusz 369 XKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:06
1204MIKOWSKI Artur 202 YAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:06
1205SPYRA Sławomir 223 YZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:06
1206SZCZEPANIK Tomasz 223 XZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:06
1207WILK Dariusz 605 XMSport - SpartanieMSPORTM00:00:0000:03:06
1208WILK Rafał 605 YMSport - SpartanieSPARTANIEM00:00:0000:03:06
1209KOŁODZIEJSKI Jarek 254 XNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aPOZNAŃM00:00:0000:03:07
1210KUBAREK Łukasz 254 YNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aKRAKÓWM00:00:0000:03:07
1211RUDKOWSKI Piotr 355 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:07
1212ZIELIŃSKI Michał 355 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:07
1213GOMUŁKA Andrzej 558 YxyzHUCISKO JAWORNICKIEM00:00:0000:03:07
1214STARCZEWSKI Jarosław 238 YRun ForrestPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:03:07
1215KRUDYSZ Przemysław 558 XxyzŁOWCEM00:00:0000:03:07
1216JASKUŁA Paweł 238 XRun ForrestŁÓDŹM00:00:0000:03:07
1217GRABOWSKA Joanna 374 XCaryńska to ZłooooTORUŃK00:00:0000:03:08
1218CYTRYNOWICZ Tomasz 273 YAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:08
1219ŚLĄCZKA Arkadiusz 109 XFinisz RymanówFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:03:08
1220NĘDZUSIAK Dariusz 374 YCaryńska to ZłooooCIECHOCINEKM00:00:0000:03:08
1221ROGALA Rafał 273 XAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:08
1222WŁODARCZYK Teresa 332 Ybbl ToruńBBL TORUŃK00:00:0000:03:09
1223NOWAK Jarosław 332 Xbbl ToruńBBL TORUŃM00:00:0000:03:09
1224ZAGDAŃSKI Robert 109 YFinisz RymanówMACHNÓWKAM00:00:0000:03:09
1225RUTKE Grzegorz 603 XFaj(k)owe DzikiRUNRACE.PLM00:00:0000:03:09
1226ŚLIWIŃSKI Andrzej 439 YMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:09
1227KROCZAK Wojciech 603 YFaj(k)owe DzikiPOLSKA BIEGA PIESZYCEM00:00:0000:03:09
1228KREMPA Mateusz 518 YWpisz cokolwiek.OSIELSKOM00:00:0000:03:10
1229KŁOPOCKI Jan 518 XWpisz cokolwiek.BYDGOSZCZM00:00:0000:03:10
1230STRABEL Łukasz 64 YHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:10
1231JASIENIECKI Rafał 64 XHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:10
1232PORĘBA Eugeniusz 439 XMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:10
1233JURASZEK Mirosław 554 YBiegamy sobieSIENIAWKAM00:00:0000:03:11
1234MLEKODAJ Wojciech 516 XPRZEBIEGLIRABKA-ZDRÓJM100:00:0000:03:11
1235BRZEZICKA Alina 554 XBiegamy sobieSMOLECK00:00:0000:03:11
1236CELEJEWSKI Przemysław 330 XAlnorGRÓJECM00:00:0000:03:11
1237WĄSIK Magdalena 516 YPRZEBIEGLIKRAKÓWK00:00:0000:03:11
1238MACIEJ Kowalski 581 XMEKSOŚNO LUBUSKIEM00:00:0000:03:11
1239SYLWESTRZAK Ewaryst 581 YMEKSPIASECZNOM00:00:0000:03:11
1240PASELA Bartosz 188 XWeterani BESKID.TVSMASHING PĄPKINSM00:00:0000:03:12
1241GAŚ Piotr 373 YHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:12
1242OKARMA Wojciech 188 YWeterani BESKID.TVSPORESTM00:00:0000:03:12
1243KONDAS Arkadiusz 373 XHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:12
1244DEMBY Michał 404 YLike a lamb to the slaughterMUD GOATSM00:00:0000:03:12
1245KOWALSKI Michał 404 XLike a lamb to the slaughterSTEFANOWOM00:00:0000:03:12
1246DRĄCZKOWSKI Piotr 88 XKW / Bike Polo LublinKW LUBLIN/TRICLUBM00:00:0000:03:12
1247ZIĘBA Sebastian 35 XFinchesGDYNIAM00:00:0000:03:13
1248SOWA Michał 515 XBieg Szlak Trafi :)12TRI.PL WARSZAWAM00:00:0000:03:13
1249ZIĘBA Sylwia 35 YFinchesGDYNIAK00:00:0000:03:13
1250SMOLUCH Ryszard 283 XPsy gończeZAMOŚĆM00:00:0000:03:13
1251OLESZCZUK Zbigniew 283 YPsy gończeKRASNYSTAWM00:00:0000:03:13
1252ŁOWCZAK Bartosz 88 YKW / Bike Polo LublinBIKE POLO LUBLINM00:00:0000:03:13
1253PIEŃKOWSKI Adam 618 XADAMDĘBICAM100:00:0000:03:14
1254STEFANIAK Andrzej 213 YWolne elektronykiKRAKÓWM00:00:0000:03:14
1255MRÓZ Paweł 289 YMrozy TeamOŚWIĘCIMM00:00:0000:03:14
1256MRÓZ Jarosław 289 XMrozy TeamŻORYM00:00:0000:03:14
1257LIPSKI Rafał 647 YLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:14
1258KSIĘŻAK Bartek 515 YBieg Szlak Trafi :)PUŁAWYM00:00:0000:03:14
1259NOWAK Leszek 213 XWolne elektronykiBIBICEM00:00:0000:03:14
1260BISKUP Rafał 647 XLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:14
1261ADAMCZYK Karol 592 XPodkrakowscy PartyzanciSĄSPÓWM00:00:0000:03:15
1262DEJA Andrzej 216 XAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:15
1263KLUBA Roksana 592 YPodkrakowscy PartyzanciROZKOCHÓWK00:00:0000:03:15
1264CIEŚLIK Michał 216 YAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:15
1265FRESZEL Krzysztof 441 XRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:16
1266MARAS Ladislav 122 XMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:16
1267GEJZA Sabanos 122 YMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:16
1268KULCZYŃSKI Rafał 441 YRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:16
1269MALARECKI Paweł 229 YPaZuRWARSZAWAM00:00:0000:03:16
1270PASTERCZYK Dariusz 236 YbercikiJEDLICZEM00:00:0000:03:17
1271LENARTOWICZ Magdalena 428 YGorliceGORLICEK00:00:0000:03:17
1272GĄSIEWSKA Zuzanna 229 XPaZuRWARSZAWAK00:00:0000:03:17
1273PYSIEWICZ Krzysztof 236 XbercikiKATOWICEM00:00:0000:03:17
1274LENARTOWICZ Wojciech 428 XGorliceZABIERZÓWM00:00:0000:03:18
1275DŻUGAN Witold 446 XGhost RunnersPOZNAŃM00:00:0000:03:18
1276ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata 508 XSiejek TeamPOZNAŃK00:00:0000:03:18
1277JANKOWSKI Paweł 446 YGhost RunnersWARSZAWAM00:00:0000:03:18
1278SIEJEK Krzysztof 508 YSiejek TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:19
1279LENARCIK Łukasz 466 XLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:19
1280BORTNOWSKI Marek 466 YLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:20
1281URBAŃSKI Krzysztof 363 XKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamKROK ZA GROSZ TORUŃM00:00:0000:03:20
1282HEJNA Kamil 293 YocochodziwbieguM00:00:0000:03:20
1283KINAL Jakub 474 XOIRP GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:20
1284KRUK Sławomir 232 YPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:20
1285PRZYBYLSKI Michał 293 XocochodziwbieguPOZNAŃM00:00:0000:03:20
1286ZIELIŃSKI Jacek 363 YKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamZŁOTORIAM00:00:0000:03:20
1287DUNST Tomasz 474 YOIRP GdańskGDYNIAM00:00:0000:03:20
1288GŁOWACKI Jordan 694 XARGONAUCIJW 4115M00:00:0000:03:21
1289WEISMAN Izabela 479 XMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMK00:00:0000:03:21
1290PARTYKA Andrzej 232 XPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:21
1291SALM Ariel 240 YSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:21
1292BORZYSTOWSKI Patryk 694 YARGONAUCIWIDZIALNI.PLM00:00:0000:03:21
1293CYLKE Marcin 189 XPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:22
1294KAMIENIAK Miłosz 479 YMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:22
1295BOGACZ Dariusz 189 YPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:22
1296GADOMSKI Władysław 240 XSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:22
1297KASEJA Maciej 128 XErgoKB ERGOM00:00:0000:03:23
1298RZECZYCA Adam 482 YRaz kozom śmierć!ŁÓDŹM00:00:0000:03:23
1299STANGIERSKA Weronika 482 XRaz kozom śmierć!ŁÓDŹK00:00:0000:03:23
1300ZIELONKA Mariusz 655 XCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:23
1301DYCZKOWSKI Andrzej 128 YErgoTYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKAM00:00:0000:03:23
1302PIELICHOWSKI Sebastian 152 YKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:24
1303KRZYŻAŃSKI Stanisław 655 YCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:24
1304ZALESKI Krzysztof 685 XAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:24
1305ŁASTOWSKI Waldemar 541 X4RUN Team4RUN TEAM PIŁAM00:00:0000:03:24
1306JAREMA Marek 541 Y4RUN Team4RUN TEAM KRAKÓWM00:00:0000:03:24
1307JUR Jacek 646 YOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:25
1308DRÓŻDŻ Ireneusz 646 XOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:25
1309DATA Marek 685 YAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:25
1310WNUK Michał 204 YC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:25
1311BIELECKI Adam 425 XTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:25
1312BEDNARZ Dariusz 152 XKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:25
1313WNUK Marcin 204 XC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:25
1314WRZOSEK Szymon 376 XWrzoskiM00:00:0000:03:26
1315ZAWADKA Andrzej 57 XLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:26
1316HERMAN Paweł 376 YWrzoskiM00:00:0000:03:26
1317LISOWSKI Jacek 277 YLawinaM00:00:0000:03:27
1318BARCZENTEWICZ Wojciech 277 XLawinaM00:00:0000:03:27
1319BUGAJNY Paweł 425 YTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:27
1320CZERWONIUK Arkadiusz 57 YLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:27
1321BŁOCH Marek 7 XBlochsM00:00:0000:03:28
1322BARTECKI Piotr 713 YTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:28
1323GELBERG Maciej 653 XFestiwal BiegowyM00:00:0000:03:28
1324BORKOWSKA Emilia 653 YFestiwal BiegowyK00:00:0000:03:28
1325ROMERO Juan Luis 650 XWITCM00:00:0000:03:28
1326BŁOCH Agnieszka 7 YBlochsK00:00:0000:03:28
1327BRZÓZKA Tomasz 245 XSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAWARSZAWAM00:00:0000:03:29
1328WALASZEK Paweł 100 XAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:29
1329PARSONS Alan 650 YWITCM00:00:0000:03:29
1330ANDRZEJCZAK Dariusz 100 YAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:29
1331PONIEWIERSKI Marek 715 YSGO GdańskM00:00:0000:03:30
1332DADUŃ Tomasz 713 XTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:30
1333LEWCZUK Daniel 245 YSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAZAKRĘTM00:00:0000:03:30
1334NOWAK Piotr 447 XBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:30
1335NOWAK Paweł 447 YBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:30
1336KALIŃSKI Hubert 702 YSzybko szybkoM00:00:0000:03:30
1337KURS Kamil 715 XSGO GdańskM00:00:0000:03:30
1338SZARAFIŃSKI Rafał 475 YBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaM00:00:0000:03:31
1339TOBIASZ Anna 714 XTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:31
1340GOSZCZYŃSKI Dariusz 457 XKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:31
1341LEWANDOWSKA Monika 714 YTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:31
1342KRZEMIEŃ Joanna 475 XBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaK00:00:0000:03:31
1343WOCHNIK Michał 702 XSzybko szybkoM00:00:0000:03:31
1344GOMEZ Adam 457 YKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:32
1345NAJEWSKI Marcin 391 XDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:32
1346SZCZYGIEŁ Łukasz 391 YDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:32
1347SĘKOWSKI Łukasz 325 YKokoM00:00:0000:03:32
1348MOLEK Karol 170 YzawałowcyMIELECM00:00:0000:03:33
1349GORGOL Tomasz 622 YRafTomRUN BYDGOSZCZM00:00:0000:03:33
1350RZYWUCKI Wojciech 701 YAccentureM00:00:0000:03:33
1351BUŚ Mateusz 170 XzawałowcyWĘGRZCEM00:00:0000:03:33
1352NASTAWSKA Monika 325 XKokoK00:00:0000:03:33
1353KAMINSKI Rafal 622 XRafTomM00:00:0000:03:33
1354KUCZEWSKI Piotr 394 YŁysy i GrubyM00:00:0000:03:34
1355BŁACHOWICZ Rafał 394 XŁysy i GrubyZABIEGANI MIELECM00:00:0000:03:34
1356PAŁKA Tomasz 399 XLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:34
1357GÓRSKI Maciej 174 XBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:34
1358BARAŃSKA Celestyna 701 XAccentureK00:00:0000:03:34
1359LASOTA Robert 399 YLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:35
1360GŁÓWKA Maciej 174 YBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:35
1361RZEPKA Daniel 269 XCLEAREX 3CLEAREX 3M00:00:0000:03:35
1362BOHM Jacek 269 YCLEAREX 3MIKOŁOWM00:00:0000:03:35
1363KRAUZE Tomasz 342 YWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:35
1364KOMÓR Wiesław 342 XWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:35
1365ERTEL Radosław 359 XCzłobatnikMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:36
1366WYWROT Grzegorz 322 Xwilk i zającM00:00:0000:03:37
1367BRZEZIŃSKI Michał 322 Ywilk i zającM00:00:0000:03:37
1368SZYMAŃSKI Henryk 359 YCzłobatnikSIDOR TEAMM00:00:0000:03:37
1369CIEŚLAK Marek 582 XPędziwiatryWARSZAWAM00:00:0000:03:56
1370MAZUREK Robert 582 YPędziwiatryLUBLIN/ PLASTIC OMNIUMM00:00:0000:03:56
1371GÓRECKO Michał 542 YBPSC TEAMBPSC TEAMM00:00:0000:03:59
1372FONSECA Miguel 607 YJAVALI TEAMWARSZAWAM00:00:0000:04:13
1373KAZMIERCZAK Marta 607 XJAVALI TEAMWARSZAWAK00:00:0000:04:13
1374POHL Arkadiusz 234 Y3PMROKIETNICAM00:00:0000:04:20
1375PELCNER Marcin 234 X3PMROŻNOWOM00:00:0000:04:22
1376WYRWAŁ Sebastian 641 XHardcore liveM00:00:0000:05:33
1377WOŹNIAK Robert 641 YHardcore liveM00:00:0000:05:33
1378POLAŃSKA Dorota 187 XDesperados China TravelMIRKÓWK00:00:0000:06:39
1379ŚWIĄTCZAK Mariusz 187 YDesperados China TravelMIRKÓWM00:00:0000:06:39
1380BRYGIER Jacek 164 XNight TKKF RunnersNIGHT RUNNERS PŁOCKM00:00:00
1381TOMASZKIEWICZ Wojciech 616 YPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:00
1382NIEMCZYK Katarzyna 59 YLes femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK00:00:00
1383TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 612 Xwlador-duchBĘDZINK00:00:00
1384HAŁON Andrzej 542 XBPSC TEAMOPOLEM00:00:00
1385CELEJEWSKI Józef, Stefan 330 YAlnorGRÓJECM00:00:00
1386MALIŃSKI Marek 6 XJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:00
1387JAŚCANEK Mariusz 505 YojcowiePIASECZNOM00:00:00
1388BARAŃSKI Piotr 279 XBarański Marathon TeamRADOMM00:00:00
1389BARAŃSKI Jarosław 279 YBarański Marathon TeamRADOMM00:00:00
1390KRZESZOWSKI Dariusz 37 XBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:00
1391GROSSE Paweł 705 XHome & MarketM00:00:00
Znaleziono 1391 wynik(ów)